Lotnummer: 4001
Veiling Zondag 27 Juni 2021
Timed online, closing time: 16:00

Houten beeld: Christus met doornenkroon en rietstengel, met sporen van polychromie, vermoedelijk Oost-Europa, eind 18e of 19e eeuw -rietstengel deels afgebroken, restauraties aan neus, handen en mantel, oude houtwormschade achterzijde-, herkomst: erven privécollectie antiquair W. van Bokhoven (1915-1983), Delft, 65 cm

Hamerprijs: € 260

Lotnummer: 4002
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Messing kandelaar, Engeland, eerste helft 18e eeuw -breuk in stam gerestaureerd-, 23 x Ø 12,5 cm

Richtprijs: € 50-70

Lotnummer: 4003
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Palmhouten Madonna, mogelijk Goa -defecten-, 17e/18e eeuw, op gezwart houten basement, 24 Ø8 cm

Hamerprijs: € 220

Lotnummer: 4004
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Fer de Berlin reliëfplaquette: Jezus aan het laatste avondmaal, gemerkt S.H. aan achterzijde, 19e eeuw, 14 x 10 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 4005
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Verguld porseleinen beeld: Maria met kind, staande op wolk met cherubijntjes, de voet met tekst: 'N.D. des Victoires.', 43 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 4006
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Polychroom beschilderd lindenhouten beeldje: Madonna met kind, Zuid-Europa, 18e eeuw, 17 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 4007
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Lindenhouten beeldje: St. Jozef en het kind, 18e/19e eeuw, staand op gezwart houten basement, 20 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 4008
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Crèmekleurig aardewerk beeld: Madonna met kind, model 10/1, ontwerp M.I. Hümmel, uitvoering Goebel, Duitsland, 22 x 16 x 10 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 4009
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Giovanni Dalessi (1961), Maria met kind, olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd 2012, 45 x 40 cm

Hamerprijs: € 400

Lotnummer: 4010
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Gebedenboekje met gestoken schildpadbelijmde band, 1863, 9 x 7 cm

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 4011
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Ivoren corpus op rood fluwelen achterplaat, 17e eeuw -half pinkje afgebroken-, herkomst: erven privécollectie antiquair W. van Bokhoven (1915-1983), Delft, 23 cm

Hamerprijs: € 325

Lotnummer: 4012
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Russische icoon: Maria met kind, omgeven door engelen, leeuw en hert, 19e eeuw -matige conditie-, 31,5 x 26 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 4013
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Twee bijbeltjes: Het Nieuwe Testament, Psalmen, Evangelische Gezangen, enz. Amsterdam, 1861. Kl. 8vo. Schaapsleer, met zilveren klamp en slot, onduidelijk meesterteken, Amsterdam, 1775; Idem. Dordrecht, 1746. Kl 8vo. Gemarmerd kalfsleer, rug en platten verguld, sneden verguld. Met gegrav. titel en titelplaat -defekten aan beide banden-

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 4014
Veiling Zondag 27 Juni 2021

BWZG jad, de greep gedecoreerd met filigrain, eind 19e eeuw, 24 cm

Hamerprijs: € 140

Lotnummer: 4015
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Joodse Estherrol van perkament op gedraaide mahonie spindel, 31 x Ø 4 cm

Hamerprijs: € 600

Lotnummer: 4016
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Bijbel: 'Biblia, dat is de gantsche H. Schrifture (Staten Generael versie). (Met) De Boecken genaemt Apocryphe'. Dordrecht, P. en J. Keur, 1736. Groot folio. Juchtlederen ('Russia') band uit de tijd, koperen klampen en hoekbeslagen. Met gegraveerde titel, 5 kaarten en een plattegrond (alle uitslaand) en 51 platen met ieder 6 gegraveerde bijbelillustraties -het leer van het bovenste scharnier gespleten-, 39 x 26 cm

Hamerprijs: € 600

Lotnummer: 4017
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Russische icoon: Christus Salvator Mundi, met deels goudkleurig zilveren oklad, gehaltekeur 84 zolotniki, oftewel 875/1000 zilver, gedateerd 1865 -oxidatievlekjes-, daarbij: Russisch icoon: Sergius van Radonezj, in messing oklad -oxidatievlekjes-, 18 x 14,5 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 4018
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Russische icoon: Sint Nicolaas, 19e eeuw -slechte conditie-, 31 x 26 cm

Hamerprijs: € 170

Lotnummer: 4019
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Mahonie boekenkast met beglaasde opstand, in de onderkast één lade en twee deuren, Engeland, 19e eeuw, 224 x 117 x 52 cm

Richtprijs: € 250-350

Lotnummer: 4020
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Uitgebreid creamware ontbijtserviesgedeelte, model Edme, uitvoering Wedgwood, bestaande uit: acht grote ontbijtbordjes, zes kleine ontbijtbordjes, acht gebaksbordjes, zes kleine gebaksbordjes, zes bakjes, zes kleine bakjes, negen petit-four schoteltjes, twee theezakbakjes, theepot, koffiepot, drie suikerschaaltjes, roomkannetje, klokje, peper-en-zout vaatjes, zes eierdopjes, klein vaasje, chocolade kop-en-schotel, zes theebekers, drie thee kop-en-schotels, acht koffie kop-en-schotels, en zes mokka kop-en-schotels

Hamerprijs: € 400