Hollandse School: ruiter in landschap met molen bij maanlicht, olieverf op doek, niet gesigneerd, circa 1900 -verfverlies-, 45 × 35 cm
Hamerprijs: € 85
Johan Heinrich Neuman (1819-1898), portret van Maria Emalia Bosch (1843-1863), olieverf op doek, r.b. gesigneerd en gedateerd f.1863 -gedoubleerd-, 89 × 70 cm
Hamerprijs: € 2300
Paar gepatineerd bronzen kandelaars met vergulde acanthusbladeren onderaan de stam, staand op drie klauwpoten, Frankrijk, tweede helft 19e eeuw, 39 cm
Hamerprijs: € 180
Gipsen sculptuur: bokkenrijdende putti, eerste helft 20e eeuw -enkele kleine schades-, 50 × 45 × 16 cm
Hamerprijs: € 95
Houten kastje met inlegwerk, lade en twee deurtjes, vermoedelijk Zuid-Duitsland/Italië, 19e eeuw -sporen van de tand des tijds-, 95 × 88 × 44 cm
Hamerprijs: € 375
Grote kristallen kroonluchter met twaalf tweelichts armen en acht lampen aan bovenzijde, 135 × Ø 100 cm
Hamerprijs: € 1700
Grote verguld bronzen kolompendule, met diverse palmet- en laurierranden en op het basement een mascaron van Selene, adres: Auguste Marchandy bronzier à Paris, het uurwerk gemerkt [Claude] Hémon, circa 1820, 64 × 30 × 20 cm
Richtprijs: € 2000-3000
Hollandse School: 'Vigilante', trompe l'oeil met brieven, inkt op papier, aan onderzijde gesigneerd Hendrik Kremer scripat 1782 (7D-5M) -defect aan rechterzijde-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 32,5 × 40,5 cm
Hamerprijs: € 200
Ovale mahonie spinnenkoptafel, Willem III, inclusief twee tussenbladen van later datum, 75 × 138 × 110 cm
Hamerprijs: € 80
Zes mahonie stoelen met messing biezen, de gebronsd houten rugregel in de vorm van pijlen en boog met adelaar erboven, de kapregel en de drie zijden onder de zitting hebben ingelegde florale motieven, staande op klauwpootjes, directoire -enkele kleine delen messing ontbreken, lichte gebruikssporen-, 88,5 × 45 × 46 cm
Hamerprijs: € 2500
Turks zijden tapijt -sleetse plek-, 300 × 200 cm
Hamerprijs: € 260
Amsterdams staand horloge in noten en wortelnoten kast, staand op klauwpoten, de wijzerplaat met aanduiding van uren, minuten, seconden, kalender en maanstand, voorzien van wekkerwerk en slagwerk op uren en halfuren, de messing wijzerplaat met verzilverde cijferring, voorzien van gegoten hoekstukken, voorstellende de vier jaargetijden, gesigneerd Jan Tinkingh (Jan Tenking), Amsterdam, circa 1740, hoogte circa 285 cm
Richtprijs: € 4000-6000
Gravure met plattegrond van de stad Groningen, door Frans Hogenberg, 1575 en/of 1657, 33,5 × 45 cm
Hamerprijs: € 160
Gegraveerde landkaart: 'Noordt Hollandt. (op het westen gericht). Fredrick de Wit excudit. Circa 1684, oudgekleurd, 45 × 55 cm
Hamerprijs: € 150
Paar pendant portretten van een man en een vrouw, olieverf op doek, niet gesigneerd, Engeland, circa 1870 -portret van de man kleine barstjes in de verf, beide met een beetje craquelé-, 30,5 × 25,5 cm
Hamerprijs: € 375
Driedelig zamak en aardewerk pendulestel, circa 1900, hoogte 50 cm
Hamerprijs: € 120
Hardhouten commode, de twee kleine en drie grote lades met messing beslag, Nederlands-Indië, 19e eeuw, 71 × 95 × 46 cm
Richtprijs: € 800-1200
Twee paar verguld messing wandlusters: één paar tweelichts, het andere paar éénlichts, alle rococo-stijl, 20e eeuw, circa 27,5 cm hoog
Hamerprijs: € 100
Twee aquatinten: 'Gezigt van een Kaffersche woonplaats, aan de zuidkust van Afrika', en 'Bijeenkomst van den Hoog ed. Gestr. Heer Generaal J.W. Janssens, etc.', uitgegeven door Evert Maaskamp, 1810 -beetje verkleurd-, 30 × 42 cm
Richtprijs: € 200-300
Hendrikus Elias Roodenburg (1895-1987), zicht op Rheden, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 61 × 91 cm
Hamerprijs: € 375
Gegraveerde landkaart: 'Nieuwe kaart van Suriname, vertonende de stromen en land-streken van Suriname, Comowini, Cottica en Marawini . met naauwkeurige aanwijzinge van alle de steden, sterktens en plantagien'. Amsterdam, J. Ottens, circa 1715, oudgekleurd. De Joodse plantages rondom het 'Ioods dorp en sinagoge' worden duidelijk aangegeven, 40 × 50 cm
Hamerprijs: € 1100
Antonius Bernardus Dirckx (1878-1927), twee schilderijen: bloementuinen, olieverf op paneel, l.o. en r.o. gesigneerd -craquelé-, 20 × 30 cm
Hamerprijs: € 375
Vermoedelijk Wilhelmus Lammers (1857-1913), kippen op boerenerf, olieverf op paneel, l.o. gemonogrammeerd, 15 × 18 cm
Hamerprijs: € 200
Messing kandelaar op driehoekige voet met drie klauwpootjes, Spanje, eind 17e/18e eeuw, 35 cm
Richtprijs: € 100-150
Mahonie hoekkastje met tandlijst en roffeldeurtje, Hollands, Louis Seize -defecten aan tandlijst en fineer, pootje aan achterzijde gerepareerd- 86 × 48 × 48 cm
Hamerprijs: € 110
Damesfauteuil met rijk gestoken goudkleurige rug en onderstel, het rug- en zitkussen bekleed met geblokte stof, Louis Seize-stijl, 19e eeuw -lakwerk sleets-, 78 × 62,5 × 62 cm
Richtprijs: € 200-300
Gerard Voorduin (1830-1910), 'Het fregat 'Adolf' met stoomvermogen neemt bij Dungeness de loods over', olieverf op doek, r.o. gesigneerd, verso met notitie en gedateerd 1867 -restauraties, gedoubleerd-, het schilderij wordt genoemd in de Pieter Scheen, 49,5 × 69,5 cm
Richtprijs: € 600-800
Wortelnotengefineerde eendeurs porseleinkast, Louis Quinze, 220 × 120 × 50 cm
Richtprijs: € 600-800
Porseleinen serviesgedeelte met polychroom strooibloemdecor, uitvoering KPM, Berlijn, eerste helft 19e eeuw, bestaande uit: zes borden met opengewerkte rand, sauskom met lepel, en vier diverse dienschotels -enkele kleine chips-, grootste dienschaal Ø 31 cm
Hamerprijs: € 200
Zes Chinees porseleinen serviesdelen met blauw-wit decor van herten en kippen, Kangxi gemerkt en gemonogrammeerd SIX, modern, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, grootste Ø 26,5 cm
Hamerprijs: € 650
Negen glazen met geslepen kelk en knoop in de stam, waarvan drie donkergroene, eerste helft 19e eeuw, 12,5 × Ø 8 cm
Hamerprijs: € 80
Paar vuurvergulde bronzen kandelaars, Frankrijk, eind 19e eeuw, 25 × Ø 14 cm
Richtprijs: € 200-300
Vier tinnen gortkokers en twee tinnen tabakspotten -één tabakspot met gescheurd deksel-
Hamerprijs: € 85
Kaart van Nederland: 'Comitatus Hollandiae', ingekleurde kopergravure, Balthazaro Florentino a Berckenrode, 1629, 40,5 × 52,5 cm
Hamerprijs: € 200
Peter J. Sterkenburg (1955-2000), zeilbootjes bij een havenhoofd, olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 28,5 × 38,5 cm
Hamerprijs: € 850
Hollandse School: botters op ruwe zee bij molen, olieverf op paneel, r.o. onduidelijk gesigneerd, 17,8 × 24 cm
Hamerprijs: € 110
Everhardus Koster (1817-1892), landschap met Hollandse lucht, inkt en potloodtekening, r.o. gesigneerd, 10 × 17,5 cm
Hamerprijs: € 150
Vier kopergravures: gezichten op Franse buitenhuizen, afkomstig uit Description des Nouveaux Jardins de la France et ses Anciens Chateaux, naar ontwerp van Constant Bourgeois, begin 19e eeuw, 22 × 30 cm
Hamerprijs: € 130
Vier kopergravures: gezichten op Franse buitenhuizen, afkomstig uit Description des Nouveaux Jardins de la France et ses Anciens Chateaux, naar ontwerp van Constant Bourgeois, begin 19e eeuw, 17 × 23 cm
Hamerprijs: € 100
Kwartrond eiken hoekkastje met gecanneleerde zijstijlen en biesintarsia in de deur, Louis Seize-stijl en mogelijk periode -geen sleutel, kast dient aan de muur bevestigd te worden-, 86 × 44 × 44 cm
Hamerprijs: € 180
Gerardus Dominicus Hoogendoorn (1892-1948), portret van Henriëtte Constance Momma (1885-1960), olieverf op doek, l.o. gesigneerd, verso getiteld, 62,5 × 47 cm
Hamerprijs: € 120
Herman Jacob Slothouwer (1809-1885), portret van Debora Johanna Wagner-de Bruijn, pastel op papier, l.o. gemonogrammeerd, tweede kwart 19e eeuw, 49 × 37 cm
Hamerprijs: € 180
Lage mahonie breistoel op wieltjes, 19e eeuw, 88 × 60 × 56 cm
Richtprijs: € 60-80
Bronzen lectuurhouder met reliëfdecor van Pan en renaissance motieven, aan onderzijde onduidelijk gemerkt, tweede helft 19e eeuw, 34 × 42,5 × 18 cm
Hamerprijs: € 140
Gravure Amsterdam: 'Amstel.lust.', Leon Schenk, circa 1720, 48 × 56 cm
Hamerprijs: € 170
Hollandse School, paar ovale pendantportretten: Angela Alexandra van der Niepoort (1774-1814), en haar eerste man David Joan van den Burgh (1769-1800), beide olieverf op doek, beide niet gesigneerd, met verso annotaties -gedoubleerd, enkele inschilderingen, vernis verkleurd- 36 × 29 cm
Hamerprijs: € 1300
Ovale mahonie kapspiegel met klein vakje in de voet, tweede helft 19e eeuw, 73 × 66 × 25 cm
Richtprijs: € 60-80
Notenhouten commode met gecontourneerd blad, 18e eeuw -defecten-, 80 × 94 × 50 cm
Richtprijs: € 150-200
Verguld bronzen kroonluchter, de vijf armen elk met twee lichtpunten gedragen door vrouw, op de stam drie putti, 85 × Ø 70 cm
Hamerprijs: € 500
Paar ananasvormige kristallen dekselcoupes staande op vierkante voeten en een geslepen kristallen coupe op ronde voet, alle 19e eeuw -enkele lichte gebruikssporen-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, hoogte dekselcoupes 26 cm, coupe 19 × Ø 21,5 cm
Hamerprijs: € 130