Catalogus zondag 21 april 2024 Veilinghuis Peerdeman

Categorie "Design"

Nr.Omschrijving Hamerprijs
300Dressoir met groen marmeren bovenblad en fineer in geschaakt decor van diverse houtsoorten, het geheel met één lade en drie deurtjes, tweede kwart 20e eeuw, 105 × 143 × 56 cm€ 300-500€ 280
320Mahonie buffet met twee lades en twee vogeloogesdoorngefineerde deurtjes, het geheel met krulvormige gesneden coromandel details, Amsterdamse School -achterwand gerestaureerd-, 118 × 161 × 63 cm€ 300-500Not sold
1168Mahonie boekenkast met twee open vakken en centraal twee deuren met snijwerk, ontwerp H.P. Berlage, vermoedelijk uitvoering 't Binnenhuis, circa 1901 -aan bovenzijde ingekort, de dekplank mogelijk niet origineel en aan rechter achterzijde is er een hoek uitgesneden, roedes niet aanwezig, kleine chipjes van houtsnijwerk-, 122 × 168 × 38,5 cm€ 800-1200Not sold
1470Zwartgelakt mdf bergmeubel met deurtjes en open vak, model Ianus, uitvoering Tecno, Italië, -voorzien van glazen plaat op bovenblad-, 91 × 203 × 50 cm€ 150-200Not sold
1472Zwartgelakte mdf sidetable met glazen etagère, uitvoering Tecno, Italië, moden, 85 × 243 × 50 cm€ 200-300€ 150
1473Donkergrijze metalen vloerlamp met matglazen schaal, model Tebe, ontwerp Ernesto Gismondi, uitvoering Artemide, Italië -lamp is een beetje wankel-, 190 × 49 cm€ 120-160€ 100
1474Loungefauteuil, model 670, en ottoman, model 671, beide met zwart lederen bekleding in multiplex kuip, ontwerp Charles en Ray Eames, uitvoering Herman Miller -bekleding defect, één armleuning met scheur, ottoman met scheur-€ 3000-5000€ 2000
1475Salontafel in de vorm van liggende bronzen beer met glazen blad op zijn poten, België, jaren '70 -enkele glasschades-, 43 × Ø 85 cm€ 200-300€ 325
1478Ronde zwartgelakte tafel op metalen voet, model T334, uitvoering Tecno, Italië, modern, 70 × Ø 180 cm€ 300-500€ 250
147914 zwart gestoffeerde stoelen op wieltjes model PS148, uitvoering Tecno, Italië -rubber van sommige wieltjes afgesleten-€ 500-700Not sold
1486Paar met zwart leder beklede bureaustoelen op draaibaar metalen onderstel -gebruikssporen-, 90 × 64 × 60 cm€ 100-150€ 80
1489Hoge zwartgelakte kast met roldeur, binnenin één lade en vier planken, uitvoering Denka, Denemarken, jaren '80 -gebruikssporen-, 210 × 50 × 50 cm€ 80-100Not sold
1491Zwartgelakt mdf driedeurs bergmeubel, uitvoering Tecno, Italië, modern, 91 × 124 × 50 cm€ 100-150Not sold
1492Uitschuifbare vogeloogesdoorngefineerde ronde tafel met tussenblad, op enkele poot, verzwaard met natuurstenen voet, model Balance, ontwerp Arnold Merckx, uitvoering Arco, jaren '80, 74 × Ø 132 cm€ 300-500€ 325
1493Zes verchroomd draadstalen stoelen, ontwerp Cees Braakman, uitvoering Pastoe, jaren '60 -meerdere breuken in draadstaal- 81 × 50,5 × 55 cm€ 200-300€ 650
1514Witte polyetheen stoel uit één stuk, model Kite, ontwerp Kashim Rashid, uitvoering Label, Nederland, circa 2004 -lichte gebruikssporen-, 87 × 82 × 89 cm€ 200-300€ 160
3003Zwartgelakt houten beeldje van vogel: Eames House Bird, ontwerp Charles & Ray Eames, uitvoering Vitra, 21e eeuw -defecten in lak en deukjes-, 27,5 × 24 × 8 cm€ 40-60€ 80
3009Jan Cornelis Snoeck (1927-2018), drie keramische sculpturen en een dekseldoosje, dekseldoosje uitvoering Plateelbakkerij Schoonhoven -craquelé, enkele chipjes-, 22 × 26 × 5 cm€ 150-200€ 100
3028Zwarte kunststof bureaustoel met blauw lederen bekleding, en bijbehorende ottoman, ontwerp Ferdinand Alexander Porsche, uitvoering Poltrona Frau, Italië, maat bureaustoel 98 × 63 × 92 cm€ 100-150€ 160
3036Keramische vaas met polychroom koeiendecor, ontwerp Jan Snoeck, 30 × 20 × 7,5 cm€ 60-80€ 40
3065Witgelakte metalen tafellamp, kopie naar ontwerp van Poul Henningsen, uitvoering onbekend -enkele deukjes-, 55 × Ø 49 cm€ 70-90€ 65
3066Paar éénlichts tafellampen met ronde diffuser in zwart plaatwerk frame, model Moon, uitvoering Dijkstra Lampen, Haarlem, jaren '70, 27,5 × 24 × 12 cm€ 100-150€ 190
3067Witte metalen en kunststof tafellamp, model Vertebra, uitvoering Martinelli Luce -gebruikssporen-, hoogte 60 cm€ 80-100€ 60
3068Zwartgelakt dressoir met vier deurtjes, model Vision, ontwerp Karel Boonzaaijer, uitvoering Pastoe, jaren '80 -gebruikssporen-, 72 × 144 × 55 cm€ 100-150€ 80
3072Gebogen berken krukje met rugleuning, model K65, ontwerp Alvar Aalto, vermoedelijk uitvoering Artek, tweede helft 20e eeuw -gebruikssporen- 71 × 40 × 35 cm€ 100-150€ 170
3079Eiken en coromandel naaitafeltje met vakverdeling onder het blad, en twee glazen schappen tussen de poten, Haagse School, jaren '20, 73 × 60 × 43 cm€ 200-300€ 190
3084Plexiglazen commode met twee schappen, model Ghost Buster, ontwerp Philippe Starck, uitvoering Kartell, modern -gebruikssporen-, 80 × 69 × 41 cm€ 300-500€ 260
3085Teakhouten schaarlamp met gebloemde kap, model 332, ontwerp Erik Hansen, uitvoering Le Klint, Parijs, midden 20e eeuw -kap niet origineel-, maat ingeklapt 53 × 65 × 40€ 200-300Not sold
3086Messing boeketvormige wandlamp met zeven glazen kelkjes op de lichtbronnen, Frankrijk of Italië, midden 20e eeuw -vermoedelijk oorspronkelijk deels rood gelakt- 62,5 × 41,5 × 31 cm€ 180-220Not sold
3088Vier diverse schalen, uitvoering Alessi, 21e eeuw -gebruikssporen-, rode schaal 9 × 44 × 33 cm, daarbij: zwart kunststof lampje, model Dalù, ontwerp Vico Magistretti, uitvoering Artemide€ 40-60€ 60
3090Tafellamp met gesatineerde opaline kap en donkergelakt houten frame, model Nao, ontwerp Chi Wing Lo, uitvoering Giorgetti, Italië -knop defect, houten draaiknop wel aanwezig-, 54 × 39 × 25 cm€ 500-700Not sold
3094Vier matglazen tafellampen, waarvan één met groene binnenzijde, model Mylonit, ontwerp K. Leibel en K. Andreasson, uitvoering IKEA, Zweden, jaren '80, 30 × Ø 12 cm€ 60-80Not sold
3096Glazen wandlamp 'Chartres', ontwerp Willem van Oyen (1921-2004), uitvoering Raak Amsterdam, 37,5 × 20 × 10 cm€ 80-100€ 170
3098Drielichts lamp met gebogen witte plexiglas diffuser, model Mezza Chimera, ontwerp Vico Magistretti, uitvoering Artemide, Italië, jaren '70, 80 × 20 × 20 cm€ 200-300€ 260
3099Crèmekleurige metalen bureaulamp bestaande uit twee halve bollen, model Bikini, ontwerp Raul Barbieri & Giorgio Marianelli, uitvoering Tronconi Illuminazione, Italië, jaren '80, hoogte 46,5 cm€ 100-150€ 80
3101Tafellamp met hoogglans aluminium kap, model Aqua Cil Tavolo, ontwerp Ross Lovegrove, uitvoering Artemide, Italië, 43 × Ø 32 cm€ 100-150€ 100
3103Kersenhouten mimiset, uitvoering Villeroy & Boch -krasjes-, 60 × 35 × 60 cm€ 120-160€ 120
3104Metalen en zwartgelakt houten wandsysteem, model CSS, ontwerp George Nelson, uitvoering Mobilier International, Frankrijk, jaren '60, bestaande uit: vier staanders, 251 cm hoog, drie kastjes, zes planken, en een zakje montagemateriaal€ 1000-1500Not sold
3109Bureaustoel met oranje stoffen bekleding in glasvezel kuip, op verrolbaar onderstel, ontwerp Charles en Ray Eames, uitvoering Herman Miller -bekleding sleets-, 84 × 66 × 60 cm€ 300-500€ 250
3111Houten kast met puntige kap, waaronder een open vak en zes lades, vermoedelijk Italië, jaren '80/'90, 205 × 47 × 43 cm€ 300-500€ 210
3121Zwartgelakte vlinderstoel op metalen onderstel, ontwerp Arne Jacobs, uitvoering Fritz Hansen, 2008 -gebruikssporen, kleine beschadiging rechtsboven-, 80 × 50 × 48 cm€ 70-90€ 50
3125Plexiglazen klapstoel met verchroomd metalen frame, model Ouverture, ontwerp Enrico Cioncada, modern, 46 × 48 × 48 cm€ 60-80€ 45
3131Paar verzilverde conische cocktailbekers op driehoekige voet, vaak toegeschreven aan La Maison Desny, Frankrijk, art deco -beide verweerd-, hoogte 11,3 cm€ 200-300Not sold
3154Verstelbare metallic blauwe kunststof bureaulamp, model Heron, ontwerp Isao Hosoe, uitvoering Luxo, Italië jaren '80-'90, hoogste stand 65 cm€ 200-300€ 150
3155Mimiset van drie perspex bijzettafeltjes -krasjes-, 45 × 37 × 39 cm€ 80-100€ 85
3165Armstoel met gemêleerd grijze kussens op buisframe onderstel, ontwerp Willem Hendrik Gispen, uitvoering Dutch Originals -vlekken in bekleding-, 102 × 84 × 88 cm€ 300-500€ 650
3173Paar bruinlederen safaristoelen met palissander onderstellen, model Sirocco, ontwerp en uitvoering Arne Norell Möbler, Zweden, jaren '60 -beide stoelen met één vakkundig gelijmde poot, gebruikssporen- 71 × 68 × 66 cm€ 1000-1500€ 1100
3175Roestvrijstalen tafellamp, model R-60 'Krekel', ontwerp Otto Wasch, uitvoering Raak, jaren '60, 19 × 23 × 17 cm€ 100-150€ 160
3181Witgelakte metalen vloerlamp, model Cadmo Terra, ontwerp Karim Rashid, uitvoering Artemide, Italië, 174 × Ø 32 cm€ 250-350€ 220
3185Koperen vakkenkast, model '97,5 % cabinet', ontwerp en uitvoering Piet Hein Eek, 2009 -lichte gebruikssporen-, 102 × 100 × 27 cm€ 500-700€ 500
3187Zeppelinvormige lamp gemaakt van diverse soorten metaal, modern€ 120-160€ 100
3197Crèmewitte kunststof kapstok, model Planta, ontwerp Giancarlo Piretti, uitvoering Anonima Castelli, Italië, 165 x Ø 40 cm€ 40-60€ 75
3199Drie geplastificeerde draadstalen stoelen met losse blauwe kussens, jaren '70/'80 -gebruikssporen, plastificering defect-, 80 × 55 × 43 cm€ 150-200Not sold
3200Glazen en messing hanglamp, model Snowball, ontwerp Emil Stejnar, uitvoering Val Saint Lambert, België -twee glazen kraagjes ontbreken-, 57 × Ø 48 cm€ 500-700Not sold
3203Groene aluminium heksenhoed lampenkap, uitvoering Philips, jaren '60 -enkele krasjes, enkele doffe plekken-, 34 × Ø 44 cm€ 20-30€ 60
3211Aardewerk tafellamp met ruitjesdecor in reliëf en met stof beklede kap, uitvoering Søholm Stentøj, Denemarken, derde kwart 20e eeuw, hoogte inclusief kap€ 100-150€ 110
3214Teak dressoir met zes lades en twee met stof beklede schuifdeurtjes, staand op messing poten, ontwerp William Watting, uitvoering Modernord, Nederland, jaren '60 -kleine breuken in enkele handvatten, en vlekken in bekleding en houtwerk-, 84 × 210 × 47,5 cm€ 400-600€ 850
3215Staande lamp met witte plexiglas kap en bovenlicht op verchroomde voet, jaren '60/'70, 150 × Ø 54 cm€ 120-160€ 270
3216Zilverkleurige kunststof ijsemmer in de vorm van een ananas, 34 × Ø 18 cm€ 200-300€ 325
3217Loungeset bestaande uit twee fauteuils, hocker en salontafeltje, alle van zwartgelakt hout met rotan bespanning en messing details, de zitmeubelen bekleed met donkergroene stof, model Targa, ontwerp Studio GamFratesi, uitvoering Gebrüder Thonet, Wenen, hedendaags€ 1000-1500€ 950
3218Vierkante donkerbruine houten bijzettafel met glazen blad, model Reverso, ontwerp Massimo Scolari, uitvoering Giorgetti, Italië, 40 × 90 × 90 cm€ 60-80€ 50
3219Paar ronde bijzettafeltjes met rvs en houten onderstel, de witte opaalglazen bladen in hoogte verstelbaar door middel van ronddraaien, model Roi, ontwerp Chi Wing Lo, uitvoering Giorgetti, Italië -één draaiknopje los maar aanwezig-, 35 × Ø 55 cm€ 400-600€ 350
3221Paar houten stoelen met blauwe stoffen bespanning, op de manier van Pierre Jeanneret maar niet van zijn hand, tweede helft 20e eeuw -sporen van oude laklaag-, 90 × 62 × 70 cm€ 200-300€ 325
3222Plexiglazen zigzagstoel en bijzettafeltje, modern -gebruikssporen-,€ 100-150€ 160
3223Vierkante salontafel met glazen blad en deels goudkleurig metalen frame, in de stijl van Renato Zevi, vermoedelijk Italië -chip van glas in hoek-, 45 × 118 × 118 cm€ 80-100Not sold
3225Twaalflichts organisch gevormde metalen kroonluchter met druppelvormige glazen pegels, ontwerp en uitvoering Leclercq & Bouwman, modern, 120 x 145 x 70 cm€ 200-300€ 150
3226Fauteuil met cognackleurige lederen zitting op gebogen rvs platstaf frame, model Ra, ontwerp Pierre Thielen, uitvoering Studio Industrial Design voor Metz & Co, Nederland, jaren '60 -gebruikssporen-, 68 × 60 × 60 cm€ 1200-1600€ 1800
3229Stoel met zitting van palissandergefineerde multiplex latten en buisframe onderstel, model Scandia, ontwerp Hans Brattrud, uitvoering Hove Møbler, Noorwegen, jaren '60 -reparaties aan zowel kuip als onderstel, fineer schades-, 101 × 73 × 90 cm€ 1800-2200Not sold
3230Rechthoekige eiken tafel met twee uitschuifbladen, derde kwart 20e eeuw, 73 × 135 × 90 cm, uitgeschoven lengte 235 cm€ 250-350€ 230
3231Zes eikenhouten stoelen met donkerblauwe stoffen zittingen, uitvoering Bramin Møbler, Denemarken -bekleding zittingen defect, watervlekken-, 76 × 47,5 × 48 cm€ 500-700€ 350
3232Paar fauteuils met blauwe stoffen bekleding op verchroomd buisframe onderstel, model Orange Slice, ontwerp Pierre Paulin, uitvoering Artifort -gebruikssporen, enkele vlekken in bekleding-, 80 × 83 × 77,5 cm€ 1500-2000Not sold
3236Salontafel met messing onderstel en glazen blad, modern -gebruikssporen-, 38,5 × 140 × 70 cm€ 60-80Not sold
3239Zes verchroomde buisframe stoelen met lederen rug, zitting en armleggers, model MG5, ontwerp Centra Studio, uitvoering Matteo Grassi, Italië, jaren '80 -gebruikssporen-, 81 × 55 × 51 cm€ 400-600€ 1200
3241Zwartgelakte houten ladderstoel met hoge rug en groene zitting, model Hill House Chair, ontwerp Charles Rennie Mackintosh, uitvoering Cassina, eind 20e eeuw, herkomst: collectie Mandemakers, 140 × 41 × 34 cm€ 400-600€ 400
3242Vloerstaande lamp met witte kunststof kap, model Panthella, ontwerp Verner Panton, uitvoering Louis Poulsen -lichte gebruikssporen-, 130 × Ø 50 cm€ 300-500€ 280
3243Zwartgelakte houten ladderstoel met hoge rug en groene zitting, model Hill House Chair, ontwerp Charles Rennie Mackintosh, uitvoering Cassina, eind 20e eeuw, herkomst: collectie Mandemakers, 140 × 41 × 34 cm€ 400-600€ 350
3244Loungefauteuil met ottoman, beide met oranje stoffen bekleding op aluminium onderstel, model EA 124 en EA 125, ontwerp Charles & Ray Eames, uitvoering Vitra, maat stoel 99 × 64 × 79 cm€ 1000-1500€ 2000
3245Palissandergefineerd dressoir met drie deurtjes, esdoorngefineerd interieur en in het basement drie lades, uitvoering Viken Møbelfabrikk, Noorwegen, gemerkt onder lade, circa 1970 -vlekken in afwerking, stukje ladefront gelijmd-, 74 × 180 × 45 cm€ 400-600€ 400
3246Fauteuil met lichtgrijze gestreepte bekleding op donkerbruine esdoorn poten, en bijbehorende hocker, model Normal, ontwerp Massimo Scolari, uitvoering Giorgetti, Italië -lichte gebruikssporen-€ 200-300€ 180
3250Paar vloerlampen met hoogglans aluminium kap, model Aqua Cil Terra, ontwerp Ross Lovegrove, uitvoering Artemide, Italië, 180 × Ø 32 cm€ 350-450Not sold
3251Salontafel met drie verspringende ronde bladen, model Ninfea, uitvoering Leolux, modern, 43 × 93 × 88 cm€ 200-300€ 425
3253Glazen salontafel met etagère en bronzen poten, model T 24, ontwerp en uitvoering Peter Ghyczy, laatste kwart 20e eeuw -randchip van etagère, brons vlekkerig-, 130 × 80 × 45 cm€ 100-150Not sold
3256Slaapbank met grijs stoffen kussens op zwartgelakt stalen frame, model Sluiskil, ontwerp Martin Visser, uitvoering 'T Spectrum, jaren '50, 78 × 190 × 70 cm€ 800-1200Not sold
3257Met zwart leder beklede bureaustoel op draaibaar platstaf onderstel met wieltjes, uitvoering Drambert, laatste kwart 20e eeuw -gebruikssporen-, 104 ×€ 100-150€ 130
3258Kunststof stoel in de vorm van een hand, 87 × 75 × 53 cm€ 40-60€ 130
3259Tweedelig driehoekig mimistel met glazen blad en chromen randen -krasjes, meerdere randchips-, 75 × 36,5 × 37 cm€ 40-60Not sold
3260Draaifauteuil met lichtgekleurde wollen bekleding en lichtbruine lederen armleuningen, model F140, ontwerp Geoffrey Harcourt, uitvoering Artifort, gemerkt onder voet, jaren '70 -doorgesleten plek voorin bekleding-€ 60-80€ 50
3261Zwartgelakte houten fauteuil met oranje stoffen bekleding op stalen onderstel, model Lotus, ontwerp Rob Parry, uitvoering Gelderland, circa 1960 -schuim kussens vergaan, lakwerk sleets-, 93 × 70,5 × 88 cm€ 350-450Not sold
3263Zilverkleurige waterketel op kunststof basement, model Hot Bertaa, ontwerp Philippe Starck, uitvoering Alessi, Italië, 34 × 32 cm€ 80-100€ 85
3265Drie lampen: geel kunststof bureaulampje, model NA-718, uitvoering Kreo-Lite aiai -kunststof iets vergeeld, deukje in achterzijde kap-, bureaulamp met oranje kunststof kap, uitvoering Okusun -gebruikssporen-, en wit kunststof tafel- of wandlamp, model Delamp, ontwerp Rob Wermenbol, uitvoering Indoor, 1983 -lichte verkleuring en gebruikssporen-, 36 × 40 × 16 cm€ 100-150€ 100
3270Tafellamp met witte kunststof kap, model Panthella, ontwerp Verner Panton, uitvoering Louis Poulsen -aanhechting kap-voet defect-, 70 × Ø 50 cm€ 150-200€ 230
3273Een blauw- en een witgelakt metalen bollampje op verchroomde ronde voet, uitvoering Concord, jaren '60/'70, circa 25 × Ø 20 cm€ 80-100€ 65
3274Teakhouten dressoir met drie deurtjes en vier lades, het front met twee messing appliques, de bovenste lade ingedeeld als bestekla, uitvoering Hendrickx, België, jaren '60 -defecten aan fineer, waarvan enkele delen nog aanwezig, plank binnenin ontbreekt-, 94 × 240 × 48 cm€ 400-600€ 350
3276Diverse metalen wandsysteem-delen, Tomado en Pilastro, derde kwart 20e eeuw -gebruikssporen-€ 80-100€ 65
3278Icosaëder hanglamp van twintig palissandergefineerde vlakken met kunststof ringen, jaren '50 -defecten, één deel zit los-, 25 × 25 cm€ 60-80€ 45
3279Twee vloerlampen: één verchroomd met zwarte voet, de ander wit met twee spots, beide tweede helft 20e eeuw, hoogte witte lamp 171 cm€ 80-100€ 65
3281Teakhouten uitschuiftafel, model AT-312, ontwerp Hans J. Wegner, uitvoering Andreas Tuck, Denemarken, jaren '50-'60 -gebruikssporen, stootplekken aan poten, blad met verkleuringen-, uitgeschoven formaat 72 × 240 × 89 cm€ 300-500€ 850
3282Set van vier afrormosia ladderstoelen met bruin stoffen bekleding, model ST09, ontwerp Cees Braakman, uitvoering Pastoe, Utrecht, jaren '60 -gebruikssporen-, 90 × 46 × 43 cm€ 200-300Not sold
3283Eénlichts vloerlamp met witgelakte stalen kap en voet op verchroomde stam, model Spider, ontwerp Joe Colombo, uitvoering Oluce, Italië, jaren '60 -deukje aan achterzijde kap-, hoogte 145 cm€ 180-220€ 180
3284Drie ronde witte kunststof kastjes met schuifdeurtjes: twee witte met drie vakken, en één zwarte met twee vakken, model Componibili, ontwerp Anna Castelli-één wit kastje verkleurd-, en witte kunststof lectuurbak, ontwerp Giotto Stoppino, alle uitvoering Kartell, Italië, jaren '70, maat driedelig kastje 58 × Ø 32 cm€ 200-300€ 240
3285Vijf witte kunststof 'Tulip' kuipstoelen, vier met blauwe wollen kussens, één met donkerblauw satijn, model 150, ontwerp Eero Saarinen, uitvoering Knoll International -gebruikssporen-, 80 × 66 × 60 cm€ 1200-1600€ 1800
3287Vierkante formica eettafel met verchroomd onderstel, jaren '60/'70, 72 × 120 × 120 cm€ 100-150Not sold
3288Trolley met twee ronde multiplex bladen op opvouwbaar stalen frame, vermoedelijk uitvoering Ary Fanérprodukter, Zweden, midden 20e eeuw, 65 × Ø 45 cm€ 100-150€ 140
3290Trolley met vier verwisselbare bladen op verchroomd frame, 71 × 40 × 75 cm€ 60-80€ 120
3336Bruine glazen lamp, model Fungo, ontwerp Massimo Vignelli, uitvoering Vennini, Murano, jaren '50, 19 × Ø 14 cm€ 350-450Not sold
343315-lichts roestvrijstalen hanglamp met bloemvormige elementen, model 'Breeze', ontwerp en uitvoering Harco Loor, jaren '80, circa 130 × Ø 85 cm€ 200-300Not sold
3439Gispen staande lamp met bovenlicht -kap ontbreekt, deuken-, 168 × Ø 49 cm€ 80-100Not sold
5094Vier witte metalen archiefkasten met ieder 30 kunststof laatjes, uitvoering Clen, Frankrijk -de frontjes van de laatjes zijn verkleurd, kasten sleets, overige gebruikssporen, twee sleutels bijgevoegd, één kast zit op slot-, 105 × 93 × 38 cm€ 400-600Not sold
5136Plexiglazen lectuurbak, jaren '60/'70, 34,5 × 34 × 16,5 cm€ 20-30€ 25
5231Draaistoel met rode stoffen bekleding op chromen voet, model Little Tulip, F549, ontwerp Pierre Paulin, uitvoering Artifort, -gaatje in de stof, verkleurd, sleets op de armleuningen-, 77 × 63 × 58 cm€ 200-300Not sold
5462Twee metalen stoelen met pitrieten rug en zitting, model SE05, ontwerp Martin Visser, uitvoering 't Spectrum, jaren '70, 80 × 46 × 43 cm€ 150-200Not sold
5494Gezwart houten boekenkastje met één ronde zijde, art deco -deurtje aan onderzijde ontbreekt-, 56 × 61 × 34 cm€ 80-100Not sold
5512Goudkleurige metalen salontafel met glazen blad en schap, uitvoering Pierre Vandel, Parijs, jaren '70 -gebruikssporen, krasjes, twee chips uit één blad-, 41 × 75 × 124,5 cm€ 100-150€ 80
5515Metalen wandrekje, bestaande uit: vier zwarte draadijzeren muurbeugels, negen korte schappen, een korte lectuurbak, twee lange schappen en een lang schap met opstaande rand, uitvoering Drentea -gebruikssporen-€ 60-80€ 50
5517Fauteuil met gecapitonneerde bruin lederen bekleding -één knoop mist, sleets-, 64 × 78 × 90 cm€ 150-200Not sold
5532Aluminium booglamp met witte kunststof kap, op rechthoekige witmarmeren voet -gebruikssporen-, 200 × 130 × 40 cm€ 100-150€ 45
5534Naaldhouten buffetkast, met opklapbare bladen, ontwerp en uitvoering Kropholler, afkomstig uit het bezit van de Amsterdamse arts B.P. Sormani, ingeklapt gemeten 170 × 114 × 41 cm€ 1000-1500€ 1000