Nr. | Omschrijving |
Hamerprijs |
2001 | Paar 1e gehalte zilveren vaasvormige kastanjevazen met blauw binnenglas, staand op ronde voet, de opengewerkte rand met filetranden en vlamvormige knop, meester: Ferdinand Amsen, Amsterdam, 1807, afgebeeld in: Barend J. van Benthem. De werkmeesters van Bennewitz en Bonebakker, Amsterdams grootzilver uit de eerste helft van de 19de eeuw, Waanders Uitgevers, Zwolle, blz. 385 en 386, afb. 472, | Not sold |
2002 | 2e gehalte zilveren broodmand met spijlendecor en geprofileerde rand, Nederland, 1928, gewicht 496 gram, 9,5 × 32,5 × 23,5 cm | € 350 |
2003 | Paar zuilvormige 2e gehalte zilveren kandelaars, één voet met inscriptie '1e prijs', de ander met inscriptie 'Rotterdam 1924', meester: Koninklijke Kempen, Begeer & Vos, Voorschoten, 1924, brutogewicht 345 gram, Ø 7 × 16 cm -deukjes in de voet- | € 130 |
2004 | 2e gehalte zilveren bonbonmandje met ajourgezaagd spijlendecor en afgezet met parelrand, meester: J. en J.C. Seton, Schoonhoven, 1923, gewicht 86 gram, 6 × 13 × 8 cm | € 65 |
2005 | 1e gehalte zilveren kandelaar, de stam gevormd door geprofileerde nodussen, op gelaagde vierkante voet, meester: Torben Svenson, Kopenhagen, 1961-1973, brutogewicht 404 gram, 19 × 11 × 11 cm | € 140 |
2006 | Ovaal 2e gehalte zilveren dienblaadje, de grepen met bloemmotieven, winkeliersmerk J van Messel, 1912, 456 gram, 34,5 × 20 cm | € 220 |
2007 | Schuitvormig zilveren hengselmandje op voet met filetranden, meester: François Simons, 's-Gravenhage, 1800-1809, gewicht 186 gram, 15 × 16 × 8,5 cm | € 475 |
2008 | 1e gehalte zilveren melkkan met parelranden, meester: A. Bonebakker & Zoon, Amsterdam, 1861, gewicht 189 gram, circa 13 × 11,5 × 7 cm | € 130 |
2009 | 1e gehalte zilveren roomkan met rocaillevormige deksel, houten greep, peervormige buik en staande op vier takvormige pootjes, meester: Johannes Schiotling, Amsterdam, 1763, gewicht 373 gram, hoogte 17 cm -kleine deukjes- | € 1200 |
2010 | 1e gehalte zilveren brijlepel, meester: Paul Clausen, Amsterdam, 1762, gewicht 171 gram, lengte 34,5 cm | Not sold |
2011 | 2e gehalte zilveren vlaschep, Hollands glad, meester: Gerritsen en Van Kempen, Zeist, 1955, gewicht 86 gram, 22 cm | € 50 |
2012 | 1e gehalte zilveren taartschep, rondfilet, meester: A. Bonebakker & Zoon, Amsterdam, 1909, gewicht 137 gram, circa 26 × 6 cm | € 160 |
2013 | 2e gehalte zilveren visdienschep, Haags lof, meester: Koninklijke van Kempen & Begeer, Zeist, 1976, 134 gram, lengte 29,5 cm | € 90 |
2014 | 1e gehalte zilveren theepot en roomkan, beide met blank houten greep, de aanzet gedecoreerd met zeewezen, meester: Theodorus Gerardus Bentveld, Amsterdam, 1838, brutogewicht 756 gram, theepot 9 × 20 × 12 cm -theepot staat niet recht- | Not sold |
2015 | 2e gehalte zilveren kluwenmandje, met ajourgezaagd motief van ovaaltjes en afgezet met parelranden, meester: Gerrit van der Dussen, Schoonhoven, 1868, gewicht 87 gram, 12 × Ø 8,5 cm | € 110 |
2016 | 2e gehalte zilveren kandelaar met balustervormige stam en parelranden, 20e eeuw, brutogewicht 339 gram, circa 16 × Ø 9,5 cm | € 65 |
2017 | 1e gehalte zilveren strooibus met bloemknop, meester: Charles Boyton, Londen, 1899, gewicht 256 gram, 18 × Ø 8,5 cm -deksel gedeukt- | € 120 |
2018 | 2e gehalte zilveren suikerpotje met parelranden, meester: Cornelis van Baaren, Schoonhoven, 1898, gewicht 174 gram, Ø bodem 8,5 cm | € 100 |
2019 | 2e gehalte zilveren sauslepel met gegraveerd bloem- en rocailledecor op de steel en rand, meester: H.A. Schuss, Amsterdam, 1851, gewicht 95 gram, 9 × 6,8 × 21 cm | € 55 |
2020 | 2e gehalte zilveren soepdienlepel, rondfilet, meester: Zilverfabriek Voorschoten, 1927, gewicht 229 gram, 28 × Ø 9 cm | € 130 |
2021 | 2e gehalte zilveren taartschep, met getorste steel en gegraveerde schep, 2e gehalte zilveren natfruitlepel met gegraveerd bloemdecor, en 2e gehalte zilveren dienlepel met getorste steel, 1884, gewicht 202 gram, taartschep 26 × 6 cm | € 95 |
2022 | Visdiencouvert met 2e gehalte zilveren heften met gegraveerd palmetdecor, medaillons en bekroond met bloemknop, het lemmet van het dienmes met gegraveerde vis, brutogewicht 261 gram, mes 30 cm -gebruikssporen- | € 100 |
2023 | Rechthoekig 2e gehalte zilveren dienblad met geprofileerde rand, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1919, gewicht 1920 gram, circa 52 × 38,5 cm | € 950 |
2024 | Zes zilveren lepels, Hollands glad, meester: Matthias van Heeck II, 's-Hertogenbosch, 1790-1791, gewicht 343 gram, 4,3 × 20,5 cm | € 250 |
2025 | Diverse 1e en 2e gehalte zilveren bestekdelen, alle gemonogrammeerd, veelal Haags lof, gewicht 1482 gram | € 750 |
2026 | Twaalf 2e gehalte zilveren dinervorken, negen rondfilet, circa 1900, en drie afwijkend waarvan twee gemonogrammeerd, gewicht 789 gram, circa 20,5 cm | € 375 |
2027 | 1e gehalte zilveren roomkom, gelobd model met ramskoppen, Sheffield, 1910, gewicht 212 gram, 11 × Ø 15 cm | € 200 |
2028 | 2e gehalte zilveren vijflichts kandelaber gecanneleerde balustervormige stam, de ronde voet met palmetdecor, Spanje, gewicht 1204 gram, circa 35 × 26 × 30 cm | € 550 |
2029 | 3e gehalte zilveren bloemenbokaal, met gedreven decor van acanthusbladeren en rocailles, brutogewicht 1040 gram, circa 31 × Ø 25 cm -gebruikssporen- | € 475 |
2030 | Tweedelig 1e gehalte zilveren roomstel, met gecontourneerde rand, bestaande uit: suikerschaal en roomkan, meester: John Sherwood & Sons, Birmingham, 1903, gewicht 177 gram, suikerschaal Ø 9 × 5,5 cm | € 90 |
2031 | 2e gehalte zilveren ajourgezaagde taartschep met parelmoeren heft, Frankrijk, 19e eeuw, brutogewicht 109 gram, 28 × 6,5 cm | € 70 |
2032 | 2e gehalte zilveren brandewijnkom, rond gelobd model, voorzien van pseudokeuren, meester: Alle de Haas, Sneek, 1877-1966, gewicht 302 gram, 5 × 25 × 15 cm | € 170 |
2033 | Klein formaat zilveren avondmaalsbeker met gegraveerd decor: Geloof, Hoop en Liefde, meester: Evert Willems, Groningen, 1634-1635, gewicht 105,2 gram, Ø 7 cm, hoogte 9,5 cm -gebruikssporen- | € 1800 |
2034 | Vierdelig 1e gehalte zilveren theeservies, bestaande uit: theepot, theebus, suikerpot en roomkan, gelobd model met kabelrand en slangvormige knop, meester: Bennewitz & Zoon, Amsterdam, 1827-1829, brutogewicht 1436 gram, theepot 13 × 23 × 9 cm | Not sold |
2035 | Zes 3e gehalte zilveren theelepels, de bak verguld, de stelen bewerkt en bekroond met mascaron, meester: Vincent Carl Dub, Wenen, Oostenrijk, begin 20e eeuw, gewicht 103 gram, circa 11,5 cm, in cassette | Not sold |
2036 | Boek: 'De christen in bespiegeling en oefening, of verzameling van onderwijzingen en gebeden.', uitg. P.J. Hannicq, Mechelen, circa 1840, de schildpad band met gouden en zilveren fileten en hoekornamenten, het voorplat met medaillon waarop afbeelding van Jezus met doornenkroon en kruis, op porselein beschilderd, moiré zijden schutbladen, sneden verguld, lederen rug, voorzien van gouden klampen -kleine defecten aan het schildpad, goud ongemerkt- | € 260 |
2037 | Verguld zilveren gelegenheidslepel, de getorste steel bekroond met driemaster, de bak verso met stippengravering; 'Hans Zjoerds, geboren den 3e Junij 1802', meester: Fedde Acronius, Harlingen, circa 1780, gewicht 62 gram, 19 × 5 cm | € 65 |
2038 | Verguld zilveren gelegenheidslepel, de getorste steel bekroond met Geloof, Hoop en Liefde, de bak verso met stippelgravering: 'Pijter Cornelis is geboren, den 23 mai 1762, meester: Johannes Jelgerhuis, Leeuwarden 1762 gewicht 58 gram, 18 cm -deukje in de bak door geslagen keur- | € 75 |
2039 | Verguld zilveren gelegenheidslepel, de getorste steel bekroond door Geloof, Hoop en Liefde, meester: Casparus Seth, Leeuwarden, 1767-1812, gewicht 54 gram, 18,4 cm | € 70 |
2040 | Verguld zilveren gelegenheidslepel, de getorste steel gekroond met Caritas, de bak verso gemonogrammeerd 'PEJ', meester: Harmanus Dillinck sr., Leeuwarden, 1738-1764, gewicht 56 gram, 19 × 4,8 cm | € 70 |
2041 | Verguld zilveren gelegenheidslepel, de getorste steel gekroond met Caritas, meester: Matthijs Woortman, Amsterdam, 1774, gewicht 63 gram, 19 × 4,8 cm | € 75 |
2042 | Twaalf deels vergulde 1e gehalte zilveren mesjes met parelmoer heften, België, lengte 20 cm | € 160 |
2043 | 3e gehalte zilveren bokaal met twee ajourgezaagde grepen en rand op ronde voet, gewicht 436 gram, 15 × 28 × 18,5 cm -defect en restauratie aan ajourwerk- | € 220 |
2044 | Geaccoleerd 1e gehalte zilveren cabaret, met gegraveerde leeuw te midden van rocaillegravering en palmetgedecoreerde rand, op vier klauwvormige pootjes, meester: Martin, Hall & Co, Sheffield, 1902, genummerd 5464, gewicht 904 gram, 3,5 × Ø 32,5 cm | € 500 |
2045 | Rechthoekige 2e gehalte zilveren koektrommel met gedreven decor naar Paulus Potter, de zijden met repeterende feestelijke scène, 1903, gewicht 349 gram, 8 ×13 × 9,5 cm | Not sold |
2046 | 2e gehalte zilveren rijstlepel met oud-Hollands decor -uiteinde steel defect-, en kerkboekje met 2e gehalte zilveren sluiting en lederen band, gewicht lepel 117 gram, boekje 15 × 9 × 5,5 cm | € 70 |
2047 | 3e gehalte zilveren schenkkan met tuit in de vorm van een adelaarskop, palmetdecor en blank houten greep, meester: Eugène Lefebvre, Parijs, Frankrijk, circa 1900, brutogewicht 280 gram, 17 × 15 × 10 cm -gedeukt- | Not sold |
2048 | Gehamerd 2e gehalte zilveren schaaltje, Duitsland, en opengewerkt 2e gehalte zilveren schaaltje -scheurtje-, gewicht 257 gram, 3 × 18,5 × 12 cm | € 110 |
2049 | 2e gehalte zilveren dinercouvert, meester: J.M. van Kempen, Voorschoten, 1877, gewicht 147 gram, lengte circa 21 cm | € 65 |
2050 | Divers 1e en 2e gehalte zilveren dienbestek, Hollands glad en enkel lof, bestaande uit: slacouvert, meester: A. Bonebakker & Zoon, rijstschep, sauslepel, vleesvork en vleesvorkje, gewicht 563 gram, rijstschep 25 × 7,5 cm -lepel slacouvert verbogen- | € 240 |
2051 | Ovaal 1e gehalte zilveren dienblad (930/1000) met opstaande geprofileerde rand, Duitsland, 20e eeuw, gewicht 745 gram, 40 × 31,5 cm -deukjes- | € 450 |
2052 | Kristallen karaf, geslepen kristallen pindaschaaltje en kristallen dekselpot, alle met zilveren montuur, diverse gehaltes, karaf circa 35 × Ø 15 cm -diverse chips en gebruikssporen- | € 80 |
2053 | Drie 2e gehalte zilveren dinercouverts, puntfilet, één couvert afwijkend van de andere twee couverts, diverse jaren, gewicht 368 gram, circa 20 cm -het afwijkende couvert met inscriptie- | € 200 |
2054 | Zes 2e gehalte zilveren dessertvorken, Hollands glad, drie meester: Wed. Hermannus Ridder, Groningen, 1829, drie meester: J. van de Wall, Arnhem, 1845, gewicht 203 gram, lengte 16,8 cm -één vork met verbogen tanden- | € 110 |
2055 | Vier zilveren dessertcouverts, Hollands glad, meester: François Simons, 's-Gravenhage, 1800-1809, gewicht 278 gram, lengte lepel 17,2 cm -één lepel met verbogen steel is van een andere meester en jaar- | € 170 |
2056 | 2e gehalte zilveren tafelblik met oud-Hollands decor, gewicht 166 gram, circa 19 × 16,5 cm | € 95 |
2057 | Twaalf zilveren theelepels met reliëfdecor van waaier en guirlande, meester J.A. van Kempen & Zonen, Voorschoten, gewicht 147 gram, lengte 10,5 cm, in originele cassette | € 85 |
2058 | 1e gehalte zilveren (950/1000) theepot met rocaille banddecor, Oostenrijk, 19e eeuw, gewicht 982 gram, circa 19 × 32 × 14 cm -gebruikssporen- | € 550 |
2059 | Twaalf 2e gehalte zilveren aposteltheelepels, met getorste stelen gedecoreerd met bloemetje, voorzien van pseudokeuren, gewicht 184 gram, 12 cm, in cassette | € 110 |
2060 | Gelobde zilveren brandewijnkom met opstaande oren, meester: Hendrik Willem van Giffen, Groningen, 1790-1791, gewicht 189 gram, 9 × 20 × 11,5 cm -voetrand en een oor gedeukt- | € 350 |
2061 | Gelobde zilveren brandewijnkom met opstaande oren, meester: Reinder of Jacob Frima, Appingedam, 18e eeuw, gewicht 297 gram, 9 × 22 × 13 cm -gebruikssporen- | € 1000 |
2062 | 3e gehalte zilveren kandelaar, gemonogrammeerd 'E H G', meester: Lazarus Posen, Frankfurt, 19e eeuw, gewicht 263 gram, 12 × Ø 16,3 cm | € 120 |
2063 | Zesdelig 3e gehalte zilveren koffie- en theeservies met banddecor, bestaande uit: ovaal dienblad, theepot, koffiepot, suikerpot, roomkan, en lepelvaasje, meester: Wolfers & Frères, Brussel, winkeliersmerk S. Spyer, Amsterdam, gewicht 2385 gram, koffiepot circa 20 × 21 × 12,5 cm -koffiepot en suikerschaal gedeukt- | € 1000 |
2064 | Samengestelde 1e gehalte zilveren hengselmand op standring, gedecoreerd met knorrenranden, mand meester: Jan George Grebe, Amsterdam, 1834, het hengsel meester: J. Schlotboom, Amsterdam, 1817, gewicht 333 gram, circa 16 × 15 × 12 cm -staat niet recht- | Not sold |
2065 | Een 1e en een 2e gehalte zilveren sigarettendoosje beide gemonogrammeerd, daarbij: 3e gehalte zilveren tondeldoos met geciseleerd decor naar Paulus Potter, brutogewicht 171 gram | € 90 |
2066 | 1e gehalte zilveren theebus, glad schuitvormig model met randen, meester: Diederik Lodewijk Bennewitz, Amsterdam, 1801, gewicht 219 gram, 11 × 11 × 7,5 cm -sleutel ontbreekt en gebruikssporen- | Not sold |
2067 | 2e gehalte zilveren bonbonmand met spijlendecor en parelrand, meester: Arnold Presburg, 1934, gewicht 69 gram, 5,5 × 15,5 × 10,5 cm | € 100 |
2068 | Rechthoekig 2e gehalte zilveren sigarettenkistje met houten interieur, de deksel met gegraveerd lijnendecor en cartouche met gegraveerde naam 'Willy', 1926, brutogewicht 397 gram, 5,5 × 13,5 × 9,5 cm -gebruikssporen- | € 85 |
2069 | Gehamerd en gelobde 1e gehalte zilveren schaal, eerste kwart 20e eeuw, gewicht 395 gram, 6 × 33,5 × 21,8 cm | € 240 |
2070 | Rechthoekige 2e gehalte zilveren snuifdoos, 19e eeuw, gewicht 63 gram, 1,5 × 8 × 4,5 cm | € 50 |
2071 | Ovaal 2e gehalte zilveren doosje met gedreven decor van boer met twee koeien, omgeven door acanthusranken, meester: Hooijkaas C.V., 1929, gewicht 90 gram, 9,5 × 7,5 × 2 cm | € 60 |
2072 | Geribd 2e gehalte zilveren lepeldoosje op vier klauwpootjes, 1844, binnenzijde deksel gegraveerd: 'Uit Achting Vereert Door R. H. Dam, L. van den Berge, gewicht 248 gram, 3,5 × 14 × 8,5 cm -lijmresten aan de binnenzijde, pootjes van later datum- | € 120 |
2073 | 3e gehalte zilveren trekpot gedecoreerd met drakenkop, haan, mascaron en palmet-bandmotief, met houten greep, winkeliersmerk: Hessenberg, Frankfurt, 19e eeuw, brutogewicht 538 gram, 14 × 26 × 11 cm | Not sold |
2074 | 1e en 2e gehalte zilveren sigarettenhouder, beide met geguillocheerd decor, één gemonogrammeerd 'MM', gewicht 306 gram, grootste doos circa 13 × 8 cm | € 120 |
2075 | Lederen etui met zilveren clipsluiting met fijn gegraveerd decor, circa 14 × 7 cm | Not sold |
2076 | 2e gehalte zilveren tabaksdoos met gegraveerde motieven, gewicht 179 gram, 5 × 13,5 × 8,5 cm -vermaakt tot lepeldoos- | € 95 |
2077 | Rechthoekige zilveren snuifdoos met gegraveerd voluut- en bloemdecor en vermeil binnenzijde, Oostenrijk, 1845, gewicht 139 gram, 2 × 9 × 6 cm | Not sold |
2078 | 2e gehalte zilveren lepeldoos met gegraveerd bloemdecor, 1874, 5 × 15 × 7 cm, gewicht 138 gram | € 80 |
2079 | Rechthoekige 2e gehalte zilveren sigarendoos met gegraveerd voluut- en ananasdecor en in cartouche gegraveerd 'Sigaren', binnenzijde met gegraveerde tekst: '76e verjaringsgeschenk H. Aalfs 1857', meester: Willem de Pleijt, Schoonhoven, 1847, gewicht 156 gram, 1,5 × 14 × 8 cm -gebruikssporen- | € 85 |
2080 | 2e gehalte zilveren tabaksdoos, het deksel met gegraveerd oud-Hollands decor, binnenzijde met donkergroen velours bekleed, 1864, brutogewicht 155 gram, circa 2 × 13 × 8 cm | € 85 |
2081 | 2e gehalte zilveren luciferdooshouder met gedreven decor van De Nachtwacht, meester: Zaanlandse Zilversmeden, 1934, gewicht 106 gram, 3,5 × 11,5 × 7 cm | € 60 |
2082 | 2e gehalte zilveren tafelaansteker met decor van boerenbruiloft, onderop met inscriptie 'KW', meester: Zaanlandse Zilversmeden, midden 20e eeuw, brutogewicht 424 gram, 10 × 8 × 3 cm | € 30 |
2083 | 2e gehalte zilveren rozenkransdoosje met gedreven decor van boerengezelschap, meester: J.H.W. Visser & H.R. Bijkerk, Steenwijk, gewicht 67 gram, 6,5 × 4,5 × 1,5 cm | € 45 |
2084 | Twee 2e gehalte zilveren asbakjes, de één met gedreven decor van 'De Stier' van Paulus Potter, meester: Zilverfabriek Voorschoten, 1949, de ander met Hollands decor van gezellige drinkers, meester: Schoonhovens Zilverfabriek Hooijkaas, 1929, gewicht 122 gram, grootste 9,5 × 9,5 cm | € 55 |
2085 | 1e gehalte zilveren gladde schaal met gebogen rand, opgevuld met kunststof ring, meester: Hans Appenzeller, Amsterdam, 20e eeuw, gewicht zilver 913 gram, Ø 39 × 3,5 cm -kunststof ring zit los- | € 550 |
2086 | Zes dinermessen met 2e gehalte zilveren heft, rondfilet, brutogewicht 762 gram, circa 25 cm -deukjes- | € 95 |
2087 | Zes zilveren dessertvorken en drie zilveren dessertlepels, meester: François Simons, 's-Gravenhage, 1807, gewicht 277 gram, circa 17 cm | € 290 |
2088 | 2e gehalte zilveren broodmand op vier pootjes, en decor van ajourgezaagde en gegraveerde bloemen, meester: J. Krins, Schoonhoven, 1973, gewicht 774 gram, 14,5 × 34 × 27 cm | Not sold |
2089 | 1e gehalte zilveren koffiekan, gelobd model met knorrenrand, gezwart houten greep en knop, meester: W.F. Schuss, Amsterdam, 1863, gewicht 771 gram, circa 23 × 18 × 12 cm | € 450 |
2090 | Rond 1e gehalte zilveren cabaret op drie krulpootjes, het plat met bloemmotieven en monogram 'CR', de rand afgezet met parelrand, meester: Robert Hennel III, Londen, 1845, gewicht 506 gram, Ø 25,5 × 2.5 cm | € 300 |
2091 | 2e gehalte zilveren bonbonmandje met opengewerkt ananasdecor, meester: Zilverfabriek Voorschoten, 1939, gewicht 112 gram, circa 5,5 × 18 × 11 cm | € 75 |
2092 | 2e gehalte zilveren pijpkomfoor, gewicht 562 gram, 25 × 14 × 11 cm | € 270 |
2093 | Driedelig 2e gehalte zilveren en kristallen menagèrestel op gezwart houten voet, daarbij: twee stolpjes met 2e gehalte zilveren knoppen, 21 × 25 × 24 cm -chipjes en gebruikssporen- | Not sold |
2094 | Ovaal 2e gehalte zilveren dienblaadje, meester: Zilverfabriek Voorschoten, 1933, gewicht 196 gram, 23 × 17 cm | € 95 |
2095 | Paar 1e gehalte zilveren groentelepels, rondfilet, meester: Daniël van Outvorst, Amsterdam, 1895, gewicht 249 gram, 27 × 5,5 cm -één met deukje in de rand- | € 150 |
2096 | Cilindervormige 1e gehalte zilveren dekselpot gedecoreerd met gedreven banddecor, de deksel bekroond met een vogel, gewicht 196 gram, circa 13,5 × Ø 6 cm | € 100 |
2097 | 2e gehalte zilveren onderschotel afgezet met parelrand, meester: D.J. Aubert & Zonen, Voorburg, 20e eeuw, gewicht 248 gram, 20 × 15,5 cm | € 130 |
2098 | Paar 2e gehalte zilveren groentelepels, Haags lof, meester: Gerofabrieken, Zeist, 1922, gewicht 188 gram, 26,5 cm | € 110 |
2099 | 2e gehalte zilveren surtout-de-table met spiegel, de rand met palmet- en voluutdecor, en houten onderzijde, Portugal, Ø 35 cm -gebruikssporen- | € 150 |
2100 | 2e gehalte zilveren inktstel met geslepen glazen inktpotten, op houten voet, meester: J.M. van Kempen, Voorschoten, 1875, 11 × 16 × 15 cm | € 95 |
2101 | Bergkristallen bokaal op voet met 2e gehalte zilveren monturen, de voet met appliques in de vorm van zeewezens met rood glazen oogjes, draagt enkel een modern herkeur, hoogte 15,5 cm -defecten, veel steentjes missend- | Not sold |
2102 | Rechthoekige 3e gehalte zilveren koektrommel op vier vogelvormige pootjes, de rand met bladmotieven, Polen, 20e eeuw, gewicht 411 gram, circa 8 × 12,5 × 9,5 cm -deukjes in de rand- | Not sold |
2103 | Gezwart houten sieradendoosje met zilveren art nouveau applique van dame, zwaluwen en bloesem, 5,5 × 16,5 × 9,5 cm | Not sold |
2104 | 2e gehalte zilveren bestekdelen, hartfilet, bestaande uit: elf dinercouverts, één extra lepel, 21 dessertcouverts, en negen extra lepels, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, en W.F. Schuss, Amsterdam, eind 19e eeuw, gewicht 3989 gram, groot 21 cm, klein 18 cm | € 2200 |
2105 | Zes 2e gehalte zilveren dinervorken, Hollands glad, 1834, gewicht 294 gram, 20 cm | € 150 |
2106 | Vier 3e gehalte zilveren dinerlepels en één vork, Duitsland, 20e eeuw, gewicht 340 gram, circa 21,5 cm | € 140 |
2107 | Zes dinermessen met 2e gehalte zilveren geribde heften, meester: A. Bonebakker & Zoon, Amsterdam, 1884-1891, de stalen lemmeten gemerkt Goutelerie Royale, T.F. Bastet, Amsterdam, brutogewicht 645 gram, 26 cm -roestvlekjes- | € 130 |
2108 | Diverse 2e gehalte zilveren bestekdelen, Haags lof: vier dinervorken en vijftien dessertlepels, gewicht 832 gram, 20 en 18,5 cm | € 550 |
2109 | Drie 2e gehalte zilveren lepels waarvan twee met ajourgezaagde bak, de grootste meester: Adrianus Andries Graves Kooiman, Schoonhoven, 1908, gewicht 134, grootste lepel 21,5 × 6 cm | € 95 |
2110 | Zes 1e gehalte zilveren dinercouverts, filetrand, meester: Johannes Schiotling, Amsterdam, 1785, gewicht 896 gram, 21,5 en 20 cm -tanden verbogen- | € 1000 |
2111 | Twaalf dinermessen met 2e gehalte zilveren heft, Haags lof, meester: Koninklijke Van Kempen & Begeer, Zeist, 1964, brutogewicht circa 1229 gram, 24,5 cm -gebruikssporen- | € 550 |
2112 | Diverse 1e en 2e gehalte zilveren bestekdelen, Hollands glad, bestaande uit; elf dessertlepels, één dessertvork en vijf dinervorken, gewicht 756 gram, 20 en 18 cm | € 350 |
2113 | Divers 2e gehalte zilveren diengerei: groentedienlepel, vleesvork, rijstschep en lepel, gewicht 305 gram, groentedienlepel 27 cm | € 160 |
2114 | Negenpersoons 2e gehalte zilveren viscouvert en visdiencouvert, puntfilet, met gegraveerde rand, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, circa 1920, gewicht 1087 gram, mes circa 21 cm, vork circa 17 cm | € 600 |
2115 | Zes 1e gehalte zilveren dessertvorken, Hollands glad, verso gemonogrammeerd, meester: Jan van den Broek, Amsterdam, 1834, gewicht 427 gram -tanden sleets- | € 260 |
2116 | Vier 2e gehalte zilveren dienlepels, Haags lof: aardappellepel, groentelepel, rijstlepel en sauslepel, meester: Zilverfabriek Voorschoten, gewicht 381 gram, groentelepel 25 cm | € 180 |
2117 | Twaalf dessertmessen met 2e gehalte zilveren heften, Haags lof, zes meester: wed. H. Looren de Jong, Schoonhoven, 1965, en zes meester: Koninklijke Van Kempen & Begeer, Zeist, 1964, brutogewicht, 865 gram, circa 20,6 cm -gebruikssporen- | € 550 |
2118 | Twaalf 1e gehalte zilveren dinercouverts, waarvan twaalf lepels en tien vorken meester: Martinus van Stapele, 's-Gravenhage, 1772, en twee vorken meester: Johannes van der Toorn II, 's-Gravenhage, 1774, gewicht 1500 gram, lepel 21,5 cm | € 1000 |
2119 | Vier 2e gehalte zilveren dinercouverts, spatelmodel met enkel lof, en twee extra lepels, meester: Roelof Helweg, Amsterdam, 1776-1811, diverse jaren, gewicht 549 gram, 20 cm -slijtage, twee couverts met inscriptie op de achterzijde- | € 300 |
2120 | Negen 2e gehalte zilveren dinerlepels, Haags lof, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1901, gewicht 608 gram, circa 20,5 cm | € 350 |
2121 | Zes 2e gehalte zilveren dinercouverts en dessertcouverts, diverse meesters en jaren, gewicht 1172 gram, dinerlepel 21 cm | € 600 |
2122 | Diverse BWZG (750/000) bestekdelen, hartfilet, bestaande uit: twaalf dinervorken, drie dinerlepels, zeven dessertvorken, één dessertlepel, en vijf dessertmessen, gekeurd met belastingteken, gewicht zonder de messen 1233 gram -veelal verso gemonogrammeerd 'LS'- | € 550 |
2123 | Negenpersoons 1e gehalte zilveren (999/000) bestek, Haags lof, meester: M.J. Gerritsen, Zeist, 1982, bestaande uit: dinercouverts met messen en dessertcouverts met messen, gewicht zonder messen 2370 gram -messen met lichte gebruikssporen- | € 1900 |
2124 | 1e gehalte zilveren (999/000) visdienschep, de opengewerkte bak met visdecor, Haags lof, meester: M.J. Gerritsen, Zeist, 1982, lengte 28 cm, gewicht 128 gram | € 150 |
2125 | Vier 1e gehalte zilveren (999/000) viscouverts, Haags lof, meester: M.J. Gerritsen, Zeist, 1981 en 1982, lengte 21,5 cm, gewicht 515 gram | € 350 |
2126 | Slacouvert met 1e gehalte zilveren (999/000) heften, Haags lof, meester: M.J. Gerritsen, Zeist, 1982, lengte 21 cm, brutogewicht 230 gram -lichte gebruikssporen- | € 100 |
2127 | Negen 1e gehalte zilveren (999/000) toespijslepels en negen taartvorkjes, Haags lof, meester: M.J. Gerritsen, Zeist, 1982, gewicht 522 gram, lengte 14,5 cm | € 475 |
2128 | 1e gehalte zilveren (999/000) diengerei, Haags lof, meester: M.J. Gerritsen, Zeist, 1982 en eenmaal 1980, bestaande uit: soepdienlepel, drie groentelepels, aardappellepel, rijstlepel, twee sauslepels, vleesvork, aansnijcouvert, botermesje, roomlepel en paar zuurvorkjes, gewicht zonder aansnijvouvert 1070 gram | € 750 |
2129 | Achttien dinermessen en twaalf dessertmessen met BWZG heften, rondfilet, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, gekeurd voor buitenlandse werken 1893-1906, brutogewicht circa 2511 gram, 25 cm en 20,5 cm -defecten- | € 500 |
2130 | 2e gehalte zilveren menagèrestandaard met gegraveerd bloemdecor, centraal een houder met ananasdecor en op de voet drie schelpvormige specerijenschaaltjes, meester: Jan Grebe Jr. & Leendert Glazener, Rotterdam, 1847, onderzijde gegraveerd: 'Van Magdalena Anna Jacoba Nolet den 29 October 1847', gewicht 271 gram, circa 14 × 15 × 15 cm | € 210 |
2131 | Kristallen theebus met ruitslijpsel en 1e gehalte zilveren geprofileerd montuur, meester: Diederik Lodewijk Bennewitz, Amsterdam, 1818, circa 11 × 8,5 × 8,5 cm -schilfers- | Not sold |
2132 | 2e gehalte zilveren vaasvormige strooier en mosterdpot, met gegraveerde dekselrand en voet, opengewerkte buik met blauw binnenglas, meester: D.H. Weissich, Middelburg, 1820 en 1821, hoogte 15 cm -enkele restauraties en gebruikssporen, binnenbakje van de strooier is van later datum- | Not sold |
2133 | 3e gehalte zilveren kandelaartje met dover, gekeurd met belastingkeur voor oude werken 1814-1893, brutogewicht 89 gram, circa 7 × 9 × 6 cm | € 95 |
2134 | Paar 1e gehalte zilveren eierwarmers met scharnierende deksels en vermeil binnenzijde, gewicht 155 gram, hoogte 11 en 12 cm | € 170 |
2135 | Ovale blauw glazen jardinière, het 2e gehalte zilveren montuur met zwaanvormige grepen, guirlandes en portretmedaillons, Louis Seize-stijl, 20e eeuw, gewicht zilver 463 gram, 12 × 31 × 17 cm -enkele guirlandes (deels) los- | € 260 |
2136 | Paar 2e gehalte zilveren bonbonmandjes met ajourgezaagd ananasdecor, gewicht 175 gram, 4 × 15,5 × 8,5 cm | € 120 |
2137 | 2e gehalte zilveren mosterdpotje en paar zoutschaaltjes met blauw glazen binnenbakjes en 2e gehalte zilveren lepeltjes, hoogte 9,5 cm -binnenbakjes van de zoutschaaltjes passen niet goed, enkele defecten- | € 95 |
2138 | Paar zilveren zoutschaaltjes met rocaille decor en glazen binnenbakjes, één meester: Willem Schiff, Nijmegen, 1766, de ander later bijgemaakt in 1868, 5 × Ø 6 cm | € 350 |
2139 | 2e gehalte zilveren strooier, mosterdpot en twee zoutschaaltjes, alle met blauw glazen binnenbakje, gedecoreerd met bladdecor, guirlandes en mascarons, meester: Zilversmederij Hollandia, Zutphen, 12 × 11 × 7 cm | € 200 |
2140 | 2e gehalte zilveren bonbonmand met ajourgezaagd decor, strikjes, en een parelrand, meester: J.Ph. de Vries, Hoorn, gewicht 124 gram, 7 × 19,5 × 12,5 -één strikje verbogen- | € 90 |
2141 | Vijf 3e gehalte zilveren dinerlepels, spatelmodel op voorzijde gemonogrammeerd 'B.H.', Duitsland, begin 20e eeuw, gewicht 247 gram, 22 cm | € 120 |
2142 | Vier 2e gehalte zilveren dinercouverts, en extra lepel, alle puntfilet, 590 gram, 21 cm | € 260 |
2143 | Samengesteld vijfdelig 2e gehalte zilveren theeservies, bestaande uit: theepotje, komfoor op natuurstenen basement, roomkannetje, suikerpot met hengsel en klein 1e gehalte zilveren melkkannetje met houten greep, gewicht zonder komfoor 700 gram -theepot met deuken- | € 375 |
2144 | Zes 2e gehalte zilveren dessertcouverts, en drie extra lepels, Haags lof, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, circa 1900, gewicht 742 gram, circa 18 cm | € 650 |
2145 | Negen 2e gehalte zilveren dessertcouverts, Haags lof, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, circa 1900, gewicht 813 gram, circa 18 cm -één vork verso gegraveerd: 'Marianne', enkele tanden verbogen- | € 425 |
2146 | Gedraaid glazen inktpot met 2e gehalte zilveren dop op gezwart houten en 2e gehalte zilveren onderschotel, de schotel met parelrand en gegraveerde tekst: 'Aan den Heer A. Mondt Hz 1903 Het St. Hubert's Gilde 1878', circa 13 × Ø 16,5 cm | € 55 |
2147 | Glazen sigarenhouder met zilveren montuur, en 2e gehalte zilveren schaaltje met opengewerkt ananasmotief, gewicht schaaltje 83 gram, Ø 14 cm -glas gechipt- | € 50 |
2148 | 2e gehalte zilveren inktstel, bestaande uit: standaard met bloemgravering en twee geslepen glazen inktpotten met zilveren deksels, 1860, daarbij: twee losse glazen inktpotten, één met originele 2e gehalte zilveren dop, de ander met 2e gehalte zilveren flessenstop met fazant, inktstel 12 × 14,5 × 9,5 cm -gebruikssporen- | € 80 |
2149 | Drie kristallen parfumflacons met 2e gehalte zilveren montuur en dop, grootste circa 14 × Ø 7 cm | € 45 |
2150 | Diverse 1e gehalte zilveren kantoorbenodigdheden, waaronder brievenweegschaaltje, daarbij: 2e gehalte zilveren potloodhouder, brutogewicht zonder glas en blocnote 836 gram -enkele glazen onderdelen met defecten, de blocnotehouder met onedele beugels- | € 350 |
2151 | Paar 2e gehalte zilveren fazanten, Spanje, 20e eeuw, gewicht 252 gram, circa 13.5 × 34 × 5 cm | € 300 |
2152 | BWZG (750/000) taartschep met gegraveerd decor van een musicerende vrouw, gemerkt 12 lötig, 19e eeuw, gewicht 61 gram, 29 × 6,5 cm | € 30 |
2153 | BWZG soezenmand, gelobd model met druivenrankdecor en met gevlochten hengsel, op ovale standring, 19e eeuw, gewicht 451 gram, circa 18 × 29 × 22 cm -gaatje in hengsel- | Not sold |
2154 | Zestiendelige 2e gehalte zilveren toiletset, meester: Dickhoff & Salm, Amsterdam, in originele koffer -gebruikssporen en gemonogrammeerd, één flacon en een kam ontbreken-, afmetingen koffer 40,5 × 35 cm | € 325 |
2155 | 2e gehalte zilveren mand met strikken, guirlandes en portretmedaillons, voorzien van pseudokeuren, meester: Pier van der Woude, Sneek, 1910, gewicht 980 gram, 13 × 34 × 22 cm | € 900 |
2156 | Set van zes zilveren kandelaars, Louis Quinze-stijl, drie paren: één paar 1e gehalte zilver, en twee paar 2e gehalte zilver, Duitsland, brutogewicht 3205 gram, 21 × Ø 11,5 cm | € 2200 |
2157 | Zesdelig 1e gehalte zilveren theeservies, bestaande uit: koffiekan, theekan, suikerpot, roomkan, lepelvaasje en bonbonschaaltje, Mexico, 20e eeuw, gewicht 2924 gram, theepot 20 × 20 × 15 cm -deksels gedeukt- | € 1600 |
2158 | Zilveren tabaksdoos, octagonaal model met gegraveerde scènes: op het deksel de bruiloft te Kana, en op de onderzijde Jezus en de tien maagden (Mattheüs 25), de zijkanten met gegraveerd rocailledecor, meester: Leendert Beekhuys, Amsterdam, 1752, gewicht 202 gram, 3,5 × 13,5 × 6 cm | Not sold |
2159 | Groot 1e gehalte zilveren roomstel met gebombeerde buiken en bladrand, op dienblad, Mexico, dienblad 49 × 19 cm, gewicht circa 1530 gram | € 850 |
2160 | Paar 1e gehalte zilveren kandelaars met gecanneleerde balustervormige stam en geaccoleerde en geprofileerde voet, meester: Johannes Logerath I, 's-Gravenhage, 1739, gewicht 886 gram, 21 × 11,5 cm | € 5500 |
2161 | 2e gehalte zilveren surtout-de-table met centraal een ovale facetgeslepen spiegel, de rand met scrolls en schelpmotieven, 57 × 40 cm | € 500 |
2162 | 1e gehalte zilveren bouilloire, het komfoor met ajourgezaagd spijlendecor, het geheel gedecoreerd met parelranden, meester: Jan Buysen, Amsterdam, 1805, winkeliersmerk: Diemont, afmeting circa 40 × 28 × 16 cm, daarbij: bijpassende melkkan en theebus, beide meester: Pierre Hyacinthe la Ruelle, Amsterdam, 1807, herkomst: Juwelier Antiquair Premsela & Hamburger, Amsterdam | Not sold |
2163 | Vier zilveren Louis Quinze kandelaars, met rocaille- en volutendecor in de stam, de gecontourneerde voet met drie geappliceerde pootjes in de vorm van rocailles om een glad medaillon, meester: Hendrik Fortman, Leiden, 1755-1766, met bladvormige bobèches van later datum, gewicht 1807 gram, hoogte 20 cm | € 16000 |
2164 | 2e gehalte zilveren visschep, rondfilet, met gegraveerde vis en ajourgezaagd bandmotief, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1889, gewicht 150 gram, 34 × 9 cm | € 110 |
2165 | 1e gehalte zilveren tabakspot, rijkelijk gedecoreerd met geciseleerde bloemen, de knop gevormd door bladeren en bloemknop, meester: Isaac Hardenberg, Amsterdam, 1768, gewicht 662 gram, circa 11 × 11 × 11 cm | € 3500 |
2166 | Paar 1e gehalte zilveren vaasvormige strooibussen, bekroond met vlamvormig ornament op het deksel, staande op vierkante voet, meester: Diederik Lodewijk Bennewitz, Amsterdam, 1806, gewicht 677 gram, hoogte 23 cm -enkele lichte gebruikssporen- | € 1800 |
2167 | Rechthoekige en ronde 1e gehalte zilveren koektrommel op onderschotel, met gegraveerd voluut- en bloemdecor en geprofileerde randen, meester: Lodewijk van Grasstek, Amsterdam, 1860-1861, gewicht 1393 gram, circa 10 × 30 × 23 cm | € 1100 |
2168 | 3e gehalte zilveren ronde opengewerkte fruitschaal op vier klauwpootjes, gewicht 635 gram, Ø 32,5 cm | € 260 |
2169 | Driedelig 1e gehalte zilveren theeserviesje, bestaande uit: theepot met houten greep en knop, suikerpot en roomkan, diverse meesters, Engeland, brutogewicht 364 gram, hoogte theepot 12 cm | € 500 |
2170 | Rechthoekige 1e gehalte zilveren fotolijst met houten achterkant en steun, Sheffield, Engeland, 2005 -deukjes-, 29 × 14 cm | € 70 |
2171 | Driedelig 2e gehalte zilveren roomstel, bestaande uit: suikerpot, roomkan en lepelvaasje, met strak houten greep, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1911, brutogewicht 366 gram, 10 × 18 × 9 cm | € 180 |
2172 | Paar zilveren dinerlepels, Hollands glad, meester: Anselmus Kuijpers, Eindhoven, circa 1800, beide verso gemonogrammeerd, en een kleine vork, Groningen, verso gemonogrammeerd 'HB - AP', gewicht 166 gram, circa 21 en 19 cm | € 150 |
2173 | 2e gehalte zilveren jasseron schakelcollier met twee 2e gehalte zilveren breidoppen in de vorm van een slof, gewicht 15,8 gram, circa 40 cm | € 30 |
2174 | 2e gehalte zilveren jasseron schakelcollier met twee 2e gehalte zilveren breidoppen, gewicht 11,8 gram, circa 40 cm | € 25 |
2175 | 2e gehalte zilveren maliënbeursje met pampels en jasseron schakelband, meester: Barend Jan Netelenbos, Amsterdam, 19e eeuw, gewicht 122 gram, circa 13 × 11 cm | € 60 |
2176 | Zilveren miniatuur: chatelaine met schaar en naaldenkoker, meester: Daniël van Strant, Amsterdam, 1745, lengte 16,5 cm | € 950 |
2177 | Ovaal 1e gehalte zilveren dienblaadje met filetranden staande op vier pootjes, meester: Bonebakker & Zoon, Amsterdam, 1914, gewicht 585 gram, 30,5 × 21,5 cm, in originele cassette | € 290 |
2178 | Verzameling van twaalf zilveren vingerhoedjes, diverse gehaltes en modellen, gewicht 51 gram | € 60 |
2179 | 2e gehalte zilveren jasseron schakelcollier met twee 2e gehalte zilveren breidoppen met pampeltje, gewicht 24,8 gram, circa 70 cm | Not sold |
2180 | Twee 1e gehalte zilveren kleine vorken, meester: Rutgerus Memelingh, 's-Gravenhage, 1780, gewicht 80 gram, 16,5 cm -tanden sleets- | € 80 |
2181 | Kristallen schaaltje op zilveren voet, komkommercouvert met zilveren heften -defect-, twee zilveren zuurvorkjes met agaten heft, en zilveren geboortebeker -zonder opschrift, deukje-, alle 2e gehalte, brutogewicht 549 gram, hoogte beker 8,5 cm | € 40 |
2182 | Drie zilveren beugeltasjes en een maliëntasje, diverse gehaltes, brutogewicht 493 gram | € 150 |
2183 | Ovaal 2e gehalte zilveren dienblaadje met opstaande eierlijst, afgezet met parelrand, het plat met inscriptie 'Oranje - Prijs 1925 ''NITRO''', meester: Zilverfabriek Voorschoten, 1925, gewicht 349 gram, 1,8 × 28 × 19 cm | € 180 |
2184 | Paar vierkant glazen inktpotten met 1e gehalte zilveren montuur en dop, 1e gehalte zilveren inktpot met klepdeksel, en rond glazen inktpot met 2e gehalte zilveren deksel met geguillocheerd decor, ronde inktpot met klepdeksel circa 3 × Ø 9 cm | € 80 |
2185 | 2e gehalte zilveren breischede met clip, en 2e gehalte zilveren schaar met opengewerkt voluutdecor, gewicht 79 gram, breidop en schaar beide circa 15 cm | € 70 |
2186 | Zes 1e gehalte zilveren kaasmesjes met gekante heften, Sheffield, 1977, gewicht 147 gram, 17,5 cm, in cassette | € 80 |
2187 | Aardewerk en 1e gehalte zilveren inktstel (950/1000), naar Delfts voorbeeld, 8,5 × 19,5 × 13 cm en vierkant inktpotje met 1e gehalte zilveren montuur en dop, Birmingham, 20e eeuw -glazuur aardewerk beschadigd en knopje mist- | € 60 |
2188 | Twaalfdelig 3e gehalte zilveren bestek, enkel lof, bestaande uit: dinercouverts, kleine lepels, toespijscouverts, theelepels, en een visdienmes en taartschep, Zwitserland, 19e eeuw, gewicht zonder dienmes en schep 2592 gram, in cassettes | € 1000 |
2189 | Divers zilveren diengerei, veelal 2e gehalte, waaronder petit-fourschepje, roomlepel en suikerschepjes, gewicht 328 gram | € 170 |
2190 | 2e gehalte zilveren fijn gegraveerde naaldenkoker, twee paar 2e gehalte zilveren breidoppen, één paar aan ketting, en zeven zilveren vingerhoedjes, diverse gehaltes, totaal gewicht 75 gram, naaldenkoker 11 cm | € 65 |
2191 | Twee kristallen parfumflacons met 2e gehalte zilveren montuur en dop, één kleine flacon met onedel geëmailleerde dop, 2e gehalte zilveren vulpotloodje en twee zilveren hoedenpinnen met Zeeuwse knoop | Not sold |
2192 | Diverse 2e en 3e gehalte zilveren naaiaccessoires waaronder naaldenkoker, en breidop vermaakt tot speld, gewicht 46 gram -gebruikssporen- | € 45 |
2193 | Kristallen onderschotel op 3e gehalte zilveren houder met twee greepjes en 2e gehalte zilveren schoteltje met gecontourneerde rand, gewicht zilver 82 gram, schotel, Ø 11,3 cm | € 60 |
2194 | Paar 2e gehalte zilveren zuurvorkjes, 2e gehalte zilveren kinderschuifje, roomlepel en ivorine zuurcouvert met 2e gehalte zilveren heft, gewicht zilver 94 gram | € 65 |
2195 | Divers klein zilverwerk, veelal 2e gehalte, bestaande uit: servetring, vingerdoekring, beide gemonogrammeerd 'CR', vaasje, miniatuur golfer en drie schepvormige lepels gegraveerd '1920 - 1970', de steel met bedrijfslogo, brutogewicht 163 gram, vaasje Ø 5,3 × 12 cm | € 55 |
2196 | 2e gehalte zilveren flessenstop gedecoreerd met molen met beweegbare wieken, 2e gehalte zilveren schepje met oud-Hollands decor van een boerin, en flessenbak met 2e gehalte zilveren rand, flessenbak Ø 11 cm | Not sold |
2197 | Divers klein 2e gehalte zilverwerk: taartvorkjes, theelepeltje, flessenstop, en sigarettendoosje, gewicht 192 gram | € 100 |
2198 | Divers klein zilver, diverse gehaltes, bestaande uit miniatuur, naaldenkoker, potloodhouder, collier met carneoolhanger, broche met Zeeuwse knoopjes, en uitgezaagde Nederlandse rijksdaalder, brutogewicht 44 gram en daarbij: BWGG gladde gegraveerde ring, 0,6 gram | € 40 |
2199 | Driedelig 2e gehalte zilveren theeservies, met geprofileerde randen en grepen, theepot met gezwart houten greep en knop, meester: C.L.J. Begeer, Utrecht, 1928, brutogewicht 779 gram, theepot, 16 × 22 × 11 cm -knopjes defect- | € 425 |
2200 | 2e gehalte zilveren broodmand met spijlendecor, afgezet met parelrand, meester: C.F. Wewer, Schoonhoven, 1929, gewicht 410 gram, 10 × 30 × 19 cm | € 250 |
2201 | Zilveren brijlepel met gegraveerd familiewapen van vermoedelijk de families Baart de la Faille-van Wageningen, meester: Cornelis Hilberts, Amsterdam, 1713/1714, gewicht 148 gram, lengte circa 30 cm | € 500 |
2202 | Drie fruitmesjes met 2e gehalte zilveren heft, hartfilet, brutogewicht 167 gram, 19 cm | € 30 |
2203 | Gehamerde 2e gehalte zilveren melkkan met rieten greep, Duitsland circa 1930, gewicht 94 gram, 8 × 10,5 × 7,8 cm | € 55 |
2204 | Paar BWZG tafelkandelaars, gemerkt sterling, Thailand, brutogewicht 436 gram, 8,5 × Ø 7,5 cm | € 90 |
2205 | 1e gehalte zilveren portretlijst in originele doos, meester: Links London, Engeland, 2007, 20,5 × 15,5 cm | € 90 |
2206 | Zes 2e gehalte zilveren fruitmesjes, rondfilet, 1928, gewicht 192 gram, 17 cm | € 110 |
2207 | 1e gehalte zilveren kinderbeker met filetrand, meester: Esmann Juweliers, Utrecht, 2009 -zonder inscriptie-, gewicht 79,5, hoogte 7,5 cm | € 140 |
2208 | 2e gehalte zilveren kinderbeker met filetrand, meester: Koninklijke Van Kempen & Begeer, Zeist, 1985 -zonder inscriptie-, gewicht 93 gram, hoogte 7,5 cm | € 110 |
2209 | Drie kristallen glaasjes op 2e gehalte zilveren voet met parelrand, twee borrelglaasjes met goud gegraveerd vogeldecor, en twee kristallen zoutschaaltjes met 1e gehalte zilveren rand, grootste glas 11,5 × Ø 6 cm | € 30 |
2210 | 1e gehalte zilveren portretlijst in originele doos, meester: Links London, Sheffield, Engeland, 20,5 × 15,5 cm | € 50 |
2211 | 2e gehalte zilveren tamboereernaald, zilveren pijpenwroeter in de vorm van een bokkenpootje, BWZG vulpotloodje en breipenschede met vermoedelijk gevlochten baleinen en zilveren montuur, circa 1800 -klein defect-, brutogewicht 49 gram | € 95 |
2212 | Bestekje met zilveren gegraveerde heften, vermoedelijk Hoorn, 18e eeuw, daarbij: 2e gehalte zilveren (875/000) tuitzeefje met vermeil binnenzijde, Rusland, brutogewicht 67 gram, bestek circa 15 cm | € 170 |
2213 | Driedelig 3e gehalte zilveren roomstel, bestaande uit ovaal dienblaadje, roomkan en suikerschaal, met cirkelvormige zwarte kunststof grepen, meester: Gebroeders T. & J. Huisman, Schoonhoven, 1934, brutogewicht 264 gram, dienblad 21,5 × 14,5 cm | Not sold |
2214 | Drie 1e gehalte zilveren bekers, één met gekante greep, de kleinste met vermeil binnenzijde, gewicht 230 gram, hoogste model Ø 7 × 8 cm | € 130 |
2215 | Vijfdelig 2e gehalte zilveren dienbestek, parelrand, paar groentelepels, paar sauslepels en een zuurvorkje, gewicht 380 gram, groentelepel 26 cm | € 170 |
2216 | Gelobde 2e gehalte zilveren schaal op voet, de onderzijde met gravering: 'M.S. Ary Scheffer 5-8-1938', ter ere van de tewaterlating van het vrachtschip de Ary Scheffer, gebouwd door N.V. Industriële Maatschappij 'De Noord', Alblasserdam, meester: Carl M. Cohr, Denemarken, gewicht 363 gram, 7,5 × Ø 25,5 cm | € 200 |
2217 | Zes 2e gehalte zilveren dinercouverts, Haags lof, verso gemonogrammeerd: 'T.A.', meester: Zilverfabriek Voorschoten, circa 1930, gewicht 824 gram, 20,5 cm | € 375 |
2218 | Zes 3e gehalte zilveren mesjes, de heften met alliantiewapen gegraveerd afgezet met koordrand, Oostenrijk-Hongarije, circa 1900, gewicht 355 gram, 20,5 cm | € 90 |
2219 | 2e gehalte zilveren strooilepel, parelrand, meester: Adrianus Kuijlenburg, Schoonhoven, 1901, gewicht 45 gram, lengte 19 cm | Not sold |
2220 | 2e gehalte zilveren soepdienlepel, parelrand, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1889, gewicht 169 gram, 29 × Ø 9 cm | € 80 |
2221 | Aansnijcouvert met zilveren pistoolheften met gegraveerd voluutdecor, gekeurd met belastingteken voor ongewaarborgde voorwerpen, 1859-1893, mes 36 cm, brutogewicht 339 gram | € 80 |
2222 | Twee 2e gehalte zilveren confiturelepels, één met ajourgezaagde steel, 1920, de ander gedecoreerd met begonia, gewicht 43 gram, grootste lepel 17,5 cm | € 25 |
2223 | Ovaal 2e gehalte zilveren dienblad met geprofileerde en geaccoleerde rand, Duitsland, 20e eeuw, gewicht 465 gram, circa 32,5 × 25 cm | € 240 |
2224 | Aansnijcouvert met 2e gehalte zilveren heften, hartfilet, 32 cm -lemmet mes geoxideerd- | € 60 |
2225 | Geslepen kristallen menagèreset, bestaande uit: een mosterdpot en twee zoutschaaltjes, alle met 2e gehalte zilveren montuur en lepeltje, in cassette, mosterdpotje 7 × Ø 5 cm | Not sold |
2226 | Rechthoekig 2e gehalte zilveren cabaret op vier bolpoten, afgezet met parelrand, het plat gegraveerd: 'Hoogheemraden, Hoofdingelanden en Plaatsvervangers van het Hoogheemraadschap Putten - Aan den Heer J.D. Preijt bij zijn 40 Jarige Ambtsvervulling als Dijkgraaf of Secretaris 1835-1875', meester: Lambertus Spiegeler, Amsterdam, 1861, gewicht 682 gram, 33 × 25,5 cm | € 350 |
2227 | Tien 2e gehalte zilveren dessertcouverts, en twee extra vorken, Haags lof, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, circa 1920, verso gemonogrammeerd 'C.A.T.', gewicht 1092 gram, 18 cm -in cassette met defect- | € 550 |
2228 | Rechthoekige 1e gehalte zilveren koektrommel met parelranden, meester: Jan Buijsen, Amsterdam, 1805, gewicht 545 gram, 8 × 15 × 10,5 cm -deukjes in deksel- | € 950 |
2229 | Divers zilverwerk, diverse gehaltes, waaronder: 2e gehalte zilveren dessertcouvert, Haags lof, en 2e gehalte zilveren taartschepje, meester: J.F.J. van den Broek, Amsterdam, 1899, gewicht zilver 175 gram, taartschep circa 20 cm | € 85 |
2230 | 2e gehalte zilveren dinercouvert, rondfilet, twee 2e gehalte zilveren servetringen en twee vingerdoekringen, en handspiegeltje in 3e gehalte zilveren montuur, gewicht zilver 255 gram -veel gegraveerd- | € 130 |
2231 | Divers klein zilverwerk, diverse gehaltes, waaronder: luciferdooshouder, parfumflacon met glazen binnenstop en twee kaasduimpjes, gewicht zilver minimaal 185 gram | € 110 |
2232 | Divers klein zilver, diverse gehaltes, waaronder: edele en onedele servetbanden, kaasschaaf en aansnijcouvert, gewicht zilver 370 gram, aansnijcouvert 29 cm | € 180 |
2233 | Divers zilverwerk diverse gehaltes, waaronder ovale fotolijst met houten standaard en achterzijde, handspiegel en gevlochten granaten collier | € 80 |
2234 | Divers zilverwerk, diverse gehaltes, waaronder: gerestaureerde 2e gehalte zilveren sauslepel, hartfilet, gewicht zilver 635 gram | € 280 |
2235 | Diverse 2e gehalte zilveren bestekdelen, waaronder: aardappellepel en vijf dinervorken, Hollands glad gewicht 722 gram, aardappellepel 6 × 19,5 cm | € 375 |
2236 | Divers zilverwerk, diverse gehaltes, waaronder BWZG Djokja, gewicht zonder aansteker 453 gram | € 190 |
2237 | Diverse zilveren lepeltjes, vorken en diengerei, voornamelijk 2e gehalte, gewicht 411 gram | € 250 |
2238 | Divers zilverwerk, veelal 2e gehalte, waaronder bonbonmandje met spijlendecor en parelrand, twee flessenstoppen en anjervaasje, gewicht zilver 224 gram, bonbonmandje 5 × 16 × 11,5 cm | € 130 |
2239 | Diverse zilveren gebruiksvoorwerpen, waaronder twee beursjes en een zakmesje, diverse gehaltes, brutogewicht 392 gram | € 110 |
2240 | Divers zilverwerk, diverse gehaltes, waaronder: gegraveerde lepel 1837, vier asbakjes, flessenstoppen en pepermuntdoosje -gedeukt-, gewicht zilver minimaal 360 gram | € 140 |
2241 | Zilveren kinderbeker, diverse lepeltjes, opengewerkt schaaltje, paar servetbanden en een armband, diverse gehaltes, waaronder BWZG, gewicht 416 gram | € 140 |
2242 | Paar BWZG Djokja kandelaartjes met bloemvormige kaarsenhouders en bloem- en bladvormen op de voet, brutogewicht 393 gram, 13,5 × 21 cm -gebruikssporen- | € 110 |
2243 | Djokja BWZG vaas met floraal decor en schildpad vouwbeen met Djokja BWZG applique -chipje-, gewicht vaas 228 gram, 13 × Ø 14 cm | € 50 |
2244 | 1e gehalte zilveren strooier en dekselpotje op drie klauwpootjes, beide Londen, 1886 en 1888, gewicht 231 gram, strooier circa 10,5 × Ø 8 cm -deksel van potje zit vast en knopje ontbreekt- | € 130 |
2245 | BWZG miniatuur: Chinees zilveren drakenboot met twaalf roeiers op gesneden houten basement, brutogewicht 85 gram | € 130 |
2246 | Twaalf BWZG Djokja theelepels en taartvorkjes met bloem- en bladdecor, gewicht 286 gram, 11,8 cm, | € 100 |
2247 | Divers BWZG Djokja, bestaande uit ovaal schaaltje, gemerkt 800, en zes servetringen, gewicht 316 gram, schaaltje circa 3 × 18 × 12,5 cm | € 140 |
2248 | Paar BWZG klamboehaken, gewicht 47 gram, circa 11 × 13 cm | € 70 |
2249 | 1e gehalte zilveren beker met geciseleerd decor van runderen, gewicht 147 gram, circa 7 × 11 × 8 cm | Not sold |
2250 | Tien 2e gehalte zilveren theelepels met getorste stelen en zes divers BWZG Djokja theelepels bekroond met wajangpop, gewicht 123 gram, in cassette voor twaalf | € 50 |
2251 | Zes BWZG Djokja longdrinklepels en theelepels, suikerschepje, en achttien BWZG Djokja cocktailprikkers in vaasje, gewicht 265 gram, longdrinklepels 17 cm | € 75 |
2252 | Vier 2e gehalte zilveren briefopeners, gedecoreerd met bloem, boer & boerin, kaasdragers en zeilschip, gewicht 87 gram, grootste 18 cm | € 55 |
2253 | Zilveren tabaksdoos, het deksel ingelegd met gestoken ivoren scène van beweegbaar liefdespaar, omgeven door Chinees decor, ook de bodem ingelegd met ivoor, zilver meester: Jan van Giffen, Groningen, 1774-1775, brutogewicht 186 gram, 14 × 5,3 × 3,6 cm -kopie CITES EU-certificaat bijgevoegd, geen uitvoer buiten de EU- | € 9500 |
2254 | 1e gehalte zilveren briefopener, de greep gedecoreerd met aap, gewicht 31 gram, 17 cm | € 100 |
2255 | 2e gehalte zilveren lauwerkrans op rood fluwelen wandplaat, centraal een lege ruimte voor medaillon of portret, daarboven een kleine plaquette met gegraveerd decor: bakker, Nederland, 1934, 37 × 30 cm | € 40 |
2256 | Oosters en BWZG Djokja zilverwerk, bestaande uit: inktpot, servetstandaard, taartschep, confiturelepel en hoornen slacouvert met Djokja applique, gewicht zilver 303 gram | € 120 |
2257 | Set van zes BWZG Djokja theelepels met geciseleerd wajangdecor, en BWZG Djokja mokkalepels met wajangdecor, gewicht 109 gram,11,5 en 9 cm | € 35 |
2258 | Zes 3e gehalte zilveren theelepels met vergulde bak, Duitsland, 20e eeuw, gewicht 62 gram, 11,5 cm, in kartonnen doosje | € 35 |
2259 | Divers BWZG Djokja alle met vergelijkbaar bloem- en bladdecor in reliëf, waaronder: zes vingerkommen, drie schaaltjes in verschillende vorm, zes schaaltjes, lepelvaasje met inhoud, brutogewicht 2533 gram | € 1000 |
2260 | Grote 1e en 2e gehalte zilveren zeslichts kandelaber met gegraveerd bloemdecor en balustervormige stam, geen meesterteken gevonden, essayeur: Jan Berend Schöne Jr., 1852, brutogewicht 4580 gram, hoogte 74 cm | € 2500 |
2261 | Achtpersoons 1e gehalte zilveren bestekgedeelte, de heften met blad- en bloemdecor in reliëf, bestaande uit: acht kleine couverts met mes, acht grotere couverts met mes, acht taartvorkjes en zeven theelepels, paar vleesvorkjes, paar botermesjes, paar groentelepels, sauslepel en een dienvork, gewicht zonder messen 1943 gram, herkomst: Spritzer & Fuhrmann, Curaçao | € 1300 |
2262 | Groot 1e gehalte zilveren dienblad met gebombeerde rand met bladdecor, staande op vier pootjes, Mexico, gewicht circa 3520 gram, 80 × 50 cm -twee krassen- | € 1800 |
2263 | Gebombeerde 1e gehalte zilveren bouilloire met bladrand, staande op komfoor, Mexico, gewicht circa 2722 gram, 44 cm hoog | € 1500 |
2264 | Grote 1e gehalte zilveren thee- en koffiepot met gebombeerde buik en bladrand, Mexico, gewicht circa 2400 gram, koffiepot 28 cm hoog -koffiepot met deuk- | € 1400 |
2265 | Zes 2e gehalte zilveren dinerlepels, diverse uitvoeringen en meesters, gewicht 373 gram, circa 21 cm | € 140 |
2266 | BWZG broodmand met spijlendecor en geprofileerde randen, gewicht 601 gram, 14 × 27,5 × 22 cm -één spijlenlus ontbreekt- | Not sold |
2267 | 1e gehalte zilveren drie-armige kandelaar met geribde balustervormige stam, meester: Gerritsen & Van Kempen, Zeist, 1938, brutogewicht 677 gram, 30 × 20 × 20 cm -gebruikssporen- | € 425 |
2268 | 2e gehalte zilveren lepelvaasje met zes 2e gehalte zilveren theelepels en een roomlepeltje met opengewerkt klaverdecor, 1942, gewicht 148 gram, lepel circa 10,3 cm -vaasje met deuk- | € 60 |
2269 | 2e gehalte zilveren theepot met gegraveerde bandmotieven, standring gegraveerd: 'Ms M. Mas 11 July 1841 -1866', meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, gewicht 286 gram, circa 12 × 20 × 13 cm -deukjes- | € 120 |
2270 | Zes 1e gehalte zilveren messenleggers, gewicht 170 gram, lengte 9 cm | € 110 |
2271 | 2e gehalte zilveren theezeefje met oud-Hollands decor en niet bijpassend lekbakje, 1929, gewicht 89 gram, 4 × 11 × 7 cm | € 50 |
2272 | 2e gehalte zilveren taartschep en theezeef met oud-Hollands decor, gewicht 113 gram, taartschep 22 cm | € 70 |
2273 | 1e gehalte zilveren kindercouvert in cassette en 1e gehalte zilveren bekertje met maanvormige greep, Birmingham 1976, gewicht 122 gram, beker Ø 6,5 × 6 cm, couvert 15 cm | € 110 |
2274 | 2e gehalte zilveren theezeefje met gedreven oud-Hollands decor, op niet bijpassend lekbakje, gewicht 98 gram, 5,5 × 11,5 × 6 cm | € 60 |
2275 | Gladde 2e gehalte zilveren sauslepel met puntig steeluiteinde, meester: Jacobus van Vorst, Rotterdam, 1850, gewicht 72 gram, 17 × 6,5 cm | € 40 |
2276 | 3e gehalte zilveren zoutschaaltje, Oostenrijk-Hongarije, en 2e gehalte zilveren lekbakje met klauwpootjes, gewicht 120 gram | € 55 |
2277 | 3e gehalte zilveren tazza, zowel de voet als schaal met gedreven rocailledecor, gewicht 279 gram | € 140 |
2278 | Tweedelig 1e gehalte zilveren theeservies, bestaande uit: theekan en roomkan, meester: Hendrik Poelman, 's-Gravenhage, 1923, de theekan met pijnappelvormige knop en houten greep, brutogewicht totaal 648 gram, theekan 26 × 10 × 16 cm -staan niet recht- | € 280 |
2279 | 2e gehalte zilveren (900/1000) kommetje en 1e gehalte zilveren zoutbokaaltje met een 1e en een 2e gehalte zilveren zoutlepeltje, waarvan één gedecoreerd met putti, gewicht 102 gram, kom 4 × Ø 7,2 cm | € 50 |
2280 | 1e gehalte zilveren theezeef met gehamerd decor, afgezet met parelrand, op bijbehorend lekbakje, meester: Begeer, van Kempen & Vos, Utrecht, circa 1930, gewicht 108 gram, circa 3 × 13 × 9 cm | € 80 |
2281 | Vier zilveren fotolijsten, diverse gehaltes, één ovaal met strik, twee ronde, en één hartvormig, grootste ronde fotomaat Ø 10 cm -defecten- | € 80 |
2282 | 2e gehalte zilveren gelegenheidslepel bekroond door een allegorische voorstelling, 18e eeuw -steel gerestaureerd-, gewicht 60 gram, 20 cm | € 40 |
2283 | Drie 2e gehalte zilveren lepeltjes: roomlepeltje met schelpvormige bak, Cupido op de steel, vermoedelijk 18e eeuw, theeduim met geribde bak, 1836, en theeschepje, 1875, gewicht 25 gram | € 45 |
2284 | Drie rechthoekige 1e gehalte zilveren gladde fotolijsten, fotomaat tweemaal 10 × 15 cm en éénmaal 9 × 13 cm -nieuwstaat- | € 160 |
2285 | 2e gehalte zilveren theepot met ebben greep, het deksel bekroond door slang, meester: Philip de Meijer, 's-Gravenhage, 1848, daarbij: gelijkend 2e gehalte roomkannetje, meester: Johan Henrich Carstens, Amsterdam, 1847, brutogewicht 545 gram -gebruikssporen- | € 270 |
2286 | Ovaal 1e gehalte zilveren dienblad met knorrenrand, met glasplaat, 1920, gewicht zilver 918 gram, circa 38 × 28 cm | € 500 |
2287 | Kralentas met 2e gehalte zilveren beugel, en kerkboekje met zilveren slot, beide 19e eeuw, gezamenlijk brutogewicht 761 gram | € 130 |
2288 | Paar 1e gehalte zilveren flessenbakken met beukenhouten bodem, meesterteken: CSR Ltd., Londen, 1972, binnendiameter 12,4 cm | € 150 |
2289 | Twee zilveren strooilepels met sterretjes in de bak, 1816 en 1821, gewicht 63 gram, 15,5 cm -herstellingen bij aanhechting bak- | € 55 |
2290 | Gladde 2e gehalte zilveren en houten blotter, zilver gegraveerd '30-4-'37', circa 6,5 × 13 × 8 cm | € 45 |
2291 | Paar gehamerde en geciseleerde 1e gehalte zilveren tafelkandelaars, meester: L.W. van Kooten Jr., Amsterdam, 1927, gewicht 144 gram, 4,5 × Ø 7 cm -deukjes- | € 350 |
2292 | Paar gezwart houten flessenbakken met 2e gehalte zilveren rand, brutogewicht 167 gram, circa Ø 11 cm | € 80 |
2293 | Elf 2e gehalte zilveren dessertcouverts, en extra vork, puntfilet, vijf vorken verso gemonogrammeerd 'BU', gewicht 950 gram, 18 cm, in cassette | € 450 |
2294 | 1e gehalte zilveren theepot bekroond door zwaan, meester: Johan Henrich Carstens & Georg Fridrich Quillhorst, Amsterdam -kopje afgebroken-, daarbij: afwijkende 2e gehalte roomkan met kwabbendecor, meester: Grebe & Glazener, Rotterdam, 1847, brutogewicht 570 gram, theepot 13 × 23,5 × 10 cm -gebruikssporen- | € 270 |
2295 | Divers kristal met 1e gehalte zilveren monturen: vaas, bonbonnière en schaaltje, afmeting vaas 17 × 12 cm | € 30 |
2296 | Driedelige 2e gehalte zilveren kapset met glad montuur, kledingborstel gegraveerd '1907 1/2 1932', handborstel circa 24 × 8 × 3 cm -gebruikssporen- | € 50 |
2297 | Zes zilveren dinercouverts, hondenneus, verso gemonogrammeerd 'C.A.J.', meester: Louis de Haan, Rotterdam, 1749 en 1750, gewicht 623 gram, 21,5 cm, in cassette voor twaalf | € 400 |
2298 | 1e gehalte zilveren roomkom met gecanneleerd decor, Sheffield, 1905, en 2e gehalte zilveren roomlepel met fijn gegraveerd decor, gewicht 104 gram, kom 8 × Ø 11 cm | € 65 |
2299 | Vijf cassettes met zilveren theelepels, taartvorkjes, glasnummers, taartschep en paar kaasmesjes, diverse gehaltes, gewicht theelepels en taartvorkjes 251 gram | € 90 |
2300 | 2e gehalte zilveren beker met gedreven hartdecor en vermeil binnenzijde, kristallen parfumfles met 1e gehalte zilveren dop -deukje- en montuur, Londen, 1895, twee 2e gehalte zilveren opengewerkte servettenhouders met bloemdecor, en 2e gehalte zilveren suikerschepje met oud-Hollands decor, gewicht zilver 166 gram -beker 9 × Ø 6,5 cm | € 120 |
2301 | Divers 2e gehalte zilveren diengerei: rijstschep en aardappellepel, Haags lof, en vleesvork en sauslepel, rondfilet, gewicht 326 gram, 24 × 7 cm -aardappellepel defect, rijstschep gemonogrammeerd- | € 160 |
2302 | 1e gehalte zilveren komfoor met koperen binnenbak, gedecoreerd met knorrenranden, op drie houten blokpootjes, meester: W.F. Schuss, Amsterdam, 1821, brutogewicht zonder binnenbak 389 gram, circa 9,5 × Ø 20 cm | € 350 |
2303 | Twaalf 2e gehalte zilveren taartvorkjes de steel bekroond met verschillende bloemen met naam, gewicht 177 gram, 13 cm, in cassette -één vork gebroken- | € 90 |
2304 | Tien 2e gehalte zilveren taartvorkjes, puntfilet, meester: Zilverfabriek Voorschoten en Gerritsen & Van Kempen, Zeist, gewicht 134 gram, 11 cm, in cassette voor twaalf | € 60 |
2305 | 2e gehalte zilveren visdiencouvert, enkel lof, meester: Zilverfabriek Voorschoten, 1952, gewicht 214 gram, schep 27,5 × 4 cm | € 170 |
2306 | Twaalf 2e gehalte zilveren ijslepels, meester: Antoon Jan Pichal, Schoonhoven, 1903-1905, gewicht 163 gram, 11 cm | € 100 |
2307 | Vierkant 2e gehalte zilveren cabaretje de rand gedecoreerd met voluutdecor, 1939, gewicht 112 gram, 2 × 13 × 13 cm | € 100 |
2308 | Divers zilverwerk, diverse gehaltes, waaronder: 2e gehalte zilveren theezeef op lekbakje en lorgnet, paar vorkjes in cassette ,brutogewicht 633 gram | Not sold |
2309 | 2e gehalte zilveren kerkkandelaar in neogotische stijl, meester: Camille J.W. Esser, Weert, 1898, vermaakt tot tafellamp, brutogewicht 1549 gram, hoogte zonder kap 48,5 cm | Not sold |
2310 | Zilveren haarborstel met decor van dame en bloemen, art nouveau, niet gekeurd, 23 × 6,5 × 4 cm -deukjes- | Not sold |
2311 | Rond 1e gehalte zilveren cabaret met geprofileerde rand, op drie pootjes, meester: Diederik W. Rethmeyer, Amsterdam, 1800, gewicht 395 gram, Ø 24,5 cm -deukjes- | € 600 |
2312 | 2e gehalte zilveren kandelaar met geprofileerd decor, 1947, en BWZG lage kandelaar met kabelrand, brutogewicht 491 gram, grote kandelaar 15 × Ø 10 cm -grote kandelaar heeft deukje in de rand- | Not sold |
2313 | Rechthoekig 1e gehalte zilveren inktstel met opstaande eierlijst met parelrand, met glazen inktpot en zandstrooier, staande op gecanneleerde taps toelopende pootjes, meester: Reynier Brandt, Amsterdam, 1785, brutogewicht 470 gram, 17 × 11,5 cm | € 600 |
2314 | 2e gehalte zilveren flessenbak met houten bodem, meester: Johannes Hendrik Smidt, Amsterdam, 1858, brutogewicht 116 gram, Ø 16,5 cm | € 60 |
2315 | Drie 2e gehalte zilveren flessenstoppen, grootste 9,5 cm | € 65 |
2316 | 2e gehalte zilveren gembercouvert, met rechte geprofileerde stelen, 1848, gewicht 116 gram, 18 × 3 cm | € 80 |
2317 | Vier 2e gehalte zilveren zuurvorkjes met streepagaten heft, waarvan één paar, meester: Driessen, Schoonhoven, begin 20e eeuw, en een 2e gehalte zilveren kaasmesje met streepagaten heft, gegraveerd 'Souvenir', 1915, brutogewicht 93 gram | € 60 |
2318 | Twee filigrain BWZG strooilepels met onbekende tekst aan de achterzijde, gewicht 37,6 gram, circa 15 × 4,2 cm -ongekeurd- | Not sold |
2319 | 2e gehalte zilveren aspergetang, meester: Reeser, Den Haag, 1899, 24 cm, 198 gram | € 95 |
2320 | 1e gehalte zilveren bladwijzer met bloemdecor, art nouveau, gewicht 17 gram, 13 cm | € 110 |
2321 | 2e gehalte zilveren lepel, ronde bak en takvormige steel met vogel, 67 gram, 18 cm | € 60 |
2322 | 2e gehalte zilveren gegraveerde toasttang met heliotroop steel, meester: Daniël de Haas, Amsterdam, 1868, brutogewicht 136 gram, lengte 28 cm -steel mogelijk van later datum- | € 100 |
2323 | 2e gehalte zilveren tabaksdoos met fijn gegraveerd decor van lijnen en cirkels, 1830, gewicht 148 gram, 2,5 × 12 × 7 cm -lichte gebruikssporen- | € 85 |
2324 | Zilveren kurkentrekker bekroond met leeuw, de schede met rocailles en voluten, meester: Cornelis Brouwer, Rotterdam, 1790, hoogte 9,5 cm | € 1500 |
2325 | 2e gehalte zilveren standaard gemaakt van een bijbelklamp uit 1809, gewicht 55 gram, 2,8 × 14 × 3 cm | Not sold |
2326 | 2e gehalte zilveren serveerschaaltje met in de rand een gegraveerd decor: bloem- en fruitguirlandes, onduidelijk meesterteken, 1938, gewicht 108 gram, 17,5 × 13 cm | € 70 |
2327 | 2e gehalte zilveren lepel naar 17e-eeuws voorbeeld, de gefacetteerde steel uitlopend in een dennenappel, draagt valse keuren, 17,7 cm, gewicht 55 gram | € 55 |
2328 | Parelmoer en zilveren visitekaarthouder, het parelmoer ingelegd met zilver met medaillon, bloemen libelles en bandmotieven en tekst: 'souvenir; 19e eeuw, 9 × 5 cm -enkele stukjes ingelegd zilver missen- | € 130 |
2329 | Drie 2e en 3e gehalte zilveren maliënbeursjes diverse modellen, gewicht 146 gram, circa 8 cm | € 80 |
2330 | 3e gehalte zilveren tastevin, greep gevormd van twee naar elkaar toegewende slangen, de rand gegraveerd: 'A. Chaput de Royat', Frankrijk, 19e eeuw, gewicht 107 gram, Ø 9,5 × 2,5 × 11,5 cm -deukje- | € 120 |
2331 | 2e gehalte zilveren aardbeienschep, ontwerp van Gustav Beran, meester: Gerritsen & Van Kempen, Zeist, 1948, gewicht 76 gram, 21 × 6 cm | € 220 |
2332 | Paar verguld 1e gehalte zilveren sierlepels met geciseleerd decor van vogels en bloemen, Engeland, gewicht 174 gram | € 100 |
2333 | 1e gehalte zilveren theezeefje op drie dubbele bolpootjes, meester: Georg Jensen, Denemarken, gewicht 93 gram, 3 × 13 × 6,5 cm | € 450 |
2334 | 2e gehalte zilveren schuttersgilde schild met gegraveerd decor van Sint Joris en de draak en tekst: 'Johannes Hendrikus van Hirtum Koning van St. Joris Gilde tot St. Oedenrode 1838', meester: Johannes A.W. van Gemert, 's Hertogenbosch, 1839, gewicht 37 gram, circa 16 × 13 cm -gebruikssporen- | € 400 |
2335 | 2e gehalte zilveren plaquette met centraal een medaillon: man met geweer beschermt vrouw en kind, daaromheen gekruiste geweren, eiken- en laurierbladeren, en banderol met inscriptie: '1890 - 1915 Aangeboden door de Afd. V.W. [volksweerbaardheid] Johan Willem Friso te Nieuwerkerk', meester: Johannes Albertus Adolf Gerritsen, Amsterdam / Zeist, gewicht 147 gram, Ø 12 cm | € 140 |
2336 | Ovale 2e gehalte zilveren gesp, meester: Cornelis du Croix, Leiden, 1839-1852, gewicht 95 gram, 11,5 × 9 cm | € 160 |
2337 | Zilveren rammelaar met bloedkoralen stokje, acht belletjes -één afwijkend- en fluitje -restauratie-, onbekend meesterteken: HB, 19e eeuw, brutogewicht 48,9 gram, lengte circa 13 cm | € 300 |
2338 | 1e gehalte zilveren lepel met stippelgravering, meester: James Salter, Dublin, 1799, gewicht 23 gram, 17 cm -lichte deukjes- | € 35 |
2339 | 1e gehalte zilveren bladwijzer in de vorm van een dier, Italië, begin 20e eeuw, gewicht 22 gram, 7,5 × 5,8 cm | Not sold |
2340 | 2e gehalte zilveren rammelaar: konijn aan witte kunststof bijtring, 10 × 5 cm | € 70 |
2341 | Drie everzwijntanden met 1e en 2e gehalte zilveren montuur, twee met hangoog, één met sigarenknipper, grootste circa 15 × 3 × 2 cm | € 55 |
2342 | 2e gehalte zilveren roomlepel met gecontourneerde bak en eikelvormig knopje, meester: Johannes Schrijfsma, Woudsend, 1895, gewicht 16 gram, 13 × 6 cm | Not sold |
2343 | Gekante 2e gehalte zilveren naaldenkoker, schroefdop gesierd met slang en fijn gegraveerd decor, daarin een zilveren fijn gegraveerde naald, midden 19e eeuw, gewicht 21 gram, 11,5 cm | Not sold |
2344 | Vier 2e gehalte zilveren bladwijzers, gedecoreerd met uil, haan, schip en melkmeisje, gewicht 24 gram, 8,8 cm | € 85 |
2345 | Paar deels gesatineerd zilveren dienlepels met gegraveerde bak, en getorste en bewerkte steel, gekeurd met belastingteken van 1831-1893, gewicht 108 gram | Not sold |
2346 | 2e gehalte zilveren fotolijst gemaakt van beursbeugel met jacht- en bloemdecor, gewicht zilver 69 gram, fotomaat circa 7 × 6 cm | Not sold |
2347 | 2e gehalte zilveren gelegenheidslepel met getorste steel bekroond door St. Nicolaas te paard, gewicht 51 gram, 20,5 cm -restauratie aan mijter- | Not sold |
2348 | 2e gehalte zilveren brillenkoker met geribd decor, 1841, gewicht 80 gram, circa 1 × 13 × 4 cm | € 65 |
2349 | Rechthoekige zilveren tabaksdoos met gegraveerd jachtdecor, onderzijde met sierlijk gegraveerd monogram, meester: Andries Graves Kooiman, Schoonhoven, 1795, gewicht 197 gram | € 220 |
2350 | 2e gehalte zilveren lodereindoosje, volledig gedecoreerd met filigrain, schildje en knorrenrand, 1857, 46 gram, circa 4,5 × 3,5 × 3 cm | Not sold |
2351 | Zilveren naaldenkoker met geciseleerd decor van liefdesscenes, onduidelijk meesterteken, Amsterdam, 1774 of 1798, gewicht 16 gram, circa 10 cm | € 95 |
2352 | 2e gehalte zilveren caketangetje met gedreven bloemendecors, meester: B.W. van Eldik & A.F. van der Scheer, Zutphen, gewicht 36 gram, lengte 12 cm | € 30 |
2353 | Chinees zilveren plaquette met reliëfdecor: de acht onsterfelijken, 5,6 × 10 cm, gewicht 137 gram -gaatje aan linker zijde geboord- | Not sold |
2354 | 2e gehalte zilveren nootmuskaatrasp met klapmechanisme en geribd decor, 1920, gewicht 54 gram, 7,5 × Ø 2,5 cm | Not sold |
2355 | 2e gehalte zilveren nootmuskaatrasp, gemerkt met letter 'L'-lossingsteken Amsterdam 1795-, gewicht 58 gram, 4 × 2,5 × 11 cm | € 325 |
2356 | Nootmuskaatrasp in cilindervormige geribde 2e gehalte zilveren houder, 1821, gewicht zilver 27 gram, 5,5 × Ø 2,5 cm | € 290 |
2357 | Zilveren miniatuur: nootmuskaatrasp, onduidelijk meesterteken, Amsterdam, vermoedelijk tussen 1718-1734, gewicht 17,8 gram, circa 7,5 × 2 cm | € 400 |
2358 | 2e gehalte zilveren roomlepel, de steel gedecoreerd met aapje, en 2e gehalte zilveren compotelepel met gekrulde steel, gewicht 40 gram, compotelepel 12 cm | € 60 |
2359 | 2e gehalte zilveren olijvenlepeltje met benen heft, daarbij: 2e gehalte zilveren zuurvorkje met benen heft, meester: Pieter Voet, Haarlem, 1856-1868, brutogewicht 40 gram, circa 18,5 cm | € 50 |
2360 | Opengewerkte 1e gehalte zilveren broodmand, meester Gerritsen & Van Kempen, Zeist, 1960, 9 × 27 × 18,3 cm, gewicht 420 gram | € 350 |
2361 | 2e gehalte zilveren Hollandse molen met draaibare wieken, 1906, gewicht 188 gram, circa 18,5 × 14 × 8 cm | € 130 |
2362 | 2e gehalte zilveren petit-fourcouvert, de stelen met voluutdecor, meester: Cornelis van Baaren, 1889, gewicht 84 gram, 19,5 cm | Not sold |
2363 | Driedelig 2e gehalte zilveren roomstel, gedecoreerd met eierlijst en parelrand, bestaande uit: ovaal dienblaadje, roomkan en suikermand -voet gedeukt-, meester: A. Presburg, Haarlem, 1967, gewicht 730 gram, 1,5 × 24 × 17 cm | € 375 |
2364 | Rechthoekig 2e gehalte zilveren inktstel op vier bloemvormige pootjes, gegraveerd: 'Opgedragen Aan den WelEd. Geb. Heer B.J. Momma ter herinnering aan zijn 25-Jarig Bestuur de Loodgieterij op de Prinsengracht de Oude Loodmijn, door zijn onderhebbende. 1 Nov 1834 - 1 Nov 1859', meester: Cornelis Ernst Held, Amsterdam, 1859, brutogewicht 925 gram, 11 × 21 × 12 cm -één dop van het inktstel ontbreekt en een ornament ontbreekt- | € 120 |
2365 | 2e gehalte zilveren sauslepel en twee vleesvorkjes, parelrand, meester: Zilverfabriek Gebroeders Huisman, Schoonhoven, 1964, gewicht 111 gram | € 50 |
2366 | Zes 1e gehalte zilveren dessertcouverts, filetrand, meester: Martinus van Stapele, 's-Gravenhage, 1779, gewicht 590 gram, circa 18,5 cm | € 425 |
2367 | 2e gehalte zilveren ronde koektrommel met geciseleerd decor in het deksel, meester: Johannes Adrianus van der Toorn, 's-Gravenhage, 1821, met inscriptie aan de binnenkant van het deksel 'Aandenken van mijn geliefde Vader', 311 gram, 8 × Ø 13 cm -meerdere deuken- | € 210 |
2368 | 2e gehalte zilveren botermesje en suikerschep, met fijn gegraveerd decor, 1874 en 1878, gewicht 45 gram, 17,5 cm | Not sold |
2369 | Achttien 3e gehalte zilveren oestervorkjes, de stelen met geguillocheerd decor en ongegraveerd medaillon, Frankrijk, 19e eeuw, brutogewicht 345 gram, circa 15 cm, in lederen cassette | € 150 |
2370 | Paar 1e gehalte zilveren groentelepels, rondfilet, meester: Daniel van Outvorst, Amsterdam, 1886, gewicht 244 gram, 27 × 5,5 cm | € 150 |
2371 | Paar 2e gehalte zilveren pasteischepjes, de stelen gedecoreerd met geciseleerde bloemen, meester: Cornelis van Baaren, Schoonhoven, 1888, gewicht 91 gram, 19,5 cm | € 60 |
2372 | Zes zilveren dessertcouverts, filetrand, drie vorken en een lepel meester: Cornelis R. Stolting, Amsterdam, 1762, vier lepels meester: Johannes Schiotling, Amsterdam, 1785, drie vorken en één lepel met vervaagde keuren, gewicht 581 gram, circa 17,5 cm | € 375 |
2373 | Twaalf 2e gehalte zilveren aposteltheelepels, gewicht 172 gram, 11 cm | € 75 |
2374 | Divers 2e en 3e gehalte sloopzilver in de vorm van gebroken thee- en longdrinklepels, gewicht 153 gram | € 60 |
2375 | Twaalf 2e gehalte zilveren mokkalepeltjes, de stelen gedecoreerd met bloem, gewicht 69 gram, 8,5 cm | € 45 |
2376 | Negen zilveren koffielepels, meester: David de Klerk, Haarlem, tweede helft 18e eeuw, gewicht 156 gram, lengte 13,8 cm | € 190 |
2377 | Zes 1e gehalte zilveren koffielepels, de rand van de steel bewerkt, voorzien van monogram: NVS, meester: Casper Stoll I, 's-Gravenhage, 1804, gewicht 108 gram, lengte 14,7 cm | Not sold |
2378 | Vijf 1e gehalte zilveren theelepels, vijf 2e gehalte zilveren theelepels met knopvormige steel, en vijf 3e gehalte zilveren theelepels met rocailledecor en verso gemonogrammeerd 'H.B.', gewicht 168 gram, circa 11 cm | € 95 |
2379 | Zes 2e gehalte zilveren oestervorkjes, Haags lof, meester: Jan en Dirk Rozendaal, Hoorn, 1910-1914, gewicht 108 gram, circa 11,5 cm | € 240 |
2380 | Twaalf 2e gehalte zilveren theelepels met puntige stelen gedecoreerd met stippelgravering, 1810-1812, gewicht 114 gram, 13,5 cm | € 90 |
2381 | Twaalf 2e gehalte zilveren mokkalepeltjes met fijn gegraveerde stelen, gewicht 41 gram, 9 cm | € 25 |
2382 | Twaalf 2e gehalte zilveren theelepels, waarvan zeven bekroond met molen, gewicht 157 gram, 12 cm -geen set- | € 70 |
2383 | Zes 2e gehalte zilveren kwasttheelepels met deels getorste steel, gewicht 70 gram, 11 cm | € 40 |
2384 | Tien 3e gehalte zilveren theelepels, België, 1868-1942, gewicht 182 gram, 11,5 cm | € 40 |
2385 | Zes 2e gehalte zilveren kandeellepels met getorste steel bekroond met een ooievaar, gewicht 48 gram, 9 cm | € 60 |
2386 | Divers 1e en 2e gehalte zilveren schepwerk, waaronder suikerschepjes en theeduimpjes, gewicht 154 gram, grootste lepel, 12 cm | € 70 |
2387 | Zes 2e gehalte zilveren mokkalepeltjes met getorste steel, gewicht 31 gram, 9 cm | € 30 |
2388 | 2e gehalte zilveren kinderschuifje, dessertcouvert met gegraveerd decor, kinderlepel met dwarsgeplaatste bak, en twee longdrinklepels met getorste steel, gewicht 121 gram | € 40 |
2389 | Negen 3e gehalte zilveren toespijslepels, Duitsland, 20e eeuw, gewicht 225 gram, 14 cm | € 100 |
2390 | Divers klein zilverwerk, voornamelijk 2e gehalte zilveren lepels, gewicht 650 gram | € 270 |
2391 | Twaalf 2e gehalte zilveren cakevorkjes en één dienvork, rondfilet, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, gewicht 192 gram, dienvork 17 cm | € 80 |
2392 | Paar 3e gehalte zilveren zuurvorkjes met opengewerkte steel en paar 2e gehalte zilveren botermesjes, Hollands glad, gewicht 104 gram, botermesje 16 cm | € 40 |
2393 | 1e gehalte zilveren dienlepel, model Acorn, meester: Georg Jensen & Wendel A/S, Denemarken, 20,2 cm -twee deuken in de bak-, daarbij: 2e gehalte zilveren sauslepel en jamlepel, gewicht 183 gram | € 70 |
2394 | Elf 2e gehalte zilveren taartvorkjes met waaiersteel, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, in cassette, gewicht 111 gram, lengte 11,8 cm | € 65 |
2395 | Tien 2e gehalte zilveren taartvorkjes, Haags lof, meester: Gerritse & Van Kempen, Zeist, gewicht 153 gram, 12 cm | € 220 |
2396 | Elf 2e gehalte zilveren toespijslepels, Hollands glad, meester: Zilverfabriek Voorschoten, gewicht 272 gram, 14 cm | € 150 |
2397 | Zes fruitmesjes met 1e gehalte zilveren heften, Sheffield, 1896, daarbij: petit-fourschepje met 3e gehalte zilveren heft, schepje 18 cm, mesje 15,5 cm -lemmeten geroest en heft schepje gedeukt- | € 40 |
2398 | Zevendelig 3e gehalte zilveren petit-four bestek met roosdecor, Duitsland, 20e eeuw, gewicht 164 gram, taartschep 21 cm | € 50 |
2399 | Divers voornamelijk 3e gehalte zilveren bestek, waaronder petit-fourschepje met opengewerkt druivenrankdecor, gewicht 225 gram, schepje 18 × 6 cm | € 80 |
2400 | Divers klein zilver, waaronder gebaksvorkjes en paar zoutschaaltjes met zilveren montuur, gewicht zonder zoutvaatjes: 390 gram | € 160 |
2401 | Divers zilverwerk, diverse gehaltes, waaronder twee naaldenkokers en een pepermuntdoosje, brutogewicht 149 gram, natfruitlepel 19 cm -diverse gebruikssporen- | € 50 |
2402 | Vijf 2e gehalte zilveren theelepels met opengewerkte steel, en vijf 2e gehalte zilveren mokkalepeltjes, puntfilet, gewicht 77 gram | € 40 |
2403 | Vier 2e gehalte zilveren miniaturen: venter, en drie muzikanten op onderplateau, gewicht 34 gram, 3 × 3 cm | € 45 |
2404 | Zilveren miniatuur: kaarsensnuiter in houder, meester: Pieter van Somerwil I, Amsterdam, eerste helft 18e eeuw, hoogte 8 cm | € 325 |
2405 | Twee 2e gehalte zilveren lodereindoosjes met gedreven decor, hoog model, 1876, laag model, 1963, gewicht 49 gram, rechthoekig model 4 × 4 × 3 cm -met sponsjes- | € 85 |
2406 | Twee 2e gehalte zilveren miniaturen: stoof en theestoof, gewicht 28 gram, 3,2 × 5 cm | € 60 |
2407 | Zilveren miniatuur: palingemmer, meester: Jan Borduur, Amsterdam, 1774, gewicht 33,6 gram, 7 × Ø 4 cm | Not sold |
2408 | Twee zilveren miniaturen: lampetkan en kom, 18e eeuw, gewicht 26 gram, kan, 4 × 4,5 × 2,2 cm -kom met aanzet voor twee oren, greep van de kan opnieuw aangezet- | Not sold |
2409 | Drie zilveren miniaturen: 2e gehalte zilveren visemmer, gieter, en ovaal pillendoosje met gedreven decor van cherubijntjes, gewicht 41,8 gram, emmer 4,5 × Ø 3,5 cm | € 120 |
2410 | Drie 2e gehalte zilveren miniaturen: stoof, foto-etui, en ovaal pillendoosje met hangoog, gewicht 42 gram, daarbij: een onedel miniatuur revolver, fotolijstje 4,8 × 3,6 cm | € 45 |
2411 | Zilveren miniatuur: spinnewiel, meester: Michiel Maenbeeck, Haarlem/Amsterdam, 17e eeuw, hoogte 8 cm | € 450 |
2412 | Paar gelijkende 1e en 2e gehalte zilveren lodereindoosjes, 20e eeuw, gewicht 75 gram, circa 4 × 4 × 2,5 cm | € 80 |
2413 | 2e gehalte zilveren pepermuntdoosje met gegraveerd decor, het deksel draagt letters 'NGJ', gewicht 27 gram, 4,5 × 4,5 × 1 cm | Not sold |
2414 | Zilveren miniatuur: theebusje met sterdecor, meester: meester van de druiventros, tweede helft 17e eeuw, 4 × 3 × 1,5 cm | € 325 |
2415 | Hoog 2e gehalte zilveren lodereindoosje met gegraveerd decor van lijnen en kabelranden, onduidelijk meesterteken, 1865, gewicht 21 gram, 4,5 × 2 × 2 cm -gedeukt- | € 60 |
2416 | 2e gehalte zilveren tuitzeefje en BWZG tuitzeefje met filigrain rand en vermeil binnenzijde, gewicht 32 gram, circa Ø 5 cm | Not sold |
2417 | Zilveren miniatuur: ronde brandewijnkom met platte opengewerkte oren, meester: 'meester van het bokje', Amsterdam, 17e eeuw, 2 × 7 cm | € 250 |
2418 | Zilveren miniatuur: gevlochten mand met vier grepen, onduidelijk gekeurd, 18e eeuw, 5 × 4 cm | € 250 |
2419 | Zilveren miniatuur: kwispedoor, meester: Jan Borduur, Amsterdam, 1747, 2,5 × Ø 3,2 cm | € 230 |
2420 | Twee 2e gehalte zilveren lodereindoosjes, met gegraveerd decor, één 1874, ander meester: Paulus Riddersma Cabboes, Leeuwarden, circa 1836-1859, gewicht 5 gram, circa 4 × 4 × 3 cm | € 70 |
2421 | Zilveren miniatuur: doofpot, meester: Hendrik Duller, Amsterdam, 1789, gewicht 21 gram, 3,8 × Ø 2,2 cm -restauratie aan pootjes en hengsel vermoedelijk niet origineel- | € 180 |
2422 | Zilveren miniatuur: prieelvormig driehoekig zoutvat met centraal een beeld, eerste helft 18e eeuw, voor een vergelijkbaar exemplaar van Willem van Strant, zie: J. Endlich. Nederlandse zilveren miniaturen uit de 17de en 18de eeuw, afb. 340, pag. 74/75, hoogte 4,5 cm | Not sold |
2423 | Zilveren miniatuur: schenk- of lampetkan, niet gekeurd, 17e/18e eeuw, voor een vergelijkbaar exemplaar zie: A. Aardewerk. Tall and small, afb. 157, pag. 81, hoogte 3,4 cm | € 120 |
2424 | Zilveren miniatuur: theebus gedecoreerd met romantische voorstelling, meesterteken: borstbeeld, Amsterdam, 18e eeuw, voor een vergelijkbaar exemplaar, zie: A. Aardewerk. Tall and Small. afb. 380, pag. 164, 4,7 × 3,3 × 1,9 cm | € 300 |
2425 | Zilveren miniatuur: vierkante tabakspot met afgeschuinde hoeken en florale bandversiering, inclusief binnendeksel, meester: Arnoldus van Geffen, Amsterdam, 1741, hoogte 4 cm | Not sold |
2426 | 2e gehalte zilveren lodereindoosje met gegraveerd decor, onduidelijk meesterteken, gewicht 26 gram, 4,5 × 4,5 × 3 cm -gedeukt- | € 35 |
2427 | 2e gehalte zilveren miniatuur: tandarts en patiënt, meesterteken: gekroond H, Nederland, 1978, 5,5 cm, gewicht 106 gram -verlijming tussen tandarts en patiënt los, tandarts heeft geen tang meer, inscriptie achterop- | € 60 |
2428 | 2e gehalte zilveren pepermuntdoosje, rond model, 19e eeuw, gewicht 26 gram, Ø 5,5 cm -deukjes- | Not sold |
2429 | Zilveren miniatuur: ovale bolvormige theepot, het deksel met een bloem, meester: Hendrik Duller, Amsterdam, 1789, hoogte 6 cm | Not sold |
2430 | Zilveren miniatuur: mangeltafel, geen meesterteken, Amsterdam, 18e eeuw, 4 × 4 cm | € 300 |
2431 | Zilveren miniatuur: groot formaat waterketel, meester: Arnoldus van Geffen, Amsterdam, 1746, 7 × 6 × Ø 4,7 cm -hengsel zit los, deukjes in buik- | Not sold |
2432 | 1e gehalte zilveren ringendoosje het deksel ingelegd met schildpad, 1e gehalte zilveren beursje met geciseleerd engelendecor, en twee 3e gehalte zilveren pillendoosjes, waarvan één met monogram, brutogewicht 142 gram, schildpad doosje Ø 5,2 × 2,8 cm | € 130 |
2433 | Klein spiegeltje in 2e gehalte zilveren lijst, op de achterplaat fleur-de-lis, onduidelijk meesterteken, vermoedelijk B.W. van Eldik, 1917-1950, brutogewicht 71 gram, 7,5 × 6 cm | € 30 |
2434 | 2e gehalte zilveren geboortebekertje, onduidelijke keuren, gewicht 65 gram, 6,5 × Ø 5 cm -gedeukt- | € 40 |
2435 | Twee zilveren miniaturen: blakers, meester: Hendrik van der Star, Amsterdam, tweede helft 17e eeuw, lengte grootste 8 cm -beide met defecten- | € 80 |
2436 | 2e gehalte zilveren schaaltje met geschulpte rand, en 2e gehalte zilveren miniatuur: wasvrouw, gewicht 69 gram | € 50 |
2437 | Duitse Taler, Braunschweig, Lüneburg, Celle, 1643-1648, Zellerfeld, 28,77 gram, aangekocht bij Corinphila Veilingen, Amstelveen, beschrijving bijgevoegd -mooi patina, kleine beschadiging aan de rand-, Ø 4,2 cm | € 180 |
2438 | Gouden vijfje 1912, vermaakt tot speld, 5,3 gram, lengte 5,7 cm | € 200 |
2439 | Gouden muntbroche van Scheepjesschelling, 1758, gewicht 8,2 gram, Ø 2,8 cm | € 425 |
2440 | Gouden tientje: Wilhelmina met los haar, 1897, in gouden munthanger, gewicht 8,2 gram | € 400 |
2441 | Twee gouden tientjes, 1917, in 14kt gouden montuur met hangoog, gewicht 15,6 gram | € 700 |
2442 | Gouden vijfje, 1912, in 14kt gouden montuur met hangoog, gewicht 4 gram, en verguld zilveren halve gulden, 1929, met hangoog, gewicht 5,4 gram | € 200 |
2443 | Gouden tientje, 1912, gezet in 14kt gouden montuur, te dragen als hanger en broche, gewicht 9,8 gram | € 400 |
2444 | Gouden tientje, Wilhelmina, vermoedelijk 1912, in verguld zilveren brochehouder, brutogewicht 9 gram, circa Ø 2,2 cm | Not sold |
2445 | Gouden (980/000) herinneringsmunt J.F. Kennedy, 1963, 1 dukaat, in 14kt gouden montuur, gewicht 4,2 gram | € 180 |
2446 | Gouden vijfje, 1912, in 14kt gouden montuur, aan 14kt gouden gourmet schakelcollier, gewicht 8 gram, circa 60 cm | Not sold |
2447 | Gouden dukaat (983/000), Holland, 1817, gewicht 3,4 gram, Ø 2,1 cm | € 250 |
2448 | Gouden vijfje in defect gouden montuur, gewicht 3,6 gram | € 200 |
2449 | 14kt gouden munthanger met zilveren 30 drachme, Griekenland, 1964, gewicht 18,2 gram, 4,7 × Ø 4 cm | € 90 |
2450 | Bronzen legpenning, ontwerp H.D. Ropsy, voorzijde met tekst: 'Jules-Michelet-Chef-de-la section-historique-1830-1852', achterzijde met tekst: 'Archives-Nationales- Hôtel de Soubise-Premier Congres-International-des-Archives-Paris-1950', circa Ø 7,5 cm | € 50 |
2451 | Romeinse koperen munt: Constantijn de Grote, QARL, 316 na Christus -slijtage, niet helemaal recht geslagen- Ø 2,05 cm | € 45 |
2452 | Vijf Oostenrijkse zilveren munten: drie 50-schilling en twee 100-schilling, gewicht 108 gram | € 50 |
2453 | Eremedaille, in zilver, in de orde van Oranje-Nassau, aan driekleurig lint in cassette van de Kanselarij der Nederlandse Orden | € 40 |
2454 | Zes dinermessen, dessertmessen en fruitmessen met 1e gehalte zilveren heft, Haags lof, meester: Zilverfabriek Voorschoten, circa 2000, brutogewicht 1495 gram, dinermes 25 cm | € 500 |
2455 | Deels zilveren nautilusbeker, de zilveren voet gesierd met cherubijntjes, schildpadden en edelstenen, het montuur eveneens gezet met edelstenen, nimfen en zeewezens, kikker en putti, de deksel met cellospelend cherubijntje, brutogewicht 2019 gram, 39 × 30 × 18 cm -defecten- | € 4400 |
2456 | Zilveren nautilusbeker, de nautilusschelp met historiserende graveringen, en gevat in een zilveren montuur, bekroond door Hercules, de schelp wordt gedragen door een halfnaakte vrouw met bloemguirlande, staande op een rijk bewerkte ronde voet met blad- en bloemdecor, meester: J.D. Schleissner & Sohne, Hanau, circa 1900, brutogewicht 1382 gram, 50 × 23 × 14 cm | € 4100 |
2500 | Granatencollier van gefacetteerde kralen aan 14kt gouden bloemslot gezet met granaat, lengte circa 48 cm | € 75 |
2501 | Granatencollier aan onedel slot, lengte 44 cm | Not sold |
2502 | 14kt witgouden solitairhanger gezet met briljantgeslepen diamant, circa 0.84ct, kwaliteit P3, kleur G, aan 14kt gouden jasseron schakelcollier, brutogewicht 2,2 gram, lengte circa 36 cm | Not sold |
2503 | 14kt gouden gourmet schakelarmband, gewicht 23,8 gram, lengte circa 21,5 cm | € 800 |
2504 | 14kt gouden stijve armband, gewicht 12,8 gram, binnenmaat 6,6 cm -deukjes- | € 425 |
2505 | 14kt gouden schakelarmband, gewicht 16,8 gram -slot defect- | € 550 |
2506 | 14kt gouden closed-forever armband, gewicht 10,2 gram, lengte circa 19,5 cm -keur nagenoeg weggesleten- | € 450 |
2507 | Driestrengs bloedkoralen armbandje aan 14kt gouden sluiting, lengte circa 16,5 cm -slotje los maar niet defect- | € 110 |
2508 | 18kt gouden armband van gematteerde schakels, gewicht 19,4 gram, lengte circa 19 cm | € 800 |
2509 | 14kt gouden plat gourmet schakelarmband aan karabijnsluiting, gewicht 12,8 gram, lengte circa 19,5 cm | € 425 |
2510 | BWGG closed-forever armband, gewicht 13,8 gram, lengte circa 22 cm -slot defect- | € 180 |
2511 | 14kt gouden schakelarmband aan veerringsluiting, gewicht 8,0 gram, lengte circa 18,5 cm -gebruikssporen- | € 260 |
2512 | Gouden schakelarmband waaraan drie gegraveerde bedelhangers, gewicht 28,0 gram, lengte circa 15 cm -diverse gehaltes- | € 850 |
2513 | 14kt gouden geïntegreerde negligéhanger gezet met bolsjewiekgeslepen diamant en drie roosgeslepen diamantjes, aan zilveren gourmetschakelcollier, brutogewicht 2,0 gram, lengte circa 44 cm | Not sold |
2514 | Bloedkoralen stokjescollier aan 14kt gouden bolslot, lengte circa 38 cm | € 80 |
2515 | 14kt gouden Venetiaans schakelcollier waaraan een 14kt gouden hanger met diamantje in spiegelchatonzetting, brutogewicht 7,8 gram, lengte circa 42,5 cm | € 350 |
2516 | Parelcollier van gecultiveerde parels aan 18kt witgouden bakslot gezet met gecultiveerd pareltje, lengte circa 50 cm | € 80 |
2517 | 14kt gouden schakelarmband aan bakslot met twee veiligheidsachtjes, gewicht 17,6 gram, lengte circa 18,7 cm, in doosje | € 600 |
2518 | Vergulde 1e gehalte zilveren (935/1000) ring gezet met rechthoekige opaal, de scheen gedecoreerd, mt. 20,25, brutogewicht 5,4 gram -barst in opaal- | € 80 |
2519 | 18kt gouden ring gezet met angelskinkoraal en briljantgeslepen diamant, mt. 15,5, brutogewicht 6,7 gram | € 270 |
2520 | Twee 14kt gouden stijve armbanden, gewicht 22,2 gram, breedte 0,5 en 0,6 cm, binnenmaat circa 6,5 cm | € 950 |
2521 | Twee BWGG broches, één gezet met een gecultiveerde parel, brutogewicht 7,8 gram, beide circa 5 cm | € 130 |
2522 | 14kt gouden speld gezet met twee gecultiveerde pareltjes, brutogewicht 3,0 gram, lengte circa 5 cm | € 120 |
2523 | 14kt wit- en geelgouden broche gezet met een gecultiveerde parel en 26 briljantgeslepen diamanten, totaal circa 0.75ct, brutogewicht 4,6 gram, lengte 5,7 cm | € 650 |
2524 | En-chûte geregen opaal kralencollier, aan 14kt gouden bolslot, lengte circa 41 cm | € 140 |
2525 | 14kt gouden dubbel gourmet schakelarmband, aan bakslot met veiligheidsketting en twee veiligheidsachtjes, gewicht 34,5 gram, lengte 20 cm | € 1300 |
2526 | Paar 14kt gouden oorstekers, elk gezet met drie cabochongeslepen maansteentjes en twee diamantjes, brutogewicht 2,2 gram, circa 1,1 × 0.9 cm | € 300 |
2527 | Paar 14kt witgouden oorstekers gezet met briljantgeslepen diamant, totaal circa 1.20ct, kwaliteit SI, kleur G, brutogewicht 1,6 gram | Not sold |
2528 | Paar 18kt gouden oorstekers gezet met bloedkoraal, brutogewicht 13,0 gram, 1 × 1,2 cm | Not sold |
2529 | Paar 14kt gouden streekdrachtoorhangers met pampeltje en gezet met zaadpareltje, 19e eeuw, brutogewicht 1,4 gram, lengte circa 3 cm | € 130 |
2530 | Paar 14kt gouden oorhangers gezet met zaadpareltje en roosdiamantjes gezet in bloemvorm, brutogewicht 3,4 gram, 1,5 cm -roségouden brisuur van later datum- | € 230 |
2531 | 14kt gouden ring gezet met amethist, mt. 16,5, brutogewicht 5,4 gram | € 160 |
2532 | 14kt gouden ring gezet met granaat, mt. 16,5, brutogewicht 4,2 gram | € 120 |
2533 | 14kt gouden ring gezet met een entourage van amethist en citrien, mt. 16,5, brutogewicht 2,9 gram | € 240 |
2534 | 14kt gouden ring gezet met een ovaal gefacetteerde synthetische spinel, mt. 16, brutogewicht 3,6 gram | € 110 |
2535 | 14kt gouden slagring gezet met twee gecultiveerde parels, mt.19, brutogewicht 2,2 gram -één pareltje defect- | Not sold |
2536 | 14kt gouden ring gezet met parel, de scheen met fijne gravering, mt. 16, brutogewicht 2,2 gram | € 140 |
2537 | 14kt gouden ring gezet met gecultiveerde parel, mt. 17,5, brutogewicht 1,2 gram | € 120 |
2538 | 14kt gouden ring gezet met gecultiveerde parel in strakke chatonzetting, mt. 17,5, brutogewicht 2,6 gram | € 110 |
2539 | 14kt gouden ring gezet met parel, mt. 19,75, brutogewicht 4,8 gram | € 150 |
2540 | Paar 14kt gouden knoopvormige oorstekers, gewicht 2,4 gram, Ø circa 1,2 cm | € 160 |
2541 | 18kt gouden omegacollier, gemerkt Niessing, waaraan een 18kt gouden hanger, gemerkt Niessing, gevormd door vijf beweegbare bollen gezet met een briljantgeslepen diamantje, totaal circa 0.35ct, kwaliteit VS1 en kleur G, de hanger is op verschillende manieren te dragen, brutogewicht 10,8 gram, lengte circa 42 cm | € 1400 |
2542 | Bloedkoralen collier van ton- en kaasvormige kralen aan 14kt gouden bloemslot gezet met bloedkoraal, lengte circa 47 cm | € 200 |
2543 | Parelcollier van gecultiveerde parels aan wit- en geelgouden bolslot, lengte circa 56 cm | € 80 |
2544 | 14kt gouden collier waaraan segment gezet met elf roosdiamantjes en hangend zaadpareltje, circa 1900, brutogewicht 3,4 gram, lengte circa 42 cm, | € 375 |
2545 | Paar 14kt gouden oorhangers met stippelgravering en bollen, gewicht 3,0 gram, lengte circa 4 cm | € 150 |
2546 | 14kt gouden choker met dubbele rij bollen, gewicht 18,4 gram, lengte circa 42,5 cm | € 650 |
2547 | Vierstrengs bloedkoralen kralencollier aan 14kt gouden bakslot gezet met drie cabochongeslepen bloedkoralen, lengte circa 33 cm | € 150 |
2548 | 14kt gouden bootjescollier gezet met gefacetteerde bergkristal, 19e eeuw, brutogewicht 15,8 gram, lengte circa 38 cm | Not sold |
2549 | 14kt rosé- en geelgouden hanger gezet met onyx, bloemenapplique met zaadpareltje en baardje, aan gevlochten zwart koord, vermoedelijk vermaakt van sluiting, brutogewicht 7,6 gram, hanger 5,5 cm, koordlengte circa 45 cm -keur weggesleten- | € 270 |
2550 | Bloedkoralen sautoir van kleine bol- en tonkralen, aan 14kt gouden pastonslotje, brutogewicht 26,0 gram, lengte circa 127 cm | € 90 |
2551 | 14kt gouden damespolshorloge Eterna, mechanisch uurwerk, aan 14kt gouden slangvormige band met veiligheidsketting, brutogewicht 21,2 gram, Ø 1,6 cm -wijzerplaat geoxideerd- | € 550 |
2552 | 14kt gouden damespolshorloge, mechanisch uurwerk, aan 14kt gouden slangvormige band, brutogewicht 17,6 gram, wijzerplaat circa 2,5 × 1,5 cm | € 350 |
2553 | Ovale 14kt gouden hanger gezet met intaglio voorzien van dierenvoorstelling, brutogewicht 5,4 gram, circa 4 × 2 cm | Not sold |
2554 | 14kt gouden sterrenbeeldhanger: kreeft, gewicht 2,8 gram, Ø 2,2 cm | € 160 |
2555 | Ovale 14kt gouden hanger gezet met cabochongeslepen bloedkoraal, brutogewicht 4,4 gram, 3,5 × 2 cm | € 100 |
2556 | Agaatcameering, voorstelling: classicistische vrouw en profil, in zilveren zetting, aan BWGG ring, mt. 17, brutogewicht 8,7 gram -camee gebroken, ring is samengesteld- | Not sold |
2557 | 18kt gouden memoriering met haarwerk achter glas in brede bewerkte omlijsting met verso ruimte voor een portretje, mt. 17, brutogewicht 6,6 gram | € 220 |
2558 | 14kt gouden schelpcameebroche: damesportret en profil, brutogewicht 11,0 gram, 4,4 × 3,1 cm | € 230 |
2559 | 14kt gouden damespolshorloge, mechanisch uurwerk, aan 14kt gouden gesatineerde schakelband, brutogewicht 21,0 gram, lengte circa 17 cm -wijzerplaat geoxideerd- | € 500 |
2560 | 14kt gouden damespolshorloge Omega, brutogewicht 22 gram, lengte circa 16,5 cm | € 650 |
2561 | 14kt gouden gourmet schakelcollier waaraan medaillonhanger gezet met onyx en ingelegd met goud en twee zaadpareltjes, gewicht collier 6,8 gram, lengte 70 cm, brutogewicht medaillon 13,8 gram, 5 × 2,8 cm | € 325 |
2562 | Bloedkoralen collier van en-chûte geregen bolkralen, grootste kraal 1,5 cm, met tonvormige tussenkralen van circa 0,5 cm, aan slot van bloedkoralen kraal, brutogewicht 88,5 gram, lengte circa 83 cm -wat speling op de draad- | € 550 |
2563 | 14kt gouden ring gezet met ovale cabochongeslepen bloedkoraal, mt. 17,5, brutogewicht 3,4 gram | Not sold |
2564 | Twee 14kt gouden ringen, één gezet met bloedkoraal en één met rookkwarts, beide mt. 17,25, brutogewicht 6,3 gram -rookkwarts gesleten- | € 160 |
2565 | 14kt gouden schelpcameering, voorstelling: vrouw en profil, mt. 18,5, brutogewicht 4,3 gram -slijtage- | € 120 |
2566 | 14kt gouden hanger gezet met ovale gefacetteerde granaat, brutogewicht 1,6 gram, lengte circa 2,7 cm | Not sold |
2567 | 14kt gouden pegelvormige hanger met pampel, gezet met gefacetteerde granaat, brutogewicht 5,4 gram, 5 × 1,1 cm | € 70 |
2568 | Ovale BWGG hanger (9kt), gedecoreerd met blauw email en gezet met cabochongeslepen amethist omgeven door zaadpareltjes en parelpampeltje, brutogewicht 4,0 gram, 3 × 1,5 cm | € 150 |
2569 | 14kt gouden kruishanger gezet met twaalf roosgeslepen diamanten, middensteen 0,48 × 0,55 cm, brutogewicht 5,0 gram, 5 × 3 cm | € 350 |
2570 | 18kt gouden kruishanger, Frankrijk, gewicht 0,6 gram, lengte circa 2,5 cm -achterzijde gegraveerd- | € 60 |
2571 | 18kt geel- en witgouden kruishanger gezet met roosdiamantjes, brutogewicht 3,2 gram, circa 5 × 1,5 cm | Not sold |
2572 | 14kt gouden closed-forever armband, veiligheidskettinkje ontbreekt, gewicht 14,6 gram, lengte circa 20,5 cm | € 475 |
2573 | 14kt gouden medaillonhanger, één kant gezet met carneool, de andere kant met bloemdecor en zwart email, binnenzijde voorzien van een haarwerkje, brutogewicht 3.8 gram, circa Ø 2,2 cm | € 130 |
2574 | 18kt gouden hanger gezet met een ronde cabochongeslepen citrien, elk pootje van de vierpootszetting gezet met diamantje, totaal 0.02ct, brutogewicht 5,6 gram, 3 × 2 cm | € 375 |
2575 | Ovale BWGG filigrain hanger, gewicht 15,1 gram, lengte zonder draagoog circa 5,5 cm | € 350 |
2576 | 14kt gouden schelpcameebroche, voorstelling: Eros in de strijdwagen van Diana, circa 1850, brutogewicht 4,6 gram, 3,3 × 2,8 cm | € 100 |
2577 | 14kt gouden ring gezet met een entourage van gefacetteerde granaten, mt. 18, brutogewicht 5,0 gram | € 140 |
2578 | 14kt gouden ring gezet met gefacetteerde granaat, mt. 17, brutogewicht 4,8 gram | Not sold |
2579 | 14kt gouden ring gezet met ovale gefacetteerde hematiet, mt. 17,25, brutogewicht 4,4 gram | € 120 |
2580 | Pegelvormige BWGG hanger gezet met streepagaat, brutogewicht 4,0 gram, lengte circa 6,2 cm | € 60 |
2581 | Twee damesremontoirs, één 14kt goud en één BWGG, beide met mechanisch uurwerk en wit- en crèmekleurige wijzerplaat, brutogewicht 32,24 gram, Ø 2,5 en 3,0 cm | € 140 |
2582 | 18kt gouden damesremontoir, de geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers, 19e eeuw, Ø 2,8 cm | € 140 |
2583 | 18kt gouden herenvestzakhorloge in 18kt gouden buitenkast, spilleganguurwerk met snek, adres: William Craydon, gemerkt 4876, binnenzijde met keur voor Londen en 1776, de witgeëmailleerde wijzerplaat met Romeinse uuraanduiding en Arabische vijfminutenaanduiding, de buitenkast met gedreven mythologische voorstelling -glas gebroken- brutogewicht 71 gram, Ø 4,5 cm | € 1200 |
2584 | 14kt gouden herenvestzakhorloge Zenith, mechanisch uurwerk, wijzerplaat met chronografische seconde-aanduiding, Geneve 1896, binnenzijde gegraveerd voor Grand Prix Paris 1900, brutogewicht 75 gram, Ø 5 cm, in juwelierscassette | € 375 |
2585 | 14kt herenvestzakhorloge Bifora, mechanisch uurwerk, aan onedele reversketting, Ø 5,3 cm | € 300 |
2586 | 14kt gouden damespolshorloge Tissot aan blauw en zwart linnen bandje, Ø 1,9 cm | € 120 |
2587 | Rond 14kt gouden damespolshorloge aan zwart stoffen band, brutogewicht 7,4 gram, Ø 1,4 cm | € 60 |
2588 | 14kt gouden kabelschakelcollier, gewicht 39 gram, lengte circa 88 cm | € 1300 |
2589 | BWZG collier, de schakels gezet met granaat waarop aangebracht een kleine zilveren bloemenapplique, brutogewicht 43,0 gram, lengte circa 42 cm | € 375 |
2590 | Tienstrengs bloedkoralen collier aan 14kt gouden bakslot, lengte circa 42 cm | € 290 |
2591 | Granatencollier aan 14kt gouden slot gezet met granaat, lengte circa 86 cm | € 75 |
2592 | Driestrengs granatenarmband van gefacetteerde granaatkralen aan 14kt gouden bakslot gezet met granaat, lengte circa 18 cm | € 110 |
2593 | Verguld stalen damespolshorloge Omega Seamaster de Ville, aan bruine lederen band, Ø 2,2 cm | € 140 |
2594 | Paar 14kt gouden en 2e gehalte zilveren oorhangers gezet met peervormige blauwe saffier in dichte zetting, omgeven door acht roosdiamantjes, circa 1900, brutogewicht 5,8 gram, 4,2 × 1,5 cm, in roggenlederen doosje | Not sold |
2595 | 14kt gouden monogramring met gegraveerde A, mt. 17,5, gewicht 0,8 gram -met zichtbare vergroting, waardoor keur verloren is gegaan- | € 60 |
2596 | 14kt gouden ring gezet met een entourage van roosdiamanten, middensteen bruin getint, 0,6 × 0,5 cm, mt. 16,5, brutogewicht 2,2 gram -één roosdiamantje missend- | € 200 |
2597 | 14kt gouden en zilveren hanger gezet met roosdiamanten, centrale steen peervormig, circa 0,8 × 0,64 cm, brutogewicht 6,4 gram, circa 4,5 × 2 cm | € 800 |
2598 | 2e gehalte zilveren gourmet schakelcollier waaraan 2e gehalte zilveren hanger met pampel, beide gezet met roosdiamant in dichte zetting, 19e eeuw, brutogewicht 16,0 gram, lengte circa 50 cm | Not sold |
2599 | 2e gehalte zilveren broche gezet met bruin getinte roosdiamanten en pampel, eveneens gezet met roosdiamant, brutogewicht 10,0 gram, 4 × 5,2 cm | Not sold |
2600 | Paar 14kt roségouden oorstekers met gefacetteerde peervormige onyx, het goud gezet met tien achtkantgeslepen diamanten, totaal circa 0.34ct, kwaliteit VS en SI, kleur F-G, brutogewicht 5,2 gram | Not sold |
2601 | Paar 14kt gouden oorhangers gezet met cirkelvormige onyx waarop en waarboven een roosdiamantje, brutogewicht 3,8 gram, Ø 1 cm | € 270 |
2602 | 14kt gouden negligéhanger gezet met twee roosdiamanten, brutogewicht 3,0 gram, lengte circa 4 cm | € 190 |
2603 | 14kt wit- en geelgouden ring gezet met roosdiamanten, middensteen circa 5mm, mt. 17, brutogewicht 2,4 gram -één diamantje mist- | € 425 |
2604 | 14kt gouden ring gezet met roosdiamant, mt. 18,25, brutogewicht 0,6 gram | € 475 |
2605 | 14kt gouden solitairring gezet met briljantgeslepen diamantje in spiegelchaton, mt. 17,75, brutogewicht 2,4 gram | € 85 |
2606 | 18kt gouden clusterring, de ronde zilveren zetting gezet met roosgeslepen diamanten, mt. 16, brutogewicht 3,88 gram | € 250 |
2607 | Onyx rouwhanger met 14kt gouden montuur, brutogewicht 17,0 gram, 5,5 × 3,2 cm -applique aan voorzijde mist- | € 75 |
2608 | Vier-rijige granaten armband aan 14kt gouden slot gezet met gefacetteerde granaat, lengte circa 20 cm | € 170 |
2609 | 14kt gouden collier en broche gezet met turkooisjes, het collier met staafvormige en krulvormige schakels en segment met drie pampels, brutogewicht 13,0 gram, collier lengte circa 40 cm | € 450 |
2610 | Lang granaten collier aan wit- en geelgouden bolslot, lengte circa 89 cm | € 100 |
2611 | Vierstrengs bloedkoralen armbandje, aan 14kt gouden sluiting gezet met drie bloedkoralen, lengte circa 18 cm | € 150 |
2612 | Driestrengs gefacetteerde granaten armband aan bloemvormig 14kt gouden bakslot gezet met gefacetteerde granaat, lengte circa 20,5 cm | € 130 |
2613 | Negenstrengs granatenarmband van gefacetteerde granaatkraaltjes aan 14kt gouden bakslot, gezet met een entourage van granaat, lengte circa 18,5 cm | € 180 |
2614 | Driestrengs granatenarmband aan 14kt gouden bakslot gezet met granaat, Ø circa 17 cm | € 110 |
2615 | Stalen herenpolshorloge Frederique Constant, FC220/245X4S25/6 en 1373442, aan zwart lederen band, in originele doos, en groene faux lederen binnendoos, met aankoopbewijs -faux leder laat los- | € 190 |
2616 | 1e gehalte zilveren damespolshorloge met mechanisch uurwerk, aan stijve 1e gehalte zilveren band, daarbij: verguld stalen damespolshorloge Gucci, quartz-uurwerk met groen-rode wijzerplaat, aan groen lederen band, in Gucci-doos met papieren uit 1997 | € 100 |
2617 | Kralentas met 2e gehalte zilveren opengewerkte beugel met decor van koeien, aan jasseronketting, 1925, circa 20 × 16 cm | € 60 |
2618 | Verguld stalen damespolshorloge Gucci, quartz uurwerk, witte ronde wijzerplaat, met wisselbare bezel, aan verguld stalen schakelband, circa Ø 2,8 cm, in originele doos | € 160 |
2619 | Stalen damespolshorloge Tissot 1853 aan verstelbaar bandje, circa Ø 2,5 cm | € 50 |
2620 | Stalen herenpolshorloge TAG Hauer Calibre S CAF 7011-EBW3804, chronograaf, aan zwarte kunststof band met Tag Heur opdruk -in 2024 service gehad; batterij vervangen, waterdichtheid getest- | Not sold |
2621 | Keramisch en stalen polshorloge Seph, Limited Edition Large Black Ceramic, 2012, quartz uurwerk, chronografische zwarte wijzerplaat, de bezel gezet met blauwe en witte stenen, aan zwarte keramische schakelband, in doos | Not sold |
2622 | Stalen damespolshorloge Longines, Master Collection, automaat, nummer L2.759.478.5., geguillocheerde wijzerplaat met datum en blauwe wijzers, aan bruine lederen band met klipsluiting, in doos met papieren -ongebruikt- | Not sold |
2623 | Stalen vintage herenpolshorloge Seiko, automaat, chronograaf, 6139-6012, zwarte wijzerplaat met dag en datum, aan originele stalen schakelband | Not sold |
2624 | 14kt gouden filigrainbroche met drie Zeeuwse knopen, aan onedele speld, brutogewicht 4,6 gram, 4,8 × 2 cm | € 130 |
2625 | 14kt gouden broche met twee Zeeuwse knopen, speld onedel, brutogewicht 5,2 gram, 3 × 1,7 cm | € 240 |
2626 | 14kt gouden streekdrachtbroche met Zeeuwse knoopjes en drie pampels, aan veiligheidsketting, gewicht 4,0 gram, lengte circa 4 cm | € 130 |
2627 | 14kt gouden schelpcameehanger: dame en profil, brutogewicht 4,4 gram 3,5 × 2,2 cm | € 80 |
2628 | 14kt gouden broche met twee bloedkoralen pampels, brutogewicht 3,8 gram, 3,6 × 2,8 cm | € 85 |
2629 | BWGG slagbroche met twee Zeeuwse knoopjes, gewicht 4,4 gram, 5,5 × 1,8 cm | Not sold |
2630 | 18kt gouden broche gezet met ronde agaatcamee: damesportret aan beide zijden geflankeerd door vier roosdiamanten gezet in platina, speld onedel, brutogewicht 5,8 gram, circa 5,5 × 1,45 cm | € 300 |
2631 | Vijf-rijige granatenarmband aan 14kt gouden slot gezet met granaten, lengte circa 17,5 gram | € 170 |
2632 | 14kt gouden hanger gezet met gefacetteerde granaat, brutogewicht 6,4 gram, lengte inclusief draagoog circa 4 cm | € 160 |
2633 | 14kt gouden schuifcollier van gourmetschakels waaraan een gouden hanger gezet met micromozaïek: bloemen, brutogewicht 12,8 gram, lengte collier circa 68 cm, hanger circa 4,5 cm | € 350 |
2634 | 14kt gouden Milanees schakelcollier, aan bakslot, gewicht 53,2 gram, lengte circa 43 cm | € 1800 |
2635 | Indiase 14kt gouden hanger, tweezijdig te dragen, één zijde gezet met een entourage van 32 roosdiamanten en een robijntje, andere zijde met groen- rood-, blauw- en wit email, pampel met robijntje en drie zaadpareltjes, brutogewicht 17,0 gram, circa 6 × 3 cm | € 1300 |
2636 | Paar 14kt gouden bladvormige oorclips, gewicht 3,4 gram, 1,9 × 1,2 cm | € 120 |
2637 | 18kt gouden hanger gezet met een peervormige citrien, waarboven drie achtkantgeslepen diamantjes, brutogewicht 5,8 gram, circa 3,5 × 1,5 cm | € 160 |
2638 | En-chûte geknoopt parelcollier met vermoedelijk natuurlijke parels, aan 14kt gouden entourageslot gezet met roosdiamanten in zilver, middensteen licht getint 0,74 cm, lengte collier circa 85,5 cm, in lederen doosje | € 1700 |
2639 | Paar 14kt gouden oorhangers, bestaande uit: solitair steker, waaraan een losse hanger met peergeslepen topaas en zeven diamantjes, brutogewicht 8.6 gram, circa 3 × 1 cm, in juweliersdoosje | Not sold |
2640 | 14kt gouden bloembroche, het hart gezet met een entourage van topaas en twaalf diamantjes, mille griffe gezet, meester: J. Blits, Amsterdam, 1966-1975, brutogewicht 17,0 gram, Ø 3,2 cm | € 600 |
2641 | Vierkant 18kt gouden damespolshorloge, mechanisch uurwerk, aan 14kt gouden Milanese band, brutogewicht 22,6 gram, lengte circa 16 cm | € 500 |
2642 | 14kt gouden dameshorloge, jaren '30/'40, brutogewicht 13,8 gram, lengte circa 18 cm -gebruikssporen- | € 270 |
2643 | 18kt gouden antieke ring gezet met ovaal geëmailleerd sierstukje, mt. 23, brutogewicht 1,4 gram -kleine defecten- | € 90 |
2644 | Gekante 14kt gouden memoriering gegraveerd: 'P.B.H. F.v.S.V.', mt. 19, gewicht 2,2 gram -ring is zichtbaar vergroot-, in juweliersdoosje | € 160 |
2645 | Kransvormige 18kt gouden broche gezet met zes gefacetteerde zirkonia in diverse kleuren, brutogewicht 7,4 gram, Ø 2,8 cm | € 220 |
2646 | Sparkling insect: 14kt gouden en 1e gehalte zilveren broche in de vorm van een insect, het lijfje gezet met ovaal cabochongeslepen opaal en parel, de vleugels en kop gezet met 23 roosdiamanten, grootste 0,04 × 0,05 cm, de oogjes gezet met twee cabochongeslepen robijntjes, brutogewicht 9,8 gram, 3,5 × 2,4 × 1,2 cm | € 1900 |
2647 | 14kt gouden collier met negen gecultiveerde parels, brutogewicht 19,8 gram, lengte circa 70 cm | € 550 |
2648 | 14kt gouden draadarmband, gewicht 46,9 gram, Ø 6 cm | € 1500 |
2649 | 18kt gouden broche gezet met smaragd en briljantgeslepen diamant, brutogewicht 4,9 gram, breedte 3,3 cm | € 260 |
2650 | Verguld zilveren broche gezet met ovaal geslepen opaal, brutogewicht 6,6 gram, 2,5 × 1,7 cm | € 230 |
2651 | 14kt gouden kinderarmband gezet met turkoois en twee zaadpareltjes, aan bewerkt bakslotje en veiligheidskettinkje, brutogewicht 3,8 gram, lengte circa 16 cm | € 180 |
2652 | 18kt gouden bloemvormige ring gezet met citrien en briljantgeslepen diamant, mt. 16,25, brutogewicht 14,3 gram | € 650 |
2653 | 18kt gouden ring gezet met cabochongeslepen amethist, meester: Heribert Engelbert, Stigbert, Zweden, gemonogrammeerd en gesigneerd, mt. 16,5, brutogewicht 4,7 gram | € 210 |
2654 | 14kt gouden ovale broche gezet met opaaltriplet, brutogewicht 8,6 gram, 4 × 2,3 cm | € 160 |
2655 | 14kt gouden dubbelgourmet schakelarmband, aan bakslot met twee veiligheidsachtjes, gewicht 24,2 gram, 19,5 × 0,8 cm | € 850 |
2656 | 14kt gouden choker met staafjes, gewicht 23,2 gram, lengte circa 43 cm | € 750 |
2657 | 14kt gouden rosé- en geelgouden broche in de vorm van een druiventros, de druiven gezet met een robijntje, de takken gezet met zaadpareltjes, brutogewicht 19,8 gram, 5 × 3,5 cm | € 750 |
2658 | 18kt gouden ring, Niessing, gezet met bruine briljantgeslepen diamant in klemzetting, 0.63ct, mt. 17,25, brutogewicht 10,0 gram | € 1200 |
2659 | 14kt gouden schakelarmband aan bakslot met veiligheidsachtje, gewicht 17,4 gram, lengte circa 18,5 cm | € 600 |
2660 | Ronde 14kt gouden fantasiebroche, gewicht 85,4 gram, Ø 3,8 cm | € 2800 |
2661 | 18kt gouden hangertje, gewicht 9,1 gram, lengte zonder oogje 2,6 cm | € 375 |
2662 | 14kt gouden fantasiehanger, gewicht 4,3 gram, circa 3 cm | € 150 |
2663 | 18kt gouden zonvormige hanger, gewicht 4,0 gram, lengte circa 2,2 cm | € 160 |
2664 | Paar 18kt gouden oorstekers gezet met kristallen bol waarin een diamant, totaal circa 0.08ct, kwaliteit VS en kleur G, brutogewicht 3,3 gram, Ø 0,6 cm | Not sold |
2665 | Paar BWGG oorstekers met goud in nuggetvorm, brutogewicht 0,8 gram, circa 0,7 cm | € 70 |
2666 | 14kt gouden ring gezet met drie gouden bolletjes, mt. 17,25, gewicht 2,0 gram -bollen gedeukt- | € 70 |
2667 | 14kt gouden solitairring gezet met briljantgeslepen diamantje in witgouden chatonzetting, mt. 17,75, brutogewicht 2,2 gram | € 150 |
2668 | 14kt geel- en witgouden ring gezet met prinsesgeslepen diamant, circa 0.12ct, mt. 19, brutogewicht 3,4 gram | Not sold |
2669 | 14kt gouden solitairring gezet met briljantgeslepen diamant, 0.15ct, mt. 19, brutogewicht 4,8 gram | € 180 |
2670 | 18kt gouden solitairring gezet met briljantgeslepen diamantje, mt. 16, brutogewicht 4,0 gram | € 160 |
2671 | 14kt gouden solitairring gezet met briljantgeslepen diamantje, circa 0.25ct. en opengewerkte scheen, mt. 18,75, brutogewicht 4,2 gram | € 200 |
2672 | 14kt gouden solitairring gezet met roosdiamant in chatonzetting, mt. 15,75, brutogewicht 1,9 gram | € 65 |
2673 | 18kt gouden ring gezet met een mabeparel en briljant geslepen diamant, mt. 18,75, brutogewicht 6,6 gram | € 260 |
2674 | 14kt gouden ring pavégezet met briljantgeslepen diamanten, mt. 16, brutogewicht 2,5 gram -binnenzijde voorzien van datum- | € 350 |
2675 | 14kt gouden ring gezet met gesneden familiewapen in bergkristal, herkomst: laatste telg bijgenaamd 'De Witte Tullink', Jonkheer Johan van Oldenbarneveld, overleden 1996, mt. 19, brutogewicht 7,6 gram | € 300 |
2676 | Paar 18kt witgouden creolen, elk pavégezet met 23 briljantgeslepen diamanten, totaal circa 0.40ct, kwaliteit VS, kleur F, brutogewicht 2,4 gram, gezet deel circa 0,6 × 0,6 cm | Not sold |
2677 | 18kt witgouden stijve armband gezet met 251 briljantgeslepen diamanten, totaal circa 2.61ct, kwaliteit VS en SI, kleur E-F, drie beweegbare diamanten in de open ruimte, brutogewicht 27,6 gram, binnenmaat 6 cm, met certificaat | Not sold |
2678 | 2e gehalte zilveren schakelarmband aan bakslot met twee veiligheidsachtjes, gewicht 19,6 gram, lengte circa 19 cm | € 40 |
2679 | 14kt gouden slagarmband gezet met twee roosgeslepen diamanten, 0,6 cm, met scharnier, bakslot en veiligheidsachtje, brutogewicht 7,2 gram, binnenmaat 64 × 45 cm | Not sold |
2680 | Paar 18kt witgouden oorstekers, deels gesatineerd en elk gezet met een prinsesgeslepen diamant, circa 0.22ct, brutogewicht 4,1 gram, 1,2 cm -nieuwstaat- | € 350 |
2681 | Paar 14kt witgouden oorstekers gezet met diamantje, brutogewicht 2,4 gram, Ø 8,6 cm | € 100 |
2682 | Paar 18kt witgouden solitair oorstekers gezet met blauwe saffier in chatonzetting, circa 0,38 cm, brutogewicht 1,6 gram | Not sold |
2683 | 14kt witgouden alliancering gezet met zeven prinsesgelepen diamanten, totaal circa 0.49ct, kwaliteit VS en SI, kleur F-G, mt.17, brutogewicht 5,6 gram | € 550 |
2684 | Paar 18kt gouden oorringen gezet met roosdiamant, circa Ø 0,6 cm, brutogewicht 2,4 gram, 1,6 × 0,6 cm | € 1300 |
2685 | 14kt witgouden broche gezet met negen briljant geslepen diamantjes en acht gecultiveerde pareltjes, met veiligheidskettinkje, inclusief kopie aankoopbewijs uit 1968, brutogewicht 5,3 gram, 3 × 2 cm | € 375 |
2686 | 14kt geel- en witgouden staafbroche gezet met roosdiamantjes, middensteen 0,33 cm, brutogewicht 3,0 gram, lengte circa 6,5 cm | Not sold |
2687 | Paar 18kt gouden entourage-oorstekers elk centraal gezet met groene toermalijn, samen circa 2.0ct, omgeven door zestien briljantgeslepen diamanten, totaal 0.40ct, kwaliteit VS en SI, kleur G, brutogewicht 2,6 gram, circa 7 × 9,5 cm | Not sold |
2688 | 14kt gouden broche gezet met tafelgeslepen smaragd omgeven door 22 bolsjewiekgeslepen diamantjes, eind 19e eeuw, brutogewicht 2,8 gram, lengte circa 3 cm | € 290 |
2689 | 14kt witgouden ring gezet met drie briljantgeslepen diamantjes, mt. 17,75, brutogewicht 2,0 gram | € 110 |
2690 | 14kt witgouden rijring gezet met vijf briljantgeslepen diamanten, mt. 16,75, brutogewicht 2,0 gram | € 120 |
2691 | 14kt witgouden solitairring gezet met diamantje in spiegelchatonzetting, circa 0.10ct., mt. 17,5, brutogewicht 1,6 gram | Not sold |
2692 | 14kt witgouden ring gezet met zes briljantgeslepen diamanten, drie gladomgezet, totaal circa 0.30ct en drie pavégezet, totaal circa 0.05ct, mt. 18,5, brutogewicht 4,6 gram | Not sold |
2693 | 18kt witgouden zigzagring gezet met 30 briljantgeslepen diamantjes, totaal circa 0.45ct, kwaliteit VS en SI, kleur F-G, mt. 16,5, brutogewicht 4,0 gram | Not sold |
2694 | 18kt witgouden alliancering rondom gezet met briljantgeslepen diamanten, totaal circa 1.27ct, kwaliteit VS en SI, kleur F-G, mt. 17,25, brutogewicht 2,6 gram | € 1700 |
2695 | 3e gehalte zilveren ring gezet met een entourage van twintig blauwe saffieren, mt. 16,5, brutogewicht 4,4 gram | Not sold |
2696 | 14kt witgouden rozetring gezet met zeventien briljantgeslepen diamanten, middensteen circa 0.40ct, en tien blauwe saffiertjes, mt. 17,25, brutogewicht 6,8 gram | € 350 |
2697 | 18kt wit- en geelgouden bandring gezet met geslepen lichtblauwe aquamarijn, circa 0.54ct, geflankeerd door een entourage van briljantgeslepen diamanten, totaal circa 0.86ct, mt. 17,25, brutogewicht 7,4 gram | Not sold |
2698 | 14kt witgouden ring gezet met een synthetische spinel, mt.18, brutogewicht 3,0 gram | € 120 |
2699 | 18kt witgouden bandring gezet met drie prinsesgeslepen blauwe saffieren en 18 briljantgeslepen diamanten, totaal circa 0.50ct, kwaliteit VS en SI, kleur F-G, mt. 17, brutogewicht 17,0 gram | Not sold |
2700 | 14kt witgouden ring gezet met blauwe saffier en diamant, centraal een oudslijpsel diamant, circa 0.42ct, kwaliteit SI, kleur H, 14 achtkantgeslepen diamanten, circa 0.11ct, kwaliteit VS en SI, kleur F-G, en 25 gekalibreerde blauwe saffieren, mt. 17,25, brutogewicht 3,4 gram | € 1200 |
2701 | 14kt witgouden ring gezet met vijf gefacetteerde smaragden, acht briljantgeslepen diamanten en twee ovaal geslepen diamanten, totaal circa 1.0ct, kwaliteit VS en SI, kleur F-G, mt. 19, brutogewicht 5,4 gram | Not sold |
2702 | BWGG witgouden ring gezet met ovale cabochongeslepen jade, mt. 18, brutogewicht 4,4 gram | € 140 |
2703 | 14kt gouden ring gezet met een cabochongeslepen azuriet-malachiet, mt. 16, brutogewicht 6,0 gram | € 140 |
2704 | 14kt wit- en geelgouden ring gezet met ovaal gefacetteerde smaragd omgeven door 22 briljantgeslepen diamanten, totaal circa 1.0ct, kwaliteit VS en SI, kleur F-G, mt. 17,5, brutogewicht 6,6 gram | Not sold |
2705 | Platina en 14kt geelgouden ring gezet met ovaal gefacetteerde smaragd, 1,5 × 1,1 cm, geflankeerd door zes bolsjewiekeslepen diamanten, totaal circa 0.74ct, mt. 19,25, brutogewicht 11,4 gram | Not sold |
2706 | 14kt gouden ring gezet met cabochongeslepen chrysopraas, mt. 16,75, brutogewicht 3,9 gram | € 120 |
2707 | 14kt witgouden entouragering gezet met ovaal gefacetteerde smaragd omgeven door achttien briljantgeslepen diamantjes, mt. 19, brutogewicht 1,6 gram -één diamantje in de scheen missend, smaragd sleets- | € 280 |
2708 | 14kt witgouden staafbroche gezet met emeraudegeslepen smaragd, 5,6 × 4,2 mm, en 26 roosdiamantjes, brutogewicht 3,12 gram, lengte circa 5,7 cm | € 250 |
2709 | 18kt witgouden rozetring gezet met negen briljantgeslepen diamanten, mt. 18,5, brutogewicht 7,4 gram | Not sold |
2710 | 18kt witgouden toi-et-moi ring gezet met twee entourages van briljantgeslepen diamanten, middenstenen, 0.48ct en 0.27ct, kwaliteit VS, kleur G-H, omgeven door 24 diamanten, totaal circa 0.30ct, kwaliteit VS en SI, kleur F-G, mt. 17.5, brutogewicht 4,0 gram, met certificaat | Not sold |
2711 | 14kt witgouden ring gezet met 48 briljantgeslepen diamanten, totaal circa 0.25ct in pavézetting, mt.17,5, brutogewicht 6,4 gram | € 300 |
2712 | 14kt witgouden alliancering gezet met 19 briljantgeslepen diamanten, totaal circa 2.10ct, kwaliteit VS en SI, kleur G-H, mt. 17,25, brutogewicht 2,6 gram | Not sold |
2713 | 18kt witgouden ring gezet met 24 briljantgeslepen diamanten, totaal circa 0.40ct, mt. 17, brutogewicht 10,4 gram | € 750 |
2714 | 14kt gouden ring pavégezet met diamant, mt. 17,5, brutogewicht 4,0 gram | € 160 |
2715 | 14kt witgouden ring gezet met briljant- en baguettegeslepen diamant, grootste middensteen circa 0.40ct, omgeven door twee diamanten van circa 0.20ct, geflankeerd door zes baguettegeslepen diamanten en 14 briljantgeslepen diamanten, circa 0.60ct, totaal circa 1.40ct, kwaliteit VS en SI, kleur F-G, mt. 17,75, brutogewicht 4,4 gram | Not sold |
2716 | 14kt geel- en witgouden hanger gezet met elf briljantgeslepen diamantjes, totaal 0.14ct, brutogewicht 2,9 gram, lengte circa 2,5 cm | Not sold |
2717 | 14kt witgouden hanger gezet met twee pavébanen diamant, totaal 0.12ct, kleur G, kwaliteit VSI, brutogewicht 3,0 gram, lengte circa 1 cm | € 100 |
2718 | BWGG armband van geschulpte schakels gedecoreerd met blauw- en wit email, met bakslot en veiligheidsketting, brutogewicht 28,0 gram, 17 × 1,8 cm | € 650 |
2719 | 18kt gouden filigrain armband, gewicht 22 gram, lengte circa 18cm | € 950 |
2720 | 14kt roségouden stijve armband gezet met 19 roosdiamanten in diverse grootte, centrale steen circa 0,6 × 0,8 cm, aan bakslot met veiligheidsketting, brutogewicht 21,8 gram, binnenmaat 6 × 5 cm | € 1800 |
2721 | Verguld 1e gehalte zilveren omegacollier, waaraan een verguld 1e gehalte zilveren bewerkte bol, gewicht 11,6 gram, lengte circa 45 cm | € 60 |
2722 | Indiase 14kt gouden stijve armband in de vorm van twee pauwen, met scharnier en schroefslot, gezet met roosdiamanten en gedecoreerd met blauw, rood en wit email, brutogewicht 58,6 gram, binnenmaat 5,5 cm -één steen mist en restauratie- | Not sold |
2723 | BWGG tasvormige hanger, aan beide zijden gezet met blauwe steen omgeven door filigrain, brutogewicht 5,5 gram, 3,3 × 1,9 cm -één steen gebroken- | € 140 |
2724 | 14kt gouden ring gezet met ovale lapis lazuli, mt. 16,75, brutogewicht 7,6 gram | € 180 |
2725 | 14kt gouden panterhanger, gewicht 37,6 gram, lengte circa 6 cm | € 1300 |
2726 | 14kt gouden choker gezet met tien briljantgeslepen diamantjes en zes saffieren, brutogewicht 10,4 gram, lengte circa 43,5 cm | € 300 |
2727 | 14kt gouden strikvormige hanger waaraan een peervormig geslepen synthetische spinel, brutogewicht 4,4 gram, 3,8 × 1,7 cm | Not sold |
2728 | BWGG (9kt) gouden cameebroche, Wedgwood, Julius Caesar, brutogewicht 6,8 gram, circa Ø 3,2 cm | Not sold |
2729 | 18kt gouden ring gezet met blauwe saffier en 26 diamantjes, mt. 18.25, brutogewicht 2,8 gram -één diamantje ontbreekt, binnenzijde gegraveerd- | € 180 |
2730 | 18kt gouden ring gezet met drie saffieren en vier briljantgeslepen diamantjes, mt. 17,75, brutogewicht 3,5 gram | Not sold |
2731 | 14kt gouden ring gezet met saffier en pavégezette briljantgeslepen diamanten, mt. 17,75, brutogewicht 4,6 gram | Not sold |
2732 | 18kt gouden omegacollier van tien gesatineerde strengen, aan 18kt gouden geel- en witgouden sluiting bestaande uit: gesatineerde bol met draaibare witgouden schijf, aan een zijde gezet met diamant, circa 0.15ct, brutogewicht 24,3 gram, lengte circa 44 cm | Not sold |
2733 | 18kt witgouden broche met briljantgeslepen diamanten gezet in platina, art deco-stijl, brutogewicht 4,9 gram, lengte circa 3,5 cm | € 1000 |
2734 | 14kt gouden ring gezet met roosdiamant, mt. 17,5, brutogewicht 4,0 gram | € 270 |
2735 | 14kt gouden solitairring met briljantgeslepen diamant, circa 0,25ct, mt. 17,75, brutogewicht 2,6 gram -resten van inscriptie zichtbaar- | Not sold |
2736 | 14kt gouden ring gezet met bolsjewiek- en oudslijpsel diamanten, mt. 17,5, brutogewicht 2,8 gram | € 280 |
2737 | 14kt gouden clusterring gezet met negen briljantgeslepen diamanten, mt.16,75, brutogewicht 2,2 gram -scheen sleets- | € 180 |
2738 | 18kt gouden ring pavégezet met zestien achtkantgeslepen diamantjes, mt. 16,75, brutogewicht 4,2 gram | Not sold |
2739 | 14kt gouden ring gezet met een entourage van roosdiamant, middensteen Ø 8 mm, omgeven door 16 roosdiamanten, alle gezet in zilver, mt. 16,75, brutogewicht 5,4 gram | € 2200 |
2740 | 14kt gouden ring gezet met zes briljantgeslepen diamanten, mt. 17,5, brutogewicht 10,1 gram | € 700 |
2741 | 14kt gouden entouragering gezet met diamant, middensteen bolsjewiekgeslepen, circa 0,5cm, omgeven door acht roosgeslepen diamantjes, totaal circa 0.50ct, mt. 17,75, brutogewicht 6,2 gram | Not sold |
2742 | 14kt roségouden rijring gezet met zeven briljantgeslepen diamanten, totaal circa 0.85ct, kwaliteit VS en SI, kleur G-H, mt. 17,25, brutogewicht 3,6 gram | Not sold |
2743 | 14kt gouden ring, deels gezet met diamant, totaal 0.70ct, mt. 17,5, brutogewicht 10,6 gram | € 500 |
2744 | 14kt gouden schakelcollier van blokschakels, gewicht 8,0 gram, lengte circa 43 cm | € 280 |
2745 | Vierstrengs parelcollier van gecultiveerde pareltjes aan BWGG bakslot gezet met simuli, lengte circa 50 cm | € 240 |
2746 | 14kt gouden gourmet schakelcollier waaraan een ovale 14kt gouden hanger gezet met twee oudslijpsel diamantjes, brutogewicht 3,0 gram | € 300 |
2747 | En-chûte geregen parelcollier van gecultiveerde parels aan platina parelsluiting gezet met gecultiveerd pareltje, grootste parel 0,5 cm, kleinste 0,2 cm, lengte circa 40 cm | € 260 |
2748 | 14kt gouden schakelcollier, gewicht 73,7 gram, lengte circa 59,5 cm | € 2400 |
2749 | Bloemvormige BWGG en BWZG hanger gezet met roosdiamant, middensteen 0,5 cm, aan 2e gehalte zilveren schakelcollier, brutogewicht 4,4 gram, collier lengte circa 45 cm | € 210 |
2750 | En-chûte geknoopt parelcollier van gecultiveerde parels aan 14kt wit- en geelgouden bakslotje gezet met gecultiveerd pareltje, lengte circa 59 cm | € 200 |
2751 | Collier van gefacetteerde robijnkralen aan onedel S-slot, lengte circa 46 cm | € 200 |
2752 | 14kt gouden schakelarmband, gewicht 13,8 gram, lengte circa 19,5 cm | € 450 |
2753 | Dubbelstrengs parelcollier van gecultiveerde Akoya-parels aan 14kt witgouden slot gezet met 25 briljant- en achtkantgeslepen diamanten en drie markiesgeslepen blauwe saffieren, lengte circa 46 cm | € 1100 |
2754 | Brede, deels gematteerde 14kt gouden stijve armband, gewicht 19,8 gram, binnenmaat 6 cm | € 650 |
2755 | Parelcollier van gecultiveerde parels aan 18kt witgouden bakslot gezet met twee gecultiveerde parels en zes turkooisjes, lengte circa 69 cm | € 90 |
2756 | 14kt geel- en witgouden ring gezet met twee robijnen en een baguettegeslepen granaat, 19e eeuw, mt. 18,5, brutogewicht 6,4 gram | € 200 |
2757 | 14kt gouden ring gezet met een kussengeslepen amethist, mt. 17,25, brutogewicht 2,4 gram | € 95 |
2758 | Platina ring gezet met een kussengeslepen zachtroze synthetische saffier, circa 5.8ct, de scheen ieder gezet met twee baguettegeslepen diamanten, totaal circa 0.48ct. en twee achtkantgeslepen diamantjes, mt 17,75, brutogewicht 5,0 gram | € 1000 |
2759 | Driestrengs parelarmband van gecultiveerde parels aan 18kt witgouden bakslot gezet met robijntjes en gecultiveerde parel, geregen met vergulde 2e gehalte zilveren verdelers, lengte circa 18,5 cm | € 150 |
2760 | Paar 18kt witgouden oorstekers gezet met briljantgeslepen diamantje in bloemvormgeslepen amethist, brutogewicht 2,2 gram, Ø 1,5 cm | € 200 |
2761 | 14kt witgouden hanger gezet met een entourage van zeven achtkantgeslepen diamantjes aan BWGG Venetiaans schakelcollier, brutogewicht 4,4 gram, lengte circa 40 cm | € 200 |
2762 | Twee parelcolliers van gecultiveerde parels aan een BWGG en een 3e gehalte zilveren sluiting, lengte circa 40 en 42 cm | € 60 |
2763 | Verguld 1e gehalte zilveren collier met verschillende pareltjes en klein diamantje, brutogewicht 5,8 gram, lengte circa 45 cm | € 90 |
2764 | Sautoir van grijze en witte zoetwaterbarokparels, lengte circa 124 cm | € 60 |
2765 | Collier van in grootte verschillende zoetwaterbarokparels, lengte circa 87 cm | € 50 |
2766 | 14kt gouden schakelarmband aan bakslot met twee veiligheidsachtjes, gewicht 16,1 gram, lengte circa 18,5 cm, in schelpvormige doosje | € 600 |
2767 | Sautoir van petrolkleurige zoetwaterbarokparels, lengte circa 124 cm | € 75 |
2768 | Paar 1e gehalte zilveren oorstekers gezet met dubbele zilverkleurige zoetwaterparels | € 30 |
2769 | Paar 18kt witgouden oorhangers, elk gezet met drie ovaal gefacetteerde London Blue topazen, totaal circa 0.10ct en zeven briljantgeslepen diamanten, totaal circa 0.65ct, kwaliteit VS, kleur F-G, brutogewicht 8,4 gram, lengte circa 4,2 cm | € 2200 |
2770 | Paar 18kt witgouden oorhangers elk met een parel en amethistbol en gezet met vijf briljantgeslepen diamantjes, totaal circa 0.20ct diamant, brutogewicht 11,6 gram, lengte circa 4,5 cm | Not sold |
2771 | Collier van zilverkleurige en grijze zoetwaterbarokparels aan 1e gehalte zilveren karabijnsluiting, met bijbehorende armband, lengte circa 47 cm | € 50 |
2772 | Collier van zilvergrijze zoetwaterbarokparels aan onedele magneetsluiting, met bijbehorende armband en paar oorstekers, lengte circa 46,5 cm | € 80 |
2773 | Vijf-rijig rouwcollier van gitten kralen aan 2e gehalte zilveren slot gezet met een entourage van gitten, lengte circa 36 cm | € 140 |
2774 | Parelcollier van gecultiveerde parels aan 14kt witgouden bakslot met veiligheidsachtje, lengte circa 78 cm | € 80 |
2775 | 14kt witgouden entouragering, Le Chic, gezet met gefacetteerde lemonkwarts omgeven door 32 briljantgeslepen diamantjes, mt. 17,5, brutogewicht 6,4 gram | € 450 |
2776 | Paar 14kt witgouden entourageoorstekers, Le Chic, gezet met gefacetteerde lemonkwarts elk omgeven door 26 briljantgeslepen diamantjes, totaal 0.16ct diamant, kwaliteit VVS, brutogewicht 4,4 gram | € 350 |
2777 | Paar 18kt witgouden oorhangers elk gezet met kussengeslepen tanzaniet, samen 4.09ct, omgeven door 31 briljantgeslepen diamanten, totaal 0.76ct, kwaliteit VS, kleur G, brutogewicht 5,2 gram, circa 2,5 × 1,2 cm, met ALGT certificaat met nummer 51244022 | € 1800 |
2778 | 14kt gouden ring gezet met cabochongeslepen rozenkwarts, mt. 19, brutogewicht 2,2 gram | € 80 |
2779 | 14kt gouden bandring gezet met ovale roze saffier geflankeerd door twee diamantjes, mt. 18,25, brutogewicht 4,2 gram | € 150 |
2780 | 14kt gouden schakelcollier van ovale draadschakels, gewicht 24,6 gram, lengte circa 55 cm | € 800 |
2781 | Verguld 1e gehalte zilveren jasseron schakelcollier, waaraan een verguld 1e gehalte zilveren hanger gezet met citrien, brutogewicht 4,2 gram | € 95 |
2782 | Parelcollier van gecultiveerde barokpareltjes, aan 14kt gouden bolslot, lengte circa 80 cm | € 100 |
2783 | Turkoois kralencollier aan 14kt gouden bolslot, lengte circa 60 cm | € 90 |
2784 | 14kt gouden collier, gewicht 8 gram, lengte circa 57 cm | € 270 |
2785 | Vier natuurstenen colliers: aventurijn met sodaliet bol aan 14kt gouden sluiting, gefacetteerde carneool aan vergulde sluiting, lapis lazuli collier aan 18kt gouden sluiting en agaten collier, in rood lederen sieradendoosje met slotje, gemonogrammeerd 'AB' | € 180 |
2786 | Hoornen libellehanger aan bruin zijden koord, Ø 48 mm, brutogewicht 4,4 gram -koord sleets- | Not sold |
2787 | Hoornen vlinderhanger aan zwart zijden koord, gedecoreerd met twee blauwe glaskralen, art nouveau, vlinder 7,5 × 8,5 cm, brutogewicht 10 gram -rechtervleugel gelijmd, kleine chipjes- | Not sold |
2788 | Paar 2e gehalte zilveren manchetknopen en bijbehorende dasspeld, gewicht 11,9 gram | € 30 |
2789 | 14kt gouden gladde ring, binnenzijde gegraveerd, mt.18,75, gewicht 3,2 gram | € 110 |
2790 | Paar 18kt gouden creolen met lijnendecor en witgouden sterren, gewicht 4,4 gram, Ø 2 cm × 0,4 cm | € 210 |
2791 | Paar 18kt gouden oorhangers gezet met briljantgeslepen diamant, circa 0.18ct, brutogewicht 3,8 gram, lengte circa 2 cm | Not sold |
2792 | Paar 14kt gouden manchetknopen, gewicht 27 gram, Ø circa 1,8 cm | € 1000 |
2793 | Paar 14kt roségouden manchetknopen -verbindingsstukjes onedel-, brutogewicht 5,6 gram, 2,5 cm | € 100 |
2794 | 18kt witgouden solitairring gezet met briljantgeslepen diamant, circa 0.25ct, kwaliteit VSI, kleur G, mt. 20, brutogewicht 5,6 gram | € 280 |
2795 | 14kt gouden herenring met bruine lagensteen, mt. 20, brutogewicht 3,8 gram -ring vervormd- | € 120 |
2796 | 18kt gouden ring gezet met baguettegeslepen rookkwarts, Zweden, 1945, mt. 16, brutogewicht 6,0 gram | € 180 |
2797 | 14kt gouden zegelring met monogram 'JT', binnenzijde gegraveerd 'Jo', mt. 19,25, gewicht 7,2 gram | € 230 |
2798 | 14kt gouden herenring gezet met onyx, mt. 20, brutogewicht 4,8 gram -steen sleets- | € 130 |
2799 | 14kt gouden herenring gezet met onyx, mt. 19,75, brutogewicht 7,2 gram | € 190 |
2800 | Verguld stalen herenpolshorloge Omega de Ville, genummerd 1365, quartz uurwerk, vierkante kast, aan zwart lederen band | Not sold |
2801 | Stalen herenpolshorloge Tudor, Oyster Prince, mechanisch uurwerk, blauwe wijzerplaat, jaren '80, aan stalen Rolex schakelband, uurwerk 4,3 × 3,5 cm -band defect- | Not sold |
2802 | 14kt gouden herenpolshorloge Indy de Luxe, mechanisch uurwerk, champagnekleurige wijzerplaat, aan zwarte lederen band -achterzijde kast gegraveerd '12-5-72'- | € 280 |
2803 | Verguld stalen herenpolshorloge Lord Elgin, Jump Hour, aan zwarte lederen band met klipsluiting, circa 1950, Ø 3,1 cm | € 260 |
2804 | Verguld stalen herenpolshorloge Lord Elgin, Jump Hour, mechanisch uurwerk, rechthoekige kast, aan bruine lederen band, kast 3,5 × 2,5 cm | € 250 |
2805 | Damespolshorloge Rado Diastar Ceramic, de zwarte wijzerplaat gezet met vier diamantjes, aan keramische schakelband | Not sold |
2806 | Brede 20kt gouden herenring met bloemvormige applique, meesterteken ST, vermoedelijk Arnoldus Schut, Amsterdam, 1809, mt. 20,25, gewicht 4,3 gram | € 600 |
2807 | Verguld stalen herenpolshorloge Longines, quartz uurwerk, witte wijzerplaat, aan zwarte lederen band, wijzerplaat circa 3,8 × 3,2 cm | € 150 |
2808 | Verguld stalen herenpolshorloge Maurice Lacroix, quartz uurwerk, de wijzerplaat met datum, aan originele bruine lederen band -gebruikssporen-, Ø 3,7 cm | € 150 |
2809 | 14kt gouden herenpolshorloge Bouchard, Geneve, quartz uurwerk, de wijzerplaat met Romeinse becijferring en datum, aan bruine lederen band -gebruikssporen-, Ø 3,3 cm | € 325 |
2810 | 18kt gouden herenpolshorloge Baume & Mercier, met mechanisch uurwerk, de geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers, aan zwarte lederen band -gebruikssporen-, Ø 3,3 cm | Not sold |
2811 | Drie 1e gehalte zilveren colliers, gemerkt Rabinovich, met drie verschillende hangers, één met gecultiveerde parel, één met maansteen en zirkonia, en gezwart bloemvormige hanger gezet met zirkonia, brutogewicht 20,2 gram, lengte circa 45 cm | € 60 |
2812 | 14kt gouden gourmet schakelcollier, gewicht 6,8 gram, lengte circa 63 cm | € 280 |
2813 | Paar 14kt roségouden bandringen, mt. 17,5 en 17,75, beide binnenzijden gegraveerd, gewicht 9,0 gram | € 270 |
2814 | Twee 14kt gouden broches: staafbroche met zaadpareltjes -één missend-, de ander gezet met cabochongeslepen maansteen in filigrain zetting, brutogewicht 6,6 gram, lengte staafbroche 7 cm | € 180 |
2815 | 18kt gouden gourmet schakelcollier, gewicht 6,4 gram, lengte circa 54 cm | € 300 |
2816 | 14kt gouden gourmet schakelcollier waaraan een gouden hanger vermaakt van colliersluiting gezet met drie cabochongeslepen bloedkoraaltjes, brutogewicht 4,6 gram, lengte circa 45 cm -hanger gevuld met was- | € 140 |
2817 | Twee 14kt gouden ringen, 19e eeuw, één gezet met vier zaadpareltjes, mt. 18, de ander met blauw en wit email en gegraveerde 'C', mt. 17,5, brutogewicht 3,0 gram -email gesleten- | € 110 |
2818 | 14kt gouden herenpolshorloge Julien le Roy, mechanisch uurwerk, goudkleurige wijzerplaat met datumaanduiding, aan zwarte lederen band, daarbij: verguld stalen damespolshorloge Eterna Matic Sahida, de vierkante kast met parelmoeren wijzerplaat, aan zwarte lederen band, Ø 3,3 cm -gebruikssporen- | € 325 |
2819 | 1e gehalte zilveren ongegraveerde plaatarmband en zwarte leren armband met 1e gehalte zilveren slot, gemerkt Silk, brutogewicht 33,6 gram, plaatarmband circa 21 cm, leren armband circa 19 cm | € 50 |
2820 | Diverse zilveren sieraden, diverse gehaltes, waaronder: twee rozenkransen en diverse broches, brutogewicht 167,0 gram | € 90 |
2821 | Twee granaten kralencolliers van gefacetteerde kralen, aan 14kt gouden sluiting, kort model 48 cm, aan kapittelslot, lang model circa 96 cm, aan gegraveerd bakslot | € 100 |
2822 | 14kt gouden armband met geëmailleerd bloemdecor en 14kt gouden boordknoop, brutogewicht 9,0 gram, knoop Ø 1,5 cm -armband met defecten- | € 300 |
2823 | Diverse 14kt gouden sieraden, en BWGG schakelcollier, brutogewicht 24,0 gram -defecten- | € 550 |
2824 | Twee bloedkoralen kralencolliers aan 14kt gouden sluitingen, lengte circa 100 cm en 68 cm | € 170 |
2825 | Diverse gouden sieraden, diverse gehaltes, en één onedele medaillonhanger, brutogewicht 36 gram -defecten- | € 550 |
2826 | BWGG (8kt) gourmet schakelcollier, gewicht 3,0 gram, lengte circa 47 cm | € 60 |
2827 | Paar BWGG oorhangers, gemerkt 8kt, daarbij: enkele 14kt gouden oorhanger met pegel, gewicht 3,0 gram | € 70 |
2828 | Diverse losse parel- en bloedkoralen snoeren en kralen, enkele met 14kt gouden slotje en één met musketonhaak | € 100 |
2829 | Stalen herenpolshorloge Bulova met 14kt gouden inleg, uitvoering: Accutron ''asymmetric'' 203 M0, uurwerk model: 214, serienummer: 116459, circa 1960, daarbij originele hagedis lederen band | € 550 |
2830 | Twee 3e gehalte zilveren herenvestzakhorloges, één gemerkt Minerva, 19e eeuw, daarbij: stalen herenvestzakhorloge Omega, circa 1960, aan onedele horlogeketting, circa Ø 5 cm | € 100 |
2831 | En-chûte geknoopt parelcollier van gecultiveerde parels aan wit- en geelgouden bakslotje gezet met gecultiveerde parel, lengte circa 53 cm -gebroken- | Not sold |
2832 | Paar gladde 14kt gouden bandringen, gewicht 4,2 gram -één ring doorgeknipt-, en twee BWGG ringen met steentjes en tandjes, mt. 15 en mt. 16,25, brutogewicht 3,0 gram | € 210 |
2833 | BWGG (8kt) sterrenbeeldhanger: kreeft, en 14kt gouden plaatarmbandje, gegraveerd 'Jolanda', gewicht 3,2 gram | € 80 |
2834 | Rechthoekig 18kt gouden damespolshorloge, mechanisch uurwerk, aan zwart stoffen band met vergulde details en sluiting, brutogewicht 9,6 gram -glas ontbreekt en wijzerplaat verweerd- | € 80 |
2835 | 14kt witgouden jasseron schakelcollier, gewicht 2,2 gram, lengte circa 42 cm | € 100 |
2836 | BWGG jasseron schakelcollier aan onedele sluiting, brutogewicht 3,6 gram, lengte circa 42 cm -sleets- | € 60 |
2837 | 14kt gouden hanger: Hugenotenkruisje, aan verguld zilveren anker schakelcollier, gewicht goud 0,6 gram, collierlengte circa 50 cm | € 55 |
2838 | Diverse sieraden, waaronder: zilveren ringen met natuursteen | € 110 |
2839 | Twee 14kt gouden damespolshorloges met mechanisch uurwerk, één gemerkt: Rea, aan 14kt gouden Milanese band, lengte 17,7 cm, ander gemerkt: Malty Tissot, Grand Prix, aan bruine lederen band, brutogewicht horloge met gouden band 17,4 gram -restauraties en beschadigingen aan de gouden band en wijzerplaat geoxideerd- | € 450 |
2840 | Verguld stalen damespolshorloge, quartz uurwerk, aan klemarmband, de bezel is te wisselen middels schroefmechaniek, met zes gekleurde ringen, daarbij: 2e gehalte zilveren damespolshorloge met mechanisch uurwerk, vierkante kast aan gesatineerde Milanese 1e gehalte zilveren band, lengte circa 17 cm | € 30 |
2841 | Diverse parelstrengen en losse kralen | € 30 |
2842 | Ronde 14kt gouden broche gezet met bloedkoraal, daarbij: deel van een colliersluiting gezet met drie bloedkoraaltjes -gevuld met was-, brutogewicht 10,6 gram, Ø 3,2 cm | € 250 |
2843 | Paar 14kt gouden oorstekers, mogelijk Lapponia, gewicht 2,0 gram, Ø 1 cm -één pousette ontbreekt- | € 85 |
2844 | 14kt gouden herenpolshorloge Alpina, automaat, de goudkleurige wijzerplaat met chronosecondeaanduiding, brutogewicht 27,4 gram, Ø 3,2 cm -met garantiebewijs 1951- | € 350 |
2845 | 2e gehalte zilveren bedelcollier van jasseron schakels, waaraan elf diverse bedels en vier losse bedels, gewicht 22,0 gram, lengte circa 42 cm | € 40 |
2846 | BWGG horlogeketting van ankerschakels aan musketonhaak, gewicht 9,3 gram, lengte circa 150 cm | € 280 |
2847 | 18kt gouden oorstekers gezet met robijntje, Frankrijk, 20e eeuw, brutogewicht 6,0 gram, Ø 0,25cm | € 170 |
2848 | 14kt gouden speld en hoefijzervormige 14kt gouden hanger gezet met achtkantgeslepen diamantje, brutogewicht 1,4 gram, speld circa 4,2 cm -keur hangertje weggesleten- | € 70 |
2849 | Ronde 3e gehalte zilveren broche gezet met cabochongeslepen carneool, de rand met roosjes, ontwerp Georg Nilsson, jaren '20, en 1e gehalte zilveren broche in de vorm van een vliegtuig, brutogewicht 29 gram, breedte circa 6 cm | € 55 |
2850 | 14kt gouden kruishanger, zilveren hanger en hartvormige geëmailleerde zilveren hanger met klavertje, daarbij: drie pareltjes -email beschadigd- | Not sold |
2851 | Diverse zilveren sieraden, diverse gehaltes, waaronder: zwaluwvormige broche gezet met markasiet en choker met roosje, brutogewicht 39,8 gram | € 50 |
2852 | Gouden broche met blauw glas, rijkelijk gezet met roosdiamantjes, in zilveren zettingen, het goud aan de achterzijde gegraveerd, 19e/20e eeuw, brutogewicht 10,4 gram, 5 × 1,5 cm -barsten in glas- | Not sold |
2853 | Ovale 14kt gouden rouwbroche gezet met onyx waarop een zilveren bloemapplique gezet met roosdiamant, brutogewicht 7,0 gram, 2,5 × 3,2 cm | Not sold |
2854 | 14kt gouden broche van twee rozetten gezet met onyx en gouden applique, brutogewicht 3,6 gram, circa 3,8 cm | Not sold |
2855 | 14kt gouden rozetbroche gezet met granaat en zaadpareltjes, aan veiligheidskettinkje, brutogewicht 4,2 gram, Ø circa 2,2 cm | € 90 |
2856 | 14kt gouden broche gezet met blauw email, waarop een entourage van negen roosdiamantjes, het email omgeven door achttien zaadpareltjes, met veiligheidskettinkje, brutogewicht 3,8 cm, 2 × 1,1 cm | € 230 |
2857 | 14kt gouden broche met baardje en pampel, brutogewicht 3,4 gram, 3,5 × 2 cm -gerestaureerd met veel tinsoldeer- | € 80 |
2858 | Ovale 14kt gouden filigrain streekdrachtbroche, gewicht 4,6 gram, 3 × 2,5 cm | € 150 |
2859 | 14kt gouden filigrain broche gezet met ovale cabochongeslepen maansteen, goudkeur gebruikt tussen 1814-1906, brutogewicht 6,4 gram, 2,5 × 2.3 cm | € 230 |
2860 | 14kt gouden broche gezet met een entourage van gefacetteerde granaat, brutogewicht 8,4 gram, Ø 3,5 cm | € 180 |
2861 | Ruitvormige 18kt gouden broche vermaakt van een sluiting, gedecoreerd met filigrain, centraal gezet met een trapezoïdegeslepen bloedkoraal, brutogewicht 6,2 gram, 2,5 × 2,5 cm | € 150 |
2862 | 14kt gouden streekdrachtbroche met granules en spinnetjes, aan veiligheidskettinkje, gewicht 4,2 gram | € 130 |
2863 | 14kt gouden gespbroche met ajourgezaagd decor gezet met zaadpareltjes, brutogewicht 2,0 gram, 3,2 × 1,4 cm | Not sold |
2864 | BWGG slagbroche gezet met twee zaadpareltjes, brutogewicht 5,4 gram, 6,5 × 2,5 cm -pareltjes sleets- | € 120 |
2865 | 18kt gouden broche gezet met gefacetteerde blauwe saffier, twee diamantjes en een pareltje, brutogewicht 3,0 gram, 4,6 cm | € 200 |
2866 | 14kt gouden staafbroche gezet met zaadpareltjes, brutogewicht 2,2 gram, 3,6 cm -één zaadpareltje mist- | € 50 |
2867 | 14kt wit- en geelgouden staafbroche gezet met briljantgeslepen diamant, brutogewicht 3,4 gram, 5,2 cm | € 120 |
2868 | 14kt gouden staafbroche met stilistisch vormgegeven applique gezet met diamantje, brutogewicht 3,8 gram, 4,2 × 1,5 cm | € 140 |
2869 | 14kt gouden broche gezet met roosdiamant, circa 0,65 cm, brutogewicht 4,2 gram, circa 4,5 cm | € 240 |
2870 | 14kt gouden speld bezet met drie simuli, brutogewicht 3,4 gram, 5,8 cm | € 100 |
2871 | 14kt wit- en geelgouden speld gezet met briljantgeslepen diamantje, brutogewicht 3,6 gram, 6,5 cm | € 140 |
2872 | 14kt gouden staafbroche gezet met zaadpareltjes, speld onedel, brutogewicht 3,0 gram, circa 7 cm | Not sold |
2873 | Driezijdig zilveren signet met aan één zijde een familiewapen, één zijde een monogram, de andere zijde vervaagd, 18e eeuw | € 120 |
2874 | 1e gehalte zilveren 14kt gouden portretbroche gezet met vier roosdiamantjes, met tinsoldeer vermaakt tot staande lijst, onedele speld, brutogewicht 9,8 gram, circa 4,8 × 3 cm | Not sold |
2875 | 14kt gouden herenvestzakhorloge Union, mechanisch uurwerk, achterdeksel met geguillocheerd decor, wijzerplaat met chronografische seconde-aanduiding, brutogewicht 59 gram, 4,5 cm, in cassette | € 325 |
2876 | Gekante 1e gehalte zilveren naaldenkoker ingelegd met parelmoer en zilver in golvend motief, 19e eeuw, 11 × 1,8 cm -lichte beschadigingen- | € 140 |
2877 | 14kt gouden en schildpad face-a-main, 19e eeuw, lengte circa 15 cm | € 350 |
2878 | Kristallen parfumflacon met 14kt gouden dop, in foedraal -binnenstopje aanwezig-, hoogte 9,5 cm | € 170 |
2879 | Kristallen parfumflacon met 14kt gouden montuur en dop met gegraveerd decor -glazen binnenstopje aanwezig-, 10 cm -dop gedeukt- | € 80 |
2880 | Kristallen parfumflacon met 14kt gouden montuur en dop met gegraveerd decor -glazen binnenstopje aanwezig-, circa 10 cm | € 110 |
2881 | Kristallen parfumflacon met 14kt gouden dop, in foedraal -binnenstopje aanwezig, dop gedeukt-, hoogte 9,5 cm | € 130 |
2882 | Kristallen parfumflacon met 14kt gouden montuur en dop -binnenstopje aanwezig-, circa 8,5 × 2,8 × 1,2 cm -gebruikssporen- | Not sold |
2883 | Draadglazen parfumflacon met 14kt gouden montuur en dop, 9 cm -glazen binnenstopje aanwezig- | € 100 |
2884 | 18kt gouden herenvestzakhorloge, de witgeëmailleerde wijzerplaat met Romeinse becijfering afgezet met paste-stenen en adres: Berthoud à Paris, de achterzijde met geëmailleerde afbeelding: liefdeskoppel omgeven door geel- en roségouden bladmotieven en paste-stenen, in extra beschermkast, Frankrijk, circa 1750, brutogewicht 49,8 gram, Ø 4,5 cm, inclusief sleuteltje -restauraties aan email beschildering- | Not sold |
2885 | Twee 14kt gouden vingerhoedjes, één Nederland, andere Frankrijk, gewicht 7,8 gram | € 260 |
2886 | BWZG hanger gezet met een tafelgeslepen rookkwarts aan BWZG vossenstaart schakelcollier, lengte circa 68 cm, hanger circa 6 × 3,5 cm | € 50 |
2887 | Dubbelstrengs angelskin-koralen kralencollier, aan 14kt gouden bakslot met cabochongeslepen angelskin-koraal, lengte circa 53 cm | € 200 |
2888 | 1e gehalte zilveren schakelarmband gezet met groene onyx, aan bakslot, brutogewicht 42,8 gram, lengte circa 18,5 cm | Not sold |
2889 | Paar zilveren oorhangers gezet met maansteen markasietjes en zwart email, gekeurd met belastingteken gebruikt tussen 1906-1953, brutogewicht 4,2 gram, circa 4 cm | € 75 |
2890 | 2e gehalte zilveren choker, gewicht 28,4 gram, lengte circa 43,5 cm | € 85 |
2891 | 1e gehalte zilveren oorijzer, Noord-Hollandse klederdracht, 1970, gewicht 84,8 gram | € 40 |
2892 | Paar 18kt witgouden oorhangers, gemerkt Mecan, gewicht 8,4 gram | Not sold |
2893 | 1e gehalte zilveren stilistisch vormgegeven ring, mt. 17,75, 1e gehalte zilveren omegacollier waaraan een stilistisch vormgegeven hanger gezet met parel en kleinere 1e gehalte zilveren hanger gezet met parel, brutogewicht 36,2 gram | € 70 |
2894 | 1e gehalte zilveren hanger, gemerkt Georg Jensen, aan kunststof collier, en 1e gehalte zilveren broche, collierlengte circa 41 cm | € 170 |
2895 | Paar 14kt witgouden creolen gezet met ovaal gefacetteerde saffier, brutogewicht 6,6 gram, 1,6 cm | Not sold |
2896 | 2e gehalte zilveren Zeeuwse klederdracht broekstukken, gedecoreerd met ruiter te paard met daaromheen een Latijnse tekst, datum 1711 en afsluitend een getordeerde kabelrand, gewicht 77,4 gram, 2 x Ø 6,5 cm | € 120 |
2897 | 2e gehalte (900/1000) zilveren jugendstil ceintuurgesp met decor van lissen, meester: George Adam Scheid, Wenen, Oostenrijk, circa 1900, gewicht 47 gram | € 240 |
2898 | 1e gehalte zilveren stilistisch vormgegeven ring en schakelarmband, beide meester: A.A. Kok, Amsterdam, circa 1960, ring met gouden details en gezet met cabochongeslepen lapis lazuli, mt. 17,75, brutogewicht 8,4 gram, gewicht schakelarmband 30,4 gram, lengte circa 19,5 cm | € 80 |
2899 | Stalen herenvestzakhorloge Omega, aan 3e gehalte zilveren horlogeketting van platte gourmetschakels, gewicht zilver 15,8 gram | € 85 |
2900 | 1e gehalte zilveren stijve armband met scharnier en bakslot met veiligheidsachtje, gewicht 19,8 gram, binnenmaat circa 6,5 × 5,5 cm | € 30 |
2901 | 2e gehalte zilveren geciseleerde zeshoekige opengewerkte broche gezet met cabochongeslepen bloedkoraal, ontwerp en uitvoering Fons Reggers (1886-1962), circa 1925, bruto gewicht 15 gram, 5,5 × 4,5 cm | € 400 |
2902 | 2e gehalte zilveren schakelarmband, de schakels met boomschorsdecor, gemerkt Laloli, Amsterdam, gewicht 36 gram, 2 × 19,5 cm | € 50 |
2903 | 1e gehalte zilveren jasseron schakelarmband met kapittelslot, gewicht 23,2 gram, lengte circa 20 cm | € 40 |
2904 | 1e gehalte zilveren schakelarmband, Napier, gezet met cabochongeslepen simuli voor lapis lazuli, aan bakslot met veiligheidsketting, brutogewicht 65,4 gram, lengte circa 16 cm | Not sold |
2905 | Paar BWZG broches in de vorm van Zeeuwse knopen, gewicht 19 gram, Ø 3,5 cm | Not sold |
2906 | Driestrengs parelcollier, waaraan: 1e gehalte zilveren middenstuk bestaande uit vier delen, blauw en oranje geëmailleerd, lengte circa 42 cm | Not sold |
2907 | 1e gehalte zilveren ceintuur, de open schakels met ruit- en bloemdecor, gewicht 150 gram, lengte circa 89 cm | € 120 |
2908 | Paar BWZG armbanden met scharnier en schroefsluiting met ruitdecor, gewicht 61 gram, binnenmaat circa 8,5 × 7 cm -defect- | € 45 |
2909 | Paar BWZG armbanden met scharnier en schroefsluiting met schub-, bloem- en lotusdecor, gewicht 62 gram, binnenmaat circa 10 × 9 cm | Not sold |
2910 | Vier BWZG armbanden, waarvan drie met scharnier en schroefsluiting, één spangarmband, gewicht 153 gram | € 50 |
2911 | Paar ronde BWZG armbanden met pinsluiting en banddecor, gewicht 52 gram, binnenmaat circa 9 cm | € 30 |
2912 | Diverse 1e gehalte zilveren sieraden, waaronder stijve armband en paar oorhangers, brutogewicht 63,4 gram | € 50 |
2913 | Diverse zilveren sieraden, voornamelijk 1e gehalte, waaronder: ring gezet met klein diamantje in gouden zetting, ring gezet met opaal, gevlochten armband, etc. brutogewicht 107 gram | € 75 |
2914 | Drie 3e gehalte zilveren chokers en een armband, één choker is 14kt witgoud verguld, gewicht 207 gram, colliers 41, 42 en 45 cm, armband lengte circa 19 cm | € 100 |
2915 | BWZG amulethouder aan BWZG ketting, de deksel met vierkante kornalijn, BWZG stijve armband, India, en 1e gehalte zilveren broche, Kuta, Bali, Indonesië, bruto gewicht 123 gram, broche 12,5 cm | Not sold |
2916 | Twee Chinese BWZG armbanden met voorstellingen van het dagelijks leven in reliëf, binnenmaat circa 6 cm | € 40 |
2917 | Twee paar BWZG armbanden en één enkele, alle met scharnier en schroefsluiting, gewicht 87 gram, binnenmaat 5-5,5 cm | Not sold |
2918 | Diverse 1e gehalte zilveren sieraden, waaronder: gerodineerde stijve armband met scharnier en bakslot, drie ringen, mt. 17,5-18, gewicht 82,8 gram | € 50 |
2919 | Twee natuurstenen kralencolliers, één modernistische houten collier met zilveren details, 2e gehalte zilveren ring, meester: E. Maier, Amsterdam, 1969-1992, 2e gehalte zilveren spangcollier met hanger van onyx, en drie natuurstenen hangers in zilveren zetting en één 2e gehalte zilveren schakelcollier, ring verstelbaar, lengte zilveren collier circa 42 cm, lengte houten collier circa 47 cm | € 55 |
2920 | Diverse 1e gehalte zilveren sieraden, waaronder: brede stijve armband, medaillon en omegacollier, brutogewicht 76 gram | € 70 |
2921 | Twee 2e gehalte zilveren broches en een hanger, hanger gehamerd en gezet met peergeslepen bloedkoraal, meester: F.B. Berlijn, Utrecht, jaren '30, één broche gezet met lapis lazuli en zaadpareltjes, de ander met ovaal geslepen carneool, meester: FG. Zwollo Sr, Amsterdam, begin 20e eeuw, brutogewicht 25,2 gram, hanger 5 cm | € 400 |
2922 | Gesatineerd 18kt witgouden hangertje gezet met carrégeslepen tanzaniet, brutogewicht 1,1 gram circa 1 × 0,5 cm | € 85 |
2923 | Paar driehoekvormige 18kt gouden oorstekers met waaiervormig applique, gewicht 3,6 gram, 1,7 cm | € 160 |
2924 | Twee 14kt gouden pinnen, één met symbool voor vrijmetselarij, de ander met paardenhoofd, gewicht goud 2,4 gram, daarbij: vier 2e gehalte zilveren theelepels en een 2e gehalte zilveren suikerschepje, gewicht 52 gram, lepel 11,5 cm | € 95 |