Konstantin Ivanovich Rudakov (1891-1949), staande vrouw, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd in potlood, 32 × 18,5 cm
Hamerprijs: € 120
Konstantin Ivanovich Rudakov (1891-1949), staande vrouw met sigaret, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd in potlood, 28,5 18,5 cm
Hamerprijs: € 120
Konstantin Ivanovich Rudakov (1891-1949), staande vrouw kijkend naar rechts, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd in potlood, 29 × 18,5 cm
Hamerprijs: € 120
Verstelbare metallic blauwe kunststof bureaulamp, model Heron, ontwerp Isao Hosoe, uitvoering Luxo, Italië jaren '80-'90, hoogste stand 65 cm
Hamerprijs: € 150
Mimiset van drie perspex bijzettafeltjes -krasjes-, 45 × 37 × 39 cm
Hamerprijs: € 85
Vijflichts glazen Venetiaanse kroon met goudluster, blad- en bloemmotieven, tweede helft 20e eeuw -één gebroken en gelijmd blad-, 50 × Ø 45 cm
Richtprijs: € 150-200
Piet Wiegman (1930-2008), haan, houtsnede, r.o. gesigneerd, 40 × 48 cm
Hamerprijs: € 95
Dora Tuynman (1926-1979), abstracte compositie, olieverf op board, gesigneerd en gedateerd '57, 75 × 16,5 cm
Hamerprijs: € 1900
Gesneden houten reliëf, modern, verso onduidelijk gesigneerd -chipje aan onderzijde-, 76 × 31 cm
Richtprijs: € 80-100
Xandra Donders (1962), 'Rennende Giraffe', zeefdruk 46/55, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 30 × 40 cm
Hamerprijs: € 90
Simon Oud (1956), 'Kavel 5', gezwart houten sculptuur, verso gesigneerd en gedateerd 2011, 38 × 38 × 3 cm
Hamerprijs: € 80
Christophora Robeers (20e eeuw), 'Inside light III', zeefdruk, r.o. gesigneerd en gedateerd '96, 30 × 40 cm
Hamerprijs: € 35
Jean Cocteau (1889-1963), 'O.T. Entwurf für die Wandmalereien von Villefranche und Menton', litho 77/150, gesigneerd en gedateerd 1956, 65 × 50 cm
Hamerprijs: € 130
Ted Felen (1931-2016), drie zeefdrukken, alle l.o. gesigneerd en gedateerd '92, 33 × 38 cm
Hamerprijs: € 85
Armstoel met gemêleerd grijze kussens op buisframe onderstel, ontwerp Willem Hendrik Gispen, uitvoering Dutch Originals -vlekken in bekleding-, 102 × 84 × 88 cm
Hamerprijs: € 650
Ru van Rossem (1924-2007), 'Variaties in rood - India', aquatint 6/35, m.o. gesigneerd en gedateerd '91, herkomst: Kunsthandel Borzo, 's-Hertogenbosch, 90 × 58 cm
Hamerprijs: € 45
Hollandse School: orthodoxe kerk, gemengde techniek, niet gesigneerd, verso toegeschreven aan R.J.C. de Jonge
Richtprijs: € 40-60
Alexander Hajé (1956), 'Monda Bilor', acrylverf op papier, gedateerd 1989, verso op de lijst gesigneerd en met persoonlijke notitie, 29 × 36 cm
Richtprijs: € 80-100
Paulus Verwey (1951), ontmoeting tussen twee mensen met op de achtergrond De Lange Jan en Villa Härtel in Amersfoort, olieverf op board, l.o. gemonogrammeerd en gedateerd '87, verso gesigneerd en gedateerd, 65 × 50 cm
Hamerprijs: € 100
Piet Klaasse (1918-2001), 'Dizzy Gillespie', litho 27/100, r.o. gesigneerd en gedateerd 1988, 51 × 38 cm
Richtprijs: € 50-70
Franciscus Hendrikus 'Frans' Verpoorten (1924- 1997), 'Zeesterren en mosselschelpen, ets 3/25, r.o. gesigneerd, 19 × 26 cm
Richtprijs: € 50-70
Theo Kurpershoek (1914-1998), 'Zuid-Limburg', ets 4/30, l.o. gesigneerd, 24 × 30 cm
Hamerprijs: € 80
Paar bruinlederen safaristoelen met palissander onderstellen, model Sirocco, ontwerp en uitvoering Arne Norell Möbler, Zweden, jaren '60 -beide stoelen met één vakkundig gelijmde poot, gebruikssporen- 71 × 68 × 66 cm
Hamerprijs: € 1100
Matglazen tafellamp, eind 20e eeuw, 37 × Ø 29 cm
Hamerprijs: € 60
Roestvrijstalen tafellamp, model R-60 'Krekel', ontwerp Otto Wasch, uitvoering Raak, jaren '60, 19 × 23 × 17 cm
Hamerprijs: € 160
Boomstamsalontafel, het blad afkomstig van een 200-jarige paardenkastanje uit landgoed Zuilenveld, Oud-Zuilen -bovenzijde blad met een paar geknapte bellen in de epoxyhars-, 52 × 91 cm
Hamerprijs: € 95
Paar aluminium hanglampen, uitvoering Original BTC, Engeland, Ø 43 cm
Hamerprijs: € 80
Aluminium hanglamp met opaline kap, modern, 32 × 38 cm
Hamerprijs: € 60
Hollandse School: vijf tekeningen, potlood en aquarel, alle tweede kwart 20e eeuw, grootste 22,8 × 18 cm
Richtprijs: € 80-100
Helen Nieuwendijk (1946), kleurrijke compositie met figuren, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '96, 100 × 120 cm
Richtprijs: € 200-300
Witgelakte metalen vloerlamp, model Cadmo Terra, ontwerp Karim Rashid, uitvoering Artemide, Italië, 174 × Ø 32 cm
Hamerprijs: € 220
Klaas van den Berg (1941-2018), vijf bronzen beelden, 35 × 5,5 × 5 cm
Hamerprijs: € 240
Vijf schilderijen: Peter Meijer (1953), kleurrijke composities, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd, 20 × 20 cm
Hamerprijs: € 150
Henk Verweij (1957), drie glasobjecten: vaasje, schaal en kom, alle gesigneerd, uitvoering Glasfabriek Leerdam, 11 × Ø 30 cm
Hamerprijs: € 180
Koperen vakkenkast, model '97,5 % cabinet', ontwerp en uitvoering Piet Hein Eek, 2009 -lichte gebruikssporen-, 102 × 100 × 27 cm
Hamerprijs: € 500
Glazen hanglamp met gemarmerd decor, afmetingen kap 16 × Ø 40 cm
Hamerprijs: € 45
Zeppelinvormige lamp gemaakt van diverse soorten metaal, modern
Hamerprijs: € 100
Josip Generalic (1936-2004), bosrijk landschap met landarbeider en springend paard, kleurenlitho XIII/L, r.o. gesigneerd -enkele roestvlekjes in marges-, 58,5 × 72 cm
Hamerprijs: € 65
Schilderij: half man-half tractor, olieverf op doek, gesigneerd Daniël en gedateerd 88, 60 × 50 cm
Richtprijs: € 60-80
Brecht (1953-2010), persoon naast palmbomen, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd 1980, 33 × 47 cm
Hamerprijs: € 55
Annemieke Couzy (1964), 't Bordje van Blokker', aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd augustus 1991, 69 × 89 cm
Richtprijs: € 80-100
Robert Terwindt (1940-2019), figuur met pop, inkttekening, l.o. gesigneerd en gedateerd '95, 27 × 22 cm
Richtprijs: € 50-70
Oost-Europese School: moderne compositie met figuren en wezens, gemengde techniek op karton, r.o. onduidelijk gesigneerd, gedateerd '96, 21 × 21 cm
Hamerprijs: € 35
Peter Boekholt (1949), 'Idylle', olieverf op paneel, r.o. gemonogrammeerd en gedateerd 1997, op verso nogmaals gesigneerd en gedateerd, herkomst: Galerie Honingen, Rotterdam, kopie aankoopbewijs aanwezig, 40 × 50 cm
Richtprijs: € 350-450
Jenny Johanna Dalenoord (1918-2013), 'Plaza Mayor, Madrid', gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en l.o. gedateerd 1951, 32 × 50 cm
Richtprijs: € 200-300
Fernay, pseudoniem Ferdinand Sparnaay (1933), 'La joie de vivre', olieverf op papier, r.o. gesigneerd en genummerd 75429, 14 × 21 cm
Hamerprijs: € 40
Crèmewitte kunststof kapstok, model Planta, ontwerp Giancarlo Piretti, uitvoering Anonima Castelli, Italië, 165 x Ø 40 cm
Hamerprijs: € 75
Twee aquarellen: de kus, en de omhelzing, beide l.o. gemonogrammeerd HR en gedateerd 2002, 25 × 20 cm en 17,5 × 14 cm
Hamerprijs: € 50
Drie geplastificeerde draadstalen stoelen met losse blauwe kussens, jaren '70/'80 -gebruikssporen, plastificering defect-, 80 × 55 × 43 cm
Richtprijs: € 150-200
Glazen en messing hanglamp, model Snowball, ontwerp Emil Stejnar, uitvoering Val Saint Lambert, België -twee glazen kraagjes ontbreken-, 57 × Ø 48 cm
Richtprijs: € 500-700