Lotnummer: 4151

Aardewerk serviesgedeelte met groen en blauwe rand, model Elisabeth, uitvoering Rörstrand, Zweden, circa 1960, bestaande uit: negen dinerborden, zeven ontbijtborden, negen diepe borden, twee halfdiepe borden, zes taartborden, twee bedekte terrines, saladeschaal, vleesschaal, en zes soepkommen, terrine 16 × Ø 15 cm

Hamerprijs: € 200

Lotnummer: 4152

Acht keramische dekseldoosjes, divers gedecoreerd, Duitsland/Oost-Europa, 20e eeuw -gebruikssporen, enkele kleine beschadigingen-, 14 × 23 × 15 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 4153

Paar natuurstenen boeksteunen met messing staande vogels, art nouveau-stijl, modern, -lichte krasjes-, 22,5 × 14 × 10 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 4154

13 delen: Brehms Tierleben. 4. neubearbeitete Auflage hrsg. von O. zur Strassen. Leipzig, 1911-1920. 13 delen. Oorspr. half leer. Met 13 kaarten, 279 platen in kleur en 3231 illustraties -bovenste kapitaaltje van één band beschadigd-

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 4155

Grijsgroengeschilderde houten keukenkast met vier beglaasde deuren in de bovenkast, vier uitschuifbare plateaus en vier paneeldeuren in de onderkast, modern, 224,5 × 211 × 58 cm

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 4156

Hollandse School: interieur met vazen, pastel, r.o. gemonogrammeerd AWK en gedateerd 19-12-'31, 54 × 44 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 4157

Schilderij: pointillistisch terras met gedekte tafel, olieverf op karton, r.o. gesigneerd onder pseudoniem Jos Pauwels, 20e/21e eeuw, 52 × 67 cm

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 4158

Ori Ben-Zeëv (1949), 'In Festo Corporis Christi', schildering op bladmuziek, r.o. gesigneerd en verso nogmaals gesigneerd en gedateerd 1988, 42 × 24 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 4159

Twee theaterposters: Théatre de l'Opera '1er bal masqué', en 'Expostion H.G. Ibels à la Bodinière, daarbij reclameposter voor circus Harry Belli, eerste helft 20e eeuw, circusposter 57,5 × 40 cm

Richtprijs: € 40-60

Lotnummer: 4160

Bronzen lampvoet met Chinoiseriedecor, staand op drie olifantenkoppen, in de onderzijde ook een fitting, circa 1900 -fitting bovenin en kap niet aanwezig, stoffering in de voet vergaan-, hoogte 159 cm

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 4161

Gefacetteerde ovalen spiegel in lijst gedecoreerd met strikornament en guirlandes, 20e eeuw, 49 × 53 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 4162

Vier ingelijste merklappen, 19e eeuw -enkele schades, vervuiling-, 49 × 49 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 4163

Beuken armstoel met geborduurde bekleding -barstje in leuning-, 108 × 68 × 80 cm

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 4164

Gipsen sculptuur: vrouwelijk borstbeeld, op achterzijde onduidelijk gesigneerd, eerste helft 20e eeuw, 27 × 22 × 11 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 4165

Gepolychromeerde kunststof miniatuurmannequin, met opschrift 'C.L. Les dessous de chipie, Sacramento co', eerste helft 20e eeuw, 48 × 23 × 13 cm

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 4166

Zeven kleien pijpjes, waarvan vijf met figuur van hoofden -bodemvondsten, deels incompleet-, grootste 19 cm lang

Richtprijs: € 40-60

Lotnummer: 4167

Twee Sawankhalok dekseldoosjes en een celadon lampvoet -deksel van het grote dekseldoosje gebroken en gelijmd, houten basement van lampvoet met defecten-, 30 × Ø 14 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 4168

Karaf en zes bijbehorende glazen op voet van groen bubbelglas, uitvoering La Verrerie de Biot, Frankrijk, met etsmerk, hoogte karaf 21 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 4169

Koperen miniatuur doofpot -dekselknop gesoldeerd-, hoogte 19 cm

Richtprijs: € 30-50

Lotnummer: 4170

Porseleinen vaas met decor van de Viborg Kathedraal 4686, uitvoering Royal Copenhagen, Denemarken, witgeglazuurd aardewerk gemberpot, uitvoering Mobach, Utrecht, zamak kandelaar met porseleinen tussenstukjes, Chinees porseleinen qianjiang cai zeepdoos, Republiek, messing notenkraker, Schwarzwalder snijstukje: beer in de vorm van een houder, etc. -kleine defecten-, notenkraker: 14 × 5 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 4171

Zeven boeken geïllustreerd door Rie Cramer: januari, maart, april, mei, september, november en december. 's-Gravenhage, 1938-1939. 4to. Oorspr. half linnen -lichtjes beduimeld-

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 4172

Messing tafelklokje, adres: Jaeger Electric, elektrisch klokje, adres: General Electric -loopt-, opwindbare tafelstopwatch, adres: Junghans -loopt-, elektrische bel en duivenklok, hoogte grootste klokje 25 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 4173

Crèmewitgelakt buffetkastje met twee vitrinedeurtjes en galerijrandjes, goudkleurige accenten en koperen beslag, begin 20e eeuw -twee knopjes afgebroken, knopjes en sleutels bijgevoegd-, 202 × 95 × 37,5 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 4174

Paar blikken olielantaarns, uitvoering J. Pintsch, Berlijn, 32 × 13 × 13 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 4175

Groengeschilderde inbouw specerijkast, de porseleinen bakken met Nederlandse teksten, circa 1930 -gebruikssporen-, 77 × 41 × 18 cm

Richtprijs: € 70-90

Lotnummer: 4176

Blikken brandweerladderwagen, bemand door vier brandweerlieden, 17 × 44 × 15 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 4177

Klein teddybeertje met belletje om zijn hals, uitvoering Steiff, gemerkt in oor en in halsband, zittend 14 cm hoog

Hamerprijs: € 280

Lotnummer: 4178

Staalgravure in lijstje: 'L'Éléphant', uitgegeven door: Adolphe Deros, Brussel, H 14,5 × B 21 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 4179

Drie rakugestookte keramische dieren: vogel, egel en olifant, rakugestookt keramisch ladekastje, zeepstenen snijstuk: vogel, gesigneerd Didani Mosaya en '95, etc., keramische vogel: 23 × 10 × 10 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 4180

Benen dominospel in houten doosje

Hamerprijs: € 25

Lotnummer: 4181

Twee borden met polychroom floraal decor, gemerkt, uitvoering De Porceleyne Fles, Delft, Ø 23,5 cm

Hamerprijs: € 230

Lotnummer: 4182

Zes pluche diertjes: kangoeroe, schildpad, varkentje, kalkoen, lammetje en bambi, alle uitvoering Steiff, Duitsland, daarbij: hondje met opwindmechanisme en aardewerken Heubach Köppelsdorf popje -alle met gebruikssporen, enkele lichte schades-, 23 × 11 × 22 cm

Hamerprijs: € 200

Lotnummer: 4183

Vijf polychroom beschilderde beeldjes: bloemendragertjes, 19e eeuw -enkele kleine defecten aan bloemetjes-, 11 × 5 × 5 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 4184

Blikken speelgoed stoommachine, 20e eeuw -gebruikssporen, roestvorming-, 15 × 22 × 21 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 4185

Aardewerk schotel met blauw-groen-oranje bloemdecor, ontwerp Charles Catteau, uitvoering Boch Frères, art deco, 1925 -chip van standring-, Ø 27 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 4186

Acht polychroom beschilderde houten figuren en bloemen, Erzgebirge, Duitsland, jaren '50 en later -kleine defecten-, 13 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 4187

Verzameling glazen snoepjes en eitjes, daarbij: kikkertje en 'oranje appeltje', uitvoering Royal Leerdam Crystal, 12 × Ø 10 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 4188

Bronzen beeldje: lezend figuur, buisvormige chromen sculptuur, zeepstenen beeldje: hoofd op marmeren basement, gietijzeren beeldje: paard op metalen basement, glazen kubus en agaat kikker

Hamerprijs: € 250

Lotnummer: 4189

Vijf kunststof koeien en één keramische koevormige spaarpot, uitvoering Cow Parade, begin 21e eeuw -wit kunststof iets vergeeld-, 20 × 31 × 9 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 4190

Perzische tapijtje Afshar en Koerdisch tapijtje Jaff, grootste 152 × 120 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 4191

Hardhouten tafel met lade, 78 × 180 × 91 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 4192

Vijf mahonie stoelen met lichtblauwe zitting, modern, 93 × 47 × 56 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 4193

Handgemaakte stoommachine met dynamo -gebruikssporen-, 62 × 60 × 60 cm

Hamerprijs: € 200

Lotnummer: 4194

Verweerde eiken betaaltafel, 72 × 100 × 77 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 4195

Houten voedertrog met metalen monturen, 14 × 37 × 66 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 4196

Uitgebreid porseleinen serviesgedeelte 'Botanica', uitvoering Villeroy & Boch -gebruikssporen en defecten-

Hamerprijs: € 500

Lotnummer: 4197

Koerdisch tapijtje, 72 × 69 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 4198

Eiken betaaltafel, 73 × 116 × 72 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 4199

Kirgizisch tapijtje in Belouche-stijl, en Koerdisch tapijtje, grootste 50 × 48 cm

Hamerprijs: € 20

Lotnummer: 4200

Voorraadblik in de vorm van locomotief met tender, mogelijk voor koffie en/of thee, circa 1920 -enkele missende onderdelen, gebruikssporen, oxidatie-, afmeting locomotief: 33 × 60 × 21 cm

Hamerprijs: € 200