Lotnummer: 4001
Veiling Zondag 19 September 2021

Twee verkoopcatalogi: Moderne Wand- und Decken- Dekoration. Waarin 129 platen in kleur. Met prijslijsten. Kiel, Karl Lüth Schablonenfabrik- Kunstgewerbl. Werkstatt, 1922. Groot 4to. Oorspr. omslag. 'Aller Art Skizzen und Zeichnungen in jeder Stilart für Innen- und Aussendekorationen von Fassaden, Zimmern, Küchen, Aufgängen, Sälen, usw.' -omslag van één deel beschadigd en scheurtjes in de voormarge van de eerste 8 bladen-, 38 x 30 cm

Richtprijs: € 250-350

Lotnummer: 4002

Twee mahonie bijzettafeltjes, waarvan één onder het blad gestoffeerd opbergvak, beide 19e eeuw -gebruikssporen, één met krimpscheur in blad-, 76 x 51 x 36 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 4003

Acht boeken: Wurzbach, A. van. 'Niederländisches Künstler-Lexikon'. (1906-1911). Herdruk: Amsterdam, 1968. Twee delen. Met meer dan 3000 monogrammen; E.M.H. de Sey, 'Dessinateurs, graveurs et peintres des anciens Pays-Bas - Écoles Flamande et Hollandaise'; J.G. van Gelder, Jan van de Velde 1593-1641, tekenaar schilder. Beschrijvende catalogus'. 1933. 4to; etc. Gebonden

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 4004

Diverse mandvormige creamware schalen en borden, met opengewerkte randen, meeste uitvoering Wedgwood

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 4005

Divers kleingoed, waaronder: glazen karaffen, tinnen bord gedateerd 1807, zinken kalkoen met resten van polychrome beschildering, en hoge houten pruikenstandaard

Hamerprijs: € 170

Lotnummer: 4006

Eiken panelenkist, het front met gestoken 'geteldgelddecor', gedateerd 1755 maar van later datum: 19e/20e eeuw, 79 x 125 x 72 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 4007

Zilver - Acht boeken: Molen, J.R. ter. 'Zilver. Catalogus van de collectie van Museum Boymans-van Beuningen'. Rotterdam, 1994. 4to; A.C. Beeling, 'Nederlands zilver 1600-1813'. 1979-1986. 3 delen; T. Gerszi, 'Paulus van Vianen (Utrecht 1570-1613), tekeningen van een zilversmid'. 1983; etc. Gebonden

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 4008

Diverse aardewerk en porseleinen pendels en bovenstukken voor lampen, inclusief toebehoren

Hamerprijs: € 75

Lotnummer: 4009

Horst Janssen (1929-1995), twee zelfportretten, litho's, beide gemonogrammeerd in potlood, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 4010

Léonid Markov (1926-2002), drie vissers op twee boten aan het vissen in een rivier, olieverf op schilderskarton, gesigneerd -signatuur zit achter de lijst-, 18 x 25,5 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 4011

Léonid Markov (1926-2002), sprokkelende kinderen onder berkenbomen bij een boerderij, olieverf op schilderskarton, gesigneerd, 19 x 29 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 4012

Toegeschreven aan Alexander Lopatkin (1922-1996), pier in helderblauwe baai, olieverf op dun schilderskarton, niet gesigneerd, in originele lijst, 10,5 x 26 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 4013

Toegeschreven aan Alexander Lopatkin (1922-1996), heidelandschap, olieverf op dun schilderskarton, niet gesigneerd, in originele lijst -centraal een gaatje-, 23 x 33 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 4014

Ingekleurde kopergravure: 'Gezicht van 't Koningsplein naar de Reguliers- of Munt-Toren', Pieter Fouquet junior, Amsterdam, 1761, 29 x 35 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 4015

Zes vergulde pâte lijsten, diverse formaten en randversieringen -gebruikssporen en kleine defecten-, en één deels verguld houten lijst

Hamerprijs: € 220

Lotnummer: 4016

Ladislav Cepelák (1924-2000), twee etsen 8/100 en 4/100, beide gesigneerd en gedateerd 1991 in potlood, opbrengst ten bate van Stichting Alzheimer Nederland, 53 x 39,5 cm

Hamerprijs: € 140

Lotnummer: 4017

Eiken kabinet bekroond door asymmetrische kuif, de dubbelgebogen onderkast met vier lades, Hollands, Louis Quinze -oude houtworm- en gebruikssporen, schroeven in linkerzijde-, 215 x 176 x 65 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 4018

Joannis Jacobus Bijlaert (1734-1804), 'Ruiter naast pissend paard', naar Philips Wouwerman, crayonmanier, circa 1776 -vlekjes-, 16 x 22,5 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 4019

Europese School: meisje zittend in het gras, olieverf op paneel, niet gesigneerd, eind 19e/begin 20e eeuw -enigszins vergeeld-, 12,5 x 17,5 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 4020

Hollandse School: kippen bij slijpsteen, olieverf op papier, gemonogrammeerd JH, herkomst: erven privécollectie antiquair W. van Bokhoven (1915-1983), Delft, 18 x 24 cm

Richtprijs: € 40-60