Veiling 13 februari | Preview

Kunst, antiek, design, sieraden, zilver

Hendrik Willem Mesdag (1831-1915),
••uitvarende vissers, aquarel, gesigneerd
Turks tapijt Kiz-Ghiordes, circa 1800
Onderscheiding 'Pour le Mérite' of 'Der
••Blaue Max' voor Kapitein Heinrich Strack
••(1887-1943) uitgereikt 30 oktober 1918
Jan Meefout (1915-1993), minnend paar
Chinese wijnkan, laat 17e eeuw
Compagniekist, gebrandmerkt 'VOC 1734'

Catalogus online: 30 januari

Twee weken bieden vanaf zondag 30 januari

Lees alles over deze veiling