Lotnummer: 3001
Veiling Zondag 7 Februari 2021
Timed online, closing time: 15:00

Verzameling kinder- en jeugdboeken, Nederlands en Engels, conditie op aanvraag, 30 x 20 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 3002

Diverse klokonderdelen, waaronder: uurwerk van een staand horloge, bronzen ornament in de vorm van een adelaar, en twee diverse wijzerplaten -defecten-, conditie op aanvraag

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 3003

Circa vijftig boeken: Nederlandse (cultuur)geschiedenis, conditie op aanvraag

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 3004

Twee Delfts aardewerk pauwenborden, beide gemerkt De Porceleyne Claeuw, 18e eeuw -randschades-, conditie op aanvraag, Ø 35,5 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 3005

Divers tin, waaronder: drie waterkruiken, zes bekers, maatbekertjes, paar kandelaars, etc., conditie op aanvraag, Ø 35 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 3006

Verzameling aardewerk tegels met diverse decors, 19e en 20e eeuw, conditie op aanvraag, 13 x 13 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 3007

Divers verzilverd, waaronder: champagnekoeler, en dienschalen, daarbij: divers zilverkleurig, conditie op aanvraag, 24 x 24 x 22 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 3008

Verzameling groengeëmailleerd keukengerei, waaronder enkele stuks met floraal decor -defecten en corrosie-, conditie op aanvraag, 28 x Ø 30 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 3009

Gezwart houten Engelse pubklok, de wijzerplaat met Romeinse cijfers, conditie op aanvraag, 15,5 x Ø 39 cm

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 3010

Goudkleurige achtlichts kroon met kristallen pegels, de plafondplaat met vier spots, modern, conditie op aanvraag, 92 x Ø 66 cm

Hamerprijs: € 350

Lotnummer: 3011

Zes met taupe stof beklede stoelen op gebogen rvs onderstel, circa 2000, conditie op aanvraag, 80 x 50 x 60 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 3012

Ronde palissandergefineerde klaptafel, 19e eeuw -fineerschade poot-, conditie op aanvraag, 74 x Ø 132 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 3013

Drie kristallen kaasstolpen met diverse slijpsels -chipjes en krasjes-, conditie op aanvraag

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 3014

Porseleinen serviesgedeelte, voornamelijk achthoekige borden, decor 'Pasadena', uitvoering Villeroy & Boch, conditie op aanvraag

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 3015

Indiaas tapijt met levensboomdecor -sleetse plekjes-, conditie op aanvraag, 327 x 218 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 3016

Catharina Petris-Kiers (1839-1930), boeket, aquarel, gesigneerd -verbruind, papier bolt op-, conditie op aanvraag, 31,5 x 21,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 3017

Emanuel van der Ven (1866-1944), pad langs het bos, olieverf op doek, gesigneerd, conditie op aanvraag, 39,5 x 28,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 3018

Franse School: 'Audierne', aquarel op papier, gesigneerd Jessurun, en gedateerd 1954, conditie op aanvraag, 47 x 36 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 3019

Europese School: burcht in heuvellandschap, olieverf op doek, niet gesigneerd, tweede helft 19e eeuw -inschildering boven de burcht, gedoubleerd-, conditie op aanvraag, 27 x 41 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 3020

Antoon Markus (1870-1955), Veluws landschap, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1924, conditie op aanvraag, 28,5 x 48,5 cm

Richtprijs: € 100-150