Nr. | Omschrijving |
Hamerprijs |
3001 | Adèle Marie Breteler-Unger (1929), 'Le bleu garçon', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '86, 100 × 90 cm | Not sold |
3002 | Tom Claassen (1964), twee beelden: ypjes, kunststof, beide onderop gesigneerd -één met gelijmde vleugel-, 14 × 16 × 20 cm | € 180 |
3003 | Zwartgelakt houten beeldje van vogel: Eames House Bird, ontwerp Charles & Ray Eames, uitvoering Vitra, 21e eeuw -defecten in lak en deukjes-, 27,5 × 24 × 8 cm | € 80 |
3004 | Zes vintage Swatch horloges, waaronder Rubin Sam 100, automaat, aan bruin lederen band en Time To Move, automaat aan groen kunststof band, 1992, en de Swatch Skin | Not sold |
3005 | Glazen vaas met geëtst decor van een naakte vrouw met waaier op zwarte achtergrond, de achterzijde met groen en zwart lijnendecor, uitvoering Karl Palda, Tsjechoslowakije, art deco, hoogte 27 cm | € 350 |
3006 | Iriserende groene glazen vaas met golvende rand en vier paarsblauwe geappliqueerde ribben, circa 1900, 9,5 × Ø 19,5 cm | € 110 |
3007 | Wit-groene plateel schenkkan met bruine stipjes in de hals, uitvoering Dordtsche Kunstpotterij D.K.P. -enkele schilfers-, hoogte 17 cm | € 100 |
3008 | Paars glazen flesvaas, ontwerp Chris Lebeau, uitvoering Glasfabriek Leerdam, circa 1924-'25, gemerkt -enkele oppervlakkige krasjes-, hoogte 35 cm | € 425 |
3009 | Jan Cornelis Snoeck (1927-2018), drie keramische sculpturen en een dekseldoosje, dekseldoosje uitvoering Plateelbakkerij Schoonhoven -craquelé, enkele chipjes-, 22 × 26 × 5 cm | € 100 |
3010 | Paars glazen kalebasvaas, ontwerp Chris Lebeau, uitvoering Glasfabriek Leerdam, circa 1924-'25, gemerkt -krasjes-, hoogte 40 cm | € 400 |
3011 | Charles Eyck (1897-1983), terracotta schaal met ingekrast dierendecor, gesigneerd en gedateerd 1946, uitvoering Tegelen, Ø 42 cm | € 850 |
3012 | Jeroen Hermkens (1960), 'Versailles', kleurenlithografie 38/90, r.o. gesigneerd en gedateerd 1992, 65 × 47 cm | € 30 |
3013 | Driedelige verzilverde bloemsteker in de vorm van lotus, uitvoering Reed & Barton, glazen schaal, uitvoering Holmegaard, Denemarken, en grijsroze geglazuurde aardewerk dekselvaas, 32 × 18 cm | Not sold |
3014 | Drie cognacglazen, servies 'Carex', ontwerp Andries Dirk Copier, 1935, uitvoering Glasfabriek Leerdam, alle met etsmerk, 11 × Ø 9,5 cm | € 55 |
3015 | Drie verguld stalen stijve armbanden met geëmailleerd lijnen- en blokkenmotief, uitvoering Michaela Frey, Oostenrijk, jaren ' 80, twee met binnenmaat 6,7 cm, één met binnenmaat 7,2 cm | € 160 |
3016 | Vijf gepatineerd bronzen dierfiguurtjes, alle in de stijl van Walter Bosse, maar niet allemaal van zijn hand, midden 20e eeuw, 4,5 cm | € 100 |
3017 | Stalen damespolshorloge, Bruno Ninaber, met wisselbaar zwart, wit en stalen banddeel | € 270 |
3018 | Kleine bronzen sculptuur: zittende naakte jongen bij helling, met monogram JC, nummer 9/100, 7,5 × 15,5 × 4 cm | € 50 |
3019 | Collier 'De open Halsbuis' uitgevoerd in aluminium met draaibaar mechaniek, ontwerp en uitvoering Frans van Nieuwenborg en Martijn Wegman, Leiden, 1972, in originele doos met lederen foedraal | € 150 |
3020 | Vier wijnglazen, servies 'D', ontwerp Karel Petrus Cornelis de Bazel, uitvoering Glasfabriek Leerdam, alle met etsmerk -twee met miniem randschilfertje-, 13 × Ø 7,3 cm | € 75 |
3021 | Zes vintage Swatch horloges, waaronder: Blue Matic, automaat aan groene kunststof band, Wall Street, chrono, aan zwart lederen band, en Scuba 200 | Not sold |
3022 | Gestileerde aluminium armband met magneetsluiting en gestileerd collier met verguld aluminium bollen en magneetsluiting, Clic Creations, collier C131G, armband A1, binnenmaat armband 6 cm, collier circa 44 cm | € 65 |
3023 | Zes vintage Swatch horloges, waaronder 'red ahead', automaat, circa 1990, aan rood lederen band, en Chrono Black Motion 1991, aan zwart lederen band, Timeless Zone 1993, aan blauw lederen band | € 250 |
3024 | Gesatineerd glazen schaal met centraal millefiori decor, vermoedelijk Murano, eind 20e eeuw, 8,5 Ø × 37 cm | € 40 |
3025 | Twee glazen vazen: één met grijs-wit strependecor, ontwerp Gunnel Sahlin, de ander met blauwe, witte en zwarte slierten, ontwerp Anna Ehrner, beide uitvoering Kosta Boda, Zweden, 29 × 15 cm | € 50 |
3026 | Dikwandige helder glazen vaas met geëtst decor van een turner op de brug en lint met tekst: 'Vrank. Vrij. Vroom. Vroed.', en onderschrift '1908 L.S. 'Voorwaarts' 1943', ontwerp A.D. Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam, 18 × Ø 16 cm, zie collectie van het Nationaal Glasmuseum Leerdam voor een vaas met vergelijkbare gravering uit 1948 | Not sold |
3027 | Fons van Laar (1959), 'Het waslijntje', pasteuze olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd 2004, 35 × 80 cm | € 100 |
3028 | Zwarte kunststof bureaustoel met blauw lederen bekleding, en bijbehorende ottoman, ontwerp Ferdinand Alexander Porsche, uitvoering Poltrona Frau, Italië, maat bureaustoel 98 × 63 × 92 cm | € 160 |
3029 | Mieke Tromp (1935), vier vrouwen in klederdracht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '64, 25 × 60 cm | € 60 |
3030 | Fon Klement (1930-2000), 'Rouge', boardsnede, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 25 × 25 cm | € 70 |
3031 | Fon Klement (1930-2000), 'Les Oeillets', boardsnede, r.o. gesigneerd en gedateerd '96 of '98, 25 × 25 cm | € 55 |
3032 | Vitrine bestaand uit gestapelde plexiglazen blokken, het onderste blok voorzien van lamp, het geheel staand op een zwartgelakt houten basement, 227 × 48 × 48 cm | € 80 |
3033 | Robert Terwindt (1940-2019), 'Poppenkast', gouache, r.o. gesigneerd, daarbij: catalogus met werken van de kunstenaar, 69 × 48 cm | € 120 |
3034 | Boek: 'Poppetgom', Lucebert e.a., bestaande uit blik met boek en opblaasbaar kunststof kussen, ongeopend, uitgave Stichting 'Octopus', Deventer, circa 1970, 29 × 20 × 9 cm | € 80 |
3035 | Pavel Vajsejtl (1978), glazen vaas met blauwe en paarse banen, gesigneerd en gedateerd 2004, 13,5 × Ø 19,5 cm | € 35 |
3036 | Keramische vaas met polychroom koeiendecor, ontwerp Jan Snoeck, 30 × 20 × 7,5 cm | € 40 |
3037 | Colin Pearson (1923-2007), geglazuurde keramische vaas met twee oren, gesigneerd -volgrecht van toepassing-, 32 × 33 × 11 cm | € 475 |
3038 | Oranje-bruin geglazuurd aardewerk vaasje, uitvoering Mobach, Utrecht, tweede kwart 20e eeuw, 16,5 × Ø 20 cm | € 55 |
3039 | Bruingeglazuurde aardewerk bedekte vaas met sgraffito decor, 30 × Ø 23 cm | Not sold |
3040 | Leo Broos (1942), grijs-zwarte vaas, rakugestookt, gemerkt, 28 × Ø 23 cm | € 50 |
3041 | Drie stuks aardewerk: trompetvaas, decor Z 502, oorkan, decor Muvelee, en blauwgeglazuurde oorkan, decor Smaragd, alle uitvoering Plateelbakkerij Zuid-Holland, hoogste 19,5 cm | € 200 |
3042 | Helder- en blauw glazen vaas en kom met vergulde rand, model 49885 en 59885, ontwerp Ann Wahlström, uitvoering Kosta Boda -lichte gebruikssporen, minieme krasjes in vergulding-, 13 × 26,5 cm | Not sold |
3043 | Willem Heesen (1925-2007), blauwe glazen schaal op hoge standring, centraal een gele bloem, gesigneerd, 11,5 × Ø 34 cm | Not sold |
3044 | Jan Makkes (1935-1999), bloemstilleven, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, jaren '80, 80 × 60 cm, daarbij: een monografie van Jan Makkes | € 280 |
3045 | Vijf meerkleurige glasobjecten: drie vogeltjes en twee bollen, modern, Tsjechië, 39 × Ø 13 cm | € 70 |
3046 | Vijf meerkleurige glasobjecten: presse-papiers en vaasjes, één gelabeld Royal Leerdam, 5,5 × 13 cm | € 90 |
3047 | A.D. Copier (1901-1991), dikwandige groengrijze tincraquelé glazen schaal, serica 72, uitvoering Glasfabriek Leerdam, vals gesigneerd 'Chris Lebeau - Februari 1929 - Böhmen - no. 44 - V', 9,5 × Ø 25 cm | Not sold |
3048 | Matglazen kom balancerend op marmeren plaatje, ontwerp en uitvoering Bert Frijns -klein chipje in de rand-, 11 × Ø 19,5 cm | € 210 |
3049 | Glazen schaal met banen van antimooncraquelé, model Serica 76, ontwerp Floris Meydam, uitvoering Glasfabriek Leerdam, jaren '50, Ø 22,5 cm | € 85 |
3050 | Twee meerkleurige glasobjecten: kom, model Satellite, en dikwandig vaasje, beide ontwerp Bertil Vallien, uitvoering Kosta Boda, Zweden, modern, 10 × 16 cm | Not sold |
3051 | Drie graniver cactuspotten: één gele, model Walu, en twee oranje, daarbij marmorite schaal, alle ontwerp Andries Dirk Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam -enkele chipjes van pootjes, chipje van onderzijde bovenrand Walu potje, marmorite schaal met krasjes-, 7 × 18 cm | € 200 |
3052 | Glazen spijkervaasje en spijkerasbak, 11,5 × 10 cm | € 50 |
3053 | Twee deels rood glazen coupes op organisch gevormde opengewerkte voet, hoogste 32 cm | Not sold |
3054 | Gefacetteerde paarse glazen vaas, uitvoering Moser, Karlsbad -lichte gebruikssporen-, hoogte 26,5 cm | € 80 |
3055 | Edith Hagelstange (1934), blank glazen schaal met brede overhangende rand en over het midden twee rood glazen lijnen, gesigneerd en gedateerd 1990, tevens genummerd 58, 13 × 35 × 28 cm | € 50 |
3056 | Frank van den Ham (1953), grote glazen schaal met gesatineerd okerkleurige buitenzijde en blauwe binnenzijde met strependecor doorsprenkeld met groen lusterglas, oplage 7/20, gesigneerd en gedateerd 2004 -een enkel randchipje-, 20 × Ø 33,5 cm | € 50 |
3057 | Mieke Groot (1949), bolvormige helderglazen vaas met blauwe vlekken aan de bovenzijde, unicaat, gesigneerd, uitvoering Leerdam, 1978, 16 × Ø 18 cm | € 90 |
3058 | Willem Heesen (1925-2007), groene glazen vaas met geappliceerde glasdraden en staande op drie pootjes, Unica 880844, gesigneerd, uitvoering De Oude Horn, 1988, 26 × 22 × 20 cm | € 180 |
3059 | Ad Snijders (1929-2010), 'Danae II', olieverf op doek, r.b. gesigneerd en gedateerd '98 -gat in doek midden boven-, 50 × 40 cm | Not sold |
3060 | Charles Stegeman (1924-2013), boom, kleurpotlood en aquarel op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '81, 27 × 18 cm | Not sold |
3061 | Co Westerik (1924-2018), 'Plantsoen', pen en aquarel op papier, m.o. gesigneerd en gedateerd 1991, 12 × 20 cm | € 400 |
3062 | Hollandse School: bedrijvigheid in de haven met in het verschiet een schip, olieverf op doek, niet gesigneerd, tweede helft 20e eeuw -herstelde winkelhaak-, 48 × 70 cm | € 60 |
3063 | Jacobus Willem 'Ko' Oosterkerk (1928-2012), ''Verzameling' /uit de reeks 'Sporen'/', ets 2/3, l.o. gesigneerd en gedateerd 1987, 55 × 73 cm | € 80 |
3064 | Walasse Ting (1929-2010), naakte vrouw met bloemen in het haar, litho, épreuve d'artiste, m.b. gesigneerd en gedateerd '76, 56 × 77 cm | € 260 |
3065 | Witgelakte metalen tafellamp, kopie naar ontwerp van Poul Henningsen, uitvoering onbekend -enkele deukjes-, 55 × Ø 49 cm | € 65 |
3066 | Paar éénlichts tafellampen met ronde diffuser in zwart plaatwerk frame, model Moon, uitvoering Dijkstra Lampen, Haarlem, jaren '70, 27,5 × 24 × 12 cm | € 190 |
3067 | Witte metalen en kunststof tafellamp, model Vertebra, uitvoering Martinelli Luce -gebruikssporen-, hoogte 60 cm | € 60 |
3068 | Zwartgelakt dressoir met vier deurtjes, model Vision, ontwerp Karel Boonzaaijer, uitvoering Pastoe, jaren '80 -gebruikssporen-, 72 × 144 × 55 cm | € 80 |
3069 | Jan Hein van Rooy (1940), landschap, ets 7/15, niet gesigneerd, gedateerd 1994, 47 × 59 cm | € 35 |
3070 | Machiel Hopman (1928-2001), abstracte compositie, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd -stukje verfverlies linksonder-, 80 × 79,5 cm | € 250 |
3071 | Peter van der Heijden (1950), 'Boemerang', litho 2/15, r.o. gesigneerd en gedateerd '76, 47 × 21 cm | € 50 |
3072 | Gebogen berken krukje met rugleuning, model K65, ontwerp Alvar Aalto, vermoedelijk uitvoering Artek, tweede helft 20e eeuw -gebruikssporen- 71 × 40 × 35 cm | € 170 |
3073 | Kees Manders (1913-1979), bouwplaats, aquarel en gouache, l.o. gesigneerd en gedateerd 1968, 30,5 × 41 cm | Not sold |
3074 | David Hutter (1935-1990), mannelijk naakt vanaf de rug gezien, roodkrijttekening, r.o. gesigneerd, 32 × 23 cm, daarbij: boekwerkje betreffende de kunstenaar | € 160 |
3075 | Fred Pollack (1943), 'No. 55', gemengde techniek op papier, verso op lijst gesigneerd en gedateerd 2008, 11,5 × 14,5 cm | Not sold |
3076 | Peter Vos (1935-2010), 'Artis Natura Magistra', ets, r.o. gesigneerd en gedateerd '79 | € 240 |
3077 | Abstracte rood natuurstenen sculptuur, 20 × 18 × 14 cm | Not sold |
3078 | Gesatineerde geometrische glazen vaas, model Delta, ontwerp Mart van Schijndel, uitvoering Martech, gesigneerd en gedateerd '81, in originele verpakking met schoonmaakborsteltje, 23 × 19 × 19 cm | € 75 |
3079 | Eiken en coromandel naaitafeltje met vakverdeling onder het blad, en twee glazen schappen tussen de poten, Haagse School, jaren '20, 73 × 60 × 43 cm | € 190 |
3080 | Keimke Kootstra (1948), 'Tuinen van geluk', zeefdruk 18/100, r.o. gesigneerd en gedateerd '95, 37 × 30 cm | € 50 |
3081 | Ad Snijders (1929-2010), abstracte kleurencompositie, aquarel en gouache op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd '91, 30 × 21,5 cm | Not sold |
3082 | Corneille (1922-2010), 'La Chouette', litho e/a, r.o. gesigneerd en gedateerd 2000, 30 × 23 cm | € 110 |
3083 | Drie glasobjecten: schotel met oranje slierten en geëtst logo, Unica 664LL, ontwerp Floris Meydam, schaal met stervormige voet, uitvoering Royal Leerdam Crystal, en geelgevlekte kalebasvaas -lichte gebruikssporen-, 7 × 30 × 32 cm | € 80 |
3084 | Plexiglazen commode met twee schappen, model Ghost Buster, ontwerp Philippe Starck, uitvoering Kartell, modern -gebruikssporen-, 80 × 69 × 41 cm | € 260 |
3085 | Teakhouten schaarlamp met gebloemde kap, model 332, ontwerp Erik Hansen, uitvoering Le Klint, Parijs, midden 20e eeuw -kap niet origineel-, maat ingeklapt 53 × 65 × 40 | Not sold |
3086 | Messing boeketvormige wandlamp met zeven glazen kelkjes op de lichtbronnen, Frankrijk of Italië, midden 20e eeuw -vermoedelijk oorspronkelijk deels rood gelakt- 62,5 × 41,5 × 31 cm | Not sold |
3087 | Reinder Homan (1950), bosrand, ets e.d. 31/50, r.o. gesigneerd en gedateerd '80 | € 60 |
3088 | Vier diverse schalen, uitvoering Alessi, 21e eeuw -gebruikssporen-, rode schaal 9 × 44 × 33 cm, daarbij: zwart kunststof lampje, model Dalù, ontwerp Vico Magistretti, uitvoering Artemide | € 60 |
3089 | Rob Claus, 'Ik ben de weg kwijt', kleurenets 47/50, r.o. gesigneerd en gedateerd '75, 21 × 21 cm | € 35 |
3090 | Tafellamp met gesatineerde opaline kap en donkergelakt houten frame, model Nao, ontwerp Chi Wing Lo, uitvoering Giorgetti, Italië -knop defect, houten draaiknop wel aanwezig-, 54 × 39 × 25 cm | Not sold |
3091 | Lucebert (1924-1994), 'Meester', koppermaandag 14/700, 1998, postuum uitgegeven met toestemming van de erven, verso voorzien van stempel, 20 × 35,5 cm | € 80 |
3092 | Dirk van Gelder (1907-1990), 'Zoutelande', houtgravure, gemonogrammeerd, getiteld en gedateerd 1951 in de plaat, r.o. gesigneerd in potlood,14 × 23,5 cm | € 65 |
3093 | Charles Donker (1940), 'Noordoostenwind', ets, r.o. gesigneerd en genummerd No.11, 33 × 51 cm | € 230 |
3094 | Vier matglazen tafellampen, waarvan één met groene binnenzijde, model Mylonit, ontwerp K. Leibel en K. Andreasson, uitvoering IKEA, Zweden, jaren '80, 30 × Ø 12 cm | Not sold |
3095 | Vijf zeefdrukken: Gijs Keijzer (1933), composities met zwart en kleur, diverse oplages, jaren '80, 41 × 41 cm | € 80 |
3096 | Glazen wandlamp 'Chartres', ontwerp Willem van Oyen (1921-2004), uitvoering Raak Amsterdam, 37,5 × 20 × 10 cm | € 170 |
3097 | Johan Hemkes (1894-1988), 'Iere moarn', ets 3/25, l.o. gemonogrammeerd in de druk en gedateerd '61, r.o. gesigneerd in potlood, 30 × 28 cm | € 40 |
3098 | Drielichts lamp met gebogen witte plexiglas diffuser, model Mezza Chimera, ontwerp Vico Magistretti, uitvoering Artemide, Italië, jaren '70, 80 × 20 × 20 cm | € 260 |
3099 | Crèmekleurige metalen bureaulamp bestaande uit twee halve bollen, model Bikini, ontwerp Raul Barbieri & Giorgio Marianelli, uitvoering Tronconi Illuminazione, Italië, jaren '80, hoogte 46,5 cm | € 80 |
3100 | Henk Lycklama à Nijeholt (hedendaags), onder water gelopen straat met duikende figuren, ets 3/4, gedateerd 5 februari 1997, 20 × 13,5 cm | Not sold |
3101 | Tafellamp met hoogglans aluminium kap, model Aqua Cil Tavolo, ontwerp Ross Lovegrove, uitvoering Artemide, Italië, 43 × Ø 32 cm | € 100 |
3102 | Peter Langenberg (1940-2020), kerkhof, ets 37/100, l.o. gesigneerd, 7 × 11 cm | € 30 |
3103 | Kersenhouten mimiset, uitvoering Villeroy & Boch -krasjes-, 60 × 35 × 60 cm | € 120 |
3104 | Metalen en zwartgelakt houten wandsysteem, model CSS, ontwerp George Nelson, uitvoering Mobilier International, Frankrijk, jaren '60, bestaande uit: vier staanders, 251 cm hoog, drie kastjes, zes planken, en een zakje montagemateriaal | Not sold |
3105 | Fon Klement (1930-2000), 'Rose', boardsnede 84/99, r.o. gesigneerd en gedateerd '91, 22 × 22 cm | € 100 |
3106 | Gérard Grassère (1915-1993), 'Geluidstransformatie', acrylverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '79, verso getiteld, 60 × 50 cm | Not sold |
3107 | Jan Montijn (1924-2015), zonder titel, aquatint in kleur 7/10, gesigneerd en gedateerd 1970, 35 × 35 cm | Not sold |
3108 | Hans Leijerzapf (1951), vier zeefdrukken: 'Lente', 'Zomer', 'Herfst' en 'Winter', oplage 1/200 en 2/200, r.o. gesigneerd, 30 × 30 cm | € 180 |
3109 | Bureaustoel met oranje stoffen bekleding in glasvezel kuip, op verrolbaar onderstel, ontwerp Charles en Ray Eames, uitvoering Herman Miller -bekleding sleets-, 84 × 66 × 60 cm | € 250 |
3110 | Twee glasobjecten: gele vaas, ontwerp Henk Blommers, 2004, en meerkleurig vaasje omwonden met strengen, ontwerp Maxi Pretorius, 2005, beide uitvoering Glasfabriek Leerdam -lichte gebruikssporen-, 25 × Ø 17 cm | € 80 |
3111 | Houten kast met puntige kap, waaronder een open vak en zes lades, vermoedelijk Italië, jaren '80/'90, 205 × 47 × 43 cm | € 210 |
3112 | Paul Johan du Toit (1965-2014), 'Moving Point', acrylverf op doek, l.o. gesigneerd en r.o. gedateerd 2000, 61 × 50 cm, inclusief twee publicaties over de kunstenaar, waarvan één gesigneerd, en kopie aankoopbewijs, herkomst: Galerie Plett, Huis ter Heide | € 210 |
3113 | Vitrinekast met bruin metalen frame, vier glazen schappen en spotje bovenin,198 × 63 × 35 cm | € 160 |
3114 | Lies van Vlijmen (1935), keramisch beeld van twee spelende kinderen, ingekraste signatuur en gedateerd '95 -kleine defecten-, 25 × 18 × 18 cm | € 95 |
3115 | Henk van Putten (1936-2019), gezwart houten sculptuur van geometrische vormen 3/6, gesigneerd en gedateerd '84, 28 × 22 × 23,5 cm | € 350 |
3116 | Zes vintage Swatch horloges, waaronder Blue Anchorage, 1991, en de limited edition Rosso sur Blackout, ontwerp Felice Varini, met twee brochures | Not sold |
3117 | Polychroom biscuitporseleinen bakje, gemonogrammeerd HW voor Henk Wolvers, gedateerd '17, daarbij: rookglazen asbak, ontwerp Andries Dirk Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam, bakje 7,5 × 17,5 × 13,5 cm | € 75 |
3118 | Turquoisegeglazuurd keramisch object met Egyptische motieven en glazen waaier, gemonogrammeerd LD of DL, modern, 35 × 24,5 cm | € 90 |
3119 | Verzameling divers keramiek: cache-pots, vaasjes, dekselpot en gemberpotten, alle uitvoering Mobach, Utrecht -gebruikssporen-, grootste cache-pot 18 × Ø 16 cm | € 90 |
3120 | Frank van den Ham (1952), rechthoekig meerkleurig glaskunstwerk bestaande uit twee platen met strependecor en glazen bol, niet gesigneerd, 49 × 40 × 9 cm | € 100 |
3121 | Zwartgelakte vlinderstoel op metalen onderstel, ontwerp Arne Jacobs, uitvoering Fritz Hansen, 2008 -gebruikssporen, kleine beschadiging rechtsboven-, 80 × 50 × 48 cm | € 50 |
3122 | Fon Klement (1930-2000), 'Animation' met annotatie 'voor Dinie en Gerard', boardsnede e.a., r.o. gesigneerd, 49,5 × 49,5 cm | € 60 |
3123 | Antonio Saura (1930-1998), 'Triptico de Amsterdam', zeefdruk 132/190, m.o. gesigneerd, 1975, 70 × 50 cm | € 170 |
3124 | Josip Generalic (1936-2004), avonturier met knapzak, kleurenlitho 89/90, r.o. gesigneerd, 41 × 28,5 cm | € 20 |
3125 | Plexiglazen klapstoel met verchroomd metalen frame, model Ouverture, ontwerp Enrico Cioncada, modern, 46 × 48 × 48 cm | € 45 |
3126 | Theo Michels (1908-1981), rivierlandschap met huizen en brug, gemengde techniek, r.o. gesigneerd 48,5 × 63 cm | € 40 |
3127 | Dirk Breed (1920-2004), brug in Noord-Hollands landschap, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -volgrecht van toepassing-, 57,5 × 98 cm | € 650 |
3128 | Marsglobe, bedrukt papier op kunststof kern, los liggend op kunststof voet, uitvoering Replogle Globes, circa 1990, Ø 30 cm | € 80 |
3129 | Richard Karel Peskovski (1907), 'Aan mijn biechtvader in aandenken', aquarel en krijt op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '37, 49,5 × 63,5 cm | € 25 |
3130 | Willem Fiege (1914-1978), keramische vaas en bekervaasje, daarbij: Joop Cock (1948), twee keramische vaasjes, 27 × Ø 12 cm | € 35 |
3131 | Paar verzilverde conische cocktailbekers op driehoekige voet, vaak toegeschreven aan La Maison Desny, Frankrijk, art deco -beide verweerd-, hoogte 11,3 cm | Not sold |
3132 | Mieke Selleslagh (1954), rakugestookte bedekte vaas, België, jaren '80, 20 × Ø 20 cm | Not sold |
3133 | Jan van der Vaart (1931-2000), gebronsde keramische kom, gemerkt en gedateerd '64, 10 × 19,5 cm | Not sold |
3134 | Hoge blauwgeglazuurde vaas, uitvoering Amstelhoek, gemerkt EA x 9002, hoogte 31,5 cm | € 60 |
3135 | Blauwgeglazuurde getordeerde vaas, ontwerp Jan van der Vaart, uitvoering Royal Tichelaar, Makkum, 15 × 12 × 12 cm | € 85 |
3136 | Design sieraden, waaronder 3D geprint blauw collier, model Bern, uitvoering Maison 203, en bronzen opengewerkte armband, Verde Calado, Barcelona | € 170 |
3137 | Plateel vaasje met gekleurde horizontale banen, uitvoering De Zwing, Noordwijk, hoogte 10,5 cm | € 65 |
3138 | Plateel vaas met turquoise lusterglazuur, uitvoering St. Lukas, Utrecht, hoogte 16 cm | € 90 |
3139 | Jan van der Vaart (1931-2000), bruin- en beigegeglazuurd keramisch vaasje, gemerkt en gedateerd '61, 23 × Ø 12 cm | € 70 |
3140 | Vier handbeschilderde glasobjecten: twee schotels en een kom, decor Limoncino, en vogel met rode tulpen, model Birdy, alle ontwerp Ulrica Hydman-Vallien en uitvoering Kosta Boda, Zweden, 16 × 14 × 23 cm | Not sold |
3141 | Acht diverse aardewerk lusterglazuur vaasjes, waarvan zeven uitvoering St. Lukas, Utrecht -één met defect aan hals, één ongemerkt-, hoogte grootste 19 cm | € 550 |
3142 | Robin Welch (1936-2019), rakugestookte keramische kom met zwart-wit lijnendecor, Engeland, jaren '80, 10 × Ø 25 cm | Not sold |
3143 | Johan van Loon (1934-2020), grijze keramische kom met blauw glazuur, gemerkt, jaren '80, 10 × Ø 21 cm | € 70 |
3144 | Polychroom beschilderde balustervormige plateel vaas en dekselpotje, beide uitvoering Zuid-Holland, Gouda -kleine glazuurdefecten-, hoogte grootste 31 cm | € 95 |
3145 | Toegeschreven aan Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985), kinderen in de regen, potlood en aquarel op papier, niet gesigneerd, 10 × 11,5 cm | € 180 |
3146 | Twee glasobjecten: vaas met handgeschilderd strependecor, en dikwandige blauwe kom met langgerekte bellen, beide uitvoering Orrefors, Zweden, modern, 17 × Ø 19 cm | € 55 |
3147 | Drie meerkleurige glasobjecten, ontwerp Paul Spannenberg, uitvoering Glas Leerdam, 14 × Ø 13 cm | € 210 |
3148 | Drie keramische schalen waarvan één in houten staander, de binnenzijde met glanzend glazuur, gemerkt met monogram, vermoedelijk 'MA' of 'WA', 13 × Ø 25 cm | Not sold |
3149 | Keramiek sculptuur vervaardigd van vier gebogen geglazuurde kleiplaten, gemonogrammeerd TA of AT, 15 × 18 × 19 cm | € 30 |
3150 | Johnny Rolf (1936), landschap met smalle doorgang, paar keramische vormstukken van geelbakkende klei met zwart, rood en blauw glazuur, gemerkt, jaren '80, circa 23 × 47 × 17 cm per stuk | € 120 |
3151 | Konstantin Ivanovich Rudakov (1891-1949), staande vrouw, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd in potlood, 32 × 18,5 cm | € 120 |
3152 | Konstantin Ivanovich Rudakov (1891-1949), staande vrouw met sigaret, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd in potlood, 28,5 18,5 cm | € 120 |
3153 | Konstantin Ivanovich Rudakov (1891-1949), staande vrouw kijkend naar rechts, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd in potlood, 29 × 18,5 cm | € 120 |
3154 | Verstelbare metallic blauwe kunststof bureaulamp, model Heron, ontwerp Isao Hosoe, uitvoering Luxo, Italië jaren '80-'90, hoogste stand 65 cm | € 150 |
3155 | Mimiset van drie perspex bijzettafeltjes -krasjes-, 45 × 37 × 39 cm | € 85 |
3156 | Vijflichts glazen Venetiaanse kroon met goudluster, blad- en bloemmotieven, tweede helft 20e eeuw -één gebroken en gelijmd blad-, 50 × Ø 45 cm | Not sold |
3157 | Piet Wiegman (1930-2008), haan, houtsnede, r.o. gesigneerd, 40 × 48 cm | € 95 |
3158 | Dora Tuynman (1926-1979), abstracte compositie, olieverf op board, gesigneerd en gedateerd '57, 75 × 16,5 cm | € 1900 |
3159 | Gesneden houten reliëf, modern, verso onduidelijk gesigneerd -chipje aan onderzijde-, 76 × 31 cm | Not sold |
3160 | Xandra Donders (1962), 'Rennende Giraffe', zeefdruk 46/55, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 30 × 40 cm | € 90 |
3161 | Simon Oud (1956), 'Kavel 5', gezwart houten sculptuur, verso gesigneerd en gedateerd 2011, 38 × 38 × 3 cm | € 80 |
3162 | Christophora Robeers (20e eeuw), 'Inside light III', zeefdruk, r.o. gesigneerd en gedateerd '96, 30 × 40 cm | € 35 |
3163 | Jean Cocteau (1889-1963), 'O.T. Entwurf für die Wandmalereien von Villefranche und Menton', litho 77/150, gesigneerd en gedateerd 1956, 65 × 50 cm | € 130 |
3164 | Ted Felen (1931-2016), drie zeefdrukken, alle l.o. gesigneerd en gedateerd '92, 33 × 38 cm | € 85 |
3165 | Armstoel met gemêleerd grijze kussens op buisframe onderstel, ontwerp Willem Hendrik Gispen, uitvoering Dutch Originals -vlekken in bekleding-, 102 × 84 × 88 cm | € 650 |
3166 | Ru van Rossem (1924-2007), 'Variaties in rood - India', aquatint 6/35, m.o. gesigneerd en gedateerd '91, herkomst: Kunsthandel Borzo, 's-Hertogenbosch, 90 × 58 cm | € 45 |
3167 | Hollandse School: orthodoxe kerk, gemengde techniek, niet gesigneerd, verso toegeschreven aan R.J.C. de Jonge | Not sold |
3168 | Alexander Hajé (1956), 'Monda Bilor', acrylverf op papier, gedateerd 1989, verso op de lijst gesigneerd en met persoonlijke notitie, 29 × 36 cm | Not sold |
3169 | Paulus Verwey (1951), ontmoeting tussen twee mensen met op de achtergrond De Lange Jan en Villa Härtel in Amersfoort, olieverf op board, l.o. gemonogrammeerd en gedateerd '87, verso gesigneerd en gedateerd, 65 × 50 cm | € 100 |
3170 | Piet Klaasse (1918-2001), 'Dizzy Gillespie', litho 27/100, r.o. gesigneerd en gedateerd 1988, 51 × 38 cm | Not sold |
3171 | Franciscus Hendrikus 'Frans' Verpoorten (1924- 1997), 'Zeesterren en mosselschelpen, ets 3/25, r.o. gesigneerd, 19 × 26 cm | Not sold |
3172 | Theo Kurpershoek (1914-1998), 'Zuid-Limburg', ets 4/30, l.o. gesigneerd, 24 × 30 cm | € 80 |
3173 | Paar bruinlederen safaristoelen met palissander onderstellen, model Sirocco, ontwerp en uitvoering Arne Norell Möbler, Zweden, jaren '60 -beide stoelen met één vakkundig gelijmde poot, gebruikssporen- 71 × 68 × 66 cm | € 1100 |
3174 | Matglazen tafellamp, eind 20e eeuw, 37 × Ø 29 cm | € 60 |
3175 | Roestvrijstalen tafellamp, model R-60 'Krekel', ontwerp Otto Wasch, uitvoering Raak, jaren '60, 19 × 23 × 17 cm | € 160 |
3176 | Boomstamsalontafel, het blad afkomstig van een 200-jarige paardenkastanje uit landgoed Zuilenveld, Oud-Zuilen -bovenzijde blad met een paar geknapte bellen in de epoxyhars-, 52 × 91 cm | € 95 |
3177 | Paar aluminium hanglampen, uitvoering Original BTC, Engeland, Ø 43 cm | € 80 |
3178 | Aluminium hanglamp met opaline kap, modern, 32 × 38 cm | € 60 |
3179 | Hollandse School: vijf tekeningen, potlood en aquarel, alle tweede kwart 20e eeuw, grootste 22,8 × 18 cm | Not sold |
3180 | Helen Nieuwendijk (1946), kleurrijke compositie met figuren, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '96, 100 × 120 cm | Not sold |
3181 | Witgelakte metalen vloerlamp, model Cadmo Terra, ontwerp Karim Rashid, uitvoering Artemide, Italië, 174 × Ø 32 cm | € 220 |
3182 | Klaas van den Berg (1941-2018), vijf bronzen beelden, 35 × 5,5 × 5 cm | € 240 |
3183 | Vijf schilderijen: Peter Meijer (1953), kleurrijke composities, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd, 20 × 20 cm | € 150 |
3184 | Henk Verweij (1957), drie glasobjecten: vaasje, schaal en kom, alle gesigneerd, uitvoering Glasfabriek Leerdam, 11 × Ø 30 cm | € 180 |
3185 | Koperen vakkenkast, model '97,5 % cabinet', ontwerp en uitvoering Piet Hein Eek, 2009 -lichte gebruikssporen-, 102 × 100 × 27 cm | € 500 |
3186 | Glazen hanglamp met gemarmerd decor, afmetingen kap 16 × Ø 40 cm | € 45 |
3187 | Zeppelinvormige lamp gemaakt van diverse soorten metaal, modern | € 100 |
3188 | Josip Generalic (1936-2004), bosrijk landschap met landarbeider en springend paard, kleurenlitho XIII/L, r.o. gesigneerd -enkele roestvlekjes in marges-, 58,5 × 72 cm | € 65 |
3189 | Schilderij: half man-half tractor, olieverf op doek, gesigneerd Daniël en gedateerd 88, 60 × 50 cm | Not sold |
3190 | Brecht (1953-2010), persoon naast palmbomen, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd 1980, 33 × 47 cm | € 55 |
3191 | Annemieke Couzy (1964), 't Bordje van Blokker', aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd augustus 1991, 69 × 89 cm | Not sold |
3192 | Robert Terwindt (1940-2019), figuur met pop, inkttekening, l.o. gesigneerd en gedateerd '95, 27 × 22 cm | Not sold |
3193 | Oost-Europese School: moderne compositie met figuren en wezens, gemengde techniek op karton, r.o. onduidelijk gesigneerd, gedateerd '96, 21 × 21 cm | € 35 |
3194 | Peter Boekholt (1949), 'Idylle', olieverf op paneel, r.o. gemonogrammeerd en gedateerd 1997, op verso nogmaals gesigneerd en gedateerd, herkomst: Galerie Honingen, Rotterdam, kopie aankoopbewijs aanwezig, 40 × 50 cm | Not sold |
3195 | Jenny Johanna Dalenoord (1918-2013), 'Plaza Mayor, Madrid', gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en l.o. gedateerd 1951, 32 × 50 cm | Not sold |
3196 | Fernay, pseudoniem Ferdinand Sparnaay (1933), 'La joie de vivre', olieverf op papier, r.o. gesigneerd en genummerd 75429, 14 × 21 cm | € 40 |
3197 | Crèmewitte kunststof kapstok, model Planta, ontwerp Giancarlo Piretti, uitvoering Anonima Castelli, Italië, 165 x Ø 40 cm | € 75 |
3198 | Twee aquarellen: de kus, en de omhelzing, beide l.o. gemonogrammeerd HR en gedateerd 2002, 25 × 20 cm en 17,5 × 14 cm | € 50 |
3199 | Drie geplastificeerde draadstalen stoelen met losse blauwe kussens, jaren '70/'80 -gebruikssporen, plastificering defect-, 80 × 55 × 43 cm | Not sold |
3200 | Glazen en messing hanglamp, model Snowball, ontwerp Emil Stejnar, uitvoering Val Saint Lambert, België -twee glazen kraagjes ontbreken-, 57 × Ø 48 cm | Not sold |
3201 | Aluminium hanglamp, uitvoering Original BTC, Engeland, 35 × Ø 36 cm | € 80 |
3202 | Witte metalen hanglamp, uitvoering Original BTC, Engeland, 35 × Ø 35 cm | € 60 |
3203 | Groene aluminium heksenhoed lampenkap, uitvoering Philips, jaren '60 -enkele krasjes, enkele doffe plekken-, 34 × Ø 44 cm | € 60 |
3204 | Piet Warffemius (1956), 'One Star Shining, zeefdruk 25/100, m.o. gesigneerd in potlood en gedateerd 1987, 64 × 53 cm | Not sold |
3205 | Zuid-Europese School: Mediterraans straatje, acrylverf op board, r.o. onduidelijk gesigneerd, 70 × 30 cm | Not sold |
3206 | Jules Verschuuren (1920), abstracte compositie, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 75 × 110 cm | € 130 |
3207 | Theo Kuijpers (1939), 'Chartres', zeefdruk 38/65, in opdracht voor Reader's Digest, 1990, in potlood r.o. gesigneerd -papier een beetje bobbelig-, 60 × 42 cm | Not sold |
3208 | Hollandse School: abstracte voorstelling van bedrijvigheid in de haven, gouache op papier, onduidelijk gesigneerd en gedateerd '65, 56,5 × 41 cm | Not sold |
3209 | Hélène Bueno (1949), 'Het meisje in mij', aquarel, niet gesigneerd, verso toegeschreven en gedateerd 1983 met label, 53 × 69 cm, daarbij: Johannes Bezaan (1894–1952), stilleven met wajangpoppen, pastel op papier, l.o. gesigneerd, 67 × 94 cm | Not sold |
3210 | P. Vachin (XX), 'Table dans les verts', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '66, 60 × 81 cm | € 95 |
3211 | Aardewerk tafellamp met ruitjesdecor in reliëf en met stof beklede kap, uitvoering Søholm Stentøj, Denemarken, derde kwart 20e eeuw, hoogte inclusief kap | € 110 |
3212 | Kunststof wand- of tafellamp met rechthoekige oranje vlakjes op matglazen fond in zwartgeschilderd kader, jaren '70 -vuil, defecten-, 30 14 × 14 cm | € 55 |
3213 | Bagageset gemerkt Vogue, bestaande uit: koffer, dokterstas, en beautycase, daarbij: Martin Visser handtas, alle 21e eeuw, koffer 50 × 70,5 × 23 cm | € 95 |
3214 | Teak dressoir met zes lades en twee met stof beklede schuifdeurtjes, staand op messing poten, ontwerp William Watting, uitvoering Modernord, Nederland, jaren '60 -kleine breuken in enkele handvatten, en vlekken in bekleding en houtwerk-, 84 × 210 × 47,5 cm | € 850 |
3215 | Staande lamp met witte plexiglas kap en bovenlicht op verchroomde voet, jaren '60/'70, 150 × Ø 54 cm | € 270 |
3216 | Zilverkleurige kunststof ijsemmer in de vorm van een ananas, 34 × Ø 18 cm | € 325 |
3217 | Loungeset bestaande uit twee fauteuils, hocker en salontafeltje, alle van zwartgelakt hout met rotan bespanning en messing details, de zitmeubelen bekleed met donkergroene stof, model Targa, ontwerp Studio GamFratesi, uitvoering Gebrüder Thonet, Wenen, hedendaags | € 950 |
3218 | Vierkante donkerbruine houten bijzettafel met glazen blad, model Reverso, ontwerp Massimo Scolari, uitvoering Giorgetti, Italië, 40 × 90 × 90 cm | € 50 |
3219 | Paar ronde bijzettafeltjes met rvs en houten onderstel, de witte opaalglazen bladen in hoogte verstelbaar door middel van ronddraaien, model Roi, ontwerp Chi Wing Lo, uitvoering Giorgetti, Italië -één draaiknopje los maar aanwezig-, 35 × Ø 55 cm | € 350 |
3220 | Turks tapijt Milas, 190 × 120 cm | € 45 |
3221 | Paar houten stoelen met blauwe stoffen bespanning, op de manier van Pierre Jeanneret maar niet van zijn hand, tweede helft 20e eeuw -sporen van oude laklaag-, 90 × 62 × 70 cm | € 325 |
3222 | Plexiglazen zigzagstoel en bijzettafeltje, modern -gebruikssporen-, | € 160 |
3223 | Vierkante salontafel met glazen blad en deels goudkleurig metalen frame, in de stijl van Renato Zevi, vermoedelijk Italië -chip van glas in hoek-, 45 × 118 × 118 cm | Not sold |
3224 | Handgeknoopt wollen tapijt, jaren 70 320 × 230 cm | € 270 |
3225 | Twaalflichts organisch gevormde metalen kroonluchter met druppelvormige glazen pegels, ontwerp en uitvoering Leclercq & Bouwman, modern, 120 x 145 x 70 cm | € 150 |
3226 | Fauteuil met cognackleurige lederen zitting op gebogen rvs platstaf frame, model Ra, ontwerp Pierre Thielen, uitvoering Studio Industrial Design voor Metz & Co, Nederland, jaren '60 -gebruikssporen-, 68 × 60 × 60 cm | € 1800 |
3227 | Groen aardewerk serviesgedeelte, uitvoering Zaalberg, Utrecht, jaren '70, bestaande uit: zes borden, ronde schaal, twee kleine terrines, grote terrine, sauskom, saladeschaal, drie ontbijtbordjes, twee theekoppen, vier schoteltjes, theepot, melkkan, suikerpot, acht kommen, en vier eierdoppen -krassen-, borden Ø 24 cm | € 210 |
3228 | Stalen kinetische sculptuur: vier met elkaar bewegende cilinders, gemonogrammeerd F.H.P., vermoedelijk voor F.H. Peeters, en gedateerd '87, 43,5 × 20 × 14 cm | € 170 |
3229 | Stoel met zitting van palissandergefineerde multiplex latten en buisframe onderstel, model Scandia, ontwerp Hans Brattrud, uitvoering Hove Møbler, Noorwegen, jaren '60 -reparaties aan zowel kuip als onderstel, fineer schades-, 101 × 73 × 90 cm | Not sold |
3230 | Rechthoekige eiken tafel met twee uitschuifbladen, derde kwart 20e eeuw, 73 × 135 × 90 cm, uitgeschoven lengte 235 cm | € 230 |
3231 | Zes eikenhouten stoelen met donkerblauwe stoffen zittingen, uitvoering Bramin Møbler, Denemarken -bekleding zittingen defect, watervlekken-, 76 × 47,5 × 48 cm | € 350 |
3232 | Paar fauteuils met blauwe stoffen bekleding op verchroomd buisframe onderstel, model Orange Slice, ontwerp Pierre Paulin, uitvoering Artifort -gebruikssporen, enkele vlekken in bekleding-, 80 × 83 × 77,5 cm | Not sold |
3233 | David Roberts (1947), grote geglazuurde keramiek vaas met craquelé decor, rakugestookt, gemonogrammeerd, 57 × Ø 34 cm | € 300 |
3234 | Iriserend glazen vaas met rood vlamdecor, uitvoering Tiffany's & Co., gemerkt, moderne uitvoering naar voorbeeld van de 'fravile' vazen van Louis Comfort Tiffany uit eind 19e/begin 20e eeuw, 36,5 × Ø 15 cm | € 90 |
3235 | Vilma Henkelman (1944-2023), grote handgedraaide keramische schaal met zwart spetterdecor, 5,5 × Ø 44 cm | € 60 |
3236 | Salontafel met messing onderstel en glazen blad, modern -gebruikssporen-, 38,5 × 140 × 70 cm | Not sold |
3237 | Karel Appel (1921-2006), 'L'eloge de la Folie', portfolio zonder inhoud, met zeefdruk op de voor-, binnen- en achterzijde -enkele beschadigingen-, 80 × 63,5 cm | € 110 |
3238 | Kersenhouten tafel met wengé bies in het blad, eind 20e eeuw -gebruikssporen-, 76 × 180 × 90 cm | € 120 |
3239 | Zes verchroomde buisframe stoelen met lederen rug, zitting en armleggers, model MG5, ontwerp Centra Studio, uitvoering Matteo Grassi, Italië, jaren '80 -gebruikssporen-, 81 × 55 × 51 cm | € 1200 |
3240 | Perzische gabbeh Luri, midden 20e eeuw, 230 × 112 cm | € 70 |
3241 | Zwartgelakte houten ladderstoel met hoge rug en groene zitting, model Hill House Chair, ontwerp Charles Rennie Mackintosh, uitvoering Cassina, eind 20e eeuw, herkomst: collectie Mandemakers, 140 × 41 × 34 cm | € 400 |
3242 | Vloerstaande lamp met witte kunststof kap, model Panthella, ontwerp Verner Panton, uitvoering Louis Poulsen -lichte gebruikssporen-, 130 × Ø 50 cm | € 280 |
3243 | Zwartgelakte houten ladderstoel met hoge rug en groene zitting, model Hill House Chair, ontwerp Charles Rennie Mackintosh, uitvoering Cassina, eind 20e eeuw, herkomst: collectie Mandemakers, 140 × 41 × 34 cm | € 350 |
3244 | Loungefauteuil met ottoman, beide met oranje stoffen bekleding op aluminium onderstel, model EA 124 en EA 125, ontwerp Charles & Ray Eames, uitvoering Vitra, maat stoel 99 × 64 × 79 cm | € 2000 |
3245 | Palissandergefineerd dressoir met drie deurtjes, esdoorngefineerd interieur en in het basement drie lades, uitvoering Viken Møbelfabrikk, Noorwegen, gemerkt onder lade, circa 1970 -vlekken in afwerking, stukje ladefront gelijmd-, 74 × 180 × 45 cm | € 400 |
3246 | Fauteuil met lichtgrijze gestreepte bekleding op donkerbruine esdoorn poten, en bijbehorende hocker, model Normal, ontwerp Massimo Scolari, uitvoering Giorgetti, Italië -lichte gebruikssporen- | € 180 |
3247 | Aluminium hanglampje, uitvoering Original BTC, Engeland, 29 × Ø 28 cm | € 40 |
3248 | Aluminium hanglamp, uitvoering Original BTC, Engeland, 36 × 34 cm | € 60 |
3249 | Aluminium hanglamp, uitvoering Original BTC, Engeland, 44 × Ø 41 cm | € 70 |
3250 | Paar vloerlampen met hoogglans aluminium kap, model Aqua Cil Terra, ontwerp Ross Lovegrove, uitvoering Artemide, Italië, 180 × Ø 32 cm | Not sold |
3251 | Salontafel met drie verspringende ronde bladen, model Ninfea, uitvoering Leolux, modern, 43 × 93 × 88 cm | € 425 |
3252 | Frank van den Ham (1952), staand blauw glazen glaskunstwerk met lijnendecor en organische uitlopende bovenrand -kleine chipjes van linker- en rechter onderhoek-, 47 × 37 × 7 cm | Not sold |
3253 | Glazen salontafel met etagère en bronzen poten, model T 24, ontwerp en uitvoering Peter Ghyczy, laatste kwart 20e eeuw -randchip van etagère, brons vlekkerig-, 130 × 80 × 45 cm | Not sold |
3254 | Ronde glazen plafonnière, Murano, Italië, jaren '70 | € 130 |
3255 | Frank van den Ham (1952), nest van zes deels gesatineerd glazen schalen met vrij gevormde randen, één van lichtblauw glas, Ø grootste 47 cm | € 30 |
3256 | Slaapbank met grijs stoffen kussens op zwartgelakt stalen frame, model Sluiskil, ontwerp Martin Visser, uitvoering 'T Spectrum, jaren '50, 78 × 190 × 70 cm | Not sold |
3257 | Met zwart leder beklede bureaustoel op draaibaar platstaf onderstel met wieltjes, uitvoering Drambert, laatste kwart 20e eeuw -gebruikssporen-, 104 × | € 130 |
3258 | Kunststof stoel in de vorm van een hand, 87 × 75 × 53 cm | € 130 |
3259 | Tweedelig driehoekig mimistel met glazen blad en chromen randen -krasjes, meerdere randchips-, 75 × 36,5 × 37 cm | Not sold |
3260 | Draaifauteuil met lichtgekleurde wollen bekleding en lichtbruine lederen armleuningen, model F140, ontwerp Geoffrey Harcourt, uitvoering Artifort, gemerkt onder voet, jaren '70 -doorgesleten plek voorin bekleding- | € 50 |
3261 | Zwartgelakte houten fauteuil met oranje stoffen bekleding op stalen onderstel, model Lotus, ontwerp Rob Parry, uitvoering Gelderland, circa 1960 -schuim kussens vergaan, lakwerk sleets-, 93 × 70,5 × 88 cm | Not sold |
3262 | Oosterse kelim, 185 × 147 cm | Not sold |
3263 | Zilverkleurige waterketel op kunststof basement, model Hot Bertaa, ontwerp Philippe Starck, uitvoering Alessi, Italië, 34 × 32 cm | € 85 |
3264 | Theo Mackaay (1950), religieuze voorstelling, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1997, 140,5 × 140,5 cm | € 2100 |
3265 | Drie lampen: geel kunststof bureaulampje, model NA-718, uitvoering Kreo-Lite aiai -kunststof iets vergeeld, deukje in achterzijde kap-, bureaulamp met oranje kunststof kap, uitvoering Okusun -gebruikssporen-, en wit kunststof tafel- of wandlamp, model Delamp, ontwerp Rob Wermenbol, uitvoering Indoor, 1983 -lichte verkleuring en gebruikssporen-, 36 × 40 × 16 cm | € 100 |
3266 | Anton Rooskens (1906-1976), totem, linosnede, r.o. gesigneerd en gedateerd '62 -papier vergeeld, vouw-, 31 × 8,5 cm | € 85 |
3267 | Witgeglazuurde keramische vaas met reliëfdecor: kamelen, ontwerp Bouke Mobach jr. en Klaas Mobach jr., uitvoering Mobach, Utrecht, 1950-1965 -enkele haarlijnen-, 30 × Ø 25 cm | Not sold |
3268 | Witgeglazuurde flesvaas en vaas met reliëfdecor: kraanvogels, ontwerp Bauke Mobach jr. en Klaas Mobach jr., uitvoering Mobach, Utrecht, 1950-1965 -enkele haarlijnen-, 27 × 12 cm | € 90 |
3269 | Geneviève Marie Gallibert (1888-1978), zicht op de Riviera, kleurenlitho 17/50, r.o. gesigneerd, 60 × 50 cm -vlekken in de marge- | € 110 |
3270 | Tafellamp met witte kunststof kap, model Panthella, ontwerp Verner Panton, uitvoering Louis Poulsen -aanhechting kap-voet defect-, 70 × Ø 50 cm | € 230 |
3271 | Witgeschilderde houten sculptuur: geabstraheerd figuur, gesigneerd F.H. Peeters, laatste kwart 20e eeuw, 50 × 15 × 15 cm | € 160 |
3272 | Fon Klement (1930-2000), 'Dame op strand', boardsnede 21/24, r.o. gesigneerd en gedateerd '62, 47 × 47 cm | € 90 |
3273 | Een blauw- en een witgelakt metalen bollampje op verchroomde ronde voet, uitvoering Concord, jaren '60/'70, circa 25 × Ø 20 cm | € 65 |
3274 | Teakhouten dressoir met drie deurtjes en vier lades, het front met twee messing appliques, de bovenste lade ingedeeld als bestekla, uitvoering Hendrickx, België, jaren '60 -defecten aan fineer, waarvan enkele delen nog aanwezig, plank binnenin ontbreekt-, 94 × 240 × 48 cm | € 350 |
3275 | Chromen vloerlamp met twee beige kunststof kappen op metalen basement, uitvoering Dijkstra Lampen, jaren '70 -gebruikssporen-, 170 × kap Ø 26 cm | € 200 |
3276 | Diverse metalen wandsysteem-delen, Tomado en Pilastro, derde kwart 20e eeuw -gebruikssporen- | € 65 |
3277 | Grote verzameling strooiers, voornamelijk tin, daarbij: dekselpot | € 130 |
3278 | Icosaëder hanglamp van twintig palissandergefineerde vlakken met kunststof ringen, jaren '50 -defecten, één deel zit los-, 25 × 25 cm | € 45 |
3279 | Twee vloerlampen: één verchroomd met zwarte voet, de ander wit met twee spots, beide tweede helft 20e eeuw, hoogte witte lamp 171 cm | € 65 |
3280 | Japans porseleinen serviesgedeelte, model Humoresque 6685, uitvoering Noritake, jaren '70, bestaande uit: twaalf dinerborden, twaalf diepe borden, veertien ontbijtborden, twaalf theekop-en-schotels, dertien koffiekop-en-schotels, bedekte terrine, vleesschaal, saladeschaal, vleeswarenschaal, elf taartbordjes, twaalf dessertschaaltjes, sauskom, en suikerbord, dinerbord Ø 26,5 cm | € 280 |
3281 | Teakhouten uitschuiftafel, model AT-312, ontwerp Hans J. Wegner, uitvoering Andreas Tuck, Denemarken, jaren '50-'60 -gebruikssporen, stootplekken aan poten, blad met verkleuringen-, uitgeschoven formaat 72 × 240 × 89 cm | € 850 |
3282 | Set van vier afrormosia ladderstoelen met bruin stoffen bekleding, model ST09, ontwerp Cees Braakman, uitvoering Pastoe, Utrecht, jaren '60 -gebruikssporen-, 90 × 46 × 43 cm | Not sold |
3283 | Eénlichts vloerlamp met witgelakte stalen kap en voet op verchroomde stam, model Spider, ontwerp Joe Colombo, uitvoering Oluce, Italië, jaren '60 -deukje aan achterzijde kap-, hoogte 145 cm | € 180 |
3284 | Drie ronde witte kunststof kastjes met schuifdeurtjes: twee witte met drie vakken, en één zwarte met twee vakken, model Componibili, ontwerp Anna Castelli-één wit kastje verkleurd-, en witte kunststof lectuurbak, ontwerp Giotto Stoppino, alle uitvoering Kartell, Italië, jaren '70, maat driedelig kastje 58 × Ø 32 cm | € 240 |
3285 | Vijf witte kunststof 'Tulip' kuipstoelen, vier met blauwe wollen kussens, één met donkerblauw satijn, model 150, ontwerp Eero Saarinen, uitvoering Knoll International -gebruikssporen-, 80 × 66 × 60 cm | € 1800 |
3286 | Perzische kelim Senneh, 150 × 120 cm | € 160 |
3287 | Vierkante formica eettafel met verchroomd onderstel, jaren '60/'70, 72 × 120 × 120 cm | Not sold |
3288 | Trolley met twee ronde multiplex bladen op opvouwbaar stalen frame, vermoedelijk uitvoering Ary Fanérprodukter, Zweden, midden 20e eeuw, 65 × Ø 45 cm | € 140 |
3289 | Pakistaans tapijt in Serapi-stijl, 330 × 232 cm | € 150 |
3290 | Trolley met vier verwisselbare bladen op verchroomd frame, 71 × 40 × 75 cm | € 120 |
3291 | Zeven grafische werken van diverse kunstenaars, waaronder: Frans Masereels en Michel van Overbeeke | € 30 |
3292 | Dirk Hidde Nijland (1881-1955), grillige kust, houtsnede, r.o. in potlood, gesigneerd, 54 × 33 cm | € 40 |
3293 | Gravure: 'Platte grond der stad Utrecht', door Reinier Vinkeles, uitgave 1778 -voor de helft op kartonnen drager bevestigd, enkele scheurtjes in de marges-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 64 × 94 cm | € 375 |
3294 | Guillaume le Roy (1938-2008), abstracte compositie met witte vorm en rode streep, houtsnede 4/10, verso m.o. gesigneerd en gedateerd '86 -geplakt op stuk karton-, 80 × 120 cm | Not sold |
3295 | 14 etsen en litho's van diverse Engelse kunstenaars, waaronder: Frank Short (3x), Francis Haden (2x), Charles Baskett (2x) en Joseph Pennel, maat passe-partout 32,5 × 50 cm | Not sold |
3296 | Tien grafische werken van diverse kunstenaars, waaronder: Auguste Brouet (2x), Charles Laborde en Antoon Derksen van Angeren, afmetingen passe-partout 32,5 × 50 cm | € 50 |
3297 | Diverse grafiek, waaronder: Hendrik Johannes Haverman, Anton Mauve, en Jan Alexander Hohman, daarbij: een aquarel en een sepia | € 110 |
3298 | Tibetaanse thangka: Shakyamuni/Gautama Boeddha, lijmverf op textiel, 19e/20e eeuw, 54 × 40,5 cm | € 140 |
3299 | Tibetaanse thangka: Amitayus, lijmverf op textiel, 19e/20e eeuw, 66 × 41,5 cm | € 150 |
3300 | Kleine Tibetaanse thangka: Pehar Gyalpo te paard, lijmverf op textiel, 19e/20e eeuw, 37 × 26,5 cm | € 60 |
3301 | Jan Strube (1892-1985), acht grafische werken: 'Noord-Holland', 'Prins van Oranje', 'Brugge', 'Dorpje Lem', 'Poppenkast', 'In Noord-Holland', 'Brabantsch Vrouwtje', en stal met kip, paard en koe, alle in potlood gesigneerd | € 100 |
3302 | Charles Donker (1940), steenuil, steendruk 3/10, l.o. in de steen en r.o. in potlood gesigneerd, 15,5 × 15 cm | € 220 |
3303 | Oude krijt- en potlood tekening van landschap op gebruind papier -defecten-, 49 × 32 cm | Not sold |
3304 | Diverse grafiek, waaronder: Willem de Zwart, Dirk Harting, Johannes Graadt van Roggen, Theo Dijkwel, en Gerrit de Morée | € 130 |
3305 | Haagse School: de vissers komen thuis, olieverf op karton, r.m. onduidelijk gemonogrammeerd, 16 × 33,5 cm | € 110 |
3306 | Vier Japanse houtblokdrukken: hazenjacht, man met waaier, waaier met etui, en boogschutter -alle met kleine defecten-, afmetingen grootste 17,5 × 13 cm | € 50 |
3307 | Tibetaanse thangka: tronende Witte Tara/Drolma omringd door pioenrozen, lijmverf op textiel, 19e/20e eeuw, 71,5 × 49 cm | Not sold |
3308 | Tibetaanse thangka: vier-armige Avalokiteshvara, lijmverf op textiel, 19e/20e eeuw, 70 × 47 cm | € 140 |
3309 | Tibetaanse thangka: tronende Padmasambhava met kampala, lijmverf op textiel, 19e/20e eeuw, 72 × 50,5 cm | € 100 |
3310 | Vier ingekleurde opticagravures: fonteinen voor een labyrint, 18e eeuw, 40 × 29 cm | € 85 |
3311 | Drie Japanse houtblokdrukken: haren kammen, ratten vangen, en dame in interieur, 19e en 20e eeuw -randen gerafeld-, afmetingen grootste 37 × 26 cm | € 70 |
3312 | Marius Bauer (1867-1932), Oosterse man met kameel, ets no. 33, r.o. in de druk gesigneerd en handgesigneerd, herkomst: Antiquariaat Erik H. Ariëns Kappers, 14 × 19 cm | € 80 |
3313 | Charles Donker (1940), vleermuis, ets 5/20, r.o. in potlood gesigneerd, 16 × 15 cm | € 110 |
3314 | Charles Donker (1940), woning, ets 7/10, r.o. in potlood gesigneerd, 25 × 22 cm | € 190 |
3315 | Twee thangka's: Vajravarahi, en Yama en Yami, lijmverf op papier, 19e-20e eeuw, 38 × 29,5 cm | € 55 |
3316 | Marius Bauer (1867-1932), drie etsen: 'Een fontein in Stamboel', 20 × 14,5 cm; ets uit de serie 'La jeunesse [...]', 6,5 × 10,5 cm; 'Een Harem', 9 × 15 cm, alle r.o. gemonogrammeerd, herkomst: Kunsthandel Borzo, 's-Hertogenbosch | € 100 |
3317 | Jan Veth (1864-1925), portret van een man, litho, 1895, opgenomen in de portefeuille der Nederlandsche etsclub 1895, No. 11, herkomst: Kunsthandel Borzo, 's-Hertogenbosch, 15 × 14 cm | € 170 |
3318 | Willem de Zwart (1862-1931), twee etsen: 'Boerenhuisje met kar ervoor', 14 × 17 cm, en 'Boerderij onder de hoge bomen bij avond', 11 × 15 cm, beide herkomst: Kunsthandel Borzo, 's-Hertogenbosch | Not sold |
3319 | Félix Vallotton (1865-1925), sur le boulevard, litho, r.o. gemonogrammeerd in de druk, gepubliceerd in een tijdschrift, 31 × 24 cm | Not sold |
3320 | Frank Brangwyn (1867-1956), drie verschillende etsen, alle gesigneerd, herkomst: Kunsthandel Borzo, 's-Hertogenbosch, 15 × 10 cm tot 20 × 14 cm | € 65 |
3321 | Twee Japanse schilderingen op zijde, beide gestempeld -bruine vlekjes, gemaroufleerd-, grootste 56 × 48 cm | € 40 |
3322 | Louis Claramunt (1951-2000), twee zeefdrukken zonder titel uit de serie 'Todo lo que un hombre debe saber sobre los toros', genummerd 2/55, r.o. gemonogrammeerd, 1990/1991, inclusief inhoudsopgave van de serie, 90 × 70 cm | € 60 |
3323 | Han van Hagen (1944), 'De Poelkamp te Noorden', ets 26/75, l.o. gesigneerd en r.o. gedateerd 1990, 10 × 68 cm | € 70 |
3324 | Schouwklok in metalen kast, en tafelklokje in houten kast, 26 × 39 × 12 cm | € 30 |
3325 | Buffetkast met twee glazen schuifdeurtjes, klepvak, twee lades en twee deurtjes, bekleed met diverse soorten fineer, art deco -krassen en gebruikssporen-, 160 × 110 × 40 cm | € 150 |
3326 | Verzameling inktpotten en -stellen, voornamelijk bakeliet en glas -enkele defecten- | € 80 |
3327 | Verzameling schelpen en stenen -enkele defecten-, 18 × 22 cm | € 60 |
3328 | Delfts aardewerk kom met blauw-wit bloemdecor en pannekoekbordje met decor van vrouw met hoorn des overvloeds, beide 18e eeuw -chips-, kom 10 × 27 × 23,5 cm | € 95 |
3329 | Diverse theestoven en een gekuipte emmer | € 300 |
3330 | Drielichts verchroomde en zwartgelakte metalen vloerlamp, Duitsland, jaren '60/'70, 165 cm | € 85 |
3331 | Jeanpierre Capron (1921-1997), kuststad bij nacht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '53, 22 × 34 cm | € 80 |
3332 | Hollandse School: roze bloemen op blauwe achtergrond, gemengde techniek op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 'A. Berger, 92', 42 × 34 cm | Not sold |
3333 | Ori Ben-Zeëv (1949), kleurrijke voorstelling met engel, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '90, 38 × 29 cm | Not sold |
3334 | Tempelpendule in zwarte stenen kast, 20e eeuw -plint gelijmd-, 26 × 29 × 13 cm | Not sold |
3335 | Bronzen beeld: zittende vrouw, niet gesigneerd, hoogte 25,5 cm | € 45 |
3336 | Bruine glazen lamp, model Fungo, ontwerp Massimo Vignelli, uitvoering Vennini, Murano, jaren '50, 19 × Ø 14 cm | Not sold |
3337 | Pendule in rood en groen marmeren kast, 20e eeuw, 22 × 32 × 10 cm | Not sold |
3338 | Gelakt houten vakkenkastje met twaalf vakken, tweede kwart 20e eeuw 86 × 125 × 29 cm | Not sold |
3339 | Vier boeken: Feist, S. 'Etymologisches Wörterbuch der gotischen Sprache'. Halle a. S., 1909; W. Braune, 'Gotische Grammatik'. 1909; Enz. Oorspr. linnen | € 40 |
3340 | Boek: 'Platinum by Cartier', 'Triumphs of the Jewelers'Art', door Franco Cologni en Eric Nussbaum, hard cover, daarbij: boek: 'Cartier 1900-1939', door Judy Rudoe | Not sold |
3341 | Joyce Bloem (1951-2017) en Barney Agerbeek, gestoffeerde cassette Jejak Kaki (sporen), met gedichten en litho's, en keramische tegel op de voorkant | Not sold |
3342 | Drie delen: Ministerie van Economische zaken, Commissariaat Generaal voor de Nederlandse Economische Belangen In Duitsland: Verslag over de jaren 1945 en 1946, 1947 en 1948, waaraan is toegevoegd opstel over 'Restitutie in theorie en practijk'. Samen 3 delen. Kl. folio. Gestencild | € 40 |
3343 | Boek: Chanson, L. Traité de d'ébenisterie. Dourdon, H. Vial, 2003. Folio. Linnen. Met 110 platen | € 45 |
3344 | Drie boeken: Bruijn, M. de en R. Raben (Red.) 'The world of Jan Brandes, 1743-1808: drawings of a Dutch traveller in Batavia, Ceylon and Southern Africa'. Zwolle 2004. Met 198 illustraties in kleur; T.M. Eliëns (Red.) 'Wonen op de Kaap en in Batavia 1602-1695'. Zwolle, 2002. Met 81 afbeeldingen in kleur; M.D. Ozinga, 'De monumenten van Curaçao'. 1959. geïllustreerd. 4to. Gebonden | Not sold |
3345 | Boek: Nicolaus, K. Handboek voor het restaureren van schilderijen. Keulen, 1998. 428 pp. 4to. Linnen. Rijk geïllustreerd | € 70 |
3346 | Boek: Bertram, Chr. Noord-Hollands Arcadia: ruim 400 Noord-Hollandse buitenplaatsen in tekeningen, prenten en kaarten uit de Provinciale Atlas Noord-Holland. Alphen a/d Rijn, 2005. 4to. Oorspr. linnen | € 40 |
3347 | Boek: Zilver: Aardewerk, E. and E. Tall and small: antique Dutch silver miniatures. The Hague, 2011. 4to. Oorspr. linnen. Met 575 afbeeldingen | € 120 |
3348 | Boek: Hodges - Feltz, A.C.A.W. von der. Charles Howard Hodges, 1764-1837. 4to. Oorspr. linnen. Met beschrijving en afbeelding van alle de portretten | € 130 |
3349 | Boek: The Pirelli Calendar: the complete works 1964-2004. Ed. L. Sacchi. Milano, Libri Spa, 2004. 515 pp. 4to. Oorspr. band, stofomslag | Not sold |
3350 | Twee boeken: Architectuur - Uffelen, Chr. van. 'Contemporary architecture: masterpieces around the world'. Salenstein (CH), 2023; P. Keskeys, 'Architizer: The world's best architecture'. 2021. 4to. Oorspr. kartonnage | € 40 |
3351 | Toegeschreven aan Piet Dieleman (1956), vrouw in donkere ruimte, olieverf op doek, niet gesigneerd, 70 × 90 cm | Not sold |
3352 | Polychroom gedecoreerd aardewerk beeldje: Maria met Kind, vermoedelijk Frankrijk, 18e/19e eeuw -hoofdje kind gelijmd-, hoogte 22,5 cm | € 70 |
3353 | Diverse muntjes, waaronder een Romeins exemplaar, twee fossielen, twee oosterse snijwerkjes en drie stuks aardewerk naar antiek voorbeeld, Ø schaal 15,5 cm | € 70 |
3354 | Porseleinen kom met kroondecor, model kroonschaal, ontwerp Gunnar Nylund, uitvoering Rörstrand, Zweden, jaren '50, 9,5 × Ø 19 cm | € 40 |
3355 | IJzeren geldkluisje 'Arabian safe' met bronskleurige woestijntaferelen op de zijkanten -sleuteltje vermoedelijk niet bijbehorend, maar slotje gaat open-, 11,5 × 10,5 × 10,5 cm | € 45 |
3356 | Anne ten Broek (1938), twee keramische objecten: blauw-groengeglazuurde halve cirkel met rietkraag en kikkers op waterlies, en halve cirkel met twee vogels op tak, gesigneerd en gedateerd 18-3-2004 en 13-1-2004 -kleine defecten-, grote 30 × 15,5 cm | Not sold |
3357 | Porseleinen beeld: pianospel, gemerkt 'MZ Ireland Dresden', tweede helft 20e eeuw -kleine defecten-, 18 × 22 × 16 cm | € 40 |
3358 | Tijmen Moll (1890-1975), kustgezicht Zweden, met vele zeilbootjes, aquarel en gouache op karton, r.o. gesigneerd, 30 × 40 cm | € 20 |
3359 | Paar aardewerk vaasjes met polychroom bloemdecor, naar Delfts voorbeeld, 19e eeuw -beide gelijmd-, 12,5 × Ø 7 cm | Not sold |
3360 | Drie messing opbergdoosjes, alle met bladerdecor in reliëf, vermoedelijk India, 19e eeuw, grootste 11,2 × Ø 7,8 cm | € 60 |
3361 | Bronzen kistje met geëmailleerde bloemstukken in de cartouches, staand op drakenpoten, in de stijl van Middeleeuwse reliekschrijnen, 19e/20e eeuw, 21,5 × 22 × 15 cm | € 190 |
3362 | Zes kunststof koeien, waaronder zebra exemplaar, uitvoering Cow Parade, begin 21e eeuw -één scharnier van koe met klepje defect, wit kunststof iets vergeeld-, 20 × 31 × 9 cm | € 140 |
3363 | Vier aardewerk tegels met blauw-wit decor: mensen, herder en spelen, drie met spinnenkop- en één met ossenkophoekmotieven, 18e-19e eeuw, 13 × 13 × 1 cm | Not sold |
3364 | Diverse bureauartikelen: pennen, inktstellen, puntenslijpers etc. -gebruikssporen- | € 160 |
3365 | 47 blauw-witte aardewerk tegels met gelijkende bloemenvaasmotieven -defecten- | € 300 |
3366 | Jerre Hakse (1937): 'Landschap', olieverf op paneel, r.o. en verso gesigneerd en gedateerd '87, 73 × 93 cm | € 210 |
3367 | Drie stuks steengoed: twee Jacobakannen en één potje, alle Duits Beneden Rijn-gebied, 15e/16e eeuw -defecten en reparaties- hoogste 20,5 cm | € 110 |
3368 | Versteende boomschijf, op metalen basement, Indonesië, Neogeen, 33 × 31,5 cm inclusief basement | € 65 |
3369 | Zeventien koperen enkelbanden, waaronder zeven paren, Maleisië en West-Sumatra, midden 20e eeuw -gebruikssporen, één zonder schroefje-, Ø 12 cm, uit de collectie van Helga Bolm, verzameld in de jaren '60/'70 -tijdschrift 'Female' van 16-6-1978 met artikel over de verzameling bijgevoegd- | Not sold |
3370 | Steengoed wapenkruik met in de hals opschrift: Lucas de Waela en gedateerd 1594, maar laat 19e eeuw, hoogte 24 cm | € 120 |
3371 | Drie keramische objecten: grove vaas met geglazuurd krullendecor, gemerkt HKO maar niet Harm Kamerlingh Onnes, dekseldoosje uitvoering Lozjite Daiva, en een vaasje met sgraffitodecor, jaren '60-'80, 21 × 22 × 9 cm | € 25 |
3372 | Negen stalen herenpolshorloges, diverse modellen, alle uitvoering Lexington, in houten kistje -enkele lichte gebruikssporen- | € 100 |
3373 | Bronzen legpenning: Hugo Grotius (Hugo de Groot), ontwerp Jos Reiniers, en penning met aan beide zijden een gorillahoofd, Ø 6,6 cm | € 70 |
3374 | Plaatjes-album Verkade & Comp. Zaandam, 1903. Plaatjes-album I (=serie A-X), 1903. 4to -omslag beschadigd- | € 25 |
3375 | Vijf bronzen Russische reisiconen, waarvan twee met resten van blauw email | € 140 |
3376 | Tien aardewerk tegels met blauw-witte decors: zes met vissen, twee met zwanen, één met meerman, en één met bootje, 17e en 18e eeuw -defecten, drie tegels gerestaureerd-, 13 × 13 cm | € 200 |
3377 | Twee pijlpunten, twee bijlen en diverse munten en legpenningen, 18e eeuw tot heden, 26 cm | € 220 |
3378 | Pop met biscuit hoofd en diverse bijbehorende kledij, begin 20e eeuw | € 80 |
3379 | Vijf meerkleurige glasobjecten, waaronder blauw-witte kom, ontwerp Jessica Homich, uitvoering Glasfabriek Leerdam, alle modern -lichte gebruikssporen-, 23 × 18 × 16 cm | Not sold |
3380 | Zes diverse bronzen beeldjes, in de stijl van Corry Ammerlaan-van Niekerk (1947), 23 cm | € 55 |
3381 | Verzilverd bestekgedeelte, Rogers Brothers, USA, bestaande uit: elf dinervorken, zeven dinerlepels, negen kleine vorken, twaalf kleine lepels, tien grote messen, twee groentelepels, sauslepel, botermesje, en drie bestekzakjes -enkele lepels verpoetst- | € 60 |
3382 | Perzische loper Hamadan -sleetse plekjes-, 360 × 95 cm | € 80 |
3383 | Ger van Dyck (1939-2023), 'Jasmijn', aquarel op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd '91, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 80 × 100 cm | € 260 |
3384 | Twee aardewerk kruiken, vermoedelijk Beneden Rijn-gebied -beide defect-, 23 × Ø 21 cm | € 55 |
3385 | Tafelvitrine met 23 Swarovski beeldjes van dieren -enkele met defecten-, 33 × 24 × 8,5 cm | € 120 |
3386 | Ovaal malachiet dekseldoosje met messing montuur, 20e eeuw, 14 × 9 × 4,5 cm | € 85 |
3387 | Paar polychroom gedecoreerde aardewerk beelden: ruiters te paard, uitvoering Tichelaar Makkum, 20e eeuw, 19 × 18 cm | € 200 |
3388 | KLM-huisjes, kop-en-schotels, Delfts aardewerk cache-pot etc. op gekuipt dienblaadje met koperen bies, 50 × 31 cm | € 120 |
3389 | Negen paar tinnen en metalen oorclips, deels uitvoering Jorgen Jensen, Denemarken | € 60 |
3390 | Vergulde Japanse broche en oorstekers, gemerkt Amita, beide met gedamasceerd decor, broche Ø 3 cm | € 35 |
3391 | Kunststof greep voor een wandelstok in de vorm van een hondenkop, voorzien van glazen oogjes | € 35 |
3392 | Verzameling van circa 400 klein formaat tinnen soldaatjes -gebruikssporen, hoogte ruiter 3,5 cm | Not sold |
3393 | Blikken Spoor 0 treinbaan en treinstellen met opwindbare locomotief, Duitsland, begin 20e eeuw -roestvorming, slijtage- | Not sold |
3394 | 47 diverse tegels, het merendeel blauw-wit -defecten- | € 325 |
3395 | Divers kleingoed, waaronder: spiegeltje, mahonie theedoosje en replica kleitablet | € 55 |
3396 | Hollandse School: abstracte compositie, olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd, 100 × 110 cm | € 55 |
3397 | Divers porselein: beelden, lamp en kop-en-schotels | € 30 |
3398 | Drie Delfts aardewerk borden met blauw-wit tuindecor, 18e eeuw -randschilfers-, Ø 23 cm | € 95 |
3399 | Warja Lavater (1913-2007), 'Passion et raison. Un livre debout'. Paris, A. Maeght, 1985. Gelithografeerd leporello bestaande uit 20 bladen met 8 abstracte litho's in blauw en rood. Nummer 50 van 150 genummerde en gesigneerde exemplaren op vélin d'Arches -het omslag - met een negende lithografie - ontbreekt; licht stoffig 29 × 400 cm | Not sold |
3400 | Vier pennen: zilveren pen met tekst 'Baygon', twee goudkleurige pennen met lijnendecor, gemerkt iti, en gemarmerde pen, gemerkt Jagua Pen, in drie cassettes | € 35 |
3401 | Vier diverse bronzen penningen, waaronder: gedenkpenning oprichting ROVU door Theo van de Vathorst, jaarpenning VPK door Joop Hollanders, en Openluchtmuseum 1912-1987 door Jannes Limperg | € 70 |
3402 | Gepolijst bronzen buste: vrouw, en metalen reliëf: Contessina di Bardi, naar Donatello, 25 cm en 22 × 15 cm | € 110 |
3403 | Circa 200 toverlantaarnplaatjes. Verschillende formaten. Allerlei onderwerpen | € 130 |
3404 | Zeven aardewerk KLM huisjes -leeg-, 10,5 × 5 × 5 cm | € 35 |
3405 | Petrus van Gils (1879-1953), tien schilderijtjes: diverse onderwerpen, olieverf op doek, karton en marouflé, 18 × 22 cm | € 35 |
3406 | Drie keramische objecten: groene schaal met iriserend glazuur en twee dekselpotjes, alle uitvoering Mobach, Utrecht, 5 × Ø 28 cm | Not sold |
3407 | Verzameling modelauto's, diverse uitvoeringen, modern -gebruikssporen, enkele loszittende of missende onderdelen- | € 60 |
3408 | Maquette voor een voorgesteld monument te Marcinelle ter herdenking van tijdens hun werk omgekomen mijnwerkers, hout, tweede helft 20e eeuw -één letter ontbreekt- | € 80 |
3409 | Rood leren koffertje met diverse bijouterieën | € 90 |
3410 | Divers tin, 18e en 19e eeuw: theepot, kruik, strooiers, etc. -deuken-, kruik 31 cm hoog | Not sold |
3411 | Marius Bauer (1867-1923), twee etsen: beleg met vele olifanten, vermoedelijk uit Akëdysséril (1894), 18,5 × 26 cm, en oriëntaalse scène met moskee in het verschiet, 13 × 21 cm | € 60 |
3412 | Kristallen karaf, daarbij: drie kristallen wijnglazen met monogram C.v.R. en opschrift: 'Robeco 1958 15/12 1983', hoogte karaf 27 cm | € 30 |
3413 | Diverse religieuze voorwerpen: wassen Maria met Kind, houten reisicoon, vier bronzen reisiconen -één zonder zijpanelen-, en wassen reliëf: Da Vinci's Laatste Avondmaal, hoogte Maria 42 cm | € 80 |
3414 | Vijf polshorloges: drie Danish Design, twee Mondaine -lichte gebruikssporen-, Ø 3,5 cm | € 80 |
3415 | Zeven polychrome porseleinen beelden, waaronder: zittende herdersjongen met hond, meisje met gans, en meisje met pekinees, uitvoeringen Nao en Vaga, afmetingen herdersjongen 31 × 27 × 12 cm | € 120 |
3416 | 12 diverse herenpolshorloges waaronder: MWC horloge, Casio Casiotron en Esprit Chronograph -gebruikssporen- | € 160 |
3417 | Circa 30 blauw-witte tegels, voornamelijk met Bijbelse voorstellingen -uit de muur gehaald-, 13 × 13 cm | € 325 |
3418 | Rode en witte benen schaakstukken, en houten schaakbord -schaakstukken compleet, maar sommige gelijmd- | € 75 |
3419 | Hans Kitslaar (1944), kindje met puppy, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 × 60 cm | Not sold |
3420 | Pieter E. Stolp (1920-2002), vier sculpturen samengesteld uit natuursteen en glazen kralen, 39 × 23 × 26 cm | Not sold |
3421 | Verzilverde spaarpot in olifantvorm, Georg Jensen, daarbij zes verschillende verzilverde fotolijsten, spaarpot 12,5 × 17 × 6 cm | € 50 |
3422 | Divers Leerdam-glas, voornamelijk vaasjes, waaronder ontwerp Andries Dirk Copier -kleine bolvaasjes met randchipjes- | € 270 |
3423 | Delfts aardewerk schotel met blauw-wit bloemdecor, 18e eeuw -gelijmd, gerestaureerd-, aardewerk pauwenbord, 19e eeuw, porseleinen roomstel, model Die Zauberflöte, ontwerp Bjørn Wiinblad, uitvoering Rosenthal, Duitsland, en acht Delfts aardewerk KLM huisjes | € 60 |
3424 | Aardewerk terrine op schotel, het decor met kinderen, uitvoering Société Céramique, Maestricht, Ø 17 cm | € 30 |
3425 | Bert Kramp (1953), een rakugestookt kommetje en een blauwgeglazuurd vaasje, daarbij twee andere vaasjes met eveneens signatuur 'B', mogelijk van Han Boerrigter, jaren '80, 18 × Ø 13 cm | € 45 |
3426 | Diverse schelpen | € 60 |
3427 | 'Holland-Amerika Lijn', N.V. Nederlandsch-Amerikaansche Stoomvaart-Maatschappij. Bewijs van Aandeel groot 200 gulden & Talons. 1950-1957. 53 bladen | € 40 |
3428 | Album met noodgeld, 1914-1924 en keramiek noodgeld, Duitsland, 32,5 × 22 cm | € 110 |
3429 | Divers kleingoed waaronder: tinnen bierpul, messing kraagkandelaar, groen natuurstenen boekensteunen, etc. 30 × 15 cm | Not sold |
3430 | Drie aardewerk kwadraattegels: twee met blauw-wit bloemdecor, Friesland, en één met polychroom tulpdecor, Delft, 18e eeuw -met verkleuringen, hoek en randbeschadigingen-, 13 × 13 , 1,8 cm | Not sold |
3431 | Arthur Boris Klein (1893-1985), 'Comme nos maîtres', handgekleurde gravure 51/100, r.o. gesigneerd in potlood, 17 × 44,5 cm, en nogmaals de zelfde druk, maar in latere ongelimiteerde oplage | € 80 |
3432 | Twee diverse persglazen hanglampen, jaren '30, grootste 38 × 38 cm | € 60 |
3433 | 15-lichts roestvrijstalen hanglamp met bloemvormige elementen, model 'Breeze', ontwerp en uitvoering Harco Loor, jaren '80, circa 130 × Ø 85 cm | Not sold |
3434 | Johan Fabricius (1899-1981), Mediterraan dorpsgezicht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 100 × 81 cm | € 950 |
3435 | Johan Fabricius (1899-1981), zomers terras, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 100 × 81 cm | € 900 |
3436 | Eiken rankenkast, tweede helft 19e eeuw, 197 × 176 × 68 cm | € 20 |
3437 | Jan Houwe Kuiper (1928-2017), twee figuren met vogel, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '72 -gaatje en krassen-, 99 × 79 cm | Not sold |
3438 | Afrikaanse gesneden houten deur, de voorstelling met figuren die objecten dragen, in het onderste paneel twee krabben en een schildpad, 20e eeuw -kleine defecten-, 180 × 53 cm | Not sold |
3439 | Gispen staande lamp met bovenlicht -kap ontbreekt, deuken-, 168 × Ø 49 cm | Not sold |
3440 | 25-pas mangaanpaars aardewerk tegeltableau: beurtschip op zee, in gezwart houten lijst, 19e eeuw -craquelé, enkele haarlijnen, meerdere restauraties en inschilderingen met name ter hoogte van het schip en de zeilen-, 65 × 65 cm | € 190 |
3441 | Bruine steengoed voorraadpot, 45 × Ø 36 cm | Not sold |
3442 | Schilderij: dames van lichte zeden met clientèle, aquarel en gouache op papier, l.o. gesigneerd Corsors, 31,5 × 31,5 cm | € 100 |
3443 | Turkmeense pendjerelik Ersari, circa 1900, Koerdisch tapijtje Jaff -reparatie in het midden-, en Turkse soumak, 40 × 100, 82 × 114 en 82 × 63 cm | € 60 |
3444 | Drie keramische objecten: dekselpot, uitvoering Jan Müller, schaal en vaas, jaren '80, 6 × Ø 35 m | € 30 |
3445 | Zestienhoekige bijzettafel met teakgefineerd blad en noten onderstel met drie gedraaide poten, jaren '70, 68 × Ø 69 cm | Not sold |
3446 | Ronde mahonie tafel op driespantpoot, Hollands, biedermeier, 75 × Ø 98 cm | € 65 |
3447 | Vier mahonie stoelen met opengewerkte rugleuning en gestreepte ribfluwelen bekleding, laatste kwart 20e eeuw, 96 × 52 × 56 cm | Not sold |
3448 | Turks dorpstapijt, 155 × 108 cm | Not sold |
3449 | Palissandergefineerde kolompendule met marqueterie, 19e eeuw -defecten aan geëmailleerde wijzerplaat-, 50 × 27 × 14 cm | € 60 |
3450 | Perzisch tapijtje Kaskay met dieren- en bloemdecor, en Turkmeense pendjerelik Ersari, 45 × 55 en 35 × 108 cm | Not sold |
3451 | Vierkante mahonie salontafel met groen leder belijmd blad en twee uitschuifbladen, 53 × 75 × 75 cm, daarbij: klein hangoortafeltje met lade en groen leder belijmd blad, 53 × 48 × 38 cm, en mahonie hangoortafeltje met lade, 58 × 48 × 74 cm | € 120 |
3452 | Tjerk van der Veen (1955), handgevormde keramische schaal met organisch patroon, gemerkt, 16 × 33 × 41 cm | € 50 |
3453 | Klein smeedijzeren raamrooster met vergulde contouren en details, centraal met de letter 'L' -vergulding sleets-, 22,5 × 37,5 cm | € 50 |
3454 | Dertien plaatjesverzamelalbums, daarbij: in leder gebonden boekje -gebruikssporen, incompleet-, 30 × 24 cm | € 20 |
3455 | Zes verzilverde ijscoupes, toastrek op onderschotel, twee dientangen, schaal op voet en aansteker Ronson -krasjes-, ijscoupe: 7 × Ø 10,5 cm | € 40 |
3456 | Turkmeense pendjerelik Beshir, circa 1900, 55 × 154 cm | Not sold |
3457 | Mahoniegefineerd bureau met zeven lades en faux lederen blad, Engeland, 20e eeuw -gebruikssporen-, 74 × 130 × 70 cm | € 100 |
3458 | Diverse lp's | € 80 |
3459 | Japans geborduurd wandkleed met landschapsdecor, de rand van zwart velours, jaren '40, vierkante worteldoek, wolgeborduurd kussendekje, zwarte omslagdoek met gouddraad geborduurd, twee batik saree doeken, circa 1940/1950 -kleine gaatjes-, zijde op zijde geborduurde mouwband met bloem- en vlinderdecor, 45 × 22,5 cm | € 85 |
3460 | Twaalfpersoons verzilverde bestekcassette, uitvoering Keltum, bestaande uit: twaalf dinercouverts met messen, twaalf dessertcouverts met messen, vlalepel, groentelepel, sauslepel, aardappellepel, soepdienlepel, vleesvork, drie extra dessertlepels en een extra dinerlepel, afmetingen cassette 28 × 46 × 36 cm | € 450 |
3461 | Perzisch tapijt Afshar -slijtplekjes-, 208 × 170 cm | € 40 |
3462 | Gepatineerd metalen beeld: kinderen op wipwap, naar Joseph d'Asté, tweede helft 20e eeuw, 44 × 48 × 12 cm | € 75 |
3463 | Eiken secretaire met etagère tussen de slanke poten, jaren '30 -watervlek in bovenblad-, 108 × 82 × 37 cm | € 95 |
3464 | Lamp uit kunststof keukenattributen, modern, 38 × 38 × 24 cm | Not sold |
3465 | Akoestische gitaar, uitvoering Lignalone, Tsjechoslowakije, in stofhoes | € 50 |
3466 | Drie kunststof koeien waaronder gondelier op losse gondel, uitvoering Cow Parade, daarbij enkele Cow Parade catalogi, begin 21e eeuw, 20 × 45 × 10 cm | € 170 |
3467 | 44 KLM-huisjes | € 475 |
3468 | Plateel wandbord en tincraquelé vaasje, afmetingen wandbord Ø 36 cm | € 80 |
3469 | Zamak buste van een vrouw, gesigneerd E. Villanis, op rood marmeren basementje -defect-, hoogte 14 cm | € 40 |
3470 | Bronzen beeldje: tijger, en bronzen reliëf: de leeuw van Belfort, naar origineel van Frédéric Auguste Bartholdi, 22 × 16 cm | € 60 |
3471 | Geërodeerd bronzen vaasje -scheur en gat-, 13 × Ø 12 cm | € 30 |
3472 | Hollandse School: stilleven met een Chinese kom met kersen, olieverf op massoniet, l.o. gesigneerd C. Cornelisz., 13 × 18 cm | € 100 |
3473 | Digitale miniatuurcamera: Minox digital classic camera, Leica M3, in houten showkistje, modern, 4 × 6,5 × 5 cm | € 65 |
3474 | Drie pennensets: uitvoeringen Mabie Todd en Parker, daarbij: vulpotlood, uitvoering Cross | € 120 |
3475 | Bronzen armband, Toba Batak, Sumatra, Indonesië, midden 20e eeuw, Ø 8,5 cm, uit de collectie van Helga Bolm, verzameld in de jaren '60/'70 -artikel uit tijdschrift 'Female' van 16-6-1978 bijgevoegd- | € 65 |
3476 | Deels ingekleurde gravure: de alteratie van Amsterdam, 18e eeuw | € 90 |
3477 | Paar miniatuurportretjes: echtpaar, gouache, geen van beide gesigneerd, 19e eeuw -verbruind-, beide 7 × 6 cm | € 60 |
3478 | Vijftien diverse groene wijnglazen, 19e en 20e eeuw, 15 cm | € 80 |
3479 | Bronzen deelnemerspenning voor de olympische spelen van 1928 te Amsterdam met tekst: 'IXe Olympiade Amsterdam 1928', ontwerp Johannes Wienecke, uitvoering Gerritsen & van Kempen, Ø 5,5 cm, en bronzen penning van de Nederlandsche bond voor Lichamelijke Opvoeding' | € 200 |
3480 | Diverse schelpen | € 40 |
3481 | Drie porseleinen beeldjes: eenden, uitvoering Lladró, Spanje, en matglazen beeldje: vogel, uitvoering Lalique, Frankrijk, 9,5 cm | € 100 |
3482 | Twee porseleinen kop-en-schotels en twee grotere schoteltjes, alle met strooibloemdecor, uitvoering Fabrique De Monsieur, Clignancourt, laatste kwart 18e eeuw -beide kopjes en één schotel gebarsten-, schotel Ø 13,5 cm | Not sold |
3483 | Elf bronzen enkelbanden, waaronder drie paren, West-Afrika, uit de collectie van Helga Bolm, verzameld in de jaren '60/'70 -artikel uit tijdschrift 'Female' van 16-6-1978 bijgevoegd- | Not sold |
3484 | Ru de Boer (1920-2010), rood-grijs geglazuurd keramiek schaaltje op voet, 5,5 × 12,5 cm | € 20 |
3485 | 30 messing knopen voor de uniformen van de 'Noord- Zuidhollandsche Tramweg Mij', Ø 2,5 cm; en enkele andere knopen | € 20 |
3486 | Drie Delfts aardewerk borden met polychroom chinoiseriedecor: tuin, 18e eeuw -één met sterbarst, randschilfers-, Ø 23,3 cm | € 80 |
3487 | Mammoetivoren armband, binnendiameter 6 cm | € 50 |
3488 | 14kt vergulde ballpoint, Cross, Ierland, in etui, cadeauset met aansteker, visitekaarthouder, manchetknopen, boordknopen, sleutelhanger en pen, 24,5 × 9 cm | € 45 |
3489 | Verzameling postzegels, voornamelijk Nederland | € 50 |
3490 | Hans Kuyper (1955), 'De Dirigent', brons op zwart natuurstenen basement, hoogte inclusief basement 24 cm | € 85 |
3491 | Drie herdenkingsmunten: 'Beleg van Naarden 1814', 'Comité Luisterrijke Viering Prinselijk Huwelijk 1937', en 'Elizabeth II Dei Gratia Britt Omn Regina Fidei Defensor', vijf shilling, 1953 | € 270 |
3492 | Lot oude juweliersdoosjes, waaronder antiek en oude kunststof prijslabels | € 130 |
3493 | Verzilverd bestekgedeelte met parelrand, uitvoering WMF, Duitsland, bestaande uit: vijf dinerlepels, zes dinervorken, drie kleine lepels, vijf kleine vorken, zes dinermessen, zes kleine messen, soeplepel, aardappellepel, groentelepel, en sauslepel | € 70 |
3494 | Metalen doosje met drie miniatuurboekjes: Nieuwe Testament, Sainte Bible, en psalmenboekje, grootste 12 × 7 × 3 cm | € 60 |
3495 | Verzilverde bestekonderdelen Sola 90, met logo KLM, Royal class, bestaande uit: 22 messen, en 22 couverts, lengte mes 18,5 cm | € 60 |
3496 | Zeven keramische objecten waaronder vazen en schalen, daarbij: zes keramische hangers, alle uitvoering Zaalberg, 25 × 18 cm | € 75 |
3497 | Vier aardewerk soepkommen, Wedgwood, porseleinen vaasjes, glazen flesje, toneelkijkertje. Rayban zonnebril, etc. -gebruikssporen- | € 85 |
3498 | Zeven keramische schalen, diverse uitvoeringen en formaten, veelal gemerkt, jaren '70-'80, 15 × Ø 23 cm | € 35 |
3499 | Friese staartklok in eiken kast, de wijzerplaat omringd door de vier jaargetijden, daarboven een geschilderd dorpsgezichtje, 19e eeuw, 125 × 37 × 21 cm | € 50 |
3500 | Oude reiskoffer met houten banden en sluiting aan de korte zijde, het interieur gestoffeerd, 27,5 × 76 × 46 cm | € 20 |
3501 | 63 stripverhalen, onder andere 'Guus Slim zoekt het uit' (12 albums), 'Baard en Kale' (10), 'Guust Flater' (4), 'Avonturen van Robbedoes en Kwabbernoot' (6) en 'Roze Bottel' (10) -defecten aan enkele ruggetjes- | € 85 |
3502 | Bronzen beeldje: 'petit mendiant buvant', kopie naar Costantino Barbella (1852-1925), op natuurstenen basement, afmetingen inclusief basement 41 × 14 × 14 cm | € 50 |
3503 | Jeroen Hermkens (1960), 'Tien steden', map met 10 lithografieën vergezeld door tekst, alle genummerd III/V en gesigneerd in potlood, daarbij: een gelithografeerde uitnodiging voor een tentoonstelling in Galerie Oscar, gesigneerd en voorzien van annotatie 'Voor Chris', map 30 × 40 cm | € 120 |
3504 | Vier delen: Zilver - Frederiks, J.W. Dutch silver. The Hague, M. Nijhoff, 1952-1961. 4 delen. 4to. Oorspr. linnen, rug verguld. Samen 1516 pp. met meer dan 1800 afbeeldingen. 1: Embossed plaquettes; 2-3: Wrought plate; 4: Embossed ecclesiastical and secular plate | Not sold |
3505 | 10 boeken: Robert-Dumesnil, A.-P.-F. 'Le peintre graveur français, ou catalogue raissoné des estampes ... de l'École française. Suite au Peintre Graveur de Bartsch'. Tomes 1-7. Paris, 1835-44. 7 delen (van 9). Gebrocheerd, onafgesneden. Met 14 platen; A. Firmin-Didot, 'Les graveurs de portraits en France. Catalogue raisonné'. (1875-77). Reprint: 1977. 2 delen. Linnen; Etc. | Not sold |
3506 | Pierre Alechinsky (1927), 'Derriere le Miroir', (247), met diverse kleurenlitho's, 18/150 gedrukt op arches, gesigneerd in potlood, uitg. Maeght Éditeur, 1981 -roestvlekjes-, 39 × 29 cm | € 140 |
3507 | Boek: Christemeijer, J.B. (1794-1872). Oorkonden uit de gedenkschriften van het strafrecht; en uit die der menschelijke misstappen. Tot een vervolg op de Belangrijke tafereelen uit de geschiedenis der lijfstraffelijke regtspleging, enz. Amsterdam, 1820. (VIII) 295 (4) pp. Nieuwe lederen band, onafgesneden. Met gegraveerde titel. De auteur wordt wel 'De eerste misdaadschrijver van Nederland genoemd', herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom | Not sold |
3508 | Wit natuurstenen beeld: gestileerde torso op groene natuurstenen basement, 20 × 9 × 6 cm | € 80 |
3509 | Negen delen: Huygens, Constantijn. De Gedichten. Naar zijn handschrift uitgegeven door J.A.Worp. Groningen, 1892-1899. 9 delen. Oorspr. linnen, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom | Not sold |
3510 | Blauwgeglazuurde keramische schaal en gele vaas, uitvoering Pottenbakkerij De Blauwe Dolfijn, Waalre, jaren '70 -vaas met twee haarlijnen in de hals-, 6 × 36 cm | € 40 |
3511 | Zamak beeldje: biddend meisje op stoel, met inscriptie 'Nina Winkel', 20e eeuw, 38 × 21 × 12 cm | € 30 |
3512 | Boek: Kjellberg, P. Bronzes of the 19th century. Dictionary of sculptors. Atglen (PA), 1994. 4to. Oorspr. linnen. Met 1000 illustraties | € 60 |
3513 | Boek: Schueren, G. van der. Teuthonista of Duytschlender. Uitgeg. door C. Boonzajer. Verrijkt met eene voorrede van J.A. Clignett. Leyden, Herdingh en Du Mortier, 1804. (II) 484 (2) pp. 4to. Oorspr. kartonnage, onafgesneden. Nederrijns-Latijns woordenboek verschenen in 1477. Exemplaar nr. 11 van de 180 exemplaren, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom | Not sold |
3514 | Zes boeken: 'Nederlandse Hout Academie, Amsterdam. Driejarige cursus o.l.v. W. Boerhave Beekman. 1961-1964. Drie ringbanden. Folio. Rijk geïllustreerd. Net exemplaar; 'Elsevier's Wood dictionary in seven languages'. Samengesteld door W. Boerhave Beekman. 1964-1968. 3 delen. Linnen | € 70 |
3515 | Vier boeken: Berman, H. Bronzes: sculptors & founders 1800-1930. Second edition. Atglen (PA).1994. 4 delen. 4to. Linnen. Met 4877 afbeeldingen | € 70 |
3516 | Drie delen: Someren, J.F. van. Beschrijvende catalogus van gegraveerde portretten van Nederlanders. Vervolg op Frederik Mullers Catalogus van 7000 portretten van Nederlanders. Amsterdam, 1888-1891. 3 delen, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom | Not sold |
3517 | Vijf boeken: Zilver - Lorm, J.R. de. 'Amsterdams goud en zilver'. (Cat. Rijksmuseum Amsterdam). 1999; H. Vreeken, 'Goud en zilver met Amsterdamse keuren'. (Verzameling Amst. Hist. Museum). 2003; B.J. van Benthem, 'De werkmeesters van Bennewitz en Bonebakker'. 2005; J. Pijzel-Dommisse, 'Haags goud en zilver'. 2005; J.R. ter Molen, 'Zilver'. (Cat. Museum Boymans-van Beuningen). 1994. Samen 5 delen. Oorspr. linnen | € 325 |
3518 | Boek: Kjellberg, P. Les bronzes du XIXe siècle: dictionnaire des sculpteurs. Paris, 1996. 4to. Oorspr. linnen. Met 1000 illustraties | € 130 |
3519 | Acht boeken: Zilver - Tupan, H. en J. Timmer, 'Drents zilver 1650-1900. Assen, 1989; J.-P. van Rijen, 'Groninger keur: zilver uit Stad en Ommelanden'. 1997; B. Dubbe, 'Zwols zilver'. 1999; J.R. ter Molen, 'Deventer zilver'. 1997; (4 gebonden); Enz. | € 80 |
3520 | 14 boeken: Zilver - Beeling, A.C. 'Nederlands zilver 1600-1813'. Leeuwarden, 1979-1986. 3 delen. Linnen; J.-P. van Rijen, 'Zilver en zilversmeden uit de Baronie van Breda'. 2000. Linnen; A.M. Koldeweij, 'Zilver uit 's-Hertogenbosch'. 1985; I.L. Szénássy, 'Maastrichts zilver'. 1978; 'Leids zilver'. 1977; Enz. | € 120 |
3521 | Vijf boeken: Zandvliet, K. 'De 500 rijksten van de Republiek. Rijkdom, geloof, macht en cultuur'. 2018; B. Haak, 'Hollandse schilders in de Gouden Eeuw'. 1984; R. van Straten, 'Rembrandts Leidse tijd 1606-1632'. Leiden, 2005. Enz. 4to. (2 gebonden) | Not sold |
3522 | Friese staartklok in eiken kast, de wijzerplaat met Romeinse cijfers, daarboven een scène met twee figuren en een hondje, de kap bekroond door Atlas en bazuinengelen, 19e eeuw, 151 × 42 × 21 cm | € 85 |
3523 | Eiken tafelvitrine met glas rondom, circa 1930 -kleine defecten, plankjes ontbreken-, 65 × 36 cm | € 120 |
3524 | Plafonniére met deels gesatineerde en geslepen kap, 20 eeuw, 29 × Ø 28 cm | € 25 |
3525 | Pop met biscuit hoofd en glazen ogen, gemerkt S&C, Simon Halbig voor Franz Schmidt & Co -twee vingers met een defect-, zittend op een iepenhouten poppenstoel, pop is 73 cm lang | Not sold |
3526 | Blikken speelgoedstoommachine, uitvoering Bing, Neurenberg, gemerkt GBN, 37 × 19 × 25 cm | € 400 |
3527 | Paar gepolychromeerde houten beelden: soldaten -klein stukje van pet afgebroken-, hoogte 53 cm | € 30 |
3528 | Diverse schelpen | € 60 |
3529 | Zeven polychroom gedecoreerde porseleinen inktstellen, waaronder gemerkt Sèvres, Frankrijk, 20e eeuw -enkele defecten-, 6 × 15 × 12 cm | € 110 |
3530 | Messing voorwerpen: weegschaal in kistje, miniatuur dominospel, wildteller, etc., 4 × 16 × 9 cm | € 50 |
3531 | Divers kleingoed op dienblad, waaronder: paar theeblikken, glaasjes en kandelaar, dienblad 40 × 29,5 cm | € 20 |
3532 | Anne ten Broek (1938), mosselbank, grijsgeglazuurd aardewerk, gesigneerd en gedateerd 1-10-'83 -chips-, 18 × 18 × 10 cm | € 140 |
3533 | Delfts aardewerk schotel met polychroom chinoiseriedecor: papegaai in tuin, 18e/19e eeuw -haarlijn, kleine chipjes-, Ø 34,5 cm | € 80 |
3534 | Twee herenpolshorloges: Citizen, Eco-Drive, Courageous, BL1285-53L, aan stalen schakelband, en Frederique Constant, FC242X4B24, aan stalen schakelband -gebruikssporen- | Not sold |
3535 | Paar porseleinen miniatuur knobbelvazen met blauw-wit zwiebelmuster, gemerkt Meissen, 20e eeuw -één missend dopje, één hals met gelijmde beschadiging en barst-, 11 × 4,5 cm | Not sold |
3536 | Tien stuks plateel en aardewerk -enkele gebruikssporen-, schaal Ø 26 cm | € 100 |
3537 | Dekseldoosjes, dienblaadjes, ganzenbeeldje, uitvoering Lladró, etc. -gebruikssporen-, 6 × 50 × 30 cm | € 75 |
3538 | Steengoed bierpul, aardewerk gortpot met tinnen deksel, twee paar messing deurbeslag, houten penningdoosje, Chinese agaat stempel, etc., hoogte bierpul 23 cm | € 60 |
3539 | Zeven champagneflûtes, de kelk gedragen door gesatineerde engel -één met productiefoutje aan voet-, 27 × Ø 6 cm | € 40 |
3540 | Zes diverse natuurstenen kralencolliers, waaronder carneool, bloedkoraal en rozenkwarts, langste collier 60 cm | € 55 |
3541 | Verzilverde lakstempel, met monogram 'PO' of 'DO', gedecoreerd met gestileerde ranken, begin 20e eeuw, 9,5 × 3,5 × 2,5 cm | € 30 |
3542 | Acht diverse sieraden met barnsteen | € 90 |
3543 | 62 malachiet balletjes en bijouterieën, 20e eeuw, grootste balletje Ø 1,5 cm | € 85 |
3544 | Diverse schelpen | € 55 |
3545 | Verzameling modelauto's, waaronder Dinky Toys, Corgi Toys, houten oldsmobile 'De Bijenkorf' -defecten-, 30 × 9 × 13 cm, advertentie uit Harper's Bazar, 1958 'Oldsmobility', en vijf boekjes met modellen van Dinky Toys | € 180 |
3546 | Aardewerk aspergeschaal, Italië, modern, 33 × 21 cm | € 95 |
3547 | Gietijzeren klokkenmannetje, modern, 38 × 20 × 13 cm | € 80 |
3548 | Bronzen beeldje: golfend jongetje, met inscriptie 'A. Moreau', tweede helft 20e eeuw, op natuurstenen basement, 35 × 22 × 17 cm | € 40 |
3549 | Paar mahonie toilettafels met marmeren blad en klein opstandje, aan beide zijden een handdoekroede en achter de deur een schap, midden 19e eeuw, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 97 × 90 × 53 cm | € 160 |
3550 | Kleine mahonie drum table met bordeauxrood lederen blad, 20e eeuw -gebruikssporen-, 63 × Ø 60 cm | Not sold |
3551 | Foto in bekroonde lijst: portret van koningin Wilhelmina, uitvoering Guy de Coral & Co., Den Haag, circa 1908 -enkele kleine schilfers van glas-, 37,5 × 21 cm | € 75 |
3552 | Petrus van Gils (1879-1953), vijf schilderijtjes: drie stillevens, waarvan één aquarel en twee marouflages, een duingezicht, en een zelfportret, beide marouflé, afmetingen duingezicht 24,5 × 33,5 cm | € 60 |
3553 | Schoorsteenpendule in eiken kast, met messing cijfers, adres: Haller A.G, jaren '20-'30 -gebruikssporen-, 30 × 39 × 14 cm | Not sold |
3554 | Porseleinen theeserviesgedeelte met bloemdecor en gouden accenten, Frankrijk, 19e eeuw, bestaande uit: theepot, melkkan, suikerpot, zes koppen, negen schotels, en elf taartbordjes, theepot: 20 cm -meerdere delen met haarlijnen- | Not sold |
3555 | Perzisch tapijt Hamadan, 156 × 118 cm | Not sold |
3556 | Eiken bureau met groen faux lederen blad -gebruikssporen-, 80 × 153 × 93 cm | € 80 |
3557 | Pendule in glazen en albasten kast, art deco -steen rechtsboven gebarsten-, 34 × 31 × 15 cm | Not sold |
3558 | Set van vijf wit porseleinen kopjes en zes schoteltjes, alle met 'vlechtwerk' reliëfdecor, uitvoering KPM, Berlijn, circa 1900, schotel Ø 13,3 cm | Not sold |
3559 | Perzisch tapijt Bachtiar-Faradonbeh -sleetse plekken, gefestonneerd-, 305 × 165 cm | Not sold |
3560 | Jaume Ribas (1944), 'Dale II/Canopy', acrylverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '02, 112 × 115 cm, inclusief kopie aankoopbewijs, herkomst: Galerie Plett, Huis ter Heide | € 200 |
3561 | Paars glazen drankflesje met pompoenvormige ribbels in de buik, circa 1800, hoogte 18 cm -mogelijk barst onderin de buik- | € 150 |
3562 | Blank glazen ribbelvaas, ontwerp Andries Dirk Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam -miniem randchipje-, 23 × Ø 14 cm | Not sold |
3563 | Drie geprepareerde vlinders in twee kleine lijstjes, lijstjes 18 × 14 en 15 × 15 cm | € 25 |
3564 | Vier blauw-wit beschilderde glasobjecten: één grote vaas, twee kleine vaasjes en een waxinelichthouder, ontwerp Monica Backström, uitvoering Kosta Boda, Zweden, 13 × 23 × 20 cm | € 50 |
3565 | Divers glas en kristal waaronder bierpullen met verzilverde deksels, vaasjes met groene onderzijde, karaffen en glaasjes, 20e eeuw -lichte gebruikssporen- | € 60 |
3566 | Veertien polshorloges, diverse merken en modellen | € 80 |
3567 | Drie glasobjecten: twee kommen en een schaal, de paarse uitvoering Glashaus Edelmann, jaren '80/'90, 10 × Ø 22 cm | Not sold |
3568 | Bijouterieën, waaronder zilver | € 100 |
3569 | Twee lakwerk kistjes met divers verzilverd en onedel, gewicht verzilverd 1952 gram, daarbij: verzilverde druivenspoeler met glazen binnenbak | Not sold |
3570 | Divers kleingoed: tabakspot, glazen, porseleinen beeldengroepje -vingertje afgebroken-, en metalen beeldjes: olifanten en draak, op houten dienblad -stuk rand ontbreekt- | € 120 |
3571 | Houten schildersezel -gebruikssporen-, 161 × 54 cm | € 45 |
3572 | Tekening: 'Kan ik 'r nog een lijssie bij krijgen op kosten van de Jaarbeurs?', viltstift op vloeipapier, niet gesigneerd -papier vergeeld, vouwen, beschadigingen-, 100 × 48 cm | Not sold |
3573 | Guillaume le Roy (1938-2008), abstracte compositie met witte vorm, houtsnede 4/10, verso gesigneerd en gedateerd '86, 80 × 120 cm | Not sold |
3574 | Negen aardewerk cloisonné tegels: molens, landschap en vogels, alle uitvoering Westraven, Utrecht -enkele hoek- en randbeschadigingen-, 10 × 15 cm | € 85 |
3575 | Twee schelpvormige malachiet schaaltjes, vrij gemodelleerd schaaltje en holle bal, 20e eeuw | Not sold |
3576 | Rood überfang glas met decor van 'Nonnenwert', groen jasperware-stijl rozensteker, vier aardewerk beeldjes van vogels, messing leeuw op marmeren basement, etc., op dienblad met borduurwerk onder glas, 35 × 29 cm | € 50 |
3577 | 31 aardewerk cloisonné tegels met stadswapens, uitvoering Westraven, Utrecht -randchipjes, hoekbeschadigingen-, 10,5 × 10,5 cm | € 270 |
3578 | Parfum: White Diamonds door Elizabeth Taylor, in originele doos, 7,5 ml -flesje minder dan halfvol- | € 25 |
3579 | 22 ronde cloisonné tegels: 19 kleine bloementegels, twee grote bloementegels en één vlindertegel, enkele dubbele decors, alle uitvoering Westraven, Utrecht, 20e eeuw -gebruikssporen-, 1,5 × Ø 13 cm | € 100 |
3580 | Ovaal mahonie dienblad divers kleingoed, waaronder: twee struisvogeleieren, klein blaasbalgje met chinoiseriedecor -defect-, zijde portemonnee -sleets-, miniatuurportretje, twee silhouetportretjes, kistje met koperen beslag, etc. | € 120 |
3581 | Elf porseleinen kop-en-schotels met gouden rand, uitvoering Tirschenreuth, Duitsland, metalen tafelfazant, twee aardewerk Delftsblauwe huisjes, aardewerk bordje en spreukenbord, uitvoering Makkum, en schildpad miniatuurmandoline met parelmoer inlegwerk, begin 20e eeuw, op messing dienblad | € 70 |
3582 | Verzameling modelvoertuigen, diverse uitvoeringen, modern -gebruikssporen, enkele loszittende of missende onderdelen-, 9 × 26 × 10 cm | € 50 |
3583 | Donkergebeitste naaldhouten schildersezel, 176 × 52 × 46 cm | € 140 |
3584 | Tjeerd Eernstman (1801-1886), drie kaartspelende heren in een herberg, potloodtekening, r.o. gesigneerd, 50 × 42 cm | Not sold |
3585 | Vermoedelijk Oost-Europese School: post-impressionistisch landschap met centraal een boer met een haan in zijn handen, lopend door een bos, olieverf op doek, l.o. gesigneerd jKyh?, 126 × 100 cm | Not sold |
3586 | Hondenbeeldjes en horen-zien-en-zwijgen-beeldjes, -enkele chipjes, etc.-, grootste hondje 13 × 16 × 9 cm | € 25 |
3587 | Drie diverse Delfts aardewerk borden met blauw-witte decors, 18e eeuw -randschilfers-, grootste Ø 25,5 cm | € 80 |
3588 | 17 porseleinen en biscuit beeldjes, waaronder: valk, eend, ijsbeer, kerkuil, en dansende hazen, alle uitvoering Goebel, Duitsland -enkele met defecten-, daarbij: wandbordje H-441 'Celestial Musician', uitvoering Goebel, beeldje van hond, uitvoering Vaga International, en porseleinen kaketoe, hoogte eend 28 cm | € 85 |
3589 | Diverse bodemvondsten, waaronder: netverzwaarder, ringen, tin en kruisjes | € 80 |
3590 | Zilveren sigarettenkoker met lijnendecor, vermeil binnenzijde, kristallen flacon met zilveren montuur en dop, driedelig verzilverd roomstel, bestaande uit: dienblad, roomkan en suikerschaaltje, twee verzilverde sauslepels, één gemerkt Christoflle en een verzilverd druivenschaartje | Not sold |
3591 | Kristallen gelegenheidsglas met geslepen decor van springende granaat en gekroonde W, alsmede de inscriptie 'Garderegiment Grenadiers - J.C. Wagner - Kolonel der Grenadiers', circa 1925, hoogte 18,5 cm en: verguld bronzen penning 'Nederlandsche bond voor lichamelijke opvoeding - 1913 4e Compagnie IIe Bataljon Regt. Jagers Commandant Kapt. J.C. Wagner' | € 110 |
3592 | Drie treenware doosjes, twee schoenvormig, de ander als miniatuurboek met ingelegd decor, 19e eeuw -kleine defectjes-, grootste 9,7 × 5 × 2,8 cm, daarbij: klein mesje met schoenvormig houten handvat | € 90 |
3593 | Metalen herenpolshorloge Certina, Automatic, zwart lederen klemband, jaren '60/'70 | € 60 |
3594 | Diverse bloedkoralen stokjes colliers, aan onedele sluitingen, één collier 170 cm | € 100 |
3595 | Blankglazen duimglas met geribbelde wanden en drie inkepingen, begin 19e eeuw, hoogte 23 cm | Not sold |
3596 | Precolumbiaans aardewerk Moche figuur, Peru, 400-700 n.Chr. -defecten-, 14 × 7,5 cm | € 170 |
3597 | Bronzen beeld: hoofd met een slapend gelaat, niet gesigneerd, 20 × 12 × 15 cm | € 120 |
3598 | Diverse inktstellen, inktpotjes en een tafelklokje -gebruikssporen-, 19 × 12 × 12 cm | € 80 |
3599 | Drie Afrikaanse bronzen banden in de vorm van enkelbanden met afbeelding van man en vrouw, gebruikt als geldeenheid of bruidsschat, midden 20e eeuw, Ø 11,5 cm | Not sold |
3600 | Cok Hees (20e eeuw), 'De bosplaat - Terschelling', olieverf op karton, l.o. gesigneerd, 80 × 110 cm | € 200 |
3601 | Twee regulateurs in eiken en mahonie kast, adres: Athos en Howard Miller, modern -gebruikssporen-, 64 × 39 × 18 cm | Not sold |
3602 | Klaas van den Berg (1932-2018), man met helm wijst omhoog, brons, gesigneerd op voet, 33,5 cm | Not sold |
3603 | Tafelklokje in noten kast, het uurwerk met maanaanduiding, slag op half uur en hele uur, adres: John Warmink, 28 × 20 × 15 cm | € 80 |
3604 | Marian Kievits (1944-2006), dikke vriendinnen, bronzen beeld, niet gesigneerd, op hardstenen basement, 34 × 23 × 8 cm | € 65 |
3605 | Divers keramiek: hoge vaas met blauw klaverdecor, vis, schoteltje met zwart-wit decor, uitvoering Zaalberg, celadonkleurige bedekte fles op schotel -enkele barsten in glazuur-, uitvoering Royal Copenhagen en twee museumreplica's, 24 × Ø 14 cm | € 60 |
3606 | Zeventien aardewerk tegels met blauw-witte, mangaanpaarse en polychrome decors, 17e-19e eeuw -defecten en restauraties- | € 160 |
3607 | Twee paar haardornamenten: één paar roodgeschilderde keramische, de andere van witgeschilderd hout, beide begin 20e eeuw -verfverlies-, 33 × 12 × 8,5 cm | € 80 |
3608 | Negen boeken: 'Geschiedenis der Nederlandse Literatuur' (vanaf het begin tot 2005). Red.: A.J. Gelderblom en A.M. Musschoot. Uitgave geëntameerd door de Nederlandse Taalunie. Amsterdam, B. Bakker, 2006-2017. 9 delen. Oorspr. half linnen. Zonder het laatste deel: 'Nabeschouwingen bij de Geschiedenis van de Nederlandse Literatuur' | € 270 |
3609 | Vier glazen vlinderkastjes -één met meer dode beestjes erin dan oorspronkelijk gepland; hier en daar een tapeje los of barstje in het glas-, 15 × 8 × 5 cm | € 160 |
3610 | Driedelig klokkenstel, de beeldpendule met bloemenstrooiende vrouw, staand op roze natuurstenen basement, 19e eeuw -één pootje defect, defecten aan cassolettes-, 45 × 27 × 17 cm | € 40 |
3611 | Friese staartklok in eiken kast, rondom de wijzerplaat messing personificaties van de vier seizoenen, daarboven een schildering: italianiserend landschap, 132 × 34 × 20 exclusief beelden | € 40 |
3612 | Wally Elenbaas (1912-2008), zeegezicht, litho 1/12, r.o. gesigneerd en gedateerd '75, 68 × 52 cm | € 40 |
3613 | Russische icoon: de Heilige Lucas de Evangelist, 19e eeuw -paneel aan achterzijde gerestaureerd-, 31,5 × 23,5 cm | € 210 |
3614 | Twee aardewerk voorwerpen: schaal met blauw-wit decor en opschrift 'Erven Lucas Bols, Amsterdam Ao 1575', ontwerp A.E.V. Roggeveen, uitvoering De Porceleyne Fles, 1896, 42 × 31 cm, en polychrome amfoor, uitvoering Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda, 1930, 24,5 × Ø 15 cm | € 70 |
3615 | Zamak beeldje: putto op krukje met cabriolepoten -hoofd gelijmd, verzilvering sleets-, hoogte 26 cm | Not sold |
3616 | Petrus van Gils (1879-1953), vier schilderijen: twee landschapjes met koeien, een exterieur, en een zelfportret, alle marouflé, afmetingen zelfportret 25 × 17 cm | € 70 |
3617 | Delfts aardewerk driedelig kaststel met blauw-wit floraal decor, 20e eeuw -craquelé-, 40 × Ø 25 cm | € 25 |
3618 | Diamantslijpmachine met twee hulpstukken -roestvorming aan de hulpstukken-, 32 × 15 × 20 cm | € 100 |
3619 | Kristallen whiskeykaraf met 1e gehalte zilveren montuur en vijf kristallen whiskeyglazen met geëtst monogram C.R. en datering: 3 december 1926-1986, hoogte karaf 23 cm | € 40 |
3620 | Verzameling divers keramiek: cache-pots, flesjes en vaasjes, alle uitvoering Mobach, Utrecht -gebruikssporen-, grootste cache-pot 14 × Ø 18 cm | € 90 |
3621 | Aardewerk dienblad met gele rand en centraal mangaanpaars-blauw decor: man en vrouw die een schilderij bestuderen, Hollands, 19e/20e eeuw, 4 × 44,5 × 34 cm | € 65 |
3622 | Zespas tegeltableau van kwadraattegels met polychroom goudsbloemdecor, 17e eeuw, gezet in gips -defecten-, 26,5 × 40 cm | € 90 |
3623 | Afrikaanse bronzen band met afbeelding van man en vrouw, gebruikt als geldeenheid of bruidsschat, laatste helft 20e eeuw, 32 × 3,5 cm | Not sold |
3624 | Zamak beeldje: ondeugend meisje met één schoen op stoel, met inscriptie 'A. Moreau', naar een beeld van Juan Clara, 46 × 10 × 11 cm | Not sold |
3625 | Friese staartklok in eiken kast met latoenkoperen wijzerplaat -defecten-, 127 × 37 cm | Not sold |
3626 | Hollandse School: geabstraheerde lachende gezichten, l.o. gesigneerd 'Marc' en gedateerd '59, Cobra-stijl, 34,5 × 43 cm | € 45 |
3627 | Verzameling divers keramiek: cache-pots, flesjes en vaasjes, alle uitvoering Mobach, Utrecht -gebruikssporen-, grootste cache-pot 16 × Ø 15 cm | € 90 |
3628 | Drie stuks plateel: paar vazen, en steelvaas, alle uitvoering Zenith, Gouda, begin 20e eeuw -kleine defecten-, hoogte paar 26,5 cm | € 100 |
3629 | Twee bronzen sculpturen: 'Angelo Necessario', I. Caldarera, 2003, 14/25, en man bij bouwwerk, met plaatje 'Rijksuniversiteit Limburg 14-12-1989', 26 × 16 × 17 cm | Not sold |
3630 | Drie stuks aardewerk: twee gladgeglazuurde vaasjes, en een matglazuur balustervormig vaasje, decor Nova, alle uitvoering Arnhemsche Faience Fabriek, hoogte grootste 18 cm | € 75 |
3631 | Johan van Loon (1934-2020), drie keramische objecten: twee vaasjes en een dekseldoosje, jaren '60 -enkele losse stukjes glazuur-, 12 × Ø 13 cm | € 40 |
3632 | Diverse metalen kandelaars | € 40 |
3633 | Twee delen: Huydecoper, B. Proeve van taal- en dichtkunde in vrymoedige aanmerkingen op Vondels vertaalde Herscheppinge van Ovidius. Tweede uitgave door F. van Lelyveld, met byvoegsels en vermeerderingen. Leyden, 1782-1784. 2 delen. Oorspr. kartonnage, onafgesneden, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom | Not sold |
3634 | Vijf stuks divers plateel: zwarte vaas met polychrome horizontale banden, decor Superbe, polychroom laag vaasje, decor Vannis, beide uitvoering Plateelbakkerij Zuid-Holland, oranjegeglazuurde vaas, uitvoering Plazuid, kommetje met zwart en oranje decor, uitvoering De Sphinx, Maastricht, en rode trompetvaas, decor Fire, uitvoering Zenith, Gouda, hoogte 24 cm | € 70 |
3635 | Zeven boeken: Amsterdam - Carosso-Kok, M. (Eindredactie). 'Geschiedenis van Amsterdam (-2000)'. Deel I-II en IV. Amsterdam , 2004-2007. In 4 delen. (Deel III omvat de jaren 1814-1899); W.H. Heijnemeijer e.a. 'Amsterdam in kaarten: 4 eeuwen cartografie'. 1987; K.Kleijn, 'The canals of Amsterdam: 400 years of building, living and working'. 2013; M. van den Leeuw en M. Pruijs (Red.), 'De Gouden Bocht van Amsterdam'. Verschillende formaten. Gebonden. Geïllustreerd | € 60 |
3636 | Divers kleingoed, waaronder: glazen bollen, borrelglaasjes, groen beeld: babyhoofd, en pop | € 110 |
3637 | Vier mineralen, grootste ± 10 × Ø 14 cm | € 20 |
3638 | Neolithische granieten maalsteen, voor het malen van graan, Termit Massif, Niger, 5e millennium v.Chr., 56 × 32 cm | € 150 |
3639 | Engelse pubklok met snekuurwerk in mahonie kast, 20e eeuw, 13 × Ø 30 cm | € 110 |
3640 | Fries kantoortje in meekrapkleurige eiken kast, de polychroom beschilderde wijzerplaat met scheepjesdecor, 19e eeuw -gebruikssporen-, 117,5 × 30 × 20 cm | € 170 |
3641 | Jan Tullemans (1924-2011), geabstraheerd stilleven in rood, olieverf op paneel, l.b. gesigneerd, 78,5 × 121 cm | € 65 |
3642 | Bronzen lavabo, met ketting, naar antiek voorbeeld, 30 × 14 × 15 cm | Not sold |
3643 | Porseleinen bord met polychroom bloemdecor, uitvoering Meissen, 1763-1774 -klein defect aan beschildering-, Ø 24 cm | € 50 |
3644 | Zes kleine lichtgroen glazen roemers met braamnoppen, 20e eeuw, 10 × Ø 7 cm | € 55 |
3645 | Twee tinnen gortebussen, het kleinere exemplaar uit Amsterdam -kleinere exemplaar gedeukt-, hoogste 13 cm | € 70 |
3646 | Gelegenheidsglas met geslepen decor van vogel boven bloemenvaas, eind 18e eeuw -enkele chips-, 16,5 × Ø 8,5 cm | € 80 |
3647 | Porseleinen theebus met bietenrood landschapsdecor en gevlochten bovenrand, op de hoeken resten van vergulding, 18e eeuw -chipjes van bodem, deksel mist-, hoogte 10,5 cm | € 110 |
3648 | Wit porseleinen beeldgroepje: twee bacchanten met geiten, uitvoering Capodimonte, Italië, 19e eeuw -defecten-, 19,5 × 16 × 14 cm | Not sold |
3649 | Vijf verschillende slingerglazen met witte slingers, circa 1800 -de kleinste met een chipje van de voetrand-, 14 cm hoog | € 160 |
3650 | Hollandse School: stilleven met vruchten op plint, olieverf op massoniet, l.o. gesigneerd C. Cornelisz., 20 × 25 cm | Not sold |
3651 | Divers verzilverd en onedel, waaronder: zakhorloge, Aiguilles Quatre trous en rubis, 19e eeuw, in vergulde kast -glas los, sleutel aanwezig- | € 400 |
3652 | Vier diverse slingerglazen met blankglazen slingers, waaronder één paar, 18e eeuw, hoogte paar 17,5 cm -chips- | € 130 |
3653 | Hollandse School: stilleven met berkemeijer, citroen en noten, olieverf op massoniet, l.o. gesigneerd C. Cornelisz., 20 × 25 cm | Not sold |
3654 | Vier malachiet schaaltjes, negen malachiet eieren in diverse maten en standaard voor één ei, 20e eeuw, grootste schaaltje Ø 14 cm | € 140 |
3655 | Klein rood schildpadbelijmd houten kistje, 19e eeuw -gebruikssporen-, 6 × 9,5 × 7,5 cm | € 50 |
3656 | Diverse titanium en stalen sieraden, waaronder ring met diamant, gemerkt Xen, mt. 17,5 en schakelcollier en armband Boccia | Not sold |
3657 | Drie stalen herenpolshorloges: twee Emporio horloges aan zwart lederen band en één Victorinox horloge, in originele dozen en met aankoopbewijzen -lichte gebruikssporen, één deksel van Armani doosje defect-, | € 150 |
3658 | Vijf malachiet eenden, drie olifanten, neushoorn, schildpad en peer -steeltje peer defect, één olifant en één eendje gelijmd, één olifant met gebroken slagtand-, 20e eeuw | € 120 |
3659 | Lot Swatch: horlogebanden, onderdelen en twee POP Swatch-horloges, Veruschka, nieuw in doos | € 60 |
3660 | Verzilverd bestekgedeelte, model 692, ontwerp Georg Nilsson, uitvoering Gero, Zeist, 1936, bestaande uit: twaalf grote couverts, twaalf kleine couverts, twaalf grote messen, twaalf kleine messen, zes viscouverts, soeplepel, twee groentelepels, rijstlepel, twee sauslepels, en aansnijcouvert | € 150 |
3661 | Verzameling bronzen en metalen enkelbanden, waaronder zes paren, Afrika en Azië, Ø 12 cm | € 120 |
3662 | Acht keramische objecten: schalen en vaasjes, enkele gemerkt, jaren '80-'90, 6 × Ø 44 cm | € 40 |
3663 | Diverse bijouterieën, waaronder colliers van natuursteen en zoetwaterparels aan onedele magneetsluitingen en stalen herenpolshorloge, Cazal, automaat, aan Fixoflex rekband, jaren '60 | € 65 |
3664 | Drie miniatuurportretten: jongen met geruite sjaal en man met zwarte jas, beide schildering op been, en opgehoogd prentje: Napoleon Bonaparte, naar Paul Delaroche, alle 19e/20e eeuw -schildering man met zwarte jas sleet, met barst-, 9 × 7 cm | € 120 |
3665 | Tweedelig gebrandschilderd raampje met alliantiewapen van Württemberg en een ander -defect, stuk ontbreekt-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 23 × 16,5 cm | € 110 |
3666 | Diverse Russische bronzen reisiconen, reliekje van de heilige Theresia, kruisvormige opwindsleutel voor een klok, en bronzen putto | € 75 |
3667 | Anne ten Broek (1938), vijftien keramische objecten: paddenstoelen, kikker op blad, bloemen, etc., gesigneerd, diverse dateringen, kikker op blad: 13 × 5 cm | € 100 |
3668 | 12 aardewerk cloisonné tegels met maritieme decors, sommige dubbel, alle uitvoering Westraven, Utrecht -enkele hoek- en randbeschadigingen-, 19,5 × 15,5 cm | € 80 |