Cornelis Bernudes Buys (1808-1872), stilleven met fruit en porselein, olieverf op paneel, r.b. gesigneerd en gedateerd 1856, 26,3 × 34,4 cm
Richtprijs: € 300-500
Toegeschreven aan Geo Poggenbeek (1853-1903), boom, olieverf op karton, niet gesigneerd, verso met latere annotatie met de kunstenaarsnaam, 23,5 × 14 cm
Hamerprijs: € 200
Hollandse School: Dordrecht bij nacht, olieverf op doek, niet gesigneerd -craquelé-, 25 × 33 cm
Richtprijs: € 100-150
Johannes Bosboom (1817-1891), kerkinterieur, sepia, r.o. gesigneerd, 11,5 × 19 cm
Richtprijs: € 700-900
Paar drielichts wandkandelaars op messing schildvormige wandplaat -één bobèche ontbreekt, druppelvangers licht afwijkend-, 40 × 34 × 25 cm
Richtprijs: € 60-80
Hollandse School: stilleven met fruit en berkenmeier, olieverf op doek, niet gesigneerd, 18e19e eeuw -gedoubleerd-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 63 × 50 cm
Hamerprijs: € 1100
Fortunato Anjos (1908-2000), vrouw met kandelaar, marouflé, r.o. gesigneerd, 55 × 45 cm
Richtprijs: € 200-300
Toegeschreven aan Willem Jacob Herreyns (1743-1827), Christus aan het kruis, olieverf op doek, niet gesigneerd, 18e eeuw, verso opschrift: 'G. Herreyns pinxit Piet-Règ-Suecice Anno 1787', refererend aan zijn aanstelling als hofschilder van de Zweedse koning Gustav III -gedoubleerd, enkele kleine beschadigingen-, 208 × 90 cm
Richtprijs: € 2000-3000
Aris Knikker (1887-1962), doorkijkje met eenden, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 39 × 26,5
Hamerprijs: € 120
Hollandse School: biddende heremiet contempleert het offer van Christus, naar Jan Adriaensz. van Staveren (1614-1669), olieverf op paneel, 19e eeuw, 46 × 35 cm
Hamerprijs: € 180
Paar mahonie armstoelen met groene velours bekleding, Hollands, Louis Seize-stijl en mogelijk periode, 101 × 58 × 55 cm
Richtprijs: € 150-200
Messing lantaarnklok, de wijzerplaat met Romeinse cijfers en gegraveerd acanthusbladdecor, het belhek met twee gekruiste zeewezens, adres: John Drury, Londen, circa 1900 -wijzers afgebroken, sluitinkje rechterdeurtje afgebroken, ornament bovenop ontbreekt, geen slinger noch gewichten-, 35 × 15 × 15 cm
Hamerprijs: € 170
Paar vijflichts messing kandelabers, 19e eeuw, 54 × Ø 34 cm
Richtprijs: € 150-200
Engelse tafelklok in mahonie kast met bronzen beslag en fretwerk, de wijzerplaat met maanaanduiding, verzilverde cijferring en gemerkt David Pain, London, no. 523, met gegraveerde achterplatine, 18e eeuw, kast mogelijk van later datum -loopt goed-, 61 × 39 × 25 cm
Hamerprijs: € 1300
Turkmeense pendjerelik Saryk, 19e eeuw, 30 × 95 cm
Richtprijs: € 100-150
Marmeren coupe op hoge voet met gesneden bladerdecor, 20e eeuw -enkele breukjes, coupe en rand verstevigd met kit-, 34,5 × Ø 20 cm
Richtprijs: € 100-150
Eiken wandtafel met onder het blad drie lades met messing beslag, Engeland, vroeg 18e eeuw, 74 × 165 × 52 cm
Hamerprijs: € 325
Verguld messing/latoenkoperen altaarkandelaar -defecten-, 90 cm hoog exclusief pen
Hamerprijs: € 50
Karel Baerwaldt (1862-1922), stilleven met druiven en tinnen kan, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 × 50 cm
Hamerprijs: € 80
Hollandse School: landschap met figuren en kerk, aquarel op papier, l.o. gesigneerd W. Uppink, maar vermoedelijk niet van zijn hand -licht verkleurd-, 34,5 × 25 cm
Richtprijs: € 100-150
Aris Knikker (1887-1962), boerderij aan de waterkant, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -meerdere restauraties in de lucht-, 29 × 39 cm
Hamerprijs: € 120
Ingekleurde kopergravure: Gouda, uit het boek Civitates Orbis Terrarum, door Georg Braun en Frans Hogenberg, eind 16e/begin 17e eeuw -papier gebruind-, 17,5 × 49 cm
Hamerprijs: € 85
Spiegel in vergulde lijst, bekroond door ornament met allerlei muziekinstrumenten, Louis Seize-stijl -spiegel verweerd-, 190 × 88 × 10 cm
Hamerprijs: € 1400
Houten gueridon met achthoekig blad en etagère tussen de ranke bolklauwpoten, tweede helft 19e eeuw, 66 × Ø 40 cm
Richtprijs: € 100-150
Francisco José de Goya y Lucientes (1746-1828), ¡Que Guerrero!, ook bekend als 'Disparate conocido', ets / aquatint, uit de reeks 'Los disparates', gemaakt 1815-1824, gedrukt door François Liénard, Parijs, 1877, 22 × 33 cm
Hamerprijs: € 250
Schilderij: Italianiserend landschap met figuren bij ruïnes, olieverf op doek, l.o. gemonogrammeerd FN en gedateerd 1840, de lijst met verso label van de firma D. Sala & Zoonen, Leiden, 49,5 × 67 cm
Hamerprijs: € 250
Schilderij: stilleven met fruit en landschap in de achtergrond, olieverf op doek, niet gesigneerd, 18e/19e eeuw -bedoekt-, 50 × 76 cm
Hamerprijs: € 180
Paar gepatineerd bronzen siervazen met vergulde grepen, staand op Sienamarmeren basementen met vergulde monturen, Frankrijk, 19e/20e eeuw, 38 × Ø 16,5 cm
Richtprijs: € 1200-1600
Bronzen beeld: 'Spinario', naar Romeins voorbeeld, gemerkt Musée du Louvre, op rood marmeren voet, 36 × 25,5 × 18,5 cm
Richtprijs: € 600-800
Tweedeurs eiken kastje met twee lades, en messing beslag, Engeland, 18e eeuw -krimpscheuren in bovenblad en zijkanten, kleine defecten-, 94 × 110 × 53 cm
Hamerprijs: € 160
Achtlichts messing kaarsenkroon, de stam met Maria met Kind, neogotiek, 75 × Ø 75 cm
Hamerprijs: € 850
Turks tapijt Bergama, 190 × 121 cm
Hamerprijs: € 60
Iers staand horloge in mahonie kast, de kap bekroond door gebroken fronton met bronzen ornament in de vorm van een adelaar, de messing wijzerplaat met verzilverde cijferring, verguld metalen hoekstukken, seconde-, minuut-, uur-, dag-, datum- en maanaanduiding, slagwerk op enkele bel, gesigneerd: Francis Kerr, Loughgall, werkzaam rond 1770-1784 -enkele defecten aan fineer-, hoogte circa 230 cm
Richtprijs: € 350-450
Paar niervormige rozenhoutgefineerde tafeltjes met bronzen beslag en bloemvormig inlegwerk in veld van parqueterie, 20e eeuw, 69 x 42 x 32 cm
Hamerprijs: € 800
Vijf gravures van historische Nederlandse figuren: 'Willem de I. Prins van Oranje', 'Maurits Prins van Oranje', 'Frederik Hendrik Prins van Oranje', 'Willem de II. Prins van Oranje', en 'Willem de III. Prins van Oranje', graveur Pieter Tanjé, uitgave 1748 en 1749 -alle verbruind-, alle circa 37 × 23 cm
Hamerprijs: € 150
Omgeving B.C. Koekkoek (1803-1862), boslandschap met figuren op zandweg, olieverf op doek, l/m.o. gesigneerd Koekkoek -gedoubleerd, inschilderingen-, 68 × 90 cm
Hamerprijs: € 2400
Paar bronzen tazza's op Sienamarmeren basementen, 19e eeuw -chipjes onderaan-, 31 × 25 × 17 cm
Hamerprijs: € 260
Bronzen beeld: Pan met schaap op zijn schouders en staf in de hand, bij een boomstronk waaraan een panfluit hangt, niet gesigneerd, Frankrijk, tweede kwart 19e eeuw, kopie naar een Romeins marmeren beeld uit 130-150 n.Chr. (Prado inv.nr. E000029), op zijn beurt een kopie naar Hellenistisch voorbeeld uit circa 150 v.Chr., 39,5 × 19 × 12 cm inclusief Sienamarmeren basement
Richtprijs: € 1000-1500
Mahoniegefineerd klapbuffet, ingelegd met rozenhout, geblokte biezen en vaasvormige marqueterie, en voorzien van messing profielen, Hollands, directoire -klep los, defecten-, 99 × 120 × 58 cm
Richtprijs: € 400-600
Hollandse School: portret van Catharina Constantia Wilhelmina van Hangest barones d'Yvoy, née gravin van Limburg Stirum (1834-1871), aquarel op papier met wit opgehoogd, l.o. onduidelijk gesigneerd -gebruind, foxing-, 25 × 18 cm
Hamerprijs: € 80
Gesneden beukenhouten armstoel met stoffen zitting en rugleuning, staand op cabriolepoten met kruisvoet, 103 × 65 × 61 cm
Hamerprijs: € 45
Wortelnotengefineerd vierdeurs hoekkabinet, gedecoreerd met rocaillemotieven, Louis Quinze -aanpassingen van later datum, oude houtwormschade in kapornament-, 238 × 90 × 90 cm
Richtprijs: € 400-600
Grisaille: vrouw en putti bij urn, olieverf op doek, niet gesigneerd, vroeg 19e eeuw -gedoubleerd-, 43 × 117,5 cm
Hamerprijs: € 650
Johannes Hilverdink (1813-1902), schepen in een haven aan een duinachtige kust, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -klein krasje op doek, miniem verfverlies op voorgrond-, 80 × 127 cm
Hamerprijs: € 1800
Wit en zwart marmeren porticopendule, het geheel met verguld bronzen beslag, adres: Bianchi & Cie, Parijs, laatste kwart 18e eeuw -defecten en ontbrekende delen-, 51 × 33 cm
Hamerprijs: € 450
Halvemaanvormig kastje ingelegd met diverse houtsoorten, waaronder rozenhout, met lade en twee roffeldeurtjes, Zeeuws, Louis Seize -defecten aan fineer maar enkele stukjes aanwezig- 81 × 49 × 98 cm
Hamerprijs: € 2600
Mahonie vierdeurs hoekkabinet met gebroken fronton en vaasornament, de deuren gedecoreerd met vaas- en roosornamenten, Louis Seize -aanpassingen van later datum-, 250 × 92 × 92 cm
Hamerprijs: € 1300
Europese School: Penelope werkt aan haar kleed, in afwachting van de terugkeer van Odysseus, olieverf op doek, niet gesigneerd, 19e eeuw -gedoubleerd-, 65 × 54 cm
Richtprijs: € 600-800
Hermann Kern (1838-1912), groenteboer, olieverf op paneel, l.o. gesigneerd -krassen-, 47 × 31,5 cm
Richtprijs: € 1000-1500
Mahonie armstoel met bronzen beslag, de velours bekleding met diverse patronen in banen, empire-stijl, circa 1900, 98 × 66 × 61 cm
Hamerprijs: € 250