Lotnummer: 4001
Veiling Zondag 7 Februari 2021
Timed online, closing time: 16:00

Smeedijzeren staf of zogenaamde 'divan crutch', met ingekerfd decor, Anatolië, Perzië of India, 19e eeuw -roestvorming-, conditie op aanvraag, 102,5 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 4002

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), 'Luchtstudie van de Hoorne Boeg Hilversum', olieverf op board, niet gesigneerd -verfverlies-, conditie op aanvraag, 23 x 29 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 4003

Willem Frederik Noordijk (1887-1970), boerderij bij Ankeveen, olieverf op paneel, gesigneerd -scheurtjes in multiplex paneel zichtbaar als craquelé, enkele retouches in de lucht-, conditie op aanvraag, 29 x 39,5 cm

Hamerprijs: € 190

Lotnummer: 4004

Johannes Jacobus van der Stap (1874-1940), boerenerf in de herfst, olieverf op board, gesigneerd en gedateerd 1924, conditie op aanvraag, 13,5 x 24 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 4005

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), molens aan een vaart, olieverf op board, gesigneerd, conditie op aanvraag, 21 x 29 cm

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 4006

Sebastiaan Mattheus de Ranitz (1846-1916), schaapherders in een heidelandschap, aquarel, gesigneerd, conditie op aanvraag, 23,5 x 39,5 cm

Richtprijs: € 250-350

Lotnummer: 4007

Eiken Friese keeftkast, de rechte kap met fries van vogel en bladeren, de deuren met toog voorzien van cherubijntjes en vogels, geflankeerd door drie gecanneleerde halfzuilen, het interieur met twee opengewerkte houten deurtjes, staande op bolpoten, 17e eeuw, conditie op aanvraag, 198 x 157 x 73 cm

Hamerprijs: € 800

Lotnummer: 4008

Geprepareerd kopstuk: hinde, op houten wandplaat -huid bij oor los-, conditie op aanvraag, 65 x 26 x 58 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 4009

Lindenhouten sculptuur: vrouwenhoofd, met sporen van polychromie -scheur, houtwormschade en gesmede nagel in hoofd-, conditie op aanvraag, 24 x 14 x 16 cm

Hamerprijs: € 280

Lotnummer: 4010

Klein opklapbaar eiken bureautje op hoge poten, met achter de klep enkele kleine laatjes, het geheel van snijwerk voorzien, 19e eeuw, conditie op aanvraag, 142 x 86 x 58 cm

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 4011

Ingekleurde kopergravure: 'Noord-Holland, Zuidelykste gedeelte, behelzende het meerder deel van Kennemerland, Waterland, Zeevang, benevens de Schermer, Beemster, Purmer, Wormer, enz.', Isaak Tirion, Amsterdam, circa 1750, conditie op aanvraag, 36 x 40 cm

Hamerprijs: € 260

Lotnummer: 4012

Everhardus Koster (1817-1892), twee waterlandschappen met sloepen, sepiaschilderingen, gesigneerd, conditie op aanvraag, 11 x 18,5 cm

Hamerprijs: € 500

Lotnummer: 4013

Messing inktstel staand op vier genagelde pootjes, ontwerp Jan Eisenloeffel, uitvoering Daalderop, Tiel, circa 1925 -glazen binnenbak manco-, conditie op aanvraag, 9 x 27,5 x 14,75 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 4014

Delfts aardewerk tegel met blauw-wit decor: olifant, eind 17e eeuw -chips en mortelresten-, conditie op aanvraag, 13 x 13 cm

Hamerprijs: € 95

Lotnummer: 4015

Delfts aardewerk tegel met blauw-wit decor: konijn, Wanli rand, 17e eeuw, in eiken lijst -randschilfers-, conditie op aanvraag, 12,5 x 12,5 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 4016

Delfts aardewerk tegel met blauw-wit decor: hond, in de hoeken fleur-de-lis, 17e/18e eeuw -breukje in hoek, chips, verlijmd op plankje-, conditie op aanvraag, 13 x 13 cm

Richtprijs: € 50-70

Lotnummer: 4017

Aardewerk tegel met polychroom decor: springende stier, de hoeken met kwartrozet in spaartechniek, circa 1600, conditie op aanvraag, 12,5 x 12,5 cm

Hamerprijs: € 425

Lotnummer: 4018

Aardewerk cloisonné wandtegel: lopende witte pauw, ontwerp L.E.F. Bodart, uitvoering De Porceleyne Fles, Delft, circa 1925 -kleine schilfertjes-, conditie op aanvraag, 12,5 x 43,5 cm

Hamerprijs: € 650

Lotnummer: 4019

Boek: 'Proces Civiel tussche Louisa Johanna Junkers weduwe van wylen Mr. Daniël de Win [...] Contra Jacob Peters raad en rekenmeester der Domeynen van Syne Hoogheid [...]', Den Haag, Hendrik Scheurleer, 1735 -gebruikssporen-, conditie op aanvraag, 33 x 21 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 4020

Diverse documenten, voornamelijk koop- en hypotheekaktes, vroeg 17e tot en met eerste helft 20e eeuw, conditie op aanvraag

Hamerprijs: € 130