Catalogus zondag 21 april 2024 Veilinghuis Peerdeman

Nr.Omschrijving Hamerprijs
2001Paar 1e gehalte zilveren vaasvormige kastanjevazen met blauw binnenglas, staand op ronde voet, de opengewerkte rand met filetranden en vlamvormige knop, meester: Ferdinand Amsen, Amsterdam, 1807, afgebeeld in: Barend J. van Benthem. De werkmeesters van Bennewitz en Bonebakker, Amsterdams grootzilver uit de eerste helft van de 19de eeuw, Waanders Uitgevers, Zwolle, blz. 385 en 386, afb. 472,Not sold
20022e gehalte zilveren broodmand met spijlendecor en geprofileerde rand, Nederland, 1928, gewicht 496 gram, 9,5 × 32,5 × 23,5 cm€ 350
2003Paar zuilvormige 2e gehalte zilveren kandelaars, één voet met inscriptie '1e prijs', de ander met inscriptie 'Rotterdam 1924', meester: Koninklijke Kempen, Begeer & Vos, Voorschoten, 1924, brutogewicht 345 gram, Ø 7 × 16 cm -deukjes in de voet-€ 130
20042e gehalte zilveren bonbonmandje met ajourgezaagd spijlendecor en afgezet met parelrand, meester: J. en J.C. Seton, Schoonhoven, 1923, gewicht 86 gram, 6 × 13 × 8 cm€ 65
20051e gehalte zilveren kandelaar, de stam gevormd door geprofileerde nodussen, op gelaagde vierkante voet, meester: Torben Svenson, Kopenhagen, 1961-1973, brutogewicht 404 gram, 19 × 11 × 11 cm€ 140
2006Ovaal 2e gehalte zilveren dienblaadje, de grepen met bloemmotieven, winkeliersmerk J van Messel, 1912, 456 gram, 34,5 × 20 cm€ 220
2007Schuitvormig zilveren hengselmandje op voet met filetranden, meester: François Simons, 's-Gravenhage, 1800-1809, gewicht 186 gram, 15 × 16 × 8,5 cm€ 475
20081e gehalte zilveren melkkan met parelranden, meester: A. Bonebakker & Zoon, Amsterdam, 1861, gewicht 189 gram, circa 13 × 11,5 × 7 cm€ 130
20091e gehalte zilveren roomkan met rocaillevormige deksel, houten greep, peervormige buik en staande op vier takvormige pootjes, meester: Johannes Schiotling, Amsterdam, 1763, gewicht 373 gram, hoogte 17 cm -kleine deukjes-€ 1200
20101e gehalte zilveren brijlepel, meester: Paul Clausen, Amsterdam, 1762, gewicht 171 gram, lengte 34,5 cmNot sold
20112e gehalte zilveren vlaschep, Hollands glad, meester: Gerritsen en Van Kempen, Zeist, 1955, gewicht 86 gram, 22 cm€ 50
20121e gehalte zilveren taartschep, rondfilet, meester: A. Bonebakker & Zoon, Amsterdam, 1909, gewicht 137 gram, circa 26 × 6 cm€ 160
20132e gehalte zilveren visdienschep, Haags lof, meester: Koninklijke van Kempen & Begeer, Zeist, 1976, 134 gram, lengte 29,5 cm€ 90
20141e gehalte zilveren theepot en roomkan, beide met blank houten greep, de aanzet gedecoreerd met zeewezen, meester: Theodorus Gerardus Bentveld, Amsterdam, 1838, brutogewicht 756 gram, theepot 9 × 20 × 12 cm -theepot staat niet recht-Not sold
20152e gehalte zilveren kluwenmandje, met ajourgezaagd motief van ovaaltjes en afgezet met parelranden, meester: Gerrit van der Dussen, Schoonhoven, 1868, gewicht 87 gram, 12 × Ø 8,5 cm€ 110
20162e gehalte zilveren kandelaar met balustervormige stam en parelranden, 20e eeuw, brutogewicht 339 gram, circa 16 × Ø 9,5 cm€ 65
20171e gehalte zilveren strooibus met bloemknop, meester: Charles Boyton, Londen, 1899, gewicht 256 gram, 18 × Ø 8,5 cm -deksel gedeukt-€ 120
20182e gehalte zilveren suikerpotje met parelranden, meester: Cornelis van Baaren, Schoonhoven, 1898, gewicht 174 gram, Ø bodem 8,5 cm€ 100
20192e gehalte zilveren sauslepel met gegraveerd bloem- en rocailledecor op de steel en rand, meester: H.A. Schuss, Amsterdam, 1851, gewicht 95 gram, 9 × 6,8 × 21 cm€ 55
20202e gehalte zilveren soepdienlepel, rondfilet, meester: Zilverfabriek Voorschoten, 1927, gewicht 229 gram, 28 × Ø 9 cm€ 130
20212e gehalte zilveren taartschep, met getorste steel en gegraveerde schep, 2e gehalte zilveren natfruitlepel met gegraveerd bloemdecor, en 2e gehalte zilveren dienlepel met getorste steel, 1884, gewicht 202 gram, taartschep 26 × 6 cm€ 95
2022Visdiencouvert met 2e gehalte zilveren heften met gegraveerd palmetdecor, medaillons en bekroond met bloemknop, het lemmet van het dienmes met gegraveerde vis, brutogewicht 261 gram, mes 30 cm -gebruikssporen-€ 100
2023Rechthoekig 2e gehalte zilveren dienblad met geprofileerde rand, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1919, gewicht 1920 gram, circa 52 × 38,5 cm€ 950
2024Zes zilveren lepels, Hollands glad, meester: Matthias van Heeck II, 's-Hertogenbosch, 1790-1791, gewicht 343 gram, 4,3 × 20,5 cm€ 250
2025Diverse 1e en 2e gehalte zilveren bestekdelen, alle gemonogrammeerd, veelal Haags lof, gewicht 1482 gram€ 750
2026Twaalf 2e gehalte zilveren dinervorken, negen rondfilet, circa 1900, en drie afwijkend waarvan twee gemonogrammeerd, gewicht 789 gram, circa 20,5 cm€ 375
20271e gehalte zilveren roomkom, gelobd model met ramskoppen, Sheffield, 1910, gewicht 212 gram, 11 × Ø 15 cm€ 200
20282e gehalte zilveren vijflichts kandelaber gecanneleerde balustervormige stam, de ronde voet met palmetdecor, Spanje, gewicht 1204 gram, circa 35 × 26 × 30 cm€ 550
20293e gehalte zilveren bloemenbokaal, met gedreven decor van acanthusbladeren en rocailles, brutogewicht 1040 gram, circa 31 × Ø 25 cm -gebruikssporen-€ 475
2030Tweedelig 1e gehalte zilveren roomstel, met gecontourneerde rand, bestaande uit: suikerschaal en roomkan, meester: John Sherwood & Sons, Birmingham, 1903, gewicht 177 gram, suikerschaal Ø 9 × 5,5 cm€ 90
20312e gehalte zilveren ajourgezaagde taartschep met parelmoeren heft, Frankrijk, 19e eeuw, brutogewicht 109 gram, 28 × 6,5 cm€ 70
20322e gehalte zilveren brandewijnkom, rond gelobd model, voorzien van pseudokeuren, meester: Alle de Haas, Sneek, 1877-1966, gewicht 302 gram, 5 × 25 × 15 cm€ 170
2033Klein formaat zilveren avondmaalsbeker met gegraveerd decor: Geloof, Hoop en Liefde, meester: Evert Willems, Groningen, 1634-1635, gewicht 105,2 gram, Ø 7 cm, hoogte 9,5 cm -gebruikssporen-€ 1800
2034Vierdelig 1e gehalte zilveren theeservies, bestaande uit: theepot, theebus, suikerpot en roomkan, gelobd model met kabelrand en slangvormige knop, meester: Bennewitz & Zoon, Amsterdam, 1827-1829, brutogewicht 1436 gram, theepot 13 × 23 × 9 cmNot sold
2035Zes 3e gehalte zilveren theelepels, de bak verguld, de stelen bewerkt en bekroond met mascaron, meester: Vincent Carl Dub, Wenen, Oostenrijk, begin 20e eeuw, gewicht 103 gram, circa 11,5 cm, in cassetteNot sold
2036Boek: 'De christen in bespiegeling en oefening, of verzameling van onderwijzingen en gebeden.', uitg. P.J. Hannicq, Mechelen, circa 1840, de schildpad band met gouden en zilveren fileten en hoekornamenten, het voorplat met medaillon waarop afbeelding van Jezus met doornenkroon en kruis, op porselein beschilderd, moiré zijden schutbladen, sneden verguld, lederen rug, voorzien van gouden klampen -kleine defecten aan het schildpad, goud ongemerkt-€ 260
2037Verguld zilveren gelegenheidslepel, de getorste steel bekroond met driemaster, de bak verso met stippengravering; 'Hans Zjoerds, geboren den 3e Junij 1802', meester: Fedde Acronius, Harlingen, circa 1780, gewicht 62 gram, 19 × 5 cm€ 65
2038Verguld zilveren gelegenheidslepel, de getorste steel bekroond met Geloof, Hoop en Liefde, de bak verso met stippelgravering: 'Pijter Cornelis is geboren, den 23 mai 1762, meester: Johannes Jelgerhuis, Leeuwarden 1762 gewicht 58 gram, 18 cm -deukje in de bak door geslagen keur-€ 75
2039Verguld zilveren gelegenheidslepel, de getorste steel bekroond door Geloof, Hoop en Liefde, meester: Casparus Seth, Leeuwarden, 1767-1812, gewicht 54 gram, 18,4 cm€ 70
2040Verguld zilveren gelegenheidslepel, de getorste steel gekroond met Caritas, de bak verso gemonogrammeerd 'PEJ', meester: Harmanus Dillinck sr., Leeuwarden, 1738-1764, gewicht 56 gram, 19 × 4,8 cm€ 70
2041Verguld zilveren gelegenheidslepel, de getorste steel gekroond met Caritas, meester: Matthijs Woortman, Amsterdam, 1774, gewicht 63 gram, 19 × 4,8 cm€ 75
2042Twaalf deels vergulde 1e gehalte zilveren mesjes met parelmoer heften, België, lengte 20 cm€ 160
20433e gehalte zilveren bokaal met twee ajourgezaagde grepen en rand op ronde voet, gewicht 436 gram, 15 × 28 × 18,5 cm -defect en restauratie aan ajourwerk-€ 220
2044Geaccoleerd 1e gehalte zilveren cabaret, met gegraveerde leeuw te midden van rocaillegravering en palmetgedecoreerde rand, op vier klauwvormige pootjes, meester: Martin, Hall & Co, Sheffield, 1902, genummerd 5464, gewicht 904 gram, 3,5 × Ø 32,5 cm€ 500
2045Rechthoekige 2e gehalte zilveren koektrommel met gedreven decor naar Paulus Potter, de zijden met repeterende feestelijke scène, 1903, gewicht 349 gram, 8 ×13 × 9,5 cmNot sold
20462e gehalte zilveren rijstlepel met oud-Hollands decor -uiteinde steel defect-, en kerkboekje met 2e gehalte zilveren sluiting en lederen band, gewicht lepel 117 gram, boekje 15 × 9 × 5,5 cm€ 70
20473e gehalte zilveren schenkkan met tuit in de vorm van een adelaarskop, palmetdecor en blank houten greep, meester: Eugène Lefebvre, Parijs, Frankrijk, circa 1900, brutogewicht 280 gram, 17 × 15 × 10 cm -gedeukt-Not sold
2048Gehamerd 2e gehalte zilveren schaaltje, Duitsland, en opengewerkt 2e gehalte zilveren schaaltje -scheurtje-, gewicht 257 gram, 3 × 18,5 × 12 cm€ 110
20492e gehalte zilveren dinercouvert, meester: J.M. van Kempen, Voorschoten, 1877, gewicht 147 gram, lengte circa 21 cm€ 65
2050Divers 1e en 2e gehalte zilveren dienbestek, Hollands glad en enkel lof, bestaande uit: slacouvert, meester: A. Bonebakker & Zoon, rijstschep, sauslepel, vleesvork en vleesvorkje, gewicht 563 gram, rijstschep 25 × 7,5 cm -lepel slacouvert verbogen-€ 240
2051Ovaal 1e gehalte zilveren dienblad (930/1000) met opstaande geprofileerde rand, Duitsland, 20e eeuw, gewicht 745 gram, 40 × 31,5 cm -deukjes-€ 450
2052Kristallen karaf, geslepen kristallen pindaschaaltje en kristallen dekselpot, alle met zilveren montuur, diverse gehaltes, karaf circa 35 × Ø 15 cm -diverse chips en gebruikssporen-€ 80
2053Drie 2e gehalte zilveren dinercouverts, puntfilet, één couvert afwijkend van de andere twee couverts, diverse jaren, gewicht 368 gram, circa 20 cm -het afwijkende couvert met inscriptie-€ 200
2054Zes 2e gehalte zilveren dessertvorken, Hollands glad, drie meester: Wed. Hermannus Ridder, Groningen, 1829, drie meester: J. van de Wall, Arnhem, 1845, gewicht 203 gram, lengte 16,8 cm -één vork met verbogen tanden-€ 110
2055Vier zilveren dessertcouverts, Hollands glad, meester: François Simons, 's-Gravenhage, 1800-1809, gewicht 278 gram, lengte lepel 17,2 cm -één lepel met verbogen steel is van een andere meester en jaar-€ 170
20562e gehalte zilveren tafelblik met oud-Hollands decor, gewicht 166 gram, circa 19 × 16,5 cm€ 95
2057Twaalf zilveren theelepels met reliëfdecor van waaier en guirlande, meester J.A. van Kempen & Zonen, Voorschoten, gewicht 147 gram, lengte 10,5 cm, in originele cassette€ 85
20581e gehalte zilveren (950/1000) theepot met rocaille banddecor, Oostenrijk, 19e eeuw, gewicht 982 gram, circa 19 × 32 × 14 cm -gebruikssporen-€ 550
2059Twaalf 2e gehalte zilveren aposteltheelepels, met getorste stelen gedecoreerd met bloemetje, voorzien van pseudokeuren, gewicht 184 gram, 12 cm, in cassette€ 110
2060Gelobde zilveren brandewijnkom met opstaande oren, meester: Hendrik Willem van Giffen, Groningen, 1790-1791, gewicht 189 gram, 9 × 20 × 11,5 cm -voetrand en een oor gedeukt-€ 350
2061Gelobde zilveren brandewijnkom met opstaande oren, meester: Reinder of Jacob Frima, Appingedam, 18e eeuw, gewicht 297 gram, 9 × 22 × 13 cm -gebruikssporen-€ 1000
20623e gehalte zilveren kandelaar, gemonogrammeerd 'E H G', meester: Lazarus Posen, Frankfurt, 19e eeuw, gewicht 263 gram, 12 × Ø 16,3 cm€ 120
2063Zesdelig 3e gehalte zilveren koffie- en theeservies met banddecor, bestaande uit: ovaal dienblad, theepot, koffiepot, suikerpot, roomkan, en lepelvaasje, meester: Wolfers & Frères, Brussel, winkeliersmerk S. Spyer, Amsterdam, gewicht 2385 gram, koffiepot circa 20 × 21 × 12,5 cm -koffiepot en suikerschaal gedeukt-€ 1000
2064Samengestelde 1e gehalte zilveren hengselmand op standring, gedecoreerd met knorrenranden, mand meester: Jan George Grebe, Amsterdam, 1834, het hengsel meester: J. Schlotboom, Amsterdam, 1817, gewicht 333 gram, circa 16 × 15 × 12 cm -staat niet recht-Not sold
2065Een 1e en een 2e gehalte zilveren sigarettendoosje beide gemonogrammeerd, daarbij: 3e gehalte zilveren tondeldoos met geciseleerd decor naar Paulus Potter, brutogewicht 171 gram€ 90
20661e gehalte zilveren theebus, glad schuitvormig model met randen, meester: Diederik Lodewijk Bennewitz, Amsterdam, 1801, gewicht 219 gram, 11 × 11 × 7,5 cm -sleutel ontbreekt en gebruikssporen-Not sold
20672e gehalte zilveren bonbonmand met spijlendecor en parelrand, meester: Arnold Presburg, 1934, gewicht 69 gram, 5,5 × 15,5 × 10,5 cm€ 100
2068Rechthoekig 2e gehalte zilveren sigarettenkistje met houten interieur, de deksel met gegraveerd lijnendecor en cartouche met gegraveerde naam 'Willy', 1926, brutogewicht 397 gram, 5,5 × 13,5 × 9,5 cm -gebruikssporen-€ 85
2069Gehamerd en gelobde 1e gehalte zilveren schaal, eerste kwart 20e eeuw, gewicht 395 gram, 6 × 33,5 × 21,8 cm€ 240
2070Rechthoekige 2e gehalte zilveren snuifdoos, 19e eeuw, gewicht 63 gram, 1,5 × 8 × 4,5 cm€ 50
2071Ovaal 2e gehalte zilveren doosje met gedreven decor van boer met twee koeien, omgeven door acanthusranken, meester: Hooijkaas C.V., 1929, gewicht 90 gram, 9,5 × 7,5 × 2 cm€ 60
2072Geribd 2e gehalte zilveren lepeldoosje op vier klauwpootjes, 1844, binnenzijde deksel gegraveerd: 'Uit Achting Vereert Door R. H. Dam, L. van den Berge, gewicht 248 gram, 3,5 × 14 × 8,5 cm -lijmresten aan de binnenzijde, pootjes van later datum-€ 120
20733e gehalte zilveren trekpot gedecoreerd met drakenkop, haan, mascaron en palmet-bandmotief, met houten greep, winkeliersmerk: Hessenberg, Frankfurt, 19e eeuw, brutogewicht 538 gram, 14 × 26 × 11 cmNot sold
20741e en 2e gehalte zilveren sigarettenhouder, beide met geguillocheerd decor, één gemonogrammeerd 'MM', gewicht 306 gram, grootste doos circa 13 × 8 cm€ 120
2075Lederen etui met zilveren clipsluiting met fijn gegraveerd decor, circa 14 × 7 cmNot sold
20762e gehalte zilveren tabaksdoos met gegraveerde motieven, gewicht 179 gram, 5 × 13,5 × 8,5 cm -vermaakt tot lepeldoos-€ 95
2077Rechthoekige zilveren snuifdoos met gegraveerd voluut- en bloemdecor en vermeil binnenzijde, Oostenrijk, 1845, gewicht 139 gram, 2 × 9 × 6 cmNot sold
20782e gehalte zilveren lepeldoos met gegraveerd bloemdecor, 1874, 5 × 15 × 7 cm, gewicht 138 gram€ 80
2079Rechthoekige 2e gehalte zilveren sigarendoos met gegraveerd voluut- en ananasdecor en in cartouche gegraveerd 'Sigaren', binnenzijde met gegraveerde tekst: '76e verjaringsgeschenk H. Aalfs 1857', meester: Willem de Pleijt, Schoonhoven, 1847, gewicht 156 gram, 1,5 × 14 × 8 cm -gebruikssporen-€ 85
20802e gehalte zilveren tabaksdoos, het deksel met gegraveerd oud-Hollands decor, binnenzijde met donkergroen velours bekleed, 1864, brutogewicht 155 gram, circa 2 × 13 × 8 cm€ 85
20812e gehalte zilveren luciferdooshouder met gedreven decor van De Nachtwacht, meester: Zaanlandse Zilversmeden, 1934, gewicht 106 gram, 3,5 × 11,5 × 7 cm€ 60
20822e gehalte zilveren tafelaansteker met decor van boerenbruiloft, onderop met inscriptie 'KW', meester: Zaanlandse Zilversmeden, midden 20e eeuw, brutogewicht 424 gram, 10 × 8 × 3 cm€ 30
20832e gehalte zilveren rozenkransdoosje met gedreven decor van boerengezelschap, meester: J.H.W. Visser & H.R. Bijkerk, Steenwijk, gewicht 67 gram, 6,5 × 4,5 × 1,5 cm€ 45
2084Twee 2e gehalte zilveren asbakjes, de één met gedreven decor van 'De Stier' van Paulus Potter, meester: Zilverfabriek Voorschoten, 1949, de ander met Hollands decor van gezellige drinkers, meester: Schoonhovens Zilverfabriek Hooijkaas, 1929, gewicht 122 gram, grootste 9,5 × 9,5 cm€ 55
20851e gehalte zilveren gladde schaal met gebogen rand, opgevuld met kunststof ring, meester: Hans Appenzeller, Amsterdam, 20e eeuw, gewicht zilver 913 gram, Ø 39 × 3,5 cm -kunststof ring zit los-€ 550
2086Zes dinermessen met 2e gehalte zilveren heft, rondfilet, brutogewicht 762 gram, circa 25 cm -deukjes-€ 95
2087Zes zilveren dessertvorken en drie zilveren dessertlepels, meester: François Simons, 's-Gravenhage, 1807, gewicht 277 gram, circa 17 cm€ 290
20882e gehalte zilveren broodmand op vier pootjes, en decor van ajourgezaagde en gegraveerde bloemen, meester: J. Krins, Schoonhoven, 1973, gewicht 774 gram, 14,5 × 34 × 27 cmNot sold
20891e gehalte zilveren koffiekan, gelobd model met knorrenrand, gezwart houten greep en knop, meester: W.F. Schuss, Amsterdam, 1863, gewicht 771 gram, circa 23 × 18 × 12 cm€ 450
2090Rond 1e gehalte zilveren cabaret op drie krulpootjes, het plat met bloemmotieven en monogram 'CR', de rand afgezet met parelrand, meester: Robert Hennel III, Londen, 1845, gewicht 506 gram, Ø 25,5 × 2.5 cm€ 300
20912e gehalte zilveren bonbonmandje met opengewerkt ananasdecor, meester: Zilverfabriek Voorschoten, 1939, gewicht 112 gram, circa 5,5 × 18 × 11 cm€ 75
20922e gehalte zilveren pijpkomfoor, gewicht 562 gram, 25 × 14 × 11 cm€ 270
2093Driedelig 2e gehalte zilveren en kristallen menagèrestel op gezwart houten voet, daarbij: twee stolpjes met 2e gehalte zilveren knoppen, 21 × 25 × 24 cm -chipjes en gebruikssporen-Not sold
2094Ovaal 2e gehalte zilveren dienblaadje, meester: Zilverfabriek Voorschoten, 1933, gewicht 196 gram, 23 × 17 cm€ 95
2095Paar 1e gehalte zilveren groentelepels, rondfilet, meester: Daniël van Outvorst, Amsterdam, 1895, gewicht 249 gram, 27 × 5,5 cm -één met deukje in de rand-€ 150
2096Cilindervormige 1e gehalte zilveren dekselpot gedecoreerd met gedreven banddecor, de deksel bekroond met een vogel, gewicht 196 gram, circa 13,5 × Ø 6 cm€ 100
20972e gehalte zilveren onderschotel afgezet met parelrand, meester: D.J. Aubert & Zonen, Voorburg, 20e eeuw, gewicht 248 gram, 20 × 15,5 cm€ 130
2098Paar 2e gehalte zilveren groentelepels, Haags lof, meester: Gerofabrieken, Zeist, 1922, gewicht 188 gram, 26,5 cm€ 110
20992e gehalte zilveren surtout-de-table met spiegel, de rand met palmet- en voluutdecor, en houten onderzijde, Portugal, Ø 35 cm -gebruikssporen-€ 150
21002e gehalte zilveren inktstel met geslepen glazen inktpotten, op houten voet, meester: J.M. van Kempen, Voorschoten, 1875, 11 × 16 × 15 cm€ 95
2101Bergkristallen bokaal op voet met 2e gehalte zilveren monturen, de voet met appliques in de vorm van zeewezens met rood glazen oogjes, draagt enkel een modern herkeur, hoogte 15,5 cm -defecten, veel steentjes missend-Not sold
2102Rechthoekige 3e gehalte zilveren koektrommel op vier vogelvormige pootjes, de rand met bladmotieven, Polen, 20e eeuw, gewicht 411 gram, circa 8 × 12,5 × 9,5 cm -deukjes in de rand-Not sold
2103Gezwart houten sieradendoosje met zilveren art nouveau applique van dame, zwaluwen en bloesem, 5,5 × 16,5 × 9,5 cmNot sold
21042e gehalte zilveren bestekdelen, hartfilet, bestaande uit: elf dinercouverts, één extra lepel, 21 dessertcouverts, en negen extra lepels, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, en W.F. Schuss, Amsterdam, eind 19e eeuw, gewicht 3989 gram, groot 21 cm, klein 18 cm€ 2200
2105Zes 2e gehalte zilveren dinervorken, Hollands glad, 1834, gewicht 294 gram, 20 cm€ 150
2106Vier 3e gehalte zilveren dinerlepels en één vork, Duitsland, 20e eeuw, gewicht 340 gram, circa 21,5 cm€ 140
2107Zes dinermessen met 2e gehalte zilveren geribde heften, meester: A. Bonebakker & Zoon, Amsterdam, 1884-1891, de stalen lemmeten gemerkt Goutelerie Royale, T.F. Bastet, Amsterdam, brutogewicht 645 gram, 26 cm -roestvlekjes-€ 130
2108Diverse 2e gehalte zilveren bestekdelen, Haags lof: vier dinervorken en vijftien dessertlepels, gewicht 832 gram, 20 en 18,5 cm€ 550
2109Drie 2e gehalte zilveren lepels waarvan twee met ajourgezaagde bak, de grootste meester: Adrianus Andries Graves Kooiman, Schoonhoven, 1908, gewicht 134, grootste lepel 21,5 × 6 cm€ 95
2110Zes 1e gehalte zilveren dinercouverts, filetrand, meester: Johannes Schiotling, Amsterdam, 1785, gewicht 896 gram, 21,5 en 20 cm -tanden verbogen-€ 1000
2111Twaalf dinermessen met 2e gehalte zilveren heft, Haags lof, meester: Koninklijke Van Kempen & Begeer, Zeist, 1964, brutogewicht circa 1229 gram, 24,5 cm -gebruikssporen-€ 550
2112Diverse 1e en 2e gehalte zilveren bestekdelen, Hollands glad, bestaande uit; elf dessertlepels, één dessertvork en vijf dinervorken, gewicht 756 gram, 20 en 18 cm€ 350
2113Divers 2e gehalte zilveren diengerei: groentedienlepel, vleesvork, rijstschep en lepel, gewicht 305 gram, groentedienlepel 27 cm€ 160
2114Negenpersoons 2e gehalte zilveren viscouvert en visdiencouvert, puntfilet, met gegraveerde rand, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, circa 1920, gewicht 1087 gram, mes circa 21 cm, vork circa 17 cm€ 600
2115Zes 1e gehalte zilveren dessertvorken, Hollands glad, verso gemonogrammeerd, meester: Jan van den Broek, Amsterdam, 1834, gewicht 427 gram -tanden sleets-€ 260
2116Vier 2e gehalte zilveren dienlepels, Haags lof: aardappellepel, groentelepel, rijstlepel en sauslepel, meester: Zilverfabriek Voorschoten, gewicht 381 gram, groentelepel 25 cm€ 180
2117Twaalf dessertmessen met 2e gehalte zilveren heften, Haags lof, zes meester: wed. H. Looren de Jong, Schoonhoven, 1965, en zes meester: Koninklijke Van Kempen & Begeer, Zeist, 1964, brutogewicht, 865 gram, circa 20,6 cm -gebruikssporen-€ 550
2118Twaalf 1e gehalte zilveren dinercouverts, waarvan twaalf lepels en tien vorken meester: Martinus van Stapele, 's-Gravenhage, 1772, en twee vorken meester: Johannes van der Toorn II, 's-Gravenhage, 1774, gewicht 1500 gram, lepel 21,5 cm€ 1000
2119Vier 2e gehalte zilveren dinercouverts, spatelmodel met enkel lof, en twee extra lepels, meester: Roelof Helweg, Amsterdam, 1776-1811, diverse jaren, gewicht 549 gram, 20 cm -slijtage, twee couverts met inscriptie op de achterzijde-€ 300
2120Negen 2e gehalte zilveren dinerlepels, Haags lof, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1901, gewicht 608 gram, circa 20,5 cm€ 350
2121Zes 2e gehalte zilveren dinercouverts en dessertcouverts, diverse meesters en jaren, gewicht 1172 gram, dinerlepel 21 cm€ 600
2122Diverse BWZG (750/000) bestekdelen, hartfilet, bestaande uit: twaalf dinervorken, drie dinerlepels, zeven dessertvorken, één dessertlepel, en vijf dessertmessen, gekeurd met belastingteken, gewicht zonder de messen 1233 gram -veelal verso gemonogrammeerd 'LS'-€ 550
2123Negenpersoons 1e gehalte zilveren (999/000) bestek, Haags lof, meester: M.J. Gerritsen, Zeist, 1982, bestaande uit: dinercouverts met messen en dessertcouverts met messen, gewicht zonder messen 2370 gram -messen met lichte gebruikssporen-€ 1900
21241e gehalte zilveren (999/000) visdienschep, de opengewerkte bak met visdecor, Haags lof, meester: M.J. Gerritsen, Zeist, 1982, lengte 28 cm, gewicht 128 gram€ 150
2125Vier 1e gehalte zilveren (999/000) viscouverts, Haags lof, meester: M.J. Gerritsen, Zeist, 1981 en 1982, lengte 21,5 cm, gewicht 515 gram€ 350
2126Slacouvert met 1e gehalte zilveren (999/000) heften, Haags lof, meester: M.J. Gerritsen, Zeist, 1982, lengte 21 cm, brutogewicht 230 gram -lichte gebruikssporen-€ 100
2127Negen 1e gehalte zilveren (999/000) toespijslepels en negen taartvorkjes, Haags lof, meester: M.J. Gerritsen, Zeist, 1982, gewicht 522 gram, lengte 14,5 cm€ 475
21281e gehalte zilveren (999/000) diengerei, Haags lof, meester: M.J. Gerritsen, Zeist, 1982 en eenmaal 1980, bestaande uit: soepdienlepel, drie groentelepels, aardappellepel, rijstlepel, twee sauslepels, vleesvork, aansnijcouvert, botermesje, roomlepel en paar zuurvorkjes, gewicht zonder aansnijvouvert 1070 gram€ 750
2129Achttien dinermessen en twaalf dessertmessen met BWZG heften, rondfilet, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, gekeurd voor buitenlandse werken 1893-1906, brutogewicht circa 2511 gram, 25 cm en 20,5 cm -defecten-€ 500
21302e gehalte zilveren menagèrestandaard met gegraveerd bloemdecor, centraal een houder met ananasdecor en op de voet drie schelpvormige specerijenschaaltjes, meester: Jan Grebe Jr. & Leendert Glazener, Rotterdam, 1847, onderzijde gegraveerd: 'Van Magdalena Anna Jacoba Nolet den 29 October 1847', gewicht 271 gram, circa 14 × 15 × 15 cm€ 210
2131Kristallen theebus met ruitslijpsel en 1e gehalte zilveren geprofileerd montuur, meester: Diederik Lodewijk Bennewitz, Amsterdam, 1818, circa 11 × 8,5 × 8,5 cm -schilfers-Not sold
21322e gehalte zilveren vaasvormige strooier en mosterdpot, met gegraveerde dekselrand en voet, opengewerkte buik met blauw binnenglas, meester: D.H. Weissich, Middelburg, 1820 en 1821, hoogte 15 cm -enkele restauraties en gebruikssporen, binnenbakje van de strooier is van later datum-Not sold
21333e gehalte zilveren kandelaartje met dover, gekeurd met belastingkeur voor oude werken 1814-1893, brutogewicht 89 gram, circa 7 × 9 × 6 cm€ 95
2134Paar 1e gehalte zilveren eierwarmers met scharnierende deksels en vermeil binnenzijde, gewicht 155 gram, hoogte 11 en 12 cm€ 170
2135Ovale blauw glazen jardinière, het 2e gehalte zilveren montuur met zwaanvormige grepen, guirlandes en portretmedaillons, Louis Seize-stijl, 20e eeuw, gewicht zilver 463 gram, 12 × 31 × 17 cm -enkele guirlandes (deels) los-€ 260
2136Paar 2e gehalte zilveren bonbonmandjes met ajourgezaagd ananasdecor, gewicht 175 gram, 4 × 15,5 × 8,5 cm€ 120
21372e gehalte zilveren mosterdpotje en paar zoutschaaltjes met blauw glazen binnenbakjes en 2e gehalte zilveren lepeltjes, hoogte 9,5 cm -binnenbakjes van de zoutschaaltjes passen niet goed, enkele defecten-€ 95
2138Paar zilveren zoutschaaltjes met rocaille decor en glazen binnenbakjes, één meester: Willem Schiff, Nijmegen, 1766, de ander later bijgemaakt in 1868, 5 × Ø 6 cm€ 350
21392e gehalte zilveren strooier, mosterdpot en twee zoutschaaltjes, alle met blauw glazen binnenbakje, gedecoreerd met bladdecor, guirlandes en mascarons, meester: Zilversmederij Hollandia, Zutphen, 12 × 11 × 7 cm€ 200
21402e gehalte zilveren bonbonmand met ajourgezaagd decor, strikjes, en een parelrand, meester: J.Ph. de Vries, Hoorn, gewicht 124 gram, 7 × 19,5 × 12,5 -één strikje verbogen-€ 90
2141Vijf 3e gehalte zilveren dinerlepels, spatelmodel op voorzijde gemonogrammeerd 'B.H.', Duitsland, begin 20e eeuw, gewicht 247 gram, 22 cm€ 120
2142Vier 2e gehalte zilveren dinercouverts, en extra lepel, alle puntfilet, 590 gram, 21 cm€ 260
2143Samengesteld vijfdelig 2e gehalte zilveren theeservies, bestaande uit: theepotje, komfoor op natuurstenen basement, roomkannetje, suikerpot met hengsel en klein 1e gehalte zilveren melkkannetje met houten greep, gewicht zonder komfoor 700 gram -theepot met deuken-€ 375
2144Zes 2e gehalte zilveren dessertcouverts, en drie extra lepels, Haags lof, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, circa 1900, gewicht 742 gram, circa 18 cm€ 650
2145Negen 2e gehalte zilveren dessertcouverts, Haags lof, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, circa 1900, gewicht 813 gram, circa 18 cm -één vork verso gegraveerd: 'Marianne', enkele tanden verbogen-€ 425
2146Gedraaid glazen inktpot met 2e gehalte zilveren dop op gezwart houten en 2e gehalte zilveren onderschotel, de schotel met parelrand en gegraveerde tekst: 'Aan den Heer A. Mondt Hz 1903 Het St. Hubert's Gilde 1878', circa 13 × Ø 16,5 cm€ 55
2147Glazen sigarenhouder met zilveren montuur, en 2e gehalte zilveren schaaltje met opengewerkt ananasmotief, gewicht schaaltje 83 gram, Ø 14 cm -glas gechipt-€ 50
21482e gehalte zilveren inktstel, bestaande uit: standaard met bloemgravering en twee geslepen glazen inktpotten met zilveren deksels, 1860, daarbij: twee losse glazen inktpotten, één met originele 2e gehalte zilveren dop, de ander met 2e gehalte zilveren flessenstop met fazant, inktstel 12 × 14,5 × 9,5 cm -gebruikssporen-€ 80
2149Drie kristallen parfumflacons met 2e gehalte zilveren montuur en dop, grootste circa 14 × Ø 7 cm€ 45
2150Diverse 1e gehalte zilveren kantoorbenodigdheden, waaronder brievenweegschaaltje, daarbij: 2e gehalte zilveren potloodhouder, brutogewicht zonder glas en blocnote 836 gram -enkele glazen onderdelen met defecten, de blocnotehouder met onedele beugels-€ 350
2151Paar 2e gehalte zilveren fazanten, Spanje, 20e eeuw, gewicht 252 gram, circa 13.5 × 34 × 5 cm€ 300
2152BWZG (750/000) taartschep met gegraveerd decor van een musicerende vrouw, gemerkt 12 lötig, 19e eeuw, gewicht 61 gram, 29 × 6,5 cm€ 30
2153BWZG soezenmand, gelobd model met druivenrankdecor en met gevlochten hengsel, op ovale standring, 19e eeuw, gewicht 451 gram, circa 18 × 29 × 22 cm -gaatje in hengsel-Not sold
2154Zestiendelige 2e gehalte zilveren toiletset, meester: Dickhoff & Salm, Amsterdam, in originele koffer -gebruikssporen en gemonogrammeerd, één flacon en een kam ontbreken-, afmetingen koffer 40,5 × 35 cm€ 325
21552e gehalte zilveren mand met strikken, guirlandes en portretmedaillons, voorzien van pseudokeuren, meester: Pier van der Woude, Sneek, 1910, gewicht 980 gram, 13 × 34 × 22 cm€ 900
2156Set van zes zilveren kandelaars, Louis Quinze-stijl, drie paren: één paar 1e gehalte zilver, en twee paar 2e gehalte zilver, Duitsland, brutogewicht 3205 gram, 21 × Ø 11,5 cm€ 2200
2157Zesdelig 1e gehalte zilveren theeservies, bestaande uit: koffiekan, theekan, suikerpot, roomkan, lepelvaasje en bonbonschaaltje, Mexico, 20e eeuw, gewicht 2924 gram, theepot 20 × 20 × 15 cm -deksels gedeukt-€ 1600
2158Zilveren tabaksdoos, octagonaal model met gegraveerde scènes: op het deksel de bruiloft te Kana, en op de onderzijde Jezus en de tien maagden (Mattheüs 25), de zijkanten met gegraveerd rocailledecor, meester: Leendert Beekhuys, Amsterdam, 1752, gewicht 202 gram, 3,5 × 13,5 × 6 cmNot sold
2159Groot 1e gehalte zilveren roomstel met gebombeerde buiken en bladrand, op dienblad, Mexico, dienblad 49 × 19 cm, gewicht circa 1530 gram€ 850
2160Paar 1e gehalte zilveren kandelaars met gecanneleerde balustervormige stam en geaccoleerde en geprofileerde voet, meester: Johannes Logerath I, 's-Gravenhage, 1739, gewicht 886 gram, 21 × 11,5 cm€ 5500
21612e gehalte zilveren surtout-de-table met centraal een ovale facetgeslepen spiegel, de rand met scrolls en schelpmotieven, 57 × 40 cm€ 500
21621e gehalte zilveren bouilloire, het komfoor met ajourgezaagd spijlendecor, het geheel gedecoreerd met parelranden, meester: Jan Buysen, Amsterdam, 1805, winkeliersmerk: Diemont, afmeting circa 40 × 28 × 16 cm, daarbij: bijpassende melkkan en theebus, beide meester: Pierre Hyacinthe la Ruelle, Amsterdam, 1807, herkomst: Juwelier Antiquair Premsela & Hamburger, AmsterdamNot sold
2163Vier zilveren Louis Quinze kandelaars, met rocaille- en volutendecor in de stam, de gecontourneerde voet met drie geappliceerde pootjes in de vorm van rocailles om een glad medaillon, meester: Hendrik Fortman, Leiden, 1755-1766, met bladvormige bobèches van later datum, gewicht 1807 gram, hoogte 20 cm€ 16000
21642e gehalte zilveren visschep, rondfilet, met gegraveerde vis en ajourgezaagd bandmotief, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1889, gewicht 150 gram, 34 × 9 cm€ 110
21651e gehalte zilveren tabakspot, rijkelijk gedecoreerd met geciseleerde bloemen, de knop gevormd door bladeren en bloemknop, meester: Isaac Hardenberg, Amsterdam, 1768, gewicht 662 gram, circa 11 × 11 × 11 cm€ 3500
2166Paar 1e gehalte zilveren vaasvormige strooibussen, bekroond met vlamvormig ornament op het deksel, staande op vierkante voet, meester: Diederik Lodewijk Bennewitz, Amsterdam, 1806, gewicht 677 gram, hoogte 23 cm -enkele lichte gebruikssporen-€ 1800
2167Rechthoekige en ronde 1e gehalte zilveren koektrommel op onderschotel, met gegraveerd voluut- en bloemdecor en geprofileerde randen, meester: Lodewijk van Grasstek, Amsterdam, 1860-1861, gewicht 1393 gram, circa 10 × 30 × 23 cm€ 1100
21683e gehalte zilveren ronde opengewerkte fruitschaal op vier klauwpootjes, gewicht 635 gram, Ø 32,5 cm€ 260
2169Driedelig 1e gehalte zilveren theeserviesje, bestaande uit: theepot met houten greep en knop, suikerpot en roomkan, diverse meesters, Engeland, brutogewicht 364 gram, hoogte theepot 12 cm€ 500
2170Rechthoekige 1e gehalte zilveren fotolijst met houten achterkant en steun, Sheffield, Engeland, 2005 -deukjes-, 29 × 14 cm€ 70
2171Driedelig 2e gehalte zilveren roomstel, bestaande uit: suikerpot, roomkan en lepelvaasje, met strak houten greep, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1911, brutogewicht 366 gram, 10 × 18 × 9 cm€ 180
2172Paar zilveren dinerlepels, Hollands glad, meester: Anselmus Kuijpers, Eindhoven, circa 1800, beide verso gemonogrammeerd, en een kleine vork, Groningen, verso gemonogrammeerd 'HB - AP', gewicht 166 gram, circa 21 en 19 cm€ 150
21732e gehalte zilveren jasseron schakelcollier met twee 2e gehalte zilveren breidoppen in de vorm van een slof, gewicht 15,8 gram, circa 40 cm€ 30
21742e gehalte zilveren jasseron schakelcollier met twee 2e gehalte zilveren breidoppen, gewicht 11,8 gram, circa 40 cm€ 25
21752e gehalte zilveren maliënbeursje met pampels en jasseron schakelband, meester: Barend Jan Netelenbos, Amsterdam, 19e eeuw, gewicht 122 gram, circa 13 × 11 cm€ 60
2176Zilveren miniatuur: chatelaine met schaar en naaldenkoker, meester: Daniël van Strant, Amsterdam, 1745, lengte 16,5 cm€ 950
2177Ovaal 1e gehalte zilveren dienblaadje met filetranden staande op vier pootjes, meester: Bonebakker & Zoon, Amsterdam, 1914, gewicht 585 gram, 30,5 × 21,5 cm, in originele cassette€ 290
2178Verzameling van twaalf zilveren vingerhoedjes, diverse gehaltes en modellen, gewicht 51 gram€ 60
21792e gehalte zilveren jasseron schakelcollier met twee 2e gehalte zilveren breidoppen met pampeltje, gewicht 24,8 gram, circa 70 cmNot sold
2180Twee 1e gehalte zilveren kleine vorken, meester: Rutgerus Memelingh, 's-Gravenhage, 1780, gewicht 80 gram, 16,5 cm -tanden sleets-€ 80
2181Kristallen schaaltje op zilveren voet, komkommercouvert met zilveren heften -defect-, twee zilveren zuurvorkjes met agaten heft, en zilveren geboortebeker -zonder opschrift, deukje-, alle 2e gehalte, brutogewicht 549 gram, hoogte beker 8,5 cm€ 40
2182Drie zilveren beugeltasjes en een maliëntasje, diverse gehaltes, brutogewicht 493 gram€ 150
2183Ovaal 2e gehalte zilveren dienblaadje met opstaande eierlijst, afgezet met parelrand, het plat met inscriptie 'Oranje - Prijs 1925 ''NITRO''', meester: Zilverfabriek Voorschoten, 1925, gewicht 349 gram, 1,8 × 28 × 19 cm€ 180
2184Paar vierkant glazen inktpotten met 1e gehalte zilveren montuur en dop, 1e gehalte zilveren inktpot met klepdeksel, en rond glazen inktpot met 2e gehalte zilveren deksel met geguillocheerd decor, ronde inktpot met klepdeksel circa 3 × Ø 9 cm€ 80
21852e gehalte zilveren breischede met clip, en 2e gehalte zilveren schaar met opengewerkt voluutdecor, gewicht 79 gram, breidop en schaar beide circa 15 cm€ 70
2186Zes 1e gehalte zilveren kaasmesjes met gekante heften, Sheffield, 1977, gewicht 147 gram, 17,5 cm, in cassette€ 80
2187Aardewerk en 1e gehalte zilveren inktstel (950/1000), naar Delfts voorbeeld, 8,5 × 19,5 × 13 cm en vierkant inktpotje met 1e gehalte zilveren montuur en dop, Birmingham, 20e eeuw -glazuur aardewerk beschadigd en knopje mist-€ 60
2188Twaalfdelig 3e gehalte zilveren bestek, enkel lof, bestaande uit: dinercouverts, kleine lepels, toespijscouverts, theelepels, en een visdienmes en taartschep, Zwitserland, 19e eeuw, gewicht zonder dienmes en schep 2592 gram, in cassettes€ 1000
2189Divers zilveren diengerei, veelal 2e gehalte, waaronder petit-fourschepje, roomlepel en suikerschepjes, gewicht 328 gram€ 170
21902e gehalte zilveren fijn gegraveerde naaldenkoker, twee paar 2e gehalte zilveren breidoppen, één paar aan ketting, en zeven zilveren vingerhoedjes, diverse gehaltes, totaal gewicht 75 gram, naaldenkoker 11 cm€ 65
2191Twee kristallen parfumflacons met 2e gehalte zilveren montuur en dop, één kleine flacon met onedel geëmailleerde dop, 2e gehalte zilveren vulpotloodje en twee zilveren hoedenpinnen met Zeeuwse knoopNot sold
2192Diverse 2e en 3e gehalte zilveren naaiaccessoires waaronder naaldenkoker, en breidop vermaakt tot speld, gewicht 46 gram -gebruikssporen-€ 45
2193Kristallen onderschotel op 3e gehalte zilveren houder met twee greepjes en 2e gehalte zilveren schoteltje met gecontourneerde rand, gewicht zilver 82 gram, schotel, Ø 11,3 cm€ 60
2194Paar 2e gehalte zilveren zuurvorkjes, 2e gehalte zilveren kinderschuifje, roomlepel en ivorine zuurcouvert met 2e gehalte zilveren heft, gewicht zilver 94 gram€ 65
2195Divers klein zilverwerk, veelal 2e gehalte, bestaande uit: servetring, vingerdoekring, beide gemonogrammeerd 'CR', vaasje, miniatuur golfer en drie schepvormige lepels gegraveerd '1920 - 1970', de steel met bedrijfslogo, brutogewicht 163 gram, vaasje Ø 5,3 × 12 cm€ 55
21962e gehalte zilveren flessenstop gedecoreerd met molen met beweegbare wieken, 2e gehalte zilveren schepje met oud-Hollands decor van een boerin, en flessenbak met 2e gehalte zilveren rand, flessenbak Ø 11 cmNot sold
2197Divers klein 2e gehalte zilverwerk: taartvorkjes, theelepeltje, flessenstop, en sigarettendoosje, gewicht 192 gram€ 100
2198Divers klein zilver, diverse gehaltes, bestaande uit miniatuur, naaldenkoker, potloodhouder, collier met carneoolhanger, broche met Zeeuwse knoopjes, en uitgezaagde Nederlandse rijksdaalder, brutogewicht 44 gram en daarbij: BWGG gladde gegraveerde ring, 0,6 gram€ 40
2199Driedelig 2e gehalte zilveren theeservies, met geprofileerde randen en grepen, theepot met gezwart houten greep en knop, meester: C.L.J. Begeer, Utrecht, 1928, brutogewicht 779 gram, theepot, 16 × 22 × 11 cm -knopjes defect-€ 425
22002e gehalte zilveren broodmand met spijlendecor, afgezet met parelrand, meester: C.F. Wewer, Schoonhoven, 1929, gewicht 410 gram, 10 × 30 × 19 cm€ 250
2201Zilveren brijlepel met gegraveerd familiewapen van vermoedelijk de families Baart de la Faille-van Wageningen, meester: Cornelis Hilberts, Amsterdam, 1713/1714, gewicht 148 gram, lengte circa 30 cm€ 500
2202Drie fruitmesjes met 2e gehalte zilveren heft, hartfilet, brutogewicht 167 gram, 19 cm€ 30
2203Gehamerde 2e gehalte zilveren melkkan met rieten greep, Duitsland circa 1930, gewicht 94 gram, 8 × 10,5 × 7,8 cm€ 55
2204Paar BWZG tafelkandelaars, gemerkt sterling, Thailand, brutogewicht 436 gram, 8,5 × Ø 7,5 cm€ 90
22051e gehalte zilveren portretlijst in originele doos, meester: Links London, Engeland, 2007, 20,5 × 15,5 cm€ 90
2206Zes 2e gehalte zilveren fruitmesjes, rondfilet, 1928, gewicht 192 gram, 17 cm€ 110
22071e gehalte zilveren kinderbeker met filetrand, meester: Esmann Juweliers, Utrecht, 2009 -zonder inscriptie-, gewicht 79,5, hoogte 7,5 cm€ 140
22082e gehalte zilveren kinderbeker met filetrand, meester: Koninklijke Van Kempen & Begeer, Zeist, 1985 -zonder inscriptie-, gewicht 93 gram, hoogte 7,5 cm€ 110
2209Drie kristallen glaasjes op 2e gehalte zilveren voet met parelrand, twee borrelglaasjes met goud gegraveerd vogeldecor, en twee kristallen zoutschaaltjes met 1e gehalte zilveren rand, grootste glas 11,5 × Ø 6 cm€ 30
22101e gehalte zilveren portretlijst in originele doos, meester: Links London, Sheffield, Engeland, 20,5 × 15,5 cm€ 50
22112e gehalte zilveren tamboereernaald, zilveren pijpenwroeter in de vorm van een bokkenpootje, BWZG vulpotloodje en breipenschede met vermoedelijk gevlochten baleinen en zilveren montuur, circa 1800 -klein defect-, brutogewicht 49 gram€ 95
2212Bestekje met zilveren gegraveerde heften, vermoedelijk Hoorn, 18e eeuw, daarbij: 2e gehalte zilveren (875/000) tuitzeefje met vermeil binnenzijde, Rusland, brutogewicht 67 gram, bestek circa 15 cm€ 170
2213Driedelig 3e gehalte zilveren roomstel, bestaande uit ovaal dienblaadje, roomkan en suikerschaal, met cirkelvormige zwarte kunststof grepen, meester: Gebroeders T. & J. Huisman, Schoonhoven, 1934, brutogewicht 264 gram, dienblad 21,5 × 14,5 cmNot sold
2214Drie 1e gehalte zilveren bekers, één met gekante greep, de kleinste met vermeil binnenzijde, gewicht 230 gram, hoogste model Ø 7 × 8 cm€ 130
2215Vijfdelig 2e gehalte zilveren dienbestek, parelrand, paar groentelepels, paar sauslepels en een zuurvorkje, gewicht 380 gram, groentelepel 26 cm€ 170
2216Gelobde 2e gehalte zilveren schaal op voet, de onderzijde met gravering: 'M.S. Ary Scheffer 5-8-1938', ter ere van de tewaterlating van het vrachtschip de Ary Scheffer, gebouwd door N.V. Industriële Maatschappij 'De Noord', Alblasserdam, meester: Carl M. Cohr, Denemarken, gewicht 363 gram, 7,5 × Ø 25,5 cm€ 200
2217Zes 2e gehalte zilveren dinercouverts, Haags lof, verso gemonogrammeerd: 'T.A.', meester: Zilverfabriek Voorschoten, circa 1930, gewicht 824 gram, 20,5 cm€ 375
2218Zes 3e gehalte zilveren mesjes, de heften met alliantiewapen gegraveerd afgezet met koordrand, Oostenrijk-Hongarije, circa 1900, gewicht 355 gram, 20,5 cm€ 90
22192e gehalte zilveren strooilepel, parelrand, meester: Adrianus Kuijlenburg, Schoonhoven, 1901, gewicht 45 gram, lengte 19 cmNot sold
22202e gehalte zilveren soepdienlepel, parelrand, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1889, gewicht 169 gram, 29 × Ø 9 cm€ 80
2221Aansnijcouvert met zilveren pistoolheften met gegraveerd voluutdecor, gekeurd met belastingteken voor ongewaarborgde voorwerpen, 1859-1893, mes 36 cm, brutogewicht 339 gram€ 80
2222Twee 2e gehalte zilveren confiturelepels, één met ajourgezaagde steel, 1920, de ander gedecoreerd met begonia, gewicht 43 gram, grootste lepel 17,5 cm€ 25
2223Ovaal 2e gehalte zilveren dienblad met geprofileerde en geaccoleerde rand, Duitsland, 20e eeuw, gewicht 465 gram, circa 32,5 × 25 cm€ 240
2224Aansnijcouvert met 2e gehalte zilveren heften, hartfilet, 32 cm -lemmet mes geoxideerd-€ 60
2225Geslepen kristallen menagèreset, bestaande uit: een mosterdpot en twee zoutschaaltjes, alle met 2e gehalte zilveren montuur en lepeltje, in cassette, mosterdpotje 7 × Ø 5 cmNot sold
2226Rechthoekig 2e gehalte zilveren cabaret op vier bolpoten, afgezet met parelrand, het plat gegraveerd: 'Hoogheemraden, Hoofdingelanden en Plaatsvervangers van het Hoogheemraadschap Putten - Aan den Heer J.D. Preijt bij zijn 40 Jarige Ambtsvervulling als Dijkgraaf of Secretaris 1835-1875', meester: Lambertus Spiegeler, Amsterdam, 1861, gewicht 682 gram, 33 × 25,5 cm€ 350
2227Tien 2e gehalte zilveren dessertcouverts, en twee extra vorken, Haags lof, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, circa 1920, verso gemonogrammeerd 'C.A.T.', gewicht 1092 gram, 18 cm -in cassette met defect-€ 550
2228Rechthoekige 1e gehalte zilveren koektrommel met parelranden, meester: Jan Buijsen, Amsterdam, 1805, gewicht 545 gram, 8 × 15 × 10,5 cm -deukjes in deksel-€ 950
2229Divers zilverwerk, diverse gehaltes, waaronder: 2e gehalte zilveren dessertcouvert, Haags lof, en 2e gehalte zilveren taartschepje, meester: J.F.J. van den Broek, Amsterdam, 1899, gewicht zilver 175 gram, taartschep circa 20 cm€ 85
22302e gehalte zilveren dinercouvert, rondfilet, twee 2e gehalte zilveren servetringen en twee vingerdoekringen, en handspiegeltje in 3e gehalte zilveren montuur, gewicht zilver 255 gram -veel gegraveerd-€ 130
2231Divers klein zilverwerk, diverse gehaltes, waaronder: luciferdooshouder, parfumflacon met glazen binnenstop en twee kaasduimpjes, gewicht zilver minimaal 185 gram€ 110
2232Divers klein zilver, diverse gehaltes, waaronder: edele en onedele servetbanden, kaasschaaf en aansnijcouvert, gewicht zilver 370 gram, aansnijcouvert 29 cm€ 180
2233Divers zilverwerk diverse gehaltes, waaronder ovale fotolijst met houten standaard en achterzijde, handspiegel en gevlochten granaten collier€ 80
2234Divers zilverwerk, diverse gehaltes, waaronder: gerestaureerde 2e gehalte zilveren sauslepel, hartfilet, gewicht zilver 635 gram€ 280
2235Diverse 2e gehalte zilveren bestekdelen, waaronder: aardappellepel en vijf dinervorken, Hollands glad gewicht 722 gram, aardappellepel 6 × 19,5 cm€ 375
2236Divers zilverwerk, diverse gehaltes, waaronder BWZG Djokja, gewicht zonder aansteker 453 gram€ 190
2237Diverse zilveren lepeltjes, vorken en diengerei, voornamelijk 2e gehalte, gewicht 411 gram€ 250
2238Divers zilverwerk, veelal 2e gehalte, waaronder bonbonmandje met spijlendecor en parelrand, twee flessenstoppen en anjervaasje, gewicht zilver 224 gram, bonbonmandje 5 × 16 × 11,5 cm€ 130
2239Diverse zilveren gebruiksvoorwerpen, waaronder twee beursjes en een zakmesje, diverse gehaltes, brutogewicht 392 gram€ 110
2240Divers zilverwerk, diverse gehaltes, waaronder: gegraveerde lepel 1837, vier asbakjes, flessenstoppen en pepermuntdoosje -gedeukt-, gewicht zilver minimaal 360 gram€ 140
2241Zilveren kinderbeker, diverse lepeltjes, opengewerkt schaaltje, paar servetbanden en een armband, diverse gehaltes, waaronder BWZG, gewicht 416 gram€ 140
2242Paar BWZG Djokja kandelaartjes met bloemvormige kaarsenhouders en bloem- en bladvormen op de voet, brutogewicht 393 gram, 13,5 × 21 cm -gebruikssporen-€ 110
2243Djokja BWZG vaas met floraal decor en schildpad vouwbeen met Djokja BWZG applique -chipje-, gewicht vaas 228 gram, 13 × Ø 14 cm€ 50
22441e gehalte zilveren strooier en dekselpotje op drie klauwpootjes, beide Londen, 1886 en 1888, gewicht 231 gram, strooier circa 10,5 × Ø 8 cm -deksel van potje zit vast en knopje ontbreekt-€ 130
2245BWZG miniatuur: Chinees zilveren drakenboot met twaalf roeiers op gesneden houten basement, brutogewicht 85 gram€ 130
2246Twaalf BWZG Djokja theelepels en taartvorkjes met bloem- en bladdecor, gewicht 286 gram, 11,8 cm,€ 100
2247Divers BWZG Djokja, bestaande uit ovaal schaaltje, gemerkt 800, en zes servetringen, gewicht 316 gram, schaaltje circa 3 × 18 × 12,5 cm€ 140
2248Paar BWZG klamboehaken, gewicht 47 gram, circa 11 × 13 cm€ 70
22491e gehalte zilveren beker met geciseleerd decor van runderen, gewicht 147 gram, circa 7 × 11 × 8 cmNot sold
2250Tien 2e gehalte zilveren theelepels met getorste stelen en zes divers BWZG Djokja theelepels bekroond met wajangpop, gewicht 123 gram, in cassette voor twaalf€ 50
2251Zes BWZG Djokja longdrinklepels en theelepels, suikerschepje, en achttien BWZG Djokja cocktailprikkers in vaasje, gewicht 265 gram, longdrinklepels 17 cm€ 75
2252Vier 2e gehalte zilveren briefopeners, gedecoreerd met bloem, boer & boerin, kaasdragers en zeilschip, gewicht 87 gram, grootste 18 cm€ 55
2253Zilveren tabaksdoos, het deksel ingelegd met gestoken ivoren scène van beweegbaar liefdespaar, omgeven door Chinees decor, ook de bodem ingelegd met ivoor, zilver meester: Jan van Giffen, Groningen, 1774-1775, brutogewicht 186 gram, 14 × 5,3 × 3,6 cm -kopie CITES EU-certificaat bijgevoegd, geen uitvoer buiten de EU-€ 9500
22541e gehalte zilveren briefopener, de greep gedecoreerd met aap, gewicht 31 gram, 17 cm€ 100
22552e gehalte zilveren lauwerkrans op rood fluwelen wandplaat, centraal een lege ruimte voor medaillon of portret, daarboven een kleine plaquette met gegraveerd decor: bakker, Nederland, 1934, 37 × 30 cm€ 40
2256Oosters en BWZG Djokja zilverwerk, bestaande uit: inktpot, servetstandaard, taartschep, confiturelepel en hoornen slacouvert met Djokja applique, gewicht zilver 303 gram€ 120
2257Set van zes BWZG Djokja theelepels met geciseleerd wajangdecor, en BWZG Djokja mokkalepels met wajangdecor, gewicht 109 gram,11,5 en 9 cm€ 35
2258Zes 3e gehalte zilveren theelepels met vergulde bak, Duitsland, 20e eeuw, gewicht 62 gram, 11,5 cm, in kartonnen doosje€ 35
2259Divers BWZG Djokja alle met vergelijkbaar bloem- en bladdecor in reliëf, waaronder: zes vingerkommen, drie schaaltjes in verschillende vorm, zes schaaltjes, lepelvaasje met inhoud, brutogewicht 2533 gram€ 1000
2260Grote 1e en 2e gehalte zilveren zeslichts kandelaber met gegraveerd bloemdecor en balustervormige stam, geen meesterteken gevonden, essayeur: Jan Berend Schöne Jr., 1852, brutogewicht 4580 gram, hoogte 74 cm€ 2500
2261Achtpersoons 1e gehalte zilveren bestekgedeelte, de heften met blad- en bloemdecor in reliëf, bestaande uit: acht kleine couverts met mes, acht grotere couverts met mes, acht taartvorkjes en zeven theelepels, paar vleesvorkjes, paar botermesjes, paar groentelepels, sauslepel en een dienvork, gewicht zonder messen 1943 gram, herkomst: Spritzer & Fuhrmann, Curaçao€ 1300
2262Groot 1e gehalte zilveren dienblad met gebombeerde rand met bladdecor, staande op vier pootjes, Mexico, gewicht circa 3520 gram, 80 × 50 cm -twee krassen-€ 1800
2263Gebombeerde 1e gehalte zilveren bouilloire met bladrand, staande op komfoor, Mexico, gewicht circa 2722 gram, 44 cm hoog€ 1500
2264Grote 1e gehalte zilveren thee- en koffiepot met gebombeerde buik en bladrand, Mexico, gewicht circa 2400 gram, koffiepot 28 cm hoog -koffiepot met deuk-€ 1400
2265Zes 2e gehalte zilveren dinerlepels, diverse uitvoeringen en meesters, gewicht 373 gram, circa 21 cm€ 140
2266BWZG broodmand met spijlendecor en geprofileerde randen, gewicht 601 gram, 14 × 27,5 × 22 cm -één spijlenlus ontbreekt-Not sold
22671e gehalte zilveren drie-armige kandelaar met geribde balustervormige stam, meester: Gerritsen & Van Kempen, Zeist, 1938, brutogewicht 677 gram, 30 × 20 × 20 cm -gebruikssporen-€ 425
22682e gehalte zilveren lepelvaasje met zes 2e gehalte zilveren theelepels en een roomlepeltje met opengewerkt klaverdecor, 1942, gewicht 148 gram, lepel circa 10,3 cm -vaasje met deuk-€ 60
22692e gehalte zilveren theepot met gegraveerde bandmotieven, standring gegraveerd: 'Ms M. Mas 11 July 1841 -1866', meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, gewicht 286 gram, circa 12 × 20 × 13 cm -deukjes-€ 120
2270Zes 1e gehalte zilveren messenleggers, gewicht 170 gram, lengte 9 cm€ 110
22712e gehalte zilveren theezeefje met oud-Hollands decor en niet bijpassend lekbakje, 1929, gewicht 89 gram, 4 × 11 × 7 cm€ 50
22722e gehalte zilveren taartschep en theezeef met oud-Hollands decor, gewicht 113 gram, taartschep 22 cm€ 70
22731e gehalte zilveren kindercouvert in cassette en 1e gehalte zilveren bekertje met maanvormige greep, Birmingham 1976, gewicht 122 gram, beker Ø 6,5 × 6 cm, couvert 15 cm€ 110
22742e gehalte zilveren theezeefje met gedreven oud-Hollands decor, op niet bijpassend lekbakje, gewicht 98 gram, 5,5 × 11,5 × 6 cm€ 60
2275Gladde 2e gehalte zilveren sauslepel met puntig steeluiteinde, meester: Jacobus van Vorst, Rotterdam, 1850, gewicht 72 gram, 17 × 6,5 cm€ 40
22763e gehalte zilveren zoutschaaltje, Oostenrijk-Hongarije, en 2e gehalte zilveren lekbakje met klauwpootjes, gewicht 120 gram€ 55
22773e gehalte zilveren tazza, zowel de voet als schaal met gedreven rocailledecor, gewicht 279 gram€ 140
2278Tweedelig 1e gehalte zilveren theeservies, bestaande uit: theekan en roomkan, meester: Hendrik Poelman, 's-Gravenhage, 1923, de theekan met pijnappelvormige knop en houten greep, brutogewicht totaal 648 gram, theekan 26 × 10 × 16 cm -staan niet recht-€ 280
22792e gehalte zilveren (900/1000) kommetje en 1e gehalte zilveren zoutbokaaltje met een 1e en een 2e gehalte zilveren zoutlepeltje, waarvan één gedecoreerd met putti, gewicht 102 gram, kom 4 × Ø 7,2 cm€ 50
22801e gehalte zilveren theezeef met gehamerd decor, afgezet met parelrand, op bijbehorend lekbakje, meester: Begeer, van Kempen & Vos, Utrecht, circa 1930, gewicht 108 gram, circa 3 × 13 × 9 cm€ 80
2281Vier zilveren fotolijsten, diverse gehaltes, één ovaal met strik, twee ronde, en één hartvormig, grootste ronde fotomaat Ø 10 cm -defecten-€ 80
22822e gehalte zilveren gelegenheidslepel bekroond door een allegorische voorstelling, 18e eeuw -steel gerestaureerd-, gewicht 60 gram, 20 cm€ 40
2283Drie 2e gehalte zilveren lepeltjes: roomlepeltje met schelpvormige bak, Cupido op de steel, vermoedelijk 18e eeuw, theeduim met geribde bak, 1836, en theeschepje, 1875, gewicht 25 gram€ 45
2284Drie rechthoekige 1e gehalte zilveren gladde fotolijsten, fotomaat tweemaal 10 × 15 cm en éénmaal 9 × 13 cm -nieuwstaat-€ 160
22852e gehalte zilveren theepot met ebben greep, het deksel bekroond door slang, meester: Philip de Meijer, 's-Gravenhage, 1848, daarbij: gelijkend 2e gehalte roomkannetje, meester: Johan Henrich Carstens, Amsterdam, 1847, brutogewicht 545 gram -gebruikssporen-€ 270
2286Ovaal 1e gehalte zilveren dienblad met knorrenrand, met glasplaat, 1920, gewicht zilver 918 gram, circa 38 × 28 cm€ 500
2287Kralentas met 2e gehalte zilveren beugel, en kerkboekje met zilveren slot, beide 19e eeuw, gezamenlijk brutogewicht 761 gram€ 130
2288Paar 1e gehalte zilveren flessenbakken met beukenhouten bodem, meesterteken: CSR Ltd., Londen, 1972, binnendiameter 12,4 cm€ 150
2289Twee zilveren strooilepels met sterretjes in de bak, 1816 en 1821, gewicht 63 gram, 15,5 cm -herstellingen bij aanhechting bak-€ 55
2290Gladde 2e gehalte zilveren en houten blotter, zilver gegraveerd '30-4-'37', circa 6,5 × 13 × 8 cm€ 45
2291Paar gehamerde en geciseleerde 1e gehalte zilveren tafelkandelaars, meester: L.W. van Kooten Jr., Amsterdam, 1927, gewicht 144 gram, 4,5 × Ø 7 cm -deukjes-€ 350
2292Paar gezwart houten flessenbakken met 2e gehalte zilveren rand, brutogewicht 167 gram, circa Ø 11 cm€ 80
2293Elf 2e gehalte zilveren dessertcouverts, en extra vork, puntfilet, vijf vorken verso gemonogrammeerd 'BU', gewicht 950 gram, 18 cm, in cassette€ 450
22941e gehalte zilveren theepot bekroond door zwaan, meester: Johan Henrich Carstens & Georg Fridrich Quillhorst, Amsterdam -kopje afgebroken-, daarbij: afwijkende 2e gehalte roomkan met kwabbendecor, meester: Grebe & Glazener, Rotterdam, 1847, brutogewicht 570 gram, theepot 13 × 23,5 × 10 cm -gebruikssporen-€ 270
2295Divers kristal met 1e gehalte zilveren monturen: vaas, bonbonnière en schaaltje, afmeting vaas 17 × 12 cm€ 30
2296Driedelige 2e gehalte zilveren kapset met glad montuur, kledingborstel gegraveerd '1907 1/2 1932', handborstel circa 24 × 8 × 3 cm -gebruikssporen-€ 50
2297Zes zilveren dinercouverts, hondenneus, verso gemonogrammeerd 'C.A.J.', meester: Louis de Haan, Rotterdam, 1749 en 1750, gewicht 623 gram, 21,5 cm, in cassette voor twaalf€ 400
22981e gehalte zilveren roomkom met gecanneleerd decor, Sheffield, 1905, en 2e gehalte zilveren roomlepel met fijn gegraveerd decor, gewicht 104 gram, kom 8 × Ø 11 cm€ 65
2299Vijf cassettes met zilveren theelepels, taartvorkjes, glasnummers, taartschep en paar kaasmesjes, diverse gehaltes, gewicht theelepels en taartvorkjes 251 gram€ 90
23002e gehalte zilveren beker met gedreven hartdecor en vermeil binnenzijde, kristallen parfumfles met 1e gehalte zilveren dop -deukje- en montuur, Londen, 1895, twee 2e gehalte zilveren opengewerkte servettenhouders met bloemdecor, en 2e gehalte zilveren suikerschepje met oud-Hollands decor, gewicht zilver 166 gram -beker 9 × Ø 6,5 cm€ 120
2301Divers 2e gehalte zilveren diengerei: rijstschep en aardappellepel, Haags lof, en vleesvork en sauslepel, rondfilet, gewicht 326 gram, 24 × 7 cm -aardappellepel defect, rijstschep gemonogrammeerd-€ 160
23021e gehalte zilveren komfoor met koperen binnenbak, gedecoreerd met knorrenranden, op drie houten blokpootjes, meester: W.F. Schuss, Amsterdam, 1821, brutogewicht zonder binnenbak 389 gram, circa 9,5 × Ø 20 cm€ 350
2303Twaalf 2e gehalte zilveren taartvorkjes de steel bekroond met verschillende bloemen met naam, gewicht 177 gram, 13 cm, in cassette -één vork gebroken-€ 90
2304Tien 2e gehalte zilveren taartvorkjes, puntfilet, meester: Zilverfabriek Voorschoten en Gerritsen & Van Kempen, Zeist, gewicht 134 gram, 11 cm, in cassette voor twaalf€ 60
23052e gehalte zilveren visdiencouvert, enkel lof, meester: Zilverfabriek Voorschoten, 1952, gewicht 214 gram, schep 27,5 × 4 cm€ 170
2306Twaalf 2e gehalte zilveren ijslepels, meester: Antoon Jan Pichal, Schoonhoven, 1903-1905, gewicht 163 gram, 11 cm€ 100
2307Vierkant 2e gehalte zilveren cabaretje de rand gedecoreerd met voluutdecor, 1939, gewicht 112 gram, 2 × 13 × 13 cm€ 100
2308Divers zilverwerk, diverse gehaltes, waaronder: 2e gehalte zilveren theezeef op lekbakje en lorgnet, paar vorkjes in cassette ,brutogewicht 633 gramNot sold
23092e gehalte zilveren kerkkandelaar in neogotische stijl, meester: Camille J.W. Esser, Weert, 1898, vermaakt tot tafellamp, brutogewicht 1549 gram, hoogte zonder kap 48,5 cmNot sold
2310Zilveren haarborstel met decor van dame en bloemen, art nouveau, niet gekeurd, 23 × 6,5 × 4 cm -deukjes-Not sold
2311Rond 1e gehalte zilveren cabaret met geprofileerde rand, op drie pootjes, meester: Diederik W. Rethmeyer, Amsterdam, 1800, gewicht 395 gram, Ø 24,5 cm -deukjes-€ 600
23122e gehalte zilveren kandelaar met geprofileerd decor, 1947, en BWZG lage kandelaar met kabelrand, brutogewicht 491 gram, grote kandelaar 15 × Ø 10 cm -grote kandelaar heeft deukje in de rand-Not sold
2313Rechthoekig 1e gehalte zilveren inktstel met opstaande eierlijst met parelrand, met glazen inktpot en zandstrooier, staande op gecanneleerde taps toelopende pootjes, meester: Reynier Brandt, Amsterdam, 1785, brutogewicht 470 gram, 17 × 11,5 cm€ 600
23142e gehalte zilveren flessenbak met houten bodem, meester: Johannes Hendrik Smidt, Amsterdam, 1858, brutogewicht 116 gram, Ø 16,5 cm€ 60
2315Drie 2e gehalte zilveren flessenstoppen, grootste 9,5 cm€ 65
23162e gehalte zilveren gembercouvert, met rechte geprofileerde stelen, 1848, gewicht 116 gram, 18 × 3 cm€ 80
2317Vier 2e gehalte zilveren zuurvorkjes met streepagaten heft, waarvan één paar, meester: Driessen, Schoonhoven, begin 20e eeuw, en een 2e gehalte zilveren kaasmesje met streepagaten heft, gegraveerd 'Souvenir', 1915, brutogewicht 93 gram€ 60
2318Twee filigrain BWZG strooilepels met onbekende tekst aan de achterzijde, gewicht 37,6 gram, circa 15 × 4,2 cm -ongekeurd-Not sold
23192e gehalte zilveren aspergetang, meester: Reeser, Den Haag, 1899, 24 cm, 198 gram€ 95
23201e gehalte zilveren bladwijzer met bloemdecor, art nouveau, gewicht 17 gram, 13 cm€ 110
23212e gehalte zilveren lepel, ronde bak en takvormige steel met vogel, 67 gram, 18 cm€ 60
23222e gehalte zilveren gegraveerde toasttang met heliotroop steel, meester: Daniël de Haas, Amsterdam, 1868, brutogewicht 136 gram, lengte 28 cm -steel mogelijk van later datum-€ 100
23232e gehalte zilveren tabaksdoos met fijn gegraveerd decor van lijnen en cirkels, 1830, gewicht 148 gram, 2,5 × 12 × 7 cm -lichte gebruikssporen-€ 85
2324Zilveren kurkentrekker bekroond met leeuw, de schede met rocailles en voluten, meester: Cornelis Brouwer, Rotterdam, 1790, hoogte 9,5 cm€ 1500
23252e gehalte zilveren standaard gemaakt van een bijbelklamp uit 1809, gewicht 55 gram, 2,8 × 14 × 3 cmNot sold
23262e gehalte zilveren serveerschaaltje met in de rand een gegraveerd decor: bloem- en fruitguirlandes, onduidelijk meesterteken, 1938, gewicht 108 gram, 17,5 × 13 cm€ 70
23272e gehalte zilveren lepel naar 17e-eeuws voorbeeld, de gefacetteerde steel uitlopend in een dennenappel, draagt valse keuren, 17,7 cm, gewicht 55 gram€ 55
2328Parelmoer en zilveren visitekaarthouder, het parelmoer ingelegd met zilver met medaillon, bloemen libelles en bandmotieven en tekst: 'souvenir; 19e eeuw, 9 × 5 cm -enkele stukjes ingelegd zilver missen-€ 130
2329Drie 2e en 3e gehalte zilveren maliënbeursjes diverse modellen, gewicht 146 gram, circa 8 cm€ 80
23303e gehalte zilveren tastevin, greep gevormd van twee naar elkaar toegewende slangen, de rand gegraveerd: 'A. Chaput de Royat', Frankrijk, 19e eeuw, gewicht 107 gram, Ø 9,5 × 2,5 × 11,5 cm -deukje-€ 120
23312e gehalte zilveren aardbeienschep, ontwerp van Gustav Beran, meester: Gerritsen & Van Kempen, Zeist, 1948, gewicht 76 gram, 21 × 6 cm€ 220
2332Paar verguld 1e gehalte zilveren sierlepels met geciseleerd decor van vogels en bloemen, Engeland, gewicht 174 gram€ 100
23331e gehalte zilveren theezeefje op drie dubbele bolpootjes, meester: Georg Jensen, Denemarken, gewicht 93 gram, 3 × 13 × 6,5 cm€ 450
23342e gehalte zilveren schuttersgilde schild met gegraveerd decor van Sint Joris en de draak en tekst: 'Johannes Hendrikus van Hirtum Koning van St. Joris Gilde tot St. Oedenrode 1838', meester: Johannes A.W. van Gemert, 's Hertogenbosch, 1839, gewicht 37 gram, circa 16 × 13 cm -gebruikssporen-€ 400
23352e gehalte zilveren plaquette met centraal een medaillon: man met geweer beschermt vrouw en kind, daaromheen gekruiste geweren, eiken- en laurierbladeren, en banderol met inscriptie: '1890 - 1915 Aangeboden door de Afd. V.W. [volksweerbaardheid] Johan Willem Friso te Nieuwerkerk', meester: Johannes Albertus Adolf Gerritsen, Amsterdam / Zeist, gewicht 147 gram, Ø 12 cm€ 140
2336Ovale 2e gehalte zilveren gesp, meester: Cornelis du Croix, Leiden, 1839-1852, gewicht 95 gram, 11,5 × 9 cm€ 160
2337Zilveren rammelaar met bloedkoralen stokje, acht belletjes -één afwijkend- en fluitje -restauratie-, onbekend meesterteken: HB, 19e eeuw, brutogewicht 48,9 gram, lengte circa 13 cm€ 300
23381e gehalte zilveren lepel met stippelgravering, meester: James Salter, Dublin, 1799, gewicht 23 gram, 17 cm -lichte deukjes-€ 35
23391e gehalte zilveren bladwijzer in de vorm van een dier, Italië, begin 20e eeuw, gewicht 22 gram, 7,5 × 5,8 cmNot sold
23402e gehalte zilveren rammelaar: konijn aan witte kunststof bijtring, 10 × 5 cm€ 70
2341Drie everzwijntanden met 1e en 2e gehalte zilveren montuur, twee met hangoog, één met sigarenknipper, grootste circa 15 × 3 × 2 cm€ 55
23422e gehalte zilveren roomlepel met gecontourneerde bak en eikelvormig knopje, meester: Johannes Schrijfsma, Woudsend, 1895, gewicht 16 gram, 13 × 6 cmNot sold
2343Gekante 2e gehalte zilveren naaldenkoker, schroefdop gesierd met slang en fijn gegraveerd decor, daarin een zilveren fijn gegraveerde naald, midden 19e eeuw, gewicht 21 gram, 11,5 cmNot sold
2344Vier 2e gehalte zilveren bladwijzers, gedecoreerd met uil, haan, schip en melkmeisje, gewicht 24 gram, 8,8 cm€ 85
2345Paar deels gesatineerd zilveren dienlepels met gegraveerde bak, en getorste en bewerkte steel, gekeurd met belastingteken van 1831-1893, gewicht 108 gramNot sold
23462e gehalte zilveren fotolijst gemaakt van beursbeugel met jacht- en bloemdecor, gewicht zilver 69 gram, fotomaat circa 7 × 6 cmNot sold
23472e gehalte zilveren gelegenheidslepel met getorste steel bekroond door St. Nicolaas te paard, gewicht 51 gram, 20,5 cm -restauratie aan mijter-Not sold
23482e gehalte zilveren brillenkoker met geribd decor, 1841, gewicht 80 gram, circa 1 × 13 × 4 cm€ 65
2349Rechthoekige zilveren tabaksdoos met gegraveerd jachtdecor, onderzijde met sierlijk gegraveerd monogram, meester: Andries Graves Kooiman, Schoonhoven, 1795, gewicht 197 gram€ 220
23502e gehalte zilveren lodereindoosje, volledig gedecoreerd met filigrain, schildje en knorrenrand, 1857, 46 gram, circa 4,5 × 3,5 × 3 cmNot sold
2351Zilveren naaldenkoker met geciseleerd decor van liefdesscenes, onduidelijk meesterteken, Amsterdam, 1774 of 1798, gewicht 16 gram, circa 10 cm€ 95
23522e gehalte zilveren caketangetje met gedreven bloemendecors, meester: B.W. van Eldik & A.F. van der Scheer, Zutphen, gewicht 36 gram, lengte 12 cm€ 30
2353Chinees zilveren plaquette met reliëfdecor: de acht onsterfelijken, 5,6 × 10 cm, gewicht 137 gram -gaatje aan linker zijde geboord-Not sold
23542e gehalte zilveren nootmuskaatrasp met klapmechanisme en geribd decor, 1920, gewicht 54 gram, 7,5 × Ø 2,5 cmNot sold
23552e gehalte zilveren nootmuskaatrasp, gemerkt met letter 'L'-lossingsteken Amsterdam 1795-, gewicht 58 gram, 4 × 2,5 × 11 cm€ 325
2356Nootmuskaatrasp in cilindervormige geribde 2e gehalte zilveren houder, 1821, gewicht zilver 27 gram, 5,5 × Ø 2,5 cm€ 290
2357Zilveren miniatuur: nootmuskaatrasp, onduidelijk meesterteken, Amsterdam, vermoedelijk tussen 1718-1734, gewicht 17,8 gram, circa 7,5 × 2 cm€ 400
23582e gehalte zilveren roomlepel, de steel gedecoreerd met aapje, en 2e gehalte zilveren compotelepel met gekrulde steel, gewicht 40 gram, compotelepel 12 cm€ 60
23592e gehalte zilveren olijvenlepeltje met benen heft, daarbij: 2e gehalte zilveren zuurvorkje met benen heft, meester: Pieter Voet, Haarlem, 1856-1868, brutogewicht 40 gram, circa 18,5 cm€ 50
2360Opengewerkte 1e gehalte zilveren broodmand, meester Gerritsen & Van Kempen, Zeist, 1960, 9 × 27 × 18,3 cm, gewicht 420 gram€ 350
23612e gehalte zilveren Hollandse molen met draaibare wieken, 1906, gewicht 188 gram, circa 18,5 × 14 × 8 cm€ 130
23622e gehalte zilveren petit-fourcouvert, de stelen met voluutdecor, meester: Cornelis van Baaren, 1889, gewicht 84 gram, 19,5 cmNot sold
2363Driedelig 2e gehalte zilveren roomstel, gedecoreerd met eierlijst en parelrand, bestaande uit: ovaal dienblaadje, roomkan en suikermand -voet gedeukt-, meester: A. Presburg, Haarlem, 1967, gewicht 730 gram, 1,5 × 24 × 17 cm€ 375
2364Rechthoekig 2e gehalte zilveren inktstel op vier bloemvormige pootjes, gegraveerd: 'Opgedragen Aan den WelEd. Geb. Heer B.J. Momma ter herinnering aan zijn 25-Jarig Bestuur de Loodgieterij op de Prinsengracht de Oude Loodmijn, door zijn onderhebbende. 1 Nov 1834 - 1 Nov 1859', meester: Cornelis Ernst Held, Amsterdam, 1859, brutogewicht 925 gram, 11 × 21 × 12 cm -één dop van het inktstel ontbreekt en een ornament ontbreekt-€ 120
23652e gehalte zilveren sauslepel en twee vleesvorkjes, parelrand, meester: Zilverfabriek Gebroeders Huisman, Schoonhoven, 1964, gewicht 111 gram€ 50
2366Zes 1e gehalte zilveren dessertcouverts, filetrand, meester: Martinus van Stapele, 's-Gravenhage, 1779, gewicht 590 gram, circa 18,5 cm€ 425
23672e gehalte zilveren ronde koektrommel met geciseleerd decor in het deksel, meester: Johannes Adrianus van der Toorn, 's-Gravenhage, 1821, met inscriptie aan de binnenkant van het deksel 'Aandenken van mijn geliefde Vader', 311 gram, 8 × Ø 13 cm -meerdere deuken-€ 210
23682e gehalte zilveren botermesje en suikerschep, met fijn gegraveerd decor, 1874 en 1878, gewicht 45 gram, 17,5 cmNot sold
2369Achttien 3e gehalte zilveren oestervorkjes, de stelen met geguillocheerd decor en ongegraveerd medaillon, Frankrijk, 19e eeuw, brutogewicht 345 gram, circa 15 cm, in lederen cassette€ 150
2370Paar 1e gehalte zilveren groentelepels, rondfilet, meester: Daniel van Outvorst, Amsterdam, 1886, gewicht 244 gram, 27 × 5,5 cm€ 150
2371Paar 2e gehalte zilveren pasteischepjes, de stelen gedecoreerd met geciseleerde bloemen, meester: Cornelis van Baaren, Schoonhoven, 1888, gewicht 91 gram, 19,5 cm€ 60
2372Zes zilveren dessertcouverts, filetrand, drie vorken en een lepel meester: Cornelis R. Stolting, Amsterdam, 1762, vier lepels meester: Johannes Schiotling, Amsterdam, 1785, drie vorken en één lepel met vervaagde keuren, gewicht 581 gram, circa 17,5 cm€ 375
2373Twaalf 2e gehalte zilveren aposteltheelepels, gewicht 172 gram, 11 cm€ 75
2374Divers 2e en 3e gehalte sloopzilver in de vorm van gebroken thee- en longdrinklepels, gewicht 153 gram€ 60
2375Twaalf 2e gehalte zilveren mokkalepeltjes, de stelen gedecoreerd met bloem, gewicht 69 gram, 8,5 cm€ 45
2376Negen zilveren koffielepels, meester: David de Klerk, Haarlem, tweede helft 18e eeuw, gewicht 156 gram, lengte 13,8 cm€ 190
2377Zes 1e gehalte zilveren koffielepels, de rand van de steel bewerkt, voorzien van monogram: NVS, meester: Casper Stoll I, 's-Gravenhage, 1804, gewicht 108 gram, lengte 14,7 cmNot sold
2378Vijf 1e gehalte zilveren theelepels, vijf 2e gehalte zilveren theelepels met knopvormige steel, en vijf 3e gehalte zilveren theelepels met rocailledecor en verso gemonogrammeerd 'H.B.', gewicht 168 gram, circa 11 cm€ 95
2379Zes 2e gehalte zilveren oestervorkjes, Haags lof, meester: Jan en Dirk Rozendaal, Hoorn, 1910-1914, gewicht 108 gram, circa 11,5 cm€ 240
2380Twaalf 2e gehalte zilveren theelepels met puntige stelen gedecoreerd met stippelgravering, 1810-1812, gewicht 114 gram, 13,5 cm€ 90
2381Twaalf 2e gehalte zilveren mokkalepeltjes met fijn gegraveerde stelen, gewicht 41 gram, 9 cm€ 25
2382Twaalf 2e gehalte zilveren theelepels, waarvan zeven bekroond met molen, gewicht 157 gram, 12 cm -geen set-€ 70
2383Zes 2e gehalte zilveren kwasttheelepels met deels getorste steel, gewicht 70 gram, 11 cm€ 40
2384Tien 3e gehalte zilveren theelepels, België, 1868-1942, gewicht 182 gram, 11,5 cm€ 40
2385Zes 2e gehalte zilveren kandeellepels met getorste steel bekroond met een ooievaar, gewicht 48 gram, 9 cm€ 60
2386Divers 1e en 2e gehalte zilveren schepwerk, waaronder suikerschepjes en theeduimpjes, gewicht 154 gram, grootste lepel, 12 cm€ 70
2387Zes 2e gehalte zilveren mokkalepeltjes met getorste steel, gewicht 31 gram, 9 cm€ 30
23882e gehalte zilveren kinderschuifje, dessertcouvert met gegraveerd decor, kinderlepel met dwarsgeplaatste bak, en twee longdrinklepels met getorste steel, gewicht 121 gram€ 40
2389Negen 3e gehalte zilveren toespijslepels, Duitsland, 20e eeuw, gewicht 225 gram, 14 cm€ 100
2390Divers klein zilverwerk, voornamelijk 2e gehalte zilveren lepels, gewicht 650 gram€ 270
2391Twaalf 2e gehalte zilveren cakevorkjes en één dienvork, rondfilet, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, gewicht 192 gram, dienvork 17 cm€ 80
2392Paar 3e gehalte zilveren zuurvorkjes met opengewerkte steel en paar 2e gehalte zilveren botermesjes, Hollands glad, gewicht 104 gram, botermesje 16 cm€ 40
23931e gehalte zilveren dienlepel, model Acorn, meester: Georg Jensen & Wendel A/S, Denemarken, 20,2 cm -twee deuken in de bak-, daarbij: 2e gehalte zilveren sauslepel en jamlepel, gewicht 183 gram€ 70
2394Elf 2e gehalte zilveren taartvorkjes met waaiersteel, meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, in cassette, gewicht 111 gram, lengte 11,8 cm€ 65
2395Tien 2e gehalte zilveren taartvorkjes, Haags lof, meester: Gerritse & Van Kempen, Zeist, gewicht 153 gram, 12 cm€ 220
2396Elf 2e gehalte zilveren toespijslepels, Hollands glad, meester: Zilverfabriek Voorschoten, gewicht 272 gram, 14 cm€ 150
2397Zes fruitmesjes met 1e gehalte zilveren heften, Sheffield, 1896, daarbij: petit-fourschepje met 3e gehalte zilveren heft, schepje 18 cm, mesje 15,5 cm -lemmeten geroest en heft schepje gedeukt-€ 40
2398Zevendelig 3e gehalte zilveren petit-four bestek met roosdecor, Duitsland, 20e eeuw, gewicht 164 gram, taartschep 21 cm€ 50
2399Divers voornamelijk 3e gehalte zilveren bestek, waaronder petit-fourschepje met opengewerkt druivenrankdecor, gewicht 225 gram, schepje 18 × 6 cm€ 80
2400Divers klein zilver, waaronder gebaksvorkjes en paar zoutschaaltjes met zilveren montuur, gewicht zonder zoutvaatjes: 390 gram€ 160
2401Divers zilverwerk, diverse gehaltes, waaronder twee naaldenkokers en een pepermuntdoosje, brutogewicht 149 gram, natfruitlepel 19 cm -diverse gebruikssporen-€ 50
2402Vijf 2e gehalte zilveren theelepels met opengewerkte steel, en vijf 2e gehalte zilveren mokkalepeltjes, puntfilet, gewicht 77 gram€ 40
2403Vier 2e gehalte zilveren miniaturen: venter, en drie muzikanten op onderplateau, gewicht 34 gram, 3 × 3 cm€ 45
2404Zilveren miniatuur: kaarsensnuiter in houder, meester: Pieter van Somerwil I, Amsterdam, eerste helft 18e eeuw, hoogte 8 cm€ 325
2405Twee 2e gehalte zilveren lodereindoosjes met gedreven decor, hoog model, 1876, laag model, 1963, gewicht 49 gram, rechthoekig model 4 × 4 × 3 cm -met sponsjes-€ 85
2406Twee 2e gehalte zilveren miniaturen: stoof en theestoof, gewicht 28 gram, 3,2 × 5 cm€ 60
2407Zilveren miniatuur: palingemmer, meester: Jan Borduur, Amsterdam, 1774, gewicht 33,6 gram, 7 × Ø 4 cmNot sold
2408Twee zilveren miniaturen: lampetkan en kom, 18e eeuw, gewicht 26 gram, kan, 4 × 4,5 × 2,2 cm -kom met aanzet voor twee oren, greep van de kan opnieuw aangezet-Not sold
2409Drie zilveren miniaturen: 2e gehalte zilveren visemmer, gieter, en ovaal pillendoosje met gedreven decor van cherubijntjes, gewicht 41,8 gram, emmer 4,5 × Ø 3,5 cm€ 120
2410Drie 2e gehalte zilveren miniaturen: stoof, foto-etui, en ovaal pillendoosje met hangoog, gewicht 42 gram, daarbij: een onedel miniatuur revolver, fotolijstje 4,8 × 3,6 cm€ 45
2411Zilveren miniatuur: spinnewiel, meester: Michiel Maenbeeck, Haarlem/Amsterdam, 17e eeuw, hoogte 8 cm€ 450
2412Paar gelijkende 1e en 2e gehalte zilveren lodereindoosjes, 20e eeuw, gewicht 75 gram, circa 4 × 4 × 2,5 cm€ 80
24132e gehalte zilveren pepermuntdoosje met gegraveerd decor, het deksel draagt letters 'NGJ', gewicht 27 gram, 4,5 × 4,5 × 1 cmNot sold
2414Zilveren miniatuur: theebusje met sterdecor, meester: meester van de druiventros, tweede helft 17e eeuw, 4 × 3 × 1,5 cm€ 325
2415Hoog 2e gehalte zilveren lodereindoosje met gegraveerd decor van lijnen en kabelranden, onduidelijk meesterteken, 1865, gewicht 21 gram, 4,5 × 2 × 2 cm -gedeukt-€ 60
24162e gehalte zilveren tuitzeefje en BWZG tuitzeefje met filigrain rand en vermeil binnenzijde, gewicht 32 gram, circa Ø 5 cmNot sold
2417Zilveren miniatuur: ronde brandewijnkom met platte opengewerkte oren, meester: 'meester van het bokje', Amsterdam, 17e eeuw, 2 × 7 cm€ 250
2418Zilveren miniatuur: gevlochten mand met vier grepen, onduidelijk gekeurd, 18e eeuw, 5 × 4 cm€ 250
2419Zilveren miniatuur: kwispedoor, meester: Jan Borduur, Amsterdam, 1747, 2,5 × Ø 3,2 cm€ 230
2420Twee 2e gehalte zilveren lodereindoosjes, met gegraveerd decor, één 1874, ander meester: Paulus Riddersma Cabboes, Leeuwarden, circa 1836-1859, gewicht 5 gram, circa 4 × 4 × 3 cm€ 70
2421Zilveren miniatuur: doofpot, meester: Hendrik Duller, Amsterdam, 1789, gewicht 21 gram, 3,8 × Ø 2,2 cm -restauratie aan pootjes en hengsel vermoedelijk niet origineel-€ 180
2422Zilveren miniatuur: prieelvormig driehoekig zoutvat met centraal een beeld, eerste helft 18e eeuw, voor een vergelijkbaar exemplaar van Willem van Strant, zie: J. Endlich. Nederlandse zilveren miniaturen uit de 17de en 18de eeuw, afb. 340, pag. 74/75, hoogte 4,5 cmNot sold
2423Zilveren miniatuur: schenk- of lampetkan, niet gekeurd, 17e/18e eeuw, voor een vergelijkbaar exemplaar zie: A. Aardewerk. Tall and small, afb. 157, pag. 81, hoogte 3,4 cm€ 120
2424Zilveren miniatuur: theebus gedecoreerd met romantische voorstelling, meesterteken: borstbeeld, Amsterdam, 18e eeuw, voor een vergelijkbaar exemplaar, zie: A. Aardewerk. Tall and Small. afb. 380, pag. 164, 4,7 × 3,3 × 1,9 cm€ 300
2425Zilveren miniatuur: vierkante tabakspot met afgeschuinde hoeken en florale bandversiering, inclusief binnendeksel, meester: Arnoldus van Geffen, Amsterdam, 1741, hoogte 4 cmNot sold
24262e gehalte zilveren lodereindoosje met gegraveerd decor, onduidelijk meesterteken, gewicht 26 gram, 4,5 × 4,5 × 3 cm -gedeukt-€ 35
24272e gehalte zilveren miniatuur: tandarts en patiënt, meesterteken: gekroond H, Nederland, 1978, 5,5 cm, gewicht 106 gram -verlijming tussen tandarts en patiënt los, tandarts heeft geen tang meer, inscriptie achterop-€ 60
24282e gehalte zilveren pepermuntdoosje, rond model, 19e eeuw, gewicht 26 gram, Ø 5,5 cm -deukjes-Not sold
2429Zilveren miniatuur: ovale bolvormige theepot, het deksel met een bloem, meester: Hendrik Duller, Amsterdam, 1789, hoogte 6 cmNot sold
2430Zilveren miniatuur: mangeltafel, geen meesterteken, Amsterdam, 18e eeuw, 4 × 4 cm€ 300
2431Zilveren miniatuur: groot formaat waterketel, meester: Arnoldus van Geffen, Amsterdam, 1746, 7 × 6 × Ø 4,7 cm -hengsel zit los, deukjes in buik-Not sold
24321e gehalte zilveren ringendoosje het deksel ingelegd met schildpad, 1e gehalte zilveren beursje met geciseleerd engelendecor, en twee 3e gehalte zilveren pillendoosjes, waarvan één met monogram, brutogewicht 142 gram, schildpad doosje Ø 5,2 × 2,8 cm€ 130
2433Klein spiegeltje in 2e gehalte zilveren lijst, op de achterplaat fleur-de-lis, onduidelijk meesterteken, vermoedelijk B.W. van Eldik, 1917-1950, brutogewicht 71 gram, 7,5 × 6 cm€ 30
24342e gehalte zilveren geboortebekertje, onduidelijke keuren, gewicht 65 gram, 6,5 × Ø 5 cm -gedeukt-€ 40
2435Twee zilveren miniaturen: blakers, meester: Hendrik van der Star, Amsterdam, tweede helft 17e eeuw, lengte grootste 8 cm -beide met defecten-€ 80
24362e gehalte zilveren schaaltje met geschulpte rand, en 2e gehalte zilveren miniatuur: wasvrouw, gewicht 69 gram€ 50
2437Duitse Taler, Braunschweig, Lüneburg, Celle, 1643-1648, Zellerfeld, 28,77 gram, aangekocht bij Corinphila Veilingen, Amstelveen, beschrijving bijgevoegd -mooi patina, kleine beschadiging aan de rand-, Ø 4,2 cm€ 180
2438Gouden vijfje 1912, vermaakt tot speld, 5,3 gram, lengte 5,7 cm€ 200
2439Gouden muntbroche van Scheepjesschelling, 1758, gewicht 8,2 gram, Ø 2,8 cm€ 425
2440Gouden tientje: Wilhelmina met los haar, 1897, in gouden munthanger, gewicht 8,2 gram€ 400
2441Twee gouden tientjes, 1917, in 14kt gouden montuur met hangoog, gewicht 15,6 gram€ 700
2442Gouden vijfje, 1912, in 14kt gouden montuur met hangoog, gewicht 4 gram, en verguld zilveren halve gulden, 1929, met hangoog, gewicht 5,4 gram€ 200
2443Gouden tientje, 1912, gezet in 14kt gouden montuur, te dragen als hanger en broche, gewicht 9,8 gram€ 400
2444Gouden tientje, Wilhelmina, vermoedelijk 1912, in verguld zilveren brochehouder, brutogewicht 9 gram, circa Ø 2,2 cmNot sold
2445Gouden (980/000) herinneringsmunt J.F. Kennedy, 1963, 1 dukaat, in 14kt gouden montuur, gewicht 4,2 gram€ 180
2446Gouden vijfje, 1912, in 14kt gouden montuur, aan 14kt gouden gourmet schakelcollier, gewicht 8 gram, circa 60 cmNot sold
2447Gouden dukaat (983/000), Holland, 1817, gewicht 3,4 gram, Ø 2,1 cm€ 250
2448Gouden vijfje in defect gouden montuur, gewicht 3,6 gram€ 200
244914kt gouden munthanger met zilveren 30 drachme, Griekenland, 1964, gewicht 18,2 gram, 4,7 × Ø 4 cm€ 90
2450Bronzen legpenning, ontwerp H.D. Ropsy, voorzijde met tekst: 'Jules-Michelet-Chef-de-la section-historique-1830-1852', achterzijde met tekst: 'Archives-Nationales- Hôtel de Soubise-Premier Congres-International-des-Archives-Paris-1950', circa Ø 7,5 cm€ 50
2451Romeinse koperen munt: Constantijn de Grote, QARL, 316 na Christus -slijtage, niet helemaal recht geslagen- Ø 2,05 cm€ 45
2452Vijf Oostenrijkse zilveren munten: drie 50-schilling en twee 100-schilling, gewicht 108 gram€ 50
2453Eremedaille, in zilver, in de orde van Oranje-Nassau, aan driekleurig lint in cassette van de Kanselarij der Nederlandse Orden€ 40
2454Zes dinermessen, dessertmessen en fruitmessen met 1e gehalte zilveren heft, Haags lof, meester: Zilverfabriek Voorschoten, circa 2000, brutogewicht 1495 gram, dinermes 25 cm€ 500
2455Deels zilveren nautilusbeker, de zilveren voet gesierd met cherubijntjes, schildpadden en edelstenen, het montuur eveneens gezet met edelstenen, nimfen en zeewezens, kikker en putti, de deksel met cellospelend cherubijntje, brutogewicht 2019 gram, 39 × 30 × 18 cm -defecten-€ 4400
2456Zilveren nautilusbeker, de nautilusschelp met historiserende graveringen, en gevat in een zilveren montuur, bekroond door Hercules, de schelp wordt gedragen door een halfnaakte vrouw met bloemguirlande, staande op een rijk bewerkte ronde voet met blad- en bloemdecor, meester: J.D. Schleissner & Sohne, Hanau, circa 1900, brutogewicht 1382 gram, 50 × 23 × 14 cm€ 4100
2500Granatencollier van gefacetteerde kralen aan 14kt gouden bloemslot gezet met granaat, lengte circa 48 cm€ 75
2501Granatencollier aan onedel slot, lengte 44 cmNot sold
250214kt witgouden solitairhanger gezet met briljantgeslepen diamant, circa 0.84ct, kwaliteit P3, kleur G, aan 14kt gouden jasseron schakelcollier, brutogewicht 2,2 gram, lengte circa 36 cmNot sold
250314kt gouden gourmet schakelarmband, gewicht 23,8 gram, lengte circa 21,5 cm€ 800
250414kt gouden stijve armband, gewicht 12,8 gram, binnenmaat 6,6 cm -deukjes-€ 425
250514kt gouden schakelarmband, gewicht 16,8 gram -slot defect-€ 550
250614kt gouden closed-forever armband, gewicht 10,2 gram, lengte circa 19,5 cm -keur nagenoeg weggesleten-€ 450
2507Driestrengs bloedkoralen armbandje aan 14kt gouden sluiting, lengte circa 16,5 cm -slotje los maar niet defect-€ 110
250818kt gouden armband van gematteerde schakels, gewicht 19,4 gram, lengte circa 19 cm€ 800
250914kt gouden plat gourmet schakelarmband aan karabijnsluiting, gewicht 12,8 gram, lengte circa 19,5 cm€ 425
2510BWGG closed-forever armband, gewicht 13,8 gram, lengte circa 22 cm -slot defect-€ 180
251114kt gouden schakelarmband aan veerringsluiting, gewicht 8,0 gram, lengte circa 18,5 cm -gebruikssporen-€ 260
2512Gouden schakelarmband waaraan drie gegraveerde bedelhangers, gewicht 28,0 gram, lengte circa 15 cm -diverse gehaltes-€ 850
251314kt gouden geïntegreerde negligéhanger gezet met bolsjewiekgeslepen diamant en drie roosgeslepen diamantjes, aan zilveren gourmetschakelcollier, brutogewicht 2,0 gram, lengte circa 44 cmNot sold
2514Bloedkoralen stokjescollier aan 14kt gouden bolslot, lengte circa 38 cm€ 80
251514kt gouden Venetiaans schakelcollier waaraan een 14kt gouden hanger met diamantje in spiegelchatonzetting, brutogewicht 7,8 gram, lengte circa 42,5 cm€ 350
2516Parelcollier van gecultiveerde parels aan 18kt witgouden bakslot gezet met gecultiveerd pareltje, lengte circa 50 cm€ 80
251714kt gouden schakelarmband aan bakslot met twee veiligheidsachtjes, gewicht 17,6 gram, lengte circa 18,7 cm, in doosje€ 600
2518Vergulde 1e gehalte zilveren (935/1000) ring gezet met rechthoekige opaal, de scheen gedecoreerd, mt. 20,25, brutogewicht 5,4 gram -barst in opaal-€ 80
251918kt gouden ring gezet met angelskinkoraal en briljantgeslepen diamant, mt. 15,5, brutogewicht 6,7 gram€ 270
2520Twee 14kt gouden stijve armbanden, gewicht 22,2 gram, breedte 0,5 en 0,6 cm, binnenmaat circa 6,5 cm€ 950
2521Twee BWGG broches, één gezet met een gecultiveerde parel, brutogewicht 7,8 gram, beide circa 5 cm€ 130
252214kt gouden speld gezet met twee gecultiveerde pareltjes, brutogewicht 3,0 gram, lengte circa 5 cm€ 120
252314kt wit- en geelgouden broche gezet met een gecultiveerde parel en 26 briljantgeslepen diamanten, totaal circa 0.75ct, brutogewicht 4,6 gram, lengte 5,7 cm€ 650
2524En-chûte geregen opaal kralencollier, aan 14kt gouden bolslot, lengte circa 41 cm€ 140
252514kt gouden dubbel gourmet schakelarmband, aan bakslot met veiligheidsketting en twee veiligheidsachtjes, gewicht 34,5 gram, lengte 20 cm€ 1300
2526Paar 14kt gouden oorstekers, elk gezet met drie cabochongeslepen maansteentjes en twee diamantjes, brutogewicht 2,2 gram, circa 1,1 × 0.9 cm€ 300
2527Paar 14kt witgouden oorstekers gezet met briljantgeslepen diamant, totaal circa 1.20ct, kwaliteit SI, kleur G, brutogewicht 1,6 gramNot sold
2528Paar 18kt gouden oorstekers gezet met bloedkoraal, brutogewicht 13,0 gram, 1 × 1,2 cmNot sold
2529Paar 14kt gouden streekdrachtoorhangers met pampeltje en gezet met zaadpareltje, 19e eeuw, brutogewicht 1,4 gram, lengte circa 3 cm€ 130
2530Paar 14kt gouden oorhangers gezet met zaadpareltje en roosdiamantjes gezet in bloemvorm, brutogewicht 3,4 gram, 1,5 cm -roségouden brisuur van later datum-€ 230
253114kt gouden ring gezet met amethist, mt. 16,5, brutogewicht 5,4 gram€ 160
253214kt gouden ring gezet met granaat, mt. 16,5, brutogewicht 4,2 gram€ 120
253314kt gouden ring gezet met een entourage van amethist en citrien, mt. 16,5, brutogewicht 2,9 gram€ 240
253414kt gouden ring gezet met een ovaal gefacetteerde synthetische spinel, mt. 16, brutogewicht 3,6 gram€ 110
253514kt gouden slagring gezet met twee gecultiveerde parels, mt.19, brutogewicht 2,2 gram -één pareltje defect-Not sold
253614kt gouden ring gezet met parel, de scheen met fijne gravering, mt. 16, brutogewicht 2,2 gram€ 140
253714kt gouden ring gezet met gecultiveerde parel, mt. 17,5, brutogewicht 1,2 gram€ 120
253814kt gouden ring gezet met gecultiveerde parel in strakke chatonzetting, mt. 17,5, brutogewicht 2,6 gram€ 110
253914kt gouden ring gezet met parel, mt. 19,75, brutogewicht 4,8 gram€ 150
2540Paar 14kt gouden knoopvormige oorstekers, gewicht 2,4 gram, Ø circa 1,2 cm€ 160
254118kt gouden omegacollier, gemerkt Niessing, waaraan een 18kt gouden hanger, gemerkt Niessing, gevormd door vijf beweegbare bollen gezet met een briljantgeslepen diamantje, totaal circa 0.35ct, kwaliteit VS1 en kleur G, de hanger is op verschillende manieren te dragen, brutogewicht 10,8 gram, lengte circa 42 cm€ 1400
2542Bloedkoralen collier van ton- en kaasvormige kralen aan 14kt gouden bloemslot gezet met bloedkoraal, lengte circa 47 cm€ 200
2543Parelcollier van gecultiveerde parels aan wit- en geelgouden bolslot, lengte circa 56 cm€ 80
254414kt gouden collier waaraan segment gezet met elf roosdiamantjes en hangend zaadpareltje, circa 1900, brutogewicht 3,4 gram, lengte circa 42 cm,€ 375
2545Paar 14kt gouden oorhangers met stippelgravering en bollen, gewicht 3,0 gram, lengte circa 4 cm€ 150
254614kt gouden choker met dubbele rij bollen, gewicht 18,4 gram, lengte circa 42,5 cm€ 650
2547Vierstrengs bloedkoralen kralencollier aan 14kt gouden bakslot gezet met drie cabochongeslepen bloedkoralen, lengte circa 33 cm€ 150
254814kt gouden bootjescollier gezet met gefacetteerde bergkristal, 19e eeuw, brutogewicht 15,8 gram, lengte circa 38 cmNot sold
254914kt rosé- en geelgouden hanger gezet met onyx, bloemenapplique met zaadpareltje en baardje, aan gevlochten zwart koord, vermoedelijk vermaakt van sluiting, brutogewicht 7,6 gram, hanger 5,5 cm, koordlengte circa 45 cm -keur weggesleten-€ 270
2550Bloedkoralen sautoir van kleine bol- en tonkralen, aan 14kt gouden pastonslotje, brutogewicht 26,0 gram, lengte circa 127 cm€ 90
255114kt gouden damespolshorloge Eterna, mechanisch uurwerk, aan 14kt gouden slangvormige band met veiligheidsketting, brutogewicht 21,2 gram, Ø 1,6 cm -wijzerplaat geoxideerd-€ 550
255214kt gouden damespolshorloge, mechanisch uurwerk, aan 14kt gouden slangvormige band, brutogewicht 17,6 gram, wijzerplaat circa 2,5 × 1,5 cm€ 350
2553Ovale 14kt gouden hanger gezet met intaglio voorzien van dierenvoorstelling, brutogewicht 5,4 gram, circa 4 × 2 cmNot sold
255414kt gouden sterrenbeeldhanger: kreeft, gewicht 2,8 gram, Ø 2,2 cm€ 160
2555Ovale 14kt gouden hanger gezet met cabochongeslepen bloedkoraal, brutogewicht 4,4 gram, 3,5 × 2 cm€ 100
2556Agaatcameering, voorstelling: classicistische vrouw en profil, in zilveren zetting, aan BWGG ring, mt. 17, brutogewicht 8,7 gram -camee gebroken, ring is samengesteld-Not sold
255718kt gouden memoriering met haarwerk achter glas in brede bewerkte omlijsting met verso ruimte voor een portretje, mt. 17, brutogewicht 6,6 gram€ 220
255814kt gouden schelpcameebroche: damesportret en profil, brutogewicht 11,0 gram, 4,4 × 3,1 cm€ 230
255914kt gouden damespolshorloge, mechanisch uurwerk, aan 14kt gouden gesatineerde schakelband, brutogewicht 21,0 gram, lengte circa 17 cm -wijzerplaat geoxideerd-€ 500
256014kt gouden damespolshorloge Omega, brutogewicht 22 gram, lengte circa 16,5 cm€ 650
256114kt gouden gourmet schakelcollier waaraan medaillonhanger gezet met onyx en ingelegd met goud en twee zaadpareltjes, gewicht collier 6,8 gram, lengte 70 cm, brutogewicht medaillon 13,8 gram, 5 × 2,8 cm€ 325
2562Bloedkoralen collier van en-chûte geregen bolkralen, grootste kraal 1,5 cm, met tonvormige tussenkralen van circa 0,5 cm, aan slot van bloedkoralen kraal, brutogewicht 88,5 gram, lengte circa 83 cm -wat speling op de draad-€ 550
256314kt gouden ring gezet met ovale cabochongeslepen bloedkoraal, mt. 17,5, brutogewicht 3,4 gramNot sold
2564Twee 14kt gouden ringen, één gezet met bloedkoraal en één met rookkwarts, beide mt. 17,25, brutogewicht 6,3 gram -rookkwarts gesleten-€ 160
256514kt gouden schelpcameering, voorstelling: vrouw en profil, mt. 18,5, brutogewicht 4,3 gram -slijtage-€ 120
256614kt gouden hanger gezet met ovale gefacetteerde granaat, brutogewicht 1,6 gram, lengte circa 2,7 cmNot sold
256714kt gouden pegelvormige hanger met pampel, gezet met gefacetteerde granaat, brutogewicht 5,4 gram, 5 × 1,1 cm€ 70
2568Ovale BWGG hanger (9kt), gedecoreerd met blauw email en gezet met cabochongeslepen amethist omgeven door zaadpareltjes en parelpampeltje, brutogewicht 4,0 gram, 3 × 1,5 cm€ 150
256914kt gouden kruishanger gezet met twaalf roosgeslepen diamanten, middensteen 0,48 × 0,55 cm, brutogewicht 5,0 gram, 5 × 3 cm€ 350
257018kt gouden kruishanger, Frankrijk, gewicht 0,6 gram, lengte circa 2,5 cm -achterzijde gegraveerd-€ 60
257118kt geel- en witgouden kruishanger gezet met roosdiamantjes, brutogewicht 3,2 gram, circa 5 × 1,5 cmNot sold
257214kt gouden closed-forever armband, veiligheidskettinkje ontbreekt, gewicht 14,6 gram, lengte circa 20,5 cm€ 475
257314kt gouden medaillonhanger, één kant gezet met carneool, de andere kant met bloemdecor en zwart email, binnenzijde voorzien van een haarwerkje, brutogewicht 3.8 gram, circa Ø 2,2 cm€ 130
257418kt gouden hanger gezet met een ronde cabochongeslepen citrien, elk pootje van de vierpootszetting gezet met diamantje, totaal 0.02ct, brutogewicht 5,6 gram, 3 × 2 cm€ 375
2575Ovale BWGG filigrain hanger, gewicht 15,1 gram, lengte zonder draagoog circa 5,5 cm€ 350
257614kt gouden schelpcameebroche, voorstelling: Eros in de strijdwagen van Diana, circa 1850, brutogewicht 4,6 gram, 3,3 × 2,8 cm€ 100
257714kt gouden ring gezet met een entourage van gefacetteerde granaten, mt. 18, brutogewicht 5,0 gram€ 140
257814kt gouden ring gezet met gefacetteerde granaat, mt. 17, brutogewicht 4,8 gramNot sold
257914kt gouden ring gezet met ovale gefacetteerde hematiet, mt. 17,25, brutogewicht 4,4 gram€ 120
2580Pegelvormige BWGG hanger gezet met streepagaat, brutogewicht 4,0 gram, lengte circa 6,2 cm€ 60
2581Twee damesremontoirs, één 14kt goud en één BWGG, beide met mechanisch uurwerk en wit- en crèmekleurige wijzerplaat, brutogewicht 32,24 gram, Ø 2,5 en 3,0 cm€ 140
258218kt gouden damesremontoir, de geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers, 19e eeuw, Ø 2,8 cm€ 140
258318kt gouden herenvestzakhorloge in 18kt gouden buitenkast, spilleganguurwerk met snek, adres: William Craydon, gemerkt 4876, binnenzijde met keur voor Londen en 1776, de witgeëmailleerde wijzerplaat met Romeinse uuraanduiding en Arabische vijfminutenaanduiding, de buitenkast met gedreven mythologische voorstelling -glas gebroken- brutogewicht 71 gram, Ø 4,5 cm€ 1200
258414kt gouden herenvestzakhorloge Zenith, mechanisch uurwerk, wijzerplaat met chronografische seconde-aanduiding, Geneve 1896, binnenzijde gegraveerd voor Grand Prix Paris 1900, brutogewicht 75 gram, Ø 5 cm, in juwelierscassette€ 375
258514kt herenvestzakhorloge Bifora, mechanisch uurwerk, aan onedele reversketting, Ø 5,3 cm€ 300
258614kt gouden damespolshorloge Tissot aan blauw en zwart linnen bandje, Ø 1,9 cm€ 120
2587Rond 14kt gouden damespolshorloge aan zwart stoffen band, brutogewicht 7,4 gram, Ø 1,4 cm€ 60
258814kt gouden kabelschakelcollier, gewicht 39 gram, lengte circa 88 cm€ 1300
2589BWZG collier, de schakels gezet met granaat waarop aangebracht een kleine zilveren bloemenapplique, brutogewicht 43,0 gram, lengte circa 42 cm€ 375
2590Tienstrengs bloedkoralen collier aan 14kt gouden bakslot, lengte circa 42 cm€ 290
2591Granatencollier aan 14kt gouden slot gezet met granaat, lengte circa 86 cm€ 75
2592Driestrengs granatenarmband van gefacetteerde granaatkralen aan 14kt gouden bakslot gezet met granaat, lengte circa 18 cm€ 110
2593Verguld stalen damespolshorloge Omega Seamaster de Ville, aan bruine lederen band, Ø 2,2 cm€ 140
2594Paar 14kt gouden en 2e gehalte zilveren oorhangers gezet met peervormige blauwe saffier in dichte zetting, omgeven door acht roosdiamantjes, circa 1900, brutogewicht 5,8 gram, 4,2 × 1,5 cm, in roggenlederen doosjeNot sold
259514kt gouden monogramring met gegraveerde A, mt. 17,5, gewicht 0,8 gram -met zichtbare vergroting, waardoor keur verloren is gegaan-€ 60
259614kt gouden ring gezet met een entourage van roosdiamanten, middensteen bruin getint, 0,6 × 0,5 cm, mt. 16,5, brutogewicht 2,2 gram -één roosdiamantje missend-€ 200
259714kt gouden en zilveren hanger gezet met roosdiamanten, centrale steen peervormig, circa 0,8 × 0,64 cm, brutogewicht 6,4 gram, circa 4,5 × 2 cm€ 800
25982e gehalte zilveren gourmet schakelcollier waaraan 2e gehalte zilveren hanger met pampel, beide gezet met roosdiamant in dichte zetting, 19e eeuw, brutogewicht 16,0 gram, lengte circa 50 cmNot sold
25992e gehalte zilveren broche gezet met bruin getinte roosdiamanten en pampel, eveneens gezet met roosdiamant, brutogewicht 10,0 gram, 4 × 5,2 cmNot sold
2600Paar 14kt roségouden oorstekers met gefacetteerde peervormige onyx, het goud gezet met tien achtkantgeslepen diamanten, totaal circa 0.34ct, kwaliteit VS en SI, kleur F-G, brutogewicht 5,2 gramNot sold
2601Paar 14kt gouden oorhangers gezet met cirkelvormige onyx waarop en waarboven een roosdiamantje, brutogewicht 3,8 gram, Ø 1 cm€ 270
260214kt gouden negligéhanger gezet met twee roosdiamanten, brutogewicht 3,0 gram, lengte circa 4 cm€ 190
260314kt wit- en geelgouden ring gezet met roosdiamanten, middensteen circa 5mm, mt. 17, brutogewicht 2,4 gram -één diamantje mist-€ 425
260414kt gouden ring gezet met roosdiamant, mt. 18,25, brutogewicht 0,6 gram€ 475
260514kt gouden solitairring gezet met briljantgeslepen diamantje in spiegelchaton, mt. 17,75, brutogewicht 2,4 gram€ 85
260618kt gouden clusterring, de ronde zilveren zetting gezet met roosgeslepen diamanten, mt. 16, brutogewicht 3,88 gram€ 250
2607Onyx rouwhanger met 14kt gouden montuur, brutogewicht 17,0 gram, 5,5 × 3,2 cm -applique aan voorzijde mist-€ 75
2608Vier-rijige granaten armband aan 14kt gouden slot gezet met gefacetteerde granaat, lengte circa 20 cm€ 170
260914kt gouden collier en broche gezet met turkooisjes, het collier met staafvormige en krulvormige schakels en segment met drie pampels, brutogewicht 13,0 gram, collier lengte circa 40 cm€ 450
2610Lang granaten collier aan wit- en geelgouden bolslot, lengte circa 89 cm€ 100
2611Vierstrengs bloedkoralen armbandje, aan 14kt gouden sluiting gezet met drie bloedkoralen, lengte circa 18 cm€ 150
2612Driestrengs gefacetteerde granaten armband aan bloemvormig 14kt gouden bakslot gezet met gefacetteerde granaat, lengte circa 20,5 cm€ 130
2613Negenstrengs granatenarmband van gefacetteerde granaatkraaltjes aan 14kt gouden bakslot, gezet met een entourage van granaat, lengte circa 18,5 cm€ 180
2614Driestrengs granatenarmband aan 14kt gouden bakslot gezet met granaat, Ø circa 17 cm€ 110
2615Stalen herenpolshorloge Frederique Constant, FC220/245X4S25/6 en 1373442, aan zwart lederen band, in originele doos, en groene faux lederen binnendoos, met aankoopbewijs -faux leder laat los-€ 190
26161e gehalte zilveren damespolshorloge met mechanisch uurwerk, aan stijve 1e gehalte zilveren band, daarbij: verguld stalen damespolshorloge Gucci, quartz-uurwerk met groen-rode wijzerplaat, aan groen lederen band, in Gucci-doos met papieren uit 1997€ 100
2617Kralentas met 2e gehalte zilveren opengewerkte beugel met decor van koeien, aan jasseronketting, 1925, circa 20 × 16 cm€ 60
2618Verguld stalen damespolshorloge Gucci, quartz uurwerk, witte ronde wijzerplaat, met wisselbare bezel, aan verguld stalen schakelband, circa Ø 2,8 cm, in originele doos€ 160
2619Stalen damespolshorloge Tissot 1853 aan verstelbaar bandje, circa Ø 2,5 cm€ 50
2620Stalen herenpolshorloge TAG Hauer Calibre S CAF 7011-EBW3804, chronograaf, aan zwarte kunststof band met Tag Heur opdruk -in 2024 service gehad; batterij vervangen, waterdichtheid getest-Not sold
2621Keramisch en stalen polshorloge Seph, Limited Edition Large Black Ceramic, 2012, quartz uurwerk, chronografische zwarte wijzerplaat, de bezel gezet met blauwe en witte stenen, aan zwarte keramische schakelband, in doosNot sold
2622Stalen damespolshorloge Longines, Master Collection, automaat, nummer L2.759.478.5., geguillocheerde wijzerplaat met datum en blauwe wijzers, aan bruine lederen band met klipsluiting, in doos met papieren -ongebruikt-Not sold
2623Stalen vintage herenpolshorloge Seiko, automaat, chronograaf, 6139-6012, zwarte wijzerplaat met dag en datum, aan originele stalen schakelbandNot sold
262414kt gouden filigrainbroche met drie Zeeuwse knopen, aan onedele speld, brutogewicht 4,6 gram, 4,8 × 2 cm€ 130
262514kt gouden broche met twee Zeeuwse knopen, speld onedel, brutogewicht 5,2 gram, 3 × 1,7 cm€ 240
262614kt gouden streekdrachtbroche met Zeeuwse knoopjes en drie pampels, aan veiligheidsketting, gewicht 4,0 gram, lengte circa 4 cm€ 130
262714kt gouden schelpcameehanger: dame en profil, brutogewicht 4,4 gram 3,5 × 2,2 cm€ 80
262814kt gouden broche met twee bloedkoralen pampels, brutogewicht 3,8 gram, 3,6 × 2,8 cm€ 85
2629BWGG slagbroche met twee Zeeuwse knoopjes, gewicht 4,4 gram, 5,5 × 1,8 cmNot sold
263018kt gouden broche gezet met ronde agaatcamee: damesportret aan beide zijden geflankeerd door vier roosdiamanten gezet in platina, speld onedel, brutogewicht 5,8 gram, circa 5,5 × 1,45 cm€ 300
2631Vijf-rijige granatenarmband aan 14kt gouden slot gezet met granaten, lengte circa 17,5 gram€ 170
263214kt gouden hanger gezet met gefacetteerde granaat, brutogewicht 6,4 gram, lengte inclusief draagoog circa 4 cm€ 160
263314kt gouden schuifcollier van gourmetschakels waaraan een gouden hanger gezet met micromozaïek: bloemen, brutogewicht 12,8 gram, lengte collier circa 68 cm, hanger circa 4,5 cm€ 350
263414kt gouden Milanees schakelcollier, aan bakslot, gewicht 53,2 gram, lengte circa 43 cm€ 1800
2635Indiase 14kt gouden hanger, tweezijdig te dragen, één zijde gezet met een entourage van 32 roosdiamanten en een robijntje, andere zijde met groen- rood-, blauw- en wit email, pampel met robijntje en drie zaadpareltjes, brutogewicht 17,0 gram, circa 6 × 3 cm€ 1300
2636Paar 14kt gouden bladvormige oorclips, gewicht 3,4 gram, 1,9 × 1,2 cm€ 120
263718kt gouden hanger gezet met een peervormige citrien, waarboven drie achtkantgeslepen diamantjes, brutogewicht 5,8 gram, circa 3,5 × 1,5 cm€ 160
2638En-chûte geknoopt parelcollier met vermoedelijk natuurlijke parels, aan 14kt gouden entourageslot gezet met roosdiamanten in zilver, middensteen licht getint 0,74 cm, lengte collier circa 85,5 cm, in lederen doosje€ 1700
2639Paar 14kt gouden oorhangers, bestaande uit: solitair steker, waaraan een losse hanger met peergeslepen topaas en zeven diamantjes, brutogewicht 8.6 gram, circa 3 × 1 cm, in juweliersdoosjeNot sold
264014kt gouden bloembroche, het hart gezet met een entourage van topaas en twaalf diamantjes, mille griffe gezet, meester: J. Blits, Amsterdam, 1966-1975, brutogewicht 17,0 gram, Ø 3,2 cm€ 600
2641Vierkant 18kt gouden damespolshorloge, mechanisch uurwerk, aan 14kt gouden Milanese band, brutogewicht 22,6 gram, lengte circa 16 cm€ 500
264214kt gouden dameshorloge, jaren '30/'40, brutogewicht 13,8 gram, lengte circa 18 cm -gebruikssporen-€ 270
264318kt gouden antieke ring gezet met ovaal geëmailleerd sierstukje, mt. 23, brutogewicht 1,4 gram -kleine defecten-€ 90
2644Gekante 14kt gouden memoriering gegraveerd: 'P.B.H. F.v.S.V.', mt. 19, gewicht 2,2 gram -ring is zichtbaar vergroot-, in juweliersdoosje€ 160
2645Kransvormige 18kt gouden broche gezet met zes gefacetteerde zirkonia in diverse kleuren, brutogewicht 7,4 gram, Ø 2,8 cm€ 220
2646Sparkling insect: 14kt gouden en 1e gehalte zilveren broche in de vorm van een insect, het lijfje gezet met ovaal cabochongeslepen opaal en parel, de vleugels en kop gezet met 23 roosdiamanten, grootste 0,04 × 0,05 cm, de oogjes gezet met twee cabochongeslepen robijntjes, brutogewicht 9,8 gram, 3,5 × 2,4 × 1,2 cm€ 1900
264714kt gouden collier met negen gecultiveerde parels, brutogewicht 19,8 gram, lengte circa 70 cm€ 550
264814kt gouden draadarmband, gewicht 46,9 gram, Ø 6 cm€ 1500
264918kt gouden broche gezet met smaragd en briljantgeslepen diamant, brutogewicht 4,9 gram, breedte 3,3 cm€ 260
2650Verguld zilveren broche gezet met ovaal geslepen opaal, brutogewicht 6,6 gram, 2,5 × 1,7 cm€ 230
265114kt gouden kinderarmband gezet met turkoois en twee zaadpareltjes, aan bewerkt bakslotje en veiligheidskettinkje, brutogewicht 3,8 gram, lengte circa 16 cm€ 180
265218kt gouden bloemvormige ring gezet met citrien en briljantgeslepen diamant, mt. 16,25, brutogewicht 14,3 gram€ 650
265318kt gouden ring gezet met cabochongeslepen amethist, meester: Heribert Engelbert, Stigbert, Zweden, gemonogrammeerd en gesigneerd, mt. 16,5, brutogewicht 4,7 gram€ 210
265414kt gouden ovale broche gezet met opaaltriplet, brutogewicht 8,6 gram, 4 × 2,3 cm€ 160
265514kt gouden dubbelgourmet schakelarmband, aan bakslot met twee veiligheidsachtjes, gewicht 24,2 gram, 19,5 × 0,8 cm€ 850
265614kt gouden choker met staafjes, gewicht 23,2 gram, lengte circa 43 cm€ 750
265714kt gouden rosé- en geelgouden broche in de vorm van een druiventros, de druiven gezet met een robijntje, de takken gezet met zaadpareltjes, brutogewicht 19,8 gram, 5 × 3,5 cm€ 750
265818kt gouden ring, Niessing, gezet met bruine briljantgeslepen diamant in klemzetting, 0.63ct, mt. 17,25, brutogewicht 10,0 gram€ 1200
265914kt gouden schakelarmband aan bakslot met veiligheidsachtje, gewicht 17,4 gram, lengte circa 18,5 cm€ 600
2660Ronde 14kt gouden fantasiebroche, gewicht 85,4 gram, Ø 3,8 cm€ 2800
266118kt gouden hangertje, gewicht 9,1 gram, lengte zonder oogje 2,6 cm€ 375
266214kt gouden fantasiehanger, gewicht 4,3 gram, circa 3 cm€ 150
266318kt gouden zonvormige hanger, gewicht 4,0 gram, lengte circa 2,2 cm€ 160
2664Paar 18kt gouden oorstekers gezet met kristallen bol waarin een diamant, totaal circa 0.08ct, kwaliteit VS en kleur G, brutogewicht 3,3 gram, Ø 0,6 cmNot sold
2665Paar BWGG oorstekers met goud in nuggetvorm, brutogewicht 0,8 gram, circa 0,7 cm€ 70
266614kt gouden ring gezet met drie gouden bolletjes, mt. 17,25, gewicht 2,0 gram -bollen gedeukt-€ 70
266714kt gouden solitairring gezet met briljantgeslepen diamantje in witgouden chatonzetting, mt. 17,75, brutogewicht 2,2 gram€ 150
266814kt geel- en witgouden ring gezet met prinsesgeslepen diamant, circa 0.12ct, mt. 19, brutogewicht 3,4 gramNot sold
266914kt gouden solitairring gezet met briljantgeslepen diamant, 0.15ct, mt. 19, brutogewicht 4,8 gram€ 180
267018kt gouden solitairring gezet met briljantgeslepen diamantje, mt. 16, brutogewicht 4,0 gram€ 160
267114kt gouden solitairring gezet met briljantgeslepen diamantje, circa 0.25ct. en opengewerkte scheen, mt. 18,75, brutogewicht 4,2 gram€ 200
267214kt gouden solitairring gezet met roosdiamant in chatonzetting, mt. 15,75, brutogewicht 1,9 gram€ 65
267318kt gouden ring gezet met een mabeparel en briljant geslepen diamant, mt. 18,75, brutogewicht 6,6 gram€ 260
267414kt gouden ring pavégezet met briljantgeslepen diamanten, mt. 16, brutogewicht 2,5 gram -binnenzijde voorzien van datum-€ 350
267514kt gouden ring gezet met gesneden familiewapen in bergkristal, herkomst: laatste telg bijgenaamd 'De Witte Tullink', Jonkheer Johan van Oldenbarneveld, overleden 1996, mt. 19, brutogewicht 7,6 gram€ 300
2676Paar 18kt witgouden creolen, elk pavégezet met 23 briljantgeslepen diamanten, totaal circa 0.40ct, kwaliteit VS, kleur F, brutogewicht 2,4 gram, gezet deel circa 0,6 × 0,6 cmNot sold
267718kt witgouden stijve armband gezet met 251 briljantgeslepen diamanten, totaal circa 2.61ct, kwaliteit VS en SI, kleur E-F, drie beweegbare diamanten in de open ruimte, brutogewicht 27,6 gram, binnenmaat 6 cm, met certificaatNot sold
26782e gehalte zilveren schakelarmband aan bakslot met twee veiligheidsachtjes, gewicht 19,6 gram, lengte circa 19 cm€ 40
267914kt gouden slagarmband gezet met twee roosgeslepen diamanten, 0,6 cm, met scharnier, bakslot en veiligheidsachtje, brutogewicht 7,2 gram, binnenmaat 64 × 45 cmNot sold
2680Paar 18kt witgouden oorstekers, deels gesatineerd en elk gezet met een prinsesgeslepen diamant, circa 0.22ct, brutogewicht 4,1 gram, 1,2 cm -nieuwstaat-€ 350
2681Paar 14kt witgouden oorstekers gezet met diamantje, brutogewicht 2,4 gram, Ø 8,6 cm€ 100
2682Paar 18kt witgouden solitair oorstekers gezet met blauwe saffier in chatonzetting, circa 0,38 cm, brutogewicht 1,6 gramNot sold
268314kt witgouden alliancering gezet met zeven prinsesgelepen diamanten, totaal circa 0.49ct, kwaliteit VS en SI, kleur F-G, mt.17, brutogewicht 5,6 gram€ 550
2684Paar 18kt gouden oorringen gezet met roosdiamant, circa Ø 0,6 cm, brutogewicht 2,4 gram, 1,6 × 0,6 cm€ 1300
268514kt witgouden broche gezet met negen briljant geslepen diamantjes en acht gecultiveerde pareltjes, met veiligheidskettinkje, inclusief kopie aankoopbewijs uit 1968, brutogewicht 5,3 gram, 3 × 2 cm€ 375
268614kt geel- en witgouden staafbroche gezet met roosdiamantjes, middensteen 0,33 cm, brutogewicht 3,0 gram, lengte circa 6,5 cmNot sold
2687Paar 18kt gouden entourage-oorstekers elk centraal gezet met groene toermalijn, samen circa 2.0ct, omgeven door zestien briljantgeslepen diamanten, totaal 0.40ct, kwaliteit VS en SI, kleur G, brutogewicht 2,6 gram, circa 7 × 9,5 cmNot sold
268814kt gouden broche gezet met tafelgeslepen smaragd omgeven door 22 bolsjewiekgeslepen diamantjes, eind 19e eeuw, brutogewicht 2,8 gram, lengte circa 3 cm€ 290
268914kt witgouden ring gezet met drie briljantgeslepen diamantjes, mt. 17,75, brutogewicht 2,0 gram€ 110
269014kt witgouden rijring gezet met vijf briljantgeslepen diamanten, mt. 16,75, brutogewicht 2,0 gram€ 120
269114kt witgouden solitairring gezet met diamantje in spiegelchatonzetting, circa 0.10ct., mt. 17,5, brutogewicht 1,6 gramNot sold
269214kt witgouden ring gezet met zes briljantgeslepen diamanten, drie gladomgezet, totaal circa 0.30ct en drie pavégezet, totaal circa 0.05ct, mt. 18,5, brutogewicht 4,6 gramNot sold
269318kt witgouden zigzagring gezet met 30 briljantgeslepen diamantjes, totaal circa 0.45ct, kwaliteit VS en SI, kleur F-G, mt. 16,5, brutogewicht 4,0 gramNot sold
269418kt witgouden alliancering rondom gezet met briljantgeslepen diamanten, totaal circa 1.27ct, kwaliteit VS en SI, kleur F-G, mt. 17,25, brutogewicht 2,6 gram€ 1700
26953e gehalte zilveren ring gezet met een entourage van twintig blauwe saffieren, mt. 16,5, brutogewicht 4,4 gramNot sold
269614kt witgouden rozetring gezet met zeventien briljantgeslepen diamanten, middensteen circa 0.40ct, en tien blauwe saffiertjes, mt. 17,25, brutogewicht 6,8 gram€ 350
269718kt wit- en geelgouden bandring gezet met geslepen lichtblauwe aquamarijn, circa 0.54ct, geflankeerd door een entourage van briljantgeslepen diamanten, totaal circa 0.86ct, mt. 17,25, brutogewicht 7,4 gramNot sold
269814kt witgouden ring gezet met een synthetische spinel, mt.18, brutogewicht 3,0 gram€ 120
269918kt witgouden bandring gezet met drie prinsesgeslepen blauwe saffieren en 18 briljantgeslepen diamanten, totaal circa 0.50ct, kwaliteit VS en SI, kleur F-G, mt. 17, brutogewicht 17,0 gramNot sold
270014kt witgouden ring gezet met blauwe saffier en diamant, centraal een oudslijpsel diamant, circa 0.42ct, kwaliteit SI, kleur H, 14 achtkantgeslepen diamanten, circa 0.11ct, kwaliteit VS en SI, kleur F-G, en 25 gekalibreerde blauwe saffieren, mt. 17,25, brutogewicht 3,4 gram€ 1200
270114kt witgouden ring gezet met vijf gefacetteerde smaragden, acht briljantgeslepen diamanten en twee ovaal geslepen diamanten, totaal circa 1.0ct, kwaliteit VS en SI, kleur F-G, mt. 19, brutogewicht 5,4 gramNot sold
2702BWGG witgouden ring gezet met ovale cabochongeslepen jade, mt. 18, brutogewicht 4,4 gram€ 140
270314kt gouden ring gezet met een cabochongeslepen azuriet-malachiet, mt. 16, brutogewicht 6,0 gram€ 140
270414kt wit- en geelgouden ring gezet met ovaal gefacetteerde smaragd omgeven door 22 briljantgeslepen diamanten, totaal circa 1.0ct, kwaliteit VS en SI, kleur F-G, mt. 17,5, brutogewicht 6,6 gramNot sold
2705Platina en 14kt geelgouden ring gezet met ovaal gefacetteerde smaragd, 1,5 × 1,1 cm, geflankeerd door zes bolsjewiekeslepen diamanten, totaal circa 0.74ct, mt. 19,25, brutogewicht 11,4 gramNot sold
270614kt gouden ring gezet met cabochongeslepen chrysopraas, mt. 16,75, brutogewicht 3,9 gram€ 120
270714kt witgouden entouragering gezet met ovaal gefacetteerde smaragd omgeven door achttien briljantgeslepen diamantjes, mt. 19, brutogewicht 1,6 gram -één diamantje in de scheen missend, smaragd sleets-€ 280
270814kt witgouden staafbroche gezet met emeraudegeslepen smaragd, 5,6 × 4,2 mm, en 26 roosdiamantjes, brutogewicht 3,12 gram, lengte circa 5,7 cm€ 250
270918kt witgouden rozetring gezet met negen briljantgeslepen diamanten, mt. 18,5, brutogewicht 7,4 gramNot sold
271018kt witgouden toi-et-moi ring gezet met twee entourages van briljantgeslepen diamanten, middenstenen, 0.48ct en 0.27ct, kwaliteit VS, kleur G-H, omgeven door 24 diamanten, totaal circa 0.30ct, kwaliteit VS en SI, kleur F-G, mt. 17.5, brutogewicht 4,0 gram, met certificaatNot sold
271114kt witgouden ring gezet met 48 briljantgeslepen diamanten, totaal circa 0.25ct in pavézetting, mt.17,5, brutogewicht 6,4 gram€ 300
271214kt witgouden alliancering gezet met 19 briljantgeslepen diamanten, totaal circa 2.10ct, kwaliteit VS en SI, kleur G-H, mt. 17,25, brutogewicht 2,6 gramNot sold
271318kt witgouden ring gezet met 24 briljantgeslepen diamanten, totaal circa 0.40ct, mt. 17, brutogewicht 10,4 gram€ 750
271414kt gouden ring pavégezet met diamant, mt. 17,5, brutogewicht 4,0 gram€ 160
271514kt witgouden ring gezet met briljant- en baguettegeslepen diamant, grootste middensteen circa 0.40ct, omgeven door twee diamanten van circa 0.20ct, geflankeerd door zes baguettegeslepen diamanten en 14 briljantgeslepen diamanten, circa 0.60ct, totaal circa 1.40ct, kwaliteit VS en SI, kleur F-G, mt. 17,75, brutogewicht 4,4 gramNot sold
271614kt geel- en witgouden hanger gezet met elf briljantgeslepen diamantjes, totaal 0.14ct, brutogewicht 2,9 gram, lengte circa 2,5 cmNot sold
271714kt witgouden hanger gezet met twee pavébanen diamant, totaal 0.12ct, kleur G, kwaliteit VSI, brutogewicht 3,0 gram, lengte circa 1 cm€ 100
2718BWGG armband van geschulpte schakels gedecoreerd met blauw- en wit email, met bakslot en veiligheidsketting, brutogewicht 28,0 gram, 17 × 1,8 cm€ 650
271918kt gouden filigrain armband, gewicht 22 gram, lengte circa 18cm€ 950
272014kt roségouden stijve armband gezet met 19 roosdiamanten in diverse grootte, centrale steen circa 0,6 × 0,8 cm, aan bakslot met veiligheidsketting, brutogewicht 21,8 gram, binnenmaat 6 × 5 cm€ 1800
2721Verguld 1e gehalte zilveren omegacollier, waaraan een verguld 1e gehalte zilveren bewerkte bol, gewicht 11,6 gram, lengte circa 45 cm€ 60
2722Indiase 14kt gouden stijve armband in de vorm van twee pauwen, met scharnier en schroefslot, gezet met roosdiamanten en gedecoreerd met blauw, rood en wit email, brutogewicht 58,6 gram, binnenmaat 5,5 cm -één steen mist en restauratie-Not sold
2723BWGG tasvormige hanger, aan beide zijden gezet met blauwe steen omgeven door filigrain, brutogewicht 5,5 gram, 3,3 × 1,9 cm -één steen gebroken-€ 140
272414kt gouden ring gezet met ovale lapis lazuli, mt. 16,75, brutogewicht 7,6 gram€ 180
272514kt gouden panterhanger, gewicht 37,6 gram, lengte circa 6 cm€ 1300
272614kt gouden choker gezet met tien briljantgeslepen diamantjes en zes saffieren, brutogewicht 10,4 gram, lengte circa 43,5 cm€ 300
272714kt gouden strikvormige hanger waaraan een peervormig geslepen synthetische spinel, brutogewicht 4,4 gram, 3,8 × 1,7 cmNot sold
2728BWGG (9kt) gouden cameebroche, Wedgwood, Julius Caesar, brutogewicht 6,8 gram, circa Ø 3,2 cmNot sold
272918kt gouden ring gezet met blauwe saffier en 26 diamantjes, mt. 18.25, brutogewicht 2,8 gram -één diamantje ontbreekt, binnenzijde gegraveerd-€ 180
273018kt gouden ring gezet met drie saffieren en vier briljantgeslepen diamantjes, mt. 17,75, brutogewicht 3,5 gramNot sold
273114kt gouden ring gezet met saffier en pavégezette briljantgeslepen diamanten, mt. 17,75, brutogewicht 4,6 gramNot sold
273218kt gouden omegacollier van tien gesatineerde strengen, aan 18kt gouden geel- en witgouden sluiting bestaande uit: gesatineerde bol met draaibare witgouden schijf, aan een zijde gezet met diamant, circa 0.15ct, brutogewicht 24,3 gram, lengte circa 44 cmNot sold
273318kt witgouden broche met briljantgeslepen diamanten gezet in platina, art deco-stijl, brutogewicht 4,9 gram, lengte circa 3,5 cm€ 1000
273414kt gouden ring gezet met roosdiamant, mt. 17,5, brutogewicht 4,0 gram€ 270
273514kt gouden solitairring met briljantgeslepen diamant, circa 0,25ct, mt. 17,75, brutogewicht 2,6 gram -resten van inscriptie zichtbaar-Not sold
273614kt gouden ring gezet met bolsjewiek- en oudslijpsel diamanten, mt. 17,5, brutogewicht 2,8 gram€ 280
273714kt gouden clusterring gezet met negen briljantgeslepen diamanten, mt.16,75, brutogewicht 2,2 gram -scheen sleets-€ 180
273818kt gouden ring pavégezet met zestien achtkantgeslepen diamantjes, mt. 16,75, brutogewicht 4,2 gramNot sold
273914kt gouden ring gezet met een entourage van roosdiamant, middensteen Ø 8 mm, omgeven door 16 roosdiamanten, alle gezet in zilver, mt. 16,75, brutogewicht 5,4 gram€ 2200
274014kt gouden ring gezet met zes briljantgeslepen diamanten, mt. 17,5, brutogewicht 10,1 gram€ 700
274114kt gouden entouragering gezet met diamant, middensteen bolsjewiekgeslepen, circa 0,5cm, omgeven door acht roosgeslepen diamantjes, totaal circa 0.50ct, mt. 17,75, brutogewicht 6,2 gramNot sold
274214kt roségouden rijring gezet met zeven briljantgeslepen diamanten, totaal circa 0.85ct, kwaliteit VS en SI, kleur G-H, mt. 17,25, brutogewicht 3,6 gramNot sold
274314kt gouden ring, deels gezet met diamant, totaal 0.70ct, mt. 17,5, brutogewicht 10,6 gram€ 500
274414kt gouden schakelcollier van blokschakels, gewicht 8,0 gram, lengte circa 43 cm€ 280
2745Vierstrengs parelcollier van gecultiveerde pareltjes aan BWGG bakslot gezet met simuli, lengte circa 50 cm€ 240
274614kt gouden gourmet schakelcollier waaraan een ovale 14kt gouden hanger gezet met twee oudslijpsel diamantjes, brutogewicht 3,0 gram€ 300
2747En-chûte geregen parelcollier van gecultiveerde parels aan platina parelsluiting gezet met gecultiveerd pareltje, grootste parel 0,5 cm, kleinste 0,2 cm, lengte circa 40 cm€ 260
274814kt gouden schakelcollier, gewicht 73,7 gram, lengte circa 59,5 cm€ 2400
2749Bloemvormige BWGG en BWZG hanger gezet met roosdiamant, middensteen 0,5 cm, aan 2e gehalte zilveren schakelcollier, brutogewicht 4,4 gram, collier lengte circa 45 cm€ 210
2750En-chûte geknoopt parelcollier van gecultiveerde parels aan 14kt wit- en geelgouden bakslotje gezet met gecultiveerd pareltje, lengte circa 59 cm€ 200
2751Collier van gefacetteerde robijnkralen aan onedel S-slot, lengte circa 46 cm€ 200
275214kt gouden schakelarmband, gewicht 13,8 gram, lengte circa 19,5 cm€ 450
2753Dubbelstrengs parelcollier van gecultiveerde Akoya-parels aan 14kt witgouden slot gezet met 25 briljant- en achtkantgeslepen diamanten en drie markiesgeslepen blauwe saffieren, lengte circa 46 cm€ 1100
2754Brede, deels gematteerde 14kt gouden stijve armband, gewicht 19,8 gram, binnenmaat 6 cm€ 650
2755Parelcollier van gecultiveerde parels aan 18kt witgouden bakslot gezet met twee gecultiveerde parels en zes turkooisjes, lengte circa 69 cm€ 90
275614kt geel- en witgouden ring gezet met twee robijnen en een baguettegeslepen granaat, 19e eeuw, mt. 18,5, brutogewicht 6,4 gram€ 200
275714kt gouden ring gezet met een kussengeslepen amethist, mt. 17,25, brutogewicht 2,4 gram€ 95
2758Platina ring gezet met een kussengeslepen zachtroze synthetische saffier, circa 5.8ct, de scheen ieder gezet met twee baguettegeslepen diamanten, totaal circa 0.48ct. en twee achtkantgeslepen diamantjes, mt 17,75, brutogewicht 5,0 gram€ 1000
2759Driestrengs parelarmband van gecultiveerde parels aan 18kt witgouden bakslot gezet met robijntjes en gecultiveerde parel, geregen met vergulde 2e gehalte zilveren verdelers, lengte circa 18,5 cm€ 150
2760Paar 18kt witgouden oorstekers gezet met briljantgeslepen diamantje in bloemvormgeslepen amethist, brutogewicht 2,2 gram, Ø 1,5 cm€ 200
276114kt witgouden hanger gezet met een entourage van zeven achtkantgeslepen diamantjes aan BWGG Venetiaans schakelcollier, brutogewicht 4,4 gram, lengte circa 40 cm€ 200
2762Twee parelcolliers van gecultiveerde parels aan een BWGG en een 3e gehalte zilveren sluiting, lengte circa 40 en 42 cm€ 60
2763Verguld 1e gehalte zilveren collier met verschillende pareltjes en klein diamantje, brutogewicht 5,8 gram, lengte circa 45 cm€ 90
2764Sautoir van grijze en witte zoetwaterbarokparels, lengte circa 124 cm€ 60
2765Collier van in grootte verschillende zoetwaterbarokparels, lengte circa 87 cm€ 50
276614kt gouden schakelarmband aan bakslot met twee veiligheidsachtjes, gewicht 16,1 gram, lengte circa 18,5 cm, in schelpvormige doosje€ 600
2767Sautoir van petrolkleurige zoetwaterbarokparels, lengte circa 124 cm€ 75
2768Paar 1e gehalte zilveren oorstekers gezet met dubbele zilverkleurige zoetwaterparels€ 30
2769Paar 18kt witgouden oorhangers, elk gezet met drie ovaal gefacetteerde London Blue topazen, totaal circa 0.10ct en zeven briljantgeslepen diamanten, totaal circa 0.65ct, kwaliteit VS, kleur F-G, brutogewicht 8,4 gram, lengte circa 4,2 cm€ 2200
2770Paar 18kt witgouden oorhangers elk met een parel en amethistbol en gezet met vijf briljantgeslepen diamantjes, totaal circa 0.20ct diamant, brutogewicht 11,6 gram, lengte circa 4,5 cmNot sold
2771Collier van zilverkleurige en grijze zoetwaterbarokparels aan 1e gehalte zilveren karabijnsluiting, met bijbehorende armband, lengte circa 47 cm€ 50
2772Collier van zilvergrijze zoetwaterbarokparels aan onedele magneetsluiting, met bijbehorende armband en paar oorstekers, lengte circa 46,5 cm€ 80
2773Vijf-rijig rouwcollier van gitten kralen aan 2e gehalte zilveren slot gezet met een entourage van gitten, lengte circa 36 cm€ 140
2774Parelcollier van gecultiveerde parels aan 14kt witgouden bakslot met veiligheidsachtje, lengte circa 78 cm€ 80
277514kt witgouden entouragering, Le Chic, gezet met gefacetteerde lemonkwarts omgeven door 32 briljantgeslepen diamantjes, mt. 17,5, brutogewicht 6,4 gram€ 450
2776Paar 14kt witgouden entourageoorstekers, Le Chic, gezet met gefacetteerde lemonkwarts elk omgeven door 26 briljantgeslepen diamantjes, totaal 0.16ct diamant, kwaliteit VVS, brutogewicht 4,4 gram€ 350
2777Paar 18kt witgouden oorhangers elk gezet met kussengeslepen tanzaniet, samen 4.09ct, omgeven door 31 briljantgeslepen diamanten, totaal 0.76ct, kwaliteit VS, kleur G, brutogewicht 5,2 gram, circa 2,5 × 1,2 cm, met ALGT certificaat met nummer 51244022€ 1800
277814kt gouden ring gezet met cabochongeslepen rozenkwarts, mt. 19, brutogewicht 2,2 gram€ 80
277914kt gouden bandring gezet met ovale roze saffier geflankeerd door twee diamantjes, mt. 18,25, brutogewicht 4,2 gram€ 150
278014kt gouden schakelcollier van ovale draadschakels, gewicht 24,6 gram, lengte circa 55 cm€ 800
2781Verguld 1e gehalte zilveren jasseron schakelcollier, waaraan een verguld 1e gehalte zilveren hanger gezet met citrien, brutogewicht 4,2 gram€ 95
2782Parelcollier van gecultiveerde barokpareltjes, aan 14kt gouden bolslot, lengte circa 80 cm€ 100
2783Turkoois kralencollier aan 14kt gouden bolslot, lengte circa 60 cm€ 90
278414kt gouden collier, gewicht 8 gram, lengte circa 57 cm€ 270
2785Vier natuurstenen colliers: aventurijn met sodaliet bol aan 14kt gouden sluiting, gefacetteerde carneool aan vergulde sluiting, lapis lazuli collier aan 18kt gouden sluiting en agaten collier, in rood lederen sieradendoosje met slotje, gemonogrammeerd 'AB'€ 180
2786Hoornen libellehanger aan bruin zijden koord, Ø 48 mm, brutogewicht 4,4 gram -koord sleets-Not sold
2787Hoornen vlinderhanger aan zwart zijden koord, gedecoreerd met twee blauwe glaskralen, art nouveau, vlinder 7,5 × 8,5 cm, brutogewicht 10 gram -rechtervleugel gelijmd, kleine chipjes-Not sold
2788Paar 2e gehalte zilveren manchetknopen en bijbehorende dasspeld, gewicht 11,9 gram€ 30
278914kt gouden gladde ring, binnenzijde gegraveerd, mt.18,75, gewicht 3,2 gram€ 110
2790Paar 18kt gouden creolen met lijnendecor en witgouden sterren, gewicht 4,4 gram, Ø 2 cm × 0,4 cm€ 210
2791Paar 18kt gouden oorhangers gezet met briljantgeslepen diamant, circa 0.18ct, brutogewicht 3,8 gram, lengte circa 2 cmNot sold
2792Paar 14kt gouden manchetknopen, gewicht 27 gram, Ø circa 1,8 cm€ 1000
2793Paar 14kt roségouden manchetknopen -verbindingsstukjes onedel-, brutogewicht 5,6 gram, 2,5 cm€ 100
279418kt witgouden solitairring gezet met briljantgeslepen diamant, circa 0.25ct, kwaliteit VSI, kleur G, mt. 20, brutogewicht 5,6 gram€ 280
279514kt gouden herenring met bruine lagensteen, mt. 20, brutogewicht 3,8 gram -ring vervormd-€ 120
279618kt gouden ring gezet met baguettegeslepen rookkwarts, Zweden, 1945, mt. 16, brutogewicht 6,0 gram€ 180
279714kt gouden zegelring met monogram 'JT', binnenzijde gegraveerd 'Jo', mt. 19,25, gewicht 7,2 gram€ 230
279814kt gouden herenring gezet met onyx, mt. 20, brutogewicht 4,8 gram -steen sleets-€ 130
279914kt gouden herenring gezet met onyx, mt. 19,75, brutogewicht 7,2 gram€ 190
2800Verguld stalen herenpolshorloge Omega de Ville, genummerd 1365, quartz uurwerk, vierkante kast, aan zwart lederen bandNot sold
2801Stalen herenpolshorloge Tudor, Oyster Prince, mechanisch uurwerk, blauwe wijzerplaat, jaren '80, aan stalen Rolex schakelband, uurwerk 4,3 × 3,5 cm -band defect-Not sold
280214kt gouden herenpolshorloge Indy de Luxe, mechanisch uurwerk, champagnekleurige wijzerplaat, aan zwarte lederen band -achterzijde kast gegraveerd '12-5-72'-€ 280
2803Verguld stalen herenpolshorloge Lord Elgin, Jump Hour, aan zwarte lederen band met klipsluiting, circa 1950, Ø 3,1 cm€ 260
2804Verguld stalen herenpolshorloge Lord Elgin, Jump Hour, mechanisch uurwerk, rechthoekige kast, aan bruine lederen band, kast 3,5 × 2,5 cm€ 250
2805Damespolshorloge Rado Diastar Ceramic, de zwarte wijzerplaat gezet met vier diamantjes, aan keramische schakelbandNot sold
2806Brede 20kt gouden herenring met bloemvormige applique, meesterteken ST, vermoedelijk Arnoldus Schut, Amsterdam, 1809, mt. 20,25, gewicht 4,3 gram€ 600
2807Verguld stalen herenpolshorloge Longines, quartz uurwerk, witte wijzerplaat, aan zwarte lederen band, wijzerplaat circa 3,8 × 3,2 cm€ 150
2808Verguld stalen herenpolshorloge Maurice Lacroix, quartz uurwerk, de wijzerplaat met datum, aan originele bruine lederen band -gebruikssporen-, Ø 3,7 cm€ 150
280914kt gouden herenpolshorloge Bouchard, Geneve, quartz uurwerk, de wijzerplaat met Romeinse becijferring en datum, aan bruine lederen band -gebruikssporen-, Ø 3,3 cm€ 325
281018kt gouden herenpolshorloge Baume & Mercier, met mechanisch uurwerk, de geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers, aan zwarte lederen band -gebruikssporen-, Ø 3,3 cmNot sold
2811Drie 1e gehalte zilveren colliers, gemerkt Rabinovich, met drie verschillende hangers, één met gecultiveerde parel, één met maansteen en zirkonia, en gezwart bloemvormige hanger gezet met zirkonia, brutogewicht 20,2 gram, lengte circa 45 cm€ 60
281214kt gouden gourmet schakelcollier, gewicht 6,8 gram, lengte circa 63 cm€ 280
2813Paar 14kt roségouden bandringen, mt. 17,5 en 17,75, beide binnenzijden gegraveerd, gewicht 9,0 gram€ 270
2814Twee 14kt gouden broches: staafbroche met zaadpareltjes -één missend-, de ander gezet met cabochongeslepen maansteen in filigrain zetting, brutogewicht 6,6 gram, lengte staafbroche 7 cm€ 180
281518kt gouden gourmet schakelcollier, gewicht 6,4 gram, lengte circa 54 cm€ 300
281614kt gouden gourmet schakelcollier waaraan een gouden hanger vermaakt van colliersluiting gezet met drie cabochongeslepen bloedkoraaltjes, brutogewicht 4,6 gram, lengte circa 45 cm -hanger gevuld met was-€ 140
2817Twee 14kt gouden ringen, 19e eeuw, één gezet met vier zaadpareltjes, mt. 18, de ander met blauw en wit email en gegraveerde 'C', mt. 17,5, brutogewicht 3,0 gram -email gesleten-€ 110
281814kt gouden herenpolshorloge Julien le Roy, mechanisch uurwerk, goudkleurige wijzerplaat met datumaanduiding, aan zwarte lederen band, daarbij: verguld stalen damespolshorloge Eterna Matic Sahida, de vierkante kast met parelmoeren wijzerplaat, aan zwarte lederen band, Ø 3,3 cm -gebruikssporen-€ 325
28191e gehalte zilveren ongegraveerde plaatarmband en zwarte leren armband met 1e gehalte zilveren slot, gemerkt Silk, brutogewicht 33,6 gram, plaatarmband circa 21 cm, leren armband circa 19 cm€ 50
2820Diverse zilveren sieraden, diverse gehaltes, waaronder: twee rozenkransen en diverse broches, brutogewicht 167,0 gram€ 90
2821Twee granaten kralencolliers van gefacetteerde kralen, aan 14kt gouden sluiting, kort model 48 cm, aan kapittelslot, lang model circa 96 cm, aan gegraveerd bakslot€ 100
282214kt gouden armband met geëmailleerd bloemdecor en 14kt gouden boordknoop, brutogewicht 9,0 gram, knoop Ø 1,5 cm -armband met defecten-€ 300
2823Diverse 14kt gouden sieraden, en BWGG schakelcollier, brutogewicht 24,0 gram -defecten-€ 550
2824Twee bloedkoralen kralencolliers aan 14kt gouden sluitingen, lengte circa 100 cm en 68 cm€ 170
2825Diverse gouden sieraden, diverse gehaltes, en één onedele medaillonhanger, brutogewicht 36 gram -defecten-€ 550
2826BWGG (8kt) gourmet schakelcollier, gewicht 3,0 gram, lengte circa 47 cm€ 60
2827Paar BWGG oorhangers, gemerkt 8kt, daarbij: enkele 14kt gouden oorhanger met pegel, gewicht 3,0 gram€ 70
2828Diverse losse parel- en bloedkoralen snoeren en kralen, enkele met 14kt gouden slotje en één met musketonhaak€ 100
2829Stalen herenpolshorloge Bulova met 14kt gouden inleg, uitvoering: Accutron ''asymmetric'' 203 M0, uurwerk model: 214, serienummer: 116459, circa 1960, daarbij originele hagedis lederen band€ 550
2830Twee 3e gehalte zilveren herenvestzakhorloges, één gemerkt Minerva, 19e eeuw, daarbij: stalen herenvestzakhorloge Omega, circa 1960, aan onedele horlogeketting, circa Ø 5 cm€ 100
2831En-chûte geknoopt parelcollier van gecultiveerde parels aan wit- en geelgouden bakslotje gezet met gecultiveerde parel, lengte circa 53 cm -gebroken-Not sold
2832Paar gladde 14kt gouden bandringen, gewicht 4,2 gram -één ring doorgeknipt-, en twee BWGG ringen met steentjes en tandjes, mt. 15 en mt. 16,25, brutogewicht 3,0 gram€ 210
2833BWGG (8kt) sterrenbeeldhanger: kreeft, en 14kt gouden plaatarmbandje, gegraveerd 'Jolanda', gewicht 3,2 gram€ 80
2834Rechthoekig 18kt gouden damespolshorloge, mechanisch uurwerk, aan zwart stoffen band met vergulde details en sluiting, brutogewicht 9,6 gram -glas ontbreekt en wijzerplaat verweerd-€ 80
283514kt witgouden jasseron schakelcollier, gewicht 2,2 gram, lengte circa 42 cm€ 100
2836BWGG jasseron schakelcollier aan onedele sluiting, brutogewicht 3,6 gram, lengte circa 42 cm -sleets-€ 60
283714kt gouden hanger: Hugenotenkruisje, aan verguld zilveren anker schakelcollier, gewicht goud 0,6 gram, collierlengte circa 50 cm€ 55
2838Diverse sieraden, waaronder: zilveren ringen met natuursteen€ 110
2839Twee 14kt gouden damespolshorloges met mechanisch uurwerk, één gemerkt: Rea, aan 14kt gouden Milanese band, lengte 17,7 cm, ander gemerkt: Malty Tissot, Grand Prix, aan bruine lederen band, brutogewicht horloge met gouden band 17,4 gram -restauraties en beschadigingen aan de gouden band en wijzerplaat geoxideerd-€ 450
2840Verguld stalen damespolshorloge, quartz uurwerk, aan klemarmband, de bezel is te wisselen middels schroefmechaniek, met zes gekleurde ringen, daarbij: 2e gehalte zilveren damespolshorloge met mechanisch uurwerk, vierkante kast aan gesatineerde Milanese 1e gehalte zilveren band, lengte circa 17 cm€ 30
2841Diverse parelstrengen en losse kralen€ 30
2842Ronde 14kt gouden broche gezet met bloedkoraal, daarbij: deel van een colliersluiting gezet met drie bloedkoraaltjes -gevuld met was-, brutogewicht 10,6 gram, Ø 3,2 cm€ 250
2843Paar 14kt gouden oorstekers, mogelijk Lapponia, gewicht 2,0 gram, Ø 1 cm -één pousette ontbreekt-€ 85
284414kt gouden herenpolshorloge Alpina, automaat, de goudkleurige wijzerplaat met chronosecondeaanduiding, brutogewicht 27,4 gram, Ø 3,2 cm -met garantiebewijs 1951-€ 350
28452e gehalte zilveren bedelcollier van jasseron schakels, waaraan elf diverse bedels en vier losse bedels, gewicht 22,0 gram, lengte circa 42 cm€ 40
2846BWGG horlogeketting van ankerschakels aan musketonhaak, gewicht 9,3 gram, lengte circa 150 cm€ 280
284718kt gouden oorstekers gezet met robijntje, Frankrijk, 20e eeuw, brutogewicht 6,0 gram, Ø 0,25cm€ 170
284814kt gouden speld en hoefijzervormige 14kt gouden hanger gezet met achtkantgeslepen diamantje, brutogewicht 1,4 gram, speld circa 4,2 cm -keur hangertje weggesleten-€ 70
2849Ronde 3e gehalte zilveren broche gezet met cabochongeslepen carneool, de rand met roosjes, ontwerp Georg Nilsson, jaren '20, en 1e gehalte zilveren broche in de vorm van een vliegtuig, brutogewicht 29 gram, breedte circa 6 cm€ 55
285014kt gouden kruishanger, zilveren hanger en hartvormige geëmailleerde zilveren hanger met klavertje, daarbij: drie pareltjes -email beschadigd-Not sold
2851Diverse zilveren sieraden, diverse gehaltes, waaronder: zwaluwvormige broche gezet met markasiet en choker met roosje, brutogewicht 39,8 gram€ 50
2852Gouden broche met blauw glas, rijkelijk gezet met roosdiamantjes, in zilveren zettingen, het goud aan de achterzijde gegraveerd, 19e/20e eeuw, brutogewicht 10,4 gram, 5 × 1,5 cm -barsten in glas-Not sold
2853Ovale 14kt gouden rouwbroche gezet met onyx waarop een zilveren bloemapplique gezet met roosdiamant, brutogewicht 7,0 gram, 2,5 × 3,2 cmNot sold
285414kt gouden broche van twee rozetten gezet met onyx en gouden applique, brutogewicht 3,6 gram, circa 3,8 cmNot sold
285514kt gouden rozetbroche gezet met granaat en zaadpareltjes, aan veiligheidskettinkje, brutogewicht 4,2 gram, Ø circa 2,2 cm€ 90
285614kt gouden broche gezet met blauw email, waarop een entourage van negen roosdiamantjes, het email omgeven door achttien zaadpareltjes, met veiligheidskettinkje, brutogewicht 3,8 cm, 2 × 1,1 cm€ 230
285714kt gouden broche met baardje en pampel, brutogewicht 3,4 gram, 3,5 × 2 cm -gerestaureerd met veel tinsoldeer-€ 80
2858Ovale 14kt gouden filigrain streekdrachtbroche, gewicht 4,6 gram, 3 × 2,5 cm€ 150
285914kt gouden filigrain broche gezet met ovale cabochongeslepen maansteen, goudkeur gebruikt tussen 1814-1906, brutogewicht 6,4 gram, 2,5 × 2.3 cm€ 230
286014kt gouden broche gezet met een entourage van gefacetteerde granaat, brutogewicht 8,4 gram, Ø 3,5 cm€ 180
2861Ruitvormige 18kt gouden broche vermaakt van een sluiting, gedecoreerd met filigrain, centraal gezet met een trapezoïdegeslepen bloedkoraal, brutogewicht 6,2 gram, 2,5 × 2,5 cm€ 150
286214kt gouden streekdrachtbroche met granules en spinnetjes, aan veiligheidskettinkje, gewicht 4,2 gram€ 130
286314kt gouden gespbroche met ajourgezaagd decor gezet met zaadpareltjes, brutogewicht 2,0 gram, 3,2 × 1,4 cmNot sold
2864BWGG slagbroche gezet met twee zaadpareltjes, brutogewicht 5,4 gram, 6,5 × 2,5 cm -pareltjes sleets-€ 120
286518kt gouden broche gezet met gefacetteerde blauwe saffier, twee diamantjes en een pareltje, brutogewicht 3,0 gram, 4,6 cm€ 200
286614kt gouden staafbroche gezet met zaadpareltjes, brutogewicht 2,2 gram, 3,6 cm -één zaadpareltje mist-€ 50
286714kt wit- en geelgouden staafbroche gezet met briljantgeslepen diamant, brutogewicht 3,4 gram, 5,2 cm€ 120
286814kt gouden staafbroche met stilistisch vormgegeven applique gezet met diamantje, brutogewicht 3,8 gram, 4,2 × 1,5 cm€ 140
286914kt gouden broche gezet met roosdiamant, circa 0,65 cm, brutogewicht 4,2 gram, circa 4,5 cm€ 240
287014kt gouden speld bezet met drie simuli, brutogewicht 3,4 gram, 5,8 cm€ 100
287114kt wit- en geelgouden speld gezet met briljantgeslepen diamantje, brutogewicht 3,6 gram, 6,5 cm€ 140
287214kt gouden staafbroche gezet met zaadpareltjes, speld onedel, brutogewicht 3,0 gram, circa 7 cmNot sold
2873Driezijdig zilveren signet met aan één zijde een familiewapen, één zijde een monogram, de andere zijde vervaagd, 18e eeuw€ 120
28741e gehalte zilveren 14kt gouden portretbroche gezet met vier roosdiamantjes, met tinsoldeer vermaakt tot staande lijst, onedele speld, brutogewicht 9,8 gram, circa 4,8 × 3 cmNot sold
287514kt gouden herenvestzakhorloge Union, mechanisch uurwerk, achterdeksel met geguillocheerd decor, wijzerplaat met chronografische seconde-aanduiding, brutogewicht 59 gram, 4,5 cm, in cassette€ 325
2876Gekante 1e gehalte zilveren naaldenkoker ingelegd met parelmoer en zilver in golvend motief, 19e eeuw, 11 × 1,8 cm -lichte beschadigingen-€ 140
287714kt gouden en schildpad face-a-main, 19e eeuw, lengte circa 15 cm€ 350
2878Kristallen parfumflacon met 14kt gouden dop, in foedraal -binnenstopje aanwezig-, hoogte 9,5 cm€ 170
2879Kristallen parfumflacon met 14kt gouden montuur en dop met gegraveerd decor -glazen binnenstopje aanwezig-, 10 cm -dop gedeukt-€ 80
2880Kristallen parfumflacon met 14kt gouden montuur en dop met gegraveerd decor -glazen binnenstopje aanwezig-, circa 10 cm€ 110
2881Kristallen parfumflacon met 14kt gouden dop, in foedraal -binnenstopje aanwezig, dop gedeukt-, hoogte 9,5 cm€ 130
2882Kristallen parfumflacon met 14kt gouden montuur en dop -binnenstopje aanwezig-, circa 8,5 × 2,8 × 1,2 cm -gebruikssporen-Not sold
2883Draadglazen parfumflacon met 14kt gouden montuur en dop, 9 cm -glazen binnenstopje aanwezig-€ 100
288418kt gouden herenvestzakhorloge, de witgeëmailleerde wijzerplaat met Romeinse becijfering afgezet met paste-stenen en adres: Berthoud à Paris, de achterzijde met geëmailleerde afbeelding: liefdeskoppel omgeven door geel- en roségouden bladmotieven en paste-stenen, in extra beschermkast, Frankrijk, circa 1750, brutogewicht 49,8 gram, Ø 4,5 cm, inclusief sleuteltje -restauraties aan email beschildering-Not sold
2885Twee 14kt gouden vingerhoedjes, één Nederland, andere Frankrijk, gewicht 7,8 gram€ 260
2886BWZG hanger gezet met een tafelgeslepen rookkwarts aan BWZG vossenstaart schakelcollier, lengte circa 68 cm, hanger circa 6 × 3,5 cm€ 50
2887Dubbelstrengs angelskin-koralen kralencollier, aan 14kt gouden bakslot met cabochongeslepen angelskin-koraal, lengte circa 53 cm€ 200
28881e gehalte zilveren schakelarmband gezet met groene onyx, aan bakslot, brutogewicht 42,8 gram, lengte circa 18,5 cmNot sold
2889Paar zilveren oorhangers gezet met maansteen markasietjes en zwart email, gekeurd met belastingteken gebruikt tussen 1906-1953, brutogewicht 4,2 gram, circa 4 cm€ 75
28902e gehalte zilveren choker, gewicht 28,4 gram, lengte circa 43,5 cm€ 85
28911e gehalte zilveren oorijzer, Noord-Hollandse klederdracht, 1970, gewicht 84,8 gram€ 40
2892Paar 18kt witgouden oorhangers, gemerkt Mecan, gewicht 8,4 gramNot sold
28931e gehalte zilveren stilistisch vormgegeven ring, mt. 17,75, 1e gehalte zilveren omegacollier waaraan een stilistisch vormgegeven hanger gezet met parel en kleinere 1e gehalte zilveren hanger gezet met parel, brutogewicht 36,2 gram€ 70
28941e gehalte zilveren hanger, gemerkt Georg Jensen, aan kunststof collier, en 1e gehalte zilveren broche, collierlengte circa 41 cm€ 170
2895Paar 14kt witgouden creolen gezet met ovaal gefacetteerde saffier, brutogewicht 6,6 gram, 1,6 cmNot sold
28962e gehalte zilveren Zeeuwse klederdracht broekstukken, gedecoreerd met ruiter te paard met daaromheen een Latijnse tekst, datum 1711 en afsluitend een getordeerde kabelrand, gewicht 77,4 gram, 2 x Ø 6,5 cm€ 120
28972e gehalte (900/1000) zilveren jugendstil ceintuurgesp met decor van lissen, meester: George Adam Scheid, Wenen, Oostenrijk, circa 1900, gewicht 47 gram€ 240
28981e gehalte zilveren stilistisch vormgegeven ring en schakelarmband, beide meester: A.A. Kok, Amsterdam, circa 1960, ring met gouden details en gezet met cabochongeslepen lapis lazuli, mt. 17,75, brutogewicht 8,4 gram, gewicht schakelarmband 30,4 gram, lengte circa 19,5 cm€ 80
2899Stalen herenvestzakhorloge Omega, aan 3e gehalte zilveren horlogeketting van platte gourmetschakels, gewicht zilver 15,8 gram€ 85
29001e gehalte zilveren stijve armband met scharnier en bakslot met veiligheidsachtje, gewicht 19,8 gram, binnenmaat circa 6,5 × 5,5 cm€ 30
29012e gehalte zilveren geciseleerde zeshoekige opengewerkte broche gezet met cabochongeslepen bloedkoraal, ontwerp en uitvoering Fons Reggers (1886-1962), circa 1925, bruto gewicht 15 gram, 5,5 × 4,5 cm€ 400
29022e gehalte zilveren schakelarmband, de schakels met boomschorsdecor, gemerkt Laloli, Amsterdam, gewicht 36 gram, 2 × 19,5 cm€ 50
29031e gehalte zilveren jasseron schakelarmband met kapittelslot, gewicht 23,2 gram, lengte circa 20 cm€ 40
29041e gehalte zilveren schakelarmband, Napier, gezet met cabochongeslepen simuli voor lapis lazuli, aan bakslot met veiligheidsketting, brutogewicht 65,4 gram, lengte circa 16 cmNot sold
2905Paar BWZG broches in de vorm van Zeeuwse knopen, gewicht 19 gram, Ø 3,5 cmNot sold
2906Driestrengs parelcollier, waaraan: 1e gehalte zilveren middenstuk bestaande uit vier delen, blauw en oranje geëmailleerd, lengte circa 42 cmNot sold
29071e gehalte zilveren ceintuur, de open schakels met ruit- en bloemdecor, gewicht 150 gram, lengte circa 89 cm€ 120
2908Paar BWZG armbanden met scharnier en schroefsluiting met ruitdecor, gewicht 61 gram, binnenmaat circa 8,5 × 7 cm -defect-€ 45
2909Paar BWZG armbanden met scharnier en schroefsluiting met schub-, bloem- en lotusdecor, gewicht 62 gram, binnenmaat circa 10 × 9 cmNot sold
2910Vier BWZG armbanden, waarvan drie met scharnier en schroefsluiting, één spangarmband, gewicht 153 gram€ 50
2911Paar ronde BWZG armbanden met pinsluiting en banddecor, gewicht 52 gram, binnenmaat circa 9 cm€ 30
2912Diverse 1e gehalte zilveren sieraden, waaronder stijve armband en paar oorhangers, brutogewicht 63,4 gram€ 50
2913Diverse zilveren sieraden, voornamelijk 1e gehalte, waaronder: ring gezet met klein diamantje in gouden zetting, ring gezet met opaal, gevlochten armband, etc. brutogewicht 107 gram€ 75
2914Drie 3e gehalte zilveren chokers en een armband, één choker is 14kt witgoud verguld, gewicht 207 gram, colliers 41, 42 en 45 cm, armband lengte circa 19 cm€ 100
2915BWZG amulethouder aan BWZG ketting, de deksel met vierkante kornalijn, BWZG stijve armband, India, en 1e gehalte zilveren broche, Kuta, Bali, Indonesië, bruto gewicht 123 gram, broche 12,5 cmNot sold
2916Twee Chinese BWZG armbanden met voorstellingen van het dagelijks leven in reliëf, binnenmaat circa 6 cm€ 40
2917Twee paar BWZG armbanden en één enkele, alle met scharnier en schroefsluiting, gewicht 87 gram, binnenmaat 5-5,5 cmNot sold
2918Diverse 1e gehalte zilveren sieraden, waaronder: gerodineerde stijve armband met scharnier en bakslot, drie ringen, mt. 17,5-18, gewicht 82,8 gram€ 50
2919Twee natuurstenen kralencolliers, één modernistische houten collier met zilveren details, 2e gehalte zilveren ring, meester: E. Maier, Amsterdam, 1969-1992, 2e gehalte zilveren spangcollier met hanger van onyx, en drie natuurstenen hangers in zilveren zetting en één 2e gehalte zilveren schakelcollier, ring verstelbaar, lengte zilveren collier circa 42 cm, lengte houten collier circa 47 cm€ 55
2920Diverse 1e gehalte zilveren sieraden, waaronder: brede stijve armband, medaillon en omegacollier, brutogewicht 76 gram€ 70
2921Twee 2e gehalte zilveren broches en een hanger, hanger gehamerd en gezet met peergeslepen bloedkoraal, meester: F.B. Berlijn, Utrecht, jaren '30, één broche gezet met lapis lazuli en zaadpareltjes, de ander met ovaal geslepen carneool, meester: FG. Zwollo Sr, Amsterdam, begin 20e eeuw, brutogewicht 25,2 gram, hanger 5 cm€ 400
2922Gesatineerd 18kt witgouden hangertje gezet met carrégeslepen tanzaniet, brutogewicht 1,1 gram circa 1 × 0,5 cm€ 85
2923Paar driehoekvormige 18kt gouden oorstekers met waaiervormig applique, gewicht 3,6 gram, 1,7 cm€ 160
2924Twee 14kt gouden pinnen, één met symbool voor vrijmetselarij, de ander met paardenhoofd, gewicht goud 2,4 gram, daarbij: vier 2e gehalte zilveren theelepels en een 2e gehalte zilveren suikerschepje, gewicht 52 gram, lepel 11,5 cm€ 95