Total images: 9
Total images: 9
Lotnummer: 2101
Timed online, sluiting: 14:00

Bergkristallen bokaal op voet met 2e gehalte zilveren monturen, de voet met appliques in de vorm van zeewezens met rood glazen oogjes, draagt enkel een modern herkeur, hoogte 15,5 cm -defecten, veel steentjes missend-

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 2102
Timed online, sluiting: 14:00

Rechthoekige 3e gehalte zilveren koektrommel op vier vogelvormige pootjes, de rand met bladmotieven, Polen, 20e eeuw, gewicht 411 gram, circa 8 × 12,5 × 9,5 cm -deukjes in de rand-

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 2103
Timed online, sluiting: 14:00

Gezwart houten sieradendoosje met zilveren art nouveau applique van dame, zwaluwen en bloesem, 5,5 × 16,5 × 9,5 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 2104
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren bestekdelen, hartfilet, bestaande uit: elf dinercouverts, één extra lepel, 21 dessertcouverts, en negen extra lepels, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, en W.F. Schuss, Amsterdam, eind 19e eeuw, gewicht 3989 gram, groot 21 cm, klein 18 cm

Hamerprijs: € 2200

Lotnummer: 2105
Timed online, sluiting: 14:00

Zes 2e gehalte zilveren dinervorken, Hollands glad, 1834, gewicht 294 gram, 20 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 2106
Timed online, sluiting: 14:00

Vier 3e gehalte zilveren dinerlepels en één vork, Duitsland, 20e eeuw, gewicht 340 gram, circa 21,5 cm

Hamerprijs: € 140

Lotnummer: 2107
Timed online, sluiting: 14:00

Zes dinermessen met 2e gehalte zilveren geribde heften, meester: A. Bonebakker & Zoon, Amsterdam, 1884-1891, de stalen lemmeten gemerkt Goutelerie Royale, T.F. Bastet, Amsterdam, brutogewicht 645 gram, 26 cm -roestvlekjes-

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 2108
Timed online, sluiting: 14:00

Diverse 2e gehalte zilveren bestekdelen, Haags lof: vier dinervorken en vijftien dessertlepels, gewicht 832 gram, 20 en 18,5 cm

Hamerprijs: € 550

Lotnummer: 2109
Timed online, sluiting: 14:00

Drie 2e gehalte zilveren lepels waarvan twee met ajourgezaagde bak, de grootste meester: Adrianus Andries Graves Kooiman, Schoonhoven, 1908, gewicht 134, grootste lepel 21,5 × 6 cm

Hamerprijs: € 95

Lotnummer: 2110
Timed online, sluiting: 14:00

Zes 1e gehalte zilveren dinercouverts, filetrand, meester: Johannes Schiotling, Amsterdam, 1785, gewicht 896 gram, 21,5 en 20 cm -tanden verbogen-

Hamerprijs: € 1000

Lotnummer: 2111
Timed online, sluiting: 14:00

Twaalf dinermessen met 2e gehalte zilveren heft, Haags lof, meester: Koninklijke Van Kempen & Begeer, Zeist, 1964, brutogewicht circa 1229 gram, 24,5 cm -gebruikssporen-

Hamerprijs: € 550

Lotnummer: 2112
Timed online, sluiting: 14:00

Diverse 1e en 2e gehalte zilveren bestekdelen, Hollands glad, bestaande uit; elf dessertlepels, één dessertvork en vijf dinervorken, gewicht 756 gram, 20 en 18 cm

Hamerprijs: € 350

Lotnummer: 2113
Timed online, sluiting: 14:00

Divers 2e gehalte zilveren diengerei: groentedienlepel, vleesvork, rijstschep en lepel, gewicht 305 gram, groentedienlepel 27 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 2114
Timed online, sluiting: 14:00

Negenpersoons 2e gehalte zilveren viscouvert en visdiencouvert, puntfilet, met gegraveerde rand, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, circa 1920, gewicht 1087 gram, mes circa 21 cm, vork circa 17 cm

Hamerprijs: € 600

Lotnummer: 2115
Timed online, sluiting: 14:00

Zes 1e gehalte zilveren dessertvorken, Hollands glad, verso gemonogrammeerd, meester: Jan van den Broek, Amsterdam, 1834, gewicht 427 gram -tanden sleets-

Hamerprijs: € 260

Lotnummer: 2116
Timed online, sluiting: 14:00

Vier 2e gehalte zilveren dienlepels, Haags lof: aardappellepel, groentelepel, rijstlepel en sauslepel, meester: Zilverfabriek Voorschoten, gewicht 381 gram, groentelepel 25 cm

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 2117
Timed online, sluiting: 14:00

Twaalf dessertmessen met 2e gehalte zilveren heften, Haags lof, zes meester: wed. H. Looren de Jong, Schoonhoven, 1965, en zes meester: Koninklijke Van Kempen & Begeer, Zeist, 1964, brutogewicht, 865 gram, circa 20,6 cm -gebruikssporen-

Hamerprijs: € 550

Lotnummer: 2118
Timed online, sluiting: 14:00

Twaalf 1e gehalte zilveren dinercouverts, waarvan twaalf lepels en tien vorken meester: Martinus van Stapele, 's-Gravenhage, 1772, en twee vorken meester: Johannes van der Toorn II, 's-Gravenhage, 1774, gewicht 1500 gram, lepel 21,5 cm

Hamerprijs: € 1000

Lotnummer: 2119
Timed online, sluiting: 14:00

Vier 2e gehalte zilveren dinercouverts, spatelmodel met enkel lof, en twee extra lepels, meester: Roelof Helweg, Amsterdam, 1776-1811, diverse jaren, gewicht 549 gram, 20 cm -slijtage, twee couverts met inscriptie op de achterzijde-

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 2120
Timed online, sluiting: 14:00

Negen 2e gehalte zilveren dinerlepels, Haags lof, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1901, gewicht 608 gram, circa 20,5 cm

Hamerprijs: € 350

Lotnummer: 2121
Timed online, sluiting: 14:00

Zes 2e gehalte zilveren dinercouverts en dessertcouverts, diverse meesters en jaren, gewicht 1172 gram, dinerlepel 21 cm

Hamerprijs: € 600

Lotnummer: 2122
Timed online, sluiting: 14:00

Diverse BWZG (750/000) bestekdelen, hartfilet, bestaande uit: twaalf dinervorken, drie dinerlepels, zeven dessertvorken, één dessertlepel, en vijf dessertmessen, gekeurd met belastingteken, gewicht zonder de messen 1233 gram -veelal verso gemonogrammeerd 'LS'-

Hamerprijs: € 550

Lotnummer: 2123
Timed online, sluiting: 14:00

Negenpersoons 1e gehalte zilveren (999/000) bestek, Haags lof, meester: M.J. Gerritsen, Zeist, 1982, bestaande uit: dinercouverts met messen en dessertcouverts met messen, gewicht zonder messen 2370 gram -messen met lichte gebruikssporen-

Hamerprijs: € 1900

Lotnummer: 2124
Timed online, sluiting: 14:00

1e gehalte zilveren (999/000) visdienschep, de opengewerkte bak met visdecor, Haags lof, meester: M.J. Gerritsen, Zeist, 1982, lengte 28 cm, gewicht 128 gram

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 2125
Timed online, sluiting: 14:00

Vier 1e gehalte zilveren (999/000) viscouverts, Haags lof, meester: M.J. Gerritsen, Zeist, 1981 en 1982, lengte 21,5 cm, gewicht 515 gram

Hamerprijs: € 350

Lotnummer: 2126
Timed online, sluiting: 14:00

Slacouvert met 1e gehalte zilveren (999/000) heften, Haags lof, meester: M.J. Gerritsen, Zeist, 1982, lengte 21 cm, brutogewicht 230 gram -lichte gebruikssporen-

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 2127
Timed online, sluiting: 14:00

Negen 1e gehalte zilveren (999/000) toespijslepels en negen taartvorkjes, Haags lof, meester: M.J. Gerritsen, Zeist, 1982, gewicht 522 gram, lengte 14,5 cm

Hamerprijs: € 475

Lotnummer: 2128
Timed online, sluiting: 14:00

1e gehalte zilveren (999/000) diengerei, Haags lof, meester: M.J. Gerritsen, Zeist, 1982 en eenmaal 1980, bestaande uit: soepdienlepel, drie groentelepels, aardappellepel, rijstlepel, twee sauslepels, vleesvork, aansnijcouvert, botermesje, roomlepel en paar zuurvorkjes, gewicht zonder aansnijvouvert 1070 gram

Hamerprijs: € 750

Lotnummer: 2129
Timed online, sluiting: 14:00

Achttien dinermessen en twaalf dessertmessen met BWZG heften, rondfilet, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, gekeurd voor buitenlandse werken 1893-1906, brutogewicht circa 2511 gram, 25 cm en 20,5 cm -defecten-

Hamerprijs: € 500

Lotnummer: 2130
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren menagèrestandaard met gegraveerd bloemdecor, centraal een houder met ananasdecor en op de voet drie schelpvormige specerijenschaaltjes, meester: Jan Grebe Jr. & Leendert Glazener, Rotterdam, 1847, onderzijde gegraveerd: 'Van Magdalena Anna Jacoba Nolet den 29 October 1847', gewicht 271 gram, circa 14 × 15 × 15 cm

Hamerprijs: € 210

Lotnummer: 2131
Timed online, sluiting: 14:00

Kristallen theebus met ruitslijpsel en 1e gehalte zilveren geprofileerd montuur, meester: Diederik Lodewijk Bennewitz, Amsterdam, 1818, circa 11 × 8,5 × 8,5 cm -schilfers-

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 2132
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren vaasvormige strooier en mosterdpot, met gegraveerde dekselrand en voet, opengewerkte buik met blauw binnenglas, meester: D.H. Weissich, Middelburg, 1820 en 1821, hoogte 15 cm -enkele restauraties en gebruikssporen, binnenbakje van de strooier is van later datum-

Richtprijs: € 350-450

Lotnummer: 2133
Timed online, sluiting: 14:00

3e gehalte zilveren kandelaartje met dover, gekeurd met belastingkeur voor oude werken 1814-1893, brutogewicht 89 gram, circa 7 × 9 × 6 cm

Hamerprijs: € 95

Lotnummer: 2134
Timed online, sluiting: 14:00

Paar 1e gehalte zilveren eierwarmers met scharnierende deksels en vermeil binnenzijde, gewicht 155 gram, hoogte 11 en 12 cm

Hamerprijs: € 170

Total images: 9
Total images: 9
Lotnummer: 2135
Timed online, sluiting: 14:00

Ovale blauw glazen jardinière, het 2e gehalte zilveren montuur met zwaanvormige grepen, guirlandes en portretmedaillons, Louis Seize-stijl, 20e eeuw, gewicht zilver 463 gram, 12 × 31 × 17 cm -enkele guirlandes (deels) los-

Hamerprijs: € 260

Lotnummer: 2136
Timed online, sluiting: 14:00

Paar 2e gehalte zilveren bonbonmandjes met ajourgezaagd ananasdecor, gewicht 175 gram, 4 × 15,5 × 8,5 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 2137
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren mosterdpotje en paar zoutschaaltjes met blauw glazen binnenbakjes en 2e gehalte zilveren lepeltjes, hoogte 9,5 cm -binnenbakjes van de zoutschaaltjes passen niet goed, enkele defecten-

Hamerprijs: € 95

Lotnummer: 2138
Timed online, sluiting: 14:00

Paar zilveren zoutschaaltjes met rocaille decor en glazen binnenbakjes, één meester: Willem Schiff, Nijmegen, 1766, de ander later bijgemaakt in 1868, 5 × Ø 6 cm

Hamerprijs: € 350

Lotnummer: 2139
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren strooier, mosterdpot en twee zoutschaaltjes, alle met blauw glazen binnenbakje, gedecoreerd met bladdecor, guirlandes en mascarons, meester: Zilversmederij Hollandia, Zutphen, 12 × 11 × 7 cm

Hamerprijs: € 200

Lotnummer: 2140
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren bonbonmand met ajourgezaagd decor, strikjes, en een parelrand, meester: J.Ph. de Vries, Hoorn, gewicht 124 gram, 7 × 19,5 × 12,5 -één strikje verbogen-

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 2141
Timed online, sluiting: 14:00

Vijf 3e gehalte zilveren dinerlepels, spatelmodel op voorzijde gemonogrammeerd 'B.H.', Duitsland, begin 20e eeuw, gewicht 247 gram, 22 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 2142
Timed online, sluiting: 14:00

Vier 2e gehalte zilveren dinercouverts, en extra lepel, alle puntfilet, 590 gram, 21 cm

Hamerprijs: € 260

Lotnummer: 2143
Timed online, sluiting: 14:00

Samengesteld vijfdelig 2e gehalte zilveren theeservies, bestaande uit: theepotje, komfoor op natuurstenen basement, roomkannetje, suikerpot met hengsel en klein 1e gehalte zilveren melkkannetje met houten greep, gewicht zonder komfoor 700 gram -theepot met deuken-

Hamerprijs: € 375

Lotnummer: 2144
Timed online, sluiting: 14:00

Zes 2e gehalte zilveren dessertcouverts, en drie extra lepels, Haags lof, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, circa 1900, gewicht 742 gram, circa 18 cm

Hamerprijs: € 650

Lotnummer: 2145
Timed online, sluiting: 14:00

Negen 2e gehalte zilveren dessertcouverts, Haags lof, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, circa 1900, gewicht 813 gram, circa 18 cm -één vork verso gegraveerd: 'Marianne', enkele tanden verbogen-

Hamerprijs: € 425

Lotnummer: 2146
Timed online, sluiting: 14:00

Gedraaid glazen inktpot met 2e gehalte zilveren dop op gezwart houten en 2e gehalte zilveren onderschotel, de schotel met parelrand en gegraveerde tekst: 'Aan den Heer A. Mondt Hz 1903 Het St. Hubert's Gilde 1878', circa 13 × Ø 16,5 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 2147
Timed online, sluiting: 14:00

Glazen sigarenhouder met zilveren montuur, en 2e gehalte zilveren schaaltje met opengewerkt ananasmotief, gewicht schaaltje 83 gram, Ø 14 cm -glas gechipt-

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 2148
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren inktstel, bestaande uit: standaard met bloemgravering en twee geslepen glazen inktpotten met zilveren deksels, 1860, daarbij: twee losse glazen inktpotten, één met originele 2e gehalte zilveren dop, de ander met 2e gehalte zilveren flessenstop met fazant, inktstel 12 × 14,5 × 9,5 cm -gebruikssporen-

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 2149
Timed online, sluiting: 14:00

Drie kristallen parfumflacons met 2e gehalte zilveren montuur en dop, grootste circa 14 × Ø 7 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 2150
Timed online, sluiting: 14:00

Diverse 1e gehalte zilveren kantoorbenodigdheden, waaronder brievenweegschaaltje, daarbij: 2e gehalte zilveren potloodhouder, brutogewicht zonder glas en blocnote 836 gram -enkele glazen onderdelen met defecten, de blocnotehouder met onedele beugels-

Hamerprijs: € 350