Lotnummer: 4001
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Perzische loper Lilihan, 380 x 79 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 4002
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Paar eiken stoelen, de opengewerkte rug bekroond door twee schilddragende leeuwen, de zitting met rietbespanning -één stoel ontbrekend knopje en restauratie rugleuning, en één stoel rugleuning defect-, daarbij: paar eiken spijlenstoelen, de rug bekroond door strik, de zitting met rietbespanning, alle 19e eeuw, 110 x 46 x 40 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 4003
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Groot formaat mahonie halvemaantafel, 20e eeuw, 77 x 132 x 60 cm

Richtprijs: € 120-160

Lotnummer: 4004
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Afrikaanse smeedijzeren Mumuya fakkel met twee kronkelende slangen, Chamba, Nigeria, herkomst: particuliere nalatenschap Dordrecht, 53 x 12 x 12 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 4005
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Afrikaans smeedijzeren votieffiguur in de vorm van een gestileerde krokodil met bel aan de staart, op basement, Chamba, Nigeria, herkomst: particuliere nalatenschap Dordrecht, 48,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 4006
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Afrikaanse hoed gemaakt van leer en vezels, Ethiopië, herkomst: particuliere nalatenschap Dordrecht, 24 x Ø 38 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 4007
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Grote aardewerk kom met rood-gele geometrische motieven, drie aardewerk kommen, waarvan twee met zwart insectenmotief, en kalebas met gekerfd en beschilderd decor van een figuur, alle Zuid-Amerika, 20e eeuw, 15 x Ø 38 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 4008
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Twee groene opaline vazen met decor van edelhert, waarvan één met deksel, paar groene kristallen glazen met tinnen voet, Bohemen, en twee groene glazen vazen, modern, 34,5 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 4009
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Drie bronzen beelden: vrouw met bloemenkrans, naakte vrouw omgeven door bloeiende takken, en vrouw gehuld in wapperend gewaad, eind 20e/begin 21e eeuw, 51 Ø19 cm

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 4010
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Twee Afrikaanse smeedijzeren vogels, Bambara, Mali, herkomst: particuliere nalatenschap Dordrecht, 42,5 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 4011
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Afrikaans houten fantasiebeeld van een staande man versierd met mensenhaar, zwijnentanden, botten, kiezen en plantaardige vezels, Sepik, Papoea-Nieuw-Guinea, herkomst: particuliere nalatenschap Dordrecht, 78 x 24 x 24 cm

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 4012
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Afrikaans houten hoofdmasker met aan beide zijden een gezicht, Mende, Sierra Leone, herkomst: particuliere nalatenschap Dordrecht, 45 x 30 x 26 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 4013
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Twee aardewerk bekers met rood-zwarte beschilderingen in Zuid-Amerikaanse stijl, aardewerk spaarpot in de vorm van een stier met polychrome beschildering, en aardewerk schildpad, 22 x 27 x 13 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 4014
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Collectie diverse colliers, waaronder: collier van hematietkralen en collier van amethistkralen

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 4015
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Paar buisvormige bronzen armbanden, 10 x 7 x 6 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 4016
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Vijf Afrikaanse smeedijzeren beeldjes: ruiter te paard en leguaan, Bambara, Mali, vogel, Yoruba, Nigeria, twee ruiters te paard, Kotoko, Tsjaad, en een os, Toussian, Burkina Faso, herkomst: particuliere nalatenschap Dordrecht

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 4017
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Drie traditionele koperen Fulani blad oorringen, het ontwerp gebaseerd op de vorm van een carambola of stervrucht, Mali, West-Afrika, twee vormen een paar

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 4018
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Afrikaanse houten neksteun, benen beeld van staand figuur, gestoken houten beeld van staand figuur, en natuurstenen beeld: gezichten, vermoedelijk alle Afrikaans, 27 x 6 x 10 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 4019
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Halssieraad van 23 amberkleurige kralen in verschillende groottes, en enkele benen kralen, aan koord, 30 x 27 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 4020
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 20:30

Halssieraad van 16 agaat kralen, Afrika, Ø35 cm

Hamerprijs: € 35