Lotnummer: 1
Veiling: Zondag 15 December 2019
Zaalveiling 11.00-15.00 uur

Rode glazen vaas, uit de industriële serie, ontwerp A.D. Copier, niet gesigneerd, uitvoering Glasfabriek Leerdam -krassen op onderzijde-, 31 x Ø 9 cm

Richtprijs: € 100-150

Internetbieden open tot 10:00 uur

Auction info

Lotnummer: 2
Zaalveiling 11.00-15.00 uur

Borek Sípek (1949-2016), porseleinen amforavormige vaas met stekels op de hals, polychroom en deels verguld decor van bladeren, en voorzien van opengewerkte houten kraag, uitvoering Driade

Richtprijs: € 80-100

Auction info

Lotnummer: 3
Zaalveiling 11.00-15.00 uur

Plateel bordje met gestileerd decor, uitvoering Rozenburg, 1898, en plateel wandbordje met gestileerd bloemdecor, uitvoering Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda -haarlijnen-, Ø 18 cm

Richtprijs: € 80-100

Auction info

Lotnummer: 4
Zaalveiling 11.00-15.00 uur

Paar bronzen beeldjes in de vorm van zonnebadende vrouwtjes, 6 cm

Richtprijs: € 40-60

Auction info

Lotnummer: 5
Zaalveiling 11.00-15.00 uur

Paar gekleurd glazen beelden in de vorm van man en vrouw, Murano -man barst in been-

Richtprijs: € 100-150

Auction info

Lotnummer: 6
Zaalveiling 11.00-15.00 uur

Plateel kom met gestileerd irissendecor, uitvoering J.W. Mijnlieff, Fayence- en Tegelfabriek Holland, Utrecht

Richtprijs: € 80-100

Auction info

Lotnummer: 7
Zaalveiling 11.00-15.00 uur

Dikwandige lila glazen vaas met aan één zijde gematteerd reliëf, gesigneerd J. Brown, gedateerd 2003, 19,5 x 16 cm

Richtprijs: € 150-200

Auction info

Lotnummer: 8
Zaalveiling 11.00-15.00 uur

Jan Baas (1960), zonder titel, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '94, 90 x 100 cm

Richtprijs: € 200-300

Auction info

Lotnummer: 9
Zaalveiling 11.00-15.00 uur

Richtprijs: € 200-300

Auction info

Lotnummer: 10
Zaalveiling 11.00-15.00 uur

Loek Lafeber (1929-2012), twee geëmailleerde kunstwerken, zonder titel, verso gesigneerd en gedateerd 2001, 25 x 25 cm

Richtprijs: € 100-150

Auction info

Lotnummer: 11
Zaalveiling 11.00-15.00 uur

Porseleinen steelvaas met bruine verticale strepen, model Rosa, Mosa Select R.5, ontwerp Edmond Bellefroid, uitvoering Mosa, Maastricht -hals gelijmd-

Richtprijs: € 100-150

Auction info

Lotnummer: 12
Zaalveiling 11.00-15.00 uur

Borek Šípek (1949-2016), glas in de vorm van een berkemeier met een door koper omringde voet, 11 x Ø 11 cm

Richtprijs: € 70-90

Auction info

Lotnummer: 13
Zaalveiling 11.00-15.00 uur

Gert de Rijk (1945-2009), keramiek dekseldoos, gesigneerd en gedateerd '83 -miniem chipje aan de rand-, 19,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Auction info

Lotnummer: 14
Zaalveiling 11.00-15.00 uur

Afgerond vierkante aardewerk vaas met polychroom spuitglazuur, decor 'Etalus', uitvoering Eta Lempke voor Plateelbakkerij Zuid-Holland, circa 1932-1937, afgebeeld in 'Vormen uit Vuur' 190, 2005/1, pagina 35

Richtprijs: € 80-100

Auction info

Lotnummer: 15
Zaalveiling 11.00-15.00 uur

Aardewerk vaas met blauw-geel stroomglazuur, uitvoering Frans van Katwijk, gesigneerd

Richtprijs: € 80-100

Auction info

Lotnummer: 16
Zaalveiling 11.00-15.00 uur

Keramiek schotel, gemerkt Faience- en Tegelfabriek Westraven, Utrecht, Ø 36,5 cm

Richtprijs: € 30-50

Auction info

Lotnummer: 17
Zaalveiling 11.00-15.00 uur

Serie van vier blauwe glazen vazen -twee met chips in rand-, 15 x Ø 12 cm

Richtprijs: € 30-50

Auction info

Lotnummer: 18
Zaalveiling 11.00-15.00 uur

Plateel vaas, Gelria, Arnhem, plateel schaal op voet, Plazuid, Gouda, en plateel vaasje, Creta, Arnhem

Richtprijs: € 50-70

Auction info

Lotnummer: 19
Zaalveiling 11.00-15.00 uur

Miroslav Cermák (1948-2003), beschilderde glazen vaas, 1992, met certificaat, 16 x 30 x 20 cm

Richtprijs: € 80-100

Auction info

Lotnummer: 20
Zaalveiling 11.00-15.00 uur

Piet van Riel (1951-2017), 'figuren', olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1992, herkomst: Kunstcollectie FNV, 75 x 96 cm

Richtprijs: € 200-300

Auction info