Veiling 19 sept | Timed online

Kunst, antiek, design, sieraden, zilver

Henriëtte Ronner-Knip, kat met kittens
Zilveren tabaksdoos, Rudolf Sondag, 1791
Chinees porseleinen kaststel, Kangxi
Ablade Glover (1934), marktgezicht
Rozenhout- en palissandergefineerd
••halvemaanvormig kastje, Louis Seize
Crucifixklok, Duitsland, 17e eeuw
Collectie archeologie wo. albasten canope,
••God Hapy, Egypte, 1550-1189 voor Chr.

Kijkdagen:
Vr 17 sept 10.00-21.00 uur
Za 18 sept 10.00-17.00 uur

Alle informatie over deze veiling

Afhalen vanaf 20 sept. Boek online uw tijdslot