Lotnummer: 1001
Veiling: Zondag 27 Oktober 2019
Timed online, live: 12:00-19:30

Paar 2e gehalte zilveren vijflichts kandelabers, de stam gedragen door vier zeewezens, de armen gevormd door zeewezens, importkeur D.J. Aubert, Den Haag, na 1958, herkomst: particuliere collectie Herveld

Richtprijs: € 1500-2000

Internetbieden open tot 19:30 uur

Auction info

Lotnummer: 1002

Balustervormige 1e gehalte zilveren kraankan met twee oren en hengsels, de hals met drie ornamenten in reliëf, de buik voorzien van drie kranen, staande op drie gecontourneerde poten, meester: Dirk Westrik, Amsterdam, 1734, herkomst: particuliere collectie Herveld, H 37 cm

Richtprijs: € 15000-20000

Auction info

Lotnummer: 1003

1e gehalte zilveren groot formaat tafelstuk: vos, meester: Jos Martens Ruijters, Hoensbroek, circa 1970, herkomst: particuliere collectie Herveld, 19 x 48 x 11 cm

Richtprijs: € 1500-2000

Auction info

Lotnummer: 1004

Twee 2e gehalte zilveren gelegenheidslepels, beide met mascarons, getordeerde steel en bekroning met oud-Hollands decor

Richtprijs: € 70-90

Auction info

Lotnummer: 1005

Paar 2e gehalte zilveren kandelaars met losse bobèches, Louis Quinze-stijl, meester: Zaanlandsche Zilversmederij, Haarlem, bijgevoegd: brief Zaanlandsche Zilversmederij d.d. 20 november 1967, 20,5 cm

Richtprijs: € 800-1200

Auction info

Lotnummer: 1006

2e gehalte zilveren gelobde suikerstrooier, en paar peper- en zoutstrooiers, conisch model op klauwpootjes, gedecoreerd met roosje op de top, Zweden, 1915, 15,5 cm

Richtprijs: € 150-200

Auction info

Lotnummer: 1007

Paar 3e gehalte zilveren getordeerde balustervormige strooiers, staande op drie pootjes, Louis Quinze-stijl, 17 x Ø 6 cm

Richtprijs: € 100-150

Auction info

Lotnummer: 1008

2e gehalte zilveren bouilloire, met bijbehorend komfoor, Duitsland, circa 1900 -brander heeft klein deukje-, 42 x 26 x 19 cm

Richtprijs: € 600-800

Auction info

Lotnummer: 1009

2e gehalte zilveren slatang met gegraveerd en gedreven decor, meester: Simon Hendrikus Johannes Heldoorn, Amsterdam, 1860, 8x 5,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Auction info

Lotnummer: 1010

1e gehalte zilveren huwelijksbeker, met vermeil binnenzijde, Londen, 1855, herkomst: particuliere collectie Herveld

Richtprijs: € 250-350

Auction info

Lotnummer: 1011

3e gehalte zilveren gelobde bouilloire met bijbehorend komfoor, meester: Koch & Bergfeld, Bremen, Duitsland, circa 1900, 22 x 20 x 17 cm

Richtprijs: € 400-600

Auction info

Lotnummer: 1012

1e gehalte zilveren komfoor met rocaillerand en gegraveerd blad en rocailledecor, de wand ajour gezaagd, staande op drie bladvormige pootjes, verbonden door opengewerkte bladvormige lijst, meester: Hermanus Nieuwehuys, Amsterdam, midden 18e eeuw, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam -koperen binnenbakje ontbreekt-

Richtprijs: € 800-1200

Auction info

Lotnummer: 1013

Glad model 2e gehalte zilveren brandewijnkom met opengewerkte platte oren, meester: Willem de Booser, Groningen, 1704, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam -bekroond monogram aan onderzijde-, 27,5 cm

Richtprijs: € 1000-1500

Auction info

Lotnummer: 1014

Paar 2e gehalte zilveren petit-fourscheppen met opengewerkt decor van een fruitmand, onduidelijk meesterteken, 1876, L 22 cm

Richtprijs: € 70-90

Auction info

Lotnummer: 1015

1e gehalte zilveren balustervormige theepot, gegraveerd met bloemdecor en voluten, met bloemknop, en scharnierend deksel, rietgevlochten hengsel voorzien van voluten, op bijbehorend komfoor, eveneens voorzien van gegraveerd bloemdecor en voluten, Londen, 1765, herkomst: particuliere collectie Herveld, 29 x 21 x 15 cm

Richtprijs: € 400-600

Auction info

Lotnummer: 1016

1e gehalte zilveren ajour gezaagd komfoor, met gegraveerd floraal- en palmetdecor, met drie voluutvormige oren, welke uitvloeien in krulpootjes, meester: toegeschreven aan Pieter Bartholomeus van Linden, Amsterdam, 1768, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam -hetzelfde meesterteken staat afgebeeld in De Lorm, J.R., 'Amsterdams Goud en Zilver', pag. 130-

Richtprijs: € 600-800

Auction info

Lotnummer: 1017

2e gehalte zilveren olie- en azijnstel met twee geslepen kristallen karaffen, circa 1900, 31 cm

Richtprijs: € 300-500

Auction info

Lotnummer: 1018

1e gehalte zilveren dienblad met voluten- en bloemgedecoreerde randen en grepen, meester: Regnerus Elgersma, Leeuwarden, 1764, herkomst: particuliere collectie Herveld, 57 x 36 cm

Richtprijs: € 1000-1500

Auction info

Lotnummer: 1019

1e gehalte zilveren komfoor met rocailledecor, staande op drie pootjes, meester: Reynier de Haan, 's Gravenhage, 1773, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam -glazen binnenbakje van later datum-

Richtprijs: € 200-300

Auction info

Lotnummer: 1020

Zes dessertcouverts met 1e gehalte zilveren heften voorzien van bloem- en palmetbladdecor, Sheffield, 1934

Richtprijs: € 200-300

Auction info