Lotnummer: 4001
Veiling Zondag 21 Juni 2020
Timed online, closing time: 17:00

Eiken Gelderse kussenkast met ebbenhouten inleg, de kap met gesneden geteld-gelddecor, staand op gezwarte bolpoten, 17e eeuw -kleine defecten-, 210 x 177 x 72 cm

Richtprijs: € 2000-3000

Lotnummer: 4002
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Geprepareerd kippenskelet, op gezwart houten basement met naamplaatje van 'Westdeutsche Lehrmittelanstalt Arthur Haumann, Essen/Koblenz' -enkele defecten, stolp ontbreekt-, 40 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 4003
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Geprepareerde groen-gele vogel, vermoedelijk zoömorf, onder stolp, 31 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 4004
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Twee obelisken opgebouwd uit verschillende marmersoorten, Italië, 20e eeuw, 41 cm

Hamerprijs: € 400

Lotnummer: 4005
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Mogelijk Marie van Regteren Altena (1868-1958), stilleven met tulpen in vaas, olieverf op doek, niet gesigneerd, verso toegeschreven aan, 42 x 30,5 cm

Hamerprijs: € 650

Lotnummer: 4006
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Maria G. van Hove-ter Kuile (1891-1965), 'Kerstroos', olieverf op doek, gemonogrammeerd, 34,5 x 29 cm

Hamerprijs: € 210

Lotnummer: 4007
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Barograaf in mahonie kastje, eind 20e eeuw, inclusief reservepapier en inktpatroon, 17 x 26 x 17 cm

Hamerprijs: € 190

Lotnummer: 4008
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Bronzen beeld: zittend figuur op stoel, niet of onduidelijk gemonogrammeerd, 20e/21e eeuw, 17 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 4009
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Ben Viegers (1886-1947), wintergezicht op de Nieuwe Kerk te Delft gezien vanaf de Vrouwenregt, olieverf op doek, gesigneerd, 50 x 40 cm

Hamerprijs: € 1000

Lotnummer: 4010
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Boek: 'Aanhangzel van de Volmaakte Hollandsche Keukenmeid. Onderwijzende veelerhande zaaken omtrent het toebereiden der spyzen, confituuren en nagerechten. Alsmede eenige zeer heilzame huismiddelen & De kunst om allerhande tafel-geregten voor te snyden'. Amsterdam, 1749, (XXXII) 140 pp. Klein 8vo. Omslag, onafgesneden. Met gegraveerde titel en één uitslaande plaat (van 2) -omslag versleten-, 17 x 11 x 2 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 4011
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Boek: Taylor, I., 'Merkwaardigheden uit alle bekende landen van Amerika ... eene leerzame uitspanning', Naar de 5de engelsche uitgave bewerkt door J. Olivier Jz. Amsterdam, 1829. (VIII) Klein 8vo. Oorspronkelijk kartonnage. Met uitslaande kaart en 28 platen met ieder drie houtgravures, 17 x 12 x 2 cm

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 4012
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Boek: Utrecht - 'Iets zakelijks voor Utrechts burgeren'. 1783-1784. 2 delen in één band. (Meer dan 700 pp.). Half leer. Met 2 gegraveerde titels -rug beschadigd- Utrecht in de patriottentijd, enkele trefwoorden; requesten van burgerij aan de burgemeesteren en de vroedschap, de schutters, burgerrechten, benoemingen, mr. Ryklof Michaël van Goens enz., 23 x 15 x 5 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 4013
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Boek: Blaeu, J. 'Toonneel van de Vereenighde Nederlanden, met hare beschrijvingen'. (Amsterdam, 1649). Herdruk: Lausanne, Amsterdam, 1966. Groot folio. Oorspr. linnen band, hoes. Met 52 stadsplattegronden en stadsgezichten in kleur -zonder het tekstdeel-, 54 x 35 x 5 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 4014
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Mahonie schoolklok met snekuurwerk, de wijzerplaat met Romeinse cijfering, adres: W. Potts & Sons, Leeds -slinger afgebroken-, Ø 38 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 4015
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Bruingebeitste houten piëdestal, 20e eeuw -klein defect-, 112 x Ø 29 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 4016
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Comtoiseklok in beschilderde naaldhouten kast, de albasten wijzerplaat met Romeinse cijfers in emaille cartouches, de latoenkoperen frontplaat met decor van Maria in de hemel, geflankeerd door engelen en palmtakken, en beneden de geboorte van Christus -barsten in albasten wijzerplaat-, 250 x 51 x 23 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 4017
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Grijsgeglazuurde keramiek vaas met reliëfdecor van kamelen, ontwerp Bouke-II / Klaas-II, uitvoering Mobach, Utrecht, 1950-1965, 28 x Ø 22 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 4018
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Blauw-gele cameoglazen vaas met reliëfdecor van libellen boven een vijver, uitvoering Gallé, gesigneerd, 28 cm

Hamerprijs: € 2600

Lotnummer: 4019
Veiling Zondag 21 Juni 2020

A.D. Copier (1901-1991), annagroene glazen vaas met verticaal tincraquelé, Serica nummer 5, gemerkt, uitvoering Glasfabriek Leerdam -lichte baan met kalkaanslag halverwege de vaas-, 27 x Ø 23 cm

Richtprijs: € 800-1200

Lotnummer: 4020
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Paul Kingma (1931-2013), een set van twee werken: Jonas en de walvis, gepatineerd brons op houten basement, beide gesigneerd, 27,5 cm

Richtprijs: € 800-1200