Aluminium hanglamp, uitvoering Original BTC, Engeland, 35 × Ø 36 cm
Hamerprijs: € 80
Witte metalen hanglamp, uitvoering Original BTC, Engeland, 35 × Ø 35 cm
Hamerprijs: € 60
Groene aluminium heksenhoed lampenkap, uitvoering Philips, jaren '60 -enkele krasjes, enkele doffe plekken-, 34 × Ø 44 cm
Hamerprijs: € 60
Piet Warffemius (1956), 'One Star Shining, zeefdruk 25/100, m.o. gesigneerd in potlood en gedateerd 1987, 64 × 53 cm
Richtprijs: € 40-60
Zuid-Europese School: Mediterraans straatje, acrylverf op board, r.o. onduidelijk gesigneerd, 70 × 30 cm
Richtprijs: € 60-80
Jules Verschuuren (1920), abstracte compositie, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 75 × 110 cm
Hamerprijs: € 130
Theo Kuijpers (1939), 'Chartres', zeefdruk 38/65, in opdracht voor Reader's Digest, 1990, in potlood r.o. gesigneerd -papier een beetje bobbelig-, 60 × 42 cm
Richtprijs: € 70-90
Hollandse School: abstracte voorstelling van bedrijvigheid in de haven, gouache op papier, onduidelijk gesigneerd en gedateerd '65, 56,5 × 41 cm
Richtprijs: € 80-100
Hélène Bueno (1949), 'Het meisje in mij', aquarel, niet gesigneerd, verso toegeschreven en gedateerd 1983 met label, 53 × 69 cm, daarbij: Johannes Bezaan (1894–1952), stilleven met wajangpoppen, pastel op papier, l.o. gesigneerd, 67 × 94 cm
Richtprijs: € 100-150
P. Vachin (XX), 'Table dans les verts', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '66, 60 × 81 cm
Hamerprijs: € 95
Aardewerk tafellamp met ruitjesdecor in reliëf en met stof beklede kap, uitvoering Søholm Stentøj, Denemarken, derde kwart 20e eeuw, hoogte inclusief kap
Hamerprijs: € 110
Kunststof wand- of tafellamp met rechthoekige oranje vlakjes op matglazen fond in zwartgeschilderd kader, jaren '70 -vuil, defecten-, 30 14 × 14 cm
Hamerprijs: € 55
Bagageset gemerkt Vogue, bestaande uit: koffer, dokterstas, en beautycase, daarbij: Martin Visser handtas, alle 21e eeuw, koffer 50 × 70,5 × 23 cm
Hamerprijs: € 95
Teak dressoir met zes lades en twee met stof beklede schuifdeurtjes, staand op messing poten, ontwerp William Watting, uitvoering Modernord, Nederland, jaren '60 -kleine breuken in enkele handvatten, en vlekken in bekleding en houtwerk-, 84 × 210 × 47,5 cm
Hamerprijs: € 850
Staande lamp met witte plexiglas kap en bovenlicht op verchroomde voet, jaren '60/'70, 150 × Ø 54 cm
Hamerprijs: € 270
Zilverkleurige kunststof ijsemmer in de vorm van een ananas, 34 × Ø 18 cm
Hamerprijs: € 325
Loungeset bestaande uit twee fauteuils, hocker en salontafeltje, alle van zwartgelakt hout met rotan bespanning en messing details, de zitmeubelen bekleed met donkergroene stof, model Targa, ontwerp Studio GamFratesi, uitvoering Gebrüder Thonet, Wenen, hedendaags
Hamerprijs: € 950
Vierkante donkerbruine houten bijzettafel met glazen blad, model Reverso, ontwerp Massimo Scolari, uitvoering Giorgetti, Italië, 40 × 90 × 90 cm
Hamerprijs: € 50
Paar ronde bijzettafeltjes met rvs en houten onderstel, de witte opaalglazen bladen in hoogte verstelbaar door middel van ronddraaien, model Roi, ontwerp Chi Wing Lo, uitvoering Giorgetti, Italië -één draaiknopje los maar aanwezig-, 35 × Ø 55 cm
Hamerprijs: € 350
Turks tapijt Milas, 190 × 120 cm
Hamerprijs: € 45
Paar houten stoelen met blauwe stoffen bespanning, op de manier van Pierre Jeanneret maar niet van zijn hand, tweede helft 20e eeuw -sporen van oude laklaag-, 90 × 62 × 70 cm
Hamerprijs: € 325
Plexiglazen zigzagstoel en bijzettafeltje, modern -gebruikssporen-,
Hamerprijs: € 160
Vierkante salontafel met glazen blad en deels goudkleurig metalen frame, in de stijl van Renato Zevi, vermoedelijk Italië -chip van glas in hoek-, 45 × 118 × 118 cm
Richtprijs: € 80-100
Handgeknoopt wollen tapijt, jaren 70 320 × 230 cm
Hamerprijs: € 270
Twaalflichts organisch gevormde metalen kroonluchter met druppelvormige glazen pegels, ontwerp en uitvoering Leclercq & Bouwman, modern, 120 x 145 x 70 cm
Hamerprijs: € 150
Fauteuil met cognackleurige lederen zitting op gebogen rvs platstaf frame, model Ra, ontwerp Pierre Thielen, uitvoering Studio Industrial Design voor Metz & Co, Nederland, jaren '60 -gebruikssporen-, 68 × 60 × 60 cm
Hamerprijs: € 1800
Groen aardewerk serviesgedeelte, uitvoering Zaalberg, Utrecht, jaren '70, bestaande uit: zes borden, ronde schaal, twee kleine terrines, grote terrine, sauskom, saladeschaal, drie ontbijtbordjes, twee theekoppen, vier schoteltjes, theepot, melkkan, suikerpot, acht kommen, en vier eierdoppen -krassen-, borden Ø 24 cm
Hamerprijs: € 210
Stalen kinetische sculptuur: vier met elkaar bewegende cilinders, gemonogrammeerd F.H.P., vermoedelijk voor F.H. Peeters, en gedateerd '87, 43,5 × 20 × 14 cm
Hamerprijs: € 170
Stoel met zitting van palissandergefineerde multiplex latten en buisframe onderstel, model Scandia, ontwerp Hans Brattrud, uitvoering Hove Møbler, Noorwegen, jaren '60 -reparaties aan zowel kuip als onderstel, fineer schades-, 101 × 73 × 90 cm
Richtprijs: € 1800-2200
Rechthoekige eiken tafel met twee uitschuifbladen, derde kwart 20e eeuw, 73 × 135 × 90 cm, uitgeschoven lengte 235 cm
Hamerprijs: € 230
Zes eikenhouten stoelen met donkerblauwe stoffen zittingen, uitvoering Bramin Møbler, Denemarken -bekleding zittingen defect, watervlekken-, 76 × 47,5 × 48 cm
Hamerprijs: € 350
Paar fauteuils met blauwe stoffen bekleding op verchroomd buisframe onderstel, model Orange Slice, ontwerp Pierre Paulin, uitvoering Artifort -gebruikssporen, enkele vlekken in bekleding-, 80 × 83 × 77,5 cm
Richtprijs: € 1500-2000
David Roberts (1947), grote geglazuurde keramiek vaas met craquelé decor, rakugestookt, gemonogrammeerd, 57 × Ø 34 cm
Hamerprijs: € 300
Iriserend glazen vaas met rood vlamdecor, uitvoering Tiffany's & Co., gemerkt, moderne uitvoering naar voorbeeld van de 'fravile' vazen van Louis Comfort Tiffany uit eind 19e/begin 20e eeuw, 36,5 × Ø 15 cm
Hamerprijs: € 90
Vilma Henkelman (1944-2023), grote handgedraaide keramische schaal met zwart spetterdecor, 5,5 × Ø 44 cm
Hamerprijs: € 60
Salontafel met messing onderstel en glazen blad, modern -gebruikssporen-, 38,5 × 140 × 70 cm
Richtprijs: € 60-80
Karel Appel (1921-2006), 'L'eloge de la Folie', portfolio zonder inhoud, met zeefdruk op de voor-, binnen- en achterzijde -enkele beschadigingen-, 80 × 63,5 cm
Hamerprijs: € 110
Kersenhouten tafel met wengé bies in het blad, eind 20e eeuw -gebruikssporen-, 76 × 180 × 90 cm
Hamerprijs: € 120
Zes verchroomde buisframe stoelen met lederen rug, zitting en armleggers, model MG5, ontwerp Centra Studio, uitvoering Matteo Grassi, Italië, jaren '80 -gebruikssporen-, 81 × 55 × 51 cm
Hamerprijs: € 1200
Perzische gabbeh Luri, midden 20e eeuw, 230 × 112 cm
Hamerprijs: € 70
Zwartgelakte houten ladderstoel met hoge rug en groene zitting, model Hill House Chair, ontwerp Charles Rennie Mackintosh, uitvoering Cassina, eind 20e eeuw, herkomst: collectie Mandemakers, 140 × 41 × 34 cm
Hamerprijs: € 400
Vloerstaande lamp met witte kunststof kap, model Panthella, ontwerp Verner Panton, uitvoering Louis Poulsen -lichte gebruikssporen-, 130 × Ø 50 cm
Hamerprijs: € 280
Hamerprijs: € 350
Loungefauteuil met ottoman, beide met oranje stoffen bekleding op aluminium onderstel, model EA 124 en EA 125, ontwerp Charles & Ray Eames, uitvoering Vitra, maat stoel 99 × 64 × 79 cm
Hamerprijs: € 2000
Palissandergefineerd dressoir met drie deurtjes, esdoorngefineerd interieur en in het basement drie lades, uitvoering Viken Møbelfabrikk, Noorwegen, gemerkt onder lade, circa 1970 -vlekken in afwerking, stukje ladefront gelijmd-, 74 × 180 × 45 cm
Hamerprijs: € 400
Fauteuil met lichtgrijze gestreepte bekleding op donkerbruine esdoorn poten, en bijbehorende hocker, model Normal, ontwerp Massimo Scolari, uitvoering Giorgetti, Italië -lichte gebruikssporen-
Hamerprijs: € 180
Aluminium hanglampje, uitvoering Original BTC, Engeland, 29 × Ø 28 cm
Hamerprijs: € 40
Aluminium hanglamp, uitvoering Original BTC, Engeland, 36 × 34 cm
Hamerprijs: € 60
Aluminium hanglamp, uitvoering Original BTC, Engeland, 44 × Ø 41 cm
Hamerprijs: € 70
Paar vloerlampen met hoogglans aluminium kap, model Aqua Cil Terra, ontwerp Ross Lovegrove, uitvoering Artemide, Italië, 180 × Ø 32 cm
Richtprijs: € 350-450