Aankomende veiling: Zondag 27 mei

•  Jo Koster (1868-1944), stilleven, olieverf
    op doek, gesigneerd en gedateerd 1919.
•  Chinees kraakporseleinen kommen, Wanli.
•  Gouden horloge met verborgen uurwerk.
•  Hollandse School, 3 portretten, 17e eeuw.
•  Schildpadbelijmde pendule, 19e eeuw.
•  Collectie Leerdam glas (selectie op foto).
•  Special: Japanse kunst (PLUS-veiling).

Afhaaldagen aankopen:
Maandag 28 mei 13:00-20:00 uur
Dinsdag 29 mei 10:00-17:00 uur
Woensdag 30 mei 10:00-17:00 uur
Donderdag 31 mei 10:00-17:00 uur

Attentie:
Vrijdag 1 juni & weekend zijn wij gesloten.

Catalogus nu online