Nr. | Omschrijving |
Hamerprijs |
300 | Dressoir met groen marmeren bovenblad en fineer in geschaakt decor van diverse houtsoorten, het geheel met één lade en drie deurtjes, tweede kwart 20e eeuw, 105 × 143 × 56 cm | € 300-500 | € 280 |
320 | Mahonie buffet met twee lades en twee vogeloogesdoorngefineerde deurtjes, het geheel met krulvormige gesneden coromandel details, Amsterdamse School -achterwand gerestaureerd-, 118 × 161 × 63 cm | € 300-500 | Not sold |
1168 | Mahonie boekenkast met twee open vakken en centraal twee deuren met snijwerk, ontwerp H.P. Berlage, vermoedelijk uitvoering 't Binnenhuis, circa 1901 -aan bovenzijde ingekort, de dekplank mogelijk niet origineel en aan rechter achterzijde is er een hoek uitgesneden, roedes niet aanwezig, kleine chipjes van houtsnijwerk-, 122 × 168 × 38,5 cm | € 800-1200 | Not sold |
1470 | Zwartgelakt mdf bergmeubel met deurtjes en open vak, model Ianus, uitvoering Tecno, Italië, -voorzien van glazen plaat op bovenblad-, 91 × 203 × 50 cm | € 150-200 | Not sold |
1472 | Zwartgelakte mdf sidetable met glazen etagère, uitvoering Tecno, Italië, moden, 85 × 243 × 50 cm | € 200-300 | € 150 |
1473 | Donkergrijze metalen vloerlamp met matglazen schaal, model Tebe, ontwerp Ernesto Gismondi, uitvoering Artemide, Italië -lamp is een beetje wankel-, 190 × 49 cm | € 120-160 | € 100 |
1474 | Loungefauteuil, model 670, en ottoman, model 671, beide met zwart lederen bekleding in multiplex kuip, ontwerp Charles en Ray Eames, uitvoering Herman Miller -bekleding defect, één armleuning met scheur, ottoman met scheur- | € 3000-5000 | € 2000 |
1475 | Salontafel in de vorm van liggende bronzen beer met glazen blad op zijn poten, België, jaren '70 -enkele glasschades-, 43 × Ø 85 cm | € 200-300 | € 325 |
1478 | Ronde zwartgelakte tafel op metalen voet, model T334, uitvoering Tecno, Italië, modern, 70 × Ø 180 cm | € 300-500 | € 250 |
1479 | 14 zwart gestoffeerde stoelen op wieltjes model PS148, uitvoering Tecno, Italië -rubber van sommige wieltjes afgesleten- | € 500-700 | Not sold |
1486 | Paar met zwart leder beklede bureaustoelen op draaibaar metalen onderstel -gebruikssporen-, 90 × 64 × 60 cm | € 100-150 | € 80 |
1489 | Hoge zwartgelakte kast met roldeur, binnenin één lade en vier planken, uitvoering Denka, Denemarken, jaren '80 -gebruikssporen-, 210 × 50 × 50 cm | € 80-100 | Not sold |
1491 | Zwartgelakt mdf driedeurs bergmeubel, uitvoering Tecno, Italië, modern, 91 × 124 × 50 cm | € 100-150 | Not sold |
1492 | Uitschuifbare vogeloogesdoorngefineerde ronde tafel met tussenblad, op enkele poot, verzwaard met natuurstenen voet, model Balance, ontwerp Arnold Merckx, uitvoering Arco, jaren '80, 74 × Ø 132 cm | € 300-500 | € 325 |
1493 | Zes verchroomd draadstalen stoelen, ontwerp Cees Braakman, uitvoering Pastoe, jaren '60 -meerdere breuken in draadstaal- 81 × 50,5 × 55 cm | € 200-300 | € 650 |
1514 | Witte polyetheen stoel uit één stuk, model Kite, ontwerp Kashim Rashid, uitvoering Label, Nederland, circa 2004 -lichte gebruikssporen-, 87 × 82 × 89 cm | € 200-300 | € 160 |
3003 | Zwartgelakt houten beeldje van vogel: Eames House Bird, ontwerp Charles & Ray Eames, uitvoering Vitra, 21e eeuw -defecten in lak en deukjes-, 27,5 × 24 × 8 cm | € 40-60 | € 80 |
3009 | Jan Cornelis Snoeck (1927-2018), drie keramische sculpturen en een dekseldoosje, dekseldoosje uitvoering Plateelbakkerij Schoonhoven -craquelé, enkele chipjes-, 22 × 26 × 5 cm | € 150-200 | € 100 |
3028 | Zwarte kunststof bureaustoel met blauw lederen bekleding, en bijbehorende ottoman, ontwerp Ferdinand Alexander Porsche, uitvoering Poltrona Frau, Italië, maat bureaustoel 98 × 63 × 92 cm | € 100-150 | € 160 |
3036 | Keramische vaas met polychroom koeiendecor, ontwerp Jan Snoeck, 30 × 20 × 7,5 cm | € 60-80 | € 40 |
3065 | Witgelakte metalen tafellamp, kopie naar ontwerp van Poul Henningsen, uitvoering onbekend -enkele deukjes-, 55 × Ø 49 cm | € 70-90 | € 65 |
3066 | Paar éénlichts tafellampen met ronde diffuser in zwart plaatwerk frame, model Moon, uitvoering Dijkstra Lampen, Haarlem, jaren '70, 27,5 × 24 × 12 cm | € 100-150 | € 190 |
3067 | Witte metalen en kunststof tafellamp, model Vertebra, uitvoering Martinelli Luce -gebruikssporen-, hoogte 60 cm | € 80-100 | € 60 |
3068 | Zwartgelakt dressoir met vier deurtjes, model Vision, ontwerp Karel Boonzaaijer, uitvoering Pastoe, jaren '80 -gebruikssporen-, 72 × 144 × 55 cm | € 100-150 | € 80 |
3072 | Gebogen berken krukje met rugleuning, model K65, ontwerp Alvar Aalto, vermoedelijk uitvoering Artek, tweede helft 20e eeuw -gebruikssporen- 71 × 40 × 35 cm | € 100-150 | € 170 |
3079 | Eiken en coromandel naaitafeltje met vakverdeling onder het blad, en twee glazen schappen tussen de poten, Haagse School, jaren '20, 73 × 60 × 43 cm | € 200-300 | € 190 |
3084 | Plexiglazen commode met twee schappen, model Ghost Buster, ontwerp Philippe Starck, uitvoering Kartell, modern -gebruikssporen-, 80 × 69 × 41 cm | € 300-500 | € 260 |
3085 | Teakhouten schaarlamp met gebloemde kap, model 332, ontwerp Erik Hansen, uitvoering Le Klint, Parijs, midden 20e eeuw -kap niet origineel-, maat ingeklapt 53 × 65 × 40 | € 200-300 | Not sold |
3086 | Messing boeketvormige wandlamp met zeven glazen kelkjes op de lichtbronnen, Frankrijk of Italië, midden 20e eeuw -vermoedelijk oorspronkelijk deels rood gelakt- 62,5 × 41,5 × 31 cm | € 180-220 | Not sold |
3088 | Vier diverse schalen, uitvoering Alessi, 21e eeuw -gebruikssporen-, rode schaal 9 × 44 × 33 cm, daarbij: zwart kunststof lampje, model Dalù, ontwerp Vico Magistretti, uitvoering Artemide | € 40-60 | € 60 |
3090 | Tafellamp met gesatineerde opaline kap en donkergelakt houten frame, model Nao, ontwerp Chi Wing Lo, uitvoering Giorgetti, Italië -knop defect, houten draaiknop wel aanwezig-, 54 × 39 × 25 cm | € 500-700 | Not sold |
3094 | Vier matglazen tafellampen, waarvan één met groene binnenzijde, model Mylonit, ontwerp K. Leibel en K. Andreasson, uitvoering IKEA, Zweden, jaren '80, 30 × Ø 12 cm | € 60-80 | Not sold |
3096 | Glazen wandlamp 'Chartres', ontwerp Willem van Oyen (1921-2004), uitvoering Raak Amsterdam, 37,5 × 20 × 10 cm | € 80-100 | € 170 |
3098 | Drielichts lamp met gebogen witte plexiglas diffuser, model Mezza Chimera, ontwerp Vico Magistretti, uitvoering Artemide, Italië, jaren '70, 80 × 20 × 20 cm | € 200-300 | € 260 |
3099 | Crèmekleurige metalen bureaulamp bestaande uit twee halve bollen, model Bikini, ontwerp Raul Barbieri & Giorgio Marianelli, uitvoering Tronconi Illuminazione, Italië, jaren '80, hoogte 46,5 cm | € 100-150 | € 80 |
3101 | Tafellamp met hoogglans aluminium kap, model Aqua Cil Tavolo, ontwerp Ross Lovegrove, uitvoering Artemide, Italië, 43 × Ø 32 cm | € 100-150 | € 100 |
3103 | Kersenhouten mimiset, uitvoering Villeroy & Boch -krasjes-, 60 × 35 × 60 cm | € 120-160 | € 120 |
3104 | Metalen en zwartgelakt houten wandsysteem, model CSS, ontwerp George Nelson, uitvoering Mobilier International, Frankrijk, jaren '60, bestaande uit: vier staanders, 251 cm hoog, drie kastjes, zes planken, en een zakje montagemateriaal | € 1000-1500 | Not sold |
3109 | Bureaustoel met oranje stoffen bekleding in glasvezel kuip, op verrolbaar onderstel, ontwerp Charles en Ray Eames, uitvoering Herman Miller -bekleding sleets-, 84 × 66 × 60 cm | € 300-500 | € 250 |
3111 | Houten kast met puntige kap, waaronder een open vak en zes lades, vermoedelijk Italië, jaren '80/'90, 205 × 47 × 43 cm | € 300-500 | € 210 |
3121 | Zwartgelakte vlinderstoel op metalen onderstel, ontwerp Arne Jacobs, uitvoering Fritz Hansen, 2008 -gebruikssporen, kleine beschadiging rechtsboven-, 80 × 50 × 48 cm | € 70-90 | € 50 |
3125 | Plexiglazen klapstoel met verchroomd metalen frame, model Ouverture, ontwerp Enrico Cioncada, modern, 46 × 48 × 48 cm | € 60-80 | € 45 |
3131 | Paar verzilverde conische cocktailbekers op driehoekige voet, vaak toegeschreven aan La Maison Desny, Frankrijk, art deco -beide verweerd-, hoogte 11,3 cm | € 200-300 | Not sold |
3154 | Verstelbare metallic blauwe kunststof bureaulamp, model Heron, ontwerp Isao Hosoe, uitvoering Luxo, Italië jaren '80-'90, hoogste stand 65 cm | € 200-300 | € 150 |
3155 | Mimiset van drie perspex bijzettafeltjes -krasjes-, 45 × 37 × 39 cm | € 80-100 | € 85 |
3165 | Armstoel met gemêleerd grijze kussens op buisframe onderstel, ontwerp Willem Hendrik Gispen, uitvoering Dutch Originals -vlekken in bekleding-, 102 × 84 × 88 cm | € 300-500 | € 650 |
3173 | Paar bruinlederen safaristoelen met palissander onderstellen, model Sirocco, ontwerp en uitvoering Arne Norell Möbler, Zweden, jaren '60 -beide stoelen met één vakkundig gelijmde poot, gebruikssporen- 71 × 68 × 66 cm | € 1000-1500 | € 1100 |
3175 | Roestvrijstalen tafellamp, model R-60 'Krekel', ontwerp Otto Wasch, uitvoering Raak, jaren '60, 19 × 23 × 17 cm | € 100-150 | € 160 |
3181 | Witgelakte metalen vloerlamp, model Cadmo Terra, ontwerp Karim Rashid, uitvoering Artemide, Italië, 174 × Ø 32 cm | € 250-350 | € 220 |
3185 | Koperen vakkenkast, model '97,5 % cabinet', ontwerp en uitvoering Piet Hein Eek, 2009 -lichte gebruikssporen-, 102 × 100 × 27 cm | € 500-700 | € 500 |
3187 | Zeppelinvormige lamp gemaakt van diverse soorten metaal, modern | € 120-160 | € 100 |
3197 | Crèmewitte kunststof kapstok, model Planta, ontwerp Giancarlo Piretti, uitvoering Anonima Castelli, Italië, 165 x Ø 40 cm | € 40-60 | € 75 |
3199 | Drie geplastificeerde draadstalen stoelen met losse blauwe kussens, jaren '70/'80 -gebruikssporen, plastificering defect-, 80 × 55 × 43 cm | € 150-200 | Not sold |
3200 | Glazen en messing hanglamp, model Snowball, ontwerp Emil Stejnar, uitvoering Val Saint Lambert, België -twee glazen kraagjes ontbreken-, 57 × Ø 48 cm | € 500-700 | Not sold |
3203 | Groene aluminium heksenhoed lampenkap, uitvoering Philips, jaren '60 -enkele krasjes, enkele doffe plekken-, 34 × Ø 44 cm | € 20-30 | € 60 |
3211 | Aardewerk tafellamp met ruitjesdecor in reliëf en met stof beklede kap, uitvoering Søholm Stentøj, Denemarken, derde kwart 20e eeuw, hoogte inclusief kap | € 100-150 | € 110 |
3214 | Teak dressoir met zes lades en twee met stof beklede schuifdeurtjes, staand op messing poten, ontwerp William Watting, uitvoering Modernord, Nederland, jaren '60 -kleine breuken in enkele handvatten, en vlekken in bekleding en houtwerk-, 84 × 210 × 47,5 cm | € 400-600 | € 850 |
3215 | Staande lamp met witte plexiglas kap en bovenlicht op verchroomde voet, jaren '60/'70, 150 × Ø 54 cm | € 120-160 | € 270 |
3216 | Zilverkleurige kunststof ijsemmer in de vorm van een ananas, 34 × Ø 18 cm | € 200-300 | € 325 |
3217 | Loungeset bestaande uit twee fauteuils, hocker en salontafeltje, alle van zwartgelakt hout met rotan bespanning en messing details, de zitmeubelen bekleed met donkergroene stof, model Targa, ontwerp Studio GamFratesi, uitvoering Gebrüder Thonet, Wenen, hedendaags | € 1000-1500 | € 950 |
3218 | Vierkante donkerbruine houten bijzettafel met glazen blad, model Reverso, ontwerp Massimo Scolari, uitvoering Giorgetti, Italië, 40 × 90 × 90 cm | € 60-80 | € 50 |
3219 | Paar ronde bijzettafeltjes met rvs en houten onderstel, de witte opaalglazen bladen in hoogte verstelbaar door middel van ronddraaien, model Roi, ontwerp Chi Wing Lo, uitvoering Giorgetti, Italië -één draaiknopje los maar aanwezig-, 35 × Ø 55 cm | € 400-600 | € 350 |
3221 | Paar houten stoelen met blauwe stoffen bespanning, op de manier van Pierre Jeanneret maar niet van zijn hand, tweede helft 20e eeuw -sporen van oude laklaag-, 90 × 62 × 70 cm | € 200-300 | € 325 |
3222 | Plexiglazen zigzagstoel en bijzettafeltje, modern -gebruikssporen-, | € 100-150 | € 160 |
3223 | Vierkante salontafel met glazen blad en deels goudkleurig metalen frame, in de stijl van Renato Zevi, vermoedelijk Italië -chip van glas in hoek-, 45 × 118 × 118 cm | € 80-100 | Not sold |
3225 | Twaalflichts organisch gevormde metalen kroonluchter met druppelvormige glazen pegels, ontwerp en uitvoering Leclercq & Bouwman, modern, 120 x 145 x 70 cm | € 200-300 | € 150 |
3226 | Fauteuil met cognackleurige lederen zitting op gebogen rvs platstaf frame, model Ra, ontwerp Pierre Thielen, uitvoering Studio Industrial Design voor Metz & Co, Nederland, jaren '60 -gebruikssporen-, 68 × 60 × 60 cm | € 1200-1600 | € 1800 |
3229 | Stoel met zitting van palissandergefineerde multiplex latten en buisframe onderstel, model Scandia, ontwerp Hans Brattrud, uitvoering Hove Møbler, Noorwegen, jaren '60 -reparaties aan zowel kuip als onderstel, fineer schades-, 101 × 73 × 90 cm | € 1800-2200 | Not sold |
3230 | Rechthoekige eiken tafel met twee uitschuifbladen, derde kwart 20e eeuw, 73 × 135 × 90 cm, uitgeschoven lengte 235 cm | € 250-350 | € 230 |
3231 | Zes eikenhouten stoelen met donkerblauwe stoffen zittingen, uitvoering Bramin Møbler, Denemarken -bekleding zittingen defect, watervlekken-, 76 × 47,5 × 48 cm | € 500-700 | € 350 |
3232 | Paar fauteuils met blauwe stoffen bekleding op verchroomd buisframe onderstel, model Orange Slice, ontwerp Pierre Paulin, uitvoering Artifort -gebruikssporen, enkele vlekken in bekleding-, 80 × 83 × 77,5 cm | € 1500-2000 | Not sold |
3236 | Salontafel met messing onderstel en glazen blad, modern -gebruikssporen-, 38,5 × 140 × 70 cm | € 60-80 | Not sold |
3239 | Zes verchroomde buisframe stoelen met lederen rug, zitting en armleggers, model MG5, ontwerp Centra Studio, uitvoering Matteo Grassi, Italië, jaren '80 -gebruikssporen-, 81 × 55 × 51 cm | € 400-600 | € 1200 |
3241 | Zwartgelakte houten ladderstoel met hoge rug en groene zitting, model Hill House Chair, ontwerp Charles Rennie Mackintosh, uitvoering Cassina, eind 20e eeuw, herkomst: collectie Mandemakers, 140 × 41 × 34 cm | € 400-600 | € 400 |
3242 | Vloerstaande lamp met witte kunststof kap, model Panthella, ontwerp Verner Panton, uitvoering Louis Poulsen -lichte gebruikssporen-, 130 × Ø 50 cm | € 300-500 | € 280 |
3243 | Zwartgelakte houten ladderstoel met hoge rug en groene zitting, model Hill House Chair, ontwerp Charles Rennie Mackintosh, uitvoering Cassina, eind 20e eeuw, herkomst: collectie Mandemakers, 140 × 41 × 34 cm | € 400-600 | € 350 |
3244 | Loungefauteuil met ottoman, beide met oranje stoffen bekleding op aluminium onderstel, model EA 124 en EA 125, ontwerp Charles & Ray Eames, uitvoering Vitra, maat stoel 99 × 64 × 79 cm | € 1000-1500 | € 2000 |
3245 | Palissandergefineerd dressoir met drie deurtjes, esdoorngefineerd interieur en in het basement drie lades, uitvoering Viken Møbelfabrikk, Noorwegen, gemerkt onder lade, circa 1970 -vlekken in afwerking, stukje ladefront gelijmd-, 74 × 180 × 45 cm | € 400-600 | € 400 |
3246 | Fauteuil met lichtgrijze gestreepte bekleding op donkerbruine esdoorn poten, en bijbehorende hocker, model Normal, ontwerp Massimo Scolari, uitvoering Giorgetti, Italië -lichte gebruikssporen- | € 200-300 | € 180 |
3250 | Paar vloerlampen met hoogglans aluminium kap, model Aqua Cil Terra, ontwerp Ross Lovegrove, uitvoering Artemide, Italië, 180 × Ø 32 cm | € 350-450 | Not sold |
3251 | Salontafel met drie verspringende ronde bladen, model Ninfea, uitvoering Leolux, modern, 43 × 93 × 88 cm | € 200-300 | € 425 |
3253 | Glazen salontafel met etagère en bronzen poten, model T 24, ontwerp en uitvoering Peter Ghyczy, laatste kwart 20e eeuw -randchip van etagère, brons vlekkerig-, 130 × 80 × 45 cm | € 100-150 | Not sold |
3256 | Slaapbank met grijs stoffen kussens op zwartgelakt stalen frame, model Sluiskil, ontwerp Martin Visser, uitvoering 'T Spectrum, jaren '50, 78 × 190 × 70 cm | € 800-1200 | Not sold |
3257 | Met zwart leder beklede bureaustoel op draaibaar platstaf onderstel met wieltjes, uitvoering Drambert, laatste kwart 20e eeuw -gebruikssporen-, 104 × | € 100-150 | € 130 |
3258 | Kunststof stoel in de vorm van een hand, 87 × 75 × 53 cm | € 40-60 | € 130 |
3259 | Tweedelig driehoekig mimistel met glazen blad en chromen randen -krasjes, meerdere randchips-, 75 × 36,5 × 37 cm | € 40-60 | Not sold |
3260 | Draaifauteuil met lichtgekleurde wollen bekleding en lichtbruine lederen armleuningen, model F140, ontwerp Geoffrey Harcourt, uitvoering Artifort, gemerkt onder voet, jaren '70 -doorgesleten plek voorin bekleding- | € 60-80 | € 50 |
3261 | Zwartgelakte houten fauteuil met oranje stoffen bekleding op stalen onderstel, model Lotus, ontwerp Rob Parry, uitvoering Gelderland, circa 1960 -schuim kussens vergaan, lakwerk sleets-, 93 × 70,5 × 88 cm | € 350-450 | Not sold |
3263 | Zilverkleurige waterketel op kunststof basement, model Hot Bertaa, ontwerp Philippe Starck, uitvoering Alessi, Italië, 34 × 32 cm | € 80-100 | € 85 |
3265 | Drie lampen: geel kunststof bureaulampje, model NA-718, uitvoering Kreo-Lite aiai -kunststof iets vergeeld, deukje in achterzijde kap-, bureaulamp met oranje kunststof kap, uitvoering Okusun -gebruikssporen-, en wit kunststof tafel- of wandlamp, model Delamp, ontwerp Rob Wermenbol, uitvoering Indoor, 1983 -lichte verkleuring en gebruikssporen-, 36 × 40 × 16 cm | € 100-150 | € 100 |
3270 | Tafellamp met witte kunststof kap, model Panthella, ontwerp Verner Panton, uitvoering Louis Poulsen -aanhechting kap-voet defect-, 70 × Ø 50 cm | € 150-200 | € 230 |
3273 | Een blauw- en een witgelakt metalen bollampje op verchroomde ronde voet, uitvoering Concord, jaren '60/'70, circa 25 × Ø 20 cm | € 80-100 | € 65 |
3274 | Teakhouten dressoir met drie deurtjes en vier lades, het front met twee messing appliques, de bovenste lade ingedeeld als bestekla, uitvoering Hendrickx, België, jaren '60 -defecten aan fineer, waarvan enkele delen nog aanwezig, plank binnenin ontbreekt-, 94 × 240 × 48 cm | € 400-600 | € 350 |
3276 | Diverse metalen wandsysteem-delen, Tomado en Pilastro, derde kwart 20e eeuw -gebruikssporen- | € 80-100 | € 65 |
3278 | Icosaëder hanglamp van twintig palissandergefineerde vlakken met kunststof ringen, jaren '50 -defecten, één deel zit los-, 25 × 25 cm | € 60-80 | € 45 |
3279 | Twee vloerlampen: één verchroomd met zwarte voet, de ander wit met twee spots, beide tweede helft 20e eeuw, hoogte witte lamp 171 cm | € 80-100 | € 65 |
3281 | Teakhouten uitschuiftafel, model AT-312, ontwerp Hans J. Wegner, uitvoering Andreas Tuck, Denemarken, jaren '50-'60 -gebruikssporen, stootplekken aan poten, blad met verkleuringen-, uitgeschoven formaat 72 × 240 × 89 cm | € 300-500 | € 850 |
3282 | Set van vier afrormosia ladderstoelen met bruin stoffen bekleding, model ST09, ontwerp Cees Braakman, uitvoering Pastoe, Utrecht, jaren '60 -gebruikssporen-, 90 × 46 × 43 cm | € 200-300 | Not sold |
3283 | Eénlichts vloerlamp met witgelakte stalen kap en voet op verchroomde stam, model Spider, ontwerp Joe Colombo, uitvoering Oluce, Italië, jaren '60 -deukje aan achterzijde kap-, hoogte 145 cm | € 180-220 | € 180 |
3284 | Drie ronde witte kunststof kastjes met schuifdeurtjes: twee witte met drie vakken, en één zwarte met twee vakken, model Componibili, ontwerp Anna Castelli-één wit kastje verkleurd-, en witte kunststof lectuurbak, ontwerp Giotto Stoppino, alle uitvoering Kartell, Italië, jaren '70, maat driedelig kastje 58 × Ø 32 cm | € 200-300 | € 240 |
3285 | Vijf witte kunststof 'Tulip' kuipstoelen, vier met blauwe wollen kussens, één met donkerblauw satijn, model 150, ontwerp Eero Saarinen, uitvoering Knoll International -gebruikssporen-, 80 × 66 × 60 cm | € 1200-1600 | € 1800 |
3287 | Vierkante formica eettafel met verchroomd onderstel, jaren '60/'70, 72 × 120 × 120 cm | € 100-150 | Not sold |
3288 | Trolley met twee ronde multiplex bladen op opvouwbaar stalen frame, vermoedelijk uitvoering Ary Fanérprodukter, Zweden, midden 20e eeuw, 65 × Ø 45 cm | € 100-150 | € 140 |
3290 | Trolley met vier verwisselbare bladen op verchroomd frame, 71 × 40 × 75 cm | € 60-80 | € 120 |
3336 | Bruine glazen lamp, model Fungo, ontwerp Massimo Vignelli, uitvoering Vennini, Murano, jaren '50, 19 × Ø 14 cm | € 350-450 | Not sold |
3433 | 15-lichts roestvrijstalen hanglamp met bloemvormige elementen, model 'Breeze', ontwerp en uitvoering Harco Loor, jaren '80, circa 130 × Ø 85 cm | € 200-300 | Not sold |
3439 | Gispen staande lamp met bovenlicht -kap ontbreekt, deuken-, 168 × Ø 49 cm | € 80-100 | Not sold |
5094 | Vier witte metalen archiefkasten met ieder 30 kunststof laatjes, uitvoering Clen, Frankrijk -de frontjes van de laatjes zijn verkleurd, kasten sleets, overige gebruikssporen, twee sleutels bijgevoegd, één kast zit op slot-, 105 × 93 × 38 cm | € 400-600 | Not sold |
5136 | Plexiglazen lectuurbak, jaren '60/'70, 34,5 × 34 × 16,5 cm | € 20-30 | € 25 |
5231 | Draaistoel met rode stoffen bekleding op chromen voet, model Little Tulip, F549, ontwerp Pierre Paulin, uitvoering Artifort, -gaatje in de stof, verkleurd, sleets op de armleuningen-, 77 × 63 × 58 cm | € 200-300 | Not sold |
5462 | Twee metalen stoelen met pitrieten rug en zitting, model SE05, ontwerp Martin Visser, uitvoering 't Spectrum, jaren '70, 80 × 46 × 43 cm | € 150-200 | Not sold |
5494 | Gezwart houten boekenkastje met één ronde zijde, art deco -deurtje aan onderzijde ontbreekt-, 56 × 61 × 34 cm | € 80-100 | Not sold |
5512 | Goudkleurige metalen salontafel met glazen blad en schap, uitvoering Pierre Vandel, Parijs, jaren '70 -gebruikssporen, krasjes, twee chips uit één blad-, 41 × 75 × 124,5 cm | € 100-150 | € 80 |
5515 | Metalen wandrekje, bestaande uit: vier zwarte draadijzeren muurbeugels, negen korte schappen, een korte lectuurbak, twee lange schappen en een lang schap met opstaande rand, uitvoering Drentea -gebruikssporen- | € 60-80 | € 50 |
5517 | Fauteuil met gecapitonneerde bruin lederen bekleding -één knoop mist, sleets-, 64 × 78 × 90 cm | € 150-200 | Not sold |
5532 | Aluminium booglamp met witte kunststof kap, op rechthoekige witmarmeren voet -gebruikssporen-, 200 × 130 × 40 cm | € 100-150 | € 45 |
5534 | Naaldhouten buffetkast, met opklapbare bladen, ontwerp en uitvoering Kropholler, afkomstig uit het bezit van de Amsterdamse arts B.P. Sormani, ingeklapt gemeten 170 × 114 × 41 cm | € 1000-1500 | € 1000 |