Catalogus Veilinghuis Peerdeman

Nr.Omschrijving Hamerprijs
3001Adèle Marie Breteler-Unger (1929), 'Le bleu garçon', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '86, 100 × 90 cmNot sold
3002Tom Claassen (1964), twee beelden: ypjes, kunststof, beide onderop gesigneerd -één met gelijmde vleugel-, 14 × 16 × 20 cm€ 180
3003Zwartgelakt houten beeldje van vogel: Eames House Bird, ontwerp Charles & Ray Eames, uitvoering Vitra, 21e eeuw -defecten in lak en deukjes-, 27,5 × 24 × 8 cm€ 80
3004Zes vintage Swatch horloges, waaronder Rubin Sam 100, automaat, aan bruin lederen band en Time To Move, automaat aan groen kunststof band, 1992, en de Swatch SkinNot sold
3005Glazen vaas met geëtst decor van een naakte vrouw met waaier op zwarte achtergrond, de achterzijde met groen en zwart lijnendecor, uitvoering Karl Palda, Tsjechoslowakije, art deco, hoogte 27 cm€ 350
3006Iriserende groene glazen vaas met golvende rand en vier paarsblauwe geappliqueerde ribben, circa 1900, 9,5 × Ø 19,5 cm€ 110
3007Wit-groene plateel schenkkan met bruine stipjes in de hals, uitvoering Dordtsche Kunstpotterij D.K.P. -enkele schilfers-, hoogte 17 cm€ 100
3008Paars glazen flesvaas, ontwerp Chris Lebeau, uitvoering Glasfabriek Leerdam, circa 1924-'25, gemerkt -enkele oppervlakkige krasjes-, hoogte 35 cm€ 425
3009Jan Cornelis Snoeck (1927-2018), drie keramische sculpturen en een dekseldoosje, dekseldoosje uitvoering Plateelbakkerij Schoonhoven -craquelé, enkele chipjes-, 22 × 26 × 5 cm€ 100
3010Paars glazen kalebasvaas, ontwerp Chris Lebeau, uitvoering Glasfabriek Leerdam, circa 1924-'25, gemerkt -krasjes-, hoogte 40 cm€ 400
3011Charles Eyck (1897-1983), terracotta schaal met ingekrast dierendecor, gesigneerd en gedateerd 1946, uitvoering Tegelen, Ø 42 cm€ 850
3012Jeroen Hermkens (1960), 'Versailles', kleurenlithografie 38/90, r.o. gesigneerd en gedateerd 1992, 65 × 47 cm€ 30
3013Driedelige verzilverde bloemsteker in de vorm van lotus, uitvoering Reed & Barton, glazen schaal, uitvoering Holmegaard, Denemarken, en grijsroze geglazuurde aardewerk dekselvaas, 32 × 18 cmNot sold
3014Drie cognacglazen, servies 'Carex', ontwerp Andries Dirk Copier, 1935, uitvoering Glasfabriek Leerdam, alle met etsmerk, 11 × Ø 9,5 cm€ 55
3015Drie verguld stalen stijve armbanden met geëmailleerd lijnen- en blokkenmotief, uitvoering Michaela Frey, Oostenrijk, jaren ' 80, twee met binnenmaat 6,7 cm, één met binnenmaat 7,2 cm€ 160
3016Vijf gepatineerd bronzen dierfiguurtjes, alle in de stijl van Walter Bosse, maar niet allemaal van zijn hand, midden 20e eeuw, 4,5 cm€ 100
3017Stalen damespolshorloge, Bruno Ninaber, met wisselbaar zwart, wit en stalen banddeel€ 270
3018Kleine bronzen sculptuur: zittende naakte jongen bij helling, met monogram JC, nummer 9/100, 7,5 × 15,5 × 4 cm€ 50
3019Collier 'De open Halsbuis' uitgevoerd in aluminium met draaibaar mechaniek, ontwerp en uitvoering Frans van Nieuwenborg en Martijn Wegman, Leiden, 1972, in originele doos met lederen foedraal€ 150
3020Vier wijnglazen, servies 'D', ontwerp Karel Petrus Cornelis de Bazel, uitvoering Glasfabriek Leerdam, alle met etsmerk -twee met miniem randschilfertje-, 13 × Ø 7,3 cm€ 75
3021Zes vintage Swatch horloges, waaronder: Blue Matic, automaat aan groene kunststof band, Wall Street, chrono, aan zwart lederen band, en Scuba 200Not sold
3022Gestileerde aluminium armband met magneetsluiting en gestileerd collier met verguld aluminium bollen en magneetsluiting, Clic Creations, collier C131G, armband A1, binnenmaat armband 6 cm, collier circa 44 cm€ 65
3023Zes vintage Swatch horloges, waaronder 'red ahead', automaat, circa 1990, aan rood lederen band, en Chrono Black Motion 1991, aan zwart lederen band, Timeless Zone 1993, aan blauw lederen band€ 250
3024Gesatineerd glazen schaal met centraal millefiori decor, vermoedelijk Murano, eind 20e eeuw, 8,5 Ø × 37 cm€ 40
3025Twee glazen vazen: één met grijs-wit strependecor, ontwerp Gunnel Sahlin, de ander met blauwe, witte en zwarte slierten, ontwerp Anna Ehrner, beide uitvoering Kosta Boda, Zweden, 29 × 15 cm€ 50
3026Dikwandige helder glazen vaas met geëtst decor van een turner op de brug en lint met tekst: 'Vrank. Vrij. Vroom. Vroed.', en onderschrift '1908 L.S. 'Voorwaarts' 1943', ontwerp A.D. Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam, 18 × Ø 16 cm, zie collectie van het Nationaal Glasmuseum Leerdam voor een vaas met vergelijkbare gravering uit 1948Not sold
3027Fons van Laar (1959), 'Het waslijntje', pasteuze olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd 2004, 35 × 80 cm€ 100
3028Zwarte kunststof bureaustoel met blauw lederen bekleding, en bijbehorende ottoman, ontwerp Ferdinand Alexander Porsche, uitvoering Poltrona Frau, Italië, maat bureaustoel 98 × 63 × 92 cm€ 160
3029Mieke Tromp (1935), vier vrouwen in klederdracht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '64, 25 × 60 cm€ 60
3030Fon Klement (1930-2000), 'Rouge', boardsnede, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 25 × 25 cm€ 70
3031Fon Klement (1930-2000), 'Les Oeillets', boardsnede, r.o. gesigneerd en gedateerd '96 of '98, 25 × 25 cm€ 55
3032Vitrine bestaand uit gestapelde plexiglazen blokken, het onderste blok voorzien van lamp, het geheel staand op een zwartgelakt houten basement, 227 × 48 × 48 cm€ 80
3033Robert Terwindt (1940-2019), 'Poppenkast', gouache, r.o. gesigneerd, daarbij: catalogus met werken van de kunstenaar, 69 × 48 cm€ 120
3034Boek: 'Poppetgom', Lucebert e.a., bestaande uit blik met boek en opblaasbaar kunststof kussen, ongeopend, uitgave Stichting 'Octopus', Deventer, circa 1970, 29 × 20 × 9 cm€ 80
3035Pavel Vajsejtl (1978), glazen vaas met blauwe en paarse banen, gesigneerd en gedateerd 2004, 13,5 × Ø 19,5 cm€ 35
3036Keramische vaas met polychroom koeiendecor, ontwerp Jan Snoeck, 30 × 20 × 7,5 cm€ 40
3037Colin Pearson (1923-2007), geglazuurde keramische vaas met twee oren, gesigneerd -volgrecht van toepassing-, 32 × 33 × 11 cm€ 475
3038Oranje-bruin geglazuurd aardewerk vaasje, uitvoering Mobach, Utrecht, tweede kwart 20e eeuw, 16,5 × Ø 20 cm€ 55
3039Bruingeglazuurde aardewerk bedekte vaas met sgraffito decor, 30 × Ø 23 cmNot sold
3040Leo Broos (1942), grijs-zwarte vaas, rakugestookt, gemerkt, 28 × Ø 23 cm€ 50
3041Drie stuks aardewerk: trompetvaas, decor Z 502, oorkan, decor Muvelee, en blauwgeglazuurde oorkan, decor Smaragd, alle uitvoering Plateelbakkerij Zuid-Holland, hoogste 19,5 cm€ 200
3042Helder- en blauw glazen vaas en kom met vergulde rand, model 49885 en 59885, ontwerp Ann Wahlström, uitvoering Kosta Boda -lichte gebruikssporen, minieme krasjes in vergulding-, 13 × 26,5 cmNot sold
3043Willem Heesen (1925-2007), blauwe glazen schaal op hoge standring, centraal een gele bloem, gesigneerd, 11,5 × Ø 34 cmNot sold
3044Jan Makkes (1935-1999), bloemstilleven, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, jaren '80, 80 × 60 cm, daarbij: een monografie van Jan Makkes€ 280
3045Vijf meerkleurige glasobjecten: drie vogeltjes en twee bollen, modern, Tsjechië, 39 × Ø 13 cm€ 70
3046Vijf meerkleurige glasobjecten: presse-papiers en vaasjes, één gelabeld Royal Leerdam, 5,5 × 13 cm€ 90
3047A.D. Copier (1901-1991), dikwandige groengrijze tincraquelé glazen schaal, serica 72, uitvoering Glasfabriek Leerdam, vals gesigneerd 'Chris Lebeau - Februari 1929 - Böhmen - no. 44 - V', 9,5 × Ø 25 cmNot sold
3048Matglazen kom balancerend op marmeren plaatje, ontwerp en uitvoering Bert Frijns -klein chipje in de rand-, 11 × Ø 19,5 cm€ 210
3049Glazen schaal met banen van antimooncraquelé, model Serica 76, ontwerp Floris Meydam, uitvoering Glasfabriek Leerdam, jaren '50, Ø 22,5 cm€ 85
3050Twee meerkleurige glasobjecten: kom, model Satellite, en dikwandig vaasje, beide ontwerp Bertil Vallien, uitvoering Kosta Boda, Zweden, modern, 10 × 16 cmNot sold
3051Drie graniver cactuspotten: één gele, model Walu, en twee oranje, daarbij marmorite schaal, alle ontwerp Andries Dirk Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam -enkele chipjes van pootjes, chipje van onderzijde bovenrand Walu potje, marmorite schaal met krasjes-, 7 × 18 cm€ 200
3052Glazen spijkervaasje en spijkerasbak, 11,5 × 10 cm€ 50
3053Twee deels rood glazen coupes op organisch gevormde opengewerkte voet, hoogste 32 cmNot sold
3054Gefacetteerde paarse glazen vaas, uitvoering Moser, Karlsbad -lichte gebruikssporen-, hoogte 26,5 cm€ 80
3055Edith Hagelstange (1934), blank glazen schaal met brede overhangende rand en over het midden twee rood glazen lijnen, gesigneerd en gedateerd 1990, tevens genummerd 58, 13 × 35 × 28 cm€ 50
3056Frank van den Ham (1953), grote glazen schaal met gesatineerd okerkleurige buitenzijde en blauwe binnenzijde met strependecor doorsprenkeld met groen lusterglas, oplage 7/20, gesigneerd en gedateerd 2004 -een enkel randchipje-, 20 × Ø 33,5 cm€ 50
3057Mieke Groot (1949), bolvormige helderglazen vaas met blauwe vlekken aan de bovenzijde, unicaat, gesigneerd, uitvoering Leerdam, 1978, 16 × Ø 18 cm€ 90
3058Willem Heesen (1925-2007), groene glazen vaas met geappliceerde glasdraden en staande op drie pootjes, Unica 880844, gesigneerd, uitvoering De Oude Horn, 1988, 26 × 22 × 20 cm€ 180
3059Ad Snijders (1929-2010), 'Danae II', olieverf op doek, r.b. gesigneerd en gedateerd '98 -gat in doek midden boven-, 50 × 40 cmNot sold
3060Charles Stegeman (1924-2013), boom, kleurpotlood en aquarel op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '81, 27 × 18 cmNot sold
3061Co Westerik (1924-2018), 'Plantsoen', pen en aquarel op papier, m.o. gesigneerd en gedateerd 1991, 12 × 20 cm€ 400
3062Hollandse School: bedrijvigheid in de haven met in het verschiet een schip, olieverf op doek, niet gesigneerd, tweede helft 20e eeuw -herstelde winkelhaak-, 48 × 70 cm€ 60
3063Jacobus Willem 'Ko' Oosterkerk (1928-2012), ''Verzameling' /uit de reeks 'Sporen'/', ets 2/3, l.o. gesigneerd en gedateerd 1987, 55 × 73 cm€ 80
3064Walasse Ting (1929-2010), naakte vrouw met bloemen in het haar, litho, épreuve d'artiste, m.b. gesigneerd en gedateerd '76, 56 × 77 cm€ 260
3065Witgelakte metalen tafellamp, kopie naar ontwerp van Poul Henningsen, uitvoering onbekend -enkele deukjes-, 55 × Ø 49 cm€ 65
3066Paar éénlichts tafellampen met ronde diffuser in zwart plaatwerk frame, model Moon, uitvoering Dijkstra Lampen, Haarlem, jaren '70, 27,5 × 24 × 12 cm€ 190
3067Witte metalen en kunststof tafellamp, model Vertebra, uitvoering Martinelli Luce -gebruikssporen-, hoogte 60 cm€ 60
3068Zwartgelakt dressoir met vier deurtjes, model Vision, ontwerp Karel Boonzaaijer, uitvoering Pastoe, jaren '80 -gebruikssporen-, 72 × 144 × 55 cm€ 80
3069Jan Hein van Rooy (1940), landschap, ets 7/15, niet gesigneerd, gedateerd 1994, 47 × 59 cm€ 35
3070Machiel Hopman (1928-2001), abstracte compositie, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd -stukje verfverlies linksonder-, 80 × 79,5 cm€ 250
3071Peter van der Heijden (1950), 'Boemerang', litho 2/15, r.o. gesigneerd en gedateerd '76, 47 × 21 cm€ 50
3072Gebogen berken krukje met rugleuning, model K65, ontwerp Alvar Aalto, vermoedelijk uitvoering Artek, tweede helft 20e eeuw -gebruikssporen- 71 × 40 × 35 cm€ 170
3073Kees Manders (1913-1979), bouwplaats, aquarel en gouache, l.o. gesigneerd en gedateerd 1968, 30,5 × 41 cmNot sold
3074David Hutter (1935-1990), mannelijk naakt vanaf de rug gezien, roodkrijttekening, r.o. gesigneerd, 32 × 23 cm, daarbij: boekwerkje betreffende de kunstenaar€ 160
3075Fred Pollack (1943), 'No. 55', gemengde techniek op papier, verso op lijst gesigneerd en gedateerd 2008, 11,5 × 14,5 cmNot sold
3076Peter Vos (1935-2010), 'Artis Natura Magistra', ets, r.o. gesigneerd en gedateerd '79€ 240
3077Abstracte rood natuurstenen sculptuur, 20 × 18 × 14 cmNot sold
3078Gesatineerde geometrische glazen vaas, model Delta, ontwerp Mart van Schijndel, uitvoering Martech, gesigneerd en gedateerd '81, in originele verpakking met schoonmaakborsteltje, 23 × 19 × 19 cm€ 75
3079Eiken en coromandel naaitafeltje met vakverdeling onder het blad, en twee glazen schappen tussen de poten, Haagse School, jaren '20, 73 × 60 × 43 cm€ 190
3080Keimke Kootstra (1948), 'Tuinen van geluk', zeefdruk 18/100, r.o. gesigneerd en gedateerd '95, 37 × 30 cm€ 50
3081Ad Snijders (1929-2010), abstracte kleurencompositie, aquarel en gouache op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd '91, 30 × 21,5 cmNot sold
3082Corneille (1922-2010), 'La Chouette', litho e/a, r.o. gesigneerd en gedateerd 2000, 30 × 23 cm€ 110
3083Drie glasobjecten: schotel met oranje slierten en geëtst logo, Unica 664LL, ontwerp Floris Meydam, schaal met stervormige voet, uitvoering Royal Leerdam Crystal, en geelgevlekte kalebasvaas -lichte gebruikssporen-, 7 × 30 × 32 cm€ 80
3084Plexiglazen commode met twee schappen, model Ghost Buster, ontwerp Philippe Starck, uitvoering Kartell, modern -gebruikssporen-, 80 × 69 × 41 cm€ 260
3085Teakhouten schaarlamp met gebloemde kap, model 332, ontwerp Erik Hansen, uitvoering Le Klint, Parijs, midden 20e eeuw -kap niet origineel-, maat ingeklapt 53 × 65 × 40Not sold
3086Messing boeketvormige wandlamp met zeven glazen kelkjes op de lichtbronnen, Frankrijk of Italië, midden 20e eeuw -vermoedelijk oorspronkelijk deels rood gelakt- 62,5 × 41,5 × 31 cmNot sold
3087Reinder Homan (1950), bosrand, ets e.d. 31/50, r.o. gesigneerd en gedateerd '80€ 60
3088Vier diverse schalen, uitvoering Alessi, 21e eeuw -gebruikssporen-, rode schaal 9 × 44 × 33 cm, daarbij: zwart kunststof lampje, model Dalù, ontwerp Vico Magistretti, uitvoering Artemide€ 60
3089Rob Claus, 'Ik ben de weg kwijt', kleurenets 47/50, r.o. gesigneerd en gedateerd '75, 21 × 21 cm€ 35
3090Tafellamp met gesatineerde opaline kap en donkergelakt houten frame, model Nao, ontwerp Chi Wing Lo, uitvoering Giorgetti, Italië -knop defect, houten draaiknop wel aanwezig-, 54 × 39 × 25 cmNot sold
3091Lucebert (1924-1994), 'Meester', koppermaandag 14/700, 1998, postuum uitgegeven met toestemming van de erven, verso voorzien van stempel, 20 × 35,5 cm€ 80
3092Dirk van Gelder (1907-1990), 'Zoutelande', houtgravure, gemonogrammeerd, getiteld en gedateerd 1951 in de plaat, r.o. gesigneerd in potlood,14 × 23,5 cm€ 65
3093Charles Donker (1940), 'Noordoostenwind', ets, r.o. gesigneerd en genummerd No.11, 33 × 51 cm€ 230
3094Vier matglazen tafellampen, waarvan één met groene binnenzijde, model Mylonit, ontwerp K. Leibel en K. Andreasson, uitvoering IKEA, Zweden, jaren '80, 30 × Ø 12 cmNot sold
3095Vijf zeefdrukken: Gijs Keijzer (1933), composities met zwart en kleur, diverse oplages, jaren '80, 41 × 41 cm€ 80
3096Glazen wandlamp 'Chartres', ontwerp Willem van Oyen (1921-2004), uitvoering Raak Amsterdam, 37,5 × 20 × 10 cm€ 170
3097Johan Hemkes (1894-1988), 'Iere moarn', ets 3/25, l.o. gemonogrammeerd in de druk en gedateerd '61, r.o. gesigneerd in potlood, 30 × 28 cm€ 40
3098Drielichts lamp met gebogen witte plexiglas diffuser, model Mezza Chimera, ontwerp Vico Magistretti, uitvoering Artemide, Italië, jaren '70, 80 × 20 × 20 cm€ 260
3099Crèmekleurige metalen bureaulamp bestaande uit twee halve bollen, model Bikini, ontwerp Raul Barbieri & Giorgio Marianelli, uitvoering Tronconi Illuminazione, Italië, jaren '80, hoogte 46,5 cm€ 80
3100Henk Lycklama à Nijeholt (hedendaags), onder water gelopen straat met duikende figuren, ets 3/4, gedateerd 5 februari 1997, 20 × 13,5 cmNot sold
3101Tafellamp met hoogglans aluminium kap, model Aqua Cil Tavolo, ontwerp Ross Lovegrove, uitvoering Artemide, Italië, 43 × Ø 32 cm€ 100
3102Peter Langenberg (1940-2020), kerkhof, ets 37/100, l.o. gesigneerd, 7 × 11 cm€ 30
3103Kersenhouten mimiset, uitvoering Villeroy & Boch -krasjes-, 60 × 35 × 60 cm€ 120
3104Metalen en zwartgelakt houten wandsysteem, model CSS, ontwerp George Nelson, uitvoering Mobilier International, Frankrijk, jaren '60, bestaande uit: vier staanders, 251 cm hoog, drie kastjes, zes planken, en een zakje montagemateriaalNot sold
3105Fon Klement (1930-2000), 'Rose', boardsnede 84/99, r.o. gesigneerd en gedateerd '91, 22 × 22 cm€ 100
3106Gérard Grassère (1915-1993), 'Geluidstransformatie', acrylverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '79, verso getiteld, 60 × 50 cmNot sold
3107Jan Montijn (1924-2015), zonder titel, aquatint in kleur 7/10, gesigneerd en gedateerd 1970, 35 × 35 cmNot sold
3108Hans Leijerzapf (1951), vier zeefdrukken: 'Lente', 'Zomer', 'Herfst' en 'Winter', oplage 1/200 en 2/200, r.o. gesigneerd, 30 × 30 cm€ 180
3109Bureaustoel met oranje stoffen bekleding in glasvezel kuip, op verrolbaar onderstel, ontwerp Charles en Ray Eames, uitvoering Herman Miller -bekleding sleets-, 84 × 66 × 60 cm€ 250
3110Twee glasobjecten: gele vaas, ontwerp Henk Blommers, 2004, en meerkleurig vaasje omwonden met strengen, ontwerp Maxi Pretorius, 2005, beide uitvoering Glasfabriek Leerdam -lichte gebruikssporen-, 25 × Ø 17 cm€ 80
3111Houten kast met puntige kap, waaronder een open vak en zes lades, vermoedelijk Italië, jaren '80/'90, 205 × 47 × 43 cm€ 210
3112Paul Johan du Toit (1965-2014), 'Moving Point', acrylverf op doek, l.o. gesigneerd en r.o. gedateerd 2000, 61 × 50 cm, inclusief twee publicaties over de kunstenaar, waarvan één gesigneerd, en kopie aankoopbewijs, herkomst: Galerie Plett, Huis ter Heide€ 210
3113Vitrinekast met bruin metalen frame, vier glazen schappen en spotje bovenin,198 × 63 × 35 cm€ 160
3114Lies van Vlijmen (1935), keramisch beeld van twee spelende kinderen, ingekraste signatuur en gedateerd '95 -kleine defecten-, 25 × 18 × 18 cm€ 95
3115Henk van Putten (1936-2019), gezwart houten sculptuur van geometrische vormen 3/6, gesigneerd en gedateerd '84, 28 × 22 × 23,5 cm€ 350
3116Zes vintage Swatch horloges, waaronder Blue Anchorage, 1991, en de limited edition Rosso sur Blackout, ontwerp Felice Varini, met twee brochuresNot sold
3117Polychroom biscuitporseleinen bakje, gemonogrammeerd HW voor Henk Wolvers, gedateerd '17, daarbij: rookglazen asbak, ontwerp Andries Dirk Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam, bakje 7,5 × 17,5 × 13,5 cm€ 75
3118Turquoisegeglazuurd keramisch object met Egyptische motieven en glazen waaier, gemonogrammeerd LD of DL, modern, 35 × 24,5 cm€ 90
3119Verzameling divers keramiek: cache-pots, vaasjes, dekselpot en gemberpotten, alle uitvoering Mobach, Utrecht -gebruikssporen-, grootste cache-pot 18 × Ø 16 cm€ 90
3120Frank van den Ham (1952), rechthoekig meerkleurig glaskunstwerk bestaande uit twee platen met strependecor en glazen bol, niet gesigneerd, 49 × 40 × 9 cm€ 100
3121Zwartgelakte vlinderstoel op metalen onderstel, ontwerp Arne Jacobs, uitvoering Fritz Hansen, 2008 -gebruikssporen, kleine beschadiging rechtsboven-, 80 × 50 × 48 cm€ 50
3122Fon Klement (1930-2000), 'Animation' met annotatie 'voor Dinie en Gerard', boardsnede e.a., r.o. gesigneerd, 49,5 × 49,5 cm€ 60
3123Antonio Saura (1930-1998), 'Triptico de Amsterdam', zeefdruk 132/190, m.o. gesigneerd, 1975, 70 × 50 cm€ 170
3124Josip Generalic (1936-2004), avonturier met knapzak, kleurenlitho 89/90, r.o. gesigneerd, 41 × 28,5 cm€ 20
3125Plexiglazen klapstoel met verchroomd metalen frame, model Ouverture, ontwerp Enrico Cioncada, modern, 46 × 48 × 48 cm€ 45
3126Theo Michels (1908-1981), rivierlandschap met huizen en brug, gemengde techniek, r.o. gesigneerd 48,5 × 63 cm€ 40
3127Dirk Breed (1920-2004), brug in Noord-Hollands landschap, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -volgrecht van toepassing-, 57,5 × 98 cm€ 650
3128Marsglobe, bedrukt papier op kunststof kern, los liggend op kunststof voet, uitvoering Replogle Globes, circa 1990, Ø 30 cm€ 80
3129Richard Karel Peskovski (1907), 'Aan mijn biechtvader in aandenken', aquarel en krijt op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '37, 49,5 × 63,5 cm€ 25
3130Willem Fiege (1914-1978), keramische vaas en bekervaasje, daarbij: Joop Cock (1948), twee keramische vaasjes, 27 × Ø 12 cm€ 35
3131Paar verzilverde conische cocktailbekers op driehoekige voet, vaak toegeschreven aan La Maison Desny, Frankrijk, art deco -beide verweerd-, hoogte 11,3 cmNot sold
3132Mieke Selleslagh (1954), rakugestookte bedekte vaas, België, jaren '80, 20 × Ø 20 cmNot sold
3133Jan van der Vaart (1931-2000), gebronsde keramische kom, gemerkt en gedateerd '64, 10 × 19,5 cmNot sold
3134Hoge blauwgeglazuurde vaas, uitvoering Amstelhoek, gemerkt EA x 9002, hoogte 31,5 cm€ 60
3135Blauwgeglazuurde getordeerde vaas, ontwerp Jan van der Vaart, uitvoering Royal Tichelaar, Makkum, 15 × 12 × 12 cm€ 85
3136Design sieraden, waaronder 3D geprint blauw collier, model Bern, uitvoering Maison 203, en bronzen opengewerkte armband, Verde Calado, Barcelona€ 170
3137Plateel vaasje met gekleurde horizontale banen, uitvoering De Zwing, Noordwijk, hoogte 10,5 cm€ 65
3138Plateel vaas met turquoise lusterglazuur, uitvoering St. Lukas, Utrecht, hoogte 16 cm€ 90
3139Jan van der Vaart (1931-2000), bruin- en beigegeglazuurd keramisch vaasje, gemerkt en gedateerd '61, 23 × Ø 12 cm€ 70
3140Vier handbeschilderde glasobjecten: twee schotels en een kom, decor Limoncino, en vogel met rode tulpen, model Birdy, alle ontwerp Ulrica Hydman-Vallien en uitvoering Kosta Boda, Zweden, 16 × 14 × 23 cmNot sold
3141Acht diverse aardewerk lusterglazuur vaasjes, waarvan zeven uitvoering St. Lukas, Utrecht -één met defect aan hals, één ongemerkt-, hoogte grootste 19 cm€ 550
3142Robin Welch (1936-2019), rakugestookte keramische kom met zwart-wit lijnendecor, Engeland, jaren '80, 10 × Ø 25 cmNot sold
3143Johan van Loon (1934-2020), grijze keramische kom met blauw glazuur, gemerkt, jaren '80, 10 × Ø 21 cm€ 70
3144Polychroom beschilderde balustervormige plateel vaas en dekselpotje, beide uitvoering Zuid-Holland, Gouda -kleine glazuurdefecten-, hoogte grootste 31 cm€ 95
3145Toegeschreven aan Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985), kinderen in de regen, potlood en aquarel op papier, niet gesigneerd, 10 × 11,5 cm€ 180
3146Twee glasobjecten: vaas met handgeschilderd strependecor, en dikwandige blauwe kom met langgerekte bellen, beide uitvoering Orrefors, Zweden, modern, 17 × Ø 19 cm€ 55
3147Drie meerkleurige glasobjecten, ontwerp Paul Spannenberg, uitvoering Glas Leerdam, 14 × Ø 13 cm€ 210
3148Drie keramische schalen waarvan één in houten staander, de binnenzijde met glanzend glazuur, gemerkt met monogram, vermoedelijk 'MA' of 'WA', 13 × Ø 25 cmNot sold
3149Keramiek sculptuur vervaardigd van vier gebogen geglazuurde kleiplaten, gemonogrammeerd TA of AT, 15 × 18 × 19 cm€ 30
3150Johnny Rolf (1936), landschap met smalle doorgang, paar keramische vormstukken van geelbakkende klei met zwart, rood en blauw glazuur, gemerkt, jaren '80, circa 23 × 47 × 17 cm per stuk€ 120
3151Konstantin Ivanovich Rudakov (1891-1949), staande vrouw, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd in potlood, 32 × 18,5 cm€ 120
3152Konstantin Ivanovich Rudakov (1891-1949), staande vrouw met sigaret, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd in potlood, 28,5 18,5 cm€ 120
3153Konstantin Ivanovich Rudakov (1891-1949), staande vrouw kijkend naar rechts, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd in potlood, 29 × 18,5 cm€ 120
3154Verstelbare metallic blauwe kunststof bureaulamp, model Heron, ontwerp Isao Hosoe, uitvoering Luxo, Italië jaren '80-'90, hoogste stand 65 cm€ 150
3155Mimiset van drie perspex bijzettafeltjes -krasjes-, 45 × 37 × 39 cm€ 85
3156Vijflichts glazen Venetiaanse kroon met goudluster, blad- en bloemmotieven, tweede helft 20e eeuw -één gebroken en gelijmd blad-, 50 × Ø 45 cmNot sold
3157Piet Wiegman (1930-2008), haan, houtsnede, r.o. gesigneerd, 40 × 48 cm€ 95
3158Dora Tuynman (1926-1979), abstracte compositie, olieverf op board, gesigneerd en gedateerd '57, 75 × 16,5 cm€ 1900
3159Gesneden houten reliëf, modern, verso onduidelijk gesigneerd -chipje aan onderzijde-, 76 × 31 cmNot sold
3160Xandra Donders (1962), 'Rennende Giraffe', zeefdruk 46/55, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 30 × 40 cm€ 90
3161Simon Oud (1956), 'Kavel 5', gezwart houten sculptuur, verso gesigneerd en gedateerd 2011, 38 × 38 × 3 cm€ 80
3162Christophora Robeers (20e eeuw), 'Inside light III', zeefdruk, r.o. gesigneerd en gedateerd '96, 30 × 40 cm€ 35
3163Jean Cocteau (1889-1963), 'O.T. Entwurf für die Wandmalereien von Villefranche und Menton', litho 77/150, gesigneerd en gedateerd 1956, 65 × 50 cm€ 130
3164Ted Felen (1931-2016), drie zeefdrukken, alle l.o. gesigneerd en gedateerd '92, 33 × 38 cm€ 85
3165Armstoel met gemêleerd grijze kussens op buisframe onderstel, ontwerp Willem Hendrik Gispen, uitvoering Dutch Originals -vlekken in bekleding-, 102 × 84 × 88 cm€ 650
3166Ru van Rossem (1924-2007), 'Variaties in rood - India', aquatint 6/35, m.o. gesigneerd en gedateerd '91, herkomst: Kunsthandel Borzo, 's-Hertogenbosch, 90 × 58 cm€ 45
3167Hollandse School: orthodoxe kerk, gemengde techniek, niet gesigneerd, verso toegeschreven aan R.J.C. de JongeNot sold
3168Alexander Hajé (1956), 'Monda Bilor', acrylverf op papier, gedateerd 1989, verso op de lijst gesigneerd en met persoonlijke notitie, 29 × 36 cmNot sold
3169Paulus Verwey (1951), ontmoeting tussen twee mensen met op de achtergrond De Lange Jan en Villa Härtel in Amersfoort, olieverf op board, l.o. gemonogrammeerd en gedateerd '87, verso gesigneerd en gedateerd, 65 × 50 cm€ 100
3170Piet Klaasse (1918-2001), 'Dizzy Gillespie', litho 27/100, r.o. gesigneerd en gedateerd 1988, 51 × 38 cmNot sold
3171Franciscus Hendrikus 'Frans' Verpoorten (1924- 1997), 'Zeesterren en mosselschelpen, ets 3/25, r.o. gesigneerd, 19 × 26 cmNot sold
3172Theo Kurpershoek (1914-1998), 'Zuid-Limburg', ets 4/30, l.o. gesigneerd, 24 × 30 cm€ 80
3173Paar bruinlederen safaristoelen met palissander onderstellen, model Sirocco, ontwerp en uitvoering Arne Norell Möbler, Zweden, jaren '60 -beide stoelen met één vakkundig gelijmde poot, gebruikssporen- 71 × 68 × 66 cm€ 1100
3174Matglazen tafellamp, eind 20e eeuw, 37 × Ø 29 cm€ 60
3175Roestvrijstalen tafellamp, model R-60 'Krekel', ontwerp Otto Wasch, uitvoering Raak, jaren '60, 19 × 23 × 17 cm€ 160
3176Boomstamsalontafel, het blad afkomstig van een 200-jarige paardenkastanje uit landgoed Zuilenveld, Oud-Zuilen -bovenzijde blad met een paar geknapte bellen in de epoxyhars-, 52 × 91 cm€ 95
3177Paar aluminium hanglampen, uitvoering Original BTC, Engeland, Ø 43 cm€ 80
3178Aluminium hanglamp met opaline kap, modern, 32 × 38 cm€ 60
3179Hollandse School: vijf tekeningen, potlood en aquarel, alle tweede kwart 20e eeuw, grootste 22,8 × 18 cmNot sold
3180Helen Nieuwendijk (1946), kleurrijke compositie met figuren, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '96, 100 × 120 cmNot sold
3181Witgelakte metalen vloerlamp, model Cadmo Terra, ontwerp Karim Rashid, uitvoering Artemide, Italië, 174 × Ø 32 cm€ 220
3182Klaas van den Berg (1941-2018), vijf bronzen beelden, 35 × 5,5 × 5 cm€ 240
3183Vijf schilderijen: Peter Meijer (1953), kleurrijke composities, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd, 20 × 20 cm€ 150
3184Henk Verweij (1957), drie glasobjecten: vaasje, schaal en kom, alle gesigneerd, uitvoering Glasfabriek Leerdam, 11 × Ø 30 cm€ 180
3185Koperen vakkenkast, model '97,5 % cabinet', ontwerp en uitvoering Piet Hein Eek, 2009 -lichte gebruikssporen-, 102 × 100 × 27 cm€ 500
3186Glazen hanglamp met gemarmerd decor, afmetingen kap 16 × Ø 40 cm€ 45
3187Zeppelinvormige lamp gemaakt van diverse soorten metaal, modern€ 100
3188Josip Generalic (1936-2004), bosrijk landschap met landarbeider en springend paard, kleurenlitho XIII/L, r.o. gesigneerd -enkele roestvlekjes in marges-, 58,5 × 72 cm€ 65
3189Schilderij: half man-half tractor, olieverf op doek, gesigneerd Daniël en gedateerd 88, 60 × 50 cmNot sold
3190Brecht (1953-2010), persoon naast palmbomen, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd 1980, 33 × 47 cm€ 55
3191Annemieke Couzy (1964), 't Bordje van Blokker', aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd augustus 1991, 69 × 89 cmNot sold
3192Robert Terwindt (1940-2019), figuur met pop, inkttekening, l.o. gesigneerd en gedateerd '95, 27 × 22 cmNot sold
3193Oost-Europese School: moderne compositie met figuren en wezens, gemengde techniek op karton, r.o. onduidelijk gesigneerd, gedateerd '96, 21 × 21 cm€ 35
3194Peter Boekholt (1949), 'Idylle', olieverf op paneel, r.o. gemonogrammeerd en gedateerd 1997, op verso nogmaals gesigneerd en gedateerd, herkomst: Galerie Honingen, Rotterdam, kopie aankoopbewijs aanwezig, 40 × 50 cmNot sold
3195Jenny Johanna Dalenoord (1918-2013), 'Plaza Mayor, Madrid', gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en l.o. gedateerd 1951, 32 × 50 cmNot sold
3196Fernay, pseudoniem Ferdinand Sparnaay (1933), 'La joie de vivre', olieverf op papier, r.o. gesigneerd en genummerd 75429, 14 × 21 cm€ 40
3197Crèmewitte kunststof kapstok, model Planta, ontwerp Giancarlo Piretti, uitvoering Anonima Castelli, Italië, 165 x Ø 40 cm€ 75
3198Twee aquarellen: de kus, en de omhelzing, beide l.o. gemonogrammeerd HR en gedateerd 2002, 25 × 20 cm en 17,5 × 14 cm€ 50
3199Drie geplastificeerde draadstalen stoelen met losse blauwe kussens, jaren '70/'80 -gebruikssporen, plastificering defect-, 80 × 55 × 43 cmNot sold
3200Glazen en messing hanglamp, model Snowball, ontwerp Emil Stejnar, uitvoering Val Saint Lambert, België -twee glazen kraagjes ontbreken-, 57 × Ø 48 cmNot sold
3201Aluminium hanglamp, uitvoering Original BTC, Engeland, 35 × Ø 36 cm€ 80
3202Witte metalen hanglamp, uitvoering Original BTC, Engeland, 35 × Ø 35 cm€ 60
3203Groene aluminium heksenhoed lampenkap, uitvoering Philips, jaren '60 -enkele krasjes, enkele doffe plekken-, 34 × Ø 44 cm€ 60
3204Piet Warffemius (1956), 'One Star Shining, zeefdruk 25/100, m.o. gesigneerd in potlood en gedateerd 1987, 64 × 53 cmNot sold
3205Zuid-Europese School: Mediterraans straatje, acrylverf op board, r.o. onduidelijk gesigneerd, 70 × 30 cmNot sold
3206Jules Verschuuren (1920), abstracte compositie, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 75 × 110 cm€ 130
3207Theo Kuijpers (1939), 'Chartres', zeefdruk 38/65, in opdracht voor Reader's Digest, 1990, in potlood r.o. gesigneerd -papier een beetje bobbelig-, 60 × 42 cmNot sold
3208Hollandse School: abstracte voorstelling van bedrijvigheid in de haven, gouache op papier, onduidelijk gesigneerd en gedateerd '65, 56,5 × 41 cmNot sold
3209Hélène Bueno (1949), 'Het meisje in mij', aquarel, niet gesigneerd, verso toegeschreven en gedateerd 1983 met label, 53 × 69 cm, daarbij: Johannes Bezaan (1894–1952), stilleven met wajangpoppen, pastel op papier, l.o. gesigneerd, 67 × 94 cmNot sold
3210P. Vachin (XX), 'Table dans les verts', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '66, 60 × 81 cm€ 95
3211Aardewerk tafellamp met ruitjesdecor in reliëf en met stof beklede kap, uitvoering Søholm Stentøj, Denemarken, derde kwart 20e eeuw, hoogte inclusief kap€ 110
3212Kunststof wand- of tafellamp met rechthoekige oranje vlakjes op matglazen fond in zwartgeschilderd kader, jaren '70 -vuil, defecten-, 30 14 × 14 cm€ 55
3213Bagageset gemerkt Vogue, bestaande uit: koffer, dokterstas, en beautycase, daarbij: Martin Visser handtas, alle 21e eeuw, koffer 50 × 70,5 × 23 cm€ 95
3214Teak dressoir met zes lades en twee met stof beklede schuifdeurtjes, staand op messing poten, ontwerp William Watting, uitvoering Modernord, Nederland, jaren '60 -kleine breuken in enkele handvatten, en vlekken in bekleding en houtwerk-, 84 × 210 × 47,5 cm€ 850
3215Staande lamp met witte plexiglas kap en bovenlicht op verchroomde voet, jaren '60/'70, 150 × Ø 54 cm€ 270
3216Zilverkleurige kunststof ijsemmer in de vorm van een ananas, 34 × Ø 18 cm€ 325
3217Loungeset bestaande uit twee fauteuils, hocker en salontafeltje, alle van zwartgelakt hout met rotan bespanning en messing details, de zitmeubelen bekleed met donkergroene stof, model Targa, ontwerp Studio GamFratesi, uitvoering Gebrüder Thonet, Wenen, hedendaags€ 950
3218Vierkante donkerbruine houten bijzettafel met glazen blad, model Reverso, ontwerp Massimo Scolari, uitvoering Giorgetti, Italië, 40 × 90 × 90 cm€ 50
3219Paar ronde bijzettafeltjes met rvs en houten onderstel, de witte opaalglazen bladen in hoogte verstelbaar door middel van ronddraaien, model Roi, ontwerp Chi Wing Lo, uitvoering Giorgetti, Italië -één draaiknopje los maar aanwezig-, 35 × Ø 55 cm€ 350
3220Turks tapijt Milas, 190 × 120 cm€ 45
3221Paar houten stoelen met blauwe stoffen bespanning, op de manier van Pierre Jeanneret maar niet van zijn hand, tweede helft 20e eeuw -sporen van oude laklaag-, 90 × 62 × 70 cm€ 325
3222Plexiglazen zigzagstoel en bijzettafeltje, modern -gebruikssporen-,€ 160
3223Vierkante salontafel met glazen blad en deels goudkleurig metalen frame, in de stijl van Renato Zevi, vermoedelijk Italië -chip van glas in hoek-, 45 × 118 × 118 cmNot sold
3224Handgeknoopt wollen tapijt, jaren 70 320 × 230 cm€ 270
3225Twaalflichts organisch gevormde metalen kroonluchter met druppelvormige glazen pegels, ontwerp en uitvoering Leclercq & Bouwman, modern, 120 x 145 x 70 cm€ 150
3226Fauteuil met cognackleurige lederen zitting op gebogen rvs platstaf frame, model Ra, ontwerp Pierre Thielen, uitvoering Studio Industrial Design voor Metz & Co, Nederland, jaren '60 -gebruikssporen-, 68 × 60 × 60 cm€ 1800
3227Groen aardewerk serviesgedeelte, uitvoering Zaalberg, Utrecht, jaren '70, bestaande uit: zes borden, ronde schaal, twee kleine terrines, grote terrine, sauskom, saladeschaal, drie ontbijtbordjes, twee theekoppen, vier schoteltjes, theepot, melkkan, suikerpot, acht kommen, en vier eierdoppen -krassen-, borden Ø 24 cm€ 210
3228Stalen kinetische sculptuur: vier met elkaar bewegende cilinders, gemonogrammeerd F.H.P., vermoedelijk voor F.H. Peeters, en gedateerd '87, 43,5 × 20 × 14 cm€ 170
3229Stoel met zitting van palissandergefineerde multiplex latten en buisframe onderstel, model Scandia, ontwerp Hans Brattrud, uitvoering Hove Møbler, Noorwegen, jaren '60 -reparaties aan zowel kuip als onderstel, fineer schades-, 101 × 73 × 90 cmNot sold
3230Rechthoekige eiken tafel met twee uitschuifbladen, derde kwart 20e eeuw, 73 × 135 × 90 cm, uitgeschoven lengte 235 cm€ 230
3231Zes eikenhouten stoelen met donkerblauwe stoffen zittingen, uitvoering Bramin Møbler, Denemarken -bekleding zittingen defect, watervlekken-, 76 × 47,5 × 48 cm€ 350
3232Paar fauteuils met blauwe stoffen bekleding op verchroomd buisframe onderstel, model Orange Slice, ontwerp Pierre Paulin, uitvoering Artifort -gebruikssporen, enkele vlekken in bekleding-, 80 × 83 × 77,5 cmNot sold
3233David Roberts (1947), grote geglazuurde keramiek vaas met craquelé decor, rakugestookt, gemonogrammeerd, 57 × Ø 34 cm€ 300
3234Iriserend glazen vaas met rood vlamdecor, uitvoering Tiffany's & Co., gemerkt, moderne uitvoering naar voorbeeld van de 'fravile' vazen van Louis Comfort Tiffany uit eind 19e/begin 20e eeuw, 36,5 × Ø 15 cm€ 90
3235Vilma Henkelman (1944-2023), grote handgedraaide keramische schaal met zwart spetterdecor, 5,5 × Ø 44 cm€ 60
3236Salontafel met messing onderstel en glazen blad, modern -gebruikssporen-, 38,5 × 140 × 70 cmNot sold
3237Karel Appel (1921-2006), 'L'eloge de la Folie', portfolio zonder inhoud, met zeefdruk op de voor-, binnen- en achterzijde -enkele beschadigingen-, 80 × 63,5 cm€ 110
3238Kersenhouten tafel met wengé bies in het blad, eind 20e eeuw -gebruikssporen-, 76 × 180 × 90 cm€ 120
3239Zes verchroomde buisframe stoelen met lederen rug, zitting en armleggers, model MG5, ontwerp Centra Studio, uitvoering Matteo Grassi, Italië, jaren '80 -gebruikssporen-, 81 × 55 × 51 cm€ 1200
3240Perzische gabbeh Luri, midden 20e eeuw, 230 × 112 cm€ 70
3241Zwartgelakte houten ladderstoel met hoge rug en groene zitting, model Hill House Chair, ontwerp Charles Rennie Mackintosh, uitvoering Cassina, eind 20e eeuw, herkomst: collectie Mandemakers, 140 × 41 × 34 cm€ 400
3242Vloerstaande lamp met witte kunststof kap, model Panthella, ontwerp Verner Panton, uitvoering Louis Poulsen -lichte gebruikssporen-, 130 × Ø 50 cm€ 280
3243Zwartgelakte houten ladderstoel met hoge rug en groene zitting, model Hill House Chair, ontwerp Charles Rennie Mackintosh, uitvoering Cassina, eind 20e eeuw, herkomst: collectie Mandemakers, 140 × 41 × 34 cm€ 350
3244Loungefauteuil met ottoman, beide met oranje stoffen bekleding op aluminium onderstel, model EA 124 en EA 125, ontwerp Charles & Ray Eames, uitvoering Vitra, maat stoel 99 × 64 × 79 cm€ 2000
3245Palissandergefineerd dressoir met drie deurtjes, esdoorngefineerd interieur en in het basement drie lades, uitvoering Viken Møbelfabrikk, Noorwegen, gemerkt onder lade, circa 1970 -vlekken in afwerking, stukje ladefront gelijmd-, 74 × 180 × 45 cm€ 400
3246Fauteuil met lichtgrijze gestreepte bekleding op donkerbruine esdoorn poten, en bijbehorende hocker, model Normal, ontwerp Massimo Scolari, uitvoering Giorgetti, Italië -lichte gebruikssporen-€ 180
3247Aluminium hanglampje, uitvoering Original BTC, Engeland, 29 × Ø 28 cm€ 40
3248Aluminium hanglamp, uitvoering Original BTC, Engeland, 36 × 34 cm€ 60
3249Aluminium hanglamp, uitvoering Original BTC, Engeland, 44 × Ø 41 cm€ 70
3250Paar vloerlampen met hoogglans aluminium kap, model Aqua Cil Terra, ontwerp Ross Lovegrove, uitvoering Artemide, Italië, 180 × Ø 32 cmNot sold
3251Salontafel met drie verspringende ronde bladen, model Ninfea, uitvoering Leolux, modern, 43 × 93 × 88 cm€ 425
3252Frank van den Ham (1952), staand blauw glazen glaskunstwerk met lijnendecor en organische uitlopende bovenrand -kleine chipjes van linker- en rechter onderhoek-, 47 × 37 × 7 cmNot sold
3253Glazen salontafel met etagère en bronzen poten, model T 24, ontwerp en uitvoering Peter Ghyczy, laatste kwart 20e eeuw -randchip van etagère, brons vlekkerig-, 130 × 80 × 45 cmNot sold
3254Ronde glazen plafonnière, Murano, Italië, jaren '70€ 130
3255Frank van den Ham (1952), nest van zes deels gesatineerd glazen schalen met vrij gevormde randen, één van lichtblauw glas, Ø grootste 47 cm€ 30
3256Slaapbank met grijs stoffen kussens op zwartgelakt stalen frame, model Sluiskil, ontwerp Martin Visser, uitvoering 'T Spectrum, jaren '50, 78 × 190 × 70 cmNot sold
3257Met zwart leder beklede bureaustoel op draaibaar platstaf onderstel met wieltjes, uitvoering Drambert, laatste kwart 20e eeuw -gebruikssporen-, 104 ×€ 130
3258Kunststof stoel in de vorm van een hand, 87 × 75 × 53 cm€ 130
3259Tweedelig driehoekig mimistel met glazen blad en chromen randen -krasjes, meerdere randchips-, 75 × 36,5 × 37 cmNot sold
3260Draaifauteuil met lichtgekleurde wollen bekleding en lichtbruine lederen armleuningen, model F140, ontwerp Geoffrey Harcourt, uitvoering Artifort, gemerkt onder voet, jaren '70 -doorgesleten plek voorin bekleding-€ 50
3261Zwartgelakte houten fauteuil met oranje stoffen bekleding op stalen onderstel, model Lotus, ontwerp Rob Parry, uitvoering Gelderland, circa 1960 -schuim kussens vergaan, lakwerk sleets-, 93 × 70,5 × 88 cmNot sold
3262Oosterse kelim, 185 × 147 cmNot sold
3263Zilverkleurige waterketel op kunststof basement, model Hot Bertaa, ontwerp Philippe Starck, uitvoering Alessi, Italië, 34 × 32 cm€ 85
3264Theo Mackaay (1950), religieuze voorstelling, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1997, 140,5 × 140,5 cm€ 2100
3265Drie lampen: geel kunststof bureaulampje, model NA-718, uitvoering Kreo-Lite aiai -kunststof iets vergeeld, deukje in achterzijde kap-, bureaulamp met oranje kunststof kap, uitvoering Okusun -gebruikssporen-, en wit kunststof tafel- of wandlamp, model Delamp, ontwerp Rob Wermenbol, uitvoering Indoor, 1983 -lichte verkleuring en gebruikssporen-, 36 × 40 × 16 cm€ 100
3266Anton Rooskens (1906-1976), totem, linosnede, r.o. gesigneerd en gedateerd '62 -papier vergeeld, vouw-, 31 × 8,5 cm€ 85
3267Witgeglazuurde keramische vaas met reliëfdecor: kamelen, ontwerp Bouke Mobach jr. en Klaas Mobach jr., uitvoering Mobach, Utrecht, 1950-1965 -enkele haarlijnen-, 30 × Ø 25 cmNot sold
3268Witgeglazuurde flesvaas en vaas met reliëfdecor: kraanvogels, ontwerp Bauke Mobach jr. en Klaas Mobach jr., uitvoering Mobach, Utrecht, 1950-1965 -enkele haarlijnen-, 27 × 12 cm€ 90
3269Geneviève Marie Gallibert (1888-1978), zicht op de Riviera, kleurenlitho 17/50, r.o. gesigneerd, 60 × 50 cm -vlekken in de marge-€ 110
3270Tafellamp met witte kunststof kap, model Panthella, ontwerp Verner Panton, uitvoering Louis Poulsen -aanhechting kap-voet defect-, 70 × Ø 50 cm€ 230
3271Witgeschilderde houten sculptuur: geabstraheerd figuur, gesigneerd F.H. Peeters, laatste kwart 20e eeuw, 50 × 15 × 15 cm€ 160
3272Fon Klement (1930-2000), 'Dame op strand', boardsnede 21/24, r.o. gesigneerd en gedateerd '62, 47 × 47 cm€ 90
3273Een blauw- en een witgelakt metalen bollampje op verchroomde ronde voet, uitvoering Concord, jaren '60/'70, circa 25 × Ø 20 cm€ 65
3274Teakhouten dressoir met drie deurtjes en vier lades, het front met twee messing appliques, de bovenste lade ingedeeld als bestekla, uitvoering Hendrickx, België, jaren '60 -defecten aan fineer, waarvan enkele delen nog aanwezig, plank binnenin ontbreekt-, 94 × 240 × 48 cm€ 350
3275Chromen vloerlamp met twee beige kunststof kappen op metalen basement, uitvoering Dijkstra Lampen, jaren '70 -gebruikssporen-, 170 × kap Ø 26 cm€ 200
3276Diverse metalen wandsysteem-delen, Tomado en Pilastro, derde kwart 20e eeuw -gebruikssporen-€ 65
3277Grote verzameling strooiers, voornamelijk tin, daarbij: dekselpot€ 130
3278Icosaëder hanglamp van twintig palissandergefineerde vlakken met kunststof ringen, jaren '50 -defecten, één deel zit los-, 25 × 25 cm€ 45
3279Twee vloerlampen: één verchroomd met zwarte voet, de ander wit met twee spots, beide tweede helft 20e eeuw, hoogte witte lamp 171 cm€ 65
3280Japans porseleinen serviesgedeelte, model Humoresque 6685, uitvoering Noritake, jaren '70, bestaande uit: twaalf dinerborden, twaalf diepe borden, veertien ontbijtborden, twaalf theekop-en-schotels, dertien koffiekop-en-schotels, bedekte terrine, vleesschaal, saladeschaal, vleeswarenschaal, elf taartbordjes, twaalf dessertschaaltjes, sauskom, en suikerbord, dinerbord Ø 26,5 cm€ 280
3281Teakhouten uitschuiftafel, model AT-312, ontwerp Hans J. Wegner, uitvoering Andreas Tuck, Denemarken, jaren '50-'60 -gebruikssporen, stootplekken aan poten, blad met verkleuringen-, uitgeschoven formaat 72 × 240 × 89 cm€ 850
3282Set van vier afrormosia ladderstoelen met bruin stoffen bekleding, model ST09, ontwerp Cees Braakman, uitvoering Pastoe, Utrecht, jaren '60 -gebruikssporen-, 90 × 46 × 43 cmNot sold
3283Eénlichts vloerlamp met witgelakte stalen kap en voet op verchroomde stam, model Spider, ontwerp Joe Colombo, uitvoering Oluce, Italië, jaren '60 -deukje aan achterzijde kap-, hoogte 145 cm€ 180
3284Drie ronde witte kunststof kastjes met schuifdeurtjes: twee witte met drie vakken, en één zwarte met twee vakken, model Componibili, ontwerp Anna Castelli-één wit kastje verkleurd-, en witte kunststof lectuurbak, ontwerp Giotto Stoppino, alle uitvoering Kartell, Italië, jaren '70, maat driedelig kastje 58 × Ø 32 cm€ 240
3285Vijf witte kunststof 'Tulip' kuipstoelen, vier met blauwe wollen kussens, één met donkerblauw satijn, model 150, ontwerp Eero Saarinen, uitvoering Knoll International -gebruikssporen-, 80 × 66 × 60 cm€ 1800
3286Perzische kelim Senneh, 150 × 120 cm€ 160
3287Vierkante formica eettafel met verchroomd onderstel, jaren '60/'70, 72 × 120 × 120 cmNot sold
3288Trolley met twee ronde multiplex bladen op opvouwbaar stalen frame, vermoedelijk uitvoering Ary Fanérprodukter, Zweden, midden 20e eeuw, 65 × Ø 45 cm€ 140
3289Pakistaans tapijt in Serapi-stijl, 330 × 232 cm€ 150
3290Trolley met vier verwisselbare bladen op verchroomd frame, 71 × 40 × 75 cm€ 120
3291Zeven grafische werken van diverse kunstenaars, waaronder: Frans Masereels en Michel van Overbeeke€ 30
3292Dirk Hidde Nijland (1881-1955), grillige kust, houtsnede, r.o. in potlood, gesigneerd, 54 × 33 cm€ 40
3293Gravure: 'Platte grond der stad Utrecht', door Reinier Vinkeles, uitgave 1778 -voor de helft op kartonnen drager bevestigd, enkele scheurtjes in de marges-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 64 × 94 cm€ 375
3294Guillaume le Roy (1938-2008), abstracte compositie met witte vorm en rode streep, houtsnede 4/10, verso m.o. gesigneerd en gedateerd '86 -geplakt op stuk karton-, 80 × 120 cmNot sold
329514 etsen en litho's van diverse Engelse kunstenaars, waaronder: Frank Short (3x), Francis Haden (2x), Charles Baskett (2x) en Joseph Pennel, maat passe-partout 32,5 × 50 cmNot sold
3296Tien grafische werken van diverse kunstenaars, waaronder: Auguste Brouet (2x), Charles Laborde en Antoon Derksen van Angeren, afmetingen passe-partout 32,5 × 50 cm€ 50
3297Diverse grafiek, waaronder: Hendrik Johannes Haverman, Anton Mauve, en Jan Alexander Hohman, daarbij: een aquarel en een sepia€ 110
3298Tibetaanse thangka: Shakyamuni/Gautama Boeddha, lijmverf op textiel, 19e/20e eeuw, 54 × 40,5 cm€ 140
3299Tibetaanse thangka: Amitayus, lijmverf op textiel, 19e/20e eeuw, 66 × 41,5 cm€ 150
3300Kleine Tibetaanse thangka: Pehar Gyalpo te paard, lijmverf op textiel, 19e/20e eeuw, 37 × 26,5 cm€ 60
3301Jan Strube (1892-1985), acht grafische werken: 'Noord-Holland', 'Prins van Oranje', 'Brugge', 'Dorpje Lem', 'Poppenkast', 'In Noord-Holland', 'Brabantsch Vrouwtje', en stal met kip, paard en koe, alle in potlood gesigneerd€ 100
3302Charles Donker (1940), steenuil, steendruk 3/10, l.o. in de steen en r.o. in potlood gesigneerd, 15,5 × 15 cm€ 220
3303Oude krijt- en potlood tekening van landschap op gebruind papier -defecten-, 49 × 32 cmNot sold
3304Diverse grafiek, waaronder: Willem de Zwart, Dirk Harting, Johannes Graadt van Roggen, Theo Dijkwel, en Gerrit de Morée€ 130
3305Haagse School: de vissers komen thuis, olieverf op karton, r.m. onduidelijk gemonogrammeerd, 16 × 33,5 cm€ 110
3306Vier Japanse houtblokdrukken: hazenjacht, man met waaier, waaier met etui, en boogschutter -alle met kleine defecten-, afmetingen grootste 17,5 × 13 cm€ 50
3307Tibetaanse thangka: tronende Witte Tara/Drolma omringd door pioenrozen, lijmverf op textiel, 19e/20e eeuw, 71,5 × 49 cmNot sold
3308Tibetaanse thangka: vier-armige Avalokiteshvara, lijmverf op textiel, 19e/20e eeuw, 70 × 47 cm€ 140
3309Tibetaanse thangka: tronende Padmasambhava met kampala, lijmverf op textiel, 19e/20e eeuw, 72 × 50,5 cm€ 100
3310Vier ingekleurde opticagravures: fonteinen voor een labyrint, 18e eeuw, 40 × 29 cm€ 85
3311Drie Japanse houtblokdrukken: haren kammen, ratten vangen, en dame in interieur, 19e en 20e eeuw -randen gerafeld-, afmetingen grootste 37 × 26 cm€ 70
3312Marius Bauer (1867-1932), Oosterse man met kameel, ets no. 33, r.o. in de druk gesigneerd en handgesigneerd, herkomst: Antiquariaat Erik H. Ariëns Kappers, 14 × 19 cm€ 80
3313Charles Donker (1940), vleermuis, ets 5/20, r.o. in potlood gesigneerd, 16 × 15 cm€ 110
3314Charles Donker (1940), woning, ets 7/10, r.o. in potlood gesigneerd, 25 × 22 cm€ 190
3315Twee thangka's: Vajravarahi, en Yama en Yami, lijmverf op papier, 19e-20e eeuw, 38 × 29,5 cm€ 55
3316Marius Bauer (1867-1932), drie etsen: 'Een fontein in Stamboel', 20 × 14,5 cm; ets uit de serie 'La jeunesse [...]', 6,5 × 10,5 cm; 'Een Harem', 9 × 15 cm, alle r.o. gemonogrammeerd, herkomst: Kunsthandel Borzo, 's-Hertogenbosch€ 100
3317Jan Veth (1864-1925), portret van een man, litho, 1895, opgenomen in de portefeuille der Nederlandsche etsclub 1895, No. 11, herkomst: Kunsthandel Borzo, 's-Hertogenbosch, 15 × 14 cm€ 170
3318Willem de Zwart (1862-1931), twee etsen: 'Boerenhuisje met kar ervoor', 14 × 17 cm, en 'Boerderij onder de hoge bomen bij avond', 11 × 15 cm, beide herkomst: Kunsthandel Borzo, 's-HertogenboschNot sold
3319Félix Vallotton (1865-1925), sur le boulevard, litho, r.o. gemonogrammeerd in de druk, gepubliceerd in een tijdschrift, 31 × 24 cmNot sold
3320Frank Brangwyn (1867-1956), drie verschillende etsen, alle gesigneerd, herkomst: Kunsthandel Borzo, 's-Hertogenbosch, 15 × 10 cm tot 20 × 14 cm€ 65
3321Twee Japanse schilderingen op zijde, beide gestempeld -bruine vlekjes, gemaroufleerd-, grootste 56 × 48 cm€ 40
3322Louis Claramunt (1951-2000), twee zeefdrukken zonder titel uit de serie 'Todo lo que un hombre debe saber sobre los toros', genummerd 2/55, r.o. gemonogrammeerd, 1990/1991, inclusief inhoudsopgave van de serie, 90 × 70 cm€ 60
3323Han van Hagen (1944), 'De Poelkamp te Noorden', ets 26/75, l.o. gesigneerd en r.o. gedateerd 1990, 10 × 68 cm€ 70
3324Schouwklok in metalen kast, en tafelklokje in houten kast, 26 × 39 × 12 cm€ 30
3325Buffetkast met twee glazen schuifdeurtjes, klepvak, twee lades en twee deurtjes, bekleed met diverse soorten fineer, art deco -krassen en gebruikssporen-, 160 × 110 × 40 cm€ 150
3326Verzameling inktpotten en -stellen, voornamelijk bakeliet en glas -enkele defecten-€ 80
3327Verzameling schelpen en stenen -enkele defecten-, 18 × 22 cm€ 60
3328Delfts aardewerk kom met blauw-wit bloemdecor en pannekoekbordje met decor van vrouw met hoorn des overvloeds, beide 18e eeuw -chips-, kom 10 × 27 × 23,5 cm€ 95
3329Diverse theestoven en een gekuipte emmer€ 300
3330Drielichts verchroomde en zwartgelakte metalen vloerlamp, Duitsland, jaren '60/'70, 165 cm€ 85
3331Jeanpierre Capron (1921-1997), kuststad bij nacht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '53, 22 × 34 cm€ 80
3332Hollandse School: roze bloemen op blauwe achtergrond, gemengde techniek op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 'A. Berger, 92', 42 × 34 cmNot sold
3333Ori Ben-Zeëv (1949), kleurrijke voorstelling met engel, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '90, 38 × 29 cmNot sold
3334Tempelpendule in zwarte stenen kast, 20e eeuw -plint gelijmd-, 26 × 29 × 13 cmNot sold
3335Bronzen beeld: zittende vrouw, niet gesigneerd, hoogte 25,5 cm€ 45
3336Bruine glazen lamp, model Fungo, ontwerp Massimo Vignelli, uitvoering Vennini, Murano, jaren '50, 19 × Ø 14 cmNot sold
3337Pendule in rood en groen marmeren kast, 20e eeuw, 22 × 32 × 10 cmNot sold
3338Gelakt houten vakkenkastje met twaalf vakken, tweede kwart 20e eeuw 86 × 125 × 29 cmNot sold
3339Vier boeken: Feist, S. 'Etymologisches Wörterbuch der gotischen Sprache'. Halle a. S., 1909; W. Braune, 'Gotische Grammatik'. 1909; Enz. Oorspr. linnen€ 40
3340Boek: 'Platinum by Cartier', 'Triumphs of the Jewelers'Art', door Franco Cologni en Eric Nussbaum, hard cover, daarbij: boek: 'Cartier 1900-1939', door Judy RudoeNot sold
3341Joyce Bloem (1951-2017) en Barney Agerbeek, gestoffeerde cassette Jejak Kaki (sporen), met gedichten en litho's, en keramische tegel op de voorkantNot sold
3342Drie delen: Ministerie van Economische zaken, Commissariaat Generaal voor de Nederlandse Economische Belangen In Duitsland: Verslag over de jaren 1945 en 1946, 1947 en 1948, waaraan is toegevoegd opstel over 'Restitutie in theorie en practijk'. Samen 3 delen. Kl. folio. Gestencild€ 40
3343Boek: Chanson, L. Traité de d'ébenisterie. Dourdon, H. Vial, 2003. Folio. Linnen. Met 110 platen€ 45
3344Drie boeken: Bruijn, M. de en R. Raben (Red.) 'The world of Jan Brandes, 1743-1808: drawings of a Dutch traveller in Batavia, Ceylon and Southern Africa'. Zwolle 2004. Met 198 illustraties in kleur; T.M. Eliëns (Red.) 'Wonen op de Kaap en in Batavia 1602-1695'. Zwolle, 2002. Met 81 afbeeldingen in kleur; M.D. Ozinga, 'De monumenten van Curaçao'. 1959. geïllustreerd. 4to. GebondenNot sold
3345Boek: Nicolaus, K. Handboek voor het restaureren van schilderijen. Keulen, 1998. 428 pp. 4to. Linnen. Rijk geïllustreerd€ 70
3346Boek: Bertram, Chr. Noord-Hollands Arcadia: ruim 400 Noord-Hollandse buitenplaatsen in tekeningen, prenten en kaarten uit de Provinciale Atlas Noord-Holland. Alphen a/d Rijn, 2005. 4to. Oorspr. linnen€ 40
3347Boek: Zilver: Aardewerk, E. and E. Tall and small: antique Dutch silver miniatures. The Hague, 2011. 4to. Oorspr. linnen. Met 575 afbeeldingen€ 120
3348Boek: Hodges - Feltz, A.C.A.W. von der. Charles Howard Hodges, 1764-1837. 4to. Oorspr. linnen. Met beschrijving en afbeelding van alle de portretten€ 130
3349Boek: The Pirelli Calendar: the complete works 1964-2004. Ed. L. Sacchi. Milano, Libri Spa, 2004. 515 pp. 4to. Oorspr. band, stofomslagNot sold
3350Twee boeken: Architectuur - Uffelen, Chr. van. 'Contemporary architecture: masterpieces around the world'. Salenstein (CH), 2023; P. Keskeys, 'Architizer: The world's best architecture'. 2021. 4to. Oorspr. kartonnage€ 40
3351Toegeschreven aan Piet Dieleman (1956), vrouw in donkere ruimte, olieverf op doek, niet gesigneerd, 70 × 90 cmNot sold
3352Polychroom gedecoreerd aardewerk beeldje: Maria met Kind, vermoedelijk Frankrijk, 18e/19e eeuw -hoofdje kind gelijmd-, hoogte 22,5 cm€ 70
3353Diverse muntjes, waaronder een Romeins exemplaar, twee fossielen, twee oosterse snijwerkjes en drie stuks aardewerk naar antiek voorbeeld, Ø schaal 15,5 cm€ 70
3354Porseleinen kom met kroondecor, model kroonschaal, ontwerp Gunnar Nylund, uitvoering Rörstrand, Zweden, jaren '50, 9,5 × Ø 19 cm€ 40
3355IJzeren geldkluisje 'Arabian safe' met bronskleurige woestijntaferelen op de zijkanten -sleuteltje vermoedelijk niet bijbehorend, maar slotje gaat open-, 11,5 × 10,5 × 10,5 cm€ 45
3356Anne ten Broek (1938), twee keramische objecten: blauw-groengeglazuurde halve cirkel met rietkraag en kikkers op waterlies, en halve cirkel met twee vogels op tak, gesigneerd en gedateerd 18-3-2004 en 13-1-2004 -kleine defecten-, grote 30 × 15,5 cmNot sold
3357Porseleinen beeld: pianospel, gemerkt 'MZ Ireland Dresden', tweede helft 20e eeuw -kleine defecten-, 18 × 22 × 16 cm€ 40
3358Tijmen Moll (1890-1975), kustgezicht Zweden, met vele zeilbootjes, aquarel en gouache op karton, r.o. gesigneerd, 30 × 40 cm€ 20
3359Paar aardewerk vaasjes met polychroom bloemdecor, naar Delfts voorbeeld, 19e eeuw -beide gelijmd-, 12,5 × Ø 7 cmNot sold
3360Drie messing opbergdoosjes, alle met bladerdecor in reliëf, vermoedelijk India, 19e eeuw, grootste 11,2 × Ø 7,8 cm€ 60
3361Bronzen kistje met geëmailleerde bloemstukken in de cartouches, staand op drakenpoten, in de stijl van Middeleeuwse reliekschrijnen, 19e/20e eeuw, 21,5 × 22 × 15 cm€ 190
3362Zes kunststof koeien, waaronder zebra exemplaar, uitvoering Cow Parade, begin 21e eeuw -één scharnier van koe met klepje defect, wit kunststof iets vergeeld-, 20 × 31 × 9 cm€ 140
3363Vier aardewerk tegels met blauw-wit decor: mensen, herder en spelen, drie met spinnenkop- en één met ossenkophoekmotieven, 18e-19e eeuw, 13 × 13 × 1 cmNot sold
3364Diverse bureauartikelen: pennen, inktstellen, puntenslijpers etc. -gebruikssporen-€ 160
336547 blauw-witte aardewerk tegels met gelijkende bloemenvaasmotieven -defecten-€ 300
3366Jerre Hakse (1937): 'Landschap', olieverf op paneel, r.o. en verso gesigneerd en gedateerd '87, 73 × 93 cm€ 210
3367Drie stuks steengoed: twee Jacobakannen en één potje, alle Duits Beneden Rijn-gebied, 15e/16e eeuw -defecten en reparaties- hoogste 20,5 cm€ 110
3368Versteende boomschijf, op metalen basement, Indonesië, Neogeen, 33 × 31,5 cm inclusief basement€ 65
3369Zeventien koperen enkelbanden, waaronder zeven paren, Maleisië en West-Sumatra, midden 20e eeuw -gebruikssporen, één zonder schroefje-, Ø 12 cm, uit de collectie van Helga Bolm, verzameld in de jaren '60/'70 -tijdschrift 'Female' van 16-6-1978 met artikel over de verzameling bijgevoegd-Not sold
3370Steengoed wapenkruik met in de hals opschrift: Lucas de Waela en gedateerd 1594, maar laat 19e eeuw, hoogte 24 cm€ 120
3371Drie keramische objecten: grove vaas met geglazuurd krullendecor, gemerkt HKO maar niet Harm Kamerlingh Onnes, dekseldoosje uitvoering Lozjite Daiva, en een vaasje met sgraffitodecor, jaren '60-'80, 21 × 22 × 9 cm€ 25
3372Negen stalen herenpolshorloges, diverse modellen, alle uitvoering Lexington, in houten kistje -enkele lichte gebruikssporen-€ 100
3373Bronzen legpenning: Hugo Grotius (Hugo de Groot), ontwerp Jos Reiniers, en penning met aan beide zijden een gorillahoofd, Ø 6,6 cm€ 70
3374Plaatjes-album Verkade & Comp. Zaandam, 1903. Plaatjes-album I (=serie A-X), 1903. 4to -omslag beschadigd-€ 25
3375Vijf bronzen Russische reisiconen, waarvan twee met resten van blauw email€ 140
3376Tien aardewerk tegels met blauw-witte decors: zes met vissen, twee met zwanen, één met meerman, en één met bootje, 17e en 18e eeuw -defecten, drie tegels gerestaureerd-, 13 × 13 cm€ 200
3377Twee pijlpunten, twee bijlen en diverse munten en legpenningen, 18e eeuw tot heden, 26 cm€ 220
3378Pop met biscuit hoofd en diverse bijbehorende kledij, begin 20e eeuw€ 80
3379Vijf meerkleurige glasobjecten, waaronder blauw-witte kom, ontwerp Jessica Homich, uitvoering Glasfabriek Leerdam, alle modern -lichte gebruikssporen-, 23 × 18 × 16 cmNot sold
3380Zes diverse bronzen beeldjes, in de stijl van Corry Ammerlaan-van Niekerk (1947), 23 cm€ 55
3381Verzilverd bestekgedeelte, Rogers Brothers, USA, bestaande uit: elf dinervorken, zeven dinerlepels, negen kleine vorken, twaalf kleine lepels, tien grote messen, twee groentelepels, sauslepel, botermesje, en drie bestekzakjes -enkele lepels verpoetst-€ 60
3382Perzische loper Hamadan -sleetse plekjes-, 360 × 95 cm€ 80
3383Ger van Dyck (1939-2023), 'Jasmijn', aquarel op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd '91, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 80 × 100 cm€ 260
3384Twee aardewerk kruiken, vermoedelijk Beneden Rijn-gebied -beide defect-, 23 × Ø 21 cm€ 55
3385Tafelvitrine met 23 Swarovski beeldjes van dieren -enkele met defecten-, 33 × 24 × 8,5 cm€ 120
3386Ovaal malachiet dekseldoosje met messing montuur, 20e eeuw, 14 × 9 × 4,5 cm€ 85
3387Paar polychroom gedecoreerde aardewerk beelden: ruiters te paard, uitvoering Tichelaar Makkum, 20e eeuw, 19 × 18 cm€ 200
3388KLM-huisjes, kop-en-schotels, Delfts aardewerk cache-pot etc. op gekuipt dienblaadje met koperen bies, 50 × 31 cm€ 120
3389Negen paar tinnen en metalen oorclips, deels uitvoering Jorgen Jensen, Denemarken€ 60
3390Vergulde Japanse broche en oorstekers, gemerkt Amita, beide met gedamasceerd decor, broche Ø 3 cm€ 35
3391Kunststof greep voor een wandelstok in de vorm van een hondenkop, voorzien van glazen oogjes€ 35
3392Verzameling van circa 400 klein formaat tinnen soldaatjes -gebruikssporen, hoogte ruiter 3,5 cmNot sold
3393Blikken Spoor 0 treinbaan en treinstellen met opwindbare locomotief, Duitsland, begin 20e eeuw -roestvorming, slijtage-Not sold
339447 diverse tegels, het merendeel blauw-wit -defecten-€ 325
3395Divers kleingoed, waaronder: spiegeltje, mahonie theedoosje en replica kleitablet€ 55
3396Hollandse School: abstracte compositie, olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd, 100 × 110 cm€ 55
3397Divers porselein: beelden, lamp en kop-en-schotels€ 30
3398Drie Delfts aardewerk borden met blauw-wit tuindecor, 18e eeuw -randschilfers-, Ø 23 cm€ 95
3399Warja Lavater (1913-2007), 'Passion et raison. Un livre debout'. Paris, A. Maeght, 1985. Gelithografeerd leporello bestaande uit 20 bladen met 8 abstracte litho's in blauw en rood. Nummer 50 van 150 genummerde en gesigneerde exemplaren op vélin d'Arches -het omslag - met een negende lithografie - ontbreekt; licht stoffig 29 × 400 cmNot sold
3400Vier pennen: zilveren pen met tekst 'Baygon', twee goudkleurige pennen met lijnendecor, gemerkt iti, en gemarmerde pen, gemerkt Jagua Pen, in drie cassettes€ 35
3401Vier diverse bronzen penningen, waaronder: gedenkpenning oprichting ROVU door Theo van de Vathorst, jaarpenning VPK door Joop Hollanders, en Openluchtmuseum 1912-1987 door Jannes Limperg€ 70
3402Gepolijst bronzen buste: vrouw, en metalen reliëf: Contessina di Bardi, naar Donatello, 25 cm en 22 × 15 cm€ 110
3403Circa 200 toverlantaarnplaatjes. Verschillende formaten. Allerlei onderwerpen€ 130
3404Zeven aardewerk KLM huisjes -leeg-, 10,5 × 5 × 5 cm€ 35
3405Petrus van Gils (1879-1953), tien schilderijtjes: diverse onderwerpen, olieverf op doek, karton en marouflé, 18 × 22 cm€ 35
3406Drie keramische objecten: groene schaal met iriserend glazuur en twee dekselpotjes, alle uitvoering Mobach, Utrecht, 5 × Ø 28 cmNot sold
3407Verzameling modelauto's, diverse uitvoeringen, modern -gebruikssporen, enkele loszittende of missende onderdelen-€ 60
3408Maquette voor een voorgesteld monument te Marcinelle ter herdenking van tijdens hun werk omgekomen mijnwerkers, hout, tweede helft 20e eeuw -één letter ontbreekt-€ 80
3409Rood leren koffertje met diverse bijouterieën€ 90
3410Divers tin, 18e en 19e eeuw: theepot, kruik, strooiers, etc. -deuken-, kruik 31 cm hoogNot sold
3411Marius Bauer (1867-1923), twee etsen: beleg met vele olifanten, vermoedelijk uit Akëdysséril (1894), 18,5 × 26 cm, en oriëntaalse scène met moskee in het verschiet, 13 × 21 cm€ 60
3412Kristallen karaf, daarbij: drie kristallen wijnglazen met monogram C.v.R. en opschrift: 'Robeco 1958 15/12 1983', hoogte karaf 27 cm€ 30
3413Diverse religieuze voorwerpen: wassen Maria met Kind, houten reisicoon, vier bronzen reisiconen -één zonder zijpanelen-, en wassen reliëf: Da Vinci's Laatste Avondmaal, hoogte Maria 42 cm€ 80
3414Vijf polshorloges: drie Danish Design, twee Mondaine -lichte gebruikssporen-, Ø 3,5 cm€ 80
3415Zeven polychrome porseleinen beelden, waaronder: zittende herdersjongen met hond, meisje met gans, en meisje met pekinees, uitvoeringen Nao en Vaga, afmetingen herdersjongen 31 × 27 × 12 cm€ 120
341612 diverse herenpolshorloges waaronder: MWC horloge, Casio Casiotron en Esprit Chronograph -gebruikssporen-€ 160
3417Circa 30 blauw-witte tegels, voornamelijk met Bijbelse voorstellingen -uit de muur gehaald-, 13 × 13 cm€ 325
3418Rode en witte benen schaakstukken, en houten schaakbord -schaakstukken compleet, maar sommige gelijmd-€ 75
3419Hans Kitslaar (1944), kindje met puppy, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 × 60 cmNot sold
3420Pieter E. Stolp (1920-2002), vier sculpturen samengesteld uit natuursteen en glazen kralen, 39 × 23 × 26 cmNot sold
3421Verzilverde spaarpot in olifantvorm, Georg Jensen, daarbij zes verschillende verzilverde fotolijsten, spaarpot 12,5 × 17 × 6 cm€ 50
3422Divers Leerdam-glas, voornamelijk vaasjes, waaronder ontwerp Andries Dirk Copier -kleine bolvaasjes met randchipjes-€ 270
3423Delfts aardewerk schotel met blauw-wit bloemdecor, 18e eeuw -gelijmd, gerestaureerd-, aardewerk pauwenbord, 19e eeuw, porseleinen roomstel, model Die Zauberflöte, ontwerp Bjørn Wiinblad, uitvoering Rosenthal, Duitsland, en acht Delfts aardewerk KLM huisjes€ 60
3424Aardewerk terrine op schotel, het decor met kinderen, uitvoering Société Céramique, Maestricht, Ø 17 cm€ 30
3425Bert Kramp (1953), een rakugestookt kommetje en een blauwgeglazuurd vaasje, daarbij twee andere vaasjes met eveneens signatuur 'B', mogelijk van Han Boerrigter, jaren '80, 18 × Ø 13 cm€ 45
3426Diverse schelpen€ 60
3427'Holland-Amerika Lijn', N.V. Nederlandsch-Amerikaansche Stoomvaart-Maatschappij. Bewijs van Aandeel groot 200 gulden & Talons. 1950-1957. 53 bladen€ 40
3428Album met noodgeld, 1914-1924 en keramiek noodgeld, Duitsland, 32,5 × 22 cm€ 110
3429Divers kleingoed waaronder: tinnen bierpul, messing kraagkandelaar, groen natuurstenen boekensteunen, etc. 30 × 15 cmNot sold
3430Drie aardewerk kwadraattegels: twee met blauw-wit bloemdecor, Friesland, en één met polychroom tulpdecor, Delft, 18e eeuw -met verkleuringen, hoek en randbeschadigingen-, 13 × 13 , 1,8 cmNot sold
3431Arthur Boris Klein (1893-1985), 'Comme nos maîtres', handgekleurde gravure 51/100, r.o. gesigneerd in potlood, 17 × 44,5 cm, en nogmaals de zelfde druk, maar in latere ongelimiteerde oplage€ 80
3432Twee diverse persglazen hanglampen, jaren '30, grootste 38 × 38 cm€ 60
343315-lichts roestvrijstalen hanglamp met bloemvormige elementen, model 'Breeze', ontwerp en uitvoering Harco Loor, jaren '80, circa 130 × Ø 85 cmNot sold
3434Johan Fabricius (1899-1981), Mediterraan dorpsgezicht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 100 × 81 cm€ 950
3435Johan Fabricius (1899-1981), zomers terras, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 100 × 81 cm€ 900
3436Eiken rankenkast, tweede helft 19e eeuw, 197 × 176 × 68 cm€ 20
3437Jan Houwe Kuiper (1928-2017), twee figuren met vogel, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '72 -gaatje en krassen-, 99 × 79 cmNot sold
3438Afrikaanse gesneden houten deur, de voorstelling met figuren die objecten dragen, in het onderste paneel twee krabben en een schildpad, 20e eeuw -kleine defecten-, 180 × 53 cmNot sold
3439Gispen staande lamp met bovenlicht -kap ontbreekt, deuken-, 168 × Ø 49 cmNot sold
344025-pas mangaanpaars aardewerk tegeltableau: beurtschip op zee, in gezwart houten lijst, 19e eeuw -craquelé, enkele haarlijnen, meerdere restauraties en inschilderingen met name ter hoogte van het schip en de zeilen-, 65 × 65 cm€ 190
3441Bruine steengoed voorraadpot, 45 × Ø 36 cmNot sold
3442Schilderij: dames van lichte zeden met clientèle, aquarel en gouache op papier, l.o. gesigneerd Corsors, 31,5 × 31,5 cm€ 100
3443Turkmeense pendjerelik Ersari, circa 1900, Koerdisch tapijtje Jaff -reparatie in het midden-, en Turkse soumak, 40 × 100, 82 × 114 en 82 × 63 cm€ 60
3444Drie keramische objecten: dekselpot, uitvoering Jan Müller, schaal en vaas, jaren '80, 6 × Ø 35 m€ 30
3445Zestienhoekige bijzettafel met teakgefineerd blad en noten onderstel met drie gedraaide poten, jaren '70, 68 × Ø 69 cmNot sold
3446Ronde mahonie tafel op driespantpoot, Hollands, biedermeier, 75 × Ø 98 cm€ 65
3447Vier mahonie stoelen met opengewerkte rugleuning en gestreepte ribfluwelen bekleding, laatste kwart 20e eeuw, 96 × 52 × 56 cmNot sold
3448Turks dorpstapijt, 155 × 108 cmNot sold
3449Palissandergefineerde kolompendule met marqueterie, 19e eeuw -defecten aan geëmailleerde wijzerplaat-, 50 × 27 × 14 cm€ 60
3450Perzisch tapijtje Kaskay met dieren- en bloemdecor, en Turkmeense pendjerelik Ersari, 45 × 55 en 35 × 108 cmNot sold
3451Vierkante mahonie salontafel met groen leder belijmd blad en twee uitschuifbladen, 53 × 75 × 75 cm, daarbij: klein hangoortafeltje met lade en groen leder belijmd blad, 53 × 48 × 38 cm, en mahonie hangoortafeltje met lade, 58 × 48 × 74 cm€ 120
3452Tjerk van der Veen (1955), handgevormde keramische schaal met organisch patroon, gemerkt, 16 × 33 × 41 cm€ 50
3453Klein smeedijzeren raamrooster met vergulde contouren en details, centraal met de letter 'L' -vergulding sleets-, 22,5 × 37,5 cm€ 50
3454Dertien plaatjesverzamelalbums, daarbij: in leder gebonden boekje -gebruikssporen, incompleet-, 30 × 24 cm€ 20
3455Zes verzilverde ijscoupes, toastrek op onderschotel, twee dientangen, schaal op voet en aansteker Ronson -krasjes-, ijscoupe: 7 × Ø 10,5 cm€ 40
3456Turkmeense pendjerelik Beshir, circa 1900, 55 × 154 cmNot sold
3457Mahoniegefineerd bureau met zeven lades en faux lederen blad, Engeland, 20e eeuw -gebruikssporen-, 74 × 130 × 70 cm€ 100
3458Diverse lp's€ 80
3459Japans geborduurd wandkleed met landschapsdecor, de rand van zwart velours, jaren '40, vierkante worteldoek, wolgeborduurd kussendekje, zwarte omslagdoek met gouddraad geborduurd, twee batik saree doeken, circa 1940/1950 -kleine gaatjes-, zijde op zijde geborduurde mouwband met bloem- en vlinderdecor, 45 × 22,5 cm€ 85
3460Twaalfpersoons verzilverde bestekcassette, uitvoering Keltum, bestaande uit: twaalf dinercouverts met messen, twaalf dessertcouverts met messen, vlalepel, groentelepel, sauslepel, aardappellepel, soepdienlepel, vleesvork, drie extra dessertlepels en een extra dinerlepel, afmetingen cassette 28 × 46 × 36 cm€ 450
3461Perzisch tapijt Afshar -slijtplekjes-, 208 × 170 cm€ 40
3462Gepatineerd metalen beeld: kinderen op wipwap, naar Joseph d'Asté, tweede helft 20e eeuw, 44 × 48 × 12 cm€ 75
3463Eiken secretaire met etagère tussen de slanke poten, jaren '30 -watervlek in bovenblad-, 108 × 82 × 37 cm€ 95
3464Lamp uit kunststof keukenattributen, modern, 38 × 38 × 24 cmNot sold
3465Akoestische gitaar, uitvoering Lignalone, Tsjechoslowakije, in stofhoes€ 50
3466Drie kunststof koeien waaronder gondelier op losse gondel, uitvoering Cow Parade, daarbij enkele Cow Parade catalogi, begin 21e eeuw, 20 × 45 × 10 cm€ 170
346744 KLM-huisjes€ 475
3468Plateel wandbord en tincraquelé vaasje, afmetingen wandbord Ø 36 cm€ 80
3469Zamak buste van een vrouw, gesigneerd E. Villanis, op rood marmeren basementje -defect-, hoogte 14 cm€ 40
3470Bronzen beeldje: tijger, en bronzen reliëf: de leeuw van Belfort, naar origineel van Frédéric Auguste Bartholdi, 22 × 16 cm€ 60
3471Geërodeerd bronzen vaasje -scheur en gat-, 13 × Ø 12 cm€ 30
3472Hollandse School: stilleven met een Chinese kom met kersen, olieverf op massoniet, l.o. gesigneerd C. Cornelisz., 13 × 18 cm€ 100
3473Digitale miniatuurcamera: Minox digital classic camera, Leica M3, in houten showkistje, modern, 4 × 6,5 × 5 cm€ 65
3474Drie pennensets: uitvoeringen Mabie Todd en Parker, daarbij: vulpotlood, uitvoering Cross€ 120
3475Bronzen armband, Toba Batak, Sumatra, Indonesië, midden 20e eeuw, Ø 8,5 cm, uit de collectie van Helga Bolm, verzameld in de jaren '60/'70 -artikel uit tijdschrift 'Female' van 16-6-1978 bijgevoegd-€ 65
3476Deels ingekleurde gravure: de alteratie van Amsterdam, 18e eeuw€ 90
3477Paar miniatuurportretjes: echtpaar, gouache, geen van beide gesigneerd, 19e eeuw -verbruind-, beide 7 × 6 cm€ 60
3478Vijftien diverse groene wijnglazen, 19e en 20e eeuw, 15 cm€ 80
3479Bronzen deelnemerspenning voor de olympische spelen van 1928 te Amsterdam met tekst: 'IXe Olympiade Amsterdam 1928', ontwerp Johannes Wienecke, uitvoering Gerritsen & van Kempen, Ø 5,5 cm, en bronzen penning van de Nederlandsche bond voor Lichamelijke Opvoeding'€ 200
3480Diverse schelpen€ 40
3481Drie porseleinen beeldjes: eenden, uitvoering Lladró, Spanje, en matglazen beeldje: vogel, uitvoering Lalique, Frankrijk, 9,5 cm€ 100
3482Twee porseleinen kop-en-schotels en twee grotere schoteltjes, alle met strooibloemdecor, uitvoering Fabrique De Monsieur, Clignancourt, laatste kwart 18e eeuw -beide kopjes en één schotel gebarsten-, schotel Ø 13,5 cmNot sold
3483Elf bronzen enkelbanden, waaronder drie paren, West-Afrika, uit de collectie van Helga Bolm, verzameld in de jaren '60/'70 -artikel uit tijdschrift 'Female' van 16-6-1978 bijgevoegd-Not sold
3484Ru de Boer (1920-2010), rood-grijs geglazuurd keramiek schaaltje op voet, 5,5 × 12,5 cm€ 20
348530 messing knopen voor de uniformen van de 'Noord- Zuidhollandsche Tramweg Mij', Ø 2,5 cm; en enkele andere knopen€ 20
3486Drie Delfts aardewerk borden met polychroom chinoiseriedecor: tuin, 18e eeuw -één met sterbarst, randschilfers-, Ø 23,3 cm€ 80
3487Mammoetivoren armband, binnendiameter 6 cm€ 50
348814kt vergulde ballpoint, Cross, Ierland, in etui, cadeauset met aansteker, visitekaarthouder, manchetknopen, boordknopen, sleutelhanger en pen, 24,5 × 9 cm€ 45
3489Verzameling postzegels, voornamelijk Nederland€ 50
3490Hans Kuyper (1955), 'De Dirigent', brons op zwart natuurstenen basement, hoogte inclusief basement 24 cm€ 85
3491Drie herdenkingsmunten: 'Beleg van Naarden 1814', 'Comité Luisterrijke Viering Prinselijk Huwelijk 1937', en 'Elizabeth II Dei Gratia Britt Omn Regina Fidei Defensor', vijf shilling, 1953€ 270
3492Lot oude juweliersdoosjes, waaronder antiek en oude kunststof prijslabels€ 130
3493Verzilverd bestekgedeelte met parelrand, uitvoering WMF, Duitsland, bestaande uit: vijf dinerlepels, zes dinervorken, drie kleine lepels, vijf kleine vorken, zes dinermessen, zes kleine messen, soeplepel, aardappellepel, groentelepel, en sauslepel€ 70
3494Metalen doosje met drie miniatuurboekjes: Nieuwe Testament, Sainte Bible, en psalmenboekje, grootste 12 × 7 × 3 cm€ 60
3495Verzilverde bestekonderdelen Sola 90, met logo KLM, Royal class, bestaande uit: 22 messen, en 22 couverts, lengte mes 18,5 cm€ 60
3496Zeven keramische objecten waaronder vazen en schalen, daarbij: zes keramische hangers, alle uitvoering Zaalberg, 25 × 18 cm€ 75
3497Vier aardewerk soepkommen, Wedgwood, porseleinen vaasjes, glazen flesje, toneelkijkertje. Rayban zonnebril, etc. -gebruikssporen-€ 85
3498Zeven keramische schalen, diverse uitvoeringen en formaten, veelal gemerkt, jaren '70-'80, 15 × Ø 23 cm€ 35
3499Friese staartklok in eiken kast, de wijzerplaat omringd door de vier jaargetijden, daarboven een geschilderd dorpsgezichtje, 19e eeuw, 125 × 37 × 21 cm€ 50
3500Oude reiskoffer met houten banden en sluiting aan de korte zijde, het interieur gestoffeerd, 27,5 × 76 × 46 cm€ 20
350163 stripverhalen, onder andere 'Guus Slim zoekt het uit' (12 albums), 'Baard en Kale' (10), 'Guust Flater' (4), 'Avonturen van Robbedoes en Kwabbernoot' (6) en 'Roze Bottel' (10) -defecten aan enkele ruggetjes-€ 85
3502Bronzen beeldje: 'petit mendiant buvant', kopie naar Costantino Barbella (1852-1925), op natuurstenen basement, afmetingen inclusief basement 41 × 14 × 14 cm€ 50
3503Jeroen Hermkens (1960), 'Tien steden', map met 10 lithografieën vergezeld door tekst, alle genummerd III/V en gesigneerd in potlood, daarbij: een gelithografeerde uitnodiging voor een tentoonstelling in Galerie Oscar, gesigneerd en voorzien van annotatie 'Voor Chris', map 30 × 40 cm€ 120
3504Vier delen: Zilver - Frederiks, J.W. Dutch silver. The Hague, M. Nijhoff, 1952-1961. 4 delen. 4to. Oorspr. linnen, rug verguld. Samen 1516 pp. met meer dan 1800 afbeeldingen. 1: Embossed plaquettes; 2-3: Wrought plate; 4: Embossed ecclesiastical and secular plateNot sold
350510 boeken: Robert-Dumesnil, A.-P.-F. 'Le peintre graveur français, ou catalogue raissoné des estampes ... de l'École française. Suite au Peintre Graveur de Bartsch'. Tomes 1-7. Paris, 1835-44. 7 delen (van 9). Gebrocheerd, onafgesneden. Met 14 platen; A. Firmin-Didot, 'Les graveurs de portraits en France. Catalogue raisonné'. (1875-77). Reprint: 1977. 2 delen. Linnen; Etc.Not sold
3506Pierre Alechinsky (1927), 'Derriere le Miroir', (247), met diverse kleurenlitho's, 18/150 gedrukt op arches, gesigneerd in potlood, uitg. Maeght Éditeur, 1981 -roestvlekjes-, 39 × 29 cm€ 140
3507Boek: Christemeijer, J.B. (1794-1872). Oorkonden uit de gedenkschriften van het strafrecht; en uit die der menschelijke misstappen. Tot een vervolg op de Belangrijke tafereelen uit de geschiedenis der lijfstraffelijke regtspleging, enz. Amsterdam, 1820. (VIII) 295 (4) pp. Nieuwe lederen band, onafgesneden. Met gegraveerde titel. De auteur wordt wel 'De eerste misdaadschrijver van Nederland genoemd', herkomst: collectie jonkheer Six van HillegomNot sold
3508Wit natuurstenen beeld: gestileerde torso op groene natuurstenen basement, 20 × 9 × 6 cm€ 80
3509Negen delen: Huygens, Constantijn. De Gedichten. Naar zijn handschrift uitgegeven door J.A.Worp. Groningen, 1892-1899. 9 delen. Oorspr. linnen, herkomst: collectie jonkheer Six van HillegomNot sold
3510Blauwgeglazuurde keramische schaal en gele vaas, uitvoering Pottenbakkerij De Blauwe Dolfijn, Waalre, jaren '70 -vaas met twee haarlijnen in de hals-, 6 × 36 cm€ 40
3511Zamak beeldje: biddend meisje op stoel, met inscriptie 'Nina Winkel', 20e eeuw, 38 × 21 × 12 cm€ 30
3512Boek: Kjellberg, P. Bronzes of the 19th century. Dictionary of sculptors. Atglen (PA), 1994. 4to. Oorspr. linnen. Met 1000 illustraties€ 60
3513Boek: Schueren, G. van der. Teuthonista of Duytschlender. Uitgeg. door C. Boonzajer. Verrijkt met eene voorrede van J.A. Clignett. Leyden, Herdingh en Du Mortier, 1804. (II) 484 (2) pp. 4to. Oorspr. kartonnage, onafgesneden. Nederrijns-Latijns woordenboek verschenen in 1477. Exemplaar nr. 11 van de 180 exemplaren, herkomst: collectie jonkheer Six van HillegomNot sold
3514Zes boeken: 'Nederlandse Hout Academie, Amsterdam. Driejarige cursus o.l.v. W. Boerhave Beekman. 1961-1964. Drie ringbanden. Folio. Rijk geïllustreerd. Net exemplaar; 'Elsevier's Wood dictionary in seven languages'. Samengesteld door W. Boerhave Beekman. 1964-1968. 3 delen. Linnen€ 70
3515Vier boeken: Berman, H. Bronzes: sculptors & founders 1800-1930. Second edition. Atglen (PA).1994. 4 delen. 4to. Linnen. Met 4877 afbeeldingen€ 70
3516Drie delen: Someren, J.F. van. Beschrijvende catalogus van gegraveerde portretten van Nederlanders. Vervolg op Frederik Mullers Catalogus van 7000 portretten van Nederlanders. Amsterdam, 1888-1891. 3 delen, herkomst: collectie jonkheer Six van HillegomNot sold
3517Vijf boeken: Zilver - Lorm, J.R. de. 'Amsterdams goud en zilver'. (Cat. Rijksmuseum Amsterdam). 1999; H. Vreeken, 'Goud en zilver met Amsterdamse keuren'. (Verzameling Amst. Hist. Museum). 2003; B.J. van Benthem, 'De werkmeesters van Bennewitz en Bonebakker'. 2005; J. Pijzel-Dommisse, 'Haags goud en zilver'. 2005; J.R. ter Molen, 'Zilver'. (Cat. Museum Boymans-van Beuningen). 1994. Samen 5 delen. Oorspr. linnen€ 325
3518Boek: Kjellberg, P. Les bronzes du XIXe siècle: dictionnaire des sculpteurs. Paris, 1996. 4to. Oorspr. linnen. Met 1000 illustraties€ 130
3519Acht boeken: Zilver - Tupan, H. en J. Timmer, 'Drents zilver 1650-1900. Assen, 1989; J.-P. van Rijen, 'Groninger keur: zilver uit Stad en Ommelanden'. 1997; B. Dubbe, 'Zwols zilver'. 1999; J.R. ter Molen, 'Deventer zilver'. 1997; (4 gebonden); Enz.€ 80
352014 boeken: Zilver - Beeling, A.C. 'Nederlands zilver 1600-1813'. Leeuwarden, 1979-1986. 3 delen. Linnen; J.-P. van Rijen, 'Zilver en zilversmeden uit de Baronie van Breda'. 2000. Linnen; A.M. Koldeweij, 'Zilver uit 's-Hertogenbosch'. 1985; I.L. Szénássy, 'Maastrichts zilver'. 1978; 'Leids zilver'. 1977; Enz.€ 120
3521Vijf boeken: Zandvliet, K. 'De 500 rijksten van de Republiek. Rijkdom, geloof, macht en cultuur'. 2018; B. Haak, 'Hollandse schilders in de Gouden Eeuw'. 1984; R. van Straten, 'Rembrandts Leidse tijd 1606-1632'. Leiden, 2005. Enz. 4to. (2 gebonden)Not sold
3522Friese staartklok in eiken kast, de wijzerplaat met Romeinse cijfers, daarboven een scène met twee figuren en een hondje, de kap bekroond door Atlas en bazuinengelen, 19e eeuw, 151 × 42 × 21 cm€ 85
3523Eiken tafelvitrine met glas rondom, circa 1930 -kleine defecten, plankjes ontbreken-, 65 × 36 cm€ 120
3524Plafonniére met deels gesatineerde en geslepen kap, 20 eeuw, 29 × Ø 28 cm€ 25
3525Pop met biscuit hoofd en glazen ogen, gemerkt S&C, Simon Halbig voor Franz Schmidt & Co -twee vingers met een defect-, zittend op een iepenhouten poppenstoel, pop is 73 cm langNot sold
3526Blikken speelgoedstoommachine, uitvoering Bing, Neurenberg, gemerkt GBN, 37 × 19 × 25 cm€ 400
3527Paar gepolychromeerde houten beelden: soldaten -klein stukje van pet afgebroken-, hoogte 53 cm€ 30
3528Diverse schelpen€ 60
3529Zeven polychroom gedecoreerde porseleinen inktstellen, waaronder gemerkt Sèvres, Frankrijk, 20e eeuw -enkele defecten-, 6 × 15 × 12 cm€ 110
3530Messing voorwerpen: weegschaal in kistje, miniatuur dominospel, wildteller, etc., 4 × 16 × 9 cm€ 50
3531Divers kleingoed op dienblad, waaronder: paar theeblikken, glaasjes en kandelaar, dienblad 40 × 29,5 cm€ 20
3532Anne ten Broek (1938), mosselbank, grijsgeglazuurd aardewerk, gesigneerd en gedateerd 1-10-'83 -chips-, 18 × 18 × 10 cm€ 140
3533Delfts aardewerk schotel met polychroom chinoiseriedecor: papegaai in tuin, 18e/19e eeuw -haarlijn, kleine chipjes-, Ø 34,5 cm€ 80
3534Twee herenpolshorloges: Citizen, Eco-Drive, Courageous, BL1285-53L, aan stalen schakelband, en Frederique Constant, FC242X4B24, aan stalen schakelband -gebruikssporen-Not sold
3535Paar porseleinen miniatuur knobbelvazen met blauw-wit zwiebelmuster, gemerkt Meissen, 20e eeuw -één missend dopje, één hals met gelijmde beschadiging en barst-, 11 × 4,5 cmNot sold
3536Tien stuks plateel en aardewerk -enkele gebruikssporen-, schaal Ø 26 cm€ 100
3537Dekseldoosjes, dienblaadjes, ganzenbeeldje, uitvoering Lladró, etc. -gebruikssporen-, 6 × 50 × 30 cm€ 75
3538Steengoed bierpul, aardewerk gortpot met tinnen deksel, twee paar messing deurbeslag, houten penningdoosje, Chinese agaat stempel, etc., hoogte bierpul 23 cm€ 60
3539Zeven champagneflûtes, de kelk gedragen door gesatineerde engel -één met productiefoutje aan voet-, 27 × Ø 6 cm€ 40
3540Zes diverse natuurstenen kralencolliers, waaronder carneool, bloedkoraal en rozenkwarts, langste collier 60 cm€ 55
3541Verzilverde lakstempel, met monogram 'PO' of 'DO', gedecoreerd met gestileerde ranken, begin 20e eeuw, 9,5 × 3,5 × 2,5 cm€ 30
3542Acht diverse sieraden met barnsteen€ 90
354362 malachiet balletjes en bijouterieën, 20e eeuw, grootste balletje Ø 1,5 cm€ 85
3544Diverse schelpen€ 55
3545Verzameling modelauto's, waaronder Dinky Toys, Corgi Toys, houten oldsmobile 'De Bijenkorf' -defecten-, 30 × 9 × 13 cm, advertentie uit Harper's Bazar, 1958 'Oldsmobility', en vijf boekjes met modellen van Dinky Toys€ 180
3546Aardewerk aspergeschaal, Italië, modern, 33 × 21 cm€ 95
3547Gietijzeren klokkenmannetje, modern, 38 × 20 × 13 cm€ 80
3548Bronzen beeldje: golfend jongetje, met inscriptie 'A. Moreau', tweede helft 20e eeuw, op natuurstenen basement, 35 × 22 × 17 cm€ 40
3549Paar mahonie toilettafels met marmeren blad en klein opstandje, aan beide zijden een handdoekroede en achter de deur een schap, midden 19e eeuw, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 97 × 90 × 53 cm€ 160
3550Kleine mahonie drum table met bordeauxrood lederen blad, 20e eeuw -gebruikssporen-, 63 × Ø 60 cmNot sold
3551Foto in bekroonde lijst: portret van koningin Wilhelmina, uitvoering Guy de Coral & Co., Den Haag, circa 1908 -enkele kleine schilfers van glas-, 37,5 × 21 cm€ 75
3552Petrus van Gils (1879-1953), vijf schilderijtjes: drie stillevens, waarvan één aquarel en twee marouflages, een duingezicht, en een zelfportret, beide marouflé, afmetingen duingezicht 24,5 × 33,5 cm€ 60
3553Schoorsteenpendule in eiken kast, met messing cijfers, adres: Haller A.G, jaren '20-'30 -gebruikssporen-, 30 × 39 × 14 cmNot sold
3554Porseleinen theeserviesgedeelte met bloemdecor en gouden accenten, Frankrijk, 19e eeuw, bestaande uit: theepot, melkkan, suikerpot, zes koppen, negen schotels, en elf taartbordjes, theepot: 20 cm -meerdere delen met haarlijnen-Not sold
3555Perzisch tapijt Hamadan, 156 × 118 cmNot sold
3556Eiken bureau met groen faux lederen blad -gebruikssporen-, 80 × 153 × 93 cm€ 80
3557Pendule in glazen en albasten kast, art deco -steen rechtsboven gebarsten-, 34 × 31 × 15 cmNot sold
3558Set van vijf wit porseleinen kopjes en zes schoteltjes, alle met 'vlechtwerk' reliëfdecor, uitvoering KPM, Berlijn, circa 1900, schotel Ø 13,3 cmNot sold
3559Perzisch tapijt Bachtiar-Faradonbeh -sleetse plekken, gefestonneerd-, 305 × 165 cmNot sold
3560Jaume Ribas (1944), 'Dale II/Canopy', acrylverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '02, 112 × 115 cm, inclusief kopie aankoopbewijs, herkomst: Galerie Plett, Huis ter Heide€ 200
3561Paars glazen drankflesje met pompoenvormige ribbels in de buik, circa 1800, hoogte 18 cm -mogelijk barst onderin de buik-€ 150
3562Blank glazen ribbelvaas, ontwerp Andries Dirk Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam -miniem randchipje-, 23 × Ø 14 cmNot sold
3563Drie geprepareerde vlinders in twee kleine lijstjes, lijstjes 18 × 14 en 15 × 15 cm€ 25
3564Vier blauw-wit beschilderde glasobjecten: één grote vaas, twee kleine vaasjes en een waxinelichthouder, ontwerp Monica Backström, uitvoering Kosta Boda, Zweden, 13 × 23 × 20 cm€ 50
3565Divers glas en kristal waaronder bierpullen met verzilverde deksels, vaasjes met groene onderzijde, karaffen en glaasjes, 20e eeuw -lichte gebruikssporen-€ 60
3566Veertien polshorloges, diverse merken en modellen€ 80
3567Drie glasobjecten: twee kommen en een schaal, de paarse uitvoering Glashaus Edelmann, jaren '80/'90, 10 × Ø 22 cmNot sold
3568Bijouterieën, waaronder zilver€ 100
3569Twee lakwerk kistjes met divers verzilverd en onedel, gewicht verzilverd 1952 gram, daarbij: verzilverde druivenspoeler met glazen binnenbakNot sold
3570Divers kleingoed: tabakspot, glazen, porseleinen beeldengroepje -vingertje afgebroken-, en metalen beeldjes: olifanten en draak, op houten dienblad -stuk rand ontbreekt-€ 120
3571Houten schildersezel -gebruikssporen-, 161 × 54 cm€ 45
3572Tekening: 'Kan ik 'r nog een lijssie bij krijgen op kosten van de Jaarbeurs?', viltstift op vloeipapier, niet gesigneerd -papier vergeeld, vouwen, beschadigingen-, 100 × 48 cmNot sold
3573Guillaume le Roy (1938-2008), abstracte compositie met witte vorm, houtsnede 4/10, verso gesigneerd en gedateerd '86, 80 × 120 cmNot sold
3574Negen aardewerk cloisonné tegels: molens, landschap en vogels, alle uitvoering Westraven, Utrecht -enkele hoek- en randbeschadigingen-, 10 × 15 cm€ 85
3575Twee schelpvormige malachiet schaaltjes, vrij gemodelleerd schaaltje en holle bal, 20e eeuwNot sold
3576Rood überfang glas met decor van 'Nonnenwert', groen jasperware-stijl rozensteker, vier aardewerk beeldjes van vogels, messing leeuw op marmeren basement, etc., op dienblad met borduurwerk onder glas, 35 × 29 cm€ 50
357731 aardewerk cloisonné tegels met stadswapens, uitvoering Westraven, Utrecht -randchipjes, hoekbeschadigingen-, 10,5 × 10,5 cm€ 270
3578Parfum: White Diamonds door Elizabeth Taylor, in originele doos, 7,5 ml -flesje minder dan halfvol-€ 25
357922 ronde cloisonné tegels: 19 kleine bloementegels, twee grote bloementegels en één vlindertegel, enkele dubbele decors, alle uitvoering Westraven, Utrecht, 20e eeuw -gebruikssporen-, 1,5 × Ø 13 cm€ 100
3580Ovaal mahonie dienblad divers kleingoed, waaronder: twee struisvogeleieren, klein blaasbalgje met chinoiseriedecor -defect-, zijde portemonnee -sleets-, miniatuurportretje, twee silhouetportretjes, kistje met koperen beslag, etc.€ 120
3581Elf porseleinen kop-en-schotels met gouden rand, uitvoering Tirschenreuth, Duitsland, metalen tafelfazant, twee aardewerk Delftsblauwe huisjes, aardewerk bordje en spreukenbord, uitvoering Makkum, en schildpad miniatuurmandoline met parelmoer inlegwerk, begin 20e eeuw, op messing dienblad€ 70
3582Verzameling modelvoertuigen, diverse uitvoeringen, modern -gebruikssporen, enkele loszittende of missende onderdelen-, 9 × 26 × 10 cm€ 50
3583Donkergebeitste naaldhouten schildersezel, 176 × 52 × 46 cm€ 140
3584Tjeerd Eernstman (1801-1886), drie kaartspelende heren in een herberg, potloodtekening, r.o. gesigneerd, 50 × 42 cmNot sold
3585Vermoedelijk Oost-Europese School: post-impressionistisch landschap met centraal een boer met een haan in zijn handen, lopend door een bos, olieverf op doek, l.o. gesigneerd jKyh?, 126 × 100 cmNot sold
3586Hondenbeeldjes en horen-zien-en-zwijgen-beeldjes, -enkele chipjes, etc.-, grootste hondje 13 × 16 × 9 cm€ 25
3587Drie diverse Delfts aardewerk borden met blauw-witte decors, 18e eeuw -randschilfers-, grootste Ø 25,5 cm€ 80
358817 porseleinen en biscuit beeldjes, waaronder: valk, eend, ijsbeer, kerkuil, en dansende hazen, alle uitvoering Goebel, Duitsland -enkele met defecten-, daarbij: wandbordje H-441 'Celestial Musician', uitvoering Goebel, beeldje van hond, uitvoering Vaga International, en porseleinen kaketoe, hoogte eend 28 cm€ 85
3589Diverse bodemvondsten, waaronder: netverzwaarder, ringen, tin en kruisjes€ 80
3590Zilveren sigarettenkoker met lijnendecor, vermeil binnenzijde, kristallen flacon met zilveren montuur en dop, driedelig verzilverd roomstel, bestaande uit: dienblad, roomkan en suikerschaaltje, twee verzilverde sauslepels, één gemerkt Christoflle en een verzilverd druivenschaartjeNot sold
3591Kristallen gelegenheidsglas met geslepen decor van springende granaat en gekroonde W, alsmede de inscriptie 'Garderegiment Grenadiers - J.C. Wagner - Kolonel der Grenadiers', circa 1925, hoogte 18,5 cm en: verguld bronzen penning 'Nederlandsche bond voor lichamelijke opvoeding - 1913 4e Compagnie IIe Bataljon Regt. Jagers Commandant Kapt. J.C. Wagner'€ 110
3592Drie treenware doosjes, twee schoenvormig, de ander als miniatuurboek met ingelegd decor, 19e eeuw -kleine defectjes-, grootste 9,7 × 5 × 2,8 cm, daarbij: klein mesje met schoenvormig houten handvat€ 90
3593Metalen herenpolshorloge Certina, Automatic, zwart lederen klemband, jaren '60/'70€ 60
3594Diverse bloedkoralen stokjes colliers, aan onedele sluitingen, één collier 170 cm€ 100
3595Blankglazen duimglas met geribbelde wanden en drie inkepingen, begin 19e eeuw, hoogte 23 cmNot sold
3596Precolumbiaans aardewerk Moche figuur, Peru, 400-700 n.Chr. -defecten-, 14 × 7,5 cm€ 170
3597Bronzen beeld: hoofd met een slapend gelaat, niet gesigneerd, 20 × 12 × 15 cm€ 120
3598Diverse inktstellen, inktpotjes en een tafelklokje -gebruikssporen-, 19 × 12 × 12 cm€ 80
3599Drie Afrikaanse bronzen banden in de vorm van enkelbanden met afbeelding van man en vrouw, gebruikt als geldeenheid of bruidsschat, midden 20e eeuw, Ø 11,5 cmNot sold
3600Cok Hees (20e eeuw), 'De bosplaat - Terschelling', olieverf op karton, l.o. gesigneerd, 80 × 110 cm€ 200
3601Twee regulateurs in eiken en mahonie kast, adres: Athos en Howard Miller, modern -gebruikssporen-, 64 × 39 × 18 cmNot sold
3602Klaas van den Berg (1932-2018), man met helm wijst omhoog, brons, gesigneerd op voet, 33,5 cmNot sold
3603Tafelklokje in noten kast, het uurwerk met maanaanduiding, slag op half uur en hele uur, adres: John Warmink, 28 × 20 × 15 cm€ 80
3604Marian Kievits (1944-2006), dikke vriendinnen, bronzen beeld, niet gesigneerd, op hardstenen basement, 34 × 23 × 8 cm€ 65
3605Divers keramiek: hoge vaas met blauw klaverdecor, vis, schoteltje met zwart-wit decor, uitvoering Zaalberg, celadonkleurige bedekte fles op schotel -enkele barsten in glazuur-, uitvoering Royal Copenhagen en twee museumreplica's, 24 × Ø 14 cm€ 60
3606Zeventien aardewerk tegels met blauw-witte, mangaanpaarse en polychrome decors, 17e-19e eeuw -defecten en restauraties-€ 160
3607Twee paar haardornamenten: één paar roodgeschilderde keramische, de andere van witgeschilderd hout, beide begin 20e eeuw -verfverlies-, 33 × 12 × 8,5 cm€ 80
3608Negen boeken: 'Geschiedenis der Nederlandse Literatuur' (vanaf het begin tot 2005). Red.: A.J. Gelderblom en A.M. Musschoot. Uitgave geëntameerd door de Nederlandse Taalunie. Amsterdam, B. Bakker, 2006-2017. 9 delen. Oorspr. half linnen. Zonder het laatste deel: 'Nabeschouwingen bij de Geschiedenis van de Nederlandse Literatuur'€ 270
3609Vier glazen vlinderkastjes -één met meer dode beestjes erin dan oorspronkelijk gepland; hier en daar een tapeje los of barstje in het glas-, 15 × 8 × 5 cm€ 160
3610Driedelig klokkenstel, de beeldpendule met bloemenstrooiende vrouw, staand op roze natuurstenen basement, 19e eeuw -één pootje defect, defecten aan cassolettes-, 45 × 27 × 17 cm€ 40
3611Friese staartklok in eiken kast, rondom de wijzerplaat messing personificaties van de vier seizoenen, daarboven een schildering: italianiserend landschap, 132 × 34 × 20 exclusief beelden€ 40
3612Wally Elenbaas (1912-2008), zeegezicht, litho 1/12, r.o. gesigneerd en gedateerd '75, 68 × 52 cm€ 40
3613Russische icoon: de Heilige Lucas de Evangelist, 19e eeuw -paneel aan achterzijde gerestaureerd-, 31,5 × 23,5 cm€ 210
3614Twee aardewerk voorwerpen: schaal met blauw-wit decor en opschrift 'Erven Lucas Bols, Amsterdam Ao 1575', ontwerp A.E.V. Roggeveen, uitvoering De Porceleyne Fles, 1896, 42 × 31 cm, en polychrome amfoor, uitvoering Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda, 1930, 24,5 × Ø 15 cm€ 70
3615Zamak beeldje: putto op krukje met cabriolepoten -hoofd gelijmd, verzilvering sleets-, hoogte 26 cmNot sold
3616Petrus van Gils (1879-1953), vier schilderijen: twee landschapjes met koeien, een exterieur, en een zelfportret, alle marouflé, afmetingen zelfportret 25 × 17 cm€ 70
3617Delfts aardewerk driedelig kaststel met blauw-wit floraal decor, 20e eeuw -craquelé-, 40 × Ø 25 cm€ 25
3618Diamantslijpmachine met twee hulpstukken -roestvorming aan de hulpstukken-, 32 × 15 × 20 cm€ 100
3619Kristallen whiskeykaraf met 1e gehalte zilveren montuur en vijf kristallen whiskeyglazen met geëtst monogram C.R. en datering: 3 december 1926-1986, hoogte karaf 23 cm€ 40
3620Verzameling divers keramiek: cache-pots, flesjes en vaasjes, alle uitvoering Mobach, Utrecht -gebruikssporen-, grootste cache-pot 14 × Ø 18 cm€ 90
3621Aardewerk dienblad met gele rand en centraal mangaanpaars-blauw decor: man en vrouw die een schilderij bestuderen, Hollands, 19e/20e eeuw, 4 × 44,5 × 34 cm€ 65
3622Zespas tegeltableau van kwadraattegels met polychroom goudsbloemdecor, 17e eeuw, gezet in gips -defecten-, 26,5 × 40 cm€ 90
3623Afrikaanse bronzen band met afbeelding van man en vrouw, gebruikt als geldeenheid of bruidsschat, laatste helft 20e eeuw, 32 × 3,5 cmNot sold
3624Zamak beeldje: ondeugend meisje met één schoen op stoel, met inscriptie 'A. Moreau', naar een beeld van Juan Clara, 46 × 10 × 11 cmNot sold
3625Friese staartklok in eiken kast met latoenkoperen wijzerplaat -defecten-, 127 × 37 cmNot sold
3626Hollandse School: geabstraheerde lachende gezichten, l.o. gesigneerd 'Marc' en gedateerd '59, Cobra-stijl, 34,5 × 43 cm€ 45
3627Verzameling divers keramiek: cache-pots, flesjes en vaasjes, alle uitvoering Mobach, Utrecht -gebruikssporen-, grootste cache-pot 16 × Ø 15 cm€ 90
3628Drie stuks plateel: paar vazen, en steelvaas, alle uitvoering Zenith, Gouda, begin 20e eeuw -kleine defecten-, hoogte paar 26,5 cm€ 100
3629Twee bronzen sculpturen: 'Angelo Necessario', I. Caldarera, 2003, 14/25, en man bij bouwwerk, met plaatje 'Rijksuniversiteit Limburg 14-12-1989', 26 × 16 × 17 cmNot sold
3630Drie stuks aardewerk: twee gladgeglazuurde vaasjes, en een matglazuur balustervormig vaasje, decor Nova, alle uitvoering Arnhemsche Faience Fabriek, hoogte grootste 18 cm€ 75
3631Johan van Loon (1934-2020), drie keramische objecten: twee vaasjes en een dekseldoosje, jaren '60 -enkele losse stukjes glazuur-, 12 × Ø 13 cm€ 40
3632Diverse metalen kandelaars€ 40
3633Twee delen: Huydecoper, B. Proeve van taal- en dichtkunde in vrymoedige aanmerkingen op Vondels vertaalde Herscheppinge van Ovidius. Tweede uitgave door F. van Lelyveld, met byvoegsels en vermeerderingen. Leyden, 1782-1784. 2 delen. Oorspr. kartonnage, onafgesneden, herkomst: collectie jonkheer Six van HillegomNot sold
3634Vijf stuks divers plateel: zwarte vaas met polychrome horizontale banden, decor Superbe, polychroom laag vaasje, decor Vannis, beide uitvoering Plateelbakkerij Zuid-Holland, oranjegeglazuurde vaas, uitvoering Plazuid, kommetje met zwart en oranje decor, uitvoering De Sphinx, Maastricht, en rode trompetvaas, decor Fire, uitvoering Zenith, Gouda, hoogte 24 cm€ 70
3635Zeven boeken: Amsterdam - Carosso-Kok, M. (Eindredactie). 'Geschiedenis van Amsterdam (-2000)'. Deel I-II en IV. Amsterdam , 2004-2007. In 4 delen. (Deel III omvat de jaren 1814-1899); W.H. Heijnemeijer e.a. 'Amsterdam in kaarten: 4 eeuwen cartografie'. 1987; K.Kleijn, 'The canals of Amsterdam: 400 years of building, living and working'. 2013; M. van den Leeuw en M. Pruijs (Red.), 'De Gouden Bocht van Amsterdam'. Verschillende formaten. Gebonden. Geïllustreerd€ 60
3636Divers kleingoed, waaronder: glazen bollen, borrelglaasjes, groen beeld: babyhoofd, en pop€ 110
3637Vier mineralen, grootste ± 10 × Ø 14 cm€ 20
3638Neolithische granieten maalsteen, voor het malen van graan, Termit Massif, Niger, 5e millennium v.Chr., 56 × 32 cm€ 150
3639Engelse pubklok met snekuurwerk in mahonie kast, 20e eeuw, 13 × Ø 30 cm€ 110
3640Fries kantoortje in meekrapkleurige eiken kast, de polychroom beschilderde wijzerplaat met scheepjesdecor, 19e eeuw -gebruikssporen-, 117,5 × 30 × 20 cm€ 170
3641Jan Tullemans (1924-2011), geabstraheerd stilleven in rood, olieverf op paneel, l.b. gesigneerd, 78,5 × 121 cm€ 65
3642Bronzen lavabo, met ketting, naar antiek voorbeeld, 30 × 14 × 15 cmNot sold
3643Porseleinen bord met polychroom bloemdecor, uitvoering Meissen, 1763-1774 -klein defect aan beschildering-, Ø 24 cm€ 50
3644Zes kleine lichtgroen glazen roemers met braamnoppen, 20e eeuw, 10 × Ø 7 cm€ 55
3645Twee tinnen gortebussen, het kleinere exemplaar uit Amsterdam -kleinere exemplaar gedeukt-, hoogste 13 cm€ 70
3646Gelegenheidsglas met geslepen decor van vogel boven bloemenvaas, eind 18e eeuw -enkele chips-, 16,5 × Ø 8,5 cm€ 80
3647Porseleinen theebus met bietenrood landschapsdecor en gevlochten bovenrand, op de hoeken resten van vergulding, 18e eeuw -chipjes van bodem, deksel mist-, hoogte 10,5 cm€ 110
3648Wit porseleinen beeldgroepje: twee bacchanten met geiten, uitvoering Capodimonte, Italië, 19e eeuw -defecten-, 19,5 × 16 × 14 cmNot sold
3649Vijf verschillende slingerglazen met witte slingers, circa 1800 -de kleinste met een chipje van de voetrand-, 14 cm hoog€ 160
3650Hollandse School: stilleven met vruchten op plint, olieverf op massoniet, l.o. gesigneerd C. Cornelisz., 20 × 25 cmNot sold
3651Divers verzilverd en onedel, waaronder: zakhorloge, Aiguilles Quatre trous en rubis, 19e eeuw, in vergulde kast -glas los, sleutel aanwezig-€ 400
3652Vier diverse slingerglazen met blankglazen slingers, waaronder één paar, 18e eeuw, hoogte paar 17,5 cm -chips-€ 130
3653Hollandse School: stilleven met berkemeijer, citroen en noten, olieverf op massoniet, l.o. gesigneerd C. Cornelisz., 20 × 25 cmNot sold
3654Vier malachiet schaaltjes, negen malachiet eieren in diverse maten en standaard voor één ei, 20e eeuw, grootste schaaltje Ø 14 cm€ 140
3655Klein rood schildpadbelijmd houten kistje, 19e eeuw -gebruikssporen-, 6 × 9,5 × 7,5 cm€ 50
3656Diverse titanium en stalen sieraden, waaronder ring met diamant, gemerkt Xen, mt. 17,5 en schakelcollier en armband BocciaNot sold
3657Drie stalen herenpolshorloges: twee Emporio horloges aan zwart lederen band en één Victorinox horloge, in originele dozen en met aankoopbewijzen -lichte gebruikssporen, één deksel van Armani doosje defect-,€ 150
3658Vijf malachiet eenden, drie olifanten, neushoorn, schildpad en peer -steeltje peer defect, één olifant en één eendje gelijmd, één olifant met gebroken slagtand-, 20e eeuw€ 120
3659Lot Swatch: horlogebanden, onderdelen en twee POP Swatch-horloges, Veruschka, nieuw in doos€ 60
3660Verzilverd bestekgedeelte, model 692, ontwerp Georg Nilsson, uitvoering Gero, Zeist, 1936, bestaande uit: twaalf grote couverts, twaalf kleine couverts, twaalf grote messen, twaalf kleine messen, zes viscouverts, soeplepel, twee groentelepels, rijstlepel, twee sauslepels, en aansnijcouvert€ 150
3661Verzameling bronzen en metalen enkelbanden, waaronder zes paren, Afrika en Azië, Ø 12 cm€ 120
3662Acht keramische objecten: schalen en vaasjes, enkele gemerkt, jaren '80-'90, 6 × Ø 44 cm€ 40
3663Diverse bijouterieën, waaronder colliers van natuursteen en zoetwaterparels aan onedele magneetsluitingen en stalen herenpolshorloge, Cazal, automaat, aan Fixoflex rekband, jaren '60€ 65
3664Drie miniatuurportretten: jongen met geruite sjaal en man met zwarte jas, beide schildering op been, en opgehoogd prentje: Napoleon Bonaparte, naar Paul Delaroche, alle 19e/20e eeuw -schildering man met zwarte jas sleet, met barst-, 9 × 7 cm€ 120
3665Tweedelig gebrandschilderd raampje met alliantiewapen van Württemberg en een ander -defect, stuk ontbreekt-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 23 × 16,5 cm€ 110
3666Diverse Russische bronzen reisiconen, reliekje van de heilige Theresia, kruisvormige opwindsleutel voor een klok, en bronzen putto€ 75
3667Anne ten Broek (1938), vijftien keramische objecten: paddenstoelen, kikker op blad, bloemen, etc., gesigneerd, diverse dateringen, kikker op blad: 13 × 5 cm€ 100
366812 aardewerk cloisonné tegels met maritieme decors, sommige dubbel, alle uitvoering Westraven, Utrecht -enkele hoek- en randbeschadigingen-, 19,5 × 15,5 cm€ 80