Lotnummer: 4101

Naaldhouten kist, 19e eeuw, 60 × 81 × 54 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 4102

Drie diverse tafelklokjes, twee met adres: Warmink, alle 20e eeuw, afmetingen grootste 23 × 18 × 13 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 4103

Notenhouten klepsecretaire, 20e eeuw -lakwerk sleets-, 101 × 110 × 55 cm

Richtprijs: € 50-70

Lotnummer: 4104

Grote mohair teddybeer met gele strik en geluid, uitvoering Steiff, Duitsland, halverwege 20e eeuw -iets vervuild en van kleur verschoten-, 54 × 51 × 40 cm

Hamerprijs: € 140

Lotnummer: 4105

Gepolychromeerd houten beeld: druivenplukster, 43 × 20 × 16 cm

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 4106

Rode monochrome aardewerk tafellampvoet, en aardewerk tafellampvoet met blauw bloemdecor, eind 20e eeuw, 46 × 12,5 × 12,5 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 4107

Blikken speelgoed: trommelend beertje, ijscoman, auto, politiewagen, vogel en eend -defecten-, ijscoman: 10 × 10,5 × 6 cm

Richtprijs: € 70-90

Lotnummer: 4108

Hollandse School: twee meisjes in de branding, olieverf en balpen op board, l.o. onduidelijk gesigneerd 'Albers'?, 14 × 19,5 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 4109

Johannes Eerdmans (1950), stilleven met email kannetje en drie kersen, olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 13 × 18 cm

Hamerprijs: € 270

Lotnummer: 4110

Polychroom beschilderd houten Colon beeld: agent, Ivoorkust, 20e eeuw, daarbij mechanische blikken clown -slijtage, textiel vergaan-, 31 × 8 × 8 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 4111

Porseleinen beeldgroepje: 'Oh schreck', ontwerp en uitvoering Karl Ens, Duitsland, 20e eeuw, 14,5 × 9,5 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 4112

Polychroom beschilderd plateel wandbord, decor Blauwrand, ontwerp Theodoor Colenbrander, uitvoering Haagsche Plateelbakkerij Rozenburg, Den Haag, 1888-1889 -craquelé, twee randchipjes-, Ø 22,5 cm

Hamerprijs: € 210

Lotnummer: 4113

Turquoisegeglazuurde keramische kom met zwart floraal en vissendecor, Perzië, 19e/20e eeuw -craquelé-, 8,5 × Ø 19,5 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 4114

Polychroom beschilderde houten sculptuur: twee ijsvogels met visje op tak, modern -één vinnetje van visje afgebroken-, 14 × 11 × 44 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 4115

Bronzen beeldje: twee vrienden, gemonogrammeerd 'MM' en gedateerd '88, 16 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 4116

Sandy Brown (1946), geglazuurde keramiek schaal met polychroom decor met driehoek, gesigneerd in de schaal, Ø 29 cm

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 4117

Apothekersweegschaal, 20e eeuw, en brievenweegschaal, 19e eeuw, beide met deel van de gewichten, apothekersweegschaal 51 × 41 × 23 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 4118

Blikken speelgoedauto met opwindmechaniek, Schuco Examico 4001 -met sleutel, voorruit missend-, speelgoedauto: 'cartransporter', Dinky Toys 582, en speelgoedauto: 'lorry-mounted crane', Dinky Supertoys 972 -gebruikssporen-, lengte grootste circa 24 cm

Hamerprijs: € 75

Lotnummer: 4119

Grote majolica wandschotel met polychroom groteskendecor en centraal een wapenschild, naar eind 16e-eeuws voorbeeld uit het Patanazzi-atelier in Urbino, Italië -geheel gerestaureerd-, Ø 51 cm

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 4120

Twee bestickerde lederen koffers, 20e eeuw -gebruikssporen-, 17 × 54 × 36 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 4121

Keramiek vaas met horizontaal ribbeldecor en lila-turkoois glazuur, uitvoering Mobach, Utrecht, 31 × Ø 17 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 4122

Miniatuur stoffenwinkeltje en apotheek, met losse attributen, 20e eeuw -verkleuring, kleine defecten-, 31 × 69 × 21 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 4123

Eiken boekenkast met twee openslaande glas-in-looddeuren, Hollands, 20e eeuw, 130 × 91 × 31cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 4124

Divers messing, waaronder: vijzels, beeldje: hond, tangen en onderzetter

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 4125

Diverse porseleinen serviesdelen met kaartmotief, Queen's China, Staffordshire, Engeland, bestaande uit: vier kopjes, drie schoteltjes en vier schaaltjes, daarbij: twee bordjes, Elizabethan, Staffordshire, Engeland, Exclusively for Tiffany & Co., grootste bordje Ø 21 cm

Richtprijs: € 70-90

Lotnummer: 4126

Zeven ringalbums: 'De avonturen door Birre Beer'. Tekststrip. 499 stroken getekend door Ton Beek, verschenen in het Algemeen Handelsblad (jaren '50) of in Trouw (jaren '60). In 7 albums geplakt, 16 × 24 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 4127

Vierpas aardewerk tegeltableau met decor van een haven, tinnen kraantjeskan op onderschotel met brander, en tinnen schenkkannetje -beide kannen met defecten-, 25,5 × 25,5 cm

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 4128

Twee zamak beeldjes: eenden, modern, afmetingen grootste 17 × 31 × 15 cm

Richtprijs: € 50-70

Lotnummer: 4129

Twee kleurenlitho's in lijsten: bloemen, H 32,5 × 26 cm

Hamerprijs: € 20

Lotnummer: 4130

Twee litho's: Jan Hein van Rooy (1940), 'Kuddegeest' en 'Stieren', 9/15, r.o. gesigneerd en gedateerd 1999, 33 × 43 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 4131

Adrianus Cyriacus Bleys (1842-1912), boeket in vaas, pastel op karton, l.o. gesigneerd -waterschade in marges-, 46,5 × 31,5 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 4132

Hollandse School: straatgezicht, olieverf op doek, niet gesigneerd, 49 × 39 cm

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 4133

Adrianus Cyriacus Bleys (1842-1912), papavers in vaas, pastel op papier, r.o. gesigneerd, 55 × 35 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 4134

Vier gietijzeren polychroom beschilderde papegaaien, eind 20e eeuw -enkele plekjes verfverlies-, 36 × 12 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 4135

Zamak eenlichts tafellamp, de glas-in-loodkap met floraal decor in Tiffany-stijl, tweede helft 20e eeuw, 47 × Ø 24 cm

Hamerprijs: € 75

Lotnummer: 4136

Witgeschilderde houten piëdestal met gecanneleerde stam, 104 × 25 × 25 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 4137

Goudgelakt houten stoeltje met rotan zitting, eind 19e/20e eeuw -enkele beschadigingen aan rotan-, 86 × 43 × 39 cm

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 4138

Cok Hees (20e eeuw), koeien in weids landschap, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 × 80 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 4139

Aardewerk pot en twee kruiken, mogelijk Duitsland, 18e/19e eeuw, 36 × Ø 30 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 4140

Reinier Homan (1950), 'Eikenlaan in de sneeuw', ets 31/75, l.o. gesigneerd en gedateerd '00, 14 × 45 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 4141

Elf porseleinen beelden: twee Siamese katten, panda, fazant, flamingo's, etc., diverse uitvoeringen, hoogte Siamese katten 35 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 4142

Edith Pijpers (1886-1963), gier op tak, houtsnede, r.o. gesigneerd in potlood, 30 × 20 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 4143

Kunststof reclamedisplay 'Flipje', van de jamfabriek De Betuwe, 52 × 24 × 17 cm

Hamerprijs: € 250

Lotnummer: 4144

Zes keramische koekjespotten met metalen monturen en diverse decors, Duitsland, 20e eeuw -gebruikssporen, craquelé, enkele haarlijntjes etc.-, 15 × 14 × 26 cm

Hamerprijs: € 200

Lotnummer: 4145

Hugo Rabaey (1948), twee geglazuurde keramische vazen en kom, rakugestookt, gemonogrammeerd, grootste vaas 18,5 × Ø 19 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 4146

Glazen aderlaatglaasje, twee kolfglazen, vijf vogeldrinkflesjes, trechter, vijf bruin glazen apothekersflesjes, en drie Luikse melkflesjes

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 4147

Drie groengeglazuurde aardewerk vaasjes, waarvan één ontwerp Hildo Krop, gemerkt 104 en [?]10, en lichtblauw vaasje met kameleonmotieven, alle uitvoering Eskaf, Steenwijk, alle circa 1930, afmetingen hoogste 16 × Ø 14 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 4148

Divers aardewerk en porselein, waaronder: drie kop-en-schotels, Rörstrand, porseleinen serviesdelen met gele en blauwe biezen, etc., hoogte theepot 17 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 4149

Richard Batterham (1936-2021), keramisch vaasje en kommetje, de kom met gesneden zijdes, daarbij enkele andere stukken gebruikskeramiek in zijn stijl maar mogelijk niet van zijn hand, jaren '60-'70, met kopie aankoopbewijs, formaat vaasje: 16 × Ø 10 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 4150

Porseleinen serviesgedeelte met blauw-witte bies en gouden rand bestaande uit: zestien kop-en-schotels en twaalf gebaksbordjes, uitvoering Royal Canterbury, Engeland, modern

Hamerprijs: € 45