Lotnummer: 5504
Vijflichts goudkleurig metalen plafondkroon met kristallen, modern, 20 × Ø 44 cm
Hamerprijs: € 160
Lotnummer: 5505
Zeslichts zakkroon, hoogte zonder ophanging 79 cm, Ø 33 cm
Hamerprijs: € 80
Lotnummer: 5506
Schemerlamp met porseleinen en goudkleurige voet, en drie lampvoeten, hoogste 60 cm
Hamerprijs: € 65
Lotnummer: 5507
Vierkante perspex bijzettafel met glazen blad en verchroomde hoeken -krasjes-, 70 × 70 × 45 cm
Richtprijs: € 80-100
Lotnummer: 5508
Zes geel-bruine aardewerk kannen, en een glazen kom op poot, alle Frankrijk, 19e eeuw -aardewerk met chips-, hoogte 18 cm
Hamerprijs: € 75
Lotnummer: 5509
Vier diverse elektrische klokken
Hamerprijs: € 30
Lotnummer: 5510
Zuilvormige messing lampvoet, 53 × 16 × 16 cm
Hamerprijs: € 140
Lotnummer: 5511
Vier bladen met Arabische teksten en voorstellingen, India en Perzië, 19e eeuw, grootste 20 × 11 cm
Hamerprijs: € 95
Lotnummer: 5512
Goudkleurige metalen salontafel met glazen blad en schap, uitvoering Pierre Vandel, Parijs, jaren '70 -gebruikssporen, krasjes, twee chips uit één blad-, 41 × 75 × 124,5 cm
Hamerprijs: € 80
Lotnummer: 5513
Hanna Mobach (1934), drie gemodelleerde tegels met abstracte composities, waarvan twee gemonteerd op metalen plaat, verso gesigneerd op label, grootste tegel 38 × 38 cm
Hamerprijs: € 40
Lotnummer: 5514
31 aardewerk tegels in houten lijsten met diverse polychrome decors,19e/20 eeuw, 13 × 13 cm
Hamerprijs: € 100
Lotnummer: 5515
Metalen wandrekje, bestaande uit: vier zwarte draadijzeren muurbeugels, negen korte schappen, een korte lectuurbak, twee lange schappen en een lang schap met opstaande rand, uitvoering Drentea -gebruikssporen-
Hamerprijs: € 50
Lotnummer: 5516
Roomkleurige metalen salontafel met gouden bies en twee glazen bladen, eind 20e eeuw -krasjes, gebruikssporen, chip uit één blad-, 125 × 75 × 41 cm
Hamerprijs: € 40
Lotnummer: 5517
Fauteuil met gecapitonneerde bruin lederen bekleding -één knoop mist, sleets-, 64 × 78 × 90 cm
Richtprijs: € 150-200
Lotnummer: 5518
Donkerbeige lederen elektrisch verstelbare fauteuil op aluminium onderstel, model Sorisso, uitvoering Prominent -nieuwstaat-, 114 × 71 × 70 cm
Hamerprijs: € 250
Lotnummer: 5519
Gesatineerd glazen eierlamp met geslepen sterdecor, eerste helft 20e eeuw, 46 cm
Hamerprijs: € 50
Lotnummer: 5520
Messing hallantaarn met glazen ruitjes, 100 × 39 × 39 cm
Hamerprijs: € 80
Lotnummer: 5521
Duitse staande 'rondkop' in donkergebeitste eiken kast met snijwerk, 20e eeuw, 217 × 54 × 31 cm
Hamerprijs: € 190
Lotnummer: 5522
Zwarte lederen bank, met afritsbare kussens -licht sleets-, 202 × 90 × 80 cm
Richtprijs: € 120-160
Lotnummer: 5523
Twaalflichts geëlektrificeerde messing bolkroon, 69 × Ø 65 cm
Hamerprijs: € 40
Lotnummer: 5524
Opaline hanglamp aan vernikkeld montuur, midden 20e eeuw, 106 × Ø 27 cm
Hamerprijs: € 40
Lotnummer: 5525
Beukenhouten naaigarenkastje met affiche op de zijkanten -krimpscheur in bovenblad-, 45 × 46 × 43 cm
Hamerprijs: € 270
Lotnummer: 5526
Beukenhouten salontafel met glazen blad en etagère van gekruiste latten tussen de poten, laatste kwart 20e eeuw, 53 × 60 × 60 cm
Hamerprijs: € 80
Lotnummer: 5527
Eerste Wereldoorlog: vijf affiches. 1915-1920. Circa 120 × 80 cm. 1) Steinlen 'Journée du poilu', lithografie; 2) G. Capon 'L'Association générale des mutilés de la guerre', chromolitho; 3) L. Jonas 'Compagnie algérienne: 3e emprunt de la Défense Nationale', chromolitho; 4) B. Chavannaz 'Souscrivez à l'emprunt, Crédit Commercial de France', chromolitho; 5) W. Mainerbe 'Préparation de la jeunesse française au service militaire', chromolitho -licht rafelig langs de randen; scheur in nr. 1 en 5 gerepareerd-
Richtprijs: € 250-350
Lotnummer: 5528
Vierkante perspex salontafel met rookglazen blad -krasjes, schroeven met roestvorming-, 92 × 92 × 36 cm
Richtprijs: € 120-160
Lotnummer: 5529
Elf gesatineerd persglazen lampenkapjes, en drie afwijkende
Hamerprijs: € 25
Lotnummer: 5530
Venetiaanse glazen hallamp gevangen in metalen montuur, 19e eeuw, hoogte inclusief ketting 55 cm -defect-
Hamerprijs: € 170
Lotnummer: 5531
Bruine lederen bank met twee losse armkussens, uitvoering De Sede, Zwitserland, eind 20e eeuw -gebruikssporen-, 227 × 82 cm
Hamerprijs: € 250
Lotnummer: 5532
Aluminium booglamp met witte kunststof kap, op rechthoekige witmarmeren voet -gebruikssporen-, 200 × 130 × 40 cm
Hamerprijs: € 45
Lotnummer: 5533
23 boeken over de VOC. Verschillende formaten (12 gebonden). Geïllustreerd. Onder andere P. van Wiechen, 'Vademecum van de Oost- en Westindische Compagnie'. 2002; 'De Oost-Indische Voyagie van Wouter Schouten (1658-1665)'. (Uitgeg. d. M. Breet). 2003; L. Wagenaar, 'Galle, VOC-vestiging in Ceylon'. 1994
Hamerprijs: € 90
Lotnummer: 5534
Naaldhouten buffetkast, met opklapbare bladen, ontwerp en uitvoering Kropholler, afkomstig uit het bezit van de Amsterdamse arts B.P. Sormani, ingeklapt gemeten 170 × 114 × 41 cm
Hamerprijs: € 1000
Lotnummer: 5535
Paar tafellampen, op de voet een messing kraanvogel, modern, hoogte 56 cm
Hamerprijs: € 140
Lotnummer: 5536
Schoorsteenpendule in halfronde eiken kast, Art Deco -gebruikssporen-, 22 × 27 × 13 cm
Richtprijs: € 150-200
Lotnummer: 5537
Verzameling keramische inktpotten en inktstellen, 20e eeuw -gebruikssporen, chipjes etc.-, 11 × Ø 17 cm
Hamerprijs: € 45
Lotnummer: 5538
Paar gehamerd koperen boekensteunen, aardewerk brievenhouder met grijs-oranje glazuur -chipjes-, en glazen vaasje, de laatste ontwerp Andries Dirk Copier
Richtprijs: € 80-100
Lotnummer: 5539
Negen dikwandige glazen kommen in verschillende kleuren, uitvoering Kosta Boda, Zweden, modern -lichte gebruikssporen-, 9 × 17 cm
Hamerprijs: € 110
Lotnummer: 5540
Donkergebeitste eiken bijzettafel, tweede kwart 20e eeuw, 70 × 60 × 49 cm
Hamerprijs: € 30
Dit is de laatste pagina van deze zaal. Klik op onderstaande banner om terug te gaan naar het overzicht.