Lotnummer: 3001
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 19:00

Hollandse School: Abstracte compositie in primaire kleuren, aquarel op papier, gesigneerd Theo en gedateerd 1995, 99 x 69 cm

Richtprijs: € 40-60

Lotnummer: 3002
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 19:00

Anton Heyboer (1924-2005), drie cancan-danseressen en vier vissen, waskrijt en aquarel op papier, gesigneerd, 76 x 106 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 3003
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 19:00

Glazen vaasje, uitvoering Holmegaard Glaesverk, Denemarken, gedateerd 1956, groen glazen bol, gemerkt Branko, en gedateerd '89, en klein glazen object, ontwerp Bertil Vallien, uitvoering Kosta Boda, Zweden, 7 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 3004
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 19:00

Jan van der Vaart (1931-2000), gebronsd keramische vaas met ronde hals, gesigneerd en gedateerd '96, 30 cm

Hamerprijs: € 500

Lotnummer: 3005
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 19:00

Will Schropp (1948), 'Oermoeder' en 'Moedertje', beide taxushout, niet gesigneerd, 20 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 3006
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 19:00

Jan van der Vaart (1931-2000), gebronsd keramische vaas met hoekige vormen, gesigneerd en gedateerd '91, 24 cm

Hamerprijs: € 425

Lotnummer: 3007
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 19:00

Willem Heesen (1925-2007), twee glazen bollen, uitvoering Studio De Oude Horn, Acquoy, gemonogrammeerd WH, 10 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 3008
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 19:00

Gert de Rijk (1945-2009), groengeglazuurde steengoed theepot, gemonogrammeerd en gedateerd '82, 19,5 x Ø 14,5 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 3009
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 19:00

Huub Thorissen (1943), 'Introspectare', constructief beeld opgebouwd uit plexiglazen onderdelen en metalen schroeven, niet gesigneerd, 2003, inclusief gesigneerde authenticiteitsverklaring -halve bolvormen staan een beetje scheef-, 33 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 3010
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 19:00

Helder wijnglas, model Cyrano, ontwerp Gerard Muller, 1925, uitvoering Josephinenhütte Schreiberhau, Silezië, 14 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 3011
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 19:00

Joost Doornik (1964), 'Dag', olieverf op doek, gesigneerd, inclusief boekje 'Joost Doornik impressies van alledag' -middenin links is het doek licht opgebold-, 22 x 22 cm

Hamerprijs: € 140

Lotnummer: 3012
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 19:00

Glazen tegel met decor van een vrouwengezicht met blauwe en groene kleuraccenten, ontwerp en uitvoering Gregorz Staniszewski, Polen, 11,25 x 10,25 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 3013
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 19:00

Bruin glazen fles met omgeslagen hals, ontwerp Willem Heesen, uitvoering Oude Horn, gemonogrammeerd, 13 x Ø 15 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 3015
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 19:00

Glazen sculptuur: gezicht met rode en groene kleuraccenten, ontwerp en uitvoering Gregorz Staniszewski, Polen, 26 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 3016
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 19:00

Helmi Schellinger (1944), twee raku keramiek dekseldoosjes, waarvan één met twee deksels bekroond door katjes, beide gemonogrammeerd, 12 x 13,5 x 4 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 3017
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 19:00

Jan van der Vaart (1931-2000), gebronsd keramische vaas met zeskantige hals, gesigneerd en gedateerd '99 -vlekjes en krasjes-, 23 cm

Hamerprijs: € 190

Lotnummer: 3018
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 19:00

Twee glazen sculptuurtjes: kip en pinguïn, beide Murano, 13 cm

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 3019
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 19:00

Dikwandige kristallen vaas met robijnkleurige kern, ontwerp Flavio Poli, Murano, Venetië, jaren '50/'60 -minieme flinters-, 25,5 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 3020
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 19:00

Groengeelgeglazuurd terracotta figuurtje: giraffe, mogelijk uitvoering Ravelli, 17 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 3021
Veiling Zondag 8 Mei 2022
Timed online, sluiting: 19:00

Vermoedelijk Christien Sielcken (1954), abstract beeld, Carrera-marmer, niet gesigneerd, staand op grijs marmeren basement, 30 x 25 x 20 cm

Hamerprijs: € 150