Ovale mahoniegefineerde tafel met opstaande rand, ingelegde geblokte biezen en schelpvormige marqueterie in het blad, tevens voorzien van lade en glazen blad, tweede helft 19e eeuw, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 77 × 99 × 73 cm
Hamerprijs: € 250
Indiaas zijden tapijt Kashmir met floraal decor in vakverdeling, 195 × 155 cm
Hamerprijs: € 220
Engels staand horloge in wortelnoten kast met marqueterie van bloemen en vogels, de kap voorzien van ajourgezaagd rankendecor, de vierkante messing wijzerplaat met verzilverde cijferring, verguld metalen hoekstukken, seconde-, minuut-, uur-, datumaanduiding, rondom de datumaanduiding gegraveerd decor van oorlogsattributen, gesigneerd: G. Somersall, Londen, 18e eeuw -kast samengesteld-, 227 × 45 × 26 cm
Hamerprijs: € 1000
Paar verguld houten drielichts wandlusters, Louis Seize-stijl, begin 20e eeuw -defecten aan vergulding-, 60 × 33 × 25 cm
Hamerprijs: € 150
Gegraveerde landkaart van Groot-Rusland: 'Carte nouvelle de tout l'Empire de la Grande Russie dans l'estat ou il s'est trouve à la mort de Pierre le Grand'. Amsterdam, R. & I. Ottens, circa 1730, oudgekleurd. Toont het gebied van Amsterdam tot Kamchatka en van Nova Zembla tot Mongolië. Het cartouche verbeeldt de Russische volken die Peter de Grote geschenken aanbieden, 48 × 46 cm
Hamerprijs: € 375
Grote spiegel in goudkleurige lijst met afgeronde bovenhoeken, bekroond door kuif met voluten, 20e eeuw -gebruikssporen, schade aan ornamenten-, 122 × 84
Hamerprijs: € 425
Bronzen buste: Dante Alighieri, op Sienamarmeren basement, niet gesigneerd, 19e eeuw, totale hoogte 24 cm
Richtprijs: € 300-500
Wortelnoten secretaire, achter de klep lades, vakjes en uitschuifbare schapjes, met ingelegde biezen en intarsia, Hollands, circa 1900 -gebruikssporen, enkele vochtvlekjes-, 101 × 83 × 49 cm
Richtprijs: € 150-200
Gegraveerde landkaart van Afrika: 'Novissima et perfectissima Africae descriptio per Fredericum de Witt amstelodami'. Ex off. R. & I. Ottens, circa 1740, oudgekleurd -licht gebruind-, 49 x 57 cm
Hamerprijs: € 190
Kopie naar Gerard van Nijmegen (1735-1808), zelfportret bij leeg canvas, olieverf op doek, niet gesigneerd, verso opschrift: 'Gerard van Nijmegen 32 jaren 1769' -hoofd ingeschilderd, gedoubleerd-, 83 × 68 cm
Richtprijs: € 500-700
Plantentafeltje met albasten blad op ijzeren en messing onderstel met klauwpoten, eerste helft 20e eeuw -blad ligt los-, 78 × Ø 37 cm
Hamerprijs: € 160
Groot formaat damspiegel in goudkleurige houten lijst met gestoken kuif en facetgeslepen spiegel, Louis Quinze-stijl -enkele defecten aan steekwerk-, 290 × 50 cm
Hamerprijs: € 550
Paar crèmewitte gipsen pijnappelvormige tafellampen met crèmewitte kappen -enkele vlekjes in kappen-, 67 × Ø 55 cm
Hamerprijs: € 30
Paar witgeschilderde houten piëdestals met gecanneleerde stam, 113 × 27 × 27 cm
Hamerprijs: € 150
Paar mahonie voltaires met geruite crèmewitte bekleding, tweede helft 19e eeuw
Hamerprijs: € 80
Kaart van Andalusië: 'Andaluzia continens Sevillam et Cordubam', kopergravure, Willem Janszoon Blaeu, 1640, verso met tekstpagina's, maat drukplaat 38 × 49,5 cm
Richtprijs: € 200-300
Groen- en goudgeschilderde drielichts wandkandelaar, 20e eeuw, 64 × 60 × 30 cm
Richtprijs: € 80-100
Wortelnotengefineerd topbureau, de opstand met bespiegelde deurtjes, het interieur met vele vakjes en drie laatjes, de dubbelgebogen onderkast met drie lades, Louis Quinze -aanpassingen van later datum, gebruikssporen, kleine defecten-, 238 × 134 × 66 cm
Richtprijs: € 1500-2000
Soester spiegel in notenhouten lijst, 98 × 55,5 cm
Hamerprijs: € 35
Gegraveerde landkaart van Malta: 'Insularum Maltae et Gozae qui equitum S.Ioannis Hierosolimitani sedes principalis. Exhibita J.B. Homan, Norimbergae'. 1720, gedeeltelijk oud gekleurd. In de linkerhoek een gezicht op en een plattegrond van Valetta met een grote afbeelding van een Maltezer ridder -beide benedenhoeken iets beschadigd-, 49 × 59 cm
Hamerprijs: € 300
Gegraveerde landkaart van Overijssel: 'Transisalania, vulgo Over-Yssel. Auctore N. ten Have, emendata a R. et I. Ottens Amstelodami', circa 1740, oud gekleurd, 45 × 57 cm
Hamerprijs: € 70
Ingekleurde gravure Rotterdam: 'Nieuwe platte grond vande stad Rotterdam gelegen aan de rivieren de Maas en de Rotte', J. Covens & Zoon, Amsterdam, 1768, 40,5 × 48 cm
Hamerprijs: € 250
Hollandse School: reizigers in een Italianiserend landschap met klooster, olieverf op paneel, 19e eeuw -vermaakt geweest tot schilderijklok, scheurtje tussen panelen, kras, enkele inschilderingen-, 75 × 59 cm
Hamerprijs: € 260
Hollandse School: figuren bij watermolen, olieverf op doek, niet gesigneerd, 18e/19e eeuw -gedoubleerd, inschilderingen-, 54,4 × 44,3 cm
Richtprijs: € 500-700
Houten wijntafeltje met gedraaide voet, staand op drie sabelpoten, eind 18e eeuw -mogelijk marriage, droogtescheuren, stukje fineer bij pootbevestiging ontbreekt- 76 × Ø 50 cm
Hamerprijs: € 150
Crèmewitgelakte schouwspiegel met gesneden guirlandes en bovenin schildering op doek: twee putti, eind 19e eeuw, 220 × 92 cm
Hamerprijs: € 150
Wit marmeren kolompendule met verguld bronzen wijzerplaat en witgeëmailleerde cijferring, eerste helft 19e eeuw -enkele defecten-, 43 × 22 × 13 cm, onder stolp -barst-
Hamerprijs: € 150
Wortelgefineerd ladekastje met orgelgebogen front, Hollands, eerste helft 18e eeuw -gebruikssporen, scheuren-, 99 × 76 × 54 cm
Hamerprijs: € 350
Twaalflichts verguld bronzen kroonluchter met glazen pegels, uitvoering Baccarat, gemerkt in bobèches -klein defect aan glas rondom stam-, 100 × Ø 70 cm
Hamerprijs: € 350
Turkmeens tapijt Tekke-Bochara, 230 × 130 cm
Hamerprijs: € 95
Schildpadbelijmde consoleklok met verguld bronzen beslag, Frankrijk, Louis Quinze -klein defect aan email-, inclusief console, klok 80 × 45 × 20 cm, console 33 × 47 × 27 cm
Richtprijs: € 4000-6000
Perzisch tapijtje Meshkin, 150 × 100 cm
Hamerprijs: € 50
Mahonie coulissetafel met twee tussenbladen, de drie vierspantpoten op messing wieltjes -krasjes, kleine defecten-, totale lengte 340 × 107 cm
Hamerprijs: € 500
Indiaas zijden en katoenen tapijt Kashmir, 290 × 178 cm
Hamerprijs: € 280
Indonesische ikat met dierendecor, de rand met letters en datering 1913 -enkele gaatjes en herstellingen-, 244 × 155 cm
Richtprijs: € 300-500
Indonesische ikat met schorpioenen-, vissen- en paardendecor, circa 1900 -enkele kleine gaatjes-, 225 × 147 cm
Richtprijs: € 200-300
Engels staand horloge in mahonie kast, de kap voorzien van ajourgezaagde voluutvormige ornamenten uitlopend in rozenknopjes, de kast en kap geflankeerd door gecanneleerde zuilen voorzien van vergulde messing monturen, de messing wijzerplaat met verzilverde cijferring, verguld metalen hoekstukken, seconde-, minuut-, uur-, dagaanduiding, en kalender- en maanmechaniek, gesigneerd: Robert Lough I, Londen, werkzaam rond 1770-1781, inclusief aandrijfslinger -lichte fineerschade, gewichten met defecten, slinger defect-, hoogte circa 250 cm
Hamerprijs: € 2300
Spiegeltje in goudgeschilderde houten lijst, Louis Quatorze-stijl -lijst defect-, 35 × 22,5 cm
Hamerprijs: € 80
Paar verguld bronzen vierlichts wandappliques, barokstijl, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 30 × 36 × 31 cm
Hamerprijs: € 500
Gefacetteerde schouwspiegel in goudkleurige pâte lijst, modern, 230 × 130 cm
Richtprijs: € 300-500
Notenhouten handspiegel met gesneden rand en handvat met prunusdecor, Zwarte Woud, circa 1900, 33 × 18 cm
Hamerprijs: € 50
Badkuip in beukenhouten geraamte, vermoedelijk Luik, 18e eeuw -sporen van de tand des tijds, opbouw ontbreekt-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 53 × 135 × 64 cm
Hamerprijs: € 160
Ingekleurde gravure: landkaart van het Vorstendom Lüneburg 'Ducatis Luneburgici', 1765, 59 × 50 cm
Richtprijs: € 100-150
Marinus Johannes de Jongere (1912-1978), havengezicht, aquarel, r.o. gesigneerd, 22 × 63 cm
Richtprijs: € 500-700
Marinus Johannes de Jongere (1912-1978), havengezicht, aquarel op papier, r.o. gesigneerd, 15 × 40 cm
Hamerprijs: € 140
Friese stoelklok met datum en maanaanduiding, de loden fretten bovenin met een beschilderd wapenschildje: zwemmend zwaantje, eind 19e/20e eeuw, 75 × 40 × 25 cm
Richtprijs: € 200-300
Antoine Calbet (1860-1942), 'Deux amies', gemengde techniek op papier, l.o. gesigneerd, 31 × 24 cm
Hamerprijs: € 280
Gegraveerde landkaart van Frans Noord-Amerika door Nicolas de Fer (1646-1720): 'Carte de la Nouvelle France, ou s voit le cours des grandes rivières de S. Laurens et de Mississippi ... & se trouvent les états et peuples de Floride, de la Louïsiana, de la Virginie, etc. Recueillis pour l'Établissement'de la Compagnie Françoise Occident'. 1719. Oud gekleurd. Met een detailkaart van Louisiana en van de Golf van Mexico -beide benedenhoeken iets beschadigd en licht gebruind-, 50 × 56 cm
Hamerprijs: € 500
Mogelijk Petrus van der Velden (1837-1913), de wol opdraaien, inkttekening, l.o. gesigneerd, 35 × 28 cm
Hamerprijs: € 80
Mahonie kabinet, de bovenkast met medaillons, strikornamenten en pilasters, de dubbelgebogen onderkast met drie lades, het geheel op bolklauwpoten, Hollands, transition, 228 × 180 × 65 cm
Richtprijs: € 800-1200