Veiling 7 februari | Timed online

Kunst, antiek, design, sieraden en zilver.

Mari ten Kate, schaatsende kinderen
Ettore Sottsass, Memphis kast, 1993
Marius Bauer, Onder de palmen, aquarel
Collectie Hollands porselein, w.o. MOL
Collectie zilveren miniaturen, 18e eeuw
Armando, Rotes bild, aquarel
Groninger zilveren beker, 17 eeuw, met ge-
••graveerde afbeeldingen van de "3 standen"

|| Belangrijke informatie ||

Zondag 24 januari staat de catalogus online. Door de lockdown kunnen we geen kijkdagen organiseren die openbaar toegankelijk zijn. Lees hier de mogelijkheden die er wel zijn

Bekijk ons veilinghuis van binnen (algemene impressie)