Categorie: "Design"
Dressoir met groen marmeren bovenblad en fineer in geschaakt decor van diverse houtsoorten, het geheel met één lade en drie deurtjes, tweede kwart 20e eeuw, 105 × 143 × 56 cm
Hamerprijs: € 280
Mahonie buffet met twee lades en twee vogeloogesdoorngefineerde deurtjes, het geheel met krulvormige gesneden coromandel details, Amsterdamse School -achterwand gerestaureerd-, 118 × 161 × 63 cm
Richtprijs: € 300-500
Mahonie boekenkast met twee open vakken en centraal twee deuren met snijwerk, ontwerp H.P. Berlage, vermoedelijk uitvoering 't Binnenhuis, circa 1901 -aan bovenzijde ingekort, de dekplank mogelijk niet origineel en aan rechter achterzijde is er een hoek uitgesneden, roedes niet aanwezig, kleine chipjes van houtsnijwerk-, 122 × 168 × 38,5 cm
Richtprijs: € 800-1200
Zwartgelakt mdf bergmeubel met deurtjes en open vak, model Ianus, uitvoering Tecno, Italië, -voorzien van glazen plaat op bovenblad-, 91 × 203 × 50 cm
Richtprijs: € 150-200
Zwartgelakte mdf sidetable met glazen etagère, uitvoering Tecno, Italië, moden, 85 × 243 × 50 cm
Hamerprijs: € 150
Donkergrijze metalen vloerlamp met matglazen schaal, model Tebe, ontwerp Ernesto Gismondi, uitvoering Artemide, Italië -lamp is een beetje wankel-, 190 × 49 cm
Hamerprijs: € 100
Loungefauteuil, model 670, en ottoman, model 671, beide met zwart lederen bekleding in multiplex kuip, ontwerp Charles en Ray Eames, uitvoering Herman Miller -bekleding defect, één armleuning met scheur, ottoman met scheur-
Hamerprijs: € 2000
Salontafel in de vorm van liggende bronzen beer met glazen blad op zijn poten, België, jaren '70 -enkele glasschades-, 43 × Ø 85 cm
Hamerprijs: € 325
Ronde zwartgelakte tafel op metalen voet, model T334, uitvoering Tecno, Italië, modern, 70 × Ø 180 cm
Hamerprijs: € 250
14 zwart gestoffeerde stoelen op wieltjes model PS148, uitvoering Tecno, Italië -rubber van sommige wieltjes afgesleten-
Richtprijs: € 500-700
Paar met zwart leder beklede bureaustoelen op draaibaar metalen onderstel -gebruikssporen-, 90 × 64 × 60 cm
Hamerprijs: € 80
Hoge zwartgelakte kast met roldeur, binnenin één lade en vier planken, uitvoering Denka, Denemarken, jaren '80 -gebruikssporen-, 210 × 50 × 50 cm
Richtprijs: € 80-100
Zwartgelakt mdf driedeurs bergmeubel, uitvoering Tecno, Italië, modern, 91 × 124 × 50 cm
Richtprijs: € 100-150
Uitschuifbare vogeloogesdoorngefineerde ronde tafel met tussenblad, op enkele poot, verzwaard met natuurstenen voet, model Balance, ontwerp Arnold Merckx, uitvoering Arco, jaren '80, 74 × Ø 132 cm
Hamerprijs: € 325
Zes verchroomd draadstalen stoelen, ontwerp Cees Braakman, uitvoering Pastoe, jaren '60 -meerdere breuken in draadstaal- 81 × 50,5 × 55 cm
Hamerprijs: € 650
Witte polyetheen stoel uit één stuk, model Kite, ontwerp Kashim Rashid, uitvoering Label, Nederland, circa 2004 -lichte gebruikssporen-, 87 × 82 × 89 cm
Hamerprijs: € 160
Zwartgelakt houten beeldje van vogel: Eames House Bird, ontwerp Charles & Ray Eames, uitvoering Vitra, 21e eeuw -defecten in lak en deukjes-, 27,5 × 24 × 8 cm
Hamerprijs: € 80
Jan Cornelis Snoeck (1927-2018), drie keramische sculpturen en een dekseldoosje, dekseldoosje uitvoering Plateelbakkerij Schoonhoven -craquelé, enkele chipjes-, 22 × 26 × 5 cm
Hamerprijs: € 100
Zwarte kunststof bureaustoel met blauw lederen bekleding, en bijbehorende ottoman, ontwerp Ferdinand Alexander Porsche, uitvoering Poltrona Frau, Italië, maat bureaustoel 98 × 63 × 92 cm
Hamerprijs: € 160
Keramische vaas met polychroom koeiendecor, ontwerp Jan Snoeck, 30 × 20 × 7,5 cm
Hamerprijs: € 40
Witgelakte metalen tafellamp, kopie naar ontwerp van Poul Henningsen, uitvoering onbekend -enkele deukjes-, 55 × Ø 49 cm
Hamerprijs: € 65
Paar éénlichts tafellampen met ronde diffuser in zwart plaatwerk frame, model Moon, uitvoering Dijkstra Lampen, Haarlem, jaren '70, 27,5 × 24 × 12 cm
Hamerprijs: € 190
Witte metalen en kunststof tafellamp, model Vertebra, uitvoering Martinelli Luce -gebruikssporen-, hoogte 60 cm
Hamerprijs: € 60
Zwartgelakt dressoir met vier deurtjes, model Vision, ontwerp Karel Boonzaaijer, uitvoering Pastoe, jaren '80 -gebruikssporen-, 72 × 144 × 55 cm
Hamerprijs: € 80
Gebogen berken krukje met rugleuning, model K65, ontwerp Alvar Aalto, vermoedelijk uitvoering Artek, tweede helft 20e eeuw -gebruikssporen- 71 × 40 × 35 cm
Hamerprijs: € 170
Eiken en coromandel naaitafeltje met vakverdeling onder het blad, en twee glazen schappen tussen de poten, Haagse School, jaren '20, 73 × 60 × 43 cm
Hamerprijs: € 190
Plexiglazen commode met twee schappen, model Ghost Buster, ontwerp Philippe Starck, uitvoering Kartell, modern -gebruikssporen-, 80 × 69 × 41 cm
Hamerprijs: € 260
Teakhouten schaarlamp met gebloemde kap, model 332, ontwerp Erik Hansen, uitvoering Le Klint, Parijs, midden 20e eeuw -kap niet origineel-, maat ingeklapt 53 × 65 × 40
Richtprijs: € 200-300
Messing boeketvormige wandlamp met zeven glazen kelkjes op de lichtbronnen, Frankrijk of Italië, midden 20e eeuw -vermoedelijk oorspronkelijk deels rood gelakt- 62,5 × 41,5 × 31 cm
Richtprijs: € 180-220
Vier diverse schalen, uitvoering Alessi, 21e eeuw -gebruikssporen-, rode schaal 9 × 44 × 33 cm, daarbij: zwart kunststof lampje, model Dalù, ontwerp Vico Magistretti, uitvoering Artemide
Hamerprijs: € 60
Tafellamp met gesatineerde opaline kap en donkergelakt houten frame, model Nao, ontwerp Chi Wing Lo, uitvoering Giorgetti, Italië -knop defect, houten draaiknop wel aanwezig-, 54 × 39 × 25 cm
Richtprijs: € 500-700
Vier matglazen tafellampen, waarvan één met groene binnenzijde, model Mylonit, ontwerp K. Leibel en K. Andreasson, uitvoering IKEA, Zweden, jaren '80, 30 × Ø 12 cm
Richtprijs: € 60-80
Glazen wandlamp 'Chartres', ontwerp Willem van Oyen (1921-2004), uitvoering Raak Amsterdam, 37,5 × 20 × 10 cm
Hamerprijs: € 170
Drielichts lamp met gebogen witte plexiglas diffuser, model Mezza Chimera, ontwerp Vico Magistretti, uitvoering Artemide, Italië, jaren '70, 80 × 20 × 20 cm
Hamerprijs: € 260
Crèmekleurige metalen bureaulamp bestaande uit twee halve bollen, model Bikini, ontwerp Raul Barbieri & Giorgio Marianelli, uitvoering Tronconi Illuminazione, Italië, jaren '80, hoogte 46,5 cm
Hamerprijs: € 80
Tafellamp met hoogglans aluminium kap, model Aqua Cil Tavolo, ontwerp Ross Lovegrove, uitvoering Artemide, Italië, 43 × Ø 32 cm
Hamerprijs: € 100
Kersenhouten mimiset, uitvoering Villeroy & Boch -krasjes-, 60 × 35 × 60 cm
Hamerprijs: € 120
Metalen en zwartgelakt houten wandsysteem, model CSS, ontwerp George Nelson, uitvoering Mobilier International, Frankrijk, jaren '60, bestaande uit: vier staanders, 251 cm hoog, drie kastjes, zes planken, en een zakje montagemateriaal
Richtprijs: € 1000-1500
Bureaustoel met oranje stoffen bekleding in glasvezel kuip, op verrolbaar onderstel, ontwerp Charles en Ray Eames, uitvoering Herman Miller -bekleding sleets-, 84 × 66 × 60 cm
Hamerprijs: € 250
Houten kast met puntige kap, waaronder een open vak en zes lades, vermoedelijk Italië, jaren '80/'90, 205 × 47 × 43 cm
Hamerprijs: € 210
Zwartgelakte vlinderstoel op metalen onderstel, ontwerp Arne Jacobs, uitvoering Fritz Hansen, 2008 -gebruikssporen, kleine beschadiging rechtsboven-, 80 × 50 × 48 cm
Hamerprijs: € 50
Plexiglazen klapstoel met verchroomd metalen frame, model Ouverture, ontwerp Enrico Cioncada, modern, 46 × 48 × 48 cm
Hamerprijs: € 45
Paar verzilverde conische cocktailbekers op driehoekige voet, vaak toegeschreven aan La Maison Desny, Frankrijk, art deco -beide verweerd-, hoogte 11,3 cm
Richtprijs: € 200-300
Verstelbare metallic blauwe kunststof bureaulamp, model Heron, ontwerp Isao Hosoe, uitvoering Luxo, Italië jaren '80-'90, hoogste stand 65 cm
Hamerprijs: € 150
Mimiset van drie perspex bijzettafeltjes -krasjes-, 45 × 37 × 39 cm
Hamerprijs: € 85
Armstoel met gemêleerd grijze kussens op buisframe onderstel, ontwerp Willem Hendrik Gispen, uitvoering Dutch Originals -vlekken in bekleding-, 102 × 84 × 88 cm
Hamerprijs: € 650
Paar bruinlederen safaristoelen met palissander onderstellen, model Sirocco, ontwerp en uitvoering Arne Norell Möbler, Zweden, jaren '60 -beide stoelen met één vakkundig gelijmde poot, gebruikssporen- 71 × 68 × 66 cm
Hamerprijs: € 1100
Roestvrijstalen tafellamp, model R-60 'Krekel', ontwerp Otto Wasch, uitvoering Raak, jaren '60, 19 × 23 × 17 cm
Hamerprijs: € 160
Witgelakte metalen vloerlamp, model Cadmo Terra, ontwerp Karim Rashid, uitvoering Artemide, Italië, 174 × Ø 32 cm
Hamerprijs: € 220
Koperen vakkenkast, model '97,5 % cabinet', ontwerp en uitvoering Piet Hein Eek, 2009 -lichte gebruikssporen-, 102 × 100 × 27 cm
Hamerprijs: € 500