Veiling 7 februari | Timed online

Kunst, antiek, design, sieraden en zilver.

Mari ten Kate, schaatsende kinderen
Ettore Sottsass, Memphis kast, 1993
Marius Bauer, Onder de palmen, aquarel
Collectie Hollands porselein, w.o. MOL
Collectie zilveren miniaturen, 18e eeuw
Armando, Rotes bild, olieverf op doek
Groninger zilveren beker, 17 eeuw, met ge-
••graveerde afbeeldingen van de "3 standen"

Aankopen afhalen | Collecting:

Tot en met vrijdag 19 februari, uitsluitend na een online afspraak |  Up until Friday 19 February, by online appointment only

Volgende veiling: 18 april | Next auction: 18 April