Lotnummer: 3001
Veiling Zondag 27 Juni 2021
Timed online, closing time: 15:00

Vijflichts messing kaarsenkroon met rocaillevormige armen en sporen van vergulding, Louis Quinze-stijl -bovenste bobèche doorboord voor ophangoog, en voor vroegere elektrificatie, afgebroken stukjes-

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 3002
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Crèmekleurige metalen vloerlamp met stoffen kap, model Giso 6304, ontwerp Willem Hendrik Gispen, uitvoering Gispen, circa 1960, 176 x 60 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 3003
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Zwart lederen tweezits bank en twee bijbehorende armfauteuils, vermoedelijk Italië, 80 x 146 x 70 cm

Hamerprijs: € 170

Lotnummer: 3004
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Divers verzilverd, waaronder: koffiekan, ovaal dienblad, bonbonmandje, en vier eierdopjes, 50 x 30 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 3005
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Porseleinen serviesgedeelte met gouden bies en palmetrand, Limoges, Frankrijk, bestaande uit: theepot, roomkan, suikerpot met deksel -deksel met randdefect en gelijmd-, twaalf schoteltjes, en zeven mokkakopjes

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 3006
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Ronde salontafel met rookglazen blad, staand op metalen onderstel met rieten lectuurmand, 20e eeuw -onderstel roestvlekjes, randchips blad-, 37 x Ø 93 cm

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 3007
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Vier gesatineerde glazen plafonnières, Ø26 x 15 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 3008
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Indiaas tapijt Herati, 260 x 172 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 3009
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Friese staartklok met dubbele kap in lichte eiken kast, de polychroom beschilderde wijzerplaat met Romeinse cijferring, eerste helft 19e eeuw -glas gebroken-, 160 x 41 x 24 cm

Hamerprijs: € 220

Lotnummer: 3010
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Afrikaans houten fetishbeeld, 48 x 15 x 12 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 3011
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Afrikaans houten voorouderbeeld, Luba, 32 x 8 x 10 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 3012
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Mahonie bijzettafeltje op gedraaide poten, Hollands, midden 19e eeuw -enkele fineerrestauraties-, 75 x 64 x 40 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 3013
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Afrikaans houten voorouderbeeld, Luba, 31 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 3014
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Afrikaans houten voorouderbeeld, Songye, 41 x 16 x 12 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 3015
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Jan Sirks (1885-1938), vier grafische werken, alle gesigneerd in potlood, 41 x 30 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 3016
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Hollandse School: portret van Frederik Hendrik (1584-1647), prins van Oranje, naar Gerard van Honthorst, gesigneerd C. Meeuwis, olieverf op triplex, 20e eeuw, 79 x 62 cm

Hamerprijs: € 95

Lotnummer: 3017
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Rechthoekige mahoniegefineerde lijst, tweede kwart 19e eeuw -rechtsboven scheurtje-, 59 x 20 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 3018
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Hollandse School: zicht op Singel 83 te Amsterdam, olieverf op board, gesigneerd P. Behrens, en gedateerd 5 II 1922 -board kromgetrokken, erg vuil-, 60 x 50 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 3019
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Grote aardewerk voorraadpot met twee oren en verstevigend net van metaaldraad rondom, Afrika -grote barst-, 38 x Ø 35 cm

Richtprijs: € 30-50

Lotnummer: 3020
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Rijk gesneden houten naaitafeltje met pauwendecor, Indonesië, midden 20e eeuw, 66 x 50 x 40 cm

Richtprijs: € 80-100