Lotnummer: 4001
Veiling Zondag 9 Februari 2020
Timed online, closing time: 20:30

Gravure: portret van Andrea Odoni, naar Lorenzo Lotto, door Cornelis Visscher, 17e eeuw, 312 x 39 cm

Hamerprijs: € 325

Lotnummer: 4002

Gravure: Mozes en de bronzen slang, door Schelte à Bolswert, naar Peter Paul Rubens, circa 1650, 48 x 61,5 cm

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 4003

Gravure: 'Afbeelding der lykstatie van ... Willem de IVden, Prinse van Oranje en Nassau &&& [...]', door Jan Punt, 1754, 41 x 55 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 4004

Chinees porseleinen famille rose vaas met landschapsdecor, gemerkt Jingdezhen, midden 20e eeuw, 25 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 4005

Chinees porseleinen beeld: Guanyin, circa 1900, 23 x 13 x 8 cm

Hamerprijs: € 550

Lotnummer: 4006

Drie Chinees porseleinen borden met mandarijnendecor, 18e eeuw -defecten-, Ø 23,5 cm

Hamerprijs: € 210

Lotnummer: 4007

Drie Chinees porseleinen kommen met mandarijnendecor, 18e eeuw -defecten-, 7,25 x Ø 14,25 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 4008

Paar Chinees porseleinen kop-en-schotels, daarbij: twee Chinees porseleinen kop-en-schotels, alle met mandarijnendecor, 18e eeuw -chipjes-

Hamerprijs: € 500

Lotnummer: 4009

Elf diverse Chinees porseleinen kopjes met mandarijnendecor, 18e eeuw -defecten-

Hamerprijs: € 600

Lotnummer: 4010

Diverse Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met mandarijnendecor, 18e eeuw -defecten-

Hamerprijs: € 500

Lotnummer: 4011

Tibetaanse thangka: dharmapala Palden Lhamo, een oceaan van bloed doorkruisend op haar witte ezel, in haar linkerhand een met bloed gevulde kapala, in haar rechterhand een scepter, met in elke hoek een dharmapala die een seizoen representeert en onder het toeziend oog van Sarasvati, lijmverf op doek, vermoedelijk 19e eeuw -slijtage-, 87 x 64 cm

Hamerprijs: € 1100

Lotnummer: 4012

Hollandse School: koeien met herder in een rivierlandschap, gewassen inkttekening, niet gesigneerd, 18e eeuw, 25 x 36 cm

Hamerprijs: € 210

Lotnummer: 4013

Jean P. Schoenmakers (1755-1842), bedrijvigheid in een stadje rondom een brug, olieverf op paneel, gesigneerd, 29 x 38 cm

Richtprijs: € 250-350

Lotnummer: 4014

Houten stoel, China, 19e eeuw, 105 x 53 x 48 cm

Hamerprijs: € 20

Lotnummer: 4015

Eiken en beuken vlinderkast met gefacetteerde ruit en gebogen ruiten in de hoeken, de deur met inlegwerk, met messing appliques, Frankrijk, 19e eeuw, 196 x 119 x 41 cm

Hamerprijs: € 290

Lotnummer: 4016

Chinees porseleinen kom en schotel met mandarijnendecor van figuren op terras, 18e eeuw

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 4017

Serie van negen Chinees porseleinen borden, waaronder: twee octagonale borden en drie diepe octagonale borden, alle met mandarijnendecor, 18e eeuw -defecten-, Ø 22,5 cm

Hamerprijs: € 850

Lotnummer: 4018

Zeven Chinees porseleinen kommetjes en drie schoteltjes met mandarijnendecor, 18e eeuw -defecten-

Hamerprijs: € 500

Lotnummer: 4019

Paar gelobde Chinees porseleinen Imari bedekte kommen met gecontourneerde randen, op bijhorende onderschotels, eerste helft 18e eeuw -veel defecten, één deksel compleet gebroken-, Ø 19 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 4020

Paar Chinees porseleinen borden met mandarijnendecor van figuren op terras, 18e eeuw -één met bodembarst-, Ø 23,5 cm

Hamerprijs: € 130