Catalogus zondag 21 april 2024 Veilinghuis Peerdeman

Nr.Omschrijving Hamerprijs
5001Vier gravures in twee lijsten: schelpen -één lijst met gebroken glas-, lijsten 36 × 24 cm€ 40
5002Spiegel in deels vergulde lijst, eind 19e/20e eeuw -defecten aan lijst-, 121 × 70 cmNot sold
5003Paar messing oogstkandelaars, 19e eeuw, ±60 cm€ 375
5004Verguld messing kolompendule, tweede kwart 19e eeuw -delen ontbreken, defecten-, 36 × 19 × 11 cm€ 290
5005Chinese rood-goud lakwerk reliëfvoorstelling: bejubeling van een krijgsheer, 20e eeuw, 39 × 18 × 4,5 cmNot sold
5006Mahonie speeltafeltje met gecontourneerd blad, waaronder een opbergvak, staand op cabriolepoten, Hollands, tweede helft 19e eeuw -het groene vilt op het blad defect-, 79 × 83 × 41,5 cm€ 80
5007Deels ingekleurde gravure Holland: 'Comitatus Hollandiae tabula pluribus locis recens emendata a Nicolao Visscher', Nicolaas Visscher, Amsterdam, 1648 -gaatje-, 46 × 56 cm, en ingekleurde opticagravure Rotterdam: 'Gezigt van de Ost-Poort der stadt Rotterdam, te zien van binnen de stadt', Georg Balthasar Probst, circa 1750, 30 × 42,5 cm€ 100
5008Koperen doofpot en messing kolenbak€ 25
5009Paar pendantportretten: echtpaar, olieverf op doek, niet gesigneerd, tweede helft 19e eeuw -gedoubleerd-, 45,5 × 35 cm€ 140
5010Mahoniegefineerde porseleinkast met glazen schappen in de opstand, Engelse stijl, modern, 211 × 113 × 45 cm€ 80
5011Porseleinen theeserviesgedeelte met blauw-wit Saksisch decor, diverse uitvoeringen€ 65
5012Divers glaswerk en kristal, waaronder: persglazen schaal op voet, vijf groene wijnglazen en natfruittest op onderschotel€ 140
5013Diverse verzilverd: dienschalen, twee flessenbakken, en een roomstel, alle tweede helft 20e eeuw -gebruikssporen-, grootste schaal 27 × 24 cm€ 60
5014Twaalf porseleinen borden, broodschaal, en twee vleeswarenschaaltjes, de rand met bloemen en fruit, uitvoering Rosenthal, Duitsland, daarbij: kristallen natfruitschaal op onderschotel en kristallen cakeschaal -kleine chips van het kristal-, Ø 21 cmNot sold
5015Spiegel in vergulde en gehoute lijst, eind 19e/20e eeuw -defecten aan lijst-, 151 × 80 cmNot sold
5016Mahoniekleurig beukenhouten zitameublement met rode velours bekleding, bestaande uit paar fauteuils en tweezits bank, tweede helft 19e/20e eeuw€ 160
5017Louis-Marin Bonnet (1736-1793), twee vrouwenportretten, naar Boucher, kleurenetsen, en Giles Demarteau (1722-1766), vrouwenportret, naar Boucher, kleurenets -vlekken-, 29,5 × 21,5 cm, daarbij het boek: J. Adhémar 'La Gravure'€ 130
5018Wandelsabel m1912, vermoedelijk WO1, 1916-1918, gemerkt Yzerhouwer, lengte 100 cm, in stalen schede met stoffen hoes, portepée en lederen riem, daarbij: donkerblauwe kepi met incomplete kartonnen doos -kepi en sabel beide met gebruikssporen/gebreken-€ 190
5019Viermaal aquarel/gouache: damesmode, niet gesigneerd, 20e eeuw, 27 × 18 cmNot sold
5020Eduard Alexander Hilverdink (1846-1891), slotplein met figuren, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -slechte conditie, erg vuil, lijst beschadigd-, 30 × 40 cm€ 170
5021Hollandse School: stilleven met bramen, olieverf op paneel, 20e eeuw, 26 × 19 cm€ 80
5022Porseleinen cache-pot met blauw-wit prunusdecor, modern, 29 × Ø 36 cm€ 50
5023Vierdelig verzilverd koffie- en theeservies, bestaande uit: koffiepot met houten handvat, theepot met houten handvat, melkkan en suikerpot, winkeliersmerk: Harrods, Londen, Engeland -deksel koffiepot met klein deukje, krasjes-, koffiepot: 23 × 19,5 ×10 cm€ 100
5024Paar portretjes: vermoedelijk Lodewijk Christoffel Hondius (1787-1860) en Magdalena Johanna van den Bogaard (1793-1885), olieverf op paneel, midden 19e eeuw -verfverlies, krasjes, marges van lijstjes zichtbaar-, beide circa 16 × 21 cm€ 110
5025Twee aardewerk plaquettes, beide met decor: parkietjes in vogelkooi, uitvoering Harlinger Aardewerk & Tegelfabriek, modern -één met glazuurschilfer aan de achterzijde-, 15 × 13 cm€ 80
5027Tafelklokje in noten kast met galerijrandje, adres: Junghans, Duitsland, circa 1900 -kleine beschadiging aan rechterbovenhoek, ontbrekend ornamentje bovenop-, 4 × 16 × 10 cmNot sold
5028Zespersoons verzilverd bestekgedeelte, model Plutara, uitvoering BSF, bestaande uit: zes dinercouverts, zeven grote messen, aardappellepel, en soeplepel€ 40
5029Divers aardewerk en porselein, waaronder: porseleinen schaal met bijbehorende schaaltjes, vier memoriebekers Koninklijk Huis, jasperware kop-en-schotel, Herend-bakje, etc.€ 80
5030Keramisch object met blauw en bruin glazuur, bronzen beeldje: vrouwfiguur, 2/6, gemonogrammeerd MD, twee keramische objecten: kikkers op tak, marmeren slak op basement, met sticker gesigneerd Jetty Stokman-Dames, keramisch object: klokhuis met vlinder, etc., 16 × 14 × 7 cm€ 110
5031Jaap de Ruig (1909-1992), 'De toren van Nijkerk', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en op spieraam gedateerd '81, 50 × 70 cmNot sold
5032Hollandse School: portretje van een vrouw, uitgesneden uit een groter doek, marouflé, 19e eeuw of ouder -verf dungepoetst, kleine gaatjes-, 17 × 15 cm€ 40
5033Hollandse School: kippen en duiven op boerenerf, olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd, eind 19e eeuw -restauratie in het midden-, 21 × 42 cm€ 60
5034Cornelis Koppenol (1865-1946), grootmoeder met kinderen in de keuken, met wit gehoogde inkttekening, r.o. gesigneerd, 18,5 × 11,5 cmNot sold
5035Willem Jacobus Alberts (1912-1990), landschap met grazende koeien, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 49 × 29 cmNot sold
5036Openslaande spiegel in vergulde lijst, tweede helft 20e eeuw, 63 × 86 cm€ 110
5037Wortelnotenbelijmde consoleklok, de geëmailleerde cijferplaatjes met Romeinse cijfers, bekroond door Cupido, op de zijkanten Mercurius, 20e eeuw -slinger ontbreekt-, 73 × 38 × 18 cm€ 450
5038Drie ingekleurde gravures: 'De Koe-poort van binnen', 'De Hoofd-poort of Tooren te Hoorn', en 'De Wester-poort te Hoorn van buiten', door Hendrik Spilman (1721-1784), 1726, 8 × 10 cm€ 20
5039Eiken wandtafeltje met onder het blad vier lades, Engeland, 18e eeuw -blad en één ladefront defect-, 71 × 80 × 48 cm€ 120
5040Vier gravures: 'Trajectum ad Mosam'. Plattegrond in vogelvlucht perspectief. 1612. (24,5 × 34 cm); Slag op het Lanakerveld bij Maastricht. 1568. (21 × 28,5 cm); De Spaanse Furie. 1586. (21 × 28 cm), (legenda overgeplakt met een strook oude, gedrukte tekst); Aanval van de graaf Von Pappenheim bij Amby. 1632. Gravure (15 × 17 cm) op een tekstblad (Theatrum 1633). Alle 4 prenten ingelijstNot sold
5041Hollandse School: zeilschepen op het water, olieverf op board, l.o. gesigneerd E. Braspenning, 20e eeuw, 50,5 × 68,5 cm€ 50
5042Hollandse School: 'Boschuil', potloodtekening, eerste helft 20e eeuw, r.o. onduidelijk gesigneerd,11 × 8,5 cm€ 45
5043Hollandse School: portret van het stoomschip 'Gelria' van de Koninklijke Hollandsche Lloyd, aquarel, r.o. gesigneerd Thorn Leeson en gedateerd 1927, 34 × 44 cmNot sold
5044Hollandse School: winterse bosweg met paard en wagen, olieverf op doek, l.o. gesigneerd 'n[aar] L. Apol', 43 × 30 cm€ 180
5045Hollandse School: 'ruggenaakt', olieverf op paneel onduidelijk gesigneerd, verso met label die het werk toeschrijft aan een Leo van Dam, tweede helft 20e eeuw, 30 × 24 cm€ 290
5046Schilderij: bloemenstal, olieverf op doek, l.o. gesigneerd Van de Walle en gedateerd '35, 30 × 40 cm -restauratie rechts onder-€ 130
5047Facetgeslepen spiegel in bewerkte notenhouten lijst, Louis Quinze-stijl, begin 20e eeuw -kleine defecten-, 68 × 56 cm€ 20
5048Bronzen sculptuur: Arlecchino et la Commedia dell'Arte, r.a. gesigneerd Moreau, 20e eeuw, 47 × 17 × 15 cm€ 450
5049Gipsen globe op zamak onderstel, begin 20e eeuw -defecten in globe-, 43 × 26 cm€ 60
5050Twee paar mahoniekleurige bijzettafeltjes met gecontourneerde blaadjes, Engelse stijl, tweede helft 20e eeuw -lichte gebruikssporen-, 56 × 40 cm€ 120
5051Spiegel in vergulde pâte lijst met houtnerfreliëf -enige kleine defecten aan lijst-, 150 × 90 cm€ 100
5052Jos Kivits (1945), twee zeilboten voor de kust, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 × 50 cm€ 100
5053Hollandse School: scheepsportret van de 'Zeekoet', olieverf op doek, r.o. gesigneerd M. Tof en gedateerd '80, 40 × 60 cm€ 35
5054Engelse School: jonge vrouw aan de toilettafel, olieverf op board, verso gesigneerd Colin Baxter en gedateerd 1871, 24 × 28 cm€ 80
5055Vier diverse goudkleurige schilderijlijsten, modern -gebruikssporen-, grootste sponningmaat 60 × 92,5 cm€ 60
5056Hollandse School: bootje op plas, olieverf op doek, l.o. gesigneerd Th. Braskamp, eerste helft 20e eeuw, 50 × 70 cm€ 85
5057Facetgeslepen schoorsteenspiegel in bronskleurige lijst, de bovenrand met strik- en guirlandedecor, Louis Seize-stijl, 19e eeuw -kleine defecten-, 165 × 85 cmNot sold
5058Divers verzilverd: paar bedekte terrines op onderschotels, vijfarmige kandelaber, en dienschaaltje, 30,5 × 20,5 cmNot sold
5059Mahonie halvemaantafeltje met ingelegde bies en twee lades onder het blad -gebruikssporen, krasjes, enkele plekjes fineerschade-, 75 × 81 × 39 cm€ 55
5060Spiegel in mahonie lijst, 126 × 42 cm€ 45
5061Driedelig messing klokkenstel, bestaande uit een pendule en twee drielichts kandelabers, 19e eeuw -kleine defecten-, klok 43 × 20 × 15 cm€ 90
5062Mahonie ladekastje met twee opklapbare bladen, Engelse stijl, tweede helft 20e eeuw, 80 × 61 × 35 cm€ 75
5063Eiken kabinet met drie lades in de dubbelgebogen onderkast, staand op bolklauwpoten, de kap bekroond door gesneden bloemenmand, Hollands, Louis Quinze, 240 × 225 × 68 cm€ 130
5064Twee diverse tafellampen: één met opaline voet met geschilderd floraal- en vogeldecor, de andere met Chinees bronzen voet -brons gedeukt-, hoogste lamp 79 cmNot sold
5065Tafelklokje in Engelse stijl, gemerkt John Thomas, London, tweede helft 20e eeuw, 27 × 19 × 15 cm€ 70
5066Eiken secretaire met enkelgebogen onderkast, Hollands, 18e eeuw -droogtescheuren-, 103 × 116 × 48 cmNot sold
5067Mandkroon met kristallen en pegels, 115 cm × Ø 50 cm€ 120
5068Divers verzilverd, waaronder: twee cabarets, koffie-en-theeservies en paar vazen -sommige delen doorgepoetst-€ 160
5069Mahoniegefineerde 'drumtable' op driespantpoot met messing klauwtjes, onder het blad drie lades en drie faux ladefronten, Engeland, 20e eeuw, 75 × Ø 77 cm€ 60
5070Uitgebreid aardewerk serviesgedeelte met polychroom decor: Wild Apple, uitvoering Wedgwood, eind 20e eeuw, bestaande uit: elf dinerborden, elf soepborden, elf kleine borden, acht kleine soepborden, tien papbordjes, twaalf gebaksbordjes, tien crème brûléebakjes, tien koffiekop-en-schotels, zeven theekop-en-schotels, theepot, zes eierdopjes, vier diverse dekselterrines, twee saucières, twee zoutschaaltjes, roomkan, vier diverse dienschalen, en mok€ 260
5071Vier diverse Perzische, Turkmeense en Koerdische tapijtjes, grootste 100 × 55 cm€ 35
5072Ronde eiken tafel, staand op driespantpoot met wieltjes, 73 × 126 cmNot sold
5073Kleine ronde notengefineerde tafel op bolklauwpoten, 20e eeuw -enkele lichte gebruikssporen in blad-, 70 × Ø 80 cm€ 50
5074Zes eiken spijlenstoelen, begin 20e eeuw -droogtescheuren-, 91 × 45 × 40 cm€ 80
5075Chinees tapijt met uitbundig bloemdecor op steenrood fond, 365 × 273 cmNot sold
5076Chinees houten schaakspel in de vorm van mythologische figuren -krassen op bord-, bord 76 × 76 cm, hoogte koning 27 cmNot sold
5077Mahonie tafel met gecontourneerd blad op cabriolepoten, tweede helft 19e eeuw, 76 × 93 × 67 cm€ 60
5078Chinees zwart lakwerk kistje met messing slotplaat en gelukstekens in reliëf, 20e eeuw -gebruikssporen, slot bijgevoegd-, 26,5 × 56 × 27 cmNot sold
5079Groot geel poppenhuis met toebehoren, derde kwart 20e eeuw -defecten-, 83 × 53 × 82 cm€ 170
5080Mahonie hangoortafel met twee laden, 20e eeuw, 75 × 104 × 56 cm, uitgeklapt breedte 151 cmNot sold
5081Gokautomaat, uitvoering Ace Coin Equipment -interne verlichting werkt, verder niet getest-, 150 × 62 × 57 cm€ 45
5082Jukebox, model Princess Deluxe, uitvoering Rock-Ola, eind jaren '60 -niet getest-, 118 × 80 × 60 cm€ 600
5083Bruin lederen fauteuil met suède kussens -kussens een beetje versleten-, 85 × 80 × 80 cmNot sold
5084Grenen buffetkast met bordenrek, de onderkast met vier lades en drie deuren, Hollands, 20e eeuw, 219 × 233 × 62 cm€ 250
5085Twee paar aardewerk Staffordshire dogs -één met barst in rug-, 30 cm€ 60
5086Twee mahonie zandlopers met gedraaide staanders, naar 17e-eeuws voorbeeld, 21,5 × Ø 10 cm€ 80
5087Houten handschoenendoos met email beschilderde plaquette van dame in bloementuin, de rest bekleed met reliëfgedecoreerd leer, art nouveau, 7,5 × 41,5 × 11,5 cmNot sold
5088Vier klokken, waaronder schoorsteenpendule in coromandelgefineerde eiken kast, en uilvormige klok, alle 20e eeuw -gebruikssporen-, 22,5 × 34 ×13 cm€ 100
5090Porseleinen theepot met blauw-wit Zwiebelmuster, uitvoering Meissen, 20e eeuw -chipje van tuit en chipjes rondom dekseluitsparing-, hoogte 12 cm, en porseleinen trekpotje met polychroom beschilderd bloemdecor, gemerkt 'R', vermoedelijk uitvoering Volkstedt Rudolstadt, 18e eeuw -greep gelijmd-, hoogte 8,5 cm€ 60
5091Vier gietijzeren weegschalen en messing weegschaalbak met gewichten en veerunsters -gebruikssporen, roestvorming-, 20 × 47 × 26 cmNot sold
5092Delfts aardewerk wandbord, Koninklijk Huis, De Porceleyne Fles, Delft, drie aardewerk borden, aardewerk schotel met scheepsdecor, Koninklijke Tichelaar, Makkum, twee aardewerk bordjes, en aardewerk bord 'Herrijzend Nederland', Ø 35,5 cm€ 60
5093Porseleinen serviesgedeelte met polychroom strooibloemdecor, uitvoering Weimar Porzellan, Duitsland, tweede helft 20e eeuw, bestaande uit: negen dinerborden, negen diepe borden, negen dessertborden, twee terrines en één saucière€ 80
5094Vier witte metalen archiefkasten met ieder 30 kunststof laatjes, uitvoering Clen, Frankrijk -de frontjes van de laatjes zijn verkleurd, kasten sleets, overige gebruikssporen, twee sleutels bijgevoegd, één kast zit op slot-, 105 × 93 × 38 cmNot sold
5095Messing zesarmige bolkroon, 19e/20e eeuw, lengte 39 cm, daarbij: kaarsenlont en -dover aan houten stok, lengte 160 cm€ 90
5096Porseleinen serviesgedeelte met bloemdecor, uitvoering Mitterteich, Duitsland, bestaande uit: bedekte soepterrine, twee bedekte terrines, saladeschaal, vleesschaal, sauskom, twee diepe borden, vier dinerborden, twee vleeswarenschaaltjes, broodschaal, veertien ontbijtborden, botervloot, theepot, elf theekopjes, twaalf schoteltjes, melkkannetje, en taartschaal met negen taartbordjes, daarbij: 28 kop-en-schotels, waaronder uitvoering Royal Albert, zes petit-four schaaltjes, schelpvormig schaalt€ 130
5097Turkse kelim, 272 × 105 cm€ 150
5098Grenen tafel op gedraaide poten -blad met krassen, gebruikssporen-, 203 × 74 × 75 cm€ 170
5099Vier beuken armstoelen met rietbespanning, model 210R, uitvoering Thonet, en drie bijbehorende stoelen -één met defecte zitting, gebruikssporen-, 78 × 52 × 58 cm€ 450
5100Perzische kelim Kaskay, circa 1900 -enkele doorgesleten plekjes, vlek-, 305 × 153 cm€ 425
5101Onderdelen voor maken van accessoires en extra lappen stof voor kleding en rekwisieten bij de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars -programmaboekje bijgevoegd-€ 50
5102Twee messing kandelaars, Spanje, 18e eeuw, waarvan één vermaakt tot lamp€ 45
510319 hoeden, diverse merken, maten en materialen, daarbij een Fez, modern -enkele zeer lichte gebruikssporen, kwastje van de Fez los-, 15 × 31 × 35 cm€ 100
5104Negen diverse Venetiaanse maskers€ 130
5105Mahoniegefineerde boekenkast met drie schappen, eerste helft 20e eeuw, 165 × 214 × 37 cm€ 270
510614 delen: Bénézit. Dictionary of artists. Paris, Éditions Gründ, 2006. 14 delen. Oorspr. linnen. - 'First English-language edition, revised, adapted and updated; over 170.000 entries on circa 21.000 pages', herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom€ 220
5107Twee serviesgedeeltes met rood-witte transferdecors: drie kommetjes, en een waterkan -kan en één kommetje met chip-, decor Tea Drinker, uitvoering Société Ceramique, Maastricht, en twee kop-en-schotels -één schotel gechipt-, vier petit-fourschoteltjes, en een schaal, decor Stratford, uitvoering Mason's, Engeland, hoogte waterkan 22 cm€ 40
5108Zeven boeken: Lyons, H. 'Medicine. An illustrated history'. 1987. Met 1020 afbeeldingen; G.A.L. Lindeboom, 'Geschiedenis van de medische wetenschap in Nederland'. 1972; H.A. Bosman-Jelgersma (red.). 'Pieter van Foreest, de Hollandse Hippocrates'. 1996; Nicolaes Tulp, 'Geneesinzichten'. 1991. 2 delen (Facsimile van het handschrift en transcriptie); Enz. Verschillende formaten. Gebonden. GeïllustreerdNot sold
5109Verzilverd kook- en tafelgerei, waaronder rechaud, terrines en sauskom, gewicht circa 7,5 kilogram€ 55
5110Divers tin, waaronder: pullen en borden€ 80
5111Utrecht stad: 63 boeken en kleinere werken over de stad UtrechtNot sold
5112Drie kleurenlitho's: dames in allerlei jurken, 20 × 42 cm€ 25
5113Paar theateraffiches: Shakespeares 'King Henry the Eight' en 'Twelfth-Night, or what you will', beide afkomstig van het Royal Shakespeare Theatre, Stratford upon Avon, 1969, 75 × 50 cm€ 30
5114Hollandse School: scheepsportret van de Titanic, gouache op papier, r.o. gesigneerd B. Blommers, 40 × 60 cm€ 45
5115Yuhan Ito (1867-1942), een rivier met brug en bomen, aquarel op papier, r.o. gesigneerd, 32 × 49 cm€ 50
5116Hollandse School: portret van jonge kadet met paard, aquarel op papier, l.o. onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1827, volgens annotatie verso voorstellend Jan Dirk Schouten 1815-1840 -sterk verbruind-, 46 × 38 cm€ 55
5117Gefacetteerde spiegel in goudkleurige lijst, modern, 78 × 67 cm€ 35
5118Vierkante gepatineerde spiegel in zwarte robbellijst, modern, 120 × 120 cm€ 160
5119Halve schilderijlijst op standaard, en groen metalen tafeltje met roodvelours tafelkleed, theaterrekwisieten voor de voorstellingen van Nel Kars -gebruikssporen-€ 40
5120Spiegel in olievergulde lijst, rococostijl, modern, 90 × 43 cm€ 45
5121Notengefineerde porseleinkast, tweede helft 20e eeuw, 220 × 155 × 40 cm€ 85
5122Divers verzilverd, waaronder: ijsemmer, cloche met parelrand, en paar zuilvormige kandelaars€ 120
5123Kleding en accessoires voor het personage Jonkvrouwe Bernardine Isabelle van Swinderen (Mien), hofdame, in de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars, maat 38 -programmaboekje bijgevoegd-€ 70
5124Kleding en accessoires voor het personage Koningin Wilhelmina rond de 18e verjaardag van Prinses Juliana, in de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars, maat 38 -programmaboekje bijgevoegd-Not sold
5125Kleding en accessoires voor het personage Anna de Jonge, Barones van Wassenaer, in de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars, maat 38 -programmaboekje bijgevoegd-€ 70
5126Kleding en accessoires voor het personage Wilhelmina in 1951, in de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars, maat 38 -programmaboekje bijgevoegd-€ 50
5127Kleding en accessoires voor het personage Elisabeth, portretschilderes, in de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars, maat 38 -programmaboekje bijgevoegd-Not sold
5128Kleding en accessoires voor het personage Marie, de linnenvrouw in de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars, maat 38 -programmaboekje bijgevoegd-€ 50
5129Kleding en accessoires voor het personage Graaf Dumonceau, opperceremoniemeester van Koningin Wilhelmina in de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars, epauletten van het kostuum zijn antiek, maat 38 -programmaboekje bijgevoegd-€ 230
5130Zwarte satijnen jurk, gedragen door Nel Kars tijdens de première van de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars, maat 38, en grijze winterjas, maat 38/40 -programmaboekje bijgevoegd-Not sold
5131Turks tapijt Yagcibedir, 184 × 116 cmNot sold
5132Twee tafelklokjes, één met intarsia, de ander met putti, 20e eeuw -gebruikssporen, klepje sluit niet-, 48 × 30 × 19,5 cm€ 240
5133Paar mahonie nachtkastjes met klepje, Engeland, vroeg 20e eeuw -gebruikssporen, defecten-, 88 × 37 × 37 cm€ 110
5134Beeldpendule bekroond door soldaat, 19e eeuw -defecten-, 43 × 36 × 14,5 cm€ 60
5135Mahoniegefineerde trumeau met marmeren blad, gedragen door kariatiden, empire-stijl, eind 19e/begin 20e eeuw -chips uit marmeren blad, vochtkring in fineer-, 80 × 63 × 35 cm€ 180
5136Plexiglazen lectuurbak, jaren '60/'70, 34,5 × 34 × 16,5 cm€ 25
5137Mahoniegefineerde vitrinekast met vier deuren in de onderkast, vier beglaasde deuren en verlichting in de bovenkast, en een tandlijst onder de kap, modern -gebruikssporen-, 200 × 152 × 45 cmNot sold
5138Tien porseleinen kop-en-schotels met diverse decors, waarvan enkele met spreuken en wensen, en een enkele schotel, 19e eeuw -gebruikssporen-Not sold
5139Diverse etnografica, voornamelijk beeldjes€ 100
5140Adriaan Kikkert (1914-1995), 'Bretagne', aquarel op papier, r.o. gesigneerd, 43 × 61 cmNot sold
5141Hollandse School: stilleven van kamerplanten, olieverf op doek, r.o. gesigneerd J. v. Oortmerssen, mogelijk Jacobus van Oortmerssen (1880-1956), 20e eeuw -kleine defecten-, 35 × 50 cm€ 40
5142Cornelis Brandenburg (1883-1954), man in roeiboot bij nacht, ets 89, r.o. gesigneerd en gedateerd 1913 in de druk, 30 × 40 cm€ 50
5143Paar glas-in-loodramen, begin 20e eeuw -kleine defecten-, 53 × 47,5 cm€ 40
5144Houten en gietijzeren bovenlicht, 19e eeuw -zonder glas-, 76,5 × 100 cm€ 75
5145Facetgeslepen spiegel in goudkleurige lijst, 165 × 85 cm€ 110
5146Drie glas-in-lood raampjes, 20e eeuw -gebruikssporen, defecten, één raampje mogelijk ingekort-, 40 × 82 cm€ 50
5147Palissandergefineerde naaitafel met achthoekig deksel en driespantpoot, en wortelnotengefineerde naaitafel op vierspantpoot, het deksel met geschulpte rand en lade, biedermeier -gebruikssporen, fineerschade-, grootste 78 × Ø 51 cm€ 60
5148Porseleinen koffie/theeserviesgedeelte, met gouden bladrand, uitvoering Hutschenreuther, Duitsland, naar 19e-eeuws model, bestaande uit: koffiepot, melkkan, suikerpot, elf taartbordjes, negen theekoppen met zeven schotels€ 40
5149Porseleinen theeserviesgedeelte met verguld decor, bestaande uit: zeven kop-en-schotels, theepot, melkkan, en kom, daarbij: twee losse schoteltjes, 19e eeuw -één kopje met bakfoutje-, hoogte theepot 21 cm€ 55
5150Ovale dekselterrine met polychroom vruchtendecor, uitvoering Royal Worcester, tweede helft 20e eeuw, 15 × 26 × 19 cm€ 30
5151Messing glazen kastje op wieltjes -ietwat gammel-, 100 × 60 × 45 cm€ 160
5152Mahonie kuifkast met gestoken decor van vogel die dadels eet in de kuif, de binnenkast met vier planken en vier lades, Willem III -gebruikssporen, kleine defecten-, 247 × 153 × 54 cm€ 300
5153Diverse aardewerk serviesdelen in bruin, beige en wit, bestaande uit: zes theekoppen en negen schotels, en twaalf taartbordjes, uitvoering Zaalberg, Utrecht, jaren '70Not sold
5154Vijf serveerschalen en twee treeften op onderschotel, waaronder uitvoering Wedgwood, Engeland -gebruikssporen, chipjes-, 44 × 33 cm€ 30
5155Ovale notenhouten salontafel met ingelegd blad en vierspantpoot, eind 19e eeuw -slijtages-, 67 × 117 × 83 cm€ 60
5156Ovale mahonie salontafel op vierspantpoot, biedermeier, en uitklapbare mahonie theetafel met messing handvatten en kliksyteem, 19e eeuw -gebruikssporen, theetafel wankel-, ovale tafel 73 × 90 × 60 cm€ 60
5157Turks tapijt Ghiordes, 177 × 125 cmNot sold
5158Paar zwart natuurstenen urnen met gepatineerd bronzen monturen, modern -één deksel defect-, 47 × 18 × 14 cm€ 40
5159Wortelnotengefineerd vitrinekastje met witgelakt interieur, tweede helft 20e eeuw -lichte gebruikssporen-, 73 × 28 × 20 cm€ 20
5160Mahonie penantkastje, tweede helft 19e eeuw -krimpscheur, defecten aan profieltjes-, 98 × 101 × 44 cm€ 170
5161Eiken kabinet, begin 19e eeuw -defecten-, 226 × 184 × 54 cm€ 60
5162Willy Fleur (1888-1967), stilleven, aquarel, r.o. gesigneerd, 42 × 31 cmNot sold
5163Piet Klaasse (1918-2001), 'Wiel bij Lienden, Betuwe', aquarel op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '77, 45 × 60 cm€ 40
5164Alfonse van Neste (1842-1910), visser in bootje bij ophaalbrug, kleurets, r.o. gesigneerd -gebruind-, 45 × 60 cmNot sold
5165Schilderij: officier in zwart uniform, vermoedelijk uit het Russische keizerrijk, circa 1900, niet gesigneerd -in slechte conditie (veel verfverlies aan onderzijde, doek niet op spanning) deuken-, 65 × 54 cm€ 130
5166Spiegel in mahoniegefineerde lijst met art deco hoekornamenten, 82 × 52 cm€ 65
5167Eiken wandkapstok met gestoken decor, op de hoeken gedecoreerd met leeuwenmascarons, daaraan hangend een kelim -één hoekstuk gelijmd-, afmetingen exclusief kelim 32 × 121 × 12 cmNot sold
5168Ovaal cementen reliëf naar 18e-eeuws voorbeeld: drie putti met wijnrank, beker en panfluit, 58 × 68,5 cm€ 50
5169Paar plateel vazen met bruin-blauw bloemdecor 'Nadro', uitvoering Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda, begin 20e eeuw hoogte 32,5 cm€ 150
5170Paar kersenhouten nachtkastjes met drie lades in het front, tweede helft 20e eeuw, 74 × 36 × 32 cm€ 250
5171Twee pottenkastjes: één vermaakt tot boekenkastje, 18e eeuw, de ander met faux ladefront, 19e eeuw -beide met defecten-, grootste 70 × 43,5 × 31 cm€ 60
5172Verzilverde vierarmige kandelaar, houten kistje gedecoreerd met geweitjes, messing menora, Chinees porseleinen dekselvaas met blauw-wit bloemdecor, zamak vaas met druivendecor, en verzilverde tafelkandelaar, 23 × Ø 13 cm€ 120
5173Mahoniegefineerde theetafel met lade en etagère tussen de cabriolepoten, Engeland, 19e eeuw -gebruikssporen-, 71 × 81 × 55 cmNot sold
5174Mahonie topbureau geflankeerd door gezwarte zuiltjes, de beglaasde opstand met roedeverdeling, Engelse stijl, modern -breukje in kroonlijst-, 217 × 104 × 54 cmNot sold
5175Elf aardewerk kerst-jaarborden, Gien, Frankrijk, jaren 2000 t/m 2008, 2011 en 2012, Ø 22 cm€ 40
5176Diverse schelpen€ 75
517743 inch 4k lcd-tv met hdr, model 43UK6470PLC, uitvoering LG, 2018, snoeren en afstandsbediening bijgevoegd, 97 × 56 cm€ 100
5178Mahoniegefineerd enkelgebogen roltopbureau met opstand en bovenin een roffeldeurtje, Hollands -gebruikssporen, opstand van later datum, deurtje binnenwerk defect-, 144 × 110 × 59 cm€ 250
5179Paul Sersté (1910-2000), zittend vrouwelijk naakt, gegoten terracotta, gesigneerd aan achterzijde, hoogte 40 cm€ 55
5180Olaf Stevens (1954), witte keramische vaas met decor van Nederlandse vlaggen met tulpmotieven, gesigneerd en gedateerd '91, Gorinchem, 34 × Ø 20 cm€ 25
5181Eiken linnenpersje met geteldgelddecor, 19e/20e eeuw -gebruikssporen-, 106 × 37 × 25 cm€ 75
5182Houten bijzettafeltje met lichtgekleurde biezen in het blad, Engeland, modern -gebruikssporen, verkleuringen-, 72 × 30 × 30 cm€ 50
5183Vierkant mahonie tafeltje met satijnhouten bladrand -breuk in regelverbinding tussen poten-, 66 × 46 cm€ 30
5184Divers verzilverd, waaronder: broodmandje, dienblaadjes en schalen, modern€ 30
5185Eiken theekastje met parelranden en gefacetteerd glas -gebruikssporen, enkele chipjes, één zijpaneel ontbreekt-, 75 × 73 × 47,5 cm€ 75
5186Diverse aardewerk serviesdelen en vier metalen reclameplaten -recent-, afmeting reclameplaten 42,5 × 31 cm€ 25
5187Turks bidkleed Panderma -verkleurd-, 203 × 123 cm€ 20
518855 inch 4k oled-tv met hdr, model OLED55E8PLA, uitvoering LG, inclusief netsnoer en afstandsbediening, 123 × 78 cm€ 400
5189Mahonie enkelgebogen cilinderbureau, Hollands, tweede helft 18e eeuw -stukje profiel ontbreekt op ladefront-, 112 × 110 × 56 cmNot sold
5190Eiken wandvitrinekastje met rood en goud gelakt interieur, 20e eeuw, 75 × 71 × 19,5 cm€ 85
5191Eiken klepsecretaire met drie lades, twee kleine lades en vakverdeling achter de klep, 18e eeuw -defecten, drie sleutels aanwezig-, 99 × 107 × 53 cm€ 80
5192Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994), huis in berglandschap, aquarel op papier, r.o. gesigneerd, 34 × 46 cm€ 130
5193Pie Wilhelmus (1926-2003), gezicht op een beregend Hollands straatje met enkele voetgangers, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 × 40 cm€ 45
5194Arthur Eland (1884-1948), 'Maneschijn Tenggergebergte', olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 × 70,5 cm€ 120
5195Opengewerkt mahonie ornament met bloem- en acanthusbladdecor, 89 × 164 cm€ 65
5196Koperen ketel met haardgerief: vuurbokken, haardtang, kolenschep, etc., afmetingen ketel 33 × Ø 32 cm, daarbij: messing beddenpan met gedraaide steel, lengte 107 cm€ 35
5197Mahoniegefineerd naaitafeltje op gedraaide poten, tweede helft 19e eeuw -lade op slot, geen sleutel-, 73 × 54 × 35 cm€ 30
5198Drie Delfts aardewerk borden met blauw-wit bloemenmanddecor, tweede helft 18e eeuw -randschilfers-, Ø 22,5 cm€ 150
5199Mahonie pottenkastje met messing beslag, Engeland, 18e eeuw -defecten aan opstaande rand en handvat-, 75 × 56 × 45 cm€ 60
5200Stoel met rijk gestoken rugleuning, Hollands, neorenaissance, 125 × 47 × 50 cmNot sold
5201Soester spiegel in mahonie lijst, 85 × 46 × 4 cm€ 30
5202Paar crèmewitte gipsen vaasvormige tafellampen met crèmewitte kappen -vlekken in kappen-, 67 × Ø 55 cmNot sold
5203Comtoise met latoenkoperen feuille, gesigneerd J Bracqus Lyon, 19e eeuw -gebreken, zonder gewichten en stoel-, 38 × 24,5 cm€ 25
5204Mahoniegefineerde secretaire à abattant, circa 1800 -rozetje uit lade los maar aanwezig, klep valt open-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 150 × 99 × 44 cmNot sold
5205Divers verzilverd, waaronder: visdienschaal met deksel, olie-en-azijnstel en vier kandelaars -sommige delen doorgepoetst-€ 90
5206Mahonie tweedeurs meidenkastje, circa 1900 -krimpscheuren, kringen in blad, krasjes-, × 91 × 42 cm€ 70
5207Keramische witgeglazuurde tafelfontein en dekselpot (met gaatje in de bodem), uitvoering Mobach, Utrecht, 31 × Ø 22 cm€ 50
5208Diverse glazen: vijf geslepen whiskeytumblers, vier bierglazen met geëtst wapen van Beieren, en paar 19e-eeuwse wijnglazen met geëtst wijnrankdecor, op langwerpig houten dienblad met schelpmarqueterie in het midden€ 30
5209Mahonie beglaasd bijzettafeltje met koperen bies, aan vier zijdes te openen, 20e eeuw -lichte gebruikssporen-, 55 × 70 × 52 cm€ 120
5210Verzilverd bestekgedeelte, uitvoering WMF, Duitsland, bestaande uit: acht dinercouverts, acht kleine couverts, twaalf grote messen, soeplepel, twee groentelepels, aardappellepel, sauslepel in houten bewaardoos, en twee vleesvorkjes, taartschep, twee vleesvorkjes, twaalf theelepels, elf koffielepels en suikerlepel in originele doosjes, verzilverde wijntrechter, en verzilverde flessenstop€ 220
5211Turks bidkleed Panderma -verkleurd-, 191 × 134 cmNot sold
5212Drie porseleinen bordjes, geel aardewerk theepot, suikerpot en roomschaal, Petrus Regout Maastricht, porseleinen kopje met twee oren met pseudomerk voor KPM Augustus Rex, kopje met decor van de Pellus Poort in Utrecht, kleine porseleinen terrine met bietenrood bloemdecor, 18e eeuw, porseleinen kopje met blauw-goud decor, hartvormig porseleinen schaaltje met gouddecor, en aardewerk bedekte terrine, WedgwoodNot sold
5213Eiken butlertray met gedraaide poten, het blad met opstaande rand, Engeland -blad licht verkleurd-, 82 × 80 × 51 cm€ 85
5214Drielichts messing tafellamp met kristallen pegels, 72 × Ø 48 cm€ 60
5215Melamine tuin- of picknickserviesgedeelte met bloem- en fruitdecor, ontwerp Janneke Brinkman-Salentijn, uitvoering Mepal-Rosti, bestaande uit: tien dinerborden, tien ontbijtborden, elf taartbordjes, zes bekers, acht kop-en-schotels, tien dessertschaaltjes, twee saladeschalen, asbak, peper-en-zoutstel, vier eierdopjes, schaaltje, twee onderzetters, en drie dienbladen, dinerbord Ø 26 cm€ 120
5216Eiken archiefkast met achter de roffeldeur achttien uitschuifbare postvakjes, 20e eeuw -gebruikssporen-, 137 × 91 × 43 cm€ 160
5217Kleine inklapbare mahonie schommelstoel, 20e eeuw, 80 × 75 × 45 cm€ 30
5218Eiken chiffonnière, de vijf lades geflankeerd door halfzuiltjes, waarboven een zesde lade, 19e eeuw -gebruikssporen, sleutels voor alle lades aanwezig-, 157 × 100 × 52 cm€ 110
5219Hollandse School: bloemstilleven, aquarel op papier, niet gesigneerd, met verso een tweede werk, eind 20e eeuw, 34 × 51 cm€ 40
5220Hollandse School: landschap met water, olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd Brilman, 35 × 50 cmNot sold
5221Engelse School: stadsgezicht, aquarel, r.o. gesigneerd Terry Longhurst, 38,5 × 54,5 cmNot sold
5222Geëmailleerd reclamebord: 'Byrrh, vin de liqueur au quinquina' -defecten, roestvorming-, 58 × 130 cmNot sold
5223Messing frame van een twijfelaar, het hoofd- en voeteneind met spijlen, art deco, jaren '20/'30 -deukjes-, hoofdeind 127 × 135, lengte van het bed 173 cmNot sold
5224Bruine beukenhouten kapstok, Thonet-stijl, jaren '80/'90, 200 × 56 cm€ 70
5225Tjeerd Frederikse (1946), portret van een man met pop, zwart-witfotoafdruk op papier, verlijmd op spaanplaat, niet gesigneerd, 123 × 87 cmNot sold
5226Guillaume le Roy (1938-2008), twee originele houten drukplaten, jaren '80, uit de nalatenschap van de kunstenaar, daarbij boek over Guillaume le Roy, 80 × 120 cmNot sold
5227Esdoorngefineerd kastje, de vier deuren en twee lades met gekleurde frontjes, modern, 116 × 56 × 38 cm€ 60
5228Grijze gestoffeerde fauteuil met rode accenten, modern, 108 × 80 × 80 cmNot sold
5229Majolica tazza, twee ronde schalen op verhoogde voet, ronde schaal en vier bordjes, alle met polychroom aardbeiendecor in reliëf op blauwe achtergrond, 19e eeuw, gemerkt Sarreguemines -defecten-, Ø tazza 28 cm€ 70
5230Ovale gelakt koperen serveertrolley met twee glazen bladen -lak sleets-, derde kwart 20e eeuw, 73 × 63 × 44 cmNot sold
5231Draaistoel met rode stoffen bekleding op chromen voet, model Little Tulip, F549, ontwerp Pierre Paulin, uitvoering Artifort, -gaatje in de stof, verkleurd, sleets op de armleuningen-, 77 × 63 × 58 cmNot sold
5232Koerdisch tapijt Kolya met gestileerde dieren in het medaillon, circa 1920 -sleets-, 188 × 110 cmNot sold
5233Twee comtoises met lierslingers en gelijke email wijzerplaten met bloemdecor Romeinse cijfers, 20e eeuw -één slotje defect, bijgevoegd-, 44 × 27,5 cm€ 80
5234Blikken treincoupés, vrachtwagons, seinpalen, lantaarnpalen, bewegwijzering, bruggen, etc. met uitgebreide treinrails, diverse merken -gebruikssporen, roestvorming-, 14,5 × 5 × 7,5 cmNot sold
5235Grote verzameling postzegels€ 170
5236Lp's, voornamelijk klassieke muziek€ 290
5237Drie wandklokken in houten kast, alle 20e eeuw, 80 × 36 × 15 cm€ 95
5238Vier zwarte krukken, waarvan drie met en één zonder rugleuning, alle met zwarte lederen bekleding en belijmd met aluminium op de regelverbinding tussen de poten, modern, met rugleuning 120 × 50 × 53 cmNot sold
5239Gecapitonneerde 'footstool' met lichtgekleurde zijdeglanzende bekleding, op houten pootjes met messing wieltjes, modern, 38 × 90 × 180 cm€ 80
5240Houten plank met achttien smeedijzeren haken, 19e eeuw -oude houtwormschade-, 164 × 23 cmNot sold
5241Schilderij: wulpse jonge vrouw, olieverf op doek, r.o. gesigneerd Abdulah, 81 × 70 cm€ 65
5242Gipsen reliëf: vrouw in toga, art deco-stijl, uitvoering modern -sporen van verf-, 93 × 54 cm€ 40
5243Messing staande petroleumlamp met bolvormige melkglazen kap -geëlektrificeerd-, hoogte 175 cmNot sold
5244Kolengestookte koperen warmwaterketel voor een losstaande douche, op smeedijzeren basement en tevens kolenlade, circa 1900 -gebruikssporen-, ketel past niet precies op het basement, douchekop is los, porselein van de douchekop is gebarsten-, 210 × Ø 40 cm€ 80
5245Ru van Rossum (1924-2007), 'De heilige badplaats (Bali)', litho 13/35, m.o. gesigneerd en gedateerd '94, 92 × 59 cm€ 150
5246Jörg Remé (1941), drie figuren, litho 106/190, r.o. gesigneerd en gedateerd 79 -passe-partout licht verkleurd-, 73,5 × 53 cm€ 35
5247Hugo Claus (1929-2008), figuur met bloem, litho 25/250, r.o. gesigneerd, 68 × 49 cm€ 190
5248Tsjechische School: liggend naakt, ets 21/40, r.o. gesigneerd Tomás en gedateerd '99, 48,5 × 29,5 cmNot sold
5249Elmar Gille (1947-2015), rivierenlandschap, ets en aquatint 2/60, drieluik, r.o. gesigneerd en gedateerd '83, 59 × 23 cm€ 100
5250Jan Sierhuis (1928), 'Dance Macabre', ets 9/35, r.o. gesigneerd, 50 × 44 cmNot sold
5251Samengestelde wandklok met polychroom beschilderd decor, houten poppen en vergulde fretten, inclusief slinger, sleutel en twee gewichten, 78 × 50 × 19 cmNot sold
5252Friese staartklok in eiken kast met drie latoenkoperen ornamenten, de wijzerplaat met beschildering van figuren en hoornen des overvloeds, inclusief gewicht en twee wekkergewichten, circa 1800 -recentelijk gerestaureerd-, 150 cm€ 65
5253Afrikaanse houten kruk met half gebogen zitting, Ashanti, Ghana, 20e eeuw -krasjes-, 40 × 58,5 × 33 cm€ 50
5254Aardewerk serviesgedeelte, decor 'Wild Apple', uitvoering Wedgwood, Engeland, bestaande uit: negen dinerborden Ø 27 cm, acht diepe borden, negen ontbijtborden, twee grote en twee kleine bedekte terrines, saladeschaal, vleesschaal, sauskom op onderschotel, broodschaal, acht theekopjes en negen schoteltjes, en acht eierdoppenNot sold
5255Samengestelde houten tafel met bubinga blad -en gecanneleerd onderstel -gebruikssporen-, 72 × 136,5 × 79,5 cmNot sold
5256Grote verzameling strooiers, voornamelijk tin, daarbij: twee dekselpotten en blaker€ 210
5257Smeedijzeren en houten zwenkwielen, 23,5 × 38 cm€ 130
5258Divers koper, waaronder: hengselpot, twee doofpotten, theepotten, hoogte grootse doofpot 43 cm€ 45
5259Paar albasten wandlampjes, art deco -één met randchipje-, 22 × 18 × 10 cm€ 95
5260Geprepareerde atlasvlinder en pop in lijst, lijst 26 × 32 cm€ 50
5261Tafelklok in mahonie kast met inlegwerk, de geëmailleerde wijzerplaat met Arabische cijfers en geflankeerd door gezwarte halfzuiltjes, 20e eeuw, 42 × 32 × 19 cm€ 170
5262Mahoniegefineerde tafelpiano, uitvoering John Broadwood, Engeland, tweede kwart 19e eeuw -gebruikssporen, defecten-, 88 × 173 × 75 cm€ 120
5263Divers kleingoed: kaststel met transferdecor, houten notenkraker, porseleinen theeservies met transfer bloemdecor, en schrijfkistje -defecten-Not sold
5264Spiegel in rijkgedecoreerde lijst met putti en guirlandes in reliëf, 20e eeuw, 94 × 72 cm€ 180
5265Houten kerstpiramide met twee draaiende delen aangedreven door molen, Erzgebirge, Duitsland, eind 20e eeuw -vleugels licht verbrand, gebruikssporen-, 46 × 30 cm€ 40
5266Verzameling kunststof poppetjes: Mickey en Minnie, diverse fabrikanten, waaronder Walt Disney's Bullyland, etc. -enkele sleets en vuil-, 12 × 6 cmNot sold
5267Keramiek serviesdelen, model 'Le Houx', Gien, Frankrijk, bestaande uit: paar kandelaars, bedekte suikerpot, roomkan, zes kop-en-schotels, cakeschaal en twee borden€ 325
5268Kerstdecoraties, uitvoering Georg Jensen: jaaruitgave 1997 t/m 2005€ 350
5269Glazen kerstversiering en blauw glazen ballen, 20e eeuw en modern -gebruikssporen, beschadigingen-, piek 27 × 11 × 8 cm€ 50
5270Albany Howarth (1872-1936), moskee in een Oosterse stad, ets, r.o. gesigneerd, 33 × 24 cmNot sold
5271Comtoise met email wijzerplaat, omgeven door beschilderde latoenkoperen omlijsting met bloemdecor, de beschilderde latoenkoperen slinger met decor: paard en wagen, adres: Boisson à Castelnaude, gedateerd 1881, 153 × 37 × 15 cm€ 35
5272Staartklok met maanaanduiding, modern -poppen incompleet-, 120 cmNot sold
5273Piet Warffemius (1956), compositie met groene vierkanten, gemengde techniek op papier, l.o. gesigneerd en r.o. gedateerd '87, 50 × 90 cm€ 40
5274Grietje Postma (1961), zonder titel, houtsnede e.a./26, r.o. gesigneerd en gedateerd 2002, 43 × 35 cm€ 350
5275Harry van Kruiningen (1906-1996), 'Denkbeeldige ziekten', ets, l.o. gesigneerd, 41 × 33 cm€ 70
5276Anco Wigboldus (1900-1983), Marekerk te Leiden, aquarel en gouache op papier, verso gesigneerd en gedateerd 1932, 69 × 48 cm€ 50
5277Lex Goes (1953), portret: liggende vrouw, olieverf op schilderskarton, verso gesigneerd met sticker -barst in het glas-, 21,5 × 17,5 cm€ 55
5278Kurt Halbritter (1924-1968): zoenende centaurs, ets 71/100, r.o. gesigneerd en gedateerd '68 -vlekkerig-, 38,5 × 49,5 cmNot sold
5279Comtoise, de frontplaat en slinger met gedreven bloemdecor, onderop de slinger een bewegende wagenmenner, adres: Maurice Pierre, Chatel-Perron, 20e eeuw€ 40
5280Zamak beeld: dansende oriëntaalse, tweede helft 20e eeuw -tamboerijn ontbreekt-, 59 × Ø 20 cm€ 35
5281Bronskleurig metalen beeld: bacchante met sluier en putto, met inscriptie 'A. Moreau', tweede helft 20e eeuw, op natuurstenen basement, afmetingen inclusief basement 54 × Ø 14 cm€ 65
5282Notengefineerde commode met drie lades in het dubbelgebogen front, het geheel staand op bolklauwpoten, tweede helft 20e eeuw -fineerschade, gebruikssporen-, 73 × 82 × 53 cm€ 100
5283Twee klokken: één op notenhouten paneel, de andere in gekleurd marmeren behuizing met brons vogeltje ernaast, beide 20e eeuw, 41,5 × 23 × 7,5 cm€ 35
5284Paar gedraaide houten eieren op messing voet, paar messing hangolielampjes in de vorm van vogels, en paar glazen kandelaars€ 55
5285Hoogglans notengefineerde buffetpiano, adres: August Förster, Tsjechoslowakije, tweede helft 20e eeuw, inclusief kruk, 103 × 142 × 53 cm€ 200
5286Wortelnotengefineerde dubbelgebogen secretaire met bronzen beslag, vakverdeling met laatjes achter de klep, Hollands, 19e eeuw -één laatje ontbreekt, sleutel ontbreekt-, 74 × 100 × 44 cm€ 150
5287Vier houten objecten: letterbak, voetenbankje, gewichtenkistje en kistje -gebruikssporen-, 37 × 82 × 4 cmNot sold
5288Marlies Noordkamp (1946), drie bronzen beeldjes: glaszetter, schilder, en telefonerende werkman -defecten-, 17 cm€ 25
5289Vier granaten sieraden, waaronder granaten kralen collier aan 2e gehalte zilveren bakslot en zakje granaten kralen€ 160
5290Paar gepatineerd bronzen dekseldozen in de vorm van zwanen, op houten basementjes -deksels zitten vast-, goudweegschaal met vier gewichtjes, drie goudschepjes, vijf latoenkoperen scheppen, vier latoenkoperen kommetjes, asbakje, bronzen pijp, twee bronzen beeldjes, messing greep, grootste schep: 21,5 × 11,5 cm€ 55
5291Vier sets houten bedrukte en handbeschilderde matroesjkapoppen, decor: Russische leiders, tweede helft 20e eeuw, 24 × Ø 14 cmNot sold
5292Divers messing en metalen kleingoed, waaronder: paar kandelaren met kariatiden, musjes, dieren etc. 21 × 12 cm€ 110
5293Verzilverde taartschep, bovenin een schip gedragen door twee putti, in de bak een afbeelding van een schip bij een dorp, uitvoering Gero, lengte 24 cm€ 30
5294IJzeren geldkist, knikkers, twee dozen Playmobile 'Playmospace', en 'Pike's peak or bust' puzzel, maat geldkist€ 20
5295Twee wandklokjes in houten kast, 20e eeuw, 66 × 28 × 17 cm€ 30
5296Fon Klement (1930-2000), compositie in beige tinten, boardsnede 18/.., r.o. gesigneerd, 49,5 × 49,5 cmNot sold
5297Fon Klement (1930-2000), 'Entre Chien et Loup', boardsnede 60/199, r.o. gesigneerd en gedateerd '95, 50 × 50 cm€ 70
5298Fon Klement (1930-2000), 'Hommage á (...) interieur', boardsnede 11/70, r.o. gesigneerd en gedateerd '86, 50 × 50 cm€ 80
5299Fon Klement (1930-2000), 'Bouquet Jaune', hoogdruk 95/150, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 49,5 × 49,5 cm€ 70
5300Paar ovale gipsen reliëfs: putti, modern, daarbij: twee goudgeschilderde wandlusters, reliëfs 37 x 27 cm,€ 55
5301Driedelig marmeren en composiet klokkenstel met zonneslinger, de geëmailleerde wijzerplaat met bloemenguirlandes, Frankrijk, 19e eeuw -bobèches ontbreken, uurwerkbevestiging aan kolommen opnieuw aangezet, kleine defecten, geen sleutel-, afmeting klok 40 × 20 × 12 cm€ 95
5302Paar taupe aardewerk vazen, 44 × Ø 19 cm€ 55
5303Delfts aardewerk bliksembord in Imari-kleuren, gemerkt APK, Pieter Kocx, de Grieksche A, 18e eeuw -chips-, daarbij twee Delfts aardewerk borden, uitvoering De Porceleyne Fles, 20e eeuw, Ø 40 cm€ 95
5304Gepatineerd metalen beeld: schoorsteenvegertje, modern, 30 × 11 × 6 cm€ 45
5305Verzameling glazen flessen, waaronder enkele met etiket of merken in reliëf€ 80
5306Negen gietijzeren borderhekjes, 23 × 22 cm€ 190
5307IJzeren boekenpers, persvlak 25 × 37 cm€ 110
5308Regulateur in notenhouten kast, Willem III -enkele profieltjes en hangornamentjes ontbreken, kapornament van later datum-, 135 × 44 × 19 cm€ 55
5309Beschilderde tinnen kraankan, tinnen cloche -deuk-, vierpas tegeltableau: vogelkooitje, etc., hoogte kraankan circa 40 cm€ 80
5310Divers plateel: tabakspot, bloemensteker, hangende cache-pot etc. -enkele kleine beschadigingen-, 22 × Ø 20 cm€ 120
5311Divers verzilverd: paar zuilvormige kandelaars, ronde koektrommel op onderschotel -deksel met krassen-, zes hexagonale schaaltjes op pootjes, twee ronde dienschaaltjes met losse bodem, twee ovale dienschalen, twee ovale dienbladen en rechthoekig dienblad, hoogte kandelaars 14,5 cm€ 60
5312Zeven keramische objecten waaronder dekselvaas (het deksel is los van de vaas gefotografeerd), voornamelijk jaren '80-'90 -gebruikssporen-€ 50
5313Makkumer aardewerk luiermandje met ijsgezicht -chipje-, 5,5 × 20 × 20 cm, en wandplaquette in de vorm van een vogelkooi -schilfers-, 26 × 27 cm€ 80
5314Divers kleingoed, waaronder: menora, koperen ketel, twee stoven en ingelegde fotolijst€ 55
5315Vier gelithografeerde bewaarblikken, waaronder een kerstblik, en blokkendoos: 16,5 × 16,5 cmNot sold
5316Grote keramische kom met zeegroen granaatappeldecor, en keramische kom met blauw-groen granaatappeldecor, uitvoering Los Arrayanes, Granada, Spanje, 19 × Ø 38,5 cm€ 45
5317Comtoise met vouwslinger, de latoenkoperen frontplaat met decor van hoorn des overvloeds, adres: Chazot à St. Felicien, Frankrijk 20e eeuw, 43 × 27 × 15 cmNot sold
5318Verzameling divers keramiek: cache-pots, flesjes, schaaltjes, vaasjes, gemberpotjes en grote vaas, alle uitvoering Mobach, Utrecht -gebruikssporen-, 26 × Ø 25 cm€ 85
5319Houten kistjes, glas-in-lood raampjes, kandelaartjes etc., -enkele kleine defecten-, 17 × 35 ×25 cm€ 60
5320Drie sculpturen: geabstraheerde zandstenen vrouwenfiguur, twee abstraheerde gezichten op stuk zandsteen, en hoofd van gips, die laatste verso onduidelijk gesigneerd, alle tweede helft 20e eeuw, hoogte stuk met twee gezichten 37 cm€ 80
5321Postzegelverzameling: Wereldnatuurfonds / WWF, in bewaaralbumsNot sold
5322Aneroïde barometer en alcoholthermometer in vruchtenhouten kast met kerfsnededecor, 20e eeuw, 57 × 29 cm€ 30
5323Houten boegsteven in de vorm van figuren, met resten van polychromie, Asmat, Papoea-Nieuw-Guinea, hoogte 81 cmNot sold
5324Porseleinen schotel met bloemdecor, uitvoering Arzberg, porseleinen déjeuner met bloemguirlandedecor, uitvoering Fürstenberg, etc., schotel: Ø 32,5 cm€ 30
5325Zespersoons porseleinen theeservies met vogeldecor op roze fond, glazen tazza, twee glazen zuurpotjes, en koekdoos op schotel -schotel rond open gezaagd-, theaterrekwisieten bij de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars€ 130
5326Acht Delfts aardewerk tegels met blauw-witte decors van herders en herderinnen, Delfts aardewerk tegels met decors van bloemenvaas, zeemeermin, engeltje en hond in ring, en zeven tegelfragmenten in ronde lijstjes,18e eeuw -defecten-, 13 × 13 cm€ 70
5327Verzilverd bestekgedeelte, uitvoering WMF, bestaande uit: 18 dinervorken, 19 dinermessen, 18 dinerlepels, 18 dessertvorken, 17 dessertmessen, 18 dessertlepels, 24 taartvorkjes, 19 theelepels en 9 diverse dienlepelsNot sold
5328Staand horloge in eiken kast, de geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers en secondeaanduiding, onderin een kastje, eerste helft 20e eeuw, -sleutel van het kastje ontbreekt, 195 × 43 × 23 cm€ 80
5329Gitaar met inlegwerk, uitvoering Cimar, eind 20e eeuw€ 30
5330Anton Lourens (1938-2007), zeilschepen op woelig water, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 60 × 90 cm€ 110
5331Theodoor Goedvriend (1879-1969), stilleven met mandarijn en sinaasappel, olieverf op schilderskarton, r.o. gesigneerd -craquelé-, 47,5 × 37,5 cm€ 50
5332Paar blauwgeglazuurde aardewerk pijnappels, 33 × Ø 18 cm€ 30
5333Viool met strijkstok in koffer, draagt label 'Compagnon' -strijkstok en viool niet bespannen, staartstuk los-, corpuslengte 30 cm€ 85
5334Lichtgrijze stalen medicijnkast met beglaasde deuren, uitvoering Gispen -lichte gebruikssporen-, 136 × 100 × 41 cmNot sold
5335Diverse schelpen€ 65
5336Verzameling Barbiepoppen en toebehoren, deels met originele doosNot sold
5337Houten babydraagzak, Dayak, Borneo, 45 × 40 cm, daarbij een dekseldoos in de vorm van een woning, 35 × 31 × 44 cmNot sold
5338Langwerpig Perzisch kussen en zadeltas, beide Belouche, 118 × 44 cmNot sold
5339Eiken panelenkist, 18e/19e eeuw, 71 × 11 × 50 cm€ 40
5340Eiken kist met smeedijzeren beslag en monogram 'KS', Hollands, 20e eeuw, 61 × 115 × 64 cmNot sold
5341Engels staand horloge met donkergebeitste gesneden eiken kast, uurwerk adres: Robert Scholfield, Rochdale, uurwerk tweede helft 18e eeuw, in 20e-eeuwse kast, 216 × 48 × 28 cmNot sold
5342Martin Lenterman (1910-?), de boswandeling, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 70 × 90 cm€ 35
5343Frans Baaijens (1896-1970), beukenlaan in de herfst, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -kleine restauratie linksboven-, 60 × 80 cm€ 70
5344Mahonie wandvitrinekast met witgeschilderde binnenzijde, Hollands, 20e eeuw -gebruikssporen-, 70 × 71 × 19 cm€ 20
5345Eiken brievenkist met twee inktpotten en pennenvak in het interieur, 19e eeuw€ 130
5346Notengefineerd wandvitrinekastje, tweede helft 19e eeuw, 73 × 70 × 22 cm€ 30
5347Vijf polychroom aardewerk 'Toby jugs', Staffordshire, Engeland, 19e eeuw -gebruikssporen-, 24 × 16 cmNot sold
5348Glasserviesgedeelte: glazen, karaffen, flesjes, etc. -enkele kleine beschadigingen-, 20 × Ø 22 cm€ 65
5349Twee paar messing embrasses, Frankrijk, 19e eeuw, 20 × 14 cm€ 45
5350Diverse schelpen€ 80
5351Verzameling H0-schaal modeltreinen en toebehoren, voornamelijk uitvoering Fleischmann€ 80
5352Hollandse School: moeder met zuigeling in interieur, olieverf op doek, l.o. gesigneerd Pieters fec., maar waarschijnlijk niet van de hand van Evert Pieters (1856-1932), 40 × 30 cm€ 60
5353Hollandse School: melkende boer, houtskooltekening, niet gesigneerd, begin 20e eeuw, 22 × 15 cmNot sold
5354Hollandse School: figuren bij watermolen, aquarel, gemonogrammeerd J.V. en gedateerd 1806, 17,3 × 22,8Not sold
5355Mogelijk Hermanus Willem Koekkoek (1867-1929), landschap met figuren, inkttekening op papier, niet gesigneerd maar met brieffragment: 'Souvenir, voor den wel... ... Heer. Docter de Ranitz als een gering bewijs mijner erkentelijkheid voor de zorgvuldige behandeling gedurende een zware ziekte, van zijn dankbare patiënt, H.W. Koekkoek', 16 × 24 cm€ 140
5356Joub Wiertz (1893-1966), boerenhoeve, pastel en krijt, l.o. gesigneerd -verbruind- 17,5 × 25 cmNot sold
5357Hollandse School: Volendammer, olieverf op doek, r.o. gesigneerd Melcher, 38,5 × 28,5 cmNot sold
5358Koloniale bronzen kraagkandelaar, Chinees gemerkt, 19e eeuw, en messing altaarkandelaar, 58 cm€ 60
5359Emil Axmacher (20e eeuw), de hooioogst, pendanten, olieverf op board, l.o. gesigneerd, 37 × 48 cmNot sold
5360Hollandse School: twee bloemstillevens, olieverf op paneel, beide ongesigneerd maar met verso label die het werk toeschrijft aan S.J. de Jonge - Wagner, 1984, 22 × 17 cmNot sold
5361Petrus Johannes Laurentius 'Pieter' Derksen (1945- 2019), boerderij, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en l.o. gedateerd '73, 20 × 33 cmNot sold
5362Jaap de Ruig (1909-1992), 'De Eem', Zuiderend', olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 × 40 cmNot sold
5363Hollandse School: korenschoven, olieverf op board, r.o. onduidelijk gesigneerd, 35 × 25,5 cmNot sold
5364Chris J.Th. Schut (1912-2000), Polders met de torens van Rotterdam in het verschiet, potloodtekening, r.o. gesigneerd en gedateerd 27 april 1961, 20,5 × 28 cmNot sold
5365Twee diverse notenhouten stoelen, waarvan één met armleuningen, beide bekleed met gobelinstof -defecten-, afmetingen grootste 110 × 66 × 72 cmNot sold
5366Gerard Cox (1864-1931), schaapsherder met kudde op de heide, pastel, r.o. gesigneerd, 66 × 98 cmNot sold
5367Zamak beeld: meisje met veldboeket, met inscriptie '190[...] A. Moreau', tweede helft 20e eeuw, op natuurstenen basement, afmetingen inclusief basement 45 × Ø 20 cm€ 40
5368Vijf kunststof koeien en één keramische koevormige spaarpot, waaronder basketballend exemplaar, uitvoering Cow Parade, begin 21e eeuw -één hoorn gelijmd-, 20 × 31 × 9 cm€ 100
5369Bronzen beeld: meisje met druivenmandje, met inscriptie 'A. Moreau', tweede helft 20e eeuw, 63 × 18 × 27 cm€ 90
5370Eiken vierdeurs kastje met gesneden kap en twee lades, Hollands, neorenaissance, 180 × 127 × 56 cm€ 130
5371George Hering (1884-1936), Volendammer, olieverf op doek, r.b. gesigneerd, 59 × 49 cm€ 375
5372German Grobe (1857-1938), aardappelschillende vrouw bij huis, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 31,5 × 33,5 cm€ 210
5373Hollandse School: wachten op de terugkeer, olieverf op board, naar Blommers, r.o. gesigneerd J. Blommers, 31,5 × 21,5 cm€ 65
5374Divers aardewerk, waaronder: memorieborden, tegels en Mobach-vaas€ 60
5375Hollandse School: landschap met huisje aan het water, olieverf op doek, niet gesigneerd, 20e eeuw, 60 × 80 cmNot sold
5376Jos (Joseph) De Swerts (1890-1939), stilleven met fruit, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '29 -craquelé, verdoekt-, 54,5 × 76 cm€ 230
5377Delfts aardewerk schotel met polychroom bloemenmanddecor, 18e eeuw -randschades-, Ø 30,5 cm€ 35
5378Roland Larij (1855-1932), portret van een man met baard en muts op, olieverf op paneel, r.o. gemonogrammeerd, 46 × 35 cm€ 95
5379Johannes Leonardus Kleintjes (1872-1955), schrijvende vrouw aan tafel, olieverf op triplex, r.o. gesigneerd -verf op plekken dun-, 42,5 × 51 cm€ 425
5380Hollandse School: Zeeuws interieur, olieverf op doek, r.o. gesigneerd EJA Oosterman, circa 1900 -gedoubleerd-, 45 × 65 cmNot sold
5381Mahonie wolwinder, 19e eeuw, hoogte 111 cm€ 50
5382Naaldhouten penkandelaar met resten van vergulding -pen ontbreekt-, 60 cm€ 45
5383Divers tin, waaronder: klepkannen, boterpotten en trechter€ 80
5384Eiken kastje, het deurtje beslagen met messing reliëf: boerentafereel, tweede helft 20e eeuw, 101 × 100 × 38 cm€ 95
5385Vijf Hindelooper beschilderde voorwerpen: kapstok, halvemaantafeltje met twee compartimenten onder het blad, krukje, wc-rolhouder, en vat, laatstgenoemde gemonogrammeerd HB, 20e eeuw, hoogte kapstok 195 cm€ 100
5386Beddenpan, het opengewerkte messing deksel met bloemenvaasdecor, 112 × Ø 33 cmNot sold
5387Jan Holtrop (1917-1995), 'Wilgen aan de Eem', olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 43 × 57,5 cm€ 400
5388Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968), 'Plas te Kortenhoef', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en verso gedateerd 1944, 40,5 × 60,5 cm€ 90
5389Schilderij: vrachtwagen op de akkers, olieverf op doek, r.o. gesigneerd Simonis en gedateerd '47, 50 × 60,5 cm€ 80
5390Spiegel in mahoniegefineerde lijst, empire-stijl, circa 1900, 76 × 62 cmNot sold
5391Eiken armstoel, de poten verbonden door regels, 19e eeuw -gebruikssporen-, 13 × 63 × 43 cm€ 50
5392Jaap de Ruig (1909-1992), 'Een winteravond, jaagpad langs de Eem', olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 × 60 cm€ 40
5393Twee koperen akers, koperen dekselpan, en koperen kastanjepoffer€ 60
5394Driedelig Delfts aardewerk kaststel, en wandbord, alle uitvoering De Porceleyne Fles, dekselvaas 37 cm, wandbord Ø 33,5 cm€ 150
5395Eiken tweedeurs poortkast met gesneden geteld gelddecor, eind 18e eeuw -aanpassingen en restauraties-, 196 × 151 × 68 cmNot sold
5396Diverse Hindelooper beschilderde objecten: kleerhangers, wc-rolhouder, twee dienbladen, spiegeltje, wandkastje, etc.€ 30
5397Mahonie klapbuffet met tinnen spoelbak en kariatiden, het geheel op leeuwenpoten, Hollands, empire -gebruikssporen, krimpscheur-, 95 × 125 × 57,5 cm€ 95
5398Eiken pokastje met roffeldeurtje en lade, 19e eeuw -afwerking bovenblad wat schraal-, 67 × 46 × 30 cm€ 90
5399Koerdisch kussenfront Mossoul, herkomst: Firma F.M. Janssen, 100 × 112 cm€ 65
5400Kleine eiken bolpoottafel, 19e/begin 20e eeuw -gebruikssporen-, 74 × 110 × 71 cmNot sold
5401Uitklapbare mahonie bibliotheektrap met vier treden, geschikt voor ophangsysteem -gebruikssporen-, uitgeklapt 94 × 40 × 23 cm€ 65
5402Koperen kolenemmer, twee messing kolentangen en een blaasbalg€ 30
5403Eiken halbankje met twee deurtjes, barokstijl, eind 19e/20e eeuw -beetje speling in armleuningen-, 98 × 117 × 55 cm€ 60
5404Driedelig aardewerk kaststel met wybertjesdecor, -knop dekselpot gelijmd-, porseleinen tête-à-tête, en diverse aardewerk en porseleinen borden, hoogte kaststel 31,5 cm€ 65
5405Laag eiken boekenkastje met gecanneleerde stijlen, Hollandse renaissance-stijl, 20e eeuw, 80 × 114 × 28 cm€ 130
5406Twee polychroom beschilderde houten lokeenden, 20e eeuw -defecten-, 20 × 34 × 16 cm€ 30
5407Vier Delfts aardewerk tegels: twee bloemvazen, schutters, en vliegeraars, 17e eeuw, gezet in houten lijst -één gebroken-, 17 × 57,5 cmNot sold
540813 drinkglazen, uitvoering Royal Leerdam, in originele verpakkingen, afmeting verpakking 25 × 10,5 × 10,5 cm€ 30
5409Porseleinen servies, decor Versailles, uitvoering Rosenthal, bestaande uit: twaalf dinerborden, elf diepe borden, tien ontbijtborden, twee bedekte terrines -één dekselknop met defect-, spoelkom, twee dekschalen, en een saucièreNot sold
5410Turks dorpstapijt, eerste helft 20e eeuw, Turkmeense pendjerelik Tekke, en Perzisch tapijtje Afshar, 145 × 102 cm, 36 × 190 en 38 × 41 cm€ 80
5411Mahonie klapbuffet met twee lades en twee deurtjes geflankeerd door zuilen, Hollands, biedermeier, uitgeklapt 150 × 121 × 55 cm€ 200
5412Eiken Mechelse buffetkast, de vier deuren met rijk gesneden medaillons, eind 19e eeuw, 239 × 140 × 58 cmNot sold
5413Twee aardewerk lampetstellen met gouden bies, uitvoering Sphinx, Maastricht -gebruikssporen-, hoogte kan 31 cm, bassin Ø 38 cmNot sold
5414Kopergravure: 'Het Rokin met De Beurs', circa 1760, 29 × 38 cm€ 35
5415Gezicht op Rotterdam. Reproductie van een deel van de Maaskaart uit 1666. Ingelijst -breuk in het glas-, 31 × 144 cmNot sold
5416Hollandse School: ijsgezicht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd H. de Hoog en gedateerd 2007, 60 × 90 cm€ 120
5417Hollandse School: wintergezicht, olieverf op doek, l.o. gesigneerd H. de Hoog en gedateerd 2001, 70,5 × 60 cm€ 120
5418Impalagewei op houten achterplaat, 41 cm hoog€ 45
5419Willem de Zwart (1862-1931), Werken in de schuur, aquarel, l.o. gesigneerd, 34,5 × 24,5 cm€ 140
5420Johannes de Vouw (1660-1707), Gezicht op het hoofd van de Oudehaven te Rotterdam, gemerkt, circa 1694-1695, 18,5 × 25 cmNot sold
5421Kaart van West-Nederland: 'Les provinces de Hollande et d'Utrecht', George Louis, 1767, 24 × 17,5 cm€ 85
5422Eiken armstoel, de armleuningen met leeuwenkoppen, staand op gedraaide poten met tussenregel, 18e eeuw -droogtescheur door rugleuning, oude houtwormgaatjes-, 111 × 60 × 58 cmNot sold
5423Bronskleurig metalen klokkenstel met druiventrosdecor, adres: Ferrand à Tours, 20e eeuw, 34 × 39 × 14 cm€ 100
5424Beschilderd houten penantkastje met gebogen front, midden 19e eeuw -beschildering niet origineel, sleets-, 96 × 102 × 45 cmNot sold
5425Mahonie fauteuil met opengewerkte armleuningen en floraal geborduurde bekleding, eerste helft 20e eeuw -gebruikssporen, enkele defecten aan armleuningen-, 90 × 54 × 50 cmNot sold
5426Divers modern keramiek, waaronder: Mobach en Gert de Rijk€ 60
5427Witgelakte tafellamp met pijnappel in de stam, modern, 86 × Ø 51 cm€ 25
5428Eiken en deels notengefineerde kussenkast, 20e eeuw, 181 × 166 × 59 cmNot sold
5429Messing staande petroleum vloerlamp en petroleum tafellamp met blauw glazen reservoir, hoogte vloerlamp 155 cm€ 80
5430Twee tafelklokken, beide in notenhouten kast, één adres: Junghans, 45 × 25 × 15 cm€ 75
5431Eiken kabinet met opstand, de bovenkast met gefacetteerde ruitjes, de onderkast met twee lades en twee deurtjes, 20e eeuw, 194,5 × 120 × 47,5 cmNot sold
5432Koperen kraagkandelaar, Indonesië, 18e/19e eeuw -deukjes-, 27 × Ø 15 cm€ 60
5433Divers grafiek in lijstjes, waarvan vijf kopergravures: Groene Burgwal, en gezicht op de Amstel, Amsterdam, stadhuis Utrecht, Lakenhal, en de Champs-Elysées, daarbij: houtblokdruk van de inhoud van een medicijnkist, r.o. onduidelijk gesigneerd, afmetingen grootste 15 × 20 cm€ 30
5434Vier diverse messing blakers en een kandelaar met grote schotelvormige basis€ 45
5435Twee beukenhouten kinderstoelen met verstelbare rugleuningen en velours bekleding -gebruikssporen-, 88 × 48 × 44 cm€ 100
5436Drie kleurenlitho's: schelpen, uniform ingelijst -verbruiningen in papier-, 17 × 13 cm€ 30
5437Gravure: plattegrond van de stad Zieric-zee, gravure: De Nederlandsche Stad- en Dorp-beschrijver, 't Dorp IIselmonde, en gravure: Overblyfzels van 't Klooster Bethlehem, 40 × 26,5 cm€ 30
5438Facsimile: 'Het diaconie gebou gestigt uyt de erffenisse op bevel en ter gedagtenisse van Wylen den Ed. Heer & Mr. Ian Corver & Vrouwe Sara Maria Trip, 1723.', 20e eeuw, 121 × 79 cmNot sold
5439Twee tekeningen: Edgard Farasijn (1858-1938), boerenvrouw, zwartkrijt tekening, r.o. gesigneerd, 23 × 17 cm, en Louise Ibels (1891-1965), een figuur, gewassen inkttekening, r.o. gesigneerd, met opdracht aan de Nederlandse kunstenaar Kees van Urk, 26,5 × 17 cmNot sold
5440Russische doosjes en religieuze matroesjkapoppen, daarbij lepeldoosje en kist, 23 × 45 × 30 cm€ 45
5441Eiken blaasbalg met gestoken decor: Hyacinthus met daarboven Zephyros, 61,5 × 20 cm€ 200
5442Mahonie tafel op gedraaide poot, biedermeier -vlek en krassen in blad, klapmechanisme vastgemaakt-, 74 × 106 × 113 cmNot sold
5443Driehoekige mahonie speeltafel, het openklapbare blad bekleed met groen vilt, Louis Seize-stijl, 19e eeuw, uitgeklapt 72 × 85 × 85 cmNot sold
5444Vier mahonie gekleurde stoelen -bekleding gevlekt-, 97 × 53 × 46 cm€ 100
5445Vier koperen bakken, daarbij: tinnen kan en schotel -gebruikssporen-, 36 × 29 cmNot sold
5446Zeshoekige houten kakstoel op wielen, de panelen beschilderd met bloemstillevens, 93 × 53 × 48 cm€ 25
5447Perzisch tapijt Afshar met bloemdecor, circa 1900, 192 × 146 cm€ 180
5448Eiken toilettafelmeubel met twee beweegbare spiegels, circa 1920, 162 × 137 × 37 cm€ 100
5449Bronskleurige metalen klok, en paar bronskleurige metalen beelden: 'L'electricité' en 'La vapeur' -alle met lichte slijtages-, hoogte circa 47 cm€ 120
5450Zamak beeld: vrouw met twee waterkruiken op trap, naar Dominique Alonzo (begin 20e eeuw), modern, 60,5 × 23,5 × 15 cm€ 40
5451Drie schoorsteenpendules, waaronder bakelieten exemplaar -gebruikssporen-, 21 × 39 × 12 cmNot sold
5452Schoorsteenpendule in deels coromandelgefineerde eiken kast, met gecontourneerde messing wijzerplaat, Junghans uurwerk, Amsterdamse School -gebruikssporen, fineerschade-, 27 × 36 × 14 cmNot sold
5453Schoorsteenpendule in deels coromandelgefineerde eiken kast, Junghans uurwerk, op achterzijde met plaatje: Fa. J.C. Duursma, Horlogerie, Utrecht, Amsterdamse School, 26 × 44 × 12,5 cm€ 130
5454Eiken vierdeurs kabinet, 20e eeuw -lichte gebruikssporen-, 185 × 156 × 51 cm€ 80
5455Paar gebeitste hardhouten panelen: pauw in tuin, en fazant in landschap, beide met lijst van dun messing in reliëf, 20e eeuw, 73 × 114 cm€ 400
5456Jean Cocteau (1889-1963), 'Alfred de Musset en George Sand in Venetië', litho 63/150, l.o. in potlood gesigneerd en gedateerd '51, 68 × 54 cm€ 60
5457David Lavington (1951), 'Lily', litho 70/70, r.o. gesigneerd, 52 × 38 cm€ 40
5458Reclameplaat uit tijdschrift in lijst: 'Rijwielen-Tentoonstelling', 1895, 35 × 25 cm€ 40
5459Edith Pijpers (1886-1963), 'Volksvrouwen', houtsnede, niet gesigneerd, later met potlood gemonogrammeerd, 53 × 37 cmNot sold
5460Engelina Reitsma-Valença (1889-1981), 'Portret Ina Boudier-Bakker', ets, gemonogrammeerd in de plaat, gedateerd 1959, r.o. gesigneerd in potlood, 24 × 17,5 cmNot sold
5461Grada Bouman (1929-2019), stilleven met stolp, aquarel, r.o. gesigneerd, 54 × 38,5 cmNot sold
5462Twee metalen stoelen met pitrieten rug en zitting, model SE05, ontwerp Martin Visser, uitvoering 't Spectrum, jaren '70, 80 × 46 × 43 cmNot sold
5463Lot digitale barometers, veelal Jacob Jensen€ 70
5464Gefacetteerde spiegel in mahonie lijst, bekroond door gesneden lijn en medaillon, jaren '30, 160 × 83 cmNot sold
5465Abstract schilderijtje, email op metaal, jaren '60, 14 × 18 cm€ 210
5466Mahonie jardinière, de panelen rondom de bak met rivierdecor, tweede helft 20e eeuw -gebruikssporen-, 80 × 80 × 27 cm€ 100
5467Messing chocoladekannetje, uitvoering J.K.C. Sneltjes, Haarlem, en twee messing komfoortjes, begin 20e eeuw, kannetje 12 × Ø 9 cm€ 50
5468Trapeziumvormige coromandelgefineerde eiken schoorsteenpendule met messing cijfers, Amsterdamse School -gebruikssporen, slijtage-, 22 × 45 × 14 cmNot sold
5469Messing cache-pot, messing olielamp, en Amsterdamse School-kleedje, 138 × 87 cmNot sold
5470Groengepatineerd metalen beeldgroepje: vrouw met vogel in haar hand, vergezeld door twee honden, op marmeren basement, gesigneerd Limousin, tweede kwart 20e eeuw -vingertje afgebroken-, 33 × 59 × 15 cmNot sold
5471Eiken kist met gestoken front, Hollands, 18e eeuw -scharnier los-, 69 × 120 × 55 cm€ 70
5472Albert Hahn (1877-1918), 'Onder zwart régime', map met '12 karikatuur-teekeningen' (kleurenlitho's): spottende aanklachten tegen het kabinet van dr. Abraham Kuyper, uitgegeven bij Abraham Soep, Amsterdam, 1904-1905, 44 × 34 cm€ 110
5473Schoorsteenpendule in eiken kast met messing cijfers, Amsterdamse School -gebruikssporen-, 23 × 32 × 11 cmNot sold
5474Pieter E. Stolp (1920-2002), menselijke vormen, zeepstenen sculptuur, 32 × 13 × 10 cm€ 60
5475Eiken- en coromandelgefineerde tafelklok met deels gepatineerde bronzen wijzerplaat, circa 1920, 26 × 30 × 13 cm€ 100
5476Eiken boekenkast met deels beglaasde deuren, jaren '30, 132 × 89,5 × 31 cm€ 210
5477Zes keramische koekjespotten met metalen monturen, één in de vorm van een radio, Duitsland, 20e eeuw -gebruikssporen, craquelé, enkele haarlijntjes en kleine defecten- 12 × 18 × 23 cm€ 130
5478Drie stuks aardewerk: paarse balustervormige vaas, uitvoering Plazuid, polychroom geglazuurd oorkannetje, gemerkt Kamo, en blauw lusterglazuur vaasje met drie appliques, beide uitvoering Mobach, Utrecht, hoogte grootste 23 cm€ 60
5479Staande eenlichts tafellamp met hoge glas-in-loodkap in Tiffany-stijl, tweede helft 20e eeuw, 44 × Ø 21 cm€ 120
5480Metalen bureaulampje, 32 × 23 × 23 cm€ 85
5481Zwartgepolitoerd mahonie eendeurs kastje met uittrekbare schappen en gecanneleerde stijlen, staand op bolpootjes, eind 19e eeuw -gebruikssporen-, 81 × 60 × 41 cm€ 50
5482Donker metalen bureaulamp met geplooide stof in de kap, op onderzijde gemerkt 'fort', tevens te gebruiken als wandlamp, jaren '20, 30 × 23 × 17 cm€ 65
5483Twee boeken, Shakespeare: 'De storm', en 'De koopman van Venetië', beide met ingeplakte platen, respectievelijk naar Edmund Dulac en James D. Linton, gelimiteerde uitgaves nr. 124/325 en nr. 255/325 -beide met bruine vlekjes-, 33 × 27 cm€ 80
5484Eiken bureau met coromandel handvatten, onder het blad twee kastjes, uitvoering Meubelfabriek L.O.V. Oosterbeek -gaatje in bovenblad, sleetse plekken in lak-, 78 × 135 × 75 cm€ 150
5485Eiken spijlenstoel, staand op gedraaide poten, Engeland, 20e eeuw, 89 × 42 × 49 cm€ 20
5486Boek: Atlas van Fouquet. 103 afbeeldingen van de wyd-vermaarde koopstad Amsterdam. Facsimile. 1967. Oblong folio. Oorspr. kartonnage, 39× 52 cm€ 30
5487Koper en messing kandelaar, het decor met vloeiende lijnen, art nouveau, circa 1900 -defecten-, 21,5 × Ø 12 cm, en twee presse-papiers, uitgegeven door Rolls Royce, modern, 20,5 × 7 cm€ 120
5488Gebogen beuken paraplustandaard met blikken onderbak, uitvoering Thonet, begin 20e eeuw -krulornamenten aan onderzijde ontbreken-, 75 × Ø 41 cm€ 60
5489Drie handgeweven tapijtjes, 66 × 62, 110 × 59 en 116 × 32 cm€ 45
5490Ronde eiken bijzettafel op zes poten, tweede/derde kwart 20e eeuw, 72 × 65 cm€ 130
5491Rond eiken rooktafeltje, het blad beslagen met messing in reliëf: dieren en geometrische patronen, tweede kwart 20e eeuw, 65 × Ø 45 cm€ 50
5492Gebronsd metalen hanglamp met roze glazen kap, modern, 32 × Ø 30 cmNot sold
5493Vier kunststof koeien waaronder 'Moo Jersey Diner' uitvoering Cow Parade, begin 21e eeuw -wit kunststof iets vergeeld-, 34 × 25 × 18 cm€ 110
5494Gezwart houten boekenkastje met één ronde zijde, art deco -deurtje aan onderzijde ontbreekt-, 56 × 61 × 34 cmNot sold
5495Donkergebeitste achthoekige eiken salontafel met etagère tussen de poten, 20e eeuw, 68 × 78 × 79 cm€ 35
5496Drie kleine bijzettafeltjes, twee van eikenhout en één van beukenhout, 51 × Ø 35 cm€ 30
5497Petrus van Gils (1879-1953), zeven schilderijen: scènes van in en rond het huis, zes marouflages en een krijttekening, afmetingen krijttekening 18 × 23,5 cmNot sold
5498Rechthoekig bijzettafeltje met opstaande zijkanten en ingelegd met geometrisch decor, l.o. gesigneerd Guy, art deco, 44 × 72 × 42 cm€ 160
5499Koerdisch tapijt met vogeldecor -beetje sleets-, 190 × 129 cm€ 80
5500Staande klok, met adres 'Hertz', de gedrukte wijzerplaat voorzien van tekst 'Tempus Fugit', modern, 201 × 55 × 36 cm€ 100
5501Bruinlederen relaxfauteuil met los hoofdkussen, elektrisch, modern, 112 × 77 × 100 cmNot sold
5502Zwarte lederen fauteuil met afritsbare kussens -licht sleets-, 80 × 90 × 95 cmNot sold
5503Vijflichts bronzen hanglamp met draak tegen de getorste stam, 100 × Ø 90 cm€ 30
5504Vijflichts goudkleurig metalen plafondkroon met kristallen, modern, 20 × Ø 44 cm€ 160
5505Zeslichts zakkroon, hoogte zonder ophanging 79 cm, Ø 33 cm€ 80
5506Schemerlamp met porseleinen en goudkleurige voet, en drie lampvoeten, hoogste 60 cm€ 65
5507Vierkante perspex bijzettafel met glazen blad en verchroomde hoeken -krasjes-, 70 × 70 × 45 cmNot sold
5508Zes geel-bruine aardewerk kannen, en een glazen kom op poot, alle Frankrijk, 19e eeuw -aardewerk met chips-, hoogte 18 cm€ 75
5509Vier diverse elektrische klokken€ 30
5510Zuilvormige messing lampvoet, 53 × 16 × 16 cm€ 140
5511Vier bladen met Arabische teksten en voorstellingen, India en Perzië, 19e eeuw, grootste 20 × 11 cm€ 95
5512Goudkleurige metalen salontafel met glazen blad en schap, uitvoering Pierre Vandel, Parijs, jaren '70 -gebruikssporen, krasjes, twee chips uit één blad-, 41 × 75 × 124,5 cm€ 80
5513Hanna Mobach (1934), drie gemodelleerde tegels met abstracte composities, waarvan twee gemonteerd op metalen plaat, verso gesigneerd op label, grootste tegel 38 × 38 cm€ 40
551431 aardewerk tegels in houten lijsten met diverse polychrome decors,19e/20 eeuw, 13 × 13 cm€ 100
5515Metalen wandrekje, bestaande uit: vier zwarte draadijzeren muurbeugels, negen korte schappen, een korte lectuurbak, twee lange schappen en een lang schap met opstaande rand, uitvoering Drentea -gebruikssporen-€ 50
5516Roomkleurige metalen salontafel met gouden bies en twee glazen bladen, eind 20e eeuw -krasjes, gebruikssporen, chip uit één blad-, 125 × 75 × 41 cm€ 40
5517Fauteuil met gecapitonneerde bruin lederen bekleding -één knoop mist, sleets-, 64 × 78 × 90 cmNot sold
5518Donkerbeige lederen elektrisch verstelbare fauteuil op aluminium onderstel, model Sorisso, uitvoering Prominent -nieuwstaat-, 114 × 71 × 70 cm€ 250
5519Gesatineerd glazen eierlamp met geslepen sterdecor, eerste helft 20e eeuw, 46 cm€ 50
5520Messing hallantaarn met glazen ruitjes, 100 × 39 × 39 cm€ 80
5521Duitse staande 'rondkop' in donkergebeitste eiken kast met snijwerk, 20e eeuw, 217 × 54 × 31 cm€ 190
5522Zwarte lederen bank, met afritsbare kussens -licht sleets-, 202 × 90 × 80 cmNot sold
5523Twaalflichts geëlektrificeerde messing bolkroon, 69 × Ø 65 cm€ 40
5524Opaline hanglamp aan vernikkeld montuur, midden 20e eeuw, 106 × Ø 27 cm€ 40
5525Beukenhouten naaigarenkastje met affiche op de zijkanten -krimpscheur in bovenblad-, 45 × 46 × 43 cm€ 270
5526Beukenhouten salontafel met glazen blad en etagère van gekruiste latten tussen de poten, laatste kwart 20e eeuw, 53 × 60 × 60 cm€ 80
5527Eerste Wereldoorlog: vijf affiches. 1915-1920. Circa 120 × 80 cm. 1) Steinlen 'Journée du poilu', lithografie; 2) G. Capon 'L'Association générale des mutilés de la guerre', chromolitho; 3) L. Jonas 'Compagnie algérienne: 3e emprunt de la Défense Nationale', chromolitho; 4) B. Chavannaz 'Souscrivez à l'emprunt, Crédit Commercial de France', chromolitho; 5) W. Mainerbe 'Préparation de la jeunesse française au service militaire', chromolitho -licht rafelig langs de randen; scheur inNot sold
5528Vierkante perspex salontafel met rookglazen blad -krasjes, schroeven met roestvorming-, 92 × 92 × 36 cmNot sold
5529Elf gesatineerd persglazen lampenkapjes, en drie afwijkende€ 25
5530Venetiaanse glazen hallamp gevangen in metalen montuur, 19e eeuw, hoogte inclusief ketting 55 cm -defect-€ 170
5531Bruine lederen bank met twee losse armkussens, uitvoering De Sede, Zwitserland, eind 20e eeuw -gebruikssporen-, 227 × 82 cm€ 250
5532Aluminium booglamp met witte kunststof kap, op rechthoekige witmarmeren voet -gebruikssporen-, 200 × 130 × 40 cm€ 45
553323 boeken over de VOC. Verschillende formaten (12 gebonden). Geïllustreerd. Onder andere P. van Wiechen, 'Vademecum van de Oost- en Westindische Compagnie'. 2002; 'De Oost-Indische Voyagie van Wouter Schouten (1658-1665)'. (Uitgeg. d. M. Breet). 2003; L. Wagenaar, 'Galle, VOC-vestiging in Ceylon'. 1994€ 90
5534Naaldhouten buffetkast, met opklapbare bladen, ontwerp en uitvoering Kropholler, afkomstig uit het bezit van de Amsterdamse arts B.P. Sormani, ingeklapt gemeten 170 × 114 × 41 cm€ 1000
5535Paar tafellampen, op de voet een messing kraanvogel, modern, hoogte 56 cm€ 140
5536Schoorsteenpendule in halfronde eiken kast, Art Deco -gebruikssporen-, 22 × 27 × 13 cmNot sold
5537Verzameling keramische inktpotten en inktstellen, 20e eeuw -gebruikssporen, chipjes etc.-, 11 × Ø 17 cm€ 45
5538Paar gehamerd koperen boekensteunen, aardewerk brievenhouder met grijs-oranje glazuur -chipjes-, en glazen vaasje, de laatste ontwerp Andries Dirk CopierNot sold
5539Negen dikwandige glazen kommen in verschillende kleuren, uitvoering Kosta Boda, Zweden, modern -lichte gebruikssporen-, 9 × 17 cm€ 110
5540Donkergebeitste eiken bijzettafel, tweede kwart 20e eeuw, 70 × 60 × 49 cm€ 30