Lotnummer: 2001
Veiling: Zondag 27 Oktober 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Stien Eelsingh (1903-1964), 'St. Tropez', gouache gesigneerd, 35 x 46 cm

Richtprijs: € 1000-1500

Lotnummer: 2002
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Willem Brinkman (1911-1983), abstracte compositie, olieverf op doek, gesigneerd -kleine restauratie-, 59 x 49 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 2003
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Wim Bettenhausen (1942), 'Januari', ets-aquatint 16/24, gesigneerd en gedateerd 1987, 35 x 45 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 2004
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Willem Hussem (1900-1974), zonder titel, olieverf op jute doek, gemonogrammeerd en gedateerd '66, 80 x 130 cm

Hamerprijs: € 9500

Lotnummer: 2005
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

André van der Vossen (1893-1963), 'La plage', olieverf op board, niet gesigneerd, verso getiteld en gestempeld 'Atelier André van der Vossen', 40 x 50 cm

Hamerprijs: € 700

Lotnummer: 2006
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Gust Romijn (1992-2010), 'Spaans dorp (Almunecar bij Motril, Granada)', olieverf op doek, gemonogrammeerd en gedateerd '55, 50 x 59 cm

Hamerprijs: € 1000

Lotnummer: 2007
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Paar Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor van figuren in tuin, Qianlong -één bord met haarlijn-, Ø 23 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 2008
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Chinees porseleinen pompoenvormige theepot met blauw-wit en verguld landschapsdecor -bakfoutjes, schilfer van tuit-, en Chinees porseleinen bolvormige theepot met blauw-wit lotusdecor -deksel afwijkend, tuit gechipt en opgevuld-, beide Kangxi, 11,5 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 2009
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Chinees porseleinen Chine de commande theepot met rood-goud-zwart decor van gouverneur Duff en zijn vrouw, Yongzheng/Qianlong -defecten-, 11,5 cm

Hamerprijs: € 350

Lotnummer: 2010
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Vier Chinees porseleinen capucijner kommetjes en schoteltjes met famille rose bloem- en perzikendecor, 18e eeuw -defecten-

Hamerprijs: € 240

Lotnummer: 2011
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Chinees porseleinen famille rose scheerbekken met bloemdecor, 18e eeuw -randchips-, herkomst: particuliere collectie Herveld, 8 x Ø 26,75 cm

Hamerprijs: € 250

Lotnummer: 2012
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Zes Chinees porseleinen capucijner kommetjes en schoteltjes met famille rose bloem- en perzikendecor, 18e eeuw -defecten-

Hamerprijs: € 270

Lotnummer: 2013
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Aziatisch gezwart houten opbergmeubel in de vorm van een huis met rode en vergulde ornamenten en rieten schermpjes, 108 x 99 x 68 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 2014
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Paar Chinees porseleinen Imari miniatuur dekselpotjes met bloemdecor, Kangxi -defecten, deksels vastgezet-, 11,5 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 2015
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Drie Chinees porseleinen famille verte kommetjes en schoteltjes met bloemdecor in lotusvorm, gemerkt, Kangxi -alle met defecten-, Ø 15 cm

Hamerprijs: € 220

Lotnummer: 2016
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Paar Chinees porseleinen famille rose kommetjes en één schoteltje met deels verguld decor van een lange lijs, Yongzheng -schoteltjes met haarlijn-, daarbij: drie Chinees porseleinen famille rose kommetjes en enkel schoteltje met deels verguld bloemdecor, Yongzheng -defecten-, Ø 10,5 cm

Hamerprijs: € 220

Lotnummer: 2017
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Vier Chinees porseleinen famille rose borden met decor van tortelende vogels, bloemen en bladeren, Yongzheng/Qianlong -defecten-, Ø 23 cm

Hamerprijs: € 360

Lotnummer: 2018
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Twee diverse Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes, beide met pioenroosdecor, Yongzheng -haarlijntjes-

Hamerprijs: € 95

Lotnummer: 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Chinees 'straits' porseleinen theepot met decor van perziken en feniksen, gemerkt 'Xu Shunchang Zhi', 19e/20e eeuw -paar schilfers van knop-, 16 cm

Hamerprijs: € 75

Lotnummer: 2020
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Paar Chinees porseleinen famille rose borden met bloemdecor, Qianlong -haarlijnen en rimfrittings-, herkomst: particuliere collectie Herveld, Ø 22,5 cm

Hamerprijs: € 65