Lotnummer: 3001
Veiling Zondag 22 November 2020
Timed online, closing time: 15:00

Metalen hallampje met gekleurde glaasjes, 36 cm

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 3002

Bronskleurige kroonlamp met drie kristallen kapjes, begin 20e eeuw, 95 x Ø 60 cm

Hamerprijs: € 200

Lotnummer: 3003

Verzameling porseleinen beeldjes, catalogus: 'Wade Whimsical Collectables', 1995, lege doosjes, en spaarvarken, uitvoering Wade, Engeland, daarbij: tafelvitrine

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 3004

Grijsgelakt stalen bureau met linoleum werkblad en vier lades, ontwerp André Cordemeijer, uitvoering Gispen, circa 1960 -blad gebruikssporen-, daarbij: verchroomde buisframe armstoel met houten rug en zitting, model 208, uitvoering Gispen, 71 x 95 x 51 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 3005

Verzilverd bestekgedeelte, parelrand, in houten cassette, uitvoering WMF, bestaande uit: dertien tafellepels, acht tafelvorken, vijf tafelmessen, zeven dessertlepels, twaalf dessertvorken, twaalf dessertmessen, twaalf toespijslepels, vier cakevorkjes, twaalf fruitmessen, zes viscouverts, en twaalf diverse dienvorken en -lepels -gebruikssporen-

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 3006

Divers damast, waaronder twaalf tafellakens en circa 118 servetten en vingerdoeken, diverse decors, voornamelijk floraal, waaronder tenminste een laken uitvoering Linnenfabrieken E.J.F. van Dissel, Eindhoven -twee tafellakens niet van damast, enkele defecten, deels gemonogrammeerd-

Hamerprijs: € 290

Lotnummer: 3007

Driedelig messing pendulestel, circa 1900 -vazen gedeukt-, 37 x 19 x 10 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 3008

Mahoniegefineerde klepsecretaire met dubbelgebogen onderkast, Hollands, 20e eeuw -defecten-, 105 x 100 x 54 cm

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 3009

Bureauglobe met reliëf, op goudkleurig metalen basement, uitvoering Scan-Globe Danemark, 20e eeuw -lichte gebruikssporen-, 41 cm

Hamerprijs: € 95

Lotnummer: 3010

Drie diverse koffers, alle eerste helft 20e eeuw

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 3011

Notenhouten meidenkast met gestoken ladefront, tweede helft 19e eeuw, 137 x 100 x 48 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 3012

Paar witte persglazen hanglampjes met messing monturen, 38 x Ø 12 cm

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 3013

Elf boekdelen: Loosjes, A. '(Stedelijk) Nederland in beeld'. Amsterdam, Scheltema en Holkma, jaren '30, Kl. folio, oorspronkelijk linnen, met duizenden foto's speciaal gemaakt voor deze prachtige uitgave, die een uniek beeld geven van het vooroorlogse Nederland -dubbele exemplaren-

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 3014

Eiken secretaire à abattant, achter de klep met rood lederen blad, twee verborgen compartimenten met rood lederen rug, en diverse lades, met opstaande ajourgezaagde galerijrand, circa 1900 -galerijrand niet origineel-, 167 x 98 x 47 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 3015

Paar messing processielampen op eiken wandsteunen, circa 1900, België/Frankrijk, 50 x 15 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 3016

Verzameling van ruim 500 foto's uit de familie van André Vlaanderen (1881-1955): familiekiekjes, vakantiefoto's, etc., daarbij: map met krantenknipsels met betrekking tot André Vlaanderen, afbeelding van een dankkaart van Carmen Sylvia van Roemenië, en een boekwerk

Hamerprijs: € 190

Lotnummer: 3017

Eiken dubbelgebogen klepsecretaire, Hollands, tweede helft 18e eeuw, 105 x 115 x 58 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 3018

Perzische loper Belouche -sleets-, 180 x 87 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 3019

Geprepareerde fazantenhaan, op houten wandconsole vervaardigd uit een tak, 87 x 38 x 37 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 3020

Gravure: 'Luisterryke vrouwen schaatsen rydparty, gehouden te Leeuwarden op den 1sten en 2den February des Jaars 1805' -gebruind, vlekjes-, 39 x 49 cm

Hamerprijs: € 170