Lotnummer: 1351

Ovale mahoniegefineerde tafel met opstaande rand, ingelegde geblokte biezen en schelpvormige marqueterie in het blad, tevens voorzien van lade en glazen blad, tweede helft 19e eeuw, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 77 × 99 × 73 cm

Hamerprijs: € 250

Lotnummer: 1352

Indiaas zijden tapijt Kashmir met floraal decor in vakverdeling, 195 × 155 cm

Hamerprijs: € 220

Total images: 9
Total images: 9
Lotnummer: 1353

Engels staand horloge in wortelnoten kast met marqueterie van bloemen en vogels, de kap voorzien van ajourgezaagd rankendecor, de vierkante messing wijzerplaat met verzilverde cijferring, verguld metalen hoekstukken, seconde-, minuut-, uur-, datumaanduiding, rondom de datumaanduiding gegraveerd decor van oorlogsattributen, gesigneerd: G. Somersall, Londen, 18e eeuw -kast samengesteld-, 227 × 45 × 26 cm

Hamerprijs: € 1000

Lotnummer: 1354

Paar verguld houten drielichts wandlusters, Louis Seize-stijl, begin 20e eeuw -defecten aan vergulding-, 60 × 33 × 25 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 1355

Gegraveerde landkaart van Groot-Rusland: 'Carte nouvelle de tout l'Empire de la Grande Russie dans l'estat ou il s'est trouve à la mort de Pierre le Grand'. Amsterdam, R. & I. Ottens, circa 1730, oudgekleurd. Toont het gebied van Amsterdam tot Kamchatka en van Nova Zembla tot Mongolië. Het cartouche verbeeldt de Russische volken die Peter de Grote geschenken aanbieden, 48 × 46 cm

Hamerprijs: € 375

Lotnummer: 1356

Grote spiegel in goudkleurige lijst met afgeronde bovenhoeken, bekroond door kuif met voluten, 20e eeuw -gebruikssporen, schade aan ornamenten-, 122 × 84

Hamerprijs: € 425

Lotnummer: 1357

Bronzen buste: Dante Alighieri, op Sienamarmeren basement, niet gesigneerd, 19e eeuw, totale hoogte 24 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 1358

Wortelnoten secretaire, achter de klep lades, vakjes en uitschuifbare schapjes, met ingelegde biezen en intarsia, Hollands, circa 1900 -gebruikssporen, enkele vochtvlekjes-, 101 × 83 × 49 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 1359

Gegraveerde landkaart van Afrika: 'Novissima et perfectissima Africae descriptio per Fredericum de Witt amstelodami'. Ex off. R. & I. Ottens, circa 1740, oudgekleurd -licht gebruind-, 49 x 57 cm

Hamerprijs: € 190

Lotnummer: 1360

Kopie naar Gerard van Nijmegen (1735-1808), zelfportret bij leeg canvas, olieverf op doek, niet gesigneerd, verso opschrift: 'Gerard van Nijmegen 32 jaren 1769' -hoofd ingeschilderd, gedoubleerd-, 83 × 68 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 1361

Plantentafeltje met albasten blad op ijzeren en messing onderstel met klauwpoten, eerste helft 20e eeuw -blad ligt los-, 78 × Ø 37 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 1362

Groot formaat damspiegel in goudkleurige houten lijst met gestoken kuif en facetgeslepen spiegel, Louis Quinze-stijl -enkele defecten aan steekwerk-, 290 × 50 cm

Hamerprijs: € 550

Lotnummer: 1363

Paar crèmewitte gipsen pijnappelvormige tafellampen met crèmewitte kappen -enkele vlekjes in kappen-, 67 × Ø 55 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 1364

Paar witgeschilderde houten piëdestals met gecanneleerde stam, 113 × 27 × 27 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 1365

Paar mahonie voltaires met geruite crèmewitte bekleding, tweede helft 19e eeuw

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 1366

Kaart van Andalusië: 'Andaluzia continens Sevillam et Cordubam', kopergravure, Willem Janszoon Blaeu, 1640, verso met tekstpagina's, maat drukplaat 38 × 49,5 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 1367

Groen- en goudgeschilderde drielichts wandkandelaar, 20e eeuw, 64 × 60 × 30 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 1368

Wortelnotengefineerd topbureau, de opstand met bespiegelde deurtjes, het interieur met vele vakjes en drie laatjes, de dubbelgebogen onderkast met drie lades, Louis Quinze -aanpassingen van later datum, gebruikssporen, kleine defecten-, 238 × 134 × 66 cm

Richtprijs: € 1500-2000

Lotnummer: 1369

Soester spiegel in notenhouten lijst, 98 × 55,5 cm

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 1370

Gegraveerde landkaart van Malta: 'Insularum Maltae et Gozae qui equitum S.Ioannis Hierosolimitani sedes principalis. Exhibita J.B. Homan, Norimbergae'. 1720, gedeeltelijk oud gekleurd. In de linkerhoek een gezicht op en een plattegrond van Valetta met een grote afbeelding van een Maltezer ridder -beide benedenhoeken iets beschadigd-, 49 × 59 cm

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 1371

Gegraveerde landkaart van Overijssel: 'Transisalania, vulgo Over-Yssel. Auctore N. ten Have, emendata a R. et I. Ottens Amstelodami', circa 1740, oud gekleurd, 45 × 57 cm

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 1372

Ingekleurde gravure Rotterdam: 'Nieuwe platte grond vande stad Rotterdam gelegen aan de rivieren de Maas en de Rotte', J. Covens & Zoon, Amsterdam, 1768, 40,5 × 48 cm

Hamerprijs: € 250

Lotnummer: 1373

Hollandse School: reizigers in een Italianiserend landschap met klooster, olieverf op paneel, 19e eeuw -vermaakt geweest tot schilderijklok, scheurtje tussen panelen, kras, enkele inschilderingen-, 75 × 59 cm

Hamerprijs: € 260

Lotnummer: 1374

Hollandse School: figuren bij watermolen, olieverf op doek, niet gesigneerd, 18e/19e eeuw -gedoubleerd, inschilderingen-, 54,4 × 44,3 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 1375

Houten wijntafeltje met gedraaide voet, staand op drie sabelpoten, eind 18e eeuw -mogelijk marriage, droogtescheuren, stukje fineer bij pootbevestiging ontbreekt- 76 × Ø 50 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 1376

Crèmewitgelakte schouwspiegel met gesneden guirlandes en bovenin schildering op doek: twee putti, eind 19e eeuw, 220 × 92 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 1377

Wit marmeren kolompendule met verguld bronzen wijzerplaat en witgeëmailleerde cijferring, eerste helft 19e eeuw -enkele defecten-, 43 × 22 × 13 cm, onder stolp -barst-

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 1378

Wortelgefineerd ladekastje met orgelgebogen front, Hollands, eerste helft 18e eeuw -gebruikssporen, scheuren-, 99 × 76 × 54 cm

Hamerprijs: € 350

Lotnummer: 1379

Twaalflichts verguld bronzen kroonluchter met glazen pegels, uitvoering Baccarat, gemerkt in bobèches -klein defect aan glas rondom stam-, 100 × Ø 70 cm

Hamerprijs: € 350

Lotnummer: 1380

Turkmeens tapijt Tekke-Bochara, 230 × 130 cm

Hamerprijs: € 95

Total images: 9
Total images: 9
Lotnummer: 1381

Schildpadbelijmde consoleklok met verguld bronzen beslag, Frankrijk, Louis Quinze -klein defect aan email-, inclusief console, klok 80 × 45 × 20 cm, console 33 × 47 × 27 cm

Richtprijs: € 4000-6000

Lotnummer: 1382

Perzisch tapijtje Meshkin, 150 × 100 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 1383

Mahonie coulissetafel met twee tussenbladen, de drie vierspantpoten op messing wieltjes -krasjes, kleine defecten-, totale lengte 340 × 107 cm

Hamerprijs: € 500

Lotnummer: 1384

Indiaas zijden en katoenen tapijt Kashmir, 290 × 178 cm

Hamerprijs: € 280

Lotnummer: 1385

Indonesische ikat met dierendecor, de rand met letters en datering 1913 -enkele gaatjes en herstellingen-, 244 × 155 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 1386

Indonesische ikat met schorpioenen-, vissen- en paardendecor, circa 1900 -enkele kleine gaatjes-, 225 × 147 cm

Richtprijs: € 200-300

Total images: 9
Total images: 9
Lotnummer: 1387

Engels staand horloge in mahonie kast, de kap voorzien van ajourgezaagde voluutvormige ornamenten uitlopend in rozenknopjes, de kast en kap geflankeerd door gecanneleerde zuilen voorzien van vergulde messing monturen, de messing wijzerplaat met verzilverde cijferring, verguld metalen hoekstukken, seconde-, minuut-, uur-, dagaanduiding, en kalender- en maanmechaniek, gesigneerd: Robert Lough I, Londen, werkzaam rond 1770-1781, inclusief aandrijfslinger -lichte fineerschade, gewichten met defecten, slinger defect-, hoogte circa 250 cm

Hamerprijs: € 2300

Lotnummer: 1388

Spiegeltje in goudgeschilderde houten lijst, Louis Quatorze-stijl -lijst defect-, 35 × 22,5 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 1389

Paar verguld bronzen vierlichts wandappliques, barokstijl, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 30 × 36 × 31 cm

Hamerprijs: € 500

Lotnummer: 1390

Gefacetteerde schouwspiegel in goudkleurige pâte lijst, modern, 230 × 130 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 1391

Notenhouten handspiegel met gesneden rand en handvat met prunusdecor, Zwarte Woud, circa 1900, 33 × 18 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 1392

Badkuip in beukenhouten geraamte, vermoedelijk Luik, 18e eeuw -sporen van de tand des tijds, opbouw ontbreekt-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 53 × 135 × 64 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 1393

Ingekleurde gravure: landkaart van het Vorstendom Lüneburg 'Ducatis Luneburgici', 1765, 59 × 50 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 1394

Marinus Johannes de Jongere (1912-1978), havengezicht, aquarel, r.o. gesigneerd, 22 × 63 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 1395

Marinus Johannes de Jongere (1912-1978), havengezicht, aquarel op papier, r.o. gesigneerd, 15 × 40 cm

Hamerprijs: € 140

Lotnummer: 1396

Friese stoelklok met datum en maanaanduiding, de loden fretten bovenin met een beschilderd wapenschildje: zwemmend zwaantje, eind 19e/20e eeuw, 75 × 40 × 25 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 1397

Antoine Calbet (1860-1942), 'Deux amies', gemengde techniek op papier, l.o. gesigneerd, 31 × 24 cm

Hamerprijs: € 280

Lotnummer: 1398

Gegraveerde landkaart van Frans Noord-Amerika door Nicolas de Fer (1646-1720): 'Carte de la Nouvelle France, ou s voit le cours des grandes rivières de S. Laurens et de Mississippi ... & se trouvent les états et peuples de Floride, de la Louïsiana, de la Virginie, etc. Recueillis pour l'Établissement'de la Compagnie Françoise Occident'. 1719. Oud gekleurd. Met een detailkaart van Louisiana en van de Golf van Mexico -beide benedenhoeken iets beschadigd en licht gebruind-, 50 × 56 cm

Hamerprijs: € 500

Lotnummer: 1399

Mogelijk Petrus van der Velden (1837-1913), de wol opdraaien, inkttekening, l.o. gesigneerd, 35 × 28 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 1400

Mahonie kabinet, de bovenkast met medaillons, strikornamenten en pilasters, de dubbelgebogen onderkast met drie lades, het geheel op bolklauwpoten, Hollands, transition, 228 × 180 × 65 cm

Richtprijs: € 800-1200