Lotnummer: 3001
Veiling Zondag 9 Februari 2020
Timed online, closing time: 20:00

Zilverkleurig terracotta vrouwelijk mannequinhoofd -gelijmd- en kunststof mannelijk mannequinhoofd -defecten-

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 3002

Serie van acht kleine groen glazen roemers, 11,5 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 3003

Creamware theepot, de randen met blauw decor, Worcester, Engeland, 18e eeuw -tuit defect-, 22,5 cm

Hamerprijs: € 25

Lotnummer: 3004

Serie van vijf gesatineerd glazen lampenkapjes met drielaagse bloemornamenten

Hamerprijs: € 20

Lotnummer: 3005

Zeven aardewerk cloisonné wandtegels: 'Walcheren moet droog!', 'Voedsel - Vrede - Vrijheid', hoefijzer, 'Bilbia', 'Avicultura 1948', 'Spaarbank te Delft' en 'Eendracht maakt macht', uitvoering Porceleyne Fles, midden 20e eeuw

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 3006

Vijf portretminiaturen van vrouwen -één defect-, en paar drukken in metalen striklijstjes

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 3007

Schildpad en parelmoer visitekaarthouder -stukje parelmoer ontbreekt- en tondeldoosje, papier-maché brillenkoker -scharnier defect-, en zwart lakwerk pillendoosje, alle 19e eeuw

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 3008

Twee kunststof tafellampjes, model La Linea, ontwerp Osvaldo Cavandoli, tweede helft 20e eeuw

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 3009

Diverse tinnen lepels, 16e tot 18e eeuw, daarbij: houten lepelrekje

Hamerprijs: € 220

Lotnummer: 3010

Meetinstrument: 'Dobbie-McInnes Patent Engine Indicator', in eiken kist, 23 x 19 x 12,5 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 3011

Diverse blauw-witte aardewerk tegels -defecten-, daarbij: diverse mangaankleurige tegels

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 3012

Diverse brillen en brilmonturen in houten kist -defecten-

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 3013

Twee paar verguld metalen wandkandelaar met guirlandedecor, Louis Seize-stijl, een paar enkellichts en een paar tweelichts

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 3014

Mahonie halvemaankastje met roffeldeurtjes, Hollands, Louis Seize-stijl, 70 x 69 x 35 cm

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 3015

Jan Makkes (1935-1999), bloemstilleven, olieverf op doek, gesigneerd, 63 x 53 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 3016

Hollandse School: figuren op het strand, pastel, gesigneerd J. van Elburg, 48 x 37 cm

Hamerprijs: € 75

Lotnummer: 3017

Eiken vierdeurs kast met messing beslag met gecanneleerde stijlen, circa 1900 -achterwand manco-, 240 x 136 x 55 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 3018

Grote verzameling oude en antieke kleding

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 3019

Hollandse School: zeilboten op zee, olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd, 48 x 68 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 3020

Ovale spiegel in bruingeschilderde houten lijst -lijst kleine defecten-, 90 x 75 cm

Hamerprijs: € 20