Lotnummer: 5304

Gepatineerd metalen beeld: schoorsteenvegertje, modern, 30 × 11 × 6 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 5305

Verzameling glazen flessen, waaronder enkele met etiket of merken in reliëf

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5306

Negen gietijzeren borderhekjes, 23 × 22 cm

Hamerprijs: € 190

Lotnummer: 5307

IJzeren boekenpers, persvlak 25 × 37 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 5308

Regulateur in notenhouten kast, Willem III -enkele profieltjes en hangornamentjes ontbreken, kapornament van later datum-, 135 × 44 × 19 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 5309

Beschilderde tinnen kraankan, tinnen cloche -deuk-, vierpas tegeltableau: vogelkooitje, etc., hoogte kraankan circa 40 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5310

Divers plateel: tabakspot, bloemensteker, hangende cache-pot etc. -enkele kleine beschadigingen-, 22 × Ø 20 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 5311

Divers verzilverd: paar zuilvormige kandelaars, ronde koektrommel op onderschotel -deksel met krassen-, zes hexagonale schaaltjes op pootjes, twee ronde dienschaaltjes met losse bodem, twee ovale dienschalen, twee ovale dienbladen en rechthoekig dienblad, hoogte kandelaars 14,5 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5312

Zeven keramische objecten waaronder dekselvaas (het deksel is los van de vaas gefotografeerd), voornamelijk jaren '80-'90 -gebruikssporen-

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 5313

Makkumer aardewerk luiermandje met ijsgezicht -chipje-, 5,5 × 20 × 20 cm, en wandplaquette in de vorm van een vogelkooi -schilfers-, 26 × 27 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5314

Divers kleingoed, waaronder: menora, koperen ketel, twee stoven en ingelegde fotolijst

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 5315

Vier gelithografeerde bewaarblikken, waaronder een kerstblik, en blokkendoos: 16,5 × 16,5 cm

Richtprijs: € 40-60

Lotnummer: 5316

Grote keramische kom met zeegroen granaatappeldecor, en keramische kom met blauw-groen granaatappeldecor, uitvoering Los Arrayanes, Granada, Spanje, 19 × Ø 38,5 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 5317

Comtoise met vouwslinger, de latoenkoperen frontplaat met decor van hoorn des overvloeds, adres: Chazot à St. Felicien, Frankrijk 20e eeuw, 43 × 27 × 15 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 5318

Verzameling divers keramiek: cache-pots, flesjes, schaaltjes, vaasjes, gemberpotjes en grote vaas, alle uitvoering Mobach, Utrecht -gebruikssporen-, 26 × Ø 25 cm

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 5319

Houten kistjes, glas-in-lood raampjes, kandelaartjes etc., -enkele kleine defecten-, 17 × 35 ×25 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5320

Drie sculpturen: geabstraheerde zandstenen vrouwenfiguur, twee abstraheerde gezichten op stuk zandsteen, en hoofd van gips, die laatste verso onduidelijk gesigneerd, alle tweede helft 20e eeuw, hoogte stuk met twee gezichten 37 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5321

Postzegelverzameling: Wereldnatuurfonds / WWF, in bewaaralbums

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 5322

Aneroïde barometer en alcoholthermometer in vruchtenhouten kast met kerfsnededecor, 20e eeuw, 57 × 29 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 5323

Houten boegsteven in de vorm van figuren, met resten van polychromie, Asmat, Papoea-Nieuw-Guinea, hoogte 81 cm

Richtprijs: € 350-450

Lotnummer: 5324

Porseleinen schotel met bloemdecor, uitvoering Arzberg, porseleinen déjeuner met bloemguirlandedecor, uitvoering Fürstenberg, etc., schotel: Ø 32,5 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 5325

Zespersoons porseleinen theeservies met vogeldecor op roze fond, glazen tazza, twee glazen zuurpotjes, en koekdoos op schotel -schotel rond open gezaagd-, theaterrekwisieten bij de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 5326

Acht Delfts aardewerk tegels met blauw-witte decors van herders en herderinnen, Delfts aardewerk tegels met decors van bloemenvaas, zeemeermin, engeltje en hond in ring, en zeven tegelfragmenten in ronde lijstjes,18e eeuw -defecten-, 13 × 13 cm

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 5327

Verzilverd bestekgedeelte, uitvoering WMF, bestaande uit: 18 dinervorken, 19 dinermessen, 18 dinerlepels, 18 dessertvorken, 17 dessertmessen, 18 dessertlepels, 24 taartvorkjes, 19 theelepels en 9 diverse dienlepels

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 5328

Staand horloge in eiken kast, de geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers en secondeaanduiding, onderin een kastje, eerste helft 20e eeuw, -sleutel van het kastje ontbreekt, 195 × 43 × 23 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5329

Gitaar met inlegwerk, uitvoering Cimar, eind 20e eeuw

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 5330

Anton Lourens (1938-2007), zeilschepen op woelig water, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 60 × 90 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 5331

Theodoor Goedvriend (1879-1969), stilleven met mandarijn en sinaasappel, olieverf op schilderskarton, r.o. gesigneerd -craquelé-, 47,5 × 37,5 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 5332

Paar blauwgeglazuurde aardewerk pijnappels, 33 × Ø 18 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 5333

Viool met strijkstok in koffer, draagt label 'Compagnon' -strijkstok en viool niet bespannen, staartstuk los-, corpuslengte 30 cm

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 5334

Lichtgrijze stalen medicijnkast met beglaasde deuren, uitvoering Gispen -lichte gebruikssporen-, 136 × 100 × 41 cm

Richtprijs: € 250-350

Lotnummer: 5335

Diverse schelpen

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 5336

Verzameling Barbiepoppen en toebehoren, deels met originele doos

Richtprijs: € 60-90

Lotnummer: 5337

Houten babydraagzak, Dayak, Borneo, 45 × 40 cm, daarbij een dekseldoos in de vorm van een woning, 35 × 31 × 44 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 5338

Langwerpig Perzisch kussen en zadeltas, beide Belouche, 118 × 44 cm

Richtprijs: € 40-60

Lotnummer: 5339

Eiken panelenkist, 18e/19e eeuw, 71 × 11 × 50 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 5340

Eiken kist met smeedijzeren beslag en monogram 'KS', Hollands, 20e eeuw, 61 × 115 × 64 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 5341

Engels staand horloge met donkergebeitste gesneden eiken kast, uurwerk adres: Robert Scholfield, Rochdale, uurwerk tweede helft 18e eeuw, in 20e-eeuwse kast, 216 × 48 × 28 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 5342

Martin Lenterman (1910-?), de boswandeling, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 70 × 90 cm

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 5343

Frans Baaijens (1896-1970), beukenlaan in de herfst, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -kleine restauratie linksboven-, 60 × 80 cm

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 5344

Mahonie wandvitrinekast met witgeschilderde binnenzijde, Hollands, 20e eeuw -gebruikssporen-, 70 × 71 × 19 cm

Hamerprijs: € 20

Lotnummer: 5345

Eiken brievenkist met twee inktpotten en pennenvak in het interieur, 19e eeuw

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 5346

Notengefineerd wandvitrinekastje, tweede helft 19e eeuw, 73 × 70 × 22 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 5347

Vijf polychroom aardewerk 'Toby jugs', Staffordshire, Engeland, 19e eeuw -gebruikssporen-, 24 × 16 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 5348

Glasserviesgedeelte: glazen, karaffen, flesjes, etc. -enkele kleine beschadigingen-, 20 × Ø 22 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 5349

Twee paar messing embrasses, Frankrijk, 19e eeuw, 20 × 14 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 5350

Diverse schelpen

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5351

Verzameling H0-schaal modeltreinen en toebehoren, voornamelijk uitvoering Fleischmann

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5352

Hollandse School: moeder met zuigeling in interieur, olieverf op doek, l.o. gesigneerd Pieters fec., maar waarschijnlijk niet van de hand van Evert Pieters (1856-1932), 40 × 30 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 5353

Hollandse School: melkende boer, houtskooltekening, niet gesigneerd, begin 20e eeuw, 22 × 15 cm

Richtprijs: € 100-150