Aankomende veiling: Zondag 19 mei

•  Gustave de Smet (1877-1943), zeilboten
    bij Marken, olieverf op board, gesigneerd.
•  Bronzen Guanyin, laat 19e eeuw, H 45 cm.
•  Hendrik Ringeling (1812-1874), pendant-
   portretten Willem Wolters, Grofsmederij
   Leiden, en echtgenote Antje de Graaff.
•  Vuurvergulde bronzen pendule, Parijs.
•  Hendrik Valk (1897-1986), meisje, olieverf
    op board, gemonogrammeerd.

Kijkdagen veiling 19 mei:
Vrijdag 17 mei 18.00-20.00 uur
Zaterdag 18 mei 11.00-17.00 uur
Zondag 19 mei 10.00 tot aanvang zaalveiling.

Kunst, antiek, design, sieraden, zilver:
Zaalveilingen 11-18 uur | PLUS-nrs 's avonds online.

Bekijk ons veilinghuis van binnen. U ziet een algemene impressie waaronder onze hoofdveilingzaal en de designzaal. Klik hier