Hollandse School: figuren bij watermolen, aquarel, gemonogrammeerd J.V. en gedateerd 1806, 17,3 × 22,8
Richtprijs: € 60-80
Mogelijk Hermanus Willem Koekkoek (1867-1929), landschap met figuren, inkttekening op papier, niet gesigneerd maar met brieffragment: 'Souvenir, voor den wel... ... Heer. Docter de Ranitz als een gering bewijs mijner erkentelijkheid voor de zorgvuldige behandeling gedurende een zware ziekte, van zijn dankbare patiënt, H.W. Koekkoek', 16 × 24 cm
Hamerprijs: € 140
Joub Wiertz (1893-1966), boerenhoeve, pastel en krijt, l.o. gesigneerd -verbruind- 17,5 × 25 cm
Richtprijs: € 40-60
Hollandse School: Volendammer, olieverf op doek, r.o. gesigneerd Melcher, 38,5 × 28,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Koloniale bronzen kraagkandelaar, Chinees gemerkt, 19e eeuw, en messing altaarkandelaar, 58 cm
Hamerprijs: € 60
Emil Axmacher (20e eeuw), de hooioogst, pendanten, olieverf op board, l.o. gesigneerd, 37 × 48 cm
Richtprijs: € 100-150
Hollandse School: twee bloemstillevens, olieverf op paneel, beide ongesigneerd maar met verso label die het werk toeschrijft aan S.J. de Jonge - Wagner, 1984, 22 × 17 cm
Richtprijs: € 80-100
Petrus Johannes Laurentius 'Pieter' Derksen (1945- 2019), boerderij, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en l.o. gedateerd '73, 20 × 33 cm
Richtprijs: € 100-150
Jaap de Ruig (1909-1992), 'De Eem', Zuiderend', olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 × 40 cm
Richtprijs: € 60-80
Hollandse School: korenschoven, olieverf op board, r.o. onduidelijk gesigneerd, 35 × 25,5 cm
Richtprijs: € 50-70
Chris J.Th. Schut (1912-2000), Polders met de torens van Rotterdam in het verschiet, potloodtekening, r.o. gesigneerd en gedateerd 27 april 1961, 20,5 × 28 cm
Richtprijs: € 50-70
Twee diverse notenhouten stoelen, waarvan één met armleuningen, beide bekleed met gobelinstof -defecten-, afmetingen grootste 110 × 66 × 72 cm
Richtprijs: € 180-220
Gerard Cox (1864-1931), schaapsherder met kudde op de heide, pastel, r.o. gesigneerd, 66 × 98 cm
Richtprijs: € 150-200
Zamak beeld: meisje met veldboeket, met inscriptie '190[...] A. Moreau', tweede helft 20e eeuw, op natuurstenen basement, afmetingen inclusief basement 45 × Ø 20 cm
Hamerprijs: € 40
Vijf kunststof koeien en één keramische koevormige spaarpot, waaronder basketballend exemplaar, uitvoering Cow Parade, begin 21e eeuw -één hoorn gelijmd-, 20 × 31 × 9 cm
Hamerprijs: € 100
Bronzen beeld: meisje met druivenmandje, met inscriptie 'A. Moreau', tweede helft 20e eeuw, 63 × 18 × 27 cm
Hamerprijs: € 90
Eiken vierdeurs kastje met gesneden kap en twee lades, Hollands, neorenaissance, 180 × 127 × 56 cm
Hamerprijs: € 130
George Hering (1884-1936), Volendammer, olieverf op doek, r.b. gesigneerd, 59 × 49 cm
Hamerprijs: € 375
German Grobe (1857-1938), aardappelschillende vrouw bij huis, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 31,5 × 33,5 cm
Hamerprijs: € 210
Hollandse School: wachten op de terugkeer, olieverf op board, naar Blommers, r.o. gesigneerd J. Blommers, 31,5 × 21,5 cm
Hamerprijs: € 65
Divers aardewerk, waaronder: memorieborden, tegels en Mobach-vaas
Hamerprijs: € 60
Hollandse School: landschap met huisje aan het water, olieverf op doek, niet gesigneerd, 20e eeuw, 60 × 80 cm
Richtprijs: € 40-60
Jos (Joseph) De Swerts (1890-1939), stilleven met fruit, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '29 -craquelé, verdoekt-, 54,5 × 76 cm
Hamerprijs: € 230
Delfts aardewerk schotel met polychroom bloemenmanddecor, 18e eeuw -randschades-, Ø 30,5 cm
Hamerprijs: € 35
Roland Larij (1855-1932), portret van een man met baard en muts op, olieverf op paneel, r.o. gemonogrammeerd, 46 × 35 cm
Hamerprijs: € 95
Johannes Leonardus Kleintjes (1872-1955), schrijvende vrouw aan tafel, olieverf op triplex, r.o. gesigneerd -verf op plekken dun-, 42,5 × 51 cm
Hamerprijs: € 425
Hollandse School: Zeeuws interieur, olieverf op doek, r.o. gesigneerd EJA Oosterman, circa 1900 -gedoubleerd-, 45 × 65 cm
Richtprijs: € 150-200
Mahonie wolwinder, 19e eeuw, hoogte 111 cm
Hamerprijs: € 50
Naaldhouten penkandelaar met resten van vergulding -pen ontbreekt-, 60 cm
Hamerprijs: € 45
Divers tin, waaronder: klepkannen, boterpotten en trechter
Hamerprijs: € 80
Eiken kastje, het deurtje beslagen met messing reliëf: boerentafereel, tweede helft 20e eeuw, 101 × 100 × 38 cm
Hamerprijs: € 95
Vijf Hindelooper beschilderde voorwerpen: kapstok, halvemaantafeltje met twee compartimenten onder het blad, krukje, wc-rolhouder, en vat, laatstgenoemde gemonogrammeerd HB, 20e eeuw, hoogte kapstok 195 cm
Hamerprijs: € 100
Beddenpan, het opengewerkte messing deksel met bloemenvaasdecor, 112 × Ø 33 cm
Richtprijs: € 20-30
Jan Holtrop (1917-1995), 'Wilgen aan de Eem', olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 43 × 57,5 cm
Hamerprijs: € 400
Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968), 'Plas te Kortenhoef', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en verso gedateerd 1944, 40,5 × 60,5 cm
Hamerprijs: € 90
Schilderij: vrachtwagen op de akkers, olieverf op doek, r.o. gesigneerd Simonis en gedateerd '47, 50 × 60,5 cm
Hamerprijs: € 80
Spiegel in mahoniegefineerde lijst, empire-stijl, circa 1900, 76 × 62 cm
Richtprijs: € 40-60
Eiken armstoel, de poten verbonden door regels, 19e eeuw -gebruikssporen-, 13 × 63 × 43 cm
Hamerprijs: € 50
Jaap de Ruig (1909-1992), 'Een winteravond, jaagpad langs de Eem', olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 × 60 cm
Hamerprijs: € 40
Twee koperen akers, koperen dekselpan, en koperen kastanjepoffer
Hamerprijs: € 60
Driedelig Delfts aardewerk kaststel, en wandbord, alle uitvoering De Porceleyne Fles, dekselvaas 37 cm, wandbord Ø 33,5 cm
Hamerprijs: € 150
Eiken tweedeurs poortkast met gesneden geteld gelddecor, eind 18e eeuw -aanpassingen en restauraties-, 196 × 151 × 68 cm
Richtprijs: € 150-200
Diverse Hindelooper beschilderde objecten: kleerhangers, wc-rolhouder, twee dienbladen, spiegeltje, wandkastje, etc.
Hamerprijs: € 30
Mahonie klapbuffet met tinnen spoelbak en kariatiden, het geheel op leeuwenpoten, Hollands, empire -gebruikssporen, krimpscheur-, 95 × 125 × 57,5 cm
Hamerprijs: € 95
Eiken pokastje met roffeldeurtje en lade, 19e eeuw -afwerking bovenblad wat schraal-, 67 × 46 × 30 cm
Hamerprijs: € 90
Koerdisch kussenfront Mossoul, herkomst: Firma F.M. Janssen, 100 × 112 cm
Hamerprijs: € 65
Kleine eiken bolpoottafel, 19e/begin 20e eeuw -gebruikssporen-, 74 × 110 × 71 cm
Richtprijs: € 60-80
Uitklapbare mahonie bibliotheektrap met vier treden, geschikt voor ophangsysteem -gebruikssporen-, uitgeklapt 94 × 40 × 23 cm
Hamerprijs: € 65
Koperen kolenemmer, twee messing kolentangen en een blaasbalg
Hamerprijs: € 30
Eiken halbankje met twee deurtjes, barokstijl, eind 19e/20e eeuw -beetje speling in armleuningen-, 98 × 117 × 55 cm
Hamerprijs: € 60