De catalogus is in voorbereiding
Kunst & Antiek ● Zilver & Sieraden ● Brocante & Design

The catalogue is in progress
.

Veiling zondag 21 juni

Itô Shinsui, Japanse houtblokdruk: Kaya.
Twee vleugels van een drieluik, 16e eeuw.
Amsterdams staand horloge, 18e eeuw.
Collectie Yixing, particuliere herkomst.
Aart van den IJssel, eendagsvliegen, metaal.
Ebbenhouten schrijfcassette met schildpad
••en ivoor, Vizagapatam, India, 18e eeuw.

Catalogus online:
Weekend 6-7 juni. Alle lotnummers worden online geveild, de veiling loopt zondag 21 juni af.

Kijkdagen:
In de twee weken voorafgaand aan de veiling kunt u op afspraak kijken.

Kunst, antiek, design, zilver, sieraden.

Aanhef / Title:
De heer / Mr.
Mevrouw / Ms.
Voorletter / First name:
Achternaam / Last name:
E-mail: