De catalogus is in voorbereiding
Kunst & Antiek ● Zilver & Sieraden ● Brocante & Design

The catalogue is in progress
.

Veiling Zondag 10 februari 2019

• Chinees ivoren kunstcollectiezegel, gemerkt:
  Kangxi Yulan Zhi Bao. Qing dynastie, erven
  Nederlandse zaakgelastigde Beijing 1956-59.
• A.D. Copier en Lino Tagliapietra, dikwandige
  glazen vaas, Unica 910320, gesigneerd.
• Alexander Bakker Korff (1824-1882),
  bij moeder op bezoek, olieverf op paneel.
• Amsterdams staand horloge, adres: Otto
  van Meurs, Amsterdam, midden 18e eeuw.

Kijkdagen:
Vrijdag    8 februari 18.00-21.00 uur
Zaterdag 9 februari 11.00-17.00 uur
Zondag 10 februari 10.00 uur tot aanvang zaalveiling.

Veiling 10 februari:
11.00-18.00 uur Zaal | 12.00-20.30 PLUS-veilingen.

Catalogus online: weekend 2 & 3 februari

Aanhef / Title:
De heer / Mr.
Mevrouw / Ms.
Voorletter / First name:
Achternaam / Last name:
E-mail: