Nr. | Omschrijving |
Hamerprijs |
4001 | Frank van den Ham (1952), drie glazen bolvormige wandobjecten met grafisch vierkanten- en strependecor, niet gesigneerd, Ø 25 × 9 cm | € 80 |
4002 | Messing wandlampje, gedecoreerd met eikentakken, modern, lengte 57 cm | € 25 |
4003 | Twee fauteuils -gebruikssporen, lichte slijtage aan de armleuningen-, 95 × 72 × 70 cm | € 90 |
4004 | Theo Mackaay (1950), twee liggende vrouwen bij het venster, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1997, 140 × 160 cm | € 3400 |
4005 | Groene kelkvormige tafellamp met gesatineerd glazen stam, art deco stijl en vermoedelijk periode -overgeschilderd-, 35 × Ø 26 cm | € 25 |
4006 | Rood marmeren klokkenstel -de wijzerplaat gecraqueleerd-, klok 22 × 25 × 11 cm | Not sold |
4007 | Diverse houten maskers: één met ingeslagen spijkers -delen afgebroken-, één met schelpjes in het voorhoofd -hoorn gebroken-, Dan-masker, gepolychromeerd masker op standaard, en geel dansmaskertje, Java, daarbij: kralenmuts | € 65 |
4008 | Wortelnotengefineerde ladekast met vijf lades, waarvan één geheime lade in het basement, biedermeier, -gebruikssporen, enkele krimpscheuren-, 97 × 127 × 56 cm | € 150 |
4009 | Afrikaans gesneden houten stoeltje met vruchtbaarheidssymbolen, de zitting bekleed met buffelhuid, 20e eeuw -zitting ingedeukt-, 75 × 41 × 37 cm | € 130 |
4010 | Drie stoelen: mahonie armstoel met lichtbeige velours bekleding, biedermeier, mahonie armstoel, modern, en gebogen beukenhouten stoel met rotan zitting en rugleuning | Not sold |
4011 | Grote tweedeurs mahonie linnenkast, biedermeier -defecten aan profiel onderaan basement, krimpscheuren in zijkanten-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 227 × 210 × 70 cm | € 160 |
4012 | Divers kleingoed: messing kandelaar met zeven armen, tinnen schotel, tinnen kan, aardewerk bordje, etc. kandelaar 52 cm hoog | € 90 |
4013 | Mahoniegefineerde secretaire à abattant met bovenin een compartiment met twee deurtjes, daaronder een schrijfcompartiment met twee planken en zes laatjes, en onderin drie lades, 19e eeuw -gebruikssporen, defecten, aanpassingen van later datum-, 174,5 × 96,5 × 50 cm | Not sold |
4014 | Aardewerk serviesgedeelte, model Edme, uitvoering Wedgwood, Engeland, bestaande uit: twaalf dinerborden Ø 26 cm, elf ontbijtborden Ø 23 cm, soepterrine op onderschotel, drie bedekte soepterrines, twee terrines zonder deksel, grote vleesschaal, twee grote visschalen, elf soepkommen met zestien schotels, vijf theekoppen met twaalf schotels, zeven koffiekoppen met elf schotels, vier eierdoppen, grote en kleine suikerpot en suikerschaaltje -randschilfers, krasjes, craquelé, gebruikssporen, ve | € 425 |
4015 | Turkmeense chuval Yomut, en Perzisch bidkleedje Belouche -beide sleets-, 71 × 107 en 132 × 85 cm | Not sold |
4016 | Grote ovale eiken kloostertafel, staande op twee gedraaide poten eindigend in kruisvorm, en zes stoelen met biezen zittingen -lichte gebruikssporen-, 78 × 225 × 90 cm | € 250 |
4017 | Perzisch tapijt Hamadan met botehmotieven -sleets-, 203 × 139 cm | Not sold |
4018 | Drie scheepsklokken, tafelmodel barometer, drie kistjes met knopen en een inktstel in de vorm van een zeilboot, 20e eeuw -gebruikssporen-, 29 × 10 × 16 cm | € 110 |
4019 | Mahoniegefineerd kaptafeltje met vier lades en spiegelopstand, Engeland, 20e eeuw -gebruikssporen, vlekjes, spiegel verweerd-, 165 × 89 × 50 cm | Not sold |
4020 | Verzameling geweien van reeën op houten schildjes, veelal met uitsparing op achterzijde voor onderkaak, diverse groottes -enkele met defecten of missende onderkaken- | € 80 |
4021 | Vier modelschepen, diverse modellen en schalen, modern -enkele defecten en missende onderdelen-, 105 × 75 × 10 cm | € 65 |
4022 | Mahonie meidenkast, achter de deuren vijf planken en twee lades, Hollands, 19e eeuw -gebruikssporen, één poot gelijmd-, 190 × 135 × 51 cm | € 85 |
4023 | Paar koperen wandlantaarns -slechts één ruitje aanwezig-, 75 × 27 × 30 cm | € 190 |
4024 | Grote mahonie linnenkast, het interieur met zes planken en twee lades, Hollands, biedermeier -gebruikssporen-, 225 × 157 × 53 cm | Not sold |
4025 | Haaike Abraham Jaarsma (1881-1970), zeesleper 'Zeeland' in de kleuren van Bureau Wijsmüller uit IJmuiden, olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd 1958, 50 × 70 cm | € 110 |
4026 | Franse School: zeilboten op het water, olieverf op paneel, l.o. gesigneerd C. Debrun, 20e eeuw, 12 × 26 cm | € 65 |
4027 | Hollandse School: platbodem met fregat in het verschiet, inkt op papier, r.o. gesigneerd J.K. Kam, circa 1800, 16,5 × 22,5 cm | € 60 |
4028 | Evert Moll (1878-1955), havengezicht, olieverf op schilderkarton, r.o. gesigneerd, 20 × 24,5 cm | Not sold |
4029 | Standaardkompas met houten behuizing, en houten stuurwiel, beide 20e eeuw, Ø stuurwiel 82 cm | € 290 |
4030 | Zes kleurenlitho's: Engelse stads- en havengezichten, grootste: 24 × 16 cm | € 40 |
4031 | Giovanni Battista Grandi (1886-1963), paarden in de haven van St. Petersburg, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1912 -doek gebobbeld, verfverlies-, 90 × 180 cm | € 950 |
4032 | Iepen houtsnijwerk: acanthusbladeren en gecentreerd een urn, 18e eeuw -scheuren, beschadigingen-,120 × 36 cm | € 450 |
4033 | Groot formaat tafelglobe met interne verlichting op houten standaard, vermoedelijk jaren '50, 50 × 35 × 33 cm -enkele defecten aan beplakking- | € 60 |
4034 | Glazen staatkundige globe, belijmd met bedrukt papier en van binnen voorzien van lampje, op donkergebeitste beukenhouten voet, Ø 20 cm | € 50 |
4035 | Afrikaans palissander beeld: hoofd van een vrouw met hoofddeksel, 20e eeuw, 42 × 15 × 9 cm | € 40 |
4036 | Notenhouten humidor, 20e eeuw, 33 × 212 × 9,5 cm | Not sold |
4037 | Messing telescoop op standaard, en drie glazen thermometers in houten cassette, telescoop 33 × 34,5 cm | € 40 |
4038 | Messing scheepsklok met hakenkruis op de wijzerplaat, en scheepskompas in houten kist -luchtbel-, beide ±20 cm | € 300 |
4039 | Drie flessen sterke drank: Blanton's original single barrel bourbon whiskey, 750 ml, Plantation XO Barbados rum 20th anniversary, 700 ml, Kopke Christmas ruby port, 750 ml, en twee flessen bordeaux: Château Guinaud, 1999, in kistje | € 220 |
4040 | Bronzen handbel met ijzeren klepel, 24 × Ø 14 cm | € 25 |
4041 | Mahoniegefineerd bureau met olijfgroen lederen blad en messing greepjes, tweede helft 20e eeuw, 75 × 123 × 76 cm | € 60 |
4042 | Messing schijnwerper met richtbediening aan houten wandplaat, en messing machinetelegraaf, beide 20e eeuw, hoogte telegraaf 120 cm | € 280 |
4043 | Gegraveerde landkaart van Zweden: 'Regni Sueciae ... tabula generalis. Edita Ioh.Bapt. Homanno Norimbergae', circa 1720, oudgekleurd -lichte watervlek in bovenste twee hoeken-, 50 × 57 cm | € 150 |
4044 | Gegraveerde landkaart van Friesland: 'Frisiae dominium, vernacule Friesland ... Naar de nieuwste afmeetingen getekend en uitgegeven door Fr. Halma'. Leeuwarden, 1718, oudgekleurd, 52 × 59 cm | € 120 |
4045 | Gegraveerde landkaart: 'Novissima Delflandiae, Schielandiae ut Voornae, Overflackeae Goereae Iselmondae tabula. Auctore B.Fl. a Berckenrode'. Amsterdam, Fred. de Witt, circa 1680, oudgekleurd -licht gebruind en roestvlekken-, 55 × 46 cm | € 95 |
4046 | Gegraveerde landkaart van Zuid-Holland: 'Nova atque emendata descriptio Suydt Hollandiae. Edita a Fr. de Wit', circa 1680, oudgekleurd -de twee bladen sluiten in het midden niet precies aan elkaar-, 45 × 55 cm | € 90 |
4047 | Gegraveerde plattegrond van Rotterdam: 'Tabula Roterodami novissima. Amstelodami, J. Allard', circa 1720 -gebruind, marges tot aan de plaatrand afgesneden-, 48 × 57 | € 1200 |
4048 | Gravure: Stad Dordrecht, door Braun en Hogenberg, 1775, H 32 × 52,5 cm | € 130 |
4049 | Haaike Abraham Jaarsma (1881-1970), scheepsportret van een driemaster, olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd 1951, 70 × 50 cm | € 80 |
4050 | Standaardkompas met houten behuizing, en houten stuurwiel, beide 20e eeuw, Ø stuurwiel 114 cm | € 650 |
4051 | Scheepskompas in messing behuizing, voorzien van lantaarntje, 27 × Ø 20 cm | € 110 |
4052 | Barometer en scheepklok in bronskleurige kast, beide met adres: Schatz -barometer geoxideerd, glas van klok los-, 10 × Ø 15 cm | € 85 |
4053 | Twee koperkleurige tafelklokken onder glazen stolpen, uurwerk aangedreven door batterij, adres: Kundo, Kieninger & Obergfell, West-Duitsland, jaren '60/'70 -twee pootjes ontbreken-, 23 × 13,5 × 23 cm | € 45 |
4054 | Beschilderd scheepsmodel van fregat met houten basement, tweede kwart 19e eeuw -defecten aan tuigage, deels ervan los aanwezig, pootje basement ontbreekt- 35 × 49 × 18 cm | Not sold |
4055 | Wortelnoten schrijfkist met inlegwerk, circa 1800 -vele defecten-, 50 × 25 × 17,5 cm | Not sold |
4056 | Tonvormig mahonie pijpenkastje met twee deurtjes, begin 20e eeuw, 46 × Ø 25 cm | € 65 |
4057 | Eiken sidetable met drie lades, Hollands, 20e eeuw, 75 × 181 × 40 cm | € 180 |
4058 | Grote verzameling strooiers, voornamelijk tin, daarbij: dekselpot | € 190 |
4059 | Messing haardfender met blikken bodem, 19e eeuw -deukjes-, 20 × 81 × 30 cm | € 80 |
4060 | Haaike Abraham Jaarsma (1881-1970), scheepsportret van de driemaster 'Magdalene', olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1956, 66 × 100 cm | € 160 |
4061 | Pieter van Schaik (1910-1991), havengezicht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -kleine lacune rechtsboven-, 60 × 100 cm | € 180 |
4062 | Handbeschilderd paneel: Rotterdamsche Lloyd, 60 × 35,5 cm | € 40 |
4063 | Zeventien bladen met elk twee gezichten op buitenplaatsen of steden, waaronder Utrecht, door Hendrik Spilman (1721-1784) naar Jan de Beijer (1703-1780), uit 'Het verheerlijkt Nederland', uitgegeven door Isaak Tirion, Amsterdam, circa derde kwart 18e eeuw, 17 × 11 cm, uniform ingelijst | € 300 |
4064 | Gegraveerde landkaart van Spanje: 'Totius regnorum Hispaniae et Portugalliae descriptio. Auct. F. de Wit', circa 1700, oudgekleurd, 47 × 57 cm | € 140 |
4065 | Gegraveerde landkaart: 'Drentia comitatus. Auctore C. Pynacker'. Amstelodami, P. Schenk et G. Valk, circa 1700, oudgekleurd, 39 × 53 cm | € 140 |
4066 | Gegraveerde landkaart van de provincie Groningen: 'Tabulae dominii Groeningae quae et complectitur maximam partem Drentiae. Emendata a F. de Wit', circa 1680, oudgekleurd -enkele roestvlekken-, 47 × 56 cm | € 110 |
4067 | Vier prenten: twee stadsplattegronden en twee kaarten van de Zuiderzee, modern, 40 × 55 cm | € 60 |
4068 | Mahonie topbureau, de beglaasde opstand met roedeverdeling, 20e eeuw -twee stukken profiel linksonder los maar aanwezig-, 234 × 125 × 56 cm | € 85 |
4069 | Diverse porselein: beeldengroepjes, tabakspot met kabouter op deksel, en Limoges, daarbij schelplampje met de drie Gratiën -enkele kleine defecten-, formaat lampje 22 × 13 × 13 cm | € 65 |
4070 | Verzameling glazen inktpotten etc. -gebruikssporen- | € 40 |
4071 | Vijf stuks verzilverd: koektrommel, ovaal dienblad, cabaret, dienschaal, en taartschep -cabaret met inscriptie-, dienblad 37 × 24 cm | Not sold |
4072 | Twee tafellampen: één met zilverkleurige, één met koperkleurige voet, modern, 47 × Ø 14 cm | Not sold |
4073 | Grote verzilverde kandelaber, modern -gebruikssporen-, 64 × 45 × 45 cm | Not sold |
4074 | Twee reiswekkers: één met acanthusbladdecor in reliëf, adres: Junghans, en één in geborstelde messing kast, adres: Jonelle, beide 20e eeuw, grootste 15 × 13 × 10 cm | € 55 |
4075 | Verzilverde soeplepel, de steel met houtdecor, 20e eeuw, lengte 35 cm | Not sold |
4076 | Tien polychroom beschilderde gipsen huisjes, de Nederlandse Collectie, uitvoering Lilliput Lane, eind 20e eeuw, -enkele kleine beschadigingen- 13 × 7 × 5 cm | € 40 |
4077 | Twee muntenbalansjes in doosje, zak-sextantje, en twee kompassen, 19e en 20e eeuw | € 110 |
4078 | Goudweegschaaltje in houten doosje met vijf gewichtjes -roestvorming, doosje beschadigd-, 16,5 × 9 × 3,5 cm | Not sold |
4079 | Koperen en messing tabaksdoosje met gegraveerd decor van dansers en vogels, Nederlands-Indië, 19e eeuw, 4 × 15 × 6 cm | € 40 |
4080 | Parelmoerbelijmde toneelkijker, Silette Pronto analoge camera, Pro-Tessar Carl Zeiss objectief, etc. -gebruikssporen- | € 30 |
4081 | Dertien gesneden meerschuim pijpen, de meesten in foedraal, 19e en 20e eeuw -defecten-, grootste 25 cm lang | € 240 |
4082 | Diverse benen objecten: twee kalenders en een voorouderbeeldje, Sumatra, en een paar beeldjes, Indonesië, lengte 31 cm | € 60 |
4083 | Vijf keramische objecten: paar plateel bordjes, paar bokvormige plastieken en een herdenkingsbord: inhuldiging Koningin Wilhelmina, uitvoering Petrus Regout, Maastricht -kleine defecten- | Not sold |
4084 | Bronzen afgietsel van takjes op groen marmeren basement, en twee bronzen legpenningen: 'de bruiloft te Kana' en 'laat de kinderen tot Mij komen', 3 × 15 × 10 cm | Not sold |
4085 | Negen porseleinen schoteltjes en één kopje, alle met blauw-wit Saksisch decor, uitvoering Meissen, 19e eeuw -defecten-, schotels Ø 9,8 cm | € 170 |
4086 | 15 aardewerk cloisonné tegels, thema's: het Koninklijk Huis en de Tweede Wereldoorlog in Nederland, alle uitvoering Westraven, Utrecht -enkele hoek- en randbeschadigingen-, 15 × 15 cm | € 120 |
4087 | Aardewerk wandschotel met blauw-wit decor: figuren bij paard, op de rand figuren en bloemen in vakverdeling, uitvoering Tichelaar, Makkum, midden 20e eeuw, Ø 34,3 cm | € 110 |
4088 | Twee Afrikaanse banden in de vorm van enkelbanden met afbeelding van man en vrouw, gebruikt als geldeenheid of bruidsschat, laatste helft 20e eeuw, 5 × Ø 10 cm | € 60 |
4089 | Zespersoons verzilverd bestekgedeelte Zilva Pleet 90, Begeer, Voorschoten, bestaande uit: zes grote messen, zes grote couverts, zes kleine couverts, zes vismessen, soepdienlepel, drie groentelepels, slacouvert, dienlepeltje en dienvorkje, lengte soepdienlepel 31 cm | € 40 |
4090 | Kunststof globe, 26 × Ø 35 cm | € 30 |
4091 | Negen wandelstokken met diverse sierknoppen, waaronder: zonnewijzer, kunststof parkiet in BWGG band, cloisonné bal, etc., langste 92 cm | € 90 |
4092 | Polychroom beschilderd houten ladekastje met decor van schip en opschrift: 'Captain A. Stevens, HMS Kent 1862', Engeland, 19e eeuw -beschildering mogelijk van later datum-, 80 × 91 × 50 cm | € 210 |
4093 | Ongelabelde hemelglobe, lesmodel voor navigatieoefeningen, bedrukt papier op kunststof kern, los liggend in metalen houder, uitvoering Paul Räth, Duitsland, derde kwart 20e eeuw -lichte gebruikssporen-, Ø 34 cm | € 200 |
4094 | Zilverkleurige theodoliet in houten kist, met toebehoren, adres: A. Barthélemy, Parijs, 19e/begin 20e eeuw, afmetingen kist 14,5 × 58,5 × 22,5 cm | Not sold |
4095 | Vijf flessen Italiaanse rode wijn | € 90 |
4096 | Drie houten scheepsmodellen, 20e eeuw -enkele defecten-, 64 × 73 × 21 cm | € 80 |
4097 | Gipsen globe op gietijzeren standaard, circa 1900 -defecten-, 54 × Ø 32 cm | € 70 |
4098 | Turkmeense chuval Yomut -verkleurd, reparatie-, 74 × 122 cm | Not sold |
4099 | Rechthoekige notenhouten tafel gedragen door sfinxen, en zes stoelen met bloemenmand en hoornen des overvloeds in de kapregel en kariatiden in de rug, 82 × 132 × 118 cm | € 350 |
4100 | Twee scheepsklokken en een barometer in messing behuizing, scheepsklokken met adres: Smiths, 20e eeuw -gebruikssporen-, 10 × Ø 20 cm | € 120 |
4101 | Naaldhouten kist, 19e eeuw, 60 × 81 × 54 cm | € 60 |
4102 | Drie diverse tafelklokjes, twee met adres: Warmink, alle 20e eeuw, afmetingen grootste 23 × 18 × 13 cm | € 130 |
4103 | Notenhouten klepsecretaire, 20e eeuw -lakwerk sleets-, 101 × 110 × 55 cm | Not sold |
4104 | Grote mohair teddybeer met gele strik en geluid, uitvoering Steiff, Duitsland, halverwege 20e eeuw -iets vervuild en van kleur verschoten-, 54 × 51 × 40 cm | € 140 |
4105 | Gepolychromeerd houten beeld: druivenplukster, 43 × 20 × 16 cm | € 35 |
4106 | Rode monochrome aardewerk tafellampvoet, en aardewerk tafellampvoet met blauw bloemdecor, eind 20e eeuw, 46 × 12,5 × 12,5 cm | € 60 |
4107 | Blikken speelgoed: trommelend beertje, ijscoman, auto, politiewagen, vogel en eend -defecten-, ijscoman: 10 × 10,5 × 6 cm | Not sold |
4108 | Hollandse School: twee meisjes in de branding, olieverf en balpen op board, l.o. onduidelijk gesigneerd 'Albers'?, 14 × 19,5 cm | € 65 |
4109 | Johannes Eerdmans (1950), stilleven met email kannetje en drie kersen, olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 13 × 18 cm | € 270 |
4110 | Polychroom beschilderd houten Colon beeld: agent, Ivoorkust, 20e eeuw, daarbij mechanische blikken clown -slijtage, textiel vergaan-, 31 × 8 × 8 cm | Not sold |
4111 | Porseleinen beeldgroepje: 'Oh schreck', ontwerp en uitvoering Karl Ens, Duitsland, 20e eeuw, 14,5 × 9,5 cm | € 30 |
4112 | Polychroom beschilderd plateel wandbord, decor Blauwrand, ontwerp Theodoor Colenbrander, uitvoering Haagsche Plateelbakkerij Rozenburg, Den Haag, 1888-1889 -craquelé, twee randchipjes-, Ø 22,5 cm | € 210 |
4113 | Turquoisegeglazuurde keramische kom met zwart floraal en vissendecor, Perzië, 19e/20e eeuw -craquelé-, 8,5 × Ø 19,5 cm | € 80 |
4114 | Polychroom beschilderde houten sculptuur: twee ijsvogels met visje op tak, modern -één vinnetje van visje afgebroken-, 14 × 11 × 44 cm | € 80 |
4115 | Bronzen beeldje: twee vrienden, gemonogrammeerd 'MM' en gedateerd '88, 16 cm | € 90 |
4116 | Sandy Brown (1946), geglazuurde keramiek schaal met polychroom decor met driehoek, gesigneerd in de schaal, Ø 29 cm | Not sold |
4117 | Apothekersweegschaal, 20e eeuw, en brievenweegschaal, 19e eeuw, beide met deel van de gewichten, apothekersweegschaal 51 × 41 × 23 cm | € 40 |
4118 | Blikken speelgoedauto met opwindmechaniek, Schuco Examico 4001 -met sleutel, voorruit missend-, speelgoedauto: 'cartransporter', Dinky Toys 582, en speelgoedauto: 'lorry-mounted crane', Dinky Supertoys 972 -gebruikssporen-, lengte grootste circa 24 cm | € 75 |
4119 | Grote majolica wandschotel met polychroom groteskendecor en centraal een wapenschild, naar eind 16e-eeuws voorbeeld uit het Patanazzi-atelier in Urbino, Italië -geheel gerestaureerd-, Ø 51 cm | € 85 |
4120 | Twee bestickerde lederen koffers, 20e eeuw -gebruikssporen-, 17 × 54 × 36 cm | € 55 |
4121 | Keramiek vaas met horizontaal ribbeldecor en lila-turkoois glazuur, uitvoering Mobach, Utrecht, 31 × Ø 17 cm | Not sold |
4122 | Miniatuur stoffenwinkeltje en apotheek, met losse attributen, 20e eeuw -verkleuring, kleine defecten-, 31 × 69 × 21 cm | Not sold |
4123 | Eiken boekenkast met twee openslaande glas-in-looddeuren, Hollands, 20e eeuw, 130 × 91 × 31cm | € 150 |
4124 | Divers messing, waaronder: vijzels, beeldje: hond, tangen en onderzetter | € 40 |
4125 | Diverse porseleinen serviesdelen met kaartmotief, Queen's China, Staffordshire, Engeland, bestaande uit: vier kopjes, drie schoteltjes en vier schaaltjes, daarbij: twee bordjes, Elizabethan, Staffordshire, Engeland, Exclusively for Tiffany & Co., grootste bordje Ø 21 cm | Not sold |
4126 | Zeven ringalbums: 'De avonturen door Birre Beer'. Tekststrip. 499 stroken getekend door Ton Beek, verschenen in het Algemeen Handelsblad (jaren '50) of in Trouw (jaren '60). In 7 albums geplakt, 16 × 24 cm | € 40 |
4127 | Vierpas aardewerk tegeltableau met decor van een haven, tinnen kraantjeskan op onderschotel met brander, en tinnen schenkkannetje -beide kannen met defecten-, 25,5 × 25,5 cm | € 35 |
4128 | Twee zamak beeldjes: eenden, modern, afmetingen grootste 17 × 31 × 15 cm | Not sold |
4129 | Twee kleurenlitho's in lijsten: bloemen, H 32,5 × 26 cm | € 20 |
4130 | Twee litho's: Jan Hein van Rooy (1940), 'Kuddegeest' en 'Stieren', 9/15, r.o. gesigneerd en gedateerd 1999, 33 × 43 cm | € 60 |
4131 | Adrianus Cyriacus Bleys (1842-1912), boeket in vaas, pastel op karton, l.o. gesigneerd -waterschade in marges-, 46,5 × 31,5 cm | € 130 |
4132 | Hollandse School: straatgezicht, olieverf op doek, niet gesigneerd, 49 × 39 cm | € 35 |
4133 | Adrianus Cyriacus Bleys (1842-1912), papavers in vaas, pastel op papier, r.o. gesigneerd, 55 × 35 cm | Not sold |
4134 | Vier gietijzeren polychroom beschilderde papegaaien, eind 20e eeuw -enkele plekjes verfverlies-, 36 × 12 cm | € 60 |
4135 | Zamak eenlichts tafellamp, de glas-in-loodkap met floraal decor in Tiffany-stijl, tweede helft 20e eeuw, 47 × Ø 24 cm | € 75 |
4136 | Witgeschilderde houten piëdestal met gecanneleerde stam, 104 × 25 × 25 cm | € 40 |
4137 | Goudgelakt houten stoeltje met rotan zitting, eind 19e/20e eeuw -enkele beschadigingen aan rotan-, 86 × 43 × 39 cm | Not sold |
4138 | Cok Hees (20e eeuw), koeien in weids landschap, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 × 80 cm | Not sold |
4139 | Aardewerk pot en twee kruiken, mogelijk Duitsland, 18e/19e eeuw, 36 × Ø 30 cm | € 60 |
4140 | Reinier Homan (1950), 'Eikenlaan in de sneeuw', ets 31/75, l.o. gesigneerd en gedateerd '00, 14 × 45 cm | € 60 |
4141 | Elf porseleinen beelden: twee Siamese katten, panda, fazant, flamingo's, etc., diverse uitvoeringen, hoogte Siamese katten 35 cm | € 160 |
4142 | Edith Pijpers (1886-1963), gier op tak, houtsnede, r.o. gesigneerd in potlood, 30 × 20 cm | € 65 |
4143 | Kunststof reclamedisplay 'Flipje', van de jamfabriek De Betuwe, 52 × 24 × 17 cm | € 250 |
4144 | Zes keramische koekjespotten met metalen monturen en diverse decors, Duitsland, 20e eeuw -gebruikssporen, craquelé, enkele haarlijntjes etc.-, 15 × 14 × 26 cm | € 200 |
4145 | Hugo Rabaey (1948), twee geglazuurde keramische vazen en kom, rakugestookt, gemonogrammeerd, grootste vaas 18,5 × Ø 19 cm | € 40 |
4146 | Glazen aderlaatglaasje, twee kolfglazen, vijf vogeldrinkflesjes, trechter, vijf bruin glazen apothekersflesjes, en drie Luikse melkflesjes | € 40 |
4147 | Drie groengeglazuurde aardewerk vaasjes, waarvan één ontwerp Hildo Krop, gemerkt 104 en [?]10, en lichtblauw vaasje met kameleonmotieven, alle uitvoering Eskaf, Steenwijk, alle circa 1930, afmetingen hoogste 16 × Ø 14 cm | € 130 |
4148 | Divers aardewerk en porselein, waaronder: drie kop-en-schotels, Rörstrand, porseleinen serviesdelen met gele en blauwe biezen, etc., hoogte theepot 17 cm | € 100 |
4149 | Richard Batterham (1936-2021), keramisch vaasje en kommetje, de kom met gesneden zijdes, daarbij enkele andere stukken gebruikskeramiek in zijn stijl maar mogelijk niet van zijn hand, jaren '60-'70, met kopie aankoopbewijs, formaat vaasje: 16 × Ø 10 cm | € 100 |
4150 | Porseleinen serviesgedeelte met blauw-witte bies en gouden rand bestaande uit: zestien kop-en-schotels en twaalf gebaksbordjes, uitvoering Royal Canterbury, Engeland, modern | € 45 |
4151 | Aardewerk serviesgedeelte met groen en blauwe rand, model Elisabeth, uitvoering Rörstrand, Zweden, circa 1960, bestaande uit: negen dinerborden, zeven ontbijtborden, negen diepe borden, twee halfdiepe borden, zes taartborden, twee bedekte terrines, saladeschaal, vleesschaal, en zes soepkommen, terrine 16 × Ø 15 cm | € 200 |
4152 | Acht keramische dekseldoosjes, divers gedecoreerd, Duitsland/Oost-Europa, 20e eeuw -gebruikssporen, enkele kleine beschadigingen-, 14 × 23 × 15 cm | € 80 |
4153 | Paar natuurstenen boeksteunen met messing staande vogels, art nouveau-stijl, modern, -lichte krasjes-, 22,5 × 14 × 10 cm | € 100 |
4154 | 13 delen: Brehms Tierleben. 4. neubearbeitete Auflage hrsg. von O. zur Strassen. Leipzig, 1911-1920. 13 delen. Oorspr. half leer. Met 13 kaarten, 279 platen in kleur en 3231 illustraties -bovenste kapitaaltje van één band beschadigd- | € 65 |
4155 | Grijsgroengeschilderde houten keukenkast met vier beglaasde deuren in de bovenkast, vier uitschuifbare plateaus en vier paneeldeuren in de onderkast, modern, 224,5 × 211 × 58 cm | € 300 |
4156 | Hollandse School: interieur met vazen, pastel, r.o. gemonogrammeerd AWK en gedateerd 19-12-'31, 54 × 44 cm | € 40 |
4157 | Schilderij: pointillistisch terras met gedekte tafel, olieverf op karton, r.o. gesigneerd onder pseudoniem Jos Pauwels, 20e/21e eeuw, 52 × 67 cm | € 300 |
4158 | Ori Ben-Zeëv (1949), 'In Festo Corporis Christi', schildering op bladmuziek, r.o. gesigneerd en verso nogmaals gesigneerd en gedateerd 1988, 42 × 24 cm | Not sold |
4159 | Twee theaterposters: Théatre de l'Opera '1er bal masqué', en 'Expostion H.G. Ibels à la Bodinière, daarbij reclameposter voor circus Harry Belli, eerste helft 20e eeuw, circusposter 57,5 × 40 cm | Not sold |
4160 | Bronzen lampvoet met Chinoiseriedecor, staand op drie olifantenkoppen, in de onderzijde ook een fitting, circa 1900 -fitting bovenin en kap niet aanwezig, stoffering in de voet vergaan-, hoogte 159 cm | € 300 |
4161 | Gefacetteerde ovalen spiegel in lijst gedecoreerd met strikornament en guirlandes, 20e eeuw, 49 × 53 cm | € 45 |
4162 | Vier ingelijste merklappen, 19e eeuw -enkele schades, vervuiling-, 49 × 49 cm | Not sold |
4163 | Beuken armstoel met geborduurde bekleding -barstje in leuning-, 108 × 68 × 80 cm | Not sold |
4164 | Gipsen sculptuur: vrouwelijk borstbeeld, op achterzijde onduidelijk gesigneerd, eerste helft 20e eeuw, 27 × 22 × 11 cm | € 65 |
4165 | Gepolychromeerde kunststof miniatuurmannequin, met opschrift 'C.L. Les dessous de chipie, Sacramento co', eerste helft 20e eeuw, 48 × 23 × 13 cm | € 35 |
4166 | Zeven kleien pijpjes, waarvan vijf met figuur van hoofden -bodemvondsten, deels incompleet-, grootste 19 cm lang | Not sold |
4167 | Twee Sawankhalok dekseldoosjes en een celadon lampvoet -deksel van het grote dekseldoosje gebroken en gelijmd, houten basement van lampvoet met defecten-, 30 × Ø 14 cm | € 50 |
4168 | Karaf en zes bijbehorende glazen op voet van groen bubbelglas, uitvoering La Verrerie de Biot, Frankrijk, met etsmerk, hoogte karaf 21 cm | € 65 |
4169 | Koperen miniatuur doofpot -dekselknop gesoldeerd-, hoogte 19 cm | Not sold |
4170 | Porseleinen vaas met decor van de Viborg Kathedraal 4686, uitvoering Royal Copenhagen, Denemarken, witgeglazuurd aardewerk gemberpot, uitvoering Mobach, Utrecht, zamak kandelaar met porseleinen tussenstukjes, Chinees porseleinen qianjiang cai zeepdoos, Republiek, messing notenkraker, Schwarzwalder snijstukje: beer in de vorm van een houder, etc. -kleine defecten-, notenkraker: 14 × 5 cm | € 65 |
4171 | Zeven boeken geïllustreerd door Rie Cramer: januari, maart, april, mei, september, november en december. 's-Gravenhage, 1938-1939. 4to. Oorspr. half linnen -lichtjes beduimeld- | € 35 |
4172 | Messing tafelklokje, adres: Jaeger Electric, elektrisch klokje, adres: General Electric -loopt-, opwindbare tafelstopwatch, adres: Junghans -loopt-, elektrische bel en duivenklok, hoogte grootste klokje 25 cm | € 50 |
4173 | Crèmewitgelakt buffetkastje met twee vitrinedeurtjes en galerijrandjes, goudkleurige accenten en koperen beslag, begin 20e eeuw -twee knopjes afgebroken, knopjes en sleutels bijgevoegd-, 202 × 95 × 37,5 cm | € 90 |
4174 | Paar blikken olielantaarns, uitvoering J. Pintsch, Berlijn, 32 × 13 × 13 cm | € 55 |
4175 | Groengeschilderde inbouw specerijkast, de porseleinen bakken met Nederlandse teksten, circa 1930 -gebruikssporen-, 77 × 41 × 18 cm | Not sold |
4176 | Blikken brandweerladderwagen, bemand door vier brandweerlieden, 17 × 44 × 15 cm | € 120 |
4177 | Klein teddybeertje met belletje om zijn hals, uitvoering Steiff, gemerkt in oor en in halsband, zittend 14 cm hoog | € 280 |
4178 | Staalgravure in lijstje: 'L'Éléphant', uitgegeven door: Adolphe Deros, Brussel, H 14,5 × B 21 cm | € 40 |
4179 | Drie rakugestookte keramische dieren: vogel, egel en olifant, rakugestookt keramisch ladekastje, zeepstenen snijstuk: vogel, gesigneerd Didani Mosaya en '95, etc., keramische vogel: 23 × 10 × 10 cm | Not sold |
4180 | Benen dominospel in houten doosje | € 25 |
4181 | Twee borden met polychroom floraal decor, gemerkt, uitvoering De Porceleyne Fles, Delft, Ø 23,5 cm | € 230 |
4182 | Zes pluche diertjes: kangoeroe, schildpad, varkentje, kalkoen, lammetje en bambi, alle uitvoering Steiff, Duitsland, daarbij: hondje met opwindmechanisme en aardewerken Heubach Köppelsdorf popje -alle met gebruikssporen, enkele lichte schades-, 23 × 11 × 22 cm | € 200 |
4183 | Vijf polychroom beschilderde beeldjes: bloemendragertjes, 19e eeuw -enkele kleine defecten aan bloemetjes-, 11 × 5 × 5 cm | € 60 |
4184 | Blikken speelgoed stoommachine, 20e eeuw -gebruikssporen, roestvorming-, 15 × 22 × 21 cm | € 30 |
4185 | Aardewerk schotel met blauw-groen-oranje bloemdecor, ontwerp Charles Catteau, uitvoering Boch Frères, art deco, 1925 -chip van standring-, Ø 27 cm | Not sold |
4186 | Acht polychroom beschilderde houten figuren en bloemen, Erzgebirge, Duitsland, jaren '50 en later -kleine defecten-, 13 cm | € 65 |
4187 | Verzameling glazen snoepjes en eitjes, daarbij: kikkertje en 'oranje appeltje', uitvoering Royal Leerdam Crystal, 12 × Ø 10 cm | € 100 |
4188 | Bronzen beeldje: lezend figuur, buisvormige chromen sculptuur, zeepstenen beeldje: hoofd op marmeren basement, gietijzeren beeldje: paard op metalen basement, glazen kubus en agaat kikker | € 250 |
4189 | Vijf kunststof koeien en één keramische koevormige spaarpot, uitvoering Cow Parade, begin 21e eeuw -wit kunststof iets vergeeld-, 20 × 31 × 9 cm | € 110 |
4190 | Perzische tapijtje Afshar en Koerdisch tapijtje Jaff, grootste 152 × 120 cm | € 100 |
4191 | Hardhouten tafel met lade, 78 × 180 × 91 cm | € 60 |
4192 | Vijf mahonie stoelen met lichtblauwe zitting, modern, 93 × 47 × 56 cm | € 60 |
4193 | Handgemaakte stoommachine met dynamo -gebruikssporen-, 62 × 60 × 60 cm | € 200 |
4194 | Verweerde eiken betaaltafel, 72 × 100 × 77 cm | € 40 |
4195 | Houten voedertrog met metalen monturen, 14 × 37 × 66 cm | € 55 |
4196 | Uitgebreid porseleinen serviesgedeelte 'Botanica', uitvoering Villeroy & Boch -gebruikssporen en defecten- | € 500 |
4197 | Koerdisch tapijtje, 72 × 69 cm | € 30 |
4198 | Eiken betaaltafel, 73 × 116 × 72 cm | € 40 |
4199 | Kirgizisch tapijtje in Belouche-stijl, en Koerdisch tapijtje, grootste 50 × 48 cm | € 20 |
4200 | Voorraadblik in de vorm van locomotief met tender, mogelijk voor koffie en/of thee, circa 1920 -enkele missende onderdelen, gebruikssporen, oxidatie-, afmeting locomotief: 33 × 60 × 21 cm | € 200 |
4201 | Verweerde houten bank -gammel-, 85 × 179 × 52 cm | € 160 |
4202 | Divers kleingoed met ridderbeeldje en paar messing en natuurstenen kandelaars en marmeren klokje | € 110 |
4203 | Verzameling geweien van reeën op houten schildjes veelal met uitsparing op achterzijde voor onderkaak, diverse groottes -enkele met defecten of missende onderkaken | Not sold |
4204 | Divers kleingoed, waaronder: classicistisch hoofd, paar messing kandelaars, Engeland, 19e eeuw, barometer, verrekijker en 3e gehalte zilveren schaaltje | € 45 |
4205 | Vier messing obelisken, 36 cm | € 150 |
4206 | Grote plateel cache-pot, decor 'Isolde', Arnhemse Fayencefabriek, 20e eeuw -gebruikssporen, stervormige barst in zijde, 27 × Ø 35 cm | Not sold |
4207 | Vier stuks mat plateel: grote cache-pot, oorvaas, balustervormige vaas, en bord, series Mat Bloemen en Mat Vogels, alle uitvoering Plateelbakkerij Zuid-Holland, circa 1920 -kleine defecten, enkele haarlijnen-, afmetingen cache-pot 20 × Ø 23 cm | € 140 |
4208 | Grote verzameling schelpen, voornamelijk Noord-Europese soorten | € 25 |
4209 | Verzameling Smurfen, deels in originele dozen | € 200 |
4210 | Engels staand horloge in eiken kast, boven de wijzerplaat een schildering: landschap met ruïne, adres: John Reed, Brampton, 210 × 56 × 29 cm | Not sold |
4211 | Perzische dubbele tas Afshar, 100 × 51 cm | Not sold |
4212 | Perzische dubbele tas Belouche, 122 × 55 cm | Not sold |
4213 | Zes kleurenlitho's in drie lijsten: schelpen, grote lijst 29 × 43 cm | € 50 |
4214 | Teakhouten tuinbankje, eind 20e eeuw. 72 x 81 x 45 | € 200 |
4215 | Bajonet in lederen schede, bajonet in metalen schede, wandelstok met steekwapen in de stok, en kostuumzwaard in Romeinse stijl -roest en slijtage-, 65 cm | € 375 |
4216 | Langwerpige Perzische tas of kussen Belouche, 117 × 50 cm | Not sold |
4217 | Eiken kist met vier panelen en snijwerk in het front, 18e eeuw -verlijming deksel heeft losgelaten-, 63 × 134 × 60 cm | € 65 |
4218 | Schilderijtje: twee kinderen op het strand, olieverf op paneel, l.o. onduidelijk gesigneerd 'Rev[?]t, eind 20e eeuw, 19,5 × 24,5 cm | Not sold |
4219 | Twee mahonie voltaires, de ene met blauw-wit gestreepte bekleding, de ander met gecapitonneerde groene bekleding -verkleurd-, daarbij: mahonie krukje met gros-point bekleding, staand op cabriolepoten -alle met gebruikssporen-, afmetingen grootste voltaire 117,5 × 80 × 77 cm | Not sold |
4220 | Verzameling iconen in mandje: Hodegetria, Glykophilousa, Christus als leraar, etc., 20e eeuw en reproducties | € 70 |
4221 | Eiken bankje, 19e eeuw, 89 × 91 × 45 cm | € 230 |
4222 | Twee zwarte metalen lantaarns, waarvan één met gloeilamp, hoogte 43 cm | € 20 |
4223 | Eduardo Beneyto Martinez (20e eeuw), Spaanse havenstad, olieverf op schilderspaneel, l.o. gesigneerd, 17 × 22 cm | Not sold |
4224 | Rode zijden schouderdoek met supplementair geweven zilverdraad tumpal- en diamantmotieven, tweede helft 20e eeuw, Bali -erg vuil, waterschade-, 205 × 80 cm, en zijden fragment met metaaldraad borduurwerk, Bali -kleine defecten-, 20,5 × 14 cm | € 40 |
4225 | Facsimile: 'Den Alblasserwaard, en vyf heeren landen ...', omgeven door verschillende familiewapens, diverse bladen op linnen geplakt, 1977, 125 x 164 cm | € 50 |
4226 | Hollandse School: diverse vogels, insecten en planten, potlood en aquarel, 19e eeuw -verbruind- 27,5 × 38,5 cm | € 50 |
4227 | Messing staande lampvoet, circa 1900 -deukjes-, hoogte 171 cm | Not sold |
4228 | Boek: Schölvinck, L.C.A.M. Kostbaar goed van grote pracht: Chinees en Japans exportporselein uit de 17e en 18e eeuw. Assen, 2010. Oorspr. kartonnage. Geïllustreerd in kleur | € 130 |
4229 | Johan Braackensiek (1858-1940), twee studies van een witte haan, potlood en aquarel, geplakt op drager, drager r.o. gesigneerd en gedateerd 1906, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 30 × 41,5 cm inclusief passe-partout | € 70 |
4230 | Rechthoekige mahonie bijzettafel en twee bijbehorende vierkante bijzettafels, alle met gestoken rand en op gebogen klauwpoten -bladen met kringen en verkleuringen, verfspetters-, begin 20e eeuw, 122 × 39 × 40 cm | € 85 |
4231 | Koperen doofpot, stoof, kistje en creamware dekselkom -chip van standring- | € 40 |
4232 | Kristallen vaas op vierkante voet, 21 × Ø 22 cm | Not sold |
4233 | Koerdisch tapijtje Jaff, midden 20e eeuw, 73 × 73 cm | Not sold |
4234 | Eiken dekenkist met gestoken decor, het interieur met vak voorzien van deksel, Hollands, 19e eeuw -gebruikssporen, enkele defecten-, 66 × 129 × 54 cm | € 80 |
4235 | Smeedijzeren wildrekje, tinnen schenkkan, spanen tonnetje etc. -gebruikssporen, deukje-, 40 × 25 cm | € 45 |
4236 | Mahoniegefineerd kamergemak met tamboerdeurtje, uitschuifblaadje en twee lades, staand op gecanneleerde poten, Hollands, Louis Seize, 18e eeuw -defecten, losse onderdelen bijgevoegd-, 78 × 65 × 42 cm | Not sold |
4237 | Paar verzilverde kratervormige wijnkoelers -doorgepoetst, één met corrosiegaatje bovenin de wand-, 26 × Ø 22 cm | € 40 |
4238 | Gipsen corpus Christi aan verguld houten kruis, onder glazen stolp, 48 × Ø 17,5 cm | € 25 |
4239 | Diverse schelpen | € 70 |
4240 | Drie diverse porseleinen kop-en-schotels met polychroom landschapsdecor, Frankrijk of Italië, eerste helft 19e eeuw -gebruikssporen en enkele chips-, bedekte kop-en-schotel 12 × Ø 15,7 cm | € 30 |
4241 | Twee kleine bronzen vrouwenbustes op houten basementjes, vermoedelijk 19e eeuw, 12 × 4 × 4 cm | € 50 |
4242 | Negen blauwgeglazuurde porseleinen paardjes, modern, 7 × 9 × 3 cm | € 35 |
4243 | Oude speelkaart in lijstje: hartenkoning, volgens opschrift achterzijde: 'Lattmann, Goslar, Duitsland, 1870', H 9 × B 6 cm | € 45 |
4244 | Verzameling munten, voornamelijk Europese landen, daarbij: religieuze medaille en bronzen legpenning, 17e-20e eeuw | € 500 |
4245 | Carla Klein (1970), 'Tweespan', bronzen penning, gemonogrammeerd, 1991, Ø 8,5 cm | € 120 |
4246 | Drie sculpturen: balspelende jongeman, rokende jongen, man in klederdracht, modern, 20 × Ø 8 cm | € 40 |
4247 | Twee porseleinen musicerende aapjes, en terrine met vogel- en insectendecor, beide uitvoering Meissen -aapjes en deksel terrine defect-, daarbij: bloemendragertje en beeldengroepje, 13 × 20 × 13 cm | € 850 |
4248 | Twee tafelaanstekers in de vorm van naakte vrouwen, vijf zakaanstekers waarvan één met horloge, en één sigarensnijder in de vorm van een buitenhuis met naakt figuur -gebruikssporen-, grootste tafelaansteker 20,5 × 9 × 9 cm | € 120 |
4249 | Bijouteriedoos en diverse bijouterieën, waaronder: natuursteen en een medaille van het Rode Kruis 1940-1945 | € 95 |
4250 | Sigarenkist Balmoral, blikken tabaks- en sigarendoosjes, houten brievenstandaard, Indonesië, houtsnijwerk in fles: kaartende heren, vier messing koebellen, en lederen zweep, fles 23 × 9 × 9 cm | Not sold |
4251 | 54 aardewerk KLM huisjes, waarvan 46 uit een oude serie gevuld door Rynbende, en acht door Bols -enkele nog gevuld-, 10 × 4,5 × 4 cm | € 290 |
4252 | Mahonie etagère met gedraaide stijlen, tweede helft 19e eeuw, 59 × 55 × 13 cm | € 30 |
4253 | Vier verzilverde kandelaars met getorste delen in stammen, 20e eeuw -twee bobèches ontbreken-, hoogte 25 cm | Not sold |
4254 | Tafelklok met messing wijzerplaat, adres: John Page, London, tweede helft 20e eeuw | € 30 |
4255 | Eiken correspondentiekistje -vakverdeling ontbreekt-, kunststof doos met goudkleurig inlegwerk: vechtende beer en bizon, uitvoering Couroc of Monterey, en marmeren doos met decor van verzilverde beeldjes: beer en bizon, 23 × 11 × 12 cm | Not sold |
4256 | Twee gietijzeren polychroom beschilderde klokkenmannetjes, Duitsland, 20e eeuw -enkele missende onderdelen-, 41 × 21 × 13 cm | € 65 |
4257 | Klein ijzeren schaafje met hol-bolverstelling, 15 × 27 × 5 cm | € 55 |
4258 | Palissandergefineerde buffetkast met marqueterie en draaiwerk, 20e eeuw, 200 × 122 × 34 cm | € 120 |
4259 | Mahonie theestoof met koperen binnenbak, Hollands, circa 1830, 52 × Ø 37 cm | € 80 |
4260 | Butlerspiegel met omlijsting van gekleurde stalen krullen, modern, Ø 78 cm | € 110 |
4261 | Spiegel in vergulde ornamentlijst met hoekrozetten, Frankrijk, begin 20e eeuw -vergulding sleets, enkele beschadigingen-, 139 × 77 cm | € 220 |
4262 | Kinderkruidenierskastje en een porseleinen kinderserviesje op dienblad -defecten-, kastje 31 × 33,5 × 10,5 cm | € 20 |
4263 | Plateel aardewerk bord met oranje-groen decor, begin 20e eeuw, 27,5 cm | € 35 |
4264 | Vergulde wijnfleshouder met decanteermechanisme, op houten voet, gemerkt Tourneur Modèle Déposé, 20e eeuw -gebruikssporen, vilt bij halshouder beetje los-, 23 × 25 × 14,5 cm | € 425 |
4265 | Gepatineerd zamak beeld: Amor, gebaseerd op een beeld van Auguste Moreau, 20e eeuw, 52 × 28 × 23 cm | € 55 |
4266 | Mahonie sidetable met twee lades, modern, 80 × 90 × 40 cm | Not sold |
4267 | Notenhouten hangoortafeltje met lade, liervormig onderstel en wieltjes -gebruikssporen-, 74 × 34 × 53 cm | € 30 |
4268 | Divers damasten tafellinnen: twee tafellakens en een servet met meanderrand en Franse lelies, 200 × 160, 120 × 160 en 55 × 55 cm -alle drie gemonogrammeerd MM en met verbruiningen-, tafellaken met bloemdecor, 225 × 160 cm -gemonogrammeerd MM, verbruiningen-, en zes servetten met schuine streepjes, 60 × 55 cm -gemonogrammeerd M- | € 60 |
4269 | Eiken dagobertstoel met gestoken leeuwenmascaron in de kruisverbinding en leeuwenkoppen op de rugleuning, circa 1900, 92 × 65 × 45 cm | € 4300 |
4270 | Hollandse School: bloemstilleven, olieverf op paneel, l.o. gesigneerd E Reekers, tweede helft 20e eeuw, 82 × 62 cm | € 80 |
4271 | Schildering op leer: Engelse jacht, 20e eeuw, niet gesigneerd -verf ietwat dun-, 30 × 25 cm | Not sold |
4272 | Elise Mahler (1856-1924), de stadspoort van Rothenburg, kleurenaquatint, r.o. gesigneerd, 13,5 × 19,5 cm | € 55 |
4273 | Mahonie verstelbare vloerlamp, zogenoemde 'guéridon porte-lumière', staand op driespantpoot, adres: Frédéric Massin, Rue de Faubourg St. Honoré, Parijs -zonder kap, geëlektrificeerd-, hoogte 134 cm | € 220 |
4274 | Schilderij: de connaisseur, olieverf op doek, niet gesigneerd, eerste kwart 20e eeuw, 40 × 29 cm | € 80 |
4275 | Paul Jacob Naftel (1817-1891), eendje bij de waterkant, gouache op papier, l.o. gesigneerd en 1854, 23 × 33 cm | € 100 |
4276 | Schilderij: 'Tahiti Zonsondergang', olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd, verso getiteld -verfverlies-, 92,5 × 74 cm | € 60 |
4277 | Hollandse School: man en vrouw in interieur met bloemenvaas, in 17e-eeuwse stijl, olieverf op paneel, niet gesigneerd, 19e eeuw -vuil, slijtage in de marges-, 28 × 21,5 cm | € 850 |
4278 | Vijf diverse prenten, waarvan twee in ovale striklijst -enkele kleine defecten aan lijsten-, striklijsten 66 × 48 cm | € 60 |
4279 | Zamak beeldje: golfende vrouw, naar Joseph d'Asté (1872-1940), tweede helft 20e eeuw, op natuurstenen basement, 35 × 22 × 12 cm | Not sold |
4280 | Tafelklokje in eiken kast, uitvoering HAU, begin 20e eeuw, 29,5 × 20,5 × 10,5 cm | € 25 |
4281 | Twee boeken: Herschel, J.F.W. 'Handleiding bij de beoefening der sterrekunde. Uit het Engelsch vertaald door J.W. Ermerius, Hoogleeraar te Groningen'. Deel 2 (van 2). Groningen, W. van Boekeren, 1840. Oud omslag, onafgesneden. Met 2 platen en figuren in de tekst; R.S. Ball (hoogleeraar in de sterrenkunde te Cambridge), 'Het sterrenland'. 2de druk. 1910. Gebonden. Met 98 figuren | € 30 |
4282 | Bronzen sculptuur: rustende man bij boomstam eerste helft 20e eeuw -mogelijk missend element links voor de voeten-, 27 × 20 × 10 cm | Not sold |
4283 | Paar tafellampjes in de vorm van stijgbeugels, met witte plissé klemkapjes, uitvoering Eichholtz, modern, 30 × Ø 20 cm | € 30 |
4284 | Diverse glazen en kristallen karaffen, daarbij: metalen houder voor twee champagneglazen, Moët & Chandon, hoogste karaf 35,5 cm | Not sold |
4285 | Houten wandelstok met hoornen handvat, 20e eeuw, 78 × 15 cm | Not sold |
4286 | Twee delen: Dictionnaire de l'Académie Française. 8ème édition. Paris, 1932-1935. 2 delen. 4to. Oorspr. half leer | Not sold |
4287 | Noten en mahonie buffetkast met opstand, versierd met gestoken bloemdecors en gezwarte accenten -gebruikssporen-, 190 × 139 × 50 cm | Not sold |
4288 | Zes messing wandlampjes met kristallen pegels, 35 × Ø 16 cm | € 80 |
4289 | Gravure: portret van generaal Buonaparte, 19e eeuw, 37 × 27,5 cm | € 50 |
4290 | Bronzen vijzel met twee oren, reliëfdecor en inscriptie: 'Heinrick ter Horst me fecit anno 1607', maar niet van de hand van Henrick ter Horst (geboren circa 1610, actief vanaf circa 1621), vermoedelijk eind 19e eeuw, 14 × Ø 19 cm, inclusief stamper | Not sold |
4291 | Mahoniekleurige gedraaide houten piëdestal, tweede helft 20e eeuw -plateau enigszins bekrast-, 90 × Ø 25 cm | € 45 |
4292 | Piet Klaasse (1918-2011), 'Dravers', litho 39/100, r.o. gesigneerd en gedateerd '97, 40 × 60 cm | € 50 |
4293 | Mart Kempers (1924-1993), bloemen in een nisje, lithografie 28/80, l.o. onder nisje gesigneerd en gedateerd '86, 60 × 80 cm | € 60 |
4294 | Roodkrijttekening van bebaarde man en profil, draagt r.o. gestempeld monogram MM, vermoedelijk collectiestempel Musée de Malmaison -vuil-, 38 × 29 cm | € 350 |
4295 | Kloskant: Wilhelmina en Hendrik 1901-1926, in lijst, 38 × 24 cm | € 25 |
4296 | Robert Dighton (1752-1814), John Parsons hoofd van Oxford, ingekleurde gravure, 27 × 22 cm | Not sold |
4297 | Twee gravures: 'Willem de V. Prins van Oranje, Erfstadhouder', en 'Carolina Princesse van Oranje', graveur Pieter Tanjé, uitgave 1755 -beide verbruind-, maat drukplaat 51 × 34 cm | € 75 |
4298 | Tafelklok in eiken kast, 20e eeuw, 47 × 27 × 15 cm | € 95 |
4299 | Paar messing kraagkandelaars, modern, hoogte 21,5 cm | € 65 |
4300 | Divers verzilverd: twee terrines à double usage, roomkan op vaste onderschotel, twee rozenstekers, kleine bedekte terrine met lepel, dienblad met opengewerkte rand, en twaalf onderzetters, breedte grootste dienschaal 30 cm | € 70 |
4301 | Mahoniegefineerde miniatuurladekast met zes lades, 19e eeuw -gebruikssporen, achterkant van één lade ontbreekt-, 55 × 38 × 16 cm | Not sold |
4302 | Mahoniegefineerde trumeau met spiegelachterwand en marmeren blad, 19e eeuw -met beschadigingen-, 80 × 46 × 40 cm | € 80 |
4303 | Mahonie secretaire met opstand, Duitsland, tweede helft 19e eeuw -enkele kleine defecten aan ladetrekkers achter klep-, 175 × 101 × 53 cm | € 60 |
4304 | Twee schilderijen: bloemstillevens, beide olieverf op doek, één r.o. gesigneerd E. Klausen, de ander r.o. gesigneerd F. Raaijmakers, grootste 50 × 65 cm | € 60 |
4305 | Hollandse School: landschap met boerderij, olieverf op doek, niet gesigneerd, eerste helft 20e eeuw -wasbedoeking, craquelé en scheuren in verf-, 35 × 30 cm | € 60 |
4306 | Zamak beeld: twee dansende bacchanten met een putto, tweede helft 20e eeuw, op natuurstenen basement, afmetingen inclusief basement 54 × Ø 23 cm | € 90 |
4307 | Aardewerk terrine met lustertransferdecor, daarbij: paar witgeglazuurde aardewerk schalen met opengewerkte rand, ovale aardewerk schaal op onderschotel, Hackwood, en creamware theepot met zes kop-en-schotels, Leedsware, Engeland, hoogte terrine circa 32 cm | € 60 |
4308 | Gewolkt amber glazen lampvoet, uitvoering George Davidson, Delfts aardewerk lampvoet met messing monturen, rode glazen vaas in goudkleurige zamak houder, witte glazen vaas, blauw glazen vaasje, plateel vaas, model Belona, uitvoering Plateelfabriek Zuid-Holland, Gouda, bruin geglazuurd bol vaasje, model Unique, uitvoering Plazuid, Gouda, en turkoois geglazuurde aardewerk vaas, 21 × Ø 22 cm | € 110 |
4309 | Twee delen: Cats, J. Alle de wercken. Bezorgd door J. van Vloten. Zwolle, 1861. 2 delen. Gr. 4to. Nieuw linnen banden. Met portret, plaat en meer dan 400 staalgravures -deel 2 mist het titelblad- | Not sold |
4310 | Gepatineerd bronzen beeld: twee steigerende paarden, niet gesigneerd, 26 × 30 cm | € 40 |
4311 | Paar kratervormige bronzen siervazen, tweede helft 20e eeuw, 30 × Ø 17 cm | € 110 |
4312 | Paar zamak vazen in Griekse stijl op Issogne-marmeren basementen, met decor van harpspelende vrouw en fluitspelende man, de handvatten gedecoreerd met mannenhoofden, 19e eeuw, 30 × 18 cm | € 95 |
4313 | Drie verguld metalen zeslichts plafondlampjes met bladdecor, 20e eeuw, 11 × Ø 25 cm | € 170 |
4314 | Gepolychromeerd bronzen beeld: jockey te paard, tweede helft 20e eeuw, 32 × 36 × 14 cm | € 210 |
4315 | Polychroom gedecoreerd aardewerk wandbord, met bloemenmanddecor, uitvoering Tichelaar, Makkum, Ø 35,5 cm, daarbij: polychroom gedecoreerd aardewerk wandbordje met vogeldecor, uitvoering Tichelaar, Makkum, Ø 23,5 cm | € 75 |
4316 | Kristallen vaas met gesatineerd decor: steigerend paard, uitvoering Moser, Tsjechië, daarbij drie keramische vazen, 30 × Ø 20 cm | € 65 |
4317 | Verzameling inktblotters, waaronder verzilverde, natuurstenen en messing exemplaren -gebruikssporen, enkele beschadigingen- | € 80 |
4318 | Messing replica Engelse lantaarnklok, naar 18e-eeuws voorbeeld van Thomas Moore, Ipswich, 20e eeuw -geen slinger-, 37 × 17 × 19 cm | € 55 |
4319 | Drie Delfts aardewerk borden: één met gecontourneerde rand en blauw-wit bloemenmanddecor, één met floraal- en vogeldecor, en een bord met gebouw te Den Haag, alle uitvoering de Porceleyne Fles, 20e eeuw -craquelé-, Ø 41 cm | € 150 |
4320 | Divers kleingoed, waaronder: verbandtrommel, allerlei voorwerpen gemaakt uit granaathulzen, klokje uit de USSR en prentje | € 120 |
4321 | Klein stenen gevelornament: pilaster met kapiteel uit fantasie-orde -defect aan zijkant basement-, 48 × 15 × 15 cm | Not sold |
4322 | Drie kanonskogels | € 90 |
4323 | Twee kanonskogels | € 70 |
4324 | Twaalf terracotta haardstenen met reliëfdecor: ruiters te paard, 10 × 15 × 3,5 en één met reliëfdecor: portretten, 9 × 13,5 × 7 cm | Not sold |
4325 | Stoelklokje en staartklokje, beide in de stijl van Warmink, tweede helft 20e eeuw, 53 × 18 × 15 cm | € 25 |
4326 | Blikken reclameklok: 'St. Raphaël Quinquina', Frankrijk -roestvorming, modern uurwerk-, Ø 48 cm | € 80 |
4327 | Tinnen schaal met reliëfdecor: Diana en edelhert, eind 19e/begin 20e eeuw -mogelijk verzilverd geweest, voorzien van ophangoog-, 38 × 28 cm | € 100 |
4328 | Barometer in gestoken houten montuur, 20e eeuw, lengte 47 cm | Not sold |
4329 | Drie ingelijste gravures: 'Die Stat Groeningen, anno domini 1544', 'Rotterdam', en nogmaals Groningen, 27 × 22 cm | € 210 |
4330 | Druipstenen reliëf: veemarkt, gesigneerd C.F. Becker, vermoedelijk Savonnière, circa 1900 -minieme defecten-, reliëf 8 × 11 cm | € 40 |
4331 | Glas-in-lood lampenkap met libellendecor, Tiffany-stijl, 24 × Ø 54 cm | € 60 |
4332 | Notenhouten kaarttafel met gezwarte accenten, en paar bijbehorende stoelen, Willem III, formaat tafel: 75 × 78 × 80 cm | Not sold |
4333 | Kolompendule met verguld bronzen en email wijzerplaat, in wit marmeren kast, Charles Dix -één wijzer ontbreekt, defecten aan email en marmer-, 46 × 27 × 13 cm | Not sold |
4334 | Tafelklok in notengefineerde kast, met maanaanduiding en Romeinse cijferring, adres: Thomas Leeds, London, tweede helft 20e eeuw, 41 × 29 × 19 cm | € 150 |
4335 | Aardewerk serviesdelen, model Edme, Wedgwood, Engeland, bestaande uit: zes soepkommen en acht schotels, vier theekop-en-schotels, grote bloemenvaas met wijnrankdecor, bloemenvaas, en zeven soepkommen en schotels, model Queen's Ware Traditional, Wedgwood, Engeland, vaas 27,5 ×15,5 cm Ø | € 100 |
4336 | Turks zijden tapijt Hereke met vogel- en bloemdecor -(egaal) verkleurd-, 133 × 85 cm | Not sold |
4337 | Eiken tafel met onder het blad vier lades, Engeland, eerste helft 20e eeuw -scheur in blad-, 79 × 122 × 119 cm | Not sold |
4338 | Vier mahonie stoelen met gele velours bekleding, en ronde open rugleuning, biedermeier-stijl, circa 1900 -stof beetje verkleurd en sleets, twee stoelen instabiel-, 92 × 46 × 42 cm | Not sold |
4339 | Vijfdelig verzilverd dienservies met geschulpte rand, uitvoering Christofle, Frankrijk, 1862-1935, bestaande uit: twee dekselterrines, één ronde dienschaal, twee diverse ovale dienschalen -alle met gebruikssporen-, grootste schaal 56 × 38 cm | € 350 |
4340 | Turkmeense chuval Yomut, circa 1870 -sleetse plekken-, 77 × 111 cm | Not sold |
4341 | Ronde mahonie tafel met vier bijbehorende stoelen, tweede helft 19e eeuw, 74 × Ø 106 cm | Not sold |
4342 | Perzisch tapijt Tabriz, 200 × 152 cm | € 80 |
4343 | Hollandse School: bootje voor rotskust, pastel en potlood op papier, r.o. gesigneerd J. Kuipers, begin 20e eeuw, 24 × 30,5 cm | Not sold |
4344 | Adeleida Jacoba Heyning (1847-1927), bloemstilleven met rozen, olieverf op doek, verso gesigneerd -craquelé-, 37 × 27 cm | € 140 |
4345 | Twee schilderijen: de bloemenmarkt en Oosterse voorstelling, daarbij oleografie mogelijk naar Arntzenius, 20e eeuw, 30 × 40 cm | € 150 |
4346 | Italiaanse School: havengezicht, olieverf op doek, l.o. gesigneerd Pirelli, midden 20e eeuw, 50 × 70 cm | Not sold |
4347 | Cornelis Wouter Bouter (1888-1966), zonnebloemen in Keulse pot, olieverf op doek, r.o. gesigneerd onder pseudoniem A.J. van Eijbergen, 80 × 60 cm | € 80 |
4348 | Alfons Verstraeten (1922-2017), berglandschap, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '54, 50 × 60,5 cm | Not sold |
4349 | Schilderij: spelende kinderen op het strand, olieverf op multiplex, l.o. gesigneerd F. Bohman, tweede helft 20e eeuw, 30 × 40 cm | € 160 |
4350 | Mahonie chaise longue met grijs-blauwe velours bekleding, biedermeier, 19e eeuw -velours verschoten, klein mahonie randje ontbreekt aan de onderkant-, 190 × 58 × 86 cm | € 95 |
4351 | Perzisch kussen en tapijtje, beide Belouche, 88 × 50 cm | € 30 |
4352 | Alfons Verstraeten (1922-2017), Belgisch straatje, olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd '57 -enkele doffe plekjes in de vernis-, 75 × 52 cm | € 230 |
4353 | Roesli Hakim (1936), 'Temple', aquarel op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd 1977, 30 × 44 cm | Not sold |
4354 | Divers aardewerk: borden en schotels, uitvoeringen Delfts, Makkumer, en Harlinger, grootste schotel Ø 36 cm | € 90 |
4355 | Wortelnotengefineerde ladekast met dubbelgebogen front, het geheel op bolklauwpoten, Hollands, 20e eeuw -gebruikssporen, enkele beschadigingen, blad iets sleets-, 74 × 92 × 43 cm | Not sold |
4356 | Halfmodel van een schip op mahonie wandplaat, 65 × 20 cm | € 50 |
4357 | Twee porseleinen luipaarden, 20e eeuw, afmetingen grootste 37 × 26 × 30 cm | € 170 |
4358 | Aziatische souvenirs, waaronder: kandelaar, schep, twee palissander beelden, messing theeset -incompleet-, en kleine Afrikaanse kora, 40 cm | € 60 |
4359 | Wortelnotengefineerd staartklokje met maanaanduiding, modern, 102 × 26,5 × 17 cm | Not sold |
4360 | Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952), vier bronzen beeldjes: driemaal zittend vrouwelijk naakt, en vrouw met kind op hoge stoel, 22 cm | € 150 |
4361 | Vijf stuks plateel: kalebasvormig vaasje, oorvaas, tafeljardinière, bloemensteker, en hoge vaas, alle uitvoering Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda, begin 20e eeuw -enkele kleine defecten-, afmetingen jardinière 32 × 15 × 15 cm | € 250 |
4362 | Drie mahonie theekistjes, een parelmoer theekistje en een mahonie lepeldoosje, 19e eeuw | € 160 |
4363 | Dwarsfluit in koffer, adres: Yamaha | € 100 |
4364 | Verzameling divers keramiek: cache-pots, vaasjes, gemberpotten en een olielampje, alle uitvoering Mobach, Utrecht -gebruikssporen-, grootste cache-pot 14 × Ø 15 cm | € 160 |
4365 | Divers keukengerei, waaronder plooi-ijzers en puddingvormen, 19e eeuw, 45 cm | Not sold |
4366 | Twee koperen schenkkannen en een emmertje, Perzië, begin 20e eeuw -gebruikssporen, butsen, etc.-, 35 cm | Not sold |
4367 | Witgeschilderd gestoken houten heiligenbeeld: Madonna met Kind, 19e eeuw -defecten en ontbrekende delen-, hoogte 37 cm | € 45 |
4368 | Gepatineerd brons beeldje: zittend meisje leest boek, niet gesigneerd, modern, 32 × 27 × 18 cm | € 85 |
4369 | Steengoed baardmankruik met zegel op de buik, Duitsland, 17e/18e eeuw -gebruikssporen, barsten, scheuren-, 25 × Ø 24 cm | € 100 |
4370 | Vijf keramische objecten: cache-pots, schalen en een vaas, enkele gemerkt, Nederland, jaren '80-'90, 22 Ø 18 cm | € 30 |
4371 | Diverse metalen objecten waaronder wildrekje haalijzer, treeft en messing bak, wildrekje 34 × 34 × 24 cm | Not sold |
4372 | Comtoise, de email wijzerplaat met Arabische cijfers, Frankrijk, 19e eeuw, hoogte met slinger 143 cm | € 60 |
4373 | Schilderij: de gegeselde Christus, olieverf op paneel, niet gesigneerd, lijst draagt naam: C. Saftleven (1606-1681), maar niet van zijn hand, -enkele inschilderingen, paneel gebarsten, kras, verfverlies-, 51 × 42,5 cm | € 350 |
4374 | Vier Afrikaanse messing beelden op basement: springende luipaard, gesigneerd Bralima, Kinshasa, 20e eeuw 23 × 29 cm | € 90 |
4375 | Divers kleingoed: groengeglazuurde aardewerk spaarvarken, messing telescoop, paar blauwgeglazuurde fu-dogs, en één aardewerk olielampje in de vorm van een vogel, fu-dogs 21 cm hoog | € 110 |
4376 | Twee Delfts aardewerk tegels met blauw-wit decor: hertje en scheepje, één tegel met decor 'de trekschuit', uitvoering Westraven, Utrecht, en zes kop-en-schotels met goudkleurig en floraal decor -gebruikssporen- | € 50 |
4377 | Koperen knopvijzel met stamper en glazen karafje met glasemaille beschildering en tinnen montuur, hoogte karafje circa 16 cm | € 120 |
4378 | Bronzen sculptuur: zittend vrouwelijk naakt, niet gesigneerd, 14 × 13 × 11 cm | € 130 |
4379 | Acht bronzen en tinnen bureauartikelen: inktstellen en postzegeldoosjes, 20e eeuw -gebruikssporen-, 5 × 19 × 10 cm | Not sold |
4380 | Afrikaans raffia weefsel met geometrisch patroon, Kuba, Congo -bevestigd op bekleed triplex-, 62 × 36,5 cm | € 70 |
4381 | Twee Afrikaanse messing beelden op houten basement, kruikdragende vrouw en manddragende vrouw, 20e eeuw, 48 cm | € 150 |
4382 | Bronzen hengselpot met smalle opening, het hengsel met knoop, en bronzen kookpot op drie poten met hengsel, grote pot 19 × Ø 19 cm | Not sold |
4383 | Twee Afrikaanse bronzen beelden: vrouw met kind, en landbouwer, bezig met het oogsten van millet, Burkina Faso, daarbij: verkoopcatalogus, Stichting African Cultural Center, Rotterdam, 1992, hoogste 69 cm | € 100 |
4384 | Blauwgelakte houten mangelbak, koekjespotten, dekselvazen, etc., 11 × 38 × 60 cm | € 80 |
4385 | Polychroom beschilderde comtoiseklok, de slinger met mechaniek van een vrouw die met haar bezem een jongen probeert te verjagen uit de appelboom, wijzerplaat gesigneerd David à Chambon, inclusief twee gewichten en sleutel | € 85 |
4386 | Donkergebeitst houten gestoken meubelelement: mand met fruit, bloemen en voluten, 18e/19e eeuw -enkele beschadigingen en reparaties-, 26 × 73 cm | € 160 |
4387 | Paar gepolychromeerde houten grutto's, en paar kunststof eenden, lichaamslengte circa 35 cm | € 85 |
4388 | Zes Delfts aardewerk borden: vier met blauw-wit floraal en chinoiseriedecor, één met blauw-wit floraal decor en gele rand en één met polychroom decor: vogel op tak, alle 18e eeuw -randbeschadigingen, chips, één bordje met gelijmde scherf-, Ø 26 cm | € 150 |
4389 | Achtkantige Fries aardewerk stoof en kolenbakje, met blauw-wit decor: boer met koeien in landschap, tevens voorzien van naam en datum: 'Johanna Nagtegaal, 1860' -craquelé, schilfers en chips- 10 × 13,5 × 13,5 cm | € 40 |
4390 | Zes verguld metalen drielichts plafondlampjes met bladdecor, 20e eeuw, 10 × Ø 19 cm | € 260 |
4391 | Verzameling divers keramiek: cache-pots, vaasjes en gemberpotten, veelal uitvoering Westraven, Utrecht, 20e eeuw -gebruikssporen, craquelé, barstjes etc.-, 18 × 16 cm | € 110 |
4392 | Zwart natuurstenen schildpad en roodgelakte houten paardensculptuur met messing beslag, 20e eeuw -schildpad met krasjes en chipjes-, 43 × 45 × 12 cm | € 80 |
4393 | Negenpas tegeltableau met blauw-wit decor: de eendenjacht, in gips gezet, 20e eeuw -twee tegels gebarsten, enkele hoek- en randschades-, 38 × 38 cm | € 90 |
4394 | Drie majolica tegeltjes met polychrome decors, Spanje, tegeltjes 7 × 6,5 cm en 6,5 × 6,5 cm, in gipsen zetting 16,5 × 33 cm | Not sold |
4395 | Chinese octagonale koperen bewerkte dekseldoos, voor de Indonesische markt, circa 1930, 29 × 13 cm | € 50 |
4396 | Vijf messing bokors in diverse formaten, Indonesië, grootste 14,5 × Ø 26,5 cm | € 30 |
4397 | Divers roodbakkend aardewerk, deels met polychrome decors -kleine beschadigingen-, hoogste pot 24 cm | € 170 |
4398 | Houten koekoeksklok gedecoreerd met vogeltjes en eikenbladeren, Duitsland, 20e eeuw -enkele kleine defecten-, 68 × 45 × 21 cm | € 110 |
4399 | Herdenkingsbord 50 jaar Société Céramique Maestricht 1863-1911, ontwerp Henri Verstijnen -cijfers vervaagd-, Ø 37 cm | € 55 |
4400 | Afrikaans gesneden houten paneel met dorpsgezicht, 20e eeuw, 40 × 43,5 cm | Not sold |
4401 | Achtlichts houten en messing kroonluchter met messing reflectoren bij de lichtbronnen, begin 20e eeuw, 77 × 57 cm | Not sold |
4402 | Lederen en suède paardenzadel, Iberisch schiereiland -lichte gebruikssporen-, inclusief zadelhoes, daarbij: paar met metaal beslagen houten stijgbeugels | € 200 |
4403 | Kaukasische loper Karabach met figurendecor -vuil-, 264 × 115 cm | € 95 |
4404 | Aardewerk serviesgedeelte, model Edme, decor Rosalind, uitvoering Wedgwood, Engeland, 20e eeuw, bestaande uit: vier ontbijtborden, zes theekoppen en vijf schotels, vier taartbordjes, vier cakebordjes, en suikerschaaltje, ontbijtbord: 20,5 cm | € 95 |
4405 | Eiken commode met vier lades, eind 18e/19e eeuw, 76 × 77 × 57 cm | € 60 |
4406 | Divers glaswerk waaronder bedekte kristallen bowl met lepel -enkele beschadigingen-, 32 × Ø 26 cm | € 60 |
4407 | Aardewerk koffie- en theeserviesgedeelte met rood transferdecor 'Burgenland', uitvoering Villeroy & Boch, bestaande uit: theepot, roomstel, drie theekop-en-schotels en drie koffiekop-en-schotels | € 30 |
4408 | Mahoniegefineerd klapbuffet, met lichtgekleurde biezen, Hollands, tweede helft 19e eeuw -gebruikssporen, restauraties, het blad onder de klep en bladen met deformatie-, 97 × 116 × 59 cm | Not sold |
4409 | Germ de Jong (1886-1967), twee krijttekeningen: 'Bergtop Corsica', en dorpsgezicht Corsica, beide gesigneerd en gedateerd 1959, 37,5 × 47 cm en 36,5 × 46 cm | € 100 |
4410 | Vier Japans porseleinen beelden: twee mannen en twee vrouwen in traditionele kleding, en porseleinen pop: danser of strijder in traditionele kleding, modern, 26 × 15 cm | € 40 |
4411 | Lage zwarte lakwerk driedeurs kast met vogel- en bamboedecor, China, modern -craquelé-, 85 × 150 × 50 cm | € 100 |
4412 | Geborduurde Indiase spiegeltjesdoek met vogeldecor, derde kwart 20e eeuw, 150 × 84 cm | Not sold |
4413 | Twee lampen en een vaas: lamp op email cloisonné voet, lamp op opaline voet met strijdwagendecor, en Oost-Duitse porseleinen vaas met bloemdecor -geen lampenkappen- | € 100 |
4414 | Divers messing, India en Indonesië | € 45 |
4415 | Diverse houten beelden uit oosterse landen | € 95 |
4416 | Chinese zwart en rood lakwerk rieten voedselmand met bloemdecor, bestaande uit drie delen, 21e eeuw, 40 × Ø 27 cm | € 30 |
4417 | Vier stuks Sawankhalok aardewerk, alle met lusvormige oortjes, 14e/15e eeuw, grootste 29 × Ø 17 cm | € 160 |
4418 | Drie Perzische tegels, waarvan één stervormig, Qajar, 19e eeuw -enkele kleine beschadigingen-, 25 × 25 cm | € 250 |
4419 | Rode en witte benen schaakstukken, en houten schaakbord -één schaakstuk met scheur, één witte pion met afwijkend bolletje- | € 55 |
4420 | Grote verzameling voornamelijk tinnen inktstellen, -gebruikssporen, krassen, deuken- | Not sold |
4421 | Diverse schelpen | € 80 |
4422 | Houten speelkistje, plankje met rijwielplaatjes, pennenset met 14kt gouden punt etc. op verzilverd dienblad | Not sold |
4423 | Sierdolk, de pareerstang met getweestaarte uiteinden, het heft en de schede deels bezet met glasstenen -roest, defecten-, 39,5 × 13 cm | € 55 |
4424 | Paar polychroom gedecoreerde aardewerk kastkommen met bloem- en vogeldecor, 7,5 × Ø 18 cm, en paar borden met decor van een papegaai op tak, uitvoering Tichelaar Makkum, Ø 24,5 cm | € 50 |
4425 | Grote hoeveelheid Royal Leerdam Crystal glazen: voornamelijk serie Flamingo, in originele en veelal ongeopende verpakkingen | € 150 |
4426 | Verzameling glasdia's, slides voor toverlantaarns, stereoscoopkaarten, negatieven en toebehoren -gebruikssporen, enkele defecten- | € 130 |
4427 | Vier Anker-bouwdozen met baksteentjes -niet compleet- en wat bijbehorend drukwerk | € 65 |
4428 | Divers glas, waaronder: vaasjes, geslepen glas en dienblaadje -hier en daar een chipje- | € 55 |
4429 | Vier tweelichts bronzen wandlampen, de wandplaat in de vorm van een gekroonde tweekoppige adelaar, 33 × 38 × 18 cm | € 120 |
4430 | Divers kleingoed, waaronder: lampvoet, (verzilverd) metaalwerk en geëmailleerde thermometer | € 60 |
4431 | Zwarte faux lederen reiskist met metalen monturen en blauwgewolkte binnenzijde, tweede helft 20e eeuw -gebruikssporen, sluiting defect-, 33,5 × 93 × 53,5 cm | € 20 |
4432 | Hardhouten deur met deels opengewerkt snijwerk in reliëf, Zuidoost-Azië, 20e eeuw -gebruikssporen-, 134 × 78 cm | Not sold |
4433 | Albasten piëdestal met gebeeldhouwde stam: vrouw met parasol, met ingebouwde lichtbron, vermoedelijk Indonesië -werking lichtbron niet gecontroleerd-, 93 × Ø 30 cm | Not sold |
4434 | Chinees porseleinen famille rose vaas met decor van vele figuren en een onsterfelijke, 19e/20e eeuw -haarlijn in hals-, hoogte 61,5 cm | Not sold |
4435 | Driedelige padoek mimiset met gestoken bloem- en bamboedecor, China, 20e eeuw, 65 × 45 × 30 cm | € 150 |
4436 | Chinees rood lakwerk kruk met vier opengewerkte cartouches en bloemdecor, 20e eeuw, 44 × zitting 26 cm | € 70 |
4437 | Chinees porseleinen paraplubak met polychroom decor: vier hoogwaardigheidsbekleders, 19e/20e eeuw -gelijmd-, 62 × Ø 24 cm | € 170 |
4438 | Drie Boeddha's: bronzen hoofd, met zilver bekleed beeld, en staand metalen beeld, hoogte 45 cm | € 350 |
4439 | Paar Chinees porseleinen famille rose hu-vazen met decor van de acht onsterfelijken, Qianlong zegelmerk, 20e eeuw, hoogte 37 cm | Not sold |
4440 | Groot formaat Japans porseleinen sakéfles, vermaakt tot tafellamp, 20e eeuw, 32 × Ø 27 cm | Not sold |
4441 | Paar houten beelden: reiger met kreeftje, art deco, en een beeld van een danseres, beide Indonesië -enkele kleine stukjes houtverlies-, hoogte danseres 43 cm | Not sold |
4442 | Diverse cloisonné Aziatica: kikker, dekselvaas, en drie balustervormige vazen, daarbij: champlevé oorvaas, alle 20e eeuw, hoogte grootste vaas 39 cm | € 160 |
4443 | Japans porseleinen famille rose schotel, het decor met twee vrouwen in een tuin, 20e eeuw, Ø 36,5 cm -chipje- | Not sold |
4444 | Twee paar polychroom beschilderde Chinees aardewerken gemberpotten, 20e eeuw -een deksel gebroken en gelijmd-, 17 × Ø 16 cm | Not sold |
4445 | Zeer brede rolschildering: velerlei dorpsscènes, aquarel op papier, China, 20e eeuw, 800 × 27 cm | € 70 |
4446 | Japans porseleinen Imari schotel, 19e eeuw, Ø 47 cm | Not sold |
4447 | Paar Japans porseleinen vazen met polychroom bloemdecor en rondom de buik cartouches met landschapsdecor, gemerkt, 19e eeuw -één hals gerestaureerd-, 26 × Ø 16 cm | € 55 |
4448 | Chinees houtsnijwerk: drie dikke mannen drinken op een boot, 7,5 × 32 × 11 cm | Not sold |
4449 | Twee Chinees porseleinen borden en één schotel met blauw-wit bloemenmanddecor, de blauwe rand met prunusdecor, 18e eeuw -defecten-, schotel Ø 27,5 cm | € 110 |
4450 | Paar Chinees porseleinen bedekte bolvormige potten, decor: vogels in een tuin met chrysanten en magnolia's op blauw fond, 19e eeuw, hoogte circa 22 cm | € 425 |
4451 | Lakwerk doos met verguld decor, staand op klauwpootjes -één pootje defect-, China, 19e eeuw, 16 × 23,5 × 17 cm | € 170 |
4452 | Twee krissen waarvan één in BWZG schede -beide zonder heft-, en twee etnografische messen in lederen schedes | € 75 |
4453 | Diverse Aziatica: blanc de Chine Guanyin, polychrome Guanyin op lotustroon, gesneden houten beeld van os, koperen Jambupati Boeddha, en vierdelig porseleinen kaststelletje, Nanking -alle met defecten-, hoogte grootste Guanyin 47 cm | € 120 |
4454 | Paar Chinese bronzen plaquettes in standaard, decor: pareljagende draak, 19e/20e eeuw, Ø 15,8 cm, in houder 21 cm | Not sold |
4455 | Verzameling cloisonné Aziatica, waaronder: tafelklokje, twee paar eieren, vier paar vaasjes, en een hengselmandje, hoogte klokje 42 cm | € 180 |
4456 | 21 diverse Chinees porseleinen borden met blauw-witte decors, alle 18e eeuw -defecten-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, grootste Ø 26 cm | € 800 |
4457 | 16 flessen witte wijn: Château Baret, Pessac-Leognan, 2010 -vulniveau: alle base neck- | € 95 |
4458 | Lp's, voornamelijk klassieke muziek | € 180 |
4459 | 15 flessen rosé wijn: Château de Mirambeau, Bordeaux, en Domaine de Saint Ser, Côtes de Provence | € 75 |
4460 | Vierslags zwart lakwerk paneel met een voorstelling van het mythische verhaal van de Aapkoning, 20e eeuw -twee ophangpunten ontbreken, lichte gebruikssporen-, één paneel 115 x 26,5 cm | € 130 |
4461 | Groot formaat Japans Imari plooivaas met draak- en leeuwdecor in cartouches omgeven doro bloemen, 20e eeuw, 83 × 47 cm | Not sold |
4462 | Faux-bamboe bijzettafel met bruin kunstlederen blad, tweede helft 20e eeuw -enkele kringen-, 56 × 75 × 75 cm | Not sold |
4463 | Houten plantentafeltje met Oosters snijwerk, 20e eeuw, 34 × Ø 33 cm | € 20 |
4464 | Divers messing, waaronder ghendi's, Indonesië -enkele herstellingen- | € 90 |
4465 | Japanse bruingepatineerde bronzen vaas -deuken aan voet- en Chinees porseleinen balustervaasje met famille rose decor vermaakt tot lampvoet -barst in de hals- 19e/20e eeuw, 27 × 20 × 13 cm | € 210 |
4466 | Roodgelakt huisaltaar waarop verguld houten taoïstische god, midden 20e eeuw -slijtage, vingers van rechterhand gebroken-, 60 × 31 × 21,5 cm | Not sold |
4467 | Diverse Aziatica: twee paar cloisonné dekselpotten en een paar cloisonné eieren, 20e eeuw, hoogte eieren 43 cm | € 190 |
4468 | Vijfpersoons Japans eierschaalporseleinen theeservies met decor van 'duizend bloemetjes', 20e eeuw -gebruikssporen- | € 65 |
4469 | Japans porseleinen Imari waterschaal met bloemdecor in vakken, en drie schaaltjes, Thailand, begin 20e eeuw -kleine defecten-, Ø 28 cm | € 60 |
4470 | Zes Chinees porseleinen borden met gecontourneerde rand en blauw-wit decor: chrysanten op rots, Kangxi -defecten-, Ø 23,5 cm | € 300 |
4471 | Chinees porseleinen steelvaas met polychroom figurendecor, Kanton, begin 20e eeuw, 31 × Ø 18 cm | € 180 |
4472 | Chinees porseleinen vaasje met blauw-wit decor van figuren en landschappen, voorzien van messing dekseltje, Qianlong -defecten in hals, oorspronkelijke deksel ontbreekt-, hoogte zonder deksel 18,5 cm | € 300 |
4473 | Chinees porseleinen olielamp met blauw-wit takdecor, 19e eeuw -defecten-, Chinees porseleinen gemberpot met tuinscènes in cartouches en met prunusdecor omgeven -deksel ontbreekt-, en Japans Imari schaaltje, 20 × 16,5 cm | € 50 |
4474 | Chinees, Japans en Europees porselein: kommen, balustervaasjes, gemberpotjes etc., 18e-20e eeuw -defecten-, 18 × Ø 8 cm | € 40 |
4475 | Drie stuks Chinees porselein, alle met bloemdecor, Qianlong: Imari schotel -barst-, en twee diverse diepe borden, schotel Ø 29,5 cm | € 150 |
4476 | Vijf Chinees porseleinen Imari kastkommen met tuindecor, 18e eeuw -decors sleets, defecten-, 7,5 × Ø 15 cm | € 500 |
4477 | Vier Chinees porseleinen diepe borden met blauw-wit tuindecor, Qianlong -chips en haarlijnen-, Ø 22,5 cm | € 130 |
4478 | Chinees porseleinen gelobd schaaltje met Qianjiang cai decor van twee vrouwen in landschap, 20e eeuw -randschilfers-, 5,5 × 17,5 × 12,5 cm | Not sold |
4479 | Hoge Chinees porseleinen of soft paste balustervormige vaas met blauw-wit landschapsdecor, Qianlong -haarlijnen-, en kleinere balustervormige vaas met blauw-wit bloem- en kostbaarhedendecor, Kangxi gemerkt, 19e eeuw -deksels ontbreken-, hoogste 26 cm | € 170 |
4480 | Paar Chinees porseleinen gelobde diepe borden met blauw-wit krabben- en vissendecor, één gemerkt 'Lang leven', Kangxi -gemerkte bord met stervormige barst in de bodem, randschades-, Ø 21 cm | € 450 |
4481 | Drie Chinees famille rose porseleinen borden met decor van personen op terras en vlinders, Kanton, 19e eeuw -één gelijmd-, en Chinees porseleinen gemberpot met bloemdecor op zwart fond, modern, Ø 24 cm | € 120 |
4482 | Drie Japanse rolschilderingen van dezelfde kunstenaar: vrouw trekt haar schoen aan, twee runderen in landschap, en een rokende vrouw, alle gesigneerd, 20e eeuw, in tomobako -vier jikusaki afgebroken-, 178 × 40 cm | € 100 |
4483 | Paar Japans porseleinen Imari borden met bloemenvaasdecor, 18e eeuw -glazuurcraquelé-, Ø 28,5 cm, met eikenhouten standaards | € 180 |
4484 | Vijf diverse Chinees porseleinen kommetjes: één met Imari verte 'cherry pickers' decor, drie met Amsterdams bont decor, en één met Imari decor, alle 18e eeuw -haarlijnen en chips-, cherry pickers kom 7 × Ø 14 cm | € 130 |
4485 | Chinees porseleinen bord met blauw-wit decor, voor de buitenlandse markt, circa 1800, op houten standaard, Ø 25 cm | € 90 |
4486 | Zes Chinees porseleinen kommetjes en vier schoteltjes met verschillende blauw-witte decors, waaronder twee setjes, 18e eeuw -defecten-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 5,5 × Ø 13,5 cm | € 500 |
4487 | Japanse scroll: fazantenpaar, gesigneerd, totale lengte 170 × 58 cm | € 60 |
4488 | Chinese scroll met voorstelling van wandelaar in landschap, 20e eeuw -één dopje van lat ontbreekt, kleine defecten-, 190 × 51 cm | € 30 |
4489 | Grote Chinees porseleinen punchkom met blauw-wit floraal decor, Qianlong -defecten-, 16,5 × Ø 41,5 cm | € 180 |
4490 | Vier Chinees porseleinen borden met bloemenvaasdecor, 18e eeuw, Ø 23 cm -drie gelijmd, defecten- | Not sold |
4491 | Chinees rechthoekig bronzen wierookvat met reliëfdecor van golven en dieren, mascarons aan weerszijde, gemerkt, 20e eeuw, 9,5 × 33 × 17 cm | € 55 |
4492 | Chinees porseleinen gemberpot met blauw-wit decor van figuren in tuin, vier Chinees porseleinen scroll gewichten met blauw-witte decors, en Chinees porseleinen octagonaal schaaltje met bloemdecors in cartouches, 20e eeuw -één bal los-, gemberpot 14 × 13 cm | € 70 |
4493 | Diverse boeken: munten, waaronder 'Gold coins of the world', drie uitgaves van 'Standard catalog of world coins', enkele kleine boekjes, en een serie veilingcatalogi van muntenveiling Schulman | € 65 |
4494 | Twaalf Chinese Wan Shou Wu Jiang rood porseleinen borden, en vier soeplepels, vier famille noir kommen en zes soeplepels, vier kommen, twee schoteltjes en kommetje met blauw-wit decor bloemdecor, paar wierookpotjes met blauw-wit bloemdecor, en paar kommen met blauw-wit bloem- en vogeldecor, 20e eeuw, bord Ø 20 cm | € 40 |
4495 | Chinese polychroom gedecoreerde zwart lakwerk salontafel met onder de glasplaat hardsteen reliëf inlegwerk in het blad: musicerende vrouwen op een terras, de rand met parelmoer inlegwerk -stoffig onder de glasplaat, kleine defecten-, 46 × 96 × 58 cm | € 100 |
4496 | Aziatische souvenirs, waaronder gesneden houten beelden, Indonesië, batikstempel, houten doos en dienblad met parelmoer inlegwerk, etc. doos: 21 × 12,5 × 7,5 cm | € 60 |
4497 | Grote met canvas beklede reiskoffer met houten banden, rechtopstaand openklapbaar tot kledingkast, monogram v.D. -gebruikssporen-, 142 × 53 × 60 cm | € 120 |
4498 | Perzische loper Karadja -ingekort-, 312 × 78 cm | Not sold |
4499 | Chinese zwart lakwerk sieradendoos, gedecoreerd met natuurstenen en parelmoer inlegwerk, decor: zittende vrouw met waaier in tuin, eind 20e eeuw, 28 × 20,5 × 9,5 cm | € 35 |
4500 | Metalen dienblad met zilveren inlegwerk, Midden-Oosten, 20e eeuw -roestplekken, slijtage-, 72 × 43 cm | € 30 |
4501 | T-vormige draagdoek met geborduurd decor van figuren, China, 20e eeuw -verkleuringen-, 140 × 75 cm | Not sold |
4502 | Grote Chinese padoek kist, de panelen met gesneden gelukstekens, 20e eeuw -randen verkleurd, slot bijgevoegd-, 54 × 101 × 53 cm | Not sold |
4503 | Perzische loper Karadja, 377 × 91 cm | € 130 |
4504 | Guillaume le Roy (1938-2008), compositie met rechthoek voorzien van lijnen, houtsnede 4/10, verso m.o. gesigneerd en gedateerd '86, 80 × 120 cm | Not sold |
4505 | Guillaume le Roy (1938-2008), compositie met zwart, blauw en oranje, houtsnede, l.o. gesigneerd en gedateerd '93 -lichte vochtschade aan achterzijde-, 80 × 120 cm | Not sold |
4506 | Guillaume le Roy (1938-2008), compositie met rechthoek in zwart, wit en bruin, houtsnede 3/10, verso m.o. gesigneerd en gedateerd '86 -iets gebobbeld door vochtschade-, 80 × 120 cm | Not sold |
4507 | Chinese kamferkist met gesneden decor: jonken -slot defect-, 57 × 101 × 49 cm | € 75 |
4508 | Keisuke Ueno (1958), zonder titel, grijze keramische tegel, de geglazuurde abstracte compositie met horloge en verpakkingsmateriaal, verso gesigneerd en gedateerd '87, 53 × 44 cm | € 85 |
4509 | Keisuke Ueno (1958), zonder titel, grijze keramische tegel met geglazuurde abstracte compositie, verso gesigneerd en gedateerd '87, 53 × 45 cm | € 85 |
4510 | Twee Perzische miniaturen in één lijst, gouache op doek, één miniatuur 32,5 × 22,5 cm | Not sold |
4511 | Drie gepatineerde beelden: zamak beeld van Shijo Kingo, zamak beeld van twee Japanse makaken, en een koperen boeddha in lotushouding, op houten basement, afmetingen Shijo Kingo 37 × 27 × 23 cm | € 80 |
4512 | Marius Bauer (1867-1932), figuren in een tempel, ets, r.o. gesigneerd, 22 × 20 cm | € 70 |
4513 | Eiken tweedeurs panelenkast, 19e eeuw, 175 × 101 × 52 cm | € 45 |
4514 | Twee Chinese zijde op zijde geborduurde lopers met decor van bloemenvazen en vlinders, beide in lijst, 20e eeuw, inclusief lijst 62 × 26,5 cm | Not sold |
4515 | Balinese School: tafereel in de jungle, aquarel op papier, niet gesigneerd, 20e eeuw, 83 × 46 cm | Not sold |
4516 | Paar Chinees porseleinen dekselpotten met blauw-wit decor van krijgers, 20e eeuw, gemerkt, 37 × Ø 22 cm | € 160 |
4517 | Twee kalligrafiepenselen, Japan, op metalen basementen, hoogste 71 cm | Not sold |
4518 | Bronzen beeld: vogel met kikker onder zijn klauw, hoogte | € 130 |
4519 | Cilindrisch Yixing theepotje met geglazuurde appliques -klein randchipje-, 9 × 9 × 19 cm | € 20 |
4520 | Donkerbruin Yixing theepotje met drakendecor in reliëf en beweegbare draak in het deksel, 10 × 11 cm | € 25 |
4521 | Chinese Yixing theepot met reliëfdecor van draak en karper, het deksel met bewegende drakenkop en uitstekende tong, deksel gemerkt, hoogte 10 cm | € 60 |
4522 | Chinees porseleinen schoteltje met goudkleurig en polychroom decor van vrouw in landschap, daarbij vijf Japans Imari kommetjes, 19e eeuw -één kommetje gebroken en gelijmd-, Ø 10,5 cm | € 80 |
4523 | Vier Chinees porseleinen schoteltjes met blauw-wit floraal decor, gemerkt, Kangxi, paar kommetjes met blauw-wit gearceerd decor, Kangxi, en Chinees porseleinen kastvaasje met blauw-wit drakendecor, gemerkt, 19e eeuw -enkele defecten-, hoogte vaasje 14 cm | € 425 |
4524 | Chinees porseleinen snuifflesje met blauw-wit floraal decor, 20e eeuw, lepeltje los maar aanwezig, 8 × 3 × 3 cm | Not sold |
4525 | Chinees porseleinen potje met blauw-wit drakendecor, 19e eeuw -haarlijn, decor uitgelopen-, 9 × Ø 10 cm | Not sold |
4526 | Houten snuiffles met gesneden decors, in met stenen ingelegd metalen montuur, China, 19e eeuw, 10,5 × 6,5 cm | € 55 |
4527 | Zes Japans porseleinen kommetjes en schoteltjes met polychroom floraal decor, 18e eeuw -twee kommetjes met haarlijn-, 4,5 × 10,5 cm | Not sold |
4528 | Drie Chinees porseleinen miniatuurvaasjes -twee met aanslag-, 6 cm | € 130 |
4529 | Chinees porseleinen famille verte zoutvat met reliëfdecor van vogels en bloesem, 18e eeuw -gelijmd-, 5 × 8,5 × 7,2 cm | € 60 |
4530 | Vier diverse Chinees porseleinen kastvazen met blauw-witte decors, deels Kangxi gemerkt, 19e eeuw -één deksel ontbreekt, één balustervormige vaas met haarlijn in de hals, één trompetvaas met randschade-, hoogste 20,5 cm | € 475 |
4531 | Elf diverse Chinese miniatuur Yixing trekpotjes, twee geëmailleerde snuifflesjes, porseleinen snuifflesje met driemasterdecor, miniatuur porseleinen kastvaasje met blauw-wit decor -defect-, en bronzen olielampje, op tinnen dienblad, art nouveau, 41 × 24 cm | € 40 |
4532 | Twee houten bidplanken met gekalligrafeerde teksten uit de Koran, Senegal, hoogste 41 × 14 cm | € 80 |
4533 | Miniatuurschildering: musicerende vrouw, aquarel op papier, Perzië/India, 12 × 6,5 cm | Not sold |
4534 | Miniatuurschildering: Radha Krishna, aquarel op papier, Perzië/India, 8,5 × 6 cm | € 30 |
4535 | Zandkleurige Yixing trekpot in de vorm van een peulvrucht, gemerkt, China, 20e eeuw -klein chipje van voet-, 10 × 20 × 7 cm | € 30 |
4536 | Chinees vierkant Yixing theepotje, gemerkt, 20e eeuw -één missende mascaron-, 12 × 13 × 9 cm | Not sold |
4537 | Tibetaanse benen kangling met zilveren mondstuk en monturen, lengte 31,5 cm | € 180 |
4538 | Twee bronzen beeldjes: vierarmige godheden, vermoedelijk India, grootste 16 cm | Not sold |
4539 | Twee Indonesische houtsnijwerken, 35 × 15 × 6 cm | € 30 |
4540 | Benen gebedsmolentje met papiertje binnenin, Tibet of Nepal, en benen reliëfje: fluitspelende vrouw, India | € 25 |
4541 | Twee gesneden walnoten, waarvan één als snuiffles, en benen snuiffles, alle met figurendecor, Azië, 20e eeuw, benen snuiffles 9 × 2,6 × 2,6 cm | Not sold |
4542 | Diverse beeldjes, waaronder Boeddha, grootste 16 cm | € 100 |
4543 | Diverse natuurstenen sculptuurtjes, voornamelijk dieren, 20e eeuw -enkele kleine beschadigingen-, neushoorn 8 × 18 × 5 cm | € 25 |
4544 | Indonesisch houten beeld: vrouw staand op demoon -paar kleine breukjes-, hoogte 23,5 cm | Not sold |
4545 | Diverse Chinese beeldjes van hout, porselein en speksteen, en een bronzen pijpje, lengte pijpje 18 cm | € 30 |
4546 | Spiegel in houten lijst, deels opgehoogd met goud, 20e eeuw -gebruikssporen-, 61 × 29,5 cm | € 20 |
4547 | Chinees natuurstenen beeld: Guanyin, 20e eeuw, 56 × 20 × 13 cm | € 100 |
4548 | Pawukon Palintangan astrologische kalender, aquarel op katoen, Bali, Indonesië, tweede helft 20e eeuw, 60 × 42 cm | Not sold |
4549 | Paar messing tafellampen met Aziatische figuren, modern, 44 × 10 × 10 cm | € 95 |
4550 | Chinees bronzen beeld: hoofd van Guanyin, 20e eeuw, 22 × Ø 14 cm | € 45 |
4551 | Bronzen beeld met vier gezichten: Brahma of Phra Phrom, vermoedelijk Thailand, 27 × Ø 16 cm | € 95 |
4552 | Chinees porseleinen famille rose bord met bloemenmanddecor, 18e eeuw -randschilfers-, Ø 22,5 cm | € 170 |
4553 | Verzameling Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes, met blauw-witte en famille rose decors, alle 18e eeuw -één defect schoteltje, enkele haarlijnen- Ø 11 cm | € 650 |
4554 | Chinees porseleinen swatow kom met blauw-wit decor, 17e -chip-, Ø 21 cm | Not sold |
4555 | Chinese bronzen munt 1851-1861, en vier messing munten, modern, Ø 4,5 cm | € 20 |
4556 | Chinees porseleinen kom met blauw-wit karperdecor, gemerkt, 19e eeuw -haarlijn en bakfout-, 6,5 × Ø 10,5 cm, en paar Japans porseleinen bolvormige vaasjes met blauw-wit floraal decor, 19e/20e eeuw | Not sold |
4557 | Chinese rolschildering: gezin aan tafel, 20e eeuw -verkleuringen-, 21,5 × 161 cm | Not sold |
4558 | Paar ronde Chinees porseleinen dekseldoosjes met blauw-wit bloemdecor, 19e eeuw, Ø 3,5 cm | € 30 |
4559 | Vier faux bloemstukjes gemaakt van natuursteen, glas, kunststof en stofomwonden ijzerdraad, in cloisonné en natuurstenen cache-pots, China, modern, afmetingen grootste 34 × 25 × 30 cm | € 60 |
4560 | Drie Chinees porseleinen famille rose schoteltjes met pioenroosdecor -één met randchip-, en een verguld famille rose schoteltje met bloemenmanddecor, 18e eeuw, Ø 11,5 cm | € 210 |
4561 | Vier diverse krisheften en één losse kling, lengte kling 34,5 | € 65 |
4562 | Chinees porseleinen bord met blauw-wit decor van bloemen bij een rots, 18e eeuw -defecten-, Ø 23 cm | Not sold |
4563 | Chinees porseleinen kom met blauw-wit decor van ruiters te paard, de binnenzijde met decor van figuur onder een boom, 17e eeuw -haarlijn-, 6 × Ø 14,5 cm | € 65 |
4564 | Drie Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met blauw-wit floraal decor, en paar kommetjes en schoteltjes met vergelijkbaar blauw-wit floraal decor, alle gemerkt, 19e eeuw -defecten-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 5 × Ø 13,5 cm | € 375 |
4565 | Drie Chinees porseleinen kommen en één schotel, met diverse blauw-witte decors, 17e-19e eeuw -hexagonale kom gebroken maar gelijmd, enkele randchips, schotel met haarlijn-, Ø 20,5 cm | € 290 |
4566 | Zes Chinees porseleinen kopjes en acht schoteltjes met blauw-wit peterseliedecor, 19e eeuw -defecten-, Ø schoteltjes 12,6 cm | € 375 |
4567 | Kris in houten schede, het BWZG heft in de vorm van een garuda, 51,5 × 16 cm, en kris in koperen schede met koperen heft ingelegd met cabochongeslepen natuurstenen -beide met defecten- | € 425 |
4568 | Cilindervormige Chinees porseleinen cache-pot met blauw-wit transferdecor, 19e/20e eeuw, 20 × Ø 20,5 cm | Not sold |
4569 | Paar Chinese zijde op zijde geborduurde mouwstukken met vleermuisdecor, het passe-partout geborduurd met zotjes, begin 20e eeuw, en zijde op zijde geborduurd tafellopertje met voorstelling van figuren in tuin, beide in lijst, 20e eeuw -grootste met lijst 69 × 45 cm | Not sold |
4570 | Chinees opengewerkt zwartgelakt snijstuk met geluksmotieven, 20e eeuw, 149 × 20,5 cm | € 60 |
4571 | Tibetaanse messing lantaarn -deuken-, Japanse gietijzeren theepot, messing dekselpot en kistje | € 130 |
4572 | Porseleinen lampvoet in de vorm van Shou Lao, 20e eeuw, hoogte 50,5 cm | Not sold |
4573 | Gesneden houten beeld: Guanyin op de lotus, eerste helft 20e eeuw -enkele krimpscheuren, missende vinger, reparatie aan onderzijde-, 41 × 21 × 20 | € 60 |
4574 | Chinees porseleinen gemberpot met kurk en blauw-wit floraal decor, gemerkt, 19e/20e eeuw, 17 × 15 cm | € 220 |
4575 | Paar Chinees porseleinen Imari borden met tuinendecor, 18e eeuw -één met grote chip, de ander met kleine chip- Ø 22,7 cm | € 130 |
4576 | Drie Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor: bloemen in cartouches, Wanli -één bord met krammenreparatie-, Ø 20,5 cm | € 120 |
4577 | Acht diverse Chinees en Japans porseleinen kommetjes met blauw-witte decors, 19e eeuw -defecten-, 6 × Ø 8 cm | € 375 |
4578 | Drie diverse Chinees porseleinen borden en drie kommen, 18e en 19e eeuw -defecten-, grootste bord Ø 23,5 cm | € 45 |
4579 | Paar Chinees porseleinen famille rose borden met floraal decor, 18e eeuw -één met bodembarst en chips, de ander met kleine randschilfers-, Ø 22,8 cm | € 240 |
4580 | Zes Chinees porseleinen capucijner kommen en zes schotels met famille rose decor: vogel in bloementuin met vlinder, 18e eeuw -enkele randschilfers, beschildering soms iets sleets-, Ø 12 cm | € 750 |
4581 | Paar Chinees porseleinen papbordjes met blauw-wit landschapsdecor, Qianlong -één met haarlijn, beide met chips-, Ø 16 cm | € 50 |
4582 | Vier Chinees porseleinen schoteltjes met blauw-wit decor van bloemen en insecten op rotsen, Kangxi, gemerkt met zegel -kleine defecten, één gelijmd-, Ø 12,8 cm | € 60 |
4583 | Chinees porseleinen famille rose bord met decor van een vaas met bloesemtakken, de rand met vlinder- en bloemdecor, 19e/20e eeuw -decor licht versleten-, Ø 24 cm | € 50 |
4584 | Twee diverse Chinees porseleinen gemberpotjes en een mirror black vaas, 19e/20e eeuw, hoogte vaas 23 cm | € 260 |
4585 | Chinees porseleinen kastkom met blauw-wit bloemdecor, Qianlong, 9,5 × Ø 20,5 cm -twee randchips-, en twee diverse Chinees porseleinen kommetjes met blauw-witte landschapsdecors, 19e eeuw, Ø 11 cm -haarlijnen- | € 140 |
4586 | Chinees porseleinen bord met blauw-wit decor van twee feniksen, Qianlong -enkele minieme randchipjes-, Ø 23 cm | Not sold |
4587 | Chinese bronzen spiegel met decor van mythische honden en karakter, 21e eeuw -krasjes-, Ø 18 cm | Not sold |
4588 | Chinees bronzen beeldje: zittende man, 18 cm | Not sold |
4589 | Grote Chinees porseleinen theepot met blauw-wit pagode decor, Qianlong, -kleine schilfers en sterbarst in de flank- 15 × 25 × 13 cm | € 140 |
4590 | Chinees porseleinen trekpotje met blauw-wit decor: figuren in tuin, 19e eeuw -chipje van deksel en bovenrand-,11 × 14 × 12 cm | Not sold |
4591 | Drie Chinees porseleinen borden met blauw-wit floraal decor, alle 18e eeuw -één bord gebroken en gelijmd, één met haarlijn, het grootste bord met gaatjes van ontbrekend montuur-, Ø 31,5 cm | € 40 |
4592 | Zeven glazen snuifflesjes met achterglasschilderingen, 20e eeuw -enkele kurkjes van dopjes ontbreken-, grootste 10,5 × 10,5 × 3,5 cm | € 80 |
4593 | Javaans bronzen beeldje: zwijntje, 20e eeuw, op houten basement, 15 × 26 × 12 cm | € 95 |
4594 | Bronzen handbel vajraghanta, gebruikt voor boeddhistische en hindoeïstische rituelen, Oost-Java, Indonesië, 19e eeuw, 22 × Ø 8,5 cm | Not sold |
4595 | Gouache: lepelaar op boomstronk in het water, niet gesigneerd, mogelijk India, 19e/20e eeuw, 17,5 × 12 cm | € 45 |
4596 | Bronzen wierookbrander op vier pootjes, met meanderrand en drakendecor in reliëf, vermoedelijk Japan, 14 × Ø 15 cm | € 90 |
4597 | Chinees porseleinen plat van een schotel met blauw-wit decor van vogel aan het water, Wanli -stukken rand niet aanwezig-, Ø 23,5 cm | € 70 |
4598 | Divers Japans lakwerk waaronder: portretten, doosjes, etc., dienblad 33 × 22,5 cm | € 110 |
4599 | Diverse Aziatica, voornamelijk beeldjes, vaasje 21 cm hoog | € 120 |
4600 | Paar Japans porseleinen dekselpotten, twee metalen Japanse kokers, zes Chinees porseleinen famille rose schoteltjes, en drie Worcester aardewerk kommetjes met twee schoteltjes, dekselpotten 9 × Ø 10,5 cm | € 110 |
4601 | Divers Chinees en Japans porselein met blauw-witte decors, veelal replica's naar antiek voorbeeld, alle modern, grootste Ø 28 cm | € 1000 |
4602 | Utagawa Hiroshige (1797-1858), vijf Japanse houtdrukken uit diverse series, mogelijk latere uitgaves, alle uniform ingelijst, één zonder glas, 23 × 35 cm | € 100 |
4603 | Japanse School: roze en blauwe bloemen, aquarel op rijstpapier, begin 20e eeuw, niet gesigneerd, 16 × 13 cm | € 20 |
4604 | Japanse houtblokdruk: samoerai gezeten op houten bank in een tuinkamer onder de blauwe regen, gesigneerd, 32 × 24 cm | € 55 |
4605 | Diverse sculpturen uit oosterse landen | € 85 |
4606 | Paar Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor bloemen en kostbaarheden, de rand met verguld decor van lotusbloemen en citrusvruchten, Yongzheng/Qianlong -één met barst en randchip, ander met randschilfers en onregelmatigheden in het glazuur rond de rand-, Ø 23 cm | € 140 |
4607 | Vijf Japans porseleinen Imari kommetjes en vijf schoteltjes met floraal decor, 18e eeuw -randschilfers, kleine defecten-, Ø 10,5 cm | € 260 |
4608 | Vierdelig Chinees porseleinen kaststel, bestaande uit: twee balustervormige dekselvaasjes en twee trompetvaasjes, daarbij: één los dekseltje, 19e eeuw -enkele kleine defecten-, hoogte trompetvaasje 11 cm | € 230 |
4609 | Vijf Chinees porseleinen famille rose schoteltjes met bloemguirlandes langs de rand -defecten-, Ø 15,5 cm | Not sold |
4610 | Chinees aardewerk schaal, met celadonglazuur en ingekrast decor, 17e/18e eeuw -craquelé, enkele kleine defecten-, 8 × Ø 34 cm | € 270 |
4611 | Paar Chinees porseleinen polychrome tempelleeuwen, 20e eeuw -scherf van één basement-, 21 × 7 × 5 cm | Not sold |
4612 | Chinees porseleinen dekselpot met blauw-wit bloemdecor -chip van knop-, en een paar vazen met polychroom figurendecor, alle eind19e/begin 20e eeuw, hoogte dekselpot 23 cm | € 50 |
4613 | Vier Chinees porseleinen kommetjes en drie schoteltjes met 'Lowestoft' famille rose bloemdecor, Qianlong -defecten-, 4 × Ø 12 cm | € 190 |
4614 | Chinees porseleinen gemberpot, en Chinees porseleinen bord met Lowestoft decor -beide met defecten, deksel niet origineel-, afmetingen gemberpot 17,5 × Ø 16 cm | Not sold |
4615 | Paar Japans porseleinen kommetjes en schoteltjes met floraal decor, 18e eeuw -haarlijnen-, en een Chinees porseleinen famille rose schoteltje met drakendecor -chip en haarlijn-, 3,5 × Ø 11 cm | € 55 |
4616 | Chinees porseleinen kommetje en drie schoteltjes met diverse blauw-witte decors, 18e eeuw -defecten-, 4 × 11,5 cm | € 110 |
4617 | Paar Chinees porseleinen melk-en-bloed bordjes met floraal decor, 18e eeuw -één gelijmd, ander met randschades-, en Chinees porseleinen kom met blauw-wit bloemdecor in reliëfcartouches, gemerkt, Kangxi -defecten-, 7 × Ø 15 cm | € 200 |
4618 | Vier Chinees porseleinen beslagkommen met diverse blauw-witte decors en capucijner rand, bestemd voor de Oosterse markt, 19e eeuw -kleine defecten-, 9 × 28 cm | Not sold |
4619 | Japanse rolschildering: kraanvogels en schildpad bij rots met ondergaande zon, aquarel op papier, r.o. gesigneerd -gebruind, craquelé, defecten-, 98 × 33,5 cm | Not sold |
4620 | Grote rode cloisonné dekselvaas met vogel- en bloemdecor, China, 20e eeuw, 39 × Ø 32 cm | € 130 |
4621 | Chinees octagonaal zwart lakwerk ladekastje met vier kleine en vier grote laatjes, op basement, het decor met vogel- en bloemmotieven, 20e eeuw -lakverlies, kleine defecten-, 102 × Ø 35 cm | € 150 |
4622 | Hollandse School: portret van dame, olieverf op doek, verso gesigneerd Henk Broeze en gedateerd 2000, 50 × 40 cm | Not sold |
4623 | Indonesische School: Balinese Schone, marouflé, r.o. onduidelijk gesigneerd, 48,5 × 39 cm | € 60 |
4624 | Drie Zuid-Amerikaanse weefselfragmenten, in lijst, vermoedelijk Peru, grootste 21 × 16 cm | € 100 |
4625 | Drie Chinees porseleinen hoofdkussens met decors: pareljagende draak, bloemen en vogels, en geometrisch patroon, 20e eeuw, 14 × 11 × 6,5 cm | Not sold |
4626 | Chinees hardhouten bijzettafel met twee étagères, 20e eeuw -krassen en beschadigingen-, 83 × 47,5 × 26 cm | Not sold |
4627 | Paar Chinees porseleinen gemberpotten met blauw-wit landschapsdecor, 18e/19e eeuw, hoogte 15 cm | € 80 |
4628 | Beschilderd gietijzeren naambord met karperdecor: 'Golden River, Stationsweg 1' -met plantaardig aangroeisel-, 44 × 32,5 cm | € 35 |
4629 | Houten voedertrog, begin 20e eeuw -gebruikssporen-, 18 × 112 × 44 cm | € 55 |
4630 | Chinees bronzen strijkijzer met houten handvat, 18e/19e eeuw, 30 × 14 cm | € 90 |
4631 | Turkse kelim Shirvan, modern, 205 × 118 cm | € 60 |