Nr. | Omschrijving |
Hamerprijs |
5001 | Vier gravures in twee lijsten: schelpen -één lijst met gebroken glas-, lijsten 36 × 24 cm | € 40 |
5002 | Spiegel in deels vergulde lijst, eind 19e/20e eeuw -defecten aan lijst-, 121 × 70 cm | Not sold |
5003 | Paar messing oogstkandelaars, 19e eeuw, ±60 cm | € 375 |
5004 | Verguld messing kolompendule, tweede kwart 19e eeuw -delen ontbreken, defecten-, 36 × 19 × 11 cm | € 290 |
5005 | Chinese rood-goud lakwerk reliëfvoorstelling: bejubeling van een krijgsheer, 20e eeuw, 39 × 18 × 4,5 cm | Not sold |
5006 | Mahonie speeltafeltje met gecontourneerd blad, waaronder een opbergvak, staand op cabriolepoten, Hollands, tweede helft 19e eeuw -het groene vilt op het blad defect-, 79 × 83 × 41,5 cm | € 80 |
5007 | Deels ingekleurde gravure Holland: 'Comitatus Hollandiae tabula pluribus locis recens emendata a Nicolao Visscher', Nicolaas Visscher, Amsterdam, 1648 -gaatje-, 46 × 56 cm, en ingekleurde opticagravure Rotterdam: 'Gezigt van de Ost-Poort der stadt Rotterdam, te zien van binnen de stadt', Georg Balthasar Probst, circa 1750, 30 × 42,5 cm | € 100 |
5008 | Koperen doofpot en messing kolenbak | € 25 |
5009 | Paar pendantportretten: echtpaar, olieverf op doek, niet gesigneerd, tweede helft 19e eeuw -gedoubleerd-, 45,5 × 35 cm | € 140 |
5010 | Mahoniegefineerde porseleinkast met glazen schappen in de opstand, Engelse stijl, modern, 211 × 113 × 45 cm | € 80 |
5011 | Porseleinen theeserviesgedeelte met blauw-wit Saksisch decor, diverse uitvoeringen | € 65 |
5012 | Divers glaswerk en kristal, waaronder: persglazen schaal op voet, vijf groene wijnglazen en natfruittest op onderschotel | € 140 |
5013 | Diverse verzilverd: dienschalen, twee flessenbakken, en een roomstel, alle tweede helft 20e eeuw -gebruikssporen-, grootste schaal 27 × 24 cm | € 60 |
5014 | Twaalf porseleinen borden, broodschaal, en twee vleeswarenschaaltjes, de rand met bloemen en fruit, uitvoering Rosenthal, Duitsland, daarbij: kristallen natfruitschaal op onderschotel en kristallen cakeschaal -kleine chips van het kristal-, Ø 21 cm | Not sold |
5015 | Spiegel in vergulde en gehoute lijst, eind 19e/20e eeuw -defecten aan lijst-, 151 × 80 cm | Not sold |
5016 | Mahoniekleurig beukenhouten zitameublement met rode velours bekleding, bestaande uit paar fauteuils en tweezits bank, tweede helft 19e/20e eeuw | € 160 |
5017 | Louis-Marin Bonnet (1736-1793), twee vrouwenportretten, naar Boucher, kleurenetsen, en Giles Demarteau (1722-1766), vrouwenportret, naar Boucher, kleurenets -vlekken-, 29,5 × 21,5 cm, daarbij het boek: J. Adhémar 'La Gravure' | € 130 |
5018 | Wandelsabel m1912, vermoedelijk WO1, 1916-1918, gemerkt Yzerhouwer, lengte 100 cm, in stalen schede met stoffen hoes, portepée en lederen riem, daarbij: donkerblauwe kepi met incomplete kartonnen doos -kepi en sabel beide met gebruikssporen/gebreken- | € 190 |
5019 | Viermaal aquarel/gouache: damesmode, niet gesigneerd, 20e eeuw, 27 × 18 cm | Not sold |
5020 | Eduard Alexander Hilverdink (1846-1891), slotplein met figuren, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -slechte conditie, erg vuil, lijst beschadigd-, 30 × 40 cm | € 170 |
5021 | Hollandse School: stilleven met bramen, olieverf op paneel, 20e eeuw, 26 × 19 cm | € 80 |
5022 | Porseleinen cache-pot met blauw-wit prunusdecor, modern, 29 × Ø 36 cm | € 50 |
5023 | Vierdelig verzilverd koffie- en theeservies, bestaande uit: koffiepot met houten handvat, theepot met houten handvat, melkkan en suikerpot, winkeliersmerk: Harrods, Londen, Engeland -deksel koffiepot met klein deukje, krasjes-, koffiepot: 23 × 19,5 ×10 cm | € 100 |
5024 | Paar portretjes: vermoedelijk Lodewijk Christoffel Hondius (1787-1860) en Magdalena Johanna van den Bogaard (1793-1885), olieverf op paneel, midden 19e eeuw -verfverlies, krasjes, marges van lijstjes zichtbaar-, beide circa 16 × 21 cm | € 110 |
5025 | Twee aardewerk plaquettes, beide met decor: parkietjes in vogelkooi, uitvoering Harlinger Aardewerk & Tegelfabriek, modern -één met glazuurschilfer aan de achterzijde-, 15 × 13 cm | € 80 |
5027 | Tafelklokje in noten kast met galerijrandje, adres: Junghans, Duitsland, circa 1900 -kleine beschadiging aan rechterbovenhoek, ontbrekend ornamentje bovenop-, 4 × 16 × 10 cm | Not sold |
5028 | Zespersoons verzilverd bestekgedeelte, model Plutara, uitvoering BSF, bestaande uit: zes dinercouverts, zeven grote messen, aardappellepel, en soeplepel | € 40 |
5029 | Divers aardewerk en porselein, waaronder: porseleinen schaal met bijbehorende schaaltjes, vier memoriebekers Koninklijk Huis, jasperware kop-en-schotel, Herend-bakje, etc. | € 80 |
5030 | Keramisch object met blauw en bruin glazuur, bronzen beeldje: vrouwfiguur, 2/6, gemonogrammeerd MD, twee keramische objecten: kikkers op tak, marmeren slak op basement, met sticker gesigneerd Jetty Stokman-Dames, keramisch object: klokhuis met vlinder, etc., 16 × 14 × 7 cm | € 110 |
5031 | Jaap de Ruig (1909-1992), 'De toren van Nijkerk', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en op spieraam gedateerd '81, 50 × 70 cm | Not sold |
5032 | Hollandse School: portretje van een vrouw, uitgesneden uit een groter doek, marouflé, 19e eeuw of ouder -verf dungepoetst, kleine gaatjes-, 17 × 15 cm | € 40 |
5033 | Hollandse School: kippen en duiven op boerenerf, olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd, eind 19e eeuw -restauratie in het midden-, 21 × 42 cm | € 60 |
5034 | Cornelis Koppenol (1865-1946), grootmoeder met kinderen in de keuken, met wit gehoogde inkttekening, r.o. gesigneerd, 18,5 × 11,5 cm | Not sold |
5035 | Willem Jacobus Alberts (1912-1990), landschap met grazende koeien, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 49 × 29 cm | Not sold |
5036 | Openslaande spiegel in vergulde lijst, tweede helft 20e eeuw, 63 × 86 cm | € 110 |
5037 | Wortelnotenbelijmde consoleklok, de geëmailleerde cijferplaatjes met Romeinse cijfers, bekroond door Cupido, op de zijkanten Mercurius, 20e eeuw -slinger ontbreekt-, 73 × 38 × 18 cm | € 450 |
5038 | Drie ingekleurde gravures: 'De Koe-poort van binnen', 'De Hoofd-poort of Tooren te Hoorn', en 'De Wester-poort te Hoorn van buiten', door Hendrik Spilman (1721-1784), 1726, 8 × 10 cm | € 20 |
5039 | Eiken wandtafeltje met onder het blad vier lades, Engeland, 18e eeuw -blad en één ladefront defect-, 71 × 80 × 48 cm | € 120 |
5040 | Vier gravures: 'Trajectum ad Mosam'. Plattegrond in vogelvlucht perspectief. 1612. (24,5 × 34 cm); Slag op het Lanakerveld bij Maastricht. 1568. (21 × 28,5 cm); De Spaanse Furie. 1586. (21 × 28 cm), (legenda overgeplakt met een strook oude, gedrukte tekst); Aanval van de graaf Von Pappenheim bij Amby. 1632. Gravure (15 × 17 cm) op een tekstblad (Theatrum 1633). Alle 4 prenten ingelijst | Not sold |
5041 | Hollandse School: zeilschepen op het water, olieverf op board, l.o. gesigneerd E. Braspenning, 20e eeuw, 50,5 × 68,5 cm | € 50 |
5042 | Hollandse School: 'Boschuil', potloodtekening, eerste helft 20e eeuw, r.o. onduidelijk gesigneerd,11 × 8,5 cm | € 45 |
5043 | Hollandse School: portret van het stoomschip 'Gelria' van de Koninklijke Hollandsche Lloyd, aquarel, r.o. gesigneerd Thorn Leeson en gedateerd 1927, 34 × 44 cm | Not sold |
5044 | Hollandse School: winterse bosweg met paard en wagen, olieverf op doek, l.o. gesigneerd 'n[aar] L. Apol', 43 × 30 cm | € 180 |
5045 | Hollandse School: 'ruggenaakt', olieverf op paneel onduidelijk gesigneerd, verso met label die het werk toeschrijft aan een Leo van Dam, tweede helft 20e eeuw, 30 × 24 cm | € 290 |
5046 | Schilderij: bloemenstal, olieverf op doek, l.o. gesigneerd Van de Walle en gedateerd '35, 30 × 40 cm -restauratie rechts onder- | € 130 |
5047 | Facetgeslepen spiegel in bewerkte notenhouten lijst, Louis Quinze-stijl, begin 20e eeuw -kleine defecten-, 68 × 56 cm | € 20 |
5048 | Bronzen sculptuur: Arlecchino et la Commedia dell'Arte, r.a. gesigneerd Moreau, 20e eeuw, 47 × 17 × 15 cm | € 450 |
5049 | Gipsen globe op zamak onderstel, begin 20e eeuw -defecten in globe-, 43 × 26 cm | € 60 |
5050 | Twee paar mahoniekleurige bijzettafeltjes met gecontourneerde blaadjes, Engelse stijl, tweede helft 20e eeuw -lichte gebruikssporen-, 56 × 40 cm | € 120 |
5051 | Spiegel in vergulde pâte lijst met houtnerfreliëf -enige kleine defecten aan lijst-, 150 × 90 cm | € 100 |
5052 | Jos Kivits (1945), twee zeilboten voor de kust, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 × 50 cm | € 100 |
5053 | Hollandse School: scheepsportret van de 'Zeekoet', olieverf op doek, r.o. gesigneerd M. Tof en gedateerd '80, 40 × 60 cm | € 35 |
5054 | Engelse School: jonge vrouw aan de toilettafel, olieverf op board, verso gesigneerd Colin Baxter en gedateerd 1871, 24 × 28 cm | € 80 |
5055 | Vier diverse goudkleurige schilderijlijsten, modern -gebruikssporen-, grootste sponningmaat 60 × 92,5 cm | € 60 |
5056 | Hollandse School: bootje op plas, olieverf op doek, l.o. gesigneerd Th. Braskamp, eerste helft 20e eeuw, 50 × 70 cm | € 85 |
5057 | Facetgeslepen schoorsteenspiegel in bronskleurige lijst, de bovenrand met strik- en guirlandedecor, Louis Seize-stijl, 19e eeuw -kleine defecten-, 165 × 85 cm | Not sold |
5058 | Divers verzilverd: paar bedekte terrines op onderschotels, vijfarmige kandelaber, en dienschaaltje, 30,5 × 20,5 cm | Not sold |
5059 | Mahonie halvemaantafeltje met ingelegde bies en twee lades onder het blad -gebruikssporen, krasjes, enkele plekjes fineerschade-, 75 × 81 × 39 cm | € 55 |
5060 | Spiegel in mahonie lijst, 126 × 42 cm | € 45 |
5061 | Driedelig messing klokkenstel, bestaande uit een pendule en twee drielichts kandelabers, 19e eeuw -kleine defecten-, klok 43 × 20 × 15 cm | € 90 |
5062 | Mahonie ladekastje met twee opklapbare bladen, Engelse stijl, tweede helft 20e eeuw, 80 × 61 × 35 cm | € 75 |
5063 | Eiken kabinet met drie lades in de dubbelgebogen onderkast, staand op bolklauwpoten, de kap bekroond door gesneden bloemenmand, Hollands, Louis Quinze, 240 × 225 × 68 cm | € 130 |
5064 | Twee diverse tafellampen: één met opaline voet met geschilderd floraal- en vogeldecor, de andere met Chinees bronzen voet -brons gedeukt-, hoogste lamp 79 cm | Not sold |
5065 | Tafelklokje in Engelse stijl, gemerkt John Thomas, London, tweede helft 20e eeuw, 27 × 19 × 15 cm | € 70 |
5066 | Eiken secretaire met enkelgebogen onderkast, Hollands, 18e eeuw -droogtescheuren-, 103 × 116 × 48 cm | Not sold |
5067 | Mandkroon met kristallen en pegels, 115 cm × Ø 50 cm | € 120 |
5068 | Divers verzilverd, waaronder: twee cabarets, koffie-en-theeservies en paar vazen -sommige delen doorgepoetst- | € 160 |
5069 | Mahoniegefineerde 'drumtable' op driespantpoot met messing klauwtjes, onder het blad drie lades en drie faux ladefronten, Engeland, 20e eeuw, 75 × Ø 77 cm | € 60 |
5070 | Uitgebreid aardewerk serviesgedeelte met polychroom decor: Wild Apple, uitvoering Wedgwood, eind 20e eeuw, bestaande uit: elf dinerborden, elf soepborden, elf kleine borden, acht kleine soepborden, tien papbordjes, twaalf gebaksbordjes, tien crème brûléebakjes, tien koffiekop-en-schotels, zeven theekop-en-schotels, theepot, zes eierdopjes, vier diverse dekselterrines, twee saucières, twee zoutschaaltjes, roomkan, vier diverse dienschalen, en mok | € 260 |
5071 | Vier diverse Perzische, Turkmeense en Koerdische tapijtjes, grootste 100 × 55 cm | € 35 |
5072 | Ronde eiken tafel, staand op driespantpoot met wieltjes, 73 × 126 cm | Not sold |
5073 | Kleine ronde notengefineerde tafel op bolklauwpoten, 20e eeuw -enkele lichte gebruikssporen in blad-, 70 × Ø 80 cm | € 50 |
5074 | Zes eiken spijlenstoelen, begin 20e eeuw -droogtescheuren-, 91 × 45 × 40 cm | € 80 |
5075 | Chinees tapijt met uitbundig bloemdecor op steenrood fond, 365 × 273 cm | Not sold |
5076 | Chinees houten schaakspel in de vorm van mythologische figuren -krassen op bord-, bord 76 × 76 cm, hoogte koning 27 cm | Not sold |
5077 | Mahonie tafel met gecontourneerd blad op cabriolepoten, tweede helft 19e eeuw, 76 × 93 × 67 cm | € 60 |
5078 | Chinees zwart lakwerk kistje met messing slotplaat en gelukstekens in reliëf, 20e eeuw -gebruikssporen, slot bijgevoegd-, 26,5 × 56 × 27 cm | Not sold |
5079 | Groot geel poppenhuis met toebehoren, derde kwart 20e eeuw -defecten-, 83 × 53 × 82 cm | € 170 |
5080 | Mahonie hangoortafel met twee laden, 20e eeuw, 75 × 104 × 56 cm, uitgeklapt breedte 151 cm | Not sold |
5081 | Gokautomaat, uitvoering Ace Coin Equipment -interne verlichting werkt, verder niet getest-, 150 × 62 × 57 cm | € 45 |
5082 | Jukebox, model Princess Deluxe, uitvoering Rock-Ola, eind jaren '60 -niet getest-, 118 × 80 × 60 cm | € 600 |
5083 | Bruin lederen fauteuil met suède kussens -kussens een beetje versleten-, 85 × 80 × 80 cm | Not sold |
5084 | Grenen buffetkast met bordenrek, de onderkast met vier lades en drie deuren, Hollands, 20e eeuw, 219 × 233 × 62 cm | € 250 |
5085 | Twee paar aardewerk Staffordshire dogs -één met barst in rug-, 30 cm | € 60 |
5086 | Twee mahonie zandlopers met gedraaide staanders, naar 17e-eeuws voorbeeld, 21,5 × Ø 10 cm | € 80 |
5087 | Houten handschoenendoos met email beschilderde plaquette van dame in bloementuin, de rest bekleed met reliëfgedecoreerd leer, art nouveau, 7,5 × 41,5 × 11,5 cm | Not sold |
5088 | Vier klokken, waaronder schoorsteenpendule in coromandelgefineerde eiken kast, en uilvormige klok, alle 20e eeuw -gebruikssporen-, 22,5 × 34 ×13 cm | € 100 |
5090 | Porseleinen theepot met blauw-wit Zwiebelmuster, uitvoering Meissen, 20e eeuw -chipje van tuit en chipjes rondom dekseluitsparing-, hoogte 12 cm, en porseleinen trekpotje met polychroom beschilderd bloemdecor, gemerkt 'R', vermoedelijk uitvoering Volkstedt Rudolstadt, 18e eeuw -greep gelijmd-, hoogte 8,5 cm | € 60 |
5091 | Vier gietijzeren weegschalen en messing weegschaalbak met gewichten en veerunsters -gebruikssporen, roestvorming-, 20 × 47 × 26 cm | Not sold |
5092 | Delfts aardewerk wandbord, Koninklijk Huis, De Porceleyne Fles, Delft, drie aardewerk borden, aardewerk schotel met scheepsdecor, Koninklijke Tichelaar, Makkum, twee aardewerk bordjes, en aardewerk bord 'Herrijzend Nederland', Ø 35,5 cm | € 60 |
5093 | Porseleinen serviesgedeelte met polychroom strooibloemdecor, uitvoering Weimar Porzellan, Duitsland, tweede helft 20e eeuw, bestaande uit: negen dinerborden, negen diepe borden, negen dessertborden, twee terrines en één saucière | € 80 |
5094 | Vier witte metalen archiefkasten met ieder 30 kunststof laatjes, uitvoering Clen, Frankrijk -de frontjes van de laatjes zijn verkleurd, kasten sleets, overige gebruikssporen, twee sleutels bijgevoegd, één kast zit op slot-, 105 × 93 × 38 cm | Not sold |
5095 | Messing zesarmige bolkroon, 19e/20e eeuw, lengte 39 cm, daarbij: kaarsenlont en -dover aan houten stok, lengte 160 cm | € 90 |
5096 | Porseleinen serviesgedeelte met bloemdecor, uitvoering Mitterteich, Duitsland, bestaande uit: bedekte soepterrine, twee bedekte terrines, saladeschaal, vleesschaal, sauskom, twee diepe borden, vier dinerborden, twee vleeswarenschaaltjes, broodschaal, veertien ontbijtborden, botervloot, theepot, elf theekopjes, twaalf schoteltjes, melkkannetje, en taartschaal met negen taartbordjes, daarbij: 28 kop-en-schotels, waaronder uitvoering Royal Albert, zes petit-four schaaltjes, schelpvormig schaalt | € 130 |
5097 | Turkse kelim, 272 × 105 cm | € 150 |
5098 | Grenen tafel op gedraaide poten -blad met krassen, gebruikssporen-, 203 × 74 × 75 cm | € 170 |
5099 | Vier beuken armstoelen met rietbespanning, model 210R, uitvoering Thonet, en drie bijbehorende stoelen -één met defecte zitting, gebruikssporen-, 78 × 52 × 58 cm | € 450 |
5100 | Perzische kelim Kaskay, circa 1900 -enkele doorgesleten plekjes, vlek-, 305 × 153 cm | € 425 |
5101 | Onderdelen voor maken van accessoires en extra lappen stof voor kleding en rekwisieten bij de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars -programmaboekje bijgevoegd- | € 50 |
5102 | Twee messing kandelaars, Spanje, 18e eeuw, waarvan één vermaakt tot lamp | € 45 |
5103 | 19 hoeden, diverse merken, maten en materialen, daarbij een Fez, modern -enkele zeer lichte gebruikssporen, kwastje van de Fez los-, 15 × 31 × 35 cm | € 100 |
5104 | Negen diverse Venetiaanse maskers | € 130 |
5105 | Mahoniegefineerde boekenkast met drie schappen, eerste helft 20e eeuw, 165 × 214 × 37 cm | € 270 |
5106 | 14 delen: Bénézit. Dictionary of artists. Paris, Éditions Gründ, 2006. 14 delen. Oorspr. linnen. - 'First English-language edition, revised, adapted and updated; over 170.000 entries on circa 21.000 pages', herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom | € 220 |
5107 | Twee serviesgedeeltes met rood-witte transferdecors: drie kommetjes, en een waterkan -kan en één kommetje met chip-, decor Tea Drinker, uitvoering Société Ceramique, Maastricht, en twee kop-en-schotels -één schotel gechipt-, vier petit-fourschoteltjes, en een schaal, decor Stratford, uitvoering Mason's, Engeland, hoogte waterkan 22 cm | € 40 |
5108 | Zeven boeken: Lyons, H. 'Medicine. An illustrated history'. 1987. Met 1020 afbeeldingen; G.A.L. Lindeboom, 'Geschiedenis van de medische wetenschap in Nederland'. 1972; H.A. Bosman-Jelgersma (red.). 'Pieter van Foreest, de Hollandse Hippocrates'. 1996; Nicolaes Tulp, 'Geneesinzichten'. 1991. 2 delen (Facsimile van het handschrift en transcriptie); Enz. Verschillende formaten. Gebonden. Geïllustreerd | Not sold |
5109 | Verzilverd kook- en tafelgerei, waaronder rechaud, terrines en sauskom, gewicht circa 7,5 kilogram | € 55 |
5110 | Divers tin, waaronder: pullen en borden | € 80 |
5111 | Utrecht stad: 63 boeken en kleinere werken over de stad Utrecht | Not sold |
5112 | Drie kleurenlitho's: dames in allerlei jurken, 20 × 42 cm | € 25 |
5113 | Paar theateraffiches: Shakespeares 'King Henry the Eight' en 'Twelfth-Night, or what you will', beide afkomstig van het Royal Shakespeare Theatre, Stratford upon Avon, 1969, 75 × 50 cm | € 30 |
5114 | Hollandse School: scheepsportret van de Titanic, gouache op papier, r.o. gesigneerd B. Blommers, 40 × 60 cm | € 45 |
5115 | Yuhan Ito (1867-1942), een rivier met brug en bomen, aquarel op papier, r.o. gesigneerd, 32 × 49 cm | € 50 |
5116 | Hollandse School: portret van jonge kadet met paard, aquarel op papier, l.o. onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1827, volgens annotatie verso voorstellend Jan Dirk Schouten 1815-1840 -sterk verbruind-, 46 × 38 cm | € 55 |
5117 | Gefacetteerde spiegel in goudkleurige lijst, modern, 78 × 67 cm | € 35 |
5118 | Vierkante gepatineerde spiegel in zwarte robbellijst, modern, 120 × 120 cm | € 160 |
5119 | Halve schilderijlijst op standaard, en groen metalen tafeltje met roodvelours tafelkleed, theaterrekwisieten voor de voorstellingen van Nel Kars -gebruikssporen- | € 40 |
5120 | Spiegel in olievergulde lijst, rococostijl, modern, 90 × 43 cm | € 45 |
5121 | Notengefineerde porseleinkast, tweede helft 20e eeuw, 220 × 155 × 40 cm | € 85 |
5122 | Divers verzilverd, waaronder: ijsemmer, cloche met parelrand, en paar zuilvormige kandelaars | € 120 |
5123 | Kleding en accessoires voor het personage Jonkvrouwe Bernardine Isabelle van Swinderen (Mien), hofdame, in de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars, maat 38 -programmaboekje bijgevoegd- | € 70 |
5124 | Kleding en accessoires voor het personage Koningin Wilhelmina rond de 18e verjaardag van Prinses Juliana, in de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars, maat 38 -programmaboekje bijgevoegd- | Not sold |
5125 | Kleding en accessoires voor het personage Anna de Jonge, Barones van Wassenaer, in de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars, maat 38 -programmaboekje bijgevoegd- | € 70 |
5126 | Kleding en accessoires voor het personage Wilhelmina in 1951, in de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars, maat 38 -programmaboekje bijgevoegd- | € 50 |
5127 | Kleding en accessoires voor het personage Elisabeth, portretschilderes, in de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars, maat 38 -programmaboekje bijgevoegd- | Not sold |
5128 | Kleding en accessoires voor het personage Marie, de linnenvrouw in de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars, maat 38 -programmaboekje bijgevoegd- | € 50 |
5129 | Kleding en accessoires voor het personage Graaf Dumonceau, opperceremoniemeester van Koningin Wilhelmina in de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars, epauletten van het kostuum zijn antiek, maat 38 -programmaboekje bijgevoegd- | € 230 |
5130 | Zwarte satijnen jurk, gedragen door Nel Kars tijdens de première van de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars, maat 38, en grijze winterjas, maat 38/40 -programmaboekje bijgevoegd- | Not sold |
5131 | Turks tapijt Yagcibedir, 184 × 116 cm | Not sold |
5132 | Twee tafelklokjes, één met intarsia, de ander met putti, 20e eeuw -gebruikssporen, klepje sluit niet-, 48 × 30 × 19,5 cm | € 240 |
5133 | Paar mahonie nachtkastjes met klepje, Engeland, vroeg 20e eeuw -gebruikssporen, defecten-, 88 × 37 × 37 cm | € 110 |
5134 | Beeldpendule bekroond door soldaat, 19e eeuw -defecten-, 43 × 36 × 14,5 cm | € 60 |
5135 | Mahoniegefineerde trumeau met marmeren blad, gedragen door kariatiden, empire-stijl, eind 19e/begin 20e eeuw -chips uit marmeren blad, vochtkring in fineer-, 80 × 63 × 35 cm | € 180 |
5136 | Plexiglazen lectuurbak, jaren '60/'70, 34,5 × 34 × 16,5 cm | € 25 |
5137 | Mahoniegefineerde vitrinekast met vier deuren in de onderkast, vier beglaasde deuren en verlichting in de bovenkast, en een tandlijst onder de kap, modern -gebruikssporen-, 200 × 152 × 45 cm | Not sold |
5138 | Tien porseleinen kop-en-schotels met diverse decors, waarvan enkele met spreuken en wensen, en een enkele schotel, 19e eeuw -gebruikssporen- | Not sold |
5139 | Diverse etnografica, voornamelijk beeldjes | € 100 |
5140 | Adriaan Kikkert (1914-1995), 'Bretagne', aquarel op papier, r.o. gesigneerd, 43 × 61 cm | Not sold |
5141 | Hollandse School: stilleven van kamerplanten, olieverf op doek, r.o. gesigneerd J. v. Oortmerssen, mogelijk Jacobus van Oortmerssen (1880-1956), 20e eeuw -kleine defecten-, 35 × 50 cm | € 40 |
5142 | Cornelis Brandenburg (1883-1954), man in roeiboot bij nacht, ets 89, r.o. gesigneerd en gedateerd 1913 in de druk, 30 × 40 cm | € 50 |
5143 | Paar glas-in-loodramen, begin 20e eeuw -kleine defecten-, 53 × 47,5 cm | € 40 |
5144 | Houten en gietijzeren bovenlicht, 19e eeuw -zonder glas-, 76,5 × 100 cm | € 75 |
5145 | Facetgeslepen spiegel in goudkleurige lijst, 165 × 85 cm | € 110 |
5146 | Drie glas-in-lood raampjes, 20e eeuw -gebruikssporen, defecten, één raampje mogelijk ingekort-, 40 × 82 cm | € 50 |
5147 | Palissandergefineerde naaitafel met achthoekig deksel en driespantpoot, en wortelnotengefineerde naaitafel op vierspantpoot, het deksel met geschulpte rand en lade, biedermeier -gebruikssporen, fineerschade-, grootste 78 × Ø 51 cm | € 60 |
5148 | Porseleinen koffie/theeserviesgedeelte, met gouden bladrand, uitvoering Hutschenreuther, Duitsland, naar 19e-eeuws model, bestaande uit: koffiepot, melkkan, suikerpot, elf taartbordjes, negen theekoppen met zeven schotels | € 40 |
5149 | Porseleinen theeserviesgedeelte met verguld decor, bestaande uit: zeven kop-en-schotels, theepot, melkkan, en kom, daarbij: twee losse schoteltjes, 19e eeuw -één kopje met bakfoutje-, hoogte theepot 21 cm | € 55 |
5150 | Ovale dekselterrine met polychroom vruchtendecor, uitvoering Royal Worcester, tweede helft 20e eeuw, 15 × 26 × 19 cm | € 30 |
5151 | Messing glazen kastje op wieltjes -ietwat gammel-, 100 × 60 × 45 cm | € 160 |
5152 | Mahonie kuifkast met gestoken decor van vogel die dadels eet in de kuif, de binnenkast met vier planken en vier lades, Willem III -gebruikssporen, kleine defecten-, 247 × 153 × 54 cm | € 300 |
5153 | Diverse aardewerk serviesdelen in bruin, beige en wit, bestaande uit: zes theekoppen en negen schotels, en twaalf taartbordjes, uitvoering Zaalberg, Utrecht, jaren '70 | Not sold |
5154 | Vijf serveerschalen en twee treeften op onderschotel, waaronder uitvoering Wedgwood, Engeland -gebruikssporen, chipjes-, 44 × 33 cm | € 30 |
5155 | Ovale notenhouten salontafel met ingelegd blad en vierspantpoot, eind 19e eeuw -slijtages-, 67 × 117 × 83 cm | € 60 |
5156 | Ovale mahonie salontafel op vierspantpoot, biedermeier, en uitklapbare mahonie theetafel met messing handvatten en kliksyteem, 19e eeuw -gebruikssporen, theetafel wankel-, ovale tafel 73 × 90 × 60 cm | € 60 |
5157 | Turks tapijt Ghiordes, 177 × 125 cm | Not sold |
5158 | Paar zwart natuurstenen urnen met gepatineerd bronzen monturen, modern -één deksel defect-, 47 × 18 × 14 cm | € 40 |
5159 | Wortelnotengefineerd vitrinekastje met witgelakt interieur, tweede helft 20e eeuw -lichte gebruikssporen-, 73 × 28 × 20 cm | € 20 |
5160 | Mahonie penantkastje, tweede helft 19e eeuw -krimpscheur, defecten aan profieltjes-, 98 × 101 × 44 cm | € 170 |
5161 | Eiken kabinet, begin 19e eeuw -defecten-, 226 × 184 × 54 cm | € 60 |
5162 | Willy Fleur (1888-1967), stilleven, aquarel, r.o. gesigneerd, 42 × 31 cm | Not sold |
5163 | Piet Klaasse (1918-2001), 'Wiel bij Lienden, Betuwe', aquarel op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '77, 45 × 60 cm | € 40 |
5164 | Alfonse van Neste (1842-1910), visser in bootje bij ophaalbrug, kleurets, r.o. gesigneerd -gebruind-, 45 × 60 cm | Not sold |
5165 | Schilderij: officier in zwart uniform, vermoedelijk uit het Russische keizerrijk, circa 1900, niet gesigneerd -in slechte conditie (veel verfverlies aan onderzijde, doek niet op spanning) deuken-, 65 × 54 cm | € 130 |
5166 | Spiegel in mahoniegefineerde lijst met art deco hoekornamenten, 82 × 52 cm | € 65 |
5167 | Eiken wandkapstok met gestoken decor, op de hoeken gedecoreerd met leeuwenmascarons, daaraan hangend een kelim -één hoekstuk gelijmd-, afmetingen exclusief kelim 32 × 121 × 12 cm | Not sold |
5168 | Ovaal cementen reliëf naar 18e-eeuws voorbeeld: drie putti met wijnrank, beker en panfluit, 58 × 68,5 cm | € 50 |
5169 | Paar plateel vazen met bruin-blauw bloemdecor 'Nadro', uitvoering Plateelbakkerij Zuid-Holland, Gouda, begin 20e eeuw hoogte 32,5 cm | € 150 |
5170 | Paar kersenhouten nachtkastjes met drie lades in het front, tweede helft 20e eeuw, 74 × 36 × 32 cm | € 250 |
5171 | Twee pottenkastjes: één vermaakt tot boekenkastje, 18e eeuw, de ander met faux ladefront, 19e eeuw -beide met defecten-, grootste 70 × 43,5 × 31 cm | € 60 |
5172 | Verzilverde vierarmige kandelaar, houten kistje gedecoreerd met geweitjes, messing menora, Chinees porseleinen dekselvaas met blauw-wit bloemdecor, zamak vaas met druivendecor, en verzilverde tafelkandelaar, 23 × Ø 13 cm | € 120 |
5173 | Mahoniegefineerde theetafel met lade en etagère tussen de cabriolepoten, Engeland, 19e eeuw -gebruikssporen-, 71 × 81 × 55 cm | Not sold |
5174 | Mahonie topbureau geflankeerd door gezwarte zuiltjes, de beglaasde opstand met roedeverdeling, Engelse stijl, modern -breukje in kroonlijst-, 217 × 104 × 54 cm | Not sold |
5175 | Elf aardewerk kerst-jaarborden, Gien, Frankrijk, jaren 2000 t/m 2008, 2011 en 2012, Ø 22 cm | € 40 |
5176 | Diverse schelpen | € 75 |
5177 | 43 inch 4k lcd-tv met hdr, model 43UK6470PLC, uitvoering LG, 2018, snoeren en afstandsbediening bijgevoegd, 97 × 56 cm | € 100 |
5178 | Mahoniegefineerd enkelgebogen roltopbureau met opstand en bovenin een roffeldeurtje, Hollands -gebruikssporen, opstand van later datum, deurtje binnenwerk defect-, 144 × 110 × 59 cm | € 250 |
5179 | Paul Sersté (1910-2000), zittend vrouwelijk naakt, gegoten terracotta, gesigneerd aan achterzijde, hoogte 40 cm | € 55 |
5180 | Olaf Stevens (1954), witte keramische vaas met decor van Nederlandse vlaggen met tulpmotieven, gesigneerd en gedateerd '91, Gorinchem, 34 × Ø 20 cm | € 25 |
5181 | Eiken linnenpersje met geteldgelddecor, 19e/20e eeuw -gebruikssporen-, 106 × 37 × 25 cm | € 75 |
5182 | Houten bijzettafeltje met lichtgekleurde biezen in het blad, Engeland, modern -gebruikssporen, verkleuringen-, 72 × 30 × 30 cm | € 50 |
5183 | Vierkant mahonie tafeltje met satijnhouten bladrand -breuk in regelverbinding tussen poten-, 66 × 46 cm | € 30 |
5184 | Divers verzilverd, waaronder: broodmandje, dienblaadjes en schalen, modern | € 30 |
5185 | Eiken theekastje met parelranden en gefacetteerd glas -gebruikssporen, enkele chipjes, één zijpaneel ontbreekt-, 75 × 73 × 47,5 cm | € 75 |
5186 | Diverse aardewerk serviesdelen en vier metalen reclameplaten -recent-, afmeting reclameplaten 42,5 × 31 cm | € 25 |
5187 | Turks bidkleed Panderma -verkleurd-, 203 × 123 cm | € 20 |
5188 | 55 inch 4k oled-tv met hdr, model OLED55E8PLA, uitvoering LG, inclusief netsnoer en afstandsbediening, 123 × 78 cm | € 400 |
5189 | Mahonie enkelgebogen cilinderbureau, Hollands, tweede helft 18e eeuw -stukje profiel ontbreekt op ladefront-, 112 × 110 × 56 cm | Not sold |
5190 | Eiken wandvitrinekastje met rood en goud gelakt interieur, 20e eeuw, 75 × 71 × 19,5 cm | € 85 |
5191 | Eiken klepsecretaire met drie lades, twee kleine lades en vakverdeling achter de klep, 18e eeuw -defecten, drie sleutels aanwezig-, 99 × 107 × 53 cm | € 80 |
5192 | Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994), huis in berglandschap, aquarel op papier, r.o. gesigneerd, 34 × 46 cm | € 130 |
5193 | Pie Wilhelmus (1926-2003), gezicht op een beregend Hollands straatje met enkele voetgangers, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 × 40 cm | € 45 |
5194 | Arthur Eland (1884-1948), 'Maneschijn Tenggergebergte', olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 × 70,5 cm | € 120 |
5195 | Opengewerkt mahonie ornament met bloem- en acanthusbladdecor, 89 × 164 cm | € 65 |
5196 | Koperen ketel met haardgerief: vuurbokken, haardtang, kolenschep, etc., afmetingen ketel 33 × Ø 32 cm, daarbij: messing beddenpan met gedraaide steel, lengte 107 cm | € 35 |
5197 | Mahoniegefineerd naaitafeltje op gedraaide poten, tweede helft 19e eeuw -lade op slot, geen sleutel-, 73 × 54 × 35 cm | € 30 |
5198 | Drie Delfts aardewerk borden met blauw-wit bloemenmanddecor, tweede helft 18e eeuw -randschilfers-, Ø 22,5 cm | € 150 |
5199 | Mahonie pottenkastje met messing beslag, Engeland, 18e eeuw -defecten aan opstaande rand en handvat-, 75 × 56 × 45 cm | € 60 |
5200 | Stoel met rijk gestoken rugleuning, Hollands, neorenaissance, 125 × 47 × 50 cm | Not sold |
5201 | Soester spiegel in mahonie lijst, 85 × 46 × 4 cm | € 30 |
5202 | Paar crèmewitte gipsen vaasvormige tafellampen met crèmewitte kappen -vlekken in kappen-, 67 × Ø 55 cm | Not sold |
5203 | Comtoise met latoenkoperen feuille, gesigneerd J Bracqus Lyon, 19e eeuw -gebreken, zonder gewichten en stoel-, 38 × 24,5 cm | € 25 |
5204 | Mahoniegefineerde secretaire à abattant, circa 1800 -rozetje uit lade los maar aanwezig, klep valt open-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 150 × 99 × 44 cm | Not sold |
5205 | Divers verzilverd, waaronder: visdienschaal met deksel, olie-en-azijnstel en vier kandelaars -sommige delen doorgepoetst- | € 90 |
5206 | Mahonie tweedeurs meidenkastje, circa 1900 -krimpscheuren, kringen in blad, krasjes-, × 91 × 42 cm | € 70 |
5207 | Keramische witgeglazuurde tafelfontein en dekselpot (met gaatje in de bodem), uitvoering Mobach, Utrecht, 31 × Ø 22 cm | € 50 |
5208 | Diverse glazen: vijf geslepen whiskeytumblers, vier bierglazen met geëtst wapen van Beieren, en paar 19e-eeuwse wijnglazen met geëtst wijnrankdecor, op langwerpig houten dienblad met schelpmarqueterie in het midden | € 30 |
5209 | Mahonie beglaasd bijzettafeltje met koperen bies, aan vier zijdes te openen, 20e eeuw -lichte gebruikssporen-, 55 × 70 × 52 cm | € 120 |
5210 | Verzilverd bestekgedeelte, uitvoering WMF, Duitsland, bestaande uit: acht dinercouverts, acht kleine couverts, twaalf grote messen, soeplepel, twee groentelepels, aardappellepel, sauslepel in houten bewaardoos, en twee vleesvorkjes, taartschep, twee vleesvorkjes, twaalf theelepels, elf koffielepels en suikerlepel in originele doosjes, verzilverde wijntrechter, en verzilverde flessenstop | € 220 |
5211 | Turks bidkleed Panderma -verkleurd-, 191 × 134 cm | Not sold |
5212 | Drie porseleinen bordjes, geel aardewerk theepot, suikerpot en roomschaal, Petrus Regout Maastricht, porseleinen kopje met twee oren met pseudomerk voor KPM Augustus Rex, kopje met decor van de Pellus Poort in Utrecht, kleine porseleinen terrine met bietenrood bloemdecor, 18e eeuw, porseleinen kopje met blauw-goud decor, hartvormig porseleinen schaaltje met gouddecor, en aardewerk bedekte terrine, Wedgwood | Not sold |
5213 | Eiken butlertray met gedraaide poten, het blad met opstaande rand, Engeland -blad licht verkleurd-, 82 × 80 × 51 cm | € 85 |
5214 | Drielichts messing tafellamp met kristallen pegels, 72 × Ø 48 cm | € 60 |
5215 | Melamine tuin- of picknickserviesgedeelte met bloem- en fruitdecor, ontwerp Janneke Brinkman-Salentijn, uitvoering Mepal-Rosti, bestaande uit: tien dinerborden, tien ontbijtborden, elf taartbordjes, zes bekers, acht kop-en-schotels, tien dessertschaaltjes, twee saladeschalen, asbak, peper-en-zoutstel, vier eierdopjes, schaaltje, twee onderzetters, en drie dienbladen, dinerbord Ø 26 cm | € 120 |
5216 | Eiken archiefkast met achter de roffeldeur achttien uitschuifbare postvakjes, 20e eeuw -gebruikssporen-, 137 × 91 × 43 cm | € 160 |
5217 | Kleine inklapbare mahonie schommelstoel, 20e eeuw, 80 × 75 × 45 cm | € 30 |
5218 | Eiken chiffonnière, de vijf lades geflankeerd door halfzuiltjes, waarboven een zesde lade, 19e eeuw -gebruikssporen, sleutels voor alle lades aanwezig-, 157 × 100 × 52 cm | € 110 |
5219 | Hollandse School: bloemstilleven, aquarel op papier, niet gesigneerd, met verso een tweede werk, eind 20e eeuw, 34 × 51 cm | € 40 |
5220 | Hollandse School: landschap met water, olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd Brilman, 35 × 50 cm | Not sold |
5221 | Engelse School: stadsgezicht, aquarel, r.o. gesigneerd Terry Longhurst, 38,5 × 54,5 cm | Not sold |
5222 | Geëmailleerd reclamebord: 'Byrrh, vin de liqueur au quinquina' -defecten, roestvorming-, 58 × 130 cm | Not sold |
5223 | Messing frame van een twijfelaar, het hoofd- en voeteneind met spijlen, art deco, jaren '20/'30 -deukjes-, hoofdeind 127 × 135, lengte van het bed 173 cm | Not sold |
5224 | Bruine beukenhouten kapstok, Thonet-stijl, jaren '80/'90, 200 × 56 cm | € 70 |
5225 | Tjeerd Frederikse (1946), portret van een man met pop, zwart-witfotoafdruk op papier, verlijmd op spaanplaat, niet gesigneerd, 123 × 87 cm | Not sold |
5226 | Guillaume le Roy (1938-2008), twee originele houten drukplaten, jaren '80, uit de nalatenschap van de kunstenaar, daarbij boek over Guillaume le Roy, 80 × 120 cm | Not sold |
5227 | Esdoorngefineerd kastje, de vier deuren en twee lades met gekleurde frontjes, modern, 116 × 56 × 38 cm | € 60 |
5228 | Grijze gestoffeerde fauteuil met rode accenten, modern, 108 × 80 × 80 cm | Not sold |
5229 | Majolica tazza, twee ronde schalen op verhoogde voet, ronde schaal en vier bordjes, alle met polychroom aardbeiendecor in reliëf op blauwe achtergrond, 19e eeuw, gemerkt Sarreguemines -defecten-, Ø tazza 28 cm | € 70 |
5230 | Ovale gelakt koperen serveertrolley met twee glazen bladen -lak sleets-, derde kwart 20e eeuw, 73 × 63 × 44 cm | Not sold |
5231 | Draaistoel met rode stoffen bekleding op chromen voet, model Little Tulip, F549, ontwerp Pierre Paulin, uitvoering Artifort, -gaatje in de stof, verkleurd, sleets op de armleuningen-, 77 × 63 × 58 cm | Not sold |
5232 | Koerdisch tapijt Kolya met gestileerde dieren in het medaillon, circa 1920 -sleets-, 188 × 110 cm | Not sold |
5233 | Twee comtoises met lierslingers en gelijke email wijzerplaten met bloemdecor Romeinse cijfers, 20e eeuw -één slotje defect, bijgevoegd-, 44 × 27,5 cm | € 80 |
5234 | Blikken treincoupés, vrachtwagons, seinpalen, lantaarnpalen, bewegwijzering, bruggen, etc. met uitgebreide treinrails, diverse merken -gebruikssporen, roestvorming-, 14,5 × 5 × 7,5 cm | Not sold |
5235 | Grote verzameling postzegels | € 170 |
5236 | Lp's, voornamelijk klassieke muziek | € 290 |
5237 | Drie wandklokken in houten kast, alle 20e eeuw, 80 × 36 × 15 cm | € 95 |
5238 | Vier zwarte krukken, waarvan drie met en één zonder rugleuning, alle met zwarte lederen bekleding en belijmd met aluminium op de regelverbinding tussen de poten, modern, met rugleuning 120 × 50 × 53 cm | Not sold |
5239 | Gecapitonneerde 'footstool' met lichtgekleurde zijdeglanzende bekleding, op houten pootjes met messing wieltjes, modern, 38 × 90 × 180 cm | € 80 |
5240 | Houten plank met achttien smeedijzeren haken, 19e eeuw -oude houtwormschade-, 164 × 23 cm | Not sold |
5241 | Schilderij: wulpse jonge vrouw, olieverf op doek, r.o. gesigneerd Abdulah, 81 × 70 cm | € 65 |
5242 | Gipsen reliëf: vrouw in toga, art deco-stijl, uitvoering modern -sporen van verf-, 93 × 54 cm | € 40 |
5243 | Messing staande petroleumlamp met bolvormige melkglazen kap -geëlektrificeerd-, hoogte 175 cm | Not sold |
5244 | Kolengestookte koperen warmwaterketel voor een losstaande douche, op smeedijzeren basement en tevens kolenlade, circa 1900 -gebruikssporen-, ketel past niet precies op het basement, douchekop is los, porselein van de douchekop is gebarsten-, 210 × Ø 40 cm | € 80 |
5245 | Ru van Rossum (1924-2007), 'De heilige badplaats (Bali)', litho 13/35, m.o. gesigneerd en gedateerd '94, 92 × 59 cm | € 150 |
5246 | Jörg Remé (1941), drie figuren, litho 106/190, r.o. gesigneerd en gedateerd 79 -passe-partout licht verkleurd-, 73,5 × 53 cm | € 35 |
5247 | Hugo Claus (1929-2008), figuur met bloem, litho 25/250, r.o. gesigneerd, 68 × 49 cm | € 190 |
5248 | Tsjechische School: liggend naakt, ets 21/40, r.o. gesigneerd Tomás en gedateerd '99, 48,5 × 29,5 cm | Not sold |
5249 | Elmar Gille (1947-2015), rivierenlandschap, ets en aquatint 2/60, drieluik, r.o. gesigneerd en gedateerd '83, 59 × 23 cm | € 100 |
5250 | Jan Sierhuis (1928), 'Dance Macabre', ets 9/35, r.o. gesigneerd, 50 × 44 cm | Not sold |
5251 | Samengestelde wandklok met polychroom beschilderd decor, houten poppen en vergulde fretten, inclusief slinger, sleutel en twee gewichten, 78 × 50 × 19 cm | Not sold |
5252 | Friese staartklok in eiken kast met drie latoenkoperen ornamenten, de wijzerplaat met beschildering van figuren en hoornen des overvloeds, inclusief gewicht en twee wekkergewichten, circa 1800 -recentelijk gerestaureerd-, 150 cm | € 65 |
5253 | Afrikaanse houten kruk met half gebogen zitting, Ashanti, Ghana, 20e eeuw -krasjes-, 40 × 58,5 × 33 cm | € 50 |
5254 | Aardewerk serviesgedeelte, decor 'Wild Apple', uitvoering Wedgwood, Engeland, bestaande uit: negen dinerborden Ø 27 cm, acht diepe borden, negen ontbijtborden, twee grote en twee kleine bedekte terrines, saladeschaal, vleesschaal, sauskom op onderschotel, broodschaal, acht theekopjes en negen schoteltjes, en acht eierdoppen | Not sold |
5255 | Samengestelde houten tafel met bubinga blad -en gecanneleerd onderstel -gebruikssporen-, 72 × 136,5 × 79,5 cm | Not sold |
5256 | Grote verzameling strooiers, voornamelijk tin, daarbij: twee dekselpotten en blaker | € 210 |
5257 | Smeedijzeren en houten zwenkwielen, 23,5 × 38 cm | € 130 |
5258 | Divers koper, waaronder: hengselpot, twee doofpotten, theepotten, hoogte grootse doofpot 43 cm | € 45 |
5259 | Paar albasten wandlampjes, art deco -één met randchipje-, 22 × 18 × 10 cm | € 95 |
5260 | Geprepareerde atlasvlinder en pop in lijst, lijst 26 × 32 cm | € 50 |
5261 | Tafelklok in mahonie kast met inlegwerk, de geëmailleerde wijzerplaat met Arabische cijfers en geflankeerd door gezwarte halfzuiltjes, 20e eeuw, 42 × 32 × 19 cm | € 170 |
5262 | Mahoniegefineerde tafelpiano, uitvoering John Broadwood, Engeland, tweede kwart 19e eeuw -gebruikssporen, defecten-, 88 × 173 × 75 cm | € 120 |
5263 | Divers kleingoed: kaststel met transferdecor, houten notenkraker, porseleinen theeservies met transfer bloemdecor, en schrijfkistje -defecten- | Not sold |
5264 | Spiegel in rijkgedecoreerde lijst met putti en guirlandes in reliëf, 20e eeuw, 94 × 72 cm | € 180 |
5265 | Houten kerstpiramide met twee draaiende delen aangedreven door molen, Erzgebirge, Duitsland, eind 20e eeuw -vleugels licht verbrand, gebruikssporen-, 46 × 30 cm | € 40 |
5266 | Verzameling kunststof poppetjes: Mickey en Minnie, diverse fabrikanten, waaronder Walt Disney's Bullyland, etc. -enkele sleets en vuil-, 12 × 6 cm | Not sold |
5267 | Keramiek serviesdelen, model 'Le Houx', Gien, Frankrijk, bestaande uit: paar kandelaars, bedekte suikerpot, roomkan, zes kop-en-schotels, cakeschaal en twee borden | € 325 |
5268 | Kerstdecoraties, uitvoering Georg Jensen: jaaruitgave 1997 t/m 2005 | € 350 |
5269 | Glazen kerstversiering en blauw glazen ballen, 20e eeuw en modern -gebruikssporen, beschadigingen-, piek 27 × 11 × 8 cm | € 50 |
5270 | Albany Howarth (1872-1936), moskee in een Oosterse stad, ets, r.o. gesigneerd, 33 × 24 cm | Not sold |
5271 | Comtoise met email wijzerplaat, omgeven door beschilderde latoenkoperen omlijsting met bloemdecor, de beschilderde latoenkoperen slinger met decor: paard en wagen, adres: Boisson à Castelnaude, gedateerd 1881, 153 × 37 × 15 cm | € 35 |
5272 | Staartklok met maanaanduiding, modern -poppen incompleet-, 120 cm | Not sold |
5273 | Piet Warffemius (1956), compositie met groene vierkanten, gemengde techniek op papier, l.o. gesigneerd en r.o. gedateerd '87, 50 × 90 cm | € 40 |
5274 | Grietje Postma (1961), zonder titel, houtsnede e.a./26, r.o. gesigneerd en gedateerd 2002, 43 × 35 cm | € 350 |
5275 | Harry van Kruiningen (1906-1996), 'Denkbeeldige ziekten', ets, l.o. gesigneerd, 41 × 33 cm | € 70 |
5276 | Anco Wigboldus (1900-1983), Marekerk te Leiden, aquarel en gouache op papier, verso gesigneerd en gedateerd 1932, 69 × 48 cm | € 50 |
5277 | Lex Goes (1953), portret: liggende vrouw, olieverf op schilderskarton, verso gesigneerd met sticker -barst in het glas-, 21,5 × 17,5 cm | € 55 |
5278 | Kurt Halbritter (1924-1968): zoenende centaurs, ets 71/100, r.o. gesigneerd en gedateerd '68 -vlekkerig-, 38,5 × 49,5 cm | Not sold |
5279 | Comtoise, de frontplaat en slinger met gedreven bloemdecor, onderop de slinger een bewegende wagenmenner, adres: Maurice Pierre, Chatel-Perron, 20e eeuw | € 40 |
5280 | Zamak beeld: dansende oriëntaalse, tweede helft 20e eeuw -tamboerijn ontbreekt-, 59 × Ø 20 cm | € 35 |
5281 | Bronskleurig metalen beeld: bacchante met sluier en putto, met inscriptie 'A. Moreau', tweede helft 20e eeuw, op natuurstenen basement, afmetingen inclusief basement 54 × Ø 14 cm | € 65 |
5282 | Notengefineerde commode met drie lades in het dubbelgebogen front, het geheel staand op bolklauwpoten, tweede helft 20e eeuw -fineerschade, gebruikssporen-, 73 × 82 × 53 cm | € 100 |
5283 | Twee klokken: één op notenhouten paneel, de andere in gekleurd marmeren behuizing met brons vogeltje ernaast, beide 20e eeuw, 41,5 × 23 × 7,5 cm | € 35 |
5284 | Paar gedraaide houten eieren op messing voet, paar messing hangolielampjes in de vorm van vogels, en paar glazen kandelaars | € 55 |
5285 | Hoogglans notengefineerde buffetpiano, adres: August Förster, Tsjechoslowakije, tweede helft 20e eeuw, inclusief kruk, 103 × 142 × 53 cm | € 200 |
5286 | Wortelnotengefineerde dubbelgebogen secretaire met bronzen beslag, vakverdeling met laatjes achter de klep, Hollands, 19e eeuw -één laatje ontbreekt, sleutel ontbreekt-, 74 × 100 × 44 cm | € 150 |
5287 | Vier houten objecten: letterbak, voetenbankje, gewichtenkistje en kistje -gebruikssporen-, 37 × 82 × 4 cm | Not sold |
5288 | Marlies Noordkamp (1946), drie bronzen beeldjes: glaszetter, schilder, en telefonerende werkman -defecten-, 17 cm | € 25 |
5289 | Vier granaten sieraden, waaronder granaten kralen collier aan 2e gehalte zilveren bakslot en zakje granaten kralen | € 160 |
5290 | Paar gepatineerd bronzen dekseldozen in de vorm van zwanen, op houten basementjes -deksels zitten vast-, goudweegschaal met vier gewichtjes, drie goudschepjes, vijf latoenkoperen scheppen, vier latoenkoperen kommetjes, asbakje, bronzen pijp, twee bronzen beeldjes, messing greep, grootste schep: 21,5 × 11,5 cm | € 55 |
5291 | Vier sets houten bedrukte en handbeschilderde matroesjkapoppen, decor: Russische leiders, tweede helft 20e eeuw, 24 × Ø 14 cm | Not sold |
5292 | Divers messing en metalen kleingoed, waaronder: paar kandelaren met kariatiden, musjes, dieren etc. 21 × 12 cm | € 110 |
5293 | Verzilverde taartschep, bovenin een schip gedragen door twee putti, in de bak een afbeelding van een schip bij een dorp, uitvoering Gero, lengte 24 cm | € 30 |
5294 | IJzeren geldkist, knikkers, twee dozen Playmobile 'Playmospace', en 'Pike's peak or bust' puzzel, maat geldkist | € 20 |
5295 | Twee wandklokjes in houten kast, 20e eeuw, 66 × 28 × 17 cm | € 30 |
5296 | Fon Klement (1930-2000), compositie in beige tinten, boardsnede 18/.., r.o. gesigneerd, 49,5 × 49,5 cm | Not sold |
5297 | Fon Klement (1930-2000), 'Entre Chien et Loup', boardsnede 60/199, r.o. gesigneerd en gedateerd '95, 50 × 50 cm | € 70 |
5298 | Fon Klement (1930-2000), 'Hommage á (...) interieur', boardsnede 11/70, r.o. gesigneerd en gedateerd '86, 50 × 50 cm | € 80 |
5299 | Fon Klement (1930-2000), 'Bouquet Jaune', hoogdruk 95/150, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 49,5 × 49,5 cm | € 70 |
5300 | Paar ovale gipsen reliëfs: putti, modern, daarbij: twee goudgeschilderde wandlusters, reliëfs 37 x 27 cm, | € 55 |
5301 | Driedelig marmeren en composiet klokkenstel met zonneslinger, de geëmailleerde wijzerplaat met bloemenguirlandes, Frankrijk, 19e eeuw -bobèches ontbreken, uurwerkbevestiging aan kolommen opnieuw aangezet, kleine defecten, geen sleutel-, afmeting klok 40 × 20 × 12 cm | € 95 |
5302 | Paar taupe aardewerk vazen, 44 × Ø 19 cm | € 55 |
5303 | Delfts aardewerk bliksembord in Imari-kleuren, gemerkt APK, Pieter Kocx, de Grieksche A, 18e eeuw -chips-, daarbij twee Delfts aardewerk borden, uitvoering De Porceleyne Fles, 20e eeuw, Ø 40 cm | € 95 |
5304 | Gepatineerd metalen beeld: schoorsteenvegertje, modern, 30 × 11 × 6 cm | € 45 |
5305 | Verzameling glazen flessen, waaronder enkele met etiket of merken in reliëf | € 80 |
5306 | Negen gietijzeren borderhekjes, 23 × 22 cm | € 190 |
5307 | IJzeren boekenpers, persvlak 25 × 37 cm | € 110 |
5308 | Regulateur in notenhouten kast, Willem III -enkele profieltjes en hangornamentjes ontbreken, kapornament van later datum-, 135 × 44 × 19 cm | € 55 |
5309 | Beschilderde tinnen kraankan, tinnen cloche -deuk-, vierpas tegeltableau: vogelkooitje, etc., hoogte kraankan circa 40 cm | € 80 |
5310 | Divers plateel: tabakspot, bloemensteker, hangende cache-pot etc. -enkele kleine beschadigingen-, 22 × Ø 20 cm | € 120 |
5311 | Divers verzilverd: paar zuilvormige kandelaars, ronde koektrommel op onderschotel -deksel met krassen-, zes hexagonale schaaltjes op pootjes, twee ronde dienschaaltjes met losse bodem, twee ovale dienschalen, twee ovale dienbladen en rechthoekig dienblad, hoogte kandelaars 14,5 cm | € 60 |
5312 | Zeven keramische objecten waaronder dekselvaas (het deksel is los van de vaas gefotografeerd), voornamelijk jaren '80-'90 -gebruikssporen- | € 50 |
5313 | Makkumer aardewerk luiermandje met ijsgezicht -chipje-, 5,5 × 20 × 20 cm, en wandplaquette in de vorm van een vogelkooi -schilfers-, 26 × 27 cm | € 80 |
5314 | Divers kleingoed, waaronder: menora, koperen ketel, twee stoven en ingelegde fotolijst | € 55 |
5315 | Vier gelithografeerde bewaarblikken, waaronder een kerstblik, en blokkendoos: 16,5 × 16,5 cm | Not sold |
5316 | Grote keramische kom met zeegroen granaatappeldecor, en keramische kom met blauw-groen granaatappeldecor, uitvoering Los Arrayanes, Granada, Spanje, 19 × Ø 38,5 cm | € 45 |
5317 | Comtoise met vouwslinger, de latoenkoperen frontplaat met decor van hoorn des overvloeds, adres: Chazot à St. Felicien, Frankrijk 20e eeuw, 43 × 27 × 15 cm | Not sold |
5318 | Verzameling divers keramiek: cache-pots, flesjes, schaaltjes, vaasjes, gemberpotjes en grote vaas, alle uitvoering Mobach, Utrecht -gebruikssporen-, 26 × Ø 25 cm | € 85 |
5319 | Houten kistjes, glas-in-lood raampjes, kandelaartjes etc., -enkele kleine defecten-, 17 × 35 ×25 cm | € 60 |
5320 | Drie sculpturen: geabstraheerde zandstenen vrouwenfiguur, twee abstraheerde gezichten op stuk zandsteen, en hoofd van gips, die laatste verso onduidelijk gesigneerd, alle tweede helft 20e eeuw, hoogte stuk met twee gezichten 37 cm | € 80 |
5321 | Postzegelverzameling: Wereldnatuurfonds / WWF, in bewaaralbums | Not sold |
5322 | Aneroïde barometer en alcoholthermometer in vruchtenhouten kast met kerfsnededecor, 20e eeuw, 57 × 29 cm | € 30 |
5323 | Houten boegsteven in de vorm van figuren, met resten van polychromie, Asmat, Papoea-Nieuw-Guinea, hoogte 81 cm | Not sold |
5324 | Porseleinen schotel met bloemdecor, uitvoering Arzberg, porseleinen déjeuner met bloemguirlandedecor, uitvoering Fürstenberg, etc., schotel: Ø 32,5 cm | € 30 |
5325 | Zespersoons porseleinen theeservies met vogeldecor op roze fond, glazen tazza, twee glazen zuurpotjes, en koekdoos op schotel -schotel rond open gezaagd-, theaterrekwisieten bij de voorstelling 'Buigen voor Oranje' van Nel Kars | € 130 |
5326 | Acht Delfts aardewerk tegels met blauw-witte decors van herders en herderinnen, Delfts aardewerk tegels met decors van bloemenvaas, zeemeermin, engeltje en hond in ring, en zeven tegelfragmenten in ronde lijstjes,18e eeuw -defecten-, 13 × 13 cm | € 70 |
5327 | Verzilverd bestekgedeelte, uitvoering WMF, bestaande uit: 18 dinervorken, 19 dinermessen, 18 dinerlepels, 18 dessertvorken, 17 dessertmessen, 18 dessertlepels, 24 taartvorkjes, 19 theelepels en 9 diverse dienlepels | Not sold |
5328 | Staand horloge in eiken kast, de geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers en secondeaanduiding, onderin een kastje, eerste helft 20e eeuw, -sleutel van het kastje ontbreekt, 195 × 43 × 23 cm | € 80 |
5329 | Gitaar met inlegwerk, uitvoering Cimar, eind 20e eeuw | € 30 |
5330 | Anton Lourens (1938-2007), zeilschepen op woelig water, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 60 × 90 cm | € 110 |
5331 | Theodoor Goedvriend (1879-1969), stilleven met mandarijn en sinaasappel, olieverf op schilderskarton, r.o. gesigneerd -craquelé-, 47,5 × 37,5 cm | € 50 |
5332 | Paar blauwgeglazuurde aardewerk pijnappels, 33 × Ø 18 cm | € 30 |
5333 | Viool met strijkstok in koffer, draagt label 'Compagnon' -strijkstok en viool niet bespannen, staartstuk los-, corpuslengte 30 cm | € 85 |
5334 | Lichtgrijze stalen medicijnkast met beglaasde deuren, uitvoering Gispen -lichte gebruikssporen-, 136 × 100 × 41 cm | Not sold |
5335 | Diverse schelpen | € 65 |
5336 | Verzameling Barbiepoppen en toebehoren, deels met originele doos | Not sold |
5337 | Houten babydraagzak, Dayak, Borneo, 45 × 40 cm, daarbij een dekseldoos in de vorm van een woning, 35 × 31 × 44 cm | Not sold |
5338 | Langwerpig Perzisch kussen en zadeltas, beide Belouche, 118 × 44 cm | Not sold |
5339 | Eiken panelenkist, 18e/19e eeuw, 71 × 11 × 50 cm | € 40 |
5340 | Eiken kist met smeedijzeren beslag en monogram 'KS', Hollands, 20e eeuw, 61 × 115 × 64 cm | Not sold |
5341 | Engels staand horloge met donkergebeitste gesneden eiken kast, uurwerk adres: Robert Scholfield, Rochdale, uurwerk tweede helft 18e eeuw, in 20e-eeuwse kast, 216 × 48 × 28 cm | Not sold |
5342 | Martin Lenterman (1910-?), de boswandeling, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 70 × 90 cm | € 35 |
5343 | Frans Baaijens (1896-1970), beukenlaan in de herfst, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -kleine restauratie linksboven-, 60 × 80 cm | € 70 |
5344 | Mahonie wandvitrinekast met witgeschilderde binnenzijde, Hollands, 20e eeuw -gebruikssporen-, 70 × 71 × 19 cm | € 20 |
5345 | Eiken brievenkist met twee inktpotten en pennenvak in het interieur, 19e eeuw | € 130 |
5346 | Notengefineerd wandvitrinekastje, tweede helft 19e eeuw, 73 × 70 × 22 cm | € 30 |
5347 | Vijf polychroom aardewerk 'Toby jugs', Staffordshire, Engeland, 19e eeuw -gebruikssporen-, 24 × 16 cm | Not sold |
5348 | Glasserviesgedeelte: glazen, karaffen, flesjes, etc. -enkele kleine beschadigingen-, 20 × Ø 22 cm | € 65 |
5349 | Twee paar messing embrasses, Frankrijk, 19e eeuw, 20 × 14 cm | € 45 |
5350 | Diverse schelpen | € 80 |
5351 | Verzameling H0-schaal modeltreinen en toebehoren, voornamelijk uitvoering Fleischmann | € 80 |
5352 | Hollandse School: moeder met zuigeling in interieur, olieverf op doek, l.o. gesigneerd Pieters fec., maar waarschijnlijk niet van de hand van Evert Pieters (1856-1932), 40 × 30 cm | € 60 |
5353 | Hollandse School: melkende boer, houtskooltekening, niet gesigneerd, begin 20e eeuw, 22 × 15 cm | Not sold |
5354 | Hollandse School: figuren bij watermolen, aquarel, gemonogrammeerd J.V. en gedateerd 1806, 17,3 × 22,8 | Not sold |
5355 | Mogelijk Hermanus Willem Koekkoek (1867-1929), landschap met figuren, inkttekening op papier, niet gesigneerd maar met brieffragment: 'Souvenir, voor den wel... ... Heer. Docter de Ranitz als een gering bewijs mijner erkentelijkheid voor de zorgvuldige behandeling gedurende een zware ziekte, van zijn dankbare patiënt, H.W. Koekkoek', 16 × 24 cm | € 140 |
5356 | Joub Wiertz (1893-1966), boerenhoeve, pastel en krijt, l.o. gesigneerd -verbruind- 17,5 × 25 cm | Not sold |
5357 | Hollandse School: Volendammer, olieverf op doek, r.o. gesigneerd Melcher, 38,5 × 28,5 cm | Not sold |
5358 | Koloniale bronzen kraagkandelaar, Chinees gemerkt, 19e eeuw, en messing altaarkandelaar, 58 cm | € 60 |
5359 | Emil Axmacher (20e eeuw), de hooioogst, pendanten, olieverf op board, l.o. gesigneerd, 37 × 48 cm | Not sold |
5360 | Hollandse School: twee bloemstillevens, olieverf op paneel, beide ongesigneerd maar met verso label die het werk toeschrijft aan S.J. de Jonge - Wagner, 1984, 22 × 17 cm | Not sold |
5361 | Petrus Johannes Laurentius 'Pieter' Derksen (1945- 2019), boerderij, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en l.o. gedateerd '73, 20 × 33 cm | Not sold |
5362 | Jaap de Ruig (1909-1992), 'De Eem', Zuiderend', olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 × 40 cm | Not sold |
5363 | Hollandse School: korenschoven, olieverf op board, r.o. onduidelijk gesigneerd, 35 × 25,5 cm | Not sold |
5364 | Chris J.Th. Schut (1912-2000), Polders met de torens van Rotterdam in het verschiet, potloodtekening, r.o. gesigneerd en gedateerd 27 april 1961, 20,5 × 28 cm | Not sold |
5365 | Twee diverse notenhouten stoelen, waarvan één met armleuningen, beide bekleed met gobelinstof -defecten-, afmetingen grootste 110 × 66 × 72 cm | Not sold |
5366 | Gerard Cox (1864-1931), schaapsherder met kudde op de heide, pastel, r.o. gesigneerd, 66 × 98 cm | Not sold |
5367 | Zamak beeld: meisje met veldboeket, met inscriptie '190[...] A. Moreau', tweede helft 20e eeuw, op natuurstenen basement, afmetingen inclusief basement 45 × Ø 20 cm | € 40 |
5368 | Vijf kunststof koeien en één keramische koevormige spaarpot, waaronder basketballend exemplaar, uitvoering Cow Parade, begin 21e eeuw -één hoorn gelijmd-, 20 × 31 × 9 cm | € 100 |
5369 | Bronzen beeld: meisje met druivenmandje, met inscriptie 'A. Moreau', tweede helft 20e eeuw, 63 × 18 × 27 cm | € 90 |
5370 | Eiken vierdeurs kastje met gesneden kap en twee lades, Hollands, neorenaissance, 180 × 127 × 56 cm | € 130 |
5371 | George Hering (1884-1936), Volendammer, olieverf op doek, r.b. gesigneerd, 59 × 49 cm | € 375 |
5372 | German Grobe (1857-1938), aardappelschillende vrouw bij huis, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 31,5 × 33,5 cm | € 210 |
5373 | Hollandse School: wachten op de terugkeer, olieverf op board, naar Blommers, r.o. gesigneerd J. Blommers, 31,5 × 21,5 cm | € 65 |
5374 | Divers aardewerk, waaronder: memorieborden, tegels en Mobach-vaas | € 60 |
5375 | Hollandse School: landschap met huisje aan het water, olieverf op doek, niet gesigneerd, 20e eeuw, 60 × 80 cm | Not sold |
5376 | Jos (Joseph) De Swerts (1890-1939), stilleven met fruit, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '29 -craquelé, verdoekt-, 54,5 × 76 cm | € 230 |
5377 | Delfts aardewerk schotel met polychroom bloemenmanddecor, 18e eeuw -randschades-, Ø 30,5 cm | € 35 |
5378 | Roland Larij (1855-1932), portret van een man met baard en muts op, olieverf op paneel, r.o. gemonogrammeerd, 46 × 35 cm | € 95 |
5379 | Johannes Leonardus Kleintjes (1872-1955), schrijvende vrouw aan tafel, olieverf op triplex, r.o. gesigneerd -verf op plekken dun-, 42,5 × 51 cm | € 425 |
5380 | Hollandse School: Zeeuws interieur, olieverf op doek, r.o. gesigneerd EJA Oosterman, circa 1900 -gedoubleerd-, 45 × 65 cm | Not sold |
5381 | Mahonie wolwinder, 19e eeuw, hoogte 111 cm | € 50 |
5382 | Naaldhouten penkandelaar met resten van vergulding -pen ontbreekt-, 60 cm | € 45 |
5383 | Divers tin, waaronder: klepkannen, boterpotten en trechter | € 80 |
5384 | Eiken kastje, het deurtje beslagen met messing reliëf: boerentafereel, tweede helft 20e eeuw, 101 × 100 × 38 cm | € 95 |
5385 | Vijf Hindelooper beschilderde voorwerpen: kapstok, halvemaantafeltje met twee compartimenten onder het blad, krukje, wc-rolhouder, en vat, laatstgenoemde gemonogrammeerd HB, 20e eeuw, hoogte kapstok 195 cm | € 100 |
5386 | Beddenpan, het opengewerkte messing deksel met bloemenvaasdecor, 112 × Ø 33 cm | Not sold |
5387 | Jan Holtrop (1917-1995), 'Wilgen aan de Eem', olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 43 × 57,5 cm | € 400 |
5388 | Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968), 'Plas te Kortenhoef', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en verso gedateerd 1944, 40,5 × 60,5 cm | € 90 |
5389 | Schilderij: vrachtwagen op de akkers, olieverf op doek, r.o. gesigneerd Simonis en gedateerd '47, 50 × 60,5 cm | € 80 |
5390 | Spiegel in mahoniegefineerde lijst, empire-stijl, circa 1900, 76 × 62 cm | Not sold |
5391 | Eiken armstoel, de poten verbonden door regels, 19e eeuw -gebruikssporen-, 13 × 63 × 43 cm | € 50 |
5392 | Jaap de Ruig (1909-1992), 'Een winteravond, jaagpad langs de Eem', olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 × 60 cm | € 40 |
5393 | Twee koperen akers, koperen dekselpan, en koperen kastanjepoffer | € 60 |
5394 | Driedelig Delfts aardewerk kaststel, en wandbord, alle uitvoering De Porceleyne Fles, dekselvaas 37 cm, wandbord Ø 33,5 cm | € 150 |
5395 | Eiken tweedeurs poortkast met gesneden geteld gelddecor, eind 18e eeuw -aanpassingen en restauraties-, 196 × 151 × 68 cm | Not sold |
5396 | Diverse Hindelooper beschilderde objecten: kleerhangers, wc-rolhouder, twee dienbladen, spiegeltje, wandkastje, etc. | € 30 |
5397 | Mahonie klapbuffet met tinnen spoelbak en kariatiden, het geheel op leeuwenpoten, Hollands, empire -gebruikssporen, krimpscheur-, 95 × 125 × 57,5 cm | € 95 |
5398 | Eiken pokastje met roffeldeurtje en lade, 19e eeuw -afwerking bovenblad wat schraal-, 67 × 46 × 30 cm | € 90 |
5399 | Koerdisch kussenfront Mossoul, herkomst: Firma F.M. Janssen, 100 × 112 cm | € 65 |
5400 | Kleine eiken bolpoottafel, 19e/begin 20e eeuw -gebruikssporen-, 74 × 110 × 71 cm | Not sold |
5401 | Uitklapbare mahonie bibliotheektrap met vier treden, geschikt voor ophangsysteem -gebruikssporen-, uitgeklapt 94 × 40 × 23 cm | € 65 |
5402 | Koperen kolenemmer, twee messing kolentangen en een blaasbalg | € 30 |
5403 | Eiken halbankje met twee deurtjes, barokstijl, eind 19e/20e eeuw -beetje speling in armleuningen-, 98 × 117 × 55 cm | € 60 |
5404 | Driedelig aardewerk kaststel met wybertjesdecor, -knop dekselpot gelijmd-, porseleinen tête-à-tête, en diverse aardewerk en porseleinen borden, hoogte kaststel 31,5 cm | € 65 |
5405 | Laag eiken boekenkastje met gecanneleerde stijlen, Hollandse renaissance-stijl, 20e eeuw, 80 × 114 × 28 cm | € 130 |
5406 | Twee polychroom beschilderde houten lokeenden, 20e eeuw -defecten-, 20 × 34 × 16 cm | € 30 |
5407 | Vier Delfts aardewerk tegels: twee bloemvazen, schutters, en vliegeraars, 17e eeuw, gezet in houten lijst -één gebroken-, 17 × 57,5 cm | Not sold |
5408 | 13 drinkglazen, uitvoering Royal Leerdam, in originele verpakkingen, afmeting verpakking 25 × 10,5 × 10,5 cm | € 30 |
5409 | Porseleinen servies, decor Versailles, uitvoering Rosenthal, bestaande uit: twaalf dinerborden, elf diepe borden, tien ontbijtborden, twee bedekte terrines -één dekselknop met defect-, spoelkom, twee dekschalen, en een saucière | Not sold |
5410 | Turks dorpstapijt, eerste helft 20e eeuw, Turkmeense pendjerelik Tekke, en Perzisch tapijtje Afshar, 145 × 102 cm, 36 × 190 en 38 × 41 cm | € 80 |
5411 | Mahonie klapbuffet met twee lades en twee deurtjes geflankeerd door zuilen, Hollands, biedermeier, uitgeklapt 150 × 121 × 55 cm | € 200 |
5412 | Eiken Mechelse buffetkast, de vier deuren met rijk gesneden medaillons, eind 19e eeuw, 239 × 140 × 58 cm | Not sold |
5413 | Twee aardewerk lampetstellen met gouden bies, uitvoering Sphinx, Maastricht -gebruikssporen-, hoogte kan 31 cm, bassin Ø 38 cm | Not sold |
5414 | Kopergravure: 'Het Rokin met De Beurs', circa 1760, 29 × 38 cm | € 35 |
5415 | Gezicht op Rotterdam. Reproductie van een deel van de Maaskaart uit 1666. Ingelijst -breuk in het glas-, 31 × 144 cm | Not sold |
5416 | Hollandse School: ijsgezicht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd H. de Hoog en gedateerd 2007, 60 × 90 cm | € 120 |
5417 | Hollandse School: wintergezicht, olieverf op doek, l.o. gesigneerd H. de Hoog en gedateerd 2001, 70,5 × 60 cm | € 120 |
5418 | Impalagewei op houten achterplaat, 41 cm hoog | € 45 |
5419 | Willem de Zwart (1862-1931), Werken in de schuur, aquarel, l.o. gesigneerd, 34,5 × 24,5 cm | € 140 |
5420 | Johannes de Vouw (1660-1707), Gezicht op het hoofd van de Oudehaven te Rotterdam, gemerkt, circa 1694-1695, 18,5 × 25 cm | Not sold |
5421 | Kaart van West-Nederland: 'Les provinces de Hollande et d'Utrecht', George Louis, 1767, 24 × 17,5 cm | € 85 |
5422 | Eiken armstoel, de armleuningen met leeuwenkoppen, staand op gedraaide poten met tussenregel, 18e eeuw -droogtescheur door rugleuning, oude houtwormgaatjes-, 111 × 60 × 58 cm | Not sold |
5423 | Bronskleurig metalen klokkenstel met druiventrosdecor, adres: Ferrand à Tours, 20e eeuw, 34 × 39 × 14 cm | € 100 |
5424 | Beschilderd houten penantkastje met gebogen front, midden 19e eeuw -beschildering niet origineel, sleets-, 96 × 102 × 45 cm | Not sold |
5425 | Mahonie fauteuil met opengewerkte armleuningen en floraal geborduurde bekleding, eerste helft 20e eeuw -gebruikssporen, enkele defecten aan armleuningen-, 90 × 54 × 50 cm | Not sold |
5426 | Divers modern keramiek, waaronder: Mobach en Gert de Rijk | € 60 |
5427 | Witgelakte tafellamp met pijnappel in de stam, modern, 86 × Ø 51 cm | € 25 |
5428 | Eiken en deels notengefineerde kussenkast, 20e eeuw, 181 × 166 × 59 cm | Not sold |
5429 | Messing staande petroleum vloerlamp en petroleum tafellamp met blauw glazen reservoir, hoogte vloerlamp 155 cm | € 80 |
5430 | Twee tafelklokken, beide in notenhouten kast, één adres: Junghans, 45 × 25 × 15 cm | € 75 |
5431 | Eiken kabinet met opstand, de bovenkast met gefacetteerde ruitjes, de onderkast met twee lades en twee deurtjes, 20e eeuw, 194,5 × 120 × 47,5 cm | Not sold |
5432 | Koperen kraagkandelaar, Indonesië, 18e/19e eeuw -deukjes-, 27 × Ø 15 cm | € 60 |
5433 | Divers grafiek in lijstjes, waarvan vijf kopergravures: Groene Burgwal, en gezicht op de Amstel, Amsterdam, stadhuis Utrecht, Lakenhal, en de Champs-Elysées, daarbij: houtblokdruk van de inhoud van een medicijnkist, r.o. onduidelijk gesigneerd, afmetingen grootste 15 × 20 cm | € 30 |
5434 | Vier diverse messing blakers en een kandelaar met grote schotelvormige basis | € 45 |
5435 | Twee beukenhouten kinderstoelen met verstelbare rugleuningen en velours bekleding -gebruikssporen-, 88 × 48 × 44 cm | € 100 |
5436 | Drie kleurenlitho's: schelpen, uniform ingelijst -verbruiningen in papier-, 17 × 13 cm | € 30 |
5437 | Gravure: plattegrond van de stad Zieric-zee, gravure: De Nederlandsche Stad- en Dorp-beschrijver, 't Dorp IIselmonde, en gravure: Overblyfzels van 't Klooster Bethlehem, 40 × 26,5 cm | € 30 |
5438 | Facsimile: 'Het diaconie gebou gestigt uyt de erffenisse op bevel en ter gedagtenisse van Wylen den Ed. Heer & Mr. Ian Corver & Vrouwe Sara Maria Trip, 1723.', 20e eeuw, 121 × 79 cm | Not sold |
5439 | Twee tekeningen: Edgard Farasijn (1858-1938), boerenvrouw, zwartkrijt tekening, r.o. gesigneerd, 23 × 17 cm, en Louise Ibels (1891-1965), een figuur, gewassen inkttekening, r.o. gesigneerd, met opdracht aan de Nederlandse kunstenaar Kees van Urk, 26,5 × 17 cm | Not sold |
5440 | Russische doosjes en religieuze matroesjkapoppen, daarbij lepeldoosje en kist, 23 × 45 × 30 cm | € 45 |
5441 | Eiken blaasbalg met gestoken decor: Hyacinthus met daarboven Zephyros, 61,5 × 20 cm | € 200 |
5442 | Mahonie tafel op gedraaide poot, biedermeier -vlek en krassen in blad, klapmechanisme vastgemaakt-, 74 × 106 × 113 cm | Not sold |
5443 | Driehoekige mahonie speeltafel, het openklapbare blad bekleed met groen vilt, Louis Seize-stijl, 19e eeuw, uitgeklapt 72 × 85 × 85 cm | Not sold |
5444 | Vier mahonie gekleurde stoelen -bekleding gevlekt-, 97 × 53 × 46 cm | € 100 |
5445 | Vier koperen bakken, daarbij: tinnen kan en schotel -gebruikssporen-, 36 × 29 cm | Not sold |
5446 | Zeshoekige houten kakstoel op wielen, de panelen beschilderd met bloemstillevens, 93 × 53 × 48 cm | € 25 |
5447 | Perzisch tapijt Afshar met bloemdecor, circa 1900, 192 × 146 cm | € 180 |
5448 | Eiken toilettafelmeubel met twee beweegbare spiegels, circa 1920, 162 × 137 × 37 cm | € 100 |
5449 | Bronskleurige metalen klok, en paar bronskleurige metalen beelden: 'L'electricité' en 'La vapeur' -alle met lichte slijtages-, hoogte circa 47 cm | € 120 |
5450 | Zamak beeld: vrouw met twee waterkruiken op trap, naar Dominique Alonzo (begin 20e eeuw), modern, 60,5 × 23,5 × 15 cm | € 40 |
5451 | Drie schoorsteenpendules, waaronder bakelieten exemplaar -gebruikssporen-, 21 × 39 × 12 cm | Not sold |
5452 | Schoorsteenpendule in deels coromandelgefineerde eiken kast, met gecontourneerde messing wijzerplaat, Junghans uurwerk, Amsterdamse School -gebruikssporen, fineerschade-, 27 × 36 × 14 cm | Not sold |
5453 | Schoorsteenpendule in deels coromandelgefineerde eiken kast, Junghans uurwerk, op achterzijde met plaatje: Fa. J.C. Duursma, Horlogerie, Utrecht, Amsterdamse School, 26 × 44 × 12,5 cm | € 130 |
5454 | Eiken vierdeurs kabinet, 20e eeuw -lichte gebruikssporen-, 185 × 156 × 51 cm | € 80 |
5455 | Paar gebeitste hardhouten panelen: pauw in tuin, en fazant in landschap, beide met lijst van dun messing in reliëf, 20e eeuw, 73 × 114 cm | € 400 |
5456 | Jean Cocteau (1889-1963), 'Alfred de Musset en George Sand in Venetië', litho 63/150, l.o. in potlood gesigneerd en gedateerd '51, 68 × 54 cm | € 60 |
5457 | David Lavington (1951), 'Lily', litho 70/70, r.o. gesigneerd, 52 × 38 cm | € 40 |
5458 | Reclameplaat uit tijdschrift in lijst: 'Rijwielen-Tentoonstelling', 1895, 35 × 25 cm | € 40 |
5459 | Edith Pijpers (1886-1963), 'Volksvrouwen', houtsnede, niet gesigneerd, later met potlood gemonogrammeerd, 53 × 37 cm | Not sold |
5460 | Engelina Reitsma-Valença (1889-1981), 'Portret Ina Boudier-Bakker', ets, gemonogrammeerd in de plaat, gedateerd 1959, r.o. gesigneerd in potlood, 24 × 17,5 cm | Not sold |
5461 | Grada Bouman (1929-2019), stilleven met stolp, aquarel, r.o. gesigneerd, 54 × 38,5 cm | Not sold |
5462 | Twee metalen stoelen met pitrieten rug en zitting, model SE05, ontwerp Martin Visser, uitvoering 't Spectrum, jaren '70, 80 × 46 × 43 cm | Not sold |
5463 | Lot digitale barometers, veelal Jacob Jensen | € 70 |
5464 | Gefacetteerde spiegel in mahonie lijst, bekroond door gesneden lijn en medaillon, jaren '30, 160 × 83 cm | Not sold |
5465 | Abstract schilderijtje, email op metaal, jaren '60, 14 × 18 cm | € 210 |
5466 | Mahonie jardinière, de panelen rondom de bak met rivierdecor, tweede helft 20e eeuw -gebruikssporen-, 80 × 80 × 27 cm | € 100 |
5467 | Messing chocoladekannetje, uitvoering J.K.C. Sneltjes, Haarlem, en twee messing komfoortjes, begin 20e eeuw, kannetje 12 × Ø 9 cm | € 50 |
5468 | Trapeziumvormige coromandelgefineerde eiken schoorsteenpendule met messing cijfers, Amsterdamse School -gebruikssporen, slijtage-, 22 × 45 × 14 cm | Not sold |
5469 | Messing cache-pot, messing olielamp, en Amsterdamse School-kleedje, 138 × 87 cm | Not sold |
5470 | Groengepatineerd metalen beeldgroepje: vrouw met vogel in haar hand, vergezeld door twee honden, op marmeren basement, gesigneerd Limousin, tweede kwart 20e eeuw -vingertje afgebroken-, 33 × 59 × 15 cm | Not sold |
5471 | Eiken kist met gestoken front, Hollands, 18e eeuw -scharnier los-, 69 × 120 × 55 cm | € 70 |
5472 | Albert Hahn (1877-1918), 'Onder zwart régime', map met '12 karikatuur-teekeningen' (kleurenlitho's): spottende aanklachten tegen het kabinet van dr. Abraham Kuyper, uitgegeven bij Abraham Soep, Amsterdam, 1904-1905, 44 × 34 cm | € 110 |
5473 | Schoorsteenpendule in eiken kast met messing cijfers, Amsterdamse School -gebruikssporen-, 23 × 32 × 11 cm | Not sold |
5474 | Pieter E. Stolp (1920-2002), menselijke vormen, zeepstenen sculptuur, 32 × 13 × 10 cm | € 60 |
5475 | Eiken- en coromandelgefineerde tafelklok met deels gepatineerde bronzen wijzerplaat, circa 1920, 26 × 30 × 13 cm | € 100 |
5476 | Eiken boekenkast met deels beglaasde deuren, jaren '30, 132 × 89,5 × 31 cm | € 210 |
5477 | Zes keramische koekjespotten met metalen monturen, één in de vorm van een radio, Duitsland, 20e eeuw -gebruikssporen, craquelé, enkele haarlijntjes en kleine defecten- 12 × 18 × 23 cm | € 130 |
5478 | Drie stuks aardewerk: paarse balustervormige vaas, uitvoering Plazuid, polychroom geglazuurd oorkannetje, gemerkt Kamo, en blauw lusterglazuur vaasje met drie appliques, beide uitvoering Mobach, Utrecht, hoogte grootste 23 cm | € 60 |
5479 | Staande eenlichts tafellamp met hoge glas-in-loodkap in Tiffany-stijl, tweede helft 20e eeuw, 44 × Ø 21 cm | € 120 |
5480 | Metalen bureaulampje, 32 × 23 × 23 cm | € 85 |
5481 | Zwartgepolitoerd mahonie eendeurs kastje met uittrekbare schappen en gecanneleerde stijlen, staand op bolpootjes, eind 19e eeuw -gebruikssporen-, 81 × 60 × 41 cm | € 50 |
5482 | Donker metalen bureaulamp met geplooide stof in de kap, op onderzijde gemerkt 'fort', tevens te gebruiken als wandlamp, jaren '20, 30 × 23 × 17 cm | € 65 |
5483 | Twee boeken, Shakespeare: 'De storm', en 'De koopman van Venetië', beide met ingeplakte platen, respectievelijk naar Edmund Dulac en James D. Linton, gelimiteerde uitgaves nr. 124/325 en nr. 255/325 -beide met bruine vlekjes-, 33 × 27 cm | € 80 |
5484 | Eiken bureau met coromandel handvatten, onder het blad twee kastjes, uitvoering Meubelfabriek L.O.V. Oosterbeek -gaatje in bovenblad, sleetse plekken in lak-, 78 × 135 × 75 cm | € 150 |
5485 | Eiken spijlenstoel, staand op gedraaide poten, Engeland, 20e eeuw, 89 × 42 × 49 cm | € 20 |
5486 | Boek: Atlas van Fouquet. 103 afbeeldingen van de wyd-vermaarde koopstad Amsterdam. Facsimile. 1967. Oblong folio. Oorspr. kartonnage, 39× 52 cm | € 30 |
5487 | Koper en messing kandelaar, het decor met vloeiende lijnen, art nouveau, circa 1900 -defecten-, 21,5 × Ø 12 cm, en twee presse-papiers, uitgegeven door Rolls Royce, modern, 20,5 × 7 cm | € 120 |
5488 | Gebogen beuken paraplustandaard met blikken onderbak, uitvoering Thonet, begin 20e eeuw -krulornamenten aan onderzijde ontbreken-, 75 × Ø 41 cm | € 60 |
5489 | Drie handgeweven tapijtjes, 66 × 62, 110 × 59 en 116 × 32 cm | € 45 |
5490 | Ronde eiken bijzettafel op zes poten, tweede/derde kwart 20e eeuw, 72 × 65 cm | € 130 |
5491 | Rond eiken rooktafeltje, het blad beslagen met messing in reliëf: dieren en geometrische patronen, tweede kwart 20e eeuw, 65 × Ø 45 cm | € 50 |
5492 | Gebronsd metalen hanglamp met roze glazen kap, modern, 32 × Ø 30 cm | Not sold |
5493 | Vier kunststof koeien waaronder 'Moo Jersey Diner' uitvoering Cow Parade, begin 21e eeuw -wit kunststof iets vergeeld-, 34 × 25 × 18 cm | € 110 |
5494 | Gezwart houten boekenkastje met één ronde zijde, art deco -deurtje aan onderzijde ontbreekt-, 56 × 61 × 34 cm | Not sold |
5495 | Donkergebeitste achthoekige eiken salontafel met etagère tussen de poten, 20e eeuw, 68 × 78 × 79 cm | € 35 |
5496 | Drie kleine bijzettafeltjes, twee van eikenhout en één van beukenhout, 51 × Ø 35 cm | € 30 |
5497 | Petrus van Gils (1879-1953), zeven schilderijen: scènes van in en rond het huis, zes marouflages en een krijttekening, afmetingen krijttekening 18 × 23,5 cm | Not sold |
5498 | Rechthoekig bijzettafeltje met opstaande zijkanten en ingelegd met geometrisch decor, l.o. gesigneerd Guy, art deco, 44 × 72 × 42 cm | € 160 |
5499 | Koerdisch tapijt met vogeldecor -beetje sleets-, 190 × 129 cm | € 80 |
5500 | Staande klok, met adres 'Hertz', de gedrukte wijzerplaat voorzien van tekst 'Tempus Fugit', modern, 201 × 55 × 36 cm | € 100 |
5501 | Bruinlederen relaxfauteuil met los hoofdkussen, elektrisch, modern, 112 × 77 × 100 cm | Not sold |
5502 | Zwarte lederen fauteuil met afritsbare kussens -licht sleets-, 80 × 90 × 95 cm | Not sold |
5503 | Vijflichts bronzen hanglamp met draak tegen de getorste stam, 100 × Ø 90 cm | € 30 |
5504 | Vijflichts goudkleurig metalen plafondkroon met kristallen, modern, 20 × Ø 44 cm | € 160 |
5505 | Zeslichts zakkroon, hoogte zonder ophanging 79 cm, Ø 33 cm | € 80 |
5506 | Schemerlamp met porseleinen en goudkleurige voet, en drie lampvoeten, hoogste 60 cm | € 65 |
5507 | Vierkante perspex bijzettafel met glazen blad en verchroomde hoeken -krasjes-, 70 × 70 × 45 cm | Not sold |
5508 | Zes geel-bruine aardewerk kannen, en een glazen kom op poot, alle Frankrijk, 19e eeuw -aardewerk met chips-, hoogte 18 cm | € 75 |
5509 | Vier diverse elektrische klokken | € 30 |
5510 | Zuilvormige messing lampvoet, 53 × 16 × 16 cm | € 140 |
5511 | Vier bladen met Arabische teksten en voorstellingen, India en Perzië, 19e eeuw, grootste 20 × 11 cm | € 95 |
5512 | Goudkleurige metalen salontafel met glazen blad en schap, uitvoering Pierre Vandel, Parijs, jaren '70 -gebruikssporen, krasjes, twee chips uit één blad-, 41 × 75 × 124,5 cm | € 80 |
5513 | Hanna Mobach (1934), drie gemodelleerde tegels met abstracte composities, waarvan twee gemonteerd op metalen plaat, verso gesigneerd op label, grootste tegel 38 × 38 cm | € 40 |
5514 | 31 aardewerk tegels in houten lijsten met diverse polychrome decors,19e/20 eeuw, 13 × 13 cm | € 100 |
5515 | Metalen wandrekje, bestaande uit: vier zwarte draadijzeren muurbeugels, negen korte schappen, een korte lectuurbak, twee lange schappen en een lang schap met opstaande rand, uitvoering Drentea -gebruikssporen- | € 50 |
5516 | Roomkleurige metalen salontafel met gouden bies en twee glazen bladen, eind 20e eeuw -krasjes, gebruikssporen, chip uit één blad-, 125 × 75 × 41 cm | € 40 |
5517 | Fauteuil met gecapitonneerde bruin lederen bekleding -één knoop mist, sleets-, 64 × 78 × 90 cm | Not sold |
5518 | Donkerbeige lederen elektrisch verstelbare fauteuil op aluminium onderstel, model Sorisso, uitvoering Prominent -nieuwstaat-, 114 × 71 × 70 cm | € 250 |
5519 | Gesatineerd glazen eierlamp met geslepen sterdecor, eerste helft 20e eeuw, 46 cm | € 50 |
5520 | Messing hallantaarn met glazen ruitjes, 100 × 39 × 39 cm | € 80 |
5521 | Duitse staande 'rondkop' in donkergebeitste eiken kast met snijwerk, 20e eeuw, 217 × 54 × 31 cm | € 190 |
5522 | Zwarte lederen bank, met afritsbare kussens -licht sleets-, 202 × 90 × 80 cm | Not sold |
5523 | Twaalflichts geëlektrificeerde messing bolkroon, 69 × Ø 65 cm | € 40 |
5524 | Opaline hanglamp aan vernikkeld montuur, midden 20e eeuw, 106 × Ø 27 cm | € 40 |
5525 | Beukenhouten naaigarenkastje met affiche op de zijkanten -krimpscheur in bovenblad-, 45 × 46 × 43 cm | € 270 |
5526 | Beukenhouten salontafel met glazen blad en etagère van gekruiste latten tussen de poten, laatste kwart 20e eeuw, 53 × 60 × 60 cm | € 80 |
5527 | Eerste Wereldoorlog: vijf affiches. 1915-1920. Circa 120 × 80 cm. 1) Steinlen 'Journée du poilu', lithografie; 2) G. Capon 'L'Association générale des mutilés de la guerre', chromolitho; 3) L. Jonas 'Compagnie algérienne: 3e emprunt de la Défense Nationale', chromolitho; 4) B. Chavannaz 'Souscrivez à l'emprunt, Crédit Commercial de France', chromolitho; 5) W. Mainerbe 'Préparation de la jeunesse française au service militaire', chromolitho -licht rafelig langs de randen; scheur in | Not sold |
5528 | Vierkante perspex salontafel met rookglazen blad -krasjes, schroeven met roestvorming-, 92 × 92 × 36 cm | Not sold |
5529 | Elf gesatineerd persglazen lampenkapjes, en drie afwijkende | € 25 |
5530 | Venetiaanse glazen hallamp gevangen in metalen montuur, 19e eeuw, hoogte inclusief ketting 55 cm -defect- | € 170 |
5531 | Bruine lederen bank met twee losse armkussens, uitvoering De Sede, Zwitserland, eind 20e eeuw -gebruikssporen-, 227 × 82 cm | € 250 |
5532 | Aluminium booglamp met witte kunststof kap, op rechthoekige witmarmeren voet -gebruikssporen-, 200 × 130 × 40 cm | € 45 |
5533 | 23 boeken over de VOC. Verschillende formaten (12 gebonden). Geïllustreerd. Onder andere P. van Wiechen, 'Vademecum van de Oost- en Westindische Compagnie'. 2002; 'De Oost-Indische Voyagie van Wouter Schouten (1658-1665)'. (Uitgeg. d. M. Breet). 2003; L. Wagenaar, 'Galle, VOC-vestiging in Ceylon'. 1994 | € 90 |
5534 | Naaldhouten buffetkast, met opklapbare bladen, ontwerp en uitvoering Kropholler, afkomstig uit het bezit van de Amsterdamse arts B.P. Sormani, ingeklapt gemeten 170 × 114 × 41 cm | € 1000 |
5535 | Paar tafellampen, op de voet een messing kraanvogel, modern, hoogte 56 cm | € 140 |
5536 | Schoorsteenpendule in halfronde eiken kast, Art Deco -gebruikssporen-, 22 × 27 × 13 cm | Not sold |
5537 | Verzameling keramische inktpotten en inktstellen, 20e eeuw -gebruikssporen, chipjes etc.-, 11 × Ø 17 cm | € 45 |
5538 | Paar gehamerd koperen boekensteunen, aardewerk brievenhouder met grijs-oranje glazuur -chipjes-, en glazen vaasje, de laatste ontwerp Andries Dirk Copier | Not sold |
5539 | Negen dikwandige glazen kommen in verschillende kleuren, uitvoering Kosta Boda, Zweden, modern -lichte gebruikssporen-, 9 × 17 cm | € 110 |
5540 | Donkergebeitste eiken bijzettafel, tweede kwart 20e eeuw, 70 × 60 × 49 cm | € 30 |