Lotnummer: 3151

Konstantin Ivanovich Rudakov (1891-1949), staande vrouw, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd in potlood, 32 × 18,5 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 3152

Konstantin Ivanovich Rudakov (1891-1949), staande vrouw met sigaret, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd in potlood, 28,5 18,5 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 3153

Konstantin Ivanovich Rudakov (1891-1949), staande vrouw kijkend naar rechts, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd in potlood, 29 × 18,5 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 3154

Verstelbare metallic blauwe kunststof bureaulamp, model Heron, ontwerp Isao Hosoe, uitvoering Luxo, Italië jaren '80-'90, hoogste stand 65 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 3155

Mimiset van drie perspex bijzettafeltjes -krasjes-, 45 × 37 × 39 cm

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 3156

Vijflichts glazen Venetiaanse kroon met goudluster, blad- en bloemmotieven, tweede helft 20e eeuw -één gebroken en gelijmd blad-, 50 × Ø 45 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 3157

Piet Wiegman (1930-2008), haan, houtsnede, r.o. gesigneerd, 40 × 48 cm

Hamerprijs: € 95

Lotnummer: 3158

Dora Tuynman (1926-1979), abstracte compositie, olieverf op board, gesigneerd en gedateerd '57, 75 × 16,5 cm

Hamerprijs: € 1900

Lotnummer: 3159

Gesneden houten reliëf, modern, verso onduidelijk gesigneerd -chipje aan onderzijde-, 76 × 31 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 3160

Xandra Donders (1962), 'Rennende Giraffe', zeefdruk 46/55, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 30 × 40 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 3161

Simon Oud (1956), 'Kavel 5', gezwart houten sculptuur, verso gesigneerd en gedateerd 2011, 38 × 38 × 3 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 3162

Christophora Robeers (20e eeuw), 'Inside light III', zeefdruk, r.o. gesigneerd en gedateerd '96, 30 × 40 cm

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 3163

Jean Cocteau (1889-1963), 'O.T. Entwurf für die Wandmalereien von Villefranche und Menton', litho 77/150, gesigneerd en gedateerd 1956, 65 × 50 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 3164

Ted Felen (1931-2016), drie zeefdrukken, alle l.o. gesigneerd en gedateerd '92, 33 × 38 cm

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 3165

Armstoel met gemêleerd grijze kussens op buisframe onderstel, ontwerp Willem Hendrik Gispen, uitvoering Dutch Originals -vlekken in bekleding-, 102 × 84 × 88 cm

Hamerprijs: € 650

Lotnummer: 3166

Ru van Rossem (1924-2007), 'Variaties in rood - India', aquatint 6/35, m.o. gesigneerd en gedateerd '91, herkomst: Kunsthandel Borzo, 's-Hertogenbosch, 90 × 58 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 3167

Hollandse School: orthodoxe kerk, gemengde techniek, niet gesigneerd, verso toegeschreven aan R.J.C. de Jonge

Richtprijs: € 40-60

Lotnummer: 3168

Alexander Hajé (1956), 'Monda Bilor', acrylverf op papier, gedateerd 1989, verso op de lijst gesigneerd en met persoonlijke notitie, 29 × 36 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 3169

Paulus Verwey (1951), ontmoeting tussen twee mensen met op de achtergrond De Lange Jan en Villa Härtel in Amersfoort, olieverf op board, l.o. gemonogrammeerd en gedateerd '87, verso gesigneerd en gedateerd, 65 × 50 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 3170

Piet Klaasse (1918-2001), 'Dizzy Gillespie', litho 27/100, r.o. gesigneerd en gedateerd 1988, 51 × 38 cm

Richtprijs: € 50-70

Lotnummer: 3171

Franciscus Hendrikus 'Frans' Verpoorten (1924- 1997), 'Zeesterren en mosselschelpen, ets 3/25, r.o. gesigneerd, 19 × 26 cm

Richtprijs: € 50-70

Lotnummer: 3172

Theo Kurpershoek (1914-1998), 'Zuid-Limburg', ets 4/30, l.o. gesigneerd, 24 × 30 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 3173

Paar bruinlederen safaristoelen met palissander onderstellen, model Sirocco, ontwerp en uitvoering Arne Norell Möbler, Zweden, jaren '60 -beide stoelen met één vakkundig gelijmde poot, gebruikssporen- 71 × 68 × 66 cm

Hamerprijs: € 1100

Lotnummer: 3174

Matglazen tafellamp, eind 20e eeuw, 37 × Ø 29 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 3175

Roestvrijstalen tafellamp, model R-60 'Krekel', ontwerp Otto Wasch, uitvoering Raak, jaren '60, 19 × 23 × 17 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 3176

Boomstamsalontafel, het blad afkomstig van een 200-jarige paardenkastanje uit landgoed Zuilenveld, Oud-Zuilen -bovenzijde blad met een paar geknapte bellen in de epoxyhars-, 52 × 91 cm

Hamerprijs: € 95

Lotnummer: 3177

Paar aluminium hanglampen, uitvoering Original BTC, Engeland, Ø 43 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 3178

Aluminium hanglamp met opaline kap, modern, 32 × 38 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 3179

Hollandse School: vijf tekeningen, potlood en aquarel, alle tweede kwart 20e eeuw, grootste 22,8 × 18 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 3180

Helen Nieuwendijk (1946), kleurrijke compositie met figuren, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '96, 100 × 120 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 3181

Witgelakte metalen vloerlamp, model Cadmo Terra, ontwerp Karim Rashid, uitvoering Artemide, Italië, 174 × Ø 32 cm

Hamerprijs: € 220

Lotnummer: 3182

Klaas van den Berg (1941-2018), vijf bronzen beelden, 35 × 5,5 × 5 cm

Hamerprijs: € 240

Lotnummer: 3183

Vijf schilderijen: Peter Meijer (1953), kleurrijke composities, acrylverf op doek, r.o. gesigneerd, 20 × 20 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 3184

Henk Verweij (1957), drie glasobjecten: vaasje, schaal en kom, alle gesigneerd, uitvoering Glasfabriek Leerdam, 11 × Ø 30 cm

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 3185

Koperen vakkenkast, model '97,5 % cabinet', ontwerp en uitvoering Piet Hein Eek, 2009 -lichte gebruikssporen-, 102 × 100 × 27 cm

Hamerprijs: € 500

Lotnummer: 3186

Glazen hanglamp met gemarmerd decor, afmetingen kap 16 × Ø 40 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 3187

Zeppelinvormige lamp gemaakt van diverse soorten metaal, modern

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 3188

Josip Generalic (1936-2004), bosrijk landschap met landarbeider en springend paard, kleurenlitho XIII/L, r.o. gesigneerd -enkele roestvlekjes in marges-, 58,5 × 72 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 3189

Schilderij: half man-half tractor, olieverf op doek, gesigneerd Daniël en gedateerd 88, 60 × 50 cm

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 3190

Brecht (1953-2010), persoon naast palmbomen, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd 1980, 33 × 47 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 3191

Annemieke Couzy (1964), 't Bordje van Blokker', aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd augustus 1991, 69 × 89 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 3192

Robert Terwindt (1940-2019), figuur met pop, inkttekening, l.o. gesigneerd en gedateerd '95, 27 × 22 cm

Richtprijs: € 50-70

Lotnummer: 3193

Oost-Europese School: moderne compositie met figuren en wezens, gemengde techniek op karton, r.o. onduidelijk gesigneerd, gedateerd '96, 21 × 21 cm

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 3194

Peter Boekholt (1949), 'Idylle', olieverf op paneel, r.o. gemonogrammeerd en gedateerd 1997, op verso nogmaals gesigneerd en gedateerd, herkomst: Galerie Honingen, Rotterdam, kopie aankoopbewijs aanwezig, 40 × 50 cm

Richtprijs: € 350-450

Lotnummer: 3195

Jenny Johanna Dalenoord (1918-2013), 'Plaza Mayor, Madrid', gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en l.o. gedateerd 1951, 32 × 50 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 3196

Fernay, pseudoniem Ferdinand Sparnaay (1933), 'La joie de vivre', olieverf op papier, r.o. gesigneerd en genummerd 75429, 14 × 21 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 3197

Crèmewitte kunststof kapstok, model Planta, ontwerp Giancarlo Piretti, uitvoering Anonima Castelli, Italië, 165 x Ø 40 cm

Hamerprijs: € 75

Lotnummer: 3198

Twee aquarellen: de kus, en de omhelzing, beide l.o. gemonogrammeerd HR en gedateerd 2002, 25 × 20 cm en 17,5 × 14 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 3199

Drie geplastificeerde draadstalen stoelen met losse blauwe kussens, jaren '70/'80 -gebruikssporen, plastificering defect-, 80 × 55 × 43 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 3200

Glazen en messing hanglamp, model Snowball, ontwerp Emil Stejnar, uitvoering Val Saint Lambert, België -twee glazen kraagjes ontbreken-, 57 × Ø 48 cm

Richtprijs: € 500-700