Gepatineerd metalen beeld: schoorsteenvegertje, modern, 30 × 11 × 6 cm
Hamerprijs: € 45
Verzameling glazen flessen, waaronder enkele met etiket of merken in reliëf
Hamerprijs: € 80
Negen gietijzeren borderhekjes, 23 × 22 cm
Hamerprijs: € 190
IJzeren boekenpers, persvlak 25 × 37 cm
Hamerprijs: € 110
Regulateur in notenhouten kast, Willem III -enkele profieltjes en hangornamentjes ontbreken, kapornament van later datum-, 135 × 44 × 19 cm
Hamerprijs: € 55
Beschilderde tinnen kraankan, tinnen cloche -deuk-, vierpas tegeltableau: vogelkooitje, etc., hoogte kraankan circa 40 cm
Hamerprijs: € 80
Divers plateel: tabakspot, bloemensteker, hangende cache-pot etc. -enkele kleine beschadigingen-, 22 × Ø 20 cm
Hamerprijs: € 120
Divers verzilverd: paar zuilvormige kandelaars, ronde koektrommel op onderschotel -deksel met krassen-, zes hexagonale schaaltjes op pootjes, twee ronde dienschaaltjes met losse bodem, twee ovale dienschalen, twee ovale dienbladen en rechthoekig dienblad, hoogte kandelaars 14,5 cm
Hamerprijs: € 60
Zeven keramische objecten waaronder dekselvaas (het deksel is los van de vaas gefotografeerd), voornamelijk jaren '80-'90 -gebruikssporen-
Hamerprijs: € 50
Makkumer aardewerk luiermandje met ijsgezicht -chipje-, 5,5 × 20 × 20 cm, en wandplaquette in de vorm van een vogelkooi -schilfers-, 26 × 27 cm
Hamerprijs: € 80
Divers kleingoed, waaronder: menora, koperen ketel, twee stoven en ingelegde fotolijst
Hamerprijs: € 55
Vier gelithografeerde bewaarblikken, waaronder een kerstblik, en blokkendoos: 16,5 × 16,5 cm
Richtprijs: € 40-60
Grote keramische kom met zeegroen granaatappeldecor, en keramische kom met blauw-groen granaatappeldecor, uitvoering Los Arrayanes, Granada, Spanje, 19 × Ø 38,5 cm
Hamerprijs: € 45
Comtoise met vouwslinger, de latoenkoperen frontplaat met decor van hoorn des overvloeds, adres: Chazot à St. Felicien, Frankrijk 20e eeuw, 43 × 27 × 15 cm
Richtprijs: € 100-150
Verzameling divers keramiek: cache-pots, flesjes, schaaltjes, vaasjes, gemberpotjes en grote vaas, alle uitvoering Mobach, Utrecht -gebruikssporen-, 26 × Ø 25 cm
Hamerprijs: € 85
Houten kistjes, glas-in-lood raampjes, kandelaartjes etc., -enkele kleine defecten-, 17 × 35 ×25 cm
Hamerprijs: € 60
Drie sculpturen: geabstraheerde zandstenen vrouwenfiguur, twee abstraheerde gezichten op stuk zandsteen, en hoofd van gips, die laatste verso onduidelijk gesigneerd, alle tweede helft 20e eeuw, hoogte stuk met twee gezichten 37 cm
Hamerprijs: € 80
Postzegelverzameling: Wereldnatuurfonds / WWF, in bewaaralbums
Richtprijs: € 500-700
Aneroïde barometer en alcoholthermometer in vruchtenhouten kast met kerfsnededecor, 20e eeuw, 57 × 29 cm
Hamerprijs: € 30
Houten boegsteven in de vorm van figuren, met resten van polychromie, Asmat, Papoea-Nieuw-Guinea, hoogte 81 cm
Richtprijs: € 350-450
Porseleinen schotel met bloemdecor, uitvoering Arzberg, porseleinen déjeuner met bloemguirlandedecor, uitvoering Fürstenberg, etc., schotel: Ø 32,5 cm
Hamerprijs: € 30
Zespersoons porseleinen theeservies met vogeldecor op roze fond, glazen tazza, twee glazen zuurpotjes, en koekdoos op schotel -schotel rond open gezaagd-, theaterrekwisieten bij de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars
Hamerprijs: € 130
Acht Delfts aardewerk tegels met blauw-witte decors van herders en herderinnen, Delfts aardewerk tegels met decors van bloemenvaas, zeemeermin, engeltje en hond in ring, en zeven tegelfragmenten in ronde lijstjes,18e eeuw -defecten-, 13 × 13 cm
Hamerprijs: € 70
Verzilverd bestekgedeelte, uitvoering WMF, bestaande uit: 18 dinervorken, 19 dinermessen, 18 dinerlepels, 18 dessertvorken, 17 dessertmessen, 18 dessertlepels, 24 taartvorkjes, 19 theelepels en 9 diverse dienlepels
Richtprijs: € 100-150
Staand horloge in eiken kast, de geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers en secondeaanduiding, onderin een kastje, eerste helft 20e eeuw, -sleutel van het kastje ontbreekt, 195 × 43 × 23 cm
Hamerprijs: € 80
Gitaar met inlegwerk, uitvoering Cimar, eind 20e eeuw
Hamerprijs: € 30
Anton Lourens (1938-2007), zeilschepen op woelig water, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 60 × 90 cm
Hamerprijs: € 110
Theodoor Goedvriend (1879-1969), stilleven met mandarijn en sinaasappel, olieverf op schilderskarton, r.o. gesigneerd -craquelé-, 47,5 × 37,5 cm
Hamerprijs: € 50
Paar blauwgeglazuurde aardewerk pijnappels, 33 × Ø 18 cm
Hamerprijs: € 30
Viool met strijkstok in koffer, draagt label 'Compagnon' -strijkstok en viool niet bespannen, staartstuk los-, corpuslengte 30 cm
Hamerprijs: € 85
Lichtgrijze stalen medicijnkast met beglaasde deuren, uitvoering Gispen -lichte gebruikssporen-, 136 × 100 × 41 cm
Richtprijs: € 250-350
Diverse schelpen
Hamerprijs: € 65
Verzameling Barbiepoppen en toebehoren, deels met originele doos
Richtprijs: € 60-90
Houten babydraagzak, Dayak, Borneo, 45 × 40 cm, daarbij een dekseldoos in de vorm van een woning, 35 × 31 × 44 cm
Richtprijs: € 100-150
Langwerpig Perzisch kussen en zadeltas, beide Belouche, 118 × 44 cm
Richtprijs: € 40-60
Eiken panelenkist, 18e/19e eeuw, 71 × 11 × 50 cm
Hamerprijs: € 40
Eiken kist met smeedijzeren beslag en monogram 'KS', Hollands, 20e eeuw, 61 × 115 × 64 cm
Richtprijs: € 80-100
Engels staand horloge met donkergebeitste gesneden eiken kast, uurwerk adres: Robert Scholfield, Rochdale, uurwerk tweede helft 18e eeuw, in 20e-eeuwse kast, 216 × 48 × 28 cm
Richtprijs: € 150-200
Martin Lenterman (1910-?), de boswandeling, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 70 × 90 cm
Hamerprijs: € 35
Frans Baaijens (1896-1970), beukenlaan in de herfst, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -kleine restauratie linksboven-, 60 × 80 cm
Hamerprijs: € 70
Mahonie wandvitrinekast met witgeschilderde binnenzijde, Hollands, 20e eeuw -gebruikssporen-, 70 × 71 × 19 cm
Hamerprijs: € 20
Eiken brievenkist met twee inktpotten en pennenvak in het interieur, 19e eeuw
Hamerprijs: € 130
Notengefineerd wandvitrinekastje, tweede helft 19e eeuw, 73 × 70 × 22 cm
Hamerprijs: € 30
Vijf polychroom aardewerk 'Toby jugs', Staffordshire, Engeland, 19e eeuw -gebruikssporen-, 24 × 16 cm
Richtprijs: € 150-200
Glasserviesgedeelte: glazen, karaffen, flesjes, etc. -enkele kleine beschadigingen-, 20 × Ø 22 cm
Hamerprijs: € 65
Twee paar messing embrasses, Frankrijk, 19e eeuw, 20 × 14 cm
Hamerprijs: € 45
Diverse schelpen
Hamerprijs: € 80
Verzameling H0-schaal modeltreinen en toebehoren, voornamelijk uitvoering Fleischmann
Hamerprijs: € 80
Hollandse School: moeder met zuigeling in interieur, olieverf op doek, l.o. gesigneerd Pieters fec., maar waarschijnlijk niet van de hand van Evert Pieters (1856-1932), 40 × 30 cm
Hamerprijs: € 60
Hollandse School: melkende boer, houtskooltekening, niet gesigneerd, begin 20e eeuw, 22 × 15 cm
Richtprijs: € 100-150