De catalogus is in voorbereiding
Kunst & Antiek ● Zilver & Sieraden ● Brocante & Design

The catalogue is in progress
.

Veiling Zondag 17 december 2017

• Chinees porseleinen wijnkan, Kangxi
• Chinees porseleinen kaststel, Kangxi
• Viool, Johannes Cuijpers (1724-1808)
• Buffetkast, Eduard Diot, circa 1900
• Sal Meijer (1877-1965), 2 Amsterdamse
  grachtgezichten, olieverf op paneel
• Serie van 5 Chinees porseleinen borden,
  decor: herten in een landschap, 18e eeuw

Zaalveilingen 17 december
11-15 uur: Design, brocante, kunst & antiek
12-15 uur: Zilver & sieraden
15-18 uur: Kunst & antiek

Online only 17 december
12-22 uur: PLUS-nummers kunst & antiek

Catalogus online
: weekend 9 en 10 dec.

Kijkdagen en veilingtijden Dec. 2017

Uitgifte en ophaaldagen Dec. 2017

Aanhef / Title:
De heer / Mr.
Mevrouw / Ms.
Voorletter / First name:
Achternaam / Last name:
E-mail: