Lotnummer: 3001
Veiling Zondag 13 September 2020
Timed online, closing time: 15:00

Friese staartklok in meekrapkleurige eiken kast, de wijzerplaat met geschilderd landschap en latoenkoperen personificaties van de vier seizoenen, 19e eeuw -beelden/ornamenten ontbreken, rechter ruitje met barst-, 133 x 42 x 23 cm

Hamerprijs: € 75

Lotnummer: 3002

Vier diverse baro-/thermometers in houten kast met gestoken bloemmotieven -één met gebroken ornament-

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 3003

Friese kortstaart in wortelnotengefineerde kast, de polychroom beschilderde wijzerplaat met decor van schaatsers in de polder bij een molen, 20e eeuw -defecten aan de staart van de kast, trompetten en één arm manco van bazuinengelen-, 114 x 130 x 22 cm

Hamerprijs: € 210

Lotnummer: 3004

25 boeken: luchtvaart - Fokker, A.H.G. en Br. Gould. De Vliegende Hollander. 1931; B. van Eysselsteijn, Naar breeder vlucht. 1946; K.D. Parmentier, In drie dagen naar Australië; A. Zimmerman, Wij kijken omhoog. Een Indisch jongensboek over vliegen en vliegers. 1935; A. Viruly (zeven titels), A.D. Hildebrand (twee titels), Oorspronkelijke geïllustreerde banden

Hamerprijs: € 140

Lotnummer: 3005

Rood- en floraal beschilderd multiplex Hindeloopen ameublement, bestaande uit: tafel met twee knopstoelen, commode en kinderledikant, 20e eeuw -gebruikssporen-, 122 x 126 x 73 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 3006

Circa twintig boeken: Gruyter, J. de. De Haagse School. Rotterdam, 1968-60. Twee delen. Linnen. Met 264 afbeeldingen; G. Colmjon, De Haagse School. 1950. Linnen. Met 80 afbeeldingen; J. H. Reisel, Isaac Israels. 1966; A.B. Osterholt, Breitner en zijn foto's.1974; W. Loos (red.), 'Waarde heer Allebé': leven en werk van August Allebé (1838-1927). Zwolle, 1988, etc.

Richtprijs: € 50-70

Lotnummer: 3007

Metalen zeslichts pegelkroonlamp, 98 x Ø 50 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 3008

Messing tafellamp met twee kelkvormige glazen kapjes, en twee putti aan de voet, 20e eeuw -één kelk met defecten-, 65 x 44 x 18 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 3009

Afrikaans houten masker, Ghana, en Afrikaans houten beeld: zittend figuur, 56 x 11 x 8 cm

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 3010

Acht kinderboeken: (Dopheide-Witte, A.C.E.) Het spreeuwenboek. Amsterdam, 1920. Met 11 platen in kleur door de schrijfster; M. Hildebrandt, Piet Wipneus. Met talrijke illustraties door B. Rabier; L. Roggeveen, Sneeuwwitje, Hans en Grietje, Roodkapje. Drie werken geïllustreerd door Rie Cramer. 1935, etc.

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 3011

Porseleinen twaalfpersoons serviesgedeelte met gouden bies, uitvoering Thun Karlovarsky, Tsjechië -een kop-en-schotel ontbreekt-

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 3012

Twee Pakistaanse tapijten Bochara

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 3013

Donkergebeitste afgerond vierkante klaptafel, de vierspantpoot met gedraaid motief, cannelures, en acanthusbladdecor, op wieltjes, 20e eeuw -gebruikssporen-, 74 x 152 x 128 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 3014

Paar notenhouten armstoelen, Louis Seize-stijl -defecten-, en paar notenhouten armstoelen met velours bekleding -bekleding sleets-, 92 x 66 x 61 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 3015

Messing tweelichts hanglamp met twee opaline kappen, en bijbehorende éénlichts wandlamp met opaline kap, eerste kwart 20e eeuw

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 3016

Polychroom beschilderd metalen klokkenman, 38,5 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 3017

25 Boeken: Ter Braak, M. Verzameld werk. 2e druk. Amsterdam, G. van Oorschot, 1980. Zeven delen; E. Du Perron, Verzameld werk. Deel 3-7. Amsterdam, G. van Oorschot, 1954-1959. Vijf delen (van de zeven); A. van Schendel, Verzameld werk. 1976-1978. Acht delen; J. Slauerhoff, Verzameld werk: proza. 1941-1958. Vijf delen. Oorspronkelijk linnen

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 3018

Zwartgeëmailleerd keukengerei met gouden bies -defecten, keteltje mist het deksel-

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 3019

Diverse souvenirs, waaronder: messing klankschaal, dekseldoos met kaurischelpen, en Indonesisch metalen masker

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 3020

Twaalf boeken: Couperus, L. Verzameld werk. (Redactie: A. Blaman, P.H. Dubois e.a.). 2de druk. Amsterdam, G. van Oorschot, 1975. Linnen, stofomslag, 19 x 12,m5 cm

Hamerprijs: € 120