Lotnummer: 3001
Veiling Zondag 19 September 2021

Helder glazen vaas met tincraquelé, serica nummer 65, ontwerp Andries Dirk Copier, gemerkt, uitvoering Glasfabriek Leerdam, 1940-'42 -kleine randchip en lichte krassen aan binnenzijde-, 15 x Ø 15 cm

Richtprijs: € 40-60

Lotnummer: 3002

Helder glazen vaas met diagonaal wit streepdecor, uitvoering Murano, Italië, gemerkt 24, circa 1930-1950, 16 Ø12 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 3003

Plateel vaas met polychroom decor op zwart fond, model Clarath (?), uitvoering Plateelbakkerij Zuid-Holland, 34 x Ø 14 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 3004

Gesatineerd glazen beeldje: 'Madonna met kind', ontwerp Stephanus Albertus Uiterwaal, uitvoering Glasfabriek Leerdam, 1929 -minuscule chipjes hoofd en basement-, 24 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 3005

Toegeschreven aan Judith Braun (1955), twee figuren aan tafel naast deuropening, brons, niet gesigneerd, in opdracht van FNV Bouw te Woerden vervaardigd ter gelegenheid van het verdwijnen van de functie 'Plaatselijk vertegenwoordiger', 9 x 11 x 4 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 3006

Glassculptuur: zwart glazen krulvorm met witte lijnen, op vierkant kristallen basement, vermoedelijk Murano, Italië, 25 cm

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 3007

Glazen vogel: 'Red Cardinal', ontwerp Oiva Toikka, uitvoering iittala, gemerkt, 15 x 20 x 9 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 3008

Fumé glazen schaal, ontwerp Andries Dirk Copier, gemerkt, uitvoering Glasfabriek Leerdam -enkele krasjes-, 10 x Ø 22 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 3009

Helderglazen kandelaar, ontwerp Andries Dirk Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam -enkele krasjes-, 32 x Ø 12 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 3010

Paars en helderglazen botervloot, model Rationeel, ontwerp Willem Jacob Rozendaal, niet gemerkt, uitvoering Kristalunie Maastricht, 10 x Ø 15 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 3011

Donkergroene glazen portfles, ontwerp Jac. Jongert, voor de firma wed. G. Oud Pzn. en Co, uitvoering United Glassworks Schiedam, 22 x Ø 11 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 3012

Dikwandige grijsviolet glazen schaal, ontwerp Andries Dirk Copier, gemerkt, uitvoering Glasfabriek Leerdam -krasjes-, 8,5 x Ø 33 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 3013

Gefacetteerde helderglazen karaf, ontwerp Jan Eisenloeffel, niet gemerkt -chip van voet-, 33 x Ø 9 cm

Richtprijs: € 70-90

Lotnummer: 3014

Groene glazen drijfschaal met tincraquelé, ontwerp Andries Dirk Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam -lichte gebruikssporen-, 6 x 33,5 cm

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 3015

Martin McWilliam (1957), 'Tribe 1', steengoed, oplage van 5, gemonogrammeerd, inclusief boek over de kunstenaar en originele factuur, 34,5 cm

Hamerprijs: € 95

Lotnummer: 3016

Shirley Cloete (1921-2010), grote glazen schaal met roze en blauw, gesigneerd en gedateerd 1990, Ø 45 cm

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 3017

Hoge helder glazen vaas met groene en blauwe kleurslingers, ontwerp Max Verboeket, gesigneerd, uitvoering Kristalunie Maastricht -lichte aanslag en chip in flank-, 45 x Ø 10 cm

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 3018

John Leach (1931), geglazuurd aardewerk kom, gemerkt en gedateerd 1990, 16 x Ø 22 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 3019

Philippe Dubuc (1947), chawan, polychroom geglazuurd steengoed, gemonogrammeerd, 9,75 x Ø 13 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 3020

Bronzen beeld: vrouwenhoofd met veren oorbel, niet gesigneerd -één oorbel ontbreekt-, 33 x 12 x 14 cm

Hamerprijs: € 80