Lotnummer: 3001
Veiling Zondag 18 April 2021
Timed online, closing time: 15:00

Vier aardewerk bordjes met polychrome decors: reddende hand, ter herdenking van de watersnood van december 1925, uitvoering St. Lukas, Utrecht, bordje ter herdenking van het 25-jarig huwelijk van Wilhelmina en Hendrik, uitvoering De Porcelyne Fles, Delft, en paar Wilhelmina-bordjes, uitvoering Petrus Regout, Maastricht, Ø21 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 3002
Veiling Zondag 18 April 2021

Diverse porseleinen kerstklokjes, jaren '81-'92, waaronder Hutschenreuther

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 3003
Veiling Zondag 18 April 2021

Vier polychroom biscuit beeldjes uit de serie Picnic at Foxwood: 'Willy's Dad', 'Rue's Dad', 'Rue Rabbit', en 'Squire Fox', en één uit de serie Winter at Foxwood: 'Mr. Mouse M. Dose', alle uitvoering Villeroy & Boch, eind 20e eeuw, 12 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 3004
Veiling Zondag 18 April 2021

Twee papier-maché qalamdan's, één met decor van Maria met kind, de ander met bloemdecor -sleets-, India, 4 x 12 x 3,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 3005
Veiling Zondag 18 April 2021

Vier diverse beschilderde porseleinen beeldjes, uitvoering Goebel, Duitsland, daarbij: zes diverse kleine porseleinen beeldjes, 12 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 3006
Veiling Zondag 18 April 2021

Drie metalen bedels: klaver, vis, en haan, alle gemerkt Jay Strongwater, in originele doosjes, daarbij: twee paar manchetknopen, Mulberry, 4 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 3007
Veiling Zondag 18 April 2021

Verzameling van 31 glazen en keramische appels, eind 20e eeuw

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 3008
Veiling Zondag 18 April 2021

Tafelklokje in wortelnoten kast, de wijzerplaat met Romeinse cijfers en maanaanduiding, Hollands, tweede helft 20e eeuw, daarbij: drie messing sluitgewichtjes, 20e eeuw -compleet-

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 3009
Veiling Zondag 18 April 2021

Chinese paulowniahouten dekenkist met polychroom bloemdecor -gebruikssporen-, 60 x 86 x 54 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 3010
Veiling Zondag 18 April 2021

Merklap en twee stoplappen, gedateerd 1852, 1855 en 1857, 58 x 54,5 cm

Hamerprijs: € 475

Lotnummer: 3011
Veiling Zondag 18 April 2021

Zes boeken: Noakes, A. John William Waterhouse. London, 2002; A. Gray, The Edwardians: secrets and desires. 2004; R.J. Barrow, Lawrence Alma-Tadema. 2005; Enz. (over Sargent, Stanley Spencer en Whistler)

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 3012
Veiling Zondag 18 April 2021

Bronskleurig zamak beeldlamp: putto met tamboerijn, de gesatineerd glazen kap met decor van cherubijnen en guirlandes, modern

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 3013
Veiling Zondag 18 April 2021

Mahonie klepsecretaire, Engelse stijl, tweede helft 19e eeuw -restauraties-, 107 x 97 x 55 cm

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 3014
Veiling Zondag 18 April 2021

Vijf hangende keramische sculpturen: paar vissen, vrouwelijke torso, pop in jurk, en abstract werk, alle tweede helft 20e eeuw, 28 cm

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 3015
Veiling Zondag 18 April 2021

Eiken armstoel met lichtgroen-beige geruite bekleding, 133 x 68 x 68 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 3016
Veiling Zondag 18 April 2021

Johannes Karel Veerman (1907-1989), vanitasstilleven, olieverf op doek, gesigneerd -vlekken-, 90 x 80 cm

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 3017
Veiling Zondag 18 April 2021

Paar ingelijste reproducties: pendantportretten van jongetje met vogel en meisje met kat en pop, 48 x 32,5 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 3018
Veiling Zondag 18 April 2021

Twee spiegels in mahonie lijsten met bronzen ornamenten, 19e eeuw

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 3019
Veiling Zondag 18 April 2021

Butlerspiegel in goudkleurige lijst, bekroond door adelaar, modern, 65 x 42 x 10 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 3020
Veiling Zondag 18 April 2021

Mahonie kabinet met rechte kap, toogdeuren, drie lades in de onderkast en staande op blokpoten, Hollands, circa 1830 -gebruikssporen, barsten-, 228 x 164 x 62 cm

Hamerprijs: € 260