Lotnummer: 3001
Veiling Zondag 21 Juni 2020
Timed online, closing time: 16:00

Twaalf diverse plafondlampen met gesatineerd glazen kappen

Hamerprijs: € 270

Lotnummer: 3002
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Hollandse School: koets rijdend langs vaart, olieverf op paneel, 19e eeuw, 15,5 x 11,5 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 3003
Veiling Zondag 21 Juni 2020

15 diverse kraankannen en komforen

Hamerprijs: € 190

Lotnummer: 3004
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Twee gipsen kerstgroepen -defecten-

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 3005
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Diverse gekleurde glazen hyacintvazen

Hamerprijs: € 190

Lotnummer: 3006
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Verzameling messing kandelaren, 20e eeuw

Hamerprijs: € 190

Lotnummer: 3007
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Diverse blauw-witte aardewerk vazen, 20e eeuw -haarlijnen in één vaas-

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 3008
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Twee koperen ketels en divers tin

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 3009
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Messing met stalen toverlantaarn, 26 x 42 x 14 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 3010
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Drie composiet tafellampen, art deco, en koperen wandlamp -één lamp mist glazen plaatje-

Hamerprijs: € 170

Lotnummer: 3011
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Divers witgeëmailleerd keukengerei, sommige met blauwe decoratie -gebruikssporen-

Hamerprijs: € 210

Lotnummer: 3012
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Replica Friese staartklok in meekrapkleurige mahonie kast, modern, 139 x 36 x 21 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 3013
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Twee beuken damesfauteuiltjes met gros-point bekleding voorzien van floraal decor, Louis Quinze-stijl, 81 x 61 x 65 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 3014
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Vierlichts petroleumlamp met opaline kappen, de metalen monturen met rijk paard- en arabeskdecor -geëlektrificeerd-, 125 x Ø 80 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 3015
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Perzische kelim Kaskay, 180 x 95 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 3016
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Drie prenten: Hamburg, Genève en Nottoway plantation, in Heijdenrijk lijsten

Hamerprijs: € 20

Lotnummer: 3017
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Mahonie bijzettafel op driespantpoot, en mahonie gueridon, tweede helft 19e eeuw, 75 x 66 x 48 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 3018
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Bruine faux-lederbeklede hutkoffer met houten ribben, 34 x 92 x 55 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 3019
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Mahonie zitameublement met groene velours bekleding, bestaande uit tweezits bank en twee armstoelen, tweede helft 19e eeuw -armleuningen sleets-, 106 x 170 x 95 cm

Hamerprijs: € 400

Lotnummer: 3020
Veiling Zondag 21 Juni 2020

Perzisch tapijt Tabriz, 288 x 200 cm

Hamerprijs: € 55