Veiling 18 april | Timed online

Kunst, antiek, design, sieraden, zilver

Paar kandelabers gedragen door Nikè
Ebbengefineerd kabinet, circa 1650
Chinees porseleinen kom, Kangxi
Willem J. Lennsinck (1947), Bella Donna
Cornelis en Johan de Witt, M.O.L.
Miniatuur theekist, A. van Geffen, 1753
Tula di Vista (1888-1969), anemonen
Omgeving Jan Breughel I (1568-1625),
••Madonna met kind, olieverf op paneel

Bieden is geopend Bidding is open

Kijken op afspraak | Viewing by appointment

Lees alles over de veiling

Kijkdagen: 11-17 april | Viewing days: April 11-17