Veiling zondag 8 september:

•  128-delig Chinees porseleinen servies,
•  herkomst: Consul der Nederlanden te
•  Shanghai en Hong Kong, 1877-1882.
•  Mahonie wijnkoeler, Empire.
•  Willem B. Tholen (1860-1931), Urk.
•  Vijfstrengs bloedkoralen Zeeuws collier.
•  Delfts aardewerk, collectie Morpurgo.

Kijkdagen:
Vrijdag 6 september 18.00-21.00 uur
Zaterdag 7 september 11.00-17.00 uur
Zondag 8 september 10.00 - aanvang zaalveiling

Veiling: zondag 8 september
Zaal 11-18 uur | PLUS-nrs 's avonds online.
Kunst, antiek, design, sieraden, zilver.

Bekijk ons veilinghuis van binnen. U ziet een algemene impressie waaronder onze hoofdveilingzaal en de designzaal.