Lotnummer: 4001
Veiling Zondag 18 April 2021
Timed online, closing time: 16:00

Paar bronzen zuilvormige schemerlampen -textiel kappen sleets-, 92 x Ø 50 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 4002
Veiling Zondag 18 April 2021

Johannes Christiaan Schotel (1787-1838), schepen op woelige zee, studietekening, potlood en gewassen inkt op papier, gemonogrammeerd in inkt en voorzien van atelierveilingnummer in inkt: 'Schildery N 209' -geplakt op kartonnen drager-, 18,5 x 28 cm

Richtprijs: € 250-350

Lotnummer: 4003
Veiling Zondag 18 April 2021

Jan Christianus Schotel (1787-1838), vissersboten in woelig water, inkt en potlood op papier, gesigneerd, 25,5 x 35 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 4004
Veiling Zondag 18 April 2021

Rustieke houten tafel met twee laden, 80 x 160 x 87 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 4005
Veiling Zondag 18 April 2021

Serie van acht gelijkende mahonie sabelpootstoelen, Hollands, 19e eeuw, 84 x 48 x 50 cm

Hamerprijs: € 240

Lotnummer: 4006
Veiling Zondag 18 April 2021

Indiaas tapijt Sarouck, 316 x 213 cm

Hamerprijs: € 230

Lotnummer: 4007
Veiling Zondag 18 April 2021

Eiken armstoel met gesneden drakenkoppen, in de rugleuning decor van wapenschild omringd door draken, eind 19e eeuw, 120 x 66 x 64 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 4008
Veiling Zondag 18 April 2021

Mahonie breakfront boekenkast met een lade, tweede helft 20e eeuw -lichte gebruikssporen-, 213 x 210 x 50 cm

Hamerprijs: € 500

Lotnummer: 4009
Veiling Zondag 18 April 2021

Gerard de Jode (1509–1591), vier etsen: Bijbelse voorstellingen, naar Maarten de Vos, uitgave 17e eeuw, 20 x 28 cm

Hamerprijs: € 220

Lotnummer: 4010
Veiling Zondag 18 April 2021

Boek: Delft - Boitet, R. 'Beschryving der stadt Delft'. (1729). Facsimile-uitgave: Alphen a/d Rijn, 1972. (XXVI) 804 (14) pp. 4to. Oorspronkelijk band., 28 x 21 x 8,5 cm

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 4011
Veiling Zondag 18 April 2021

Bronzen beeld: hoornblazende jongeman, gesigneerd De Lorme, 36 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 4012
Veiling Zondag 18 April 2021

Maskers - Drie catalogi: Fabrique française de masques dans tous les genres. Fournitures et attributs pour sociétés, cavalcades, bals, théatres et fêtes publiques. Circa 1910. 10pp. 4to; Fabrique de masques en tous genres. Articles de cotillon, articles pour arbres de noël. 1925/26. 28 pp. 4to; Cataloque illustré de la maison L. Granier, costumier. 40 chromolithografieën. Circa 1900. Kl.8vo. (Verhuurbedrijf voor theaterkostuums)

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 4013
Veiling Zondag 18 April 2021

Serie van vijf flessen rode wijn: Château Bellevue Gazin, Côtes de Blaye, 1964 -twee flessen plakkerig bij kurk, maar nog vol-, 31 cm

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 4014
Veiling Zondag 18 April 2021

Boek: (Gastelier de La Tour, D.Fr.). 'Dictionnaire héraldique, contenant tout ce qui a raport à la science du blason. Suivi des ordres de chevaleries dans le royaume et de l'Ordre de Malthe'. Paris, 1774. (VIII) 481 (3) pp. Kl.8vo. Oud omslagje, onafgesneden. Met 2 platen (noemt circa 600 familienamen en de topografische namen van hun goederen), 18 x 12 x 4 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 4015
Veiling Zondag 18 April 2021

Vier boeken voor kinderen: Trelker, A. 'Hansje in wonderland'. Met illustraties in kleur door M. v. Minckwitz; J. Wildvanck, 'Hansje in 't Bessenland'. 10e druk. Met illustraties in kleur van Elsa Beskow; G. Kalkar, 'Hippo, de wonderlijke avonturen van een jong nijlpaardje'. Met platen in kleur door Louis Moe; 'Hollandsche kinderliedjes'. Geharmonizeerd door J. Röntgen. Geïllustreerd door H. Willebeek Le Mair. Samen 4 delen, jaren 20. Oblong folio. Oorspronkelijke banden, 24 x 31,5 cm

Richtprijs: € 70-90

Lotnummer: 4016
Veiling Zondag 18 April 2021

Zes boeken: Beima, A. De aarde vóór den zondvloed. Rotterdam, 1867; W.F.A. Zimmermann, Der Erdball und seine Naturwunder. 1862. 2 delen; Idem, Die Wunder der Urwelt. 1861; B.C. Goudsmit. Het rijk der sterren. Nederl. bewerking van C. Flammarion's 'Les étoiles'. Uitgeg. door V. Bruinsma.1905; en 1 andere titel. Samen 6 delen. Banden uit de tijd. Geïlustreerd

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 4017
Veiling Zondag 18 April 2021

Boek: Judaïca - 'Prières des Israélites du rite allemand'. Traduction de A. Ben Baruch Créhange. 11e éd. Paris, Librairie Israélite, 1869. Kl. 8vo. Rood chagrijn, rug verguld, sneden verguld -Hebreeuwse tekst met de Franse vertaling op tegenoverliggende pagina-, 17 x 12 x 4 cm

Hamerprijs: € 25

Lotnummer: 4018
Veiling Zondag 18 April 2021

Twee flessen rode wijn: Château Gruaud-Larose, Saint-Julien, 1943, 31 cm

Hamerprijs: € 210

Lotnummer: 4019
Veiling Zondag 18 April 2021

Catalogus van het landgoed Vredestein, 'en andere onroerende goederen, gelegen in de gemeente Maurik en Beusichem, waarvan de verkooping zal plaats hebben op 14 julij 1853 ... in het logement Den Gouden Leeuw binnen Tiel'. 20 pp. Oorspronkelijke omslag. Met lithografie van Vredestein, 23 x 13,5 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 4020
Veiling Zondag 18 April 2021

Vier boeken: Meyer's Universum of afbeelding van het zienswaardigste en merkwaardigste van natuur en kunst. Uit het Hoogduitsch vertaald door C. ten Brink (en) D. Geelhoed. Deel 1-8. Amsterdam, 1834-1841. 8 delen (van 10). In 4 banden. Oblong gr. 8vo. Half leer uit de tijd. Met 375 staalgravures. Deel 6-8: Duitse tekst -één band los en beschadigd; roestvlekken-

Richtprijs: € 350-450