Eiken vierdeurs kabinet, 20e eeuw -lichte gebruikssporen-, 185 × 156 × 51 cm
Hamerprijs: € 80
Paar gebeitste hardhouten panelen: pauw in tuin, en fazant in landschap, beide met lijst van dun messing in reliëf, 20e eeuw, 73 × 114 cm
Hamerprijs: € 400
Jean Cocteau (1889-1963), 'Alfred de Musset en George Sand in Venetië', litho 63/150, l.o. in potlood gesigneerd en gedateerd '51, 68 × 54 cm
Hamerprijs: € 60
David Lavington (1951), 'Lily', litho 70/70, r.o. gesigneerd, 52 × 38 cm
Hamerprijs: € 40
Reclameplaat uit tijdschrift in lijst: 'Rijwielen-Tentoonstelling', 1895, 35 × 25 cm
Hamerprijs: € 40
Edith Pijpers (1886-1963), 'Volksvrouwen', houtsnede, niet gesigneerd, later met potlood gemonogrammeerd, 53 × 37 cm
Richtprijs: € 70-90
Engelina Reitsma-Valença (1889-1981), 'Portret Ina Boudier-Bakker', ets, gemonogrammeerd in de plaat, gedateerd 1959, r.o. gesigneerd in potlood, 24 × 17,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Grada Bouman (1929-2019), stilleven met stolp, aquarel, r.o. gesigneerd, 54 × 38,5 cm
Richtprijs: € 50-70
Twee metalen stoelen met pitrieten rug en zitting, model SE05, ontwerp Martin Visser, uitvoering 't Spectrum, jaren '70, 80 × 46 × 43 cm
Richtprijs: € 150-200
Lot digitale barometers, veelal Jacob Jensen
Hamerprijs: € 70
Gefacetteerde spiegel in mahonie lijst, bekroond door gesneden lijn en medaillon, jaren '30, 160 × 83 cm
Richtprijs: € 80-100
Abstract schilderijtje, email op metaal, jaren '60, 14 × 18 cm
Hamerprijs: € 210
Mahonie jardinière, de panelen rondom de bak met rivierdecor, tweede helft 20e eeuw -gebruikssporen-, 80 × 80 × 27 cm
Hamerprijs: € 100
Messing chocoladekannetje, uitvoering J.K.C. Sneltjes, Haarlem, en twee messing komfoortjes, begin 20e eeuw, kannetje 12 × Ø 9 cm
Hamerprijs: € 50
Trapeziumvormige coromandelgefineerde eiken schoorsteenpendule met messing cijfers, Amsterdamse School -gebruikssporen, slijtage-, 22 × 45 × 14 cm
Richtprijs: € 150-200
Messing cache-pot, messing olielamp, en Amsterdamse School-kleedje, 138 × 87 cm
Richtprijs: € 30-50
Groengepatineerd metalen beeldgroepje: vrouw met vogel in haar hand, vergezeld door twee honden, op marmeren basement, gesigneerd Limousin, tweede kwart 20e eeuw -vingertje afgebroken-, 33 × 59 × 15 cm
Richtprijs: € 120-160
Eiken kist met gestoken front, Hollands, 18e eeuw -scharnier los-, 69 × 120 × 55 cm
Hamerprijs: € 70
Albert Hahn (1877-1918), 'Onder zwart régime', map met '12 karikatuur-teekeningen' (kleurenlitho's): spottende aanklachten tegen het kabinet van dr. Abraham Kuyper, uitgegeven bij Abraham Soep, Amsterdam, 1904-1905, 44 × 34 cm
Hamerprijs: € 110
Schoorsteenpendule in eiken kast met messing cijfers, Amsterdamse School -gebruikssporen-, 23 × 32 × 11 cm
Richtprijs: € 150-200
Pieter E. Stolp (1920-2002), menselijke vormen, zeepstenen sculptuur, 32 × 13 × 10 cm
Hamerprijs: € 60
Eiken- en coromandelgefineerde tafelklok met deels gepatineerde bronzen wijzerplaat, circa 1920, 26 × 30 × 13 cm
Hamerprijs: € 100
Eiken boekenkast met deels beglaasde deuren, jaren '30, 132 × 89,5 × 31 cm
Hamerprijs: € 210
Zes keramische koekjespotten met metalen monturen, één in de vorm van een radio, Duitsland, 20e eeuw -gebruikssporen, craquelé, enkele haarlijntjes en kleine defecten- 12 × 18 × 23 cm
Hamerprijs: € 130
Drie stuks aardewerk: paarse balustervormige vaas, uitvoering Plazuid, polychroom geglazuurd oorkannetje, gemerkt Kamo, en blauw lusterglazuur vaasje met drie appliques, beide uitvoering Mobach, Utrecht, hoogte grootste 23 cm
Hamerprijs: € 60
Staande eenlichts tafellamp met hoge glas-in-loodkap in Tiffany-stijl, tweede helft 20e eeuw, 44 × Ø 21 cm
Hamerprijs: € 120
Metalen bureaulampje, 32 × 23 × 23 cm
Hamerprijs: € 85
Zwartgepolitoerd mahonie eendeurs kastje met uittrekbare schappen en gecanneleerde stijlen, staand op bolpootjes, eind 19e eeuw -gebruikssporen-, 81 × 60 × 41 cm
Hamerprijs: € 50
Donker metalen bureaulamp met geplooide stof in de kap, op onderzijde gemerkt 'fort', tevens te gebruiken als wandlamp, jaren '20, 30 × 23 × 17 cm
Hamerprijs: € 65
Twee boeken, Shakespeare: 'De storm', en 'De koopman van Venetië', beide met ingeplakte platen, respectievelijk naar Edmund Dulac en James D. Linton, gelimiteerde uitgaves nr. 124/325 en nr. 255/325 -beide met bruine vlekjes-, 33 × 27 cm
Hamerprijs: € 80
Eiken bureau met coromandel handvatten, onder het blad twee kastjes, uitvoering Meubelfabriek L.O.V. Oosterbeek -gaatje in bovenblad, sleetse plekken in lak-, 78 × 135 × 75 cm
Hamerprijs: € 150
Eiken spijlenstoel, staand op gedraaide poten, Engeland, 20e eeuw, 89 × 42 × 49 cm
Hamerprijs: € 20
Boek: Atlas van Fouquet. 103 afbeeldingen van de wyd-vermaarde koopstad Amsterdam. Facsimile. 1967. Oblong folio. Oorspr. kartonnage, 39× 52 cm
Hamerprijs: € 30
Koper en messing kandelaar, het decor met vloeiende lijnen, art nouveau, circa 1900 -defecten-, 21,5 × Ø 12 cm, en twee presse-papiers, uitgegeven door Rolls Royce, modern, 20,5 × 7 cm
Hamerprijs: € 120
Gebogen beuken paraplustandaard met blikken onderbak, uitvoering Thonet, begin 20e eeuw -krulornamenten aan onderzijde ontbreken-, 75 × Ø 41 cm
Hamerprijs: € 60
Drie handgeweven tapijtjes, 66 × 62, 110 × 59 en 116 × 32 cm
Hamerprijs: € 45
Ronde eiken bijzettafel op zes poten, tweede/derde kwart 20e eeuw, 72 × 65 cm
Hamerprijs: € 130
Rond eiken rooktafeltje, het blad beslagen met messing in reliëf: dieren en geometrische patronen, tweede kwart 20e eeuw, 65 × Ø 45 cm
Hamerprijs: € 50
Gebronsd metalen hanglamp met roze glazen kap, modern, 32 × Ø 30 cm
Richtprijs: € 70-90
Vier kunststof koeien waaronder 'Moo Jersey Diner' uitvoering Cow Parade, begin 21e eeuw -wit kunststof iets vergeeld-, 34 × 25 × 18 cm
Hamerprijs: € 110
Gezwart houten boekenkastje met één ronde zijde, art deco -deurtje aan onderzijde ontbreekt-, 56 × 61 × 34 cm
Richtprijs: € 80-100
Donkergebeitste achthoekige eiken salontafel met etagère tussen de poten, 20e eeuw, 68 × 78 × 79 cm
Hamerprijs: € 35
Drie kleine bijzettafeltjes, twee van eikenhout en één van beukenhout, 51 × Ø 35 cm
Hamerprijs: € 30
Petrus van Gils (1879-1953), zeven schilderijen: scènes van in en rond het huis, zes marouflages en een krijttekening, afmetingen krijttekening 18 × 23,5 cm
Richtprijs: € 80-100
Rechthoekig bijzettafeltje met opstaande zijkanten en ingelegd met geometrisch decor, l.o. gesigneerd Guy, art deco, 44 × 72 × 42 cm
Hamerprijs: € 160
Koerdisch tapijt met vogeldecor -beetje sleets-, 190 × 129 cm
Hamerprijs: € 80
Staande klok, met adres 'Hertz', de gedrukte wijzerplaat voorzien van tekst 'Tempus Fugit', modern, 201 × 55 × 36 cm
Hamerprijs: € 100
Bruinlederen relaxfauteuil met los hoofdkussen, elektrisch, modern, 112 × 77 × 100 cm
Richtprijs: € 100-150
Zwarte lederen fauteuil met afritsbare kussens -licht sleets-, 80 × 90 × 95 cm
Richtprijs: € 120-160
Vijflichts bronzen hanglamp met draak tegen de getorste stam, 100 × Ø 90 cm
Hamerprijs: € 30