Lotnummer: 4001
Veiling Zondag 13 September 2020
Timed online, closing time: 16:00

Eiken heiligenbeeld: Maria met kind, 20e eeuw, verso voorzien van wasstempel -puntje van kroon manco-, 47 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 4002

Ivoren corpus, 18e eeuw, in houten lijst met groen stoffen passe partout -handen grotendeels manco, deel lendendoek manco, armen gelijmd-, 41 x 33 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 4003

Eiken heiligenbeeld: Maria met kind, 18e eeuw -onderkant beeld vervangen, hoofd kind gelijmd, diverse kleine breukjes-, 53 cm

Richtprijs: € 1500-2000

Lotnummer: 4004

Palmhouten beeldje: Madonna met kind, op ebben basement, Antwerpen, 17e eeuw, 18 x 5,5 x 4 cm

Richtprijs: € 700-900

Lotnummer: 4005

Statenbijbel: Biblia, dat is de gantsche Heylige schrifture, Nederlandsche Bijbel-Compagnie te Amsterdam, 1861, voorzien van twee 2e gehalte zilveren klampen, 14,5 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 4006

Gegoten messing orthodox processiecrucifix, Rusland, 19e eeuw, 39 x 23 cm

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 4007

Palmhouten beeld met religieuze voorstelling, Vlaams, 17e eeuw -reconstructies-, 18 x 12 x 7,5 cm

Hamerprijs: € 800

Lotnummer: 4008

Paar bronskleurige metalen kandelaars op driehoekige voet met klauwpoten, 39 x 16 x 16 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 4009

Schilderij: portret van een non, olieverf op doek, niet gesigneerd, 18e eeuw -gedoubleerd-, 29,5 x 23 cm

Hamerprijs: € 400

Lotnummer: 4010

Drie palmhouten beeldjes: Heilige Familie, op schildpadbelijmd eiken basement, omgeving Walter Pompe (1703-1777), Antwerpen, 18e eeuw -enkele handen van later datum, het Jezuskind mist een vinger-, 21 x 19 x 5 cm

Richtprijs: € 1000-1500

Lotnummer: 4011

Achterglasschildering: Christus met doornenkrans, 17,5 x 11,5 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 4012

Russische icoon: Sint Joris en de draak, met zilveren oklad, 830 gemerkt, modern, 23,5 x 18,5 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 4013

Lindenhouten corpus op gespiegeld voluutvorming basement, 18e eeuw -armen corpus manco, twee breukjes in snijwerk basement-, 25 x 13 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 4014

Russisch icoon: centraal een messing kruis omgeven door Maria en drie andere heiligen, vroeg 19e eeuw -kleine inschilderingen rond middenlijn-, 45 x 37 cm

Richtprijs: € 600-800

Lotnummer: 4015

Orthodox icoon: diverse heiligen in vakverdeling, 19e eeuw, 46 x 34 cm

Hamerprijs: € 1100

Lotnummer: 4016

Houten heiligenbeeld: Petrus, 19e eeuw -diverse breuken waarvan enkele gelijmd-, 47 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 4017

Eiken Gelderse kussenkast met ebbenhouten inleg, de kap met gesneden geteld-gelddecor, staand op gezwarte bolpoten, 17e eeuw -kleine defecten-, 210 x 177 x 72 cm

Richtprijs: € 1000-1500

Lotnummer: 4018

Mahonie bureauvormige likeurkelder, binnenin zes glazen karaffen met verguld decor, Holland, biedermeier -één stop vervangen-, 23 x 28 x 20 cm

Hamerprijs: € 190

Lotnummer: 4019

Augustus Allebé (1838-1927), 'Vogelverschrikker', potlood, gesigneerd, en annotatie: '1940-1945 familie Jesserun Cardozo in dankbaarheid', 25,5 x 16,5 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 4020

Acht slanke slingerglazen met taps toelopende kelken en fijne witte draadslingers in de stam, circa 1800 -één glas met chip van voet, één glas met schilfer van voet-, 19 cm

Richtprijs: € 800-1200