Naverkoop |
Paar polychroom beschilderde porseleinen beeldjes: jongen en meisje met draagbare draaiorgels, beide te gebruiken als flacon, vermoedelijk Italië, 19e eeuw, beide 15 cm hoog
Richtprijs: € 80-100
Rond messing wijwateremmertje met driepasvormig hengsel, Zuidelijke Nederlanden, eind 15e/begin 16e eeuw -kleine restauratie in wand-, 10 × Ø 10 cm exclusief hengsel
Richtprijs: € 250-350
Gesneden stenen ushabti in de vorm van een vrouw die haar borsten vasthoudt, mogelijk Astarte, Egypte, vermoedelijk 20e eeuw, vastgelijmd op houten basement -enkele chips-, totale hoogte 18 cm
Richtprijs: € 150-200
Gesneden houten reliëf: koe, volgens inzender uit Indonesië meegekomen -chip van rand-, 21,5 × 27,5 cm
Richtprijs: € 80-100
Delfts aardewerk tegel met blauw-wit decor: zittend fantasiedier, 18e eeuw -enkele hoek- rand- en oppervlaktebeschadigingen-, 12,5 × 13 × 1,5 cm
Richtprijs: € 200-300
Vleugel in zwartlak kast, adres: Grotrian Steinweg, serienummer 20521, Duitsland, 1908, inclusief kruk, stemvork en metronoom -lak van één witte toets defect-, 99 × 145,5 × 167,5 cm
Richtprijs: € 6000-8000
Kleine witgeglazuurde keramische kom met donkerbruine gekalligrafeerde randtekst, Nishapur, Perzië, 10e/11e eeuw -gerestaureerd-, 4 × Ø 12 cm
Richtprijs: € 500-700
Hollandse School: figuren in interieur, sepiatekening, r.o. gesigneerd B. Martini, naar Cornelis Troost (1696-1750), 18e/19e eeuw, 24 × 21 cm
Richtprijs: € 100-150
Japans porseleinen bord met blauw-wit Kakiemon-decor van een tijger bij bamboe, de golvende rand met draken en tempelleeuwen, gemerkt, circa 1700, Ø 24,5 cm
Richtprijs: € 1500-2000
Vijfdelig Japans porseleinen Imari kaststel, bestaande uit: drie dekselvazen en twee steelvazen, 18e eeuw -defecten, meerdere onderdelen gelijmd-, hoogte 26,5 cm
Richtprijs: € 300-500
Naar Qiu Ying (1494-1552), berglandschap met figuren bij pagodes, kleur op zijde, verso met signatuur -verticale kras, schade aan onderzijde-, 115,5 × 56,5 cm
Richtprijs: € 6000-8000
Chinese School: berglandschap met huisjes en figuren, kleur op zijde, niet gesigneerd, mogelijk 16e eeuw, herkomst: Galerie De Ruimte - Oude Aziatische Kunst, Eersel, oktober 1979, daarvoor collectie Ying Cook
Richtprijs: € 600-800
Sori Hishikawa (actief circa 1797-1813), Daikokuten, inkt en aquarel op papier, r.m. gesigneerd en gedateerd 1804 -reparatie aan linker onderzijde-, 42,2 × 22,5 cm
Richtprijs: € 600-800
S. Toyo (1935-2000), hanengevecht, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1975 -beetje verfverlies langs de randen-, 82,5 × 54 cm
Richtprijs: € 1000-1500
Groot verguld metalen Boeddhabeeld, zittend op gelaagde lotustroon, zijn handen in bhumisparsha mudra, Rattanakosin, Thailand, 18e/19e eeuw -enkele defecten-, hoogte 55 cm
Richtprijs: € 1000-1500
Stenen beeld: Vishnu, op basement, Khmer-stijl, Thailand of Cambodja, verzameld in Bangkok in de jaren '80, beeld 40 × 20 cm
Richtprijs: € 400-600
Eiken dressoir met opstaande rand, vier lades en vier deuren, voorzien van gesneden 17e-eeuwse taferelen, circa 1900, 121 × 250 × 53 cm
Richtprijs: € 500-700
Octagonaal Chinees porseleinen bord met blauw-wit rivierlandschapsdecor, Qianlong, Ø 21,5 cm
Richtprijs: € 80-100
Eiken tweedeurs kast met gezwarte en notenhoutengefineerde accenten, Hollands, 17e eeuw -enkele fineerschades, sleutelplaat ontbreekt, defecten aan opengewerkte ornamenten tussen poten aan zijkant maar grotendeels wel aanwezig-, 190 × 150 × 64 cm
Richtprijs: € 400-600
Koperen Boeddha met verguld gezicht, de handen in abhaya mudra, zittend op lotustroon, de bodemplaat met Chinese tekst, vrij vertaald: 'Eer aan Boeddha die het kwaad overwint', de binnenzijde gevuld, Tibet, 18e/19e eeuw, hoogte 9,5 cm
Richtprijs: € 1000-1500
Paar Chinese mosagaat kommetjes, waarvan één met deksel, 19e/20e eeuw -chipjes-, 6 × 9,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Chinese bronzen handspiegel met verso reliëfdecor van diverse dieren omgeven door bloemen, China, Ø 22,1 cm
Richtprijs: € 300-500
Bronzen beeld: vierarmige Maha-Manjushri, zittend op dubbele lotustroon, met koperen bodemplaat -gaatjes-, hoogte 21 cm
Richtprijs: € 600-800
Geelgeglazuurd aardewerk beeldje van een olifant, China, vermoedelijk 18e eeuw -slurf gelijmd-, op los houten basementje, 9,5 × 13 × 4,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Houten plantentafel met gesneden floraal decor en natuurstenen blad, China, 70 × Ø 40 cm
Richtprijs: € 200-300
Bronzen beeld van Yamantaka, staand op een buffel, Tibet, 20e eeuw, hoogte 28 cm
Richtprijs: € 500-700
Terracotta beeld met strogeel glazuur: staande figuur, vermoedelijk Tang-dynastie, gemonteerd op gezwart houten basement met gat aan achterzijde voor lampmontering, herkomst: aangekocht in 2003 bij antiquair J. Poel in Den Haag, afmeting exclusief basement 43 × 12 cm
Richtprijs: € 1000-1500
Chinees kraakporseleinen schotel met blauw-wit decor van vogels bij de waterkant, de rand met kostbaarheden in cartouches, Wanli -kleine randschilfers-, Ø 31,4 cm
Richtprijs: € 400-600
Glazen eierlamp met vaasvormig contragewicht en gesatineerd glazen rookvanger, circa 1800 -verstelmechanisme incompleet-
Richtprijs: € 800-1200
Mandplafonnière met kristallen pegels en krans van glazen palmetten -een palmet ontbreekt-, 40 × Ø 60 cm
Richtprijs: € 500-700
Chinees porseleinen trekpotje met blauw-wit floraal decor, Jade gemerkt, Kangxi -dekseltje afwijkend, chipje van tuit, craquelé-, 10 × 8 × 10 cm
Richtprijs: € 200-300
14 Chinees porseleinen borden met blauw-wit bloemdecor, de rand met bloemen in reliëfcartouches, gemerkt met ruyi, Kangxi -defecten-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, Ø 20,5 cm
Richtprijs: € 1500-2000
Gebronsd zamak beeld: vogelvoerende vrouw, 19e/20e eeuw -gaatje in bodem voor bevestiging van een basement-, 40 × Ø 14 cm
Richtprijs: € 100-150
Spiegel in goudkleurige lijst met rocailles en voluten, Louis Quinze -defect aan lijst-, 124 × 61 cm
Richtprijs: € 180-220
Paar eiken getorste zuilen met druivenrankdecor, vermoedelijk 17e eeuw, kapitelen en staander van later datum -enkele defecten, oude houtwormgaatjes, restauraties, kapitelen aan achterzijde schuin afgezaagd-, 192 × 30 × 21 cm
Richtprijs: € 800-1200
Drie bronzen snuisterijen: wierookbrandertje, pennenbakje, en beeldje van een militair, alle 19e eeuw, beeldje 13,5 cm
Richtprijs: € 80-100
Porseleinen kopje met gouden rand en tekst: 'Möge das Geschick Dir Freudenblumen winden', gemerkt KPM, Berlijn, 19e eeuw, en porseleinen kopje met goud-blauw decor, gemerkt Wenen -schoteltjes ontbreken-, en porseleinen schoteltje dat precies bij het KPM kopje past, Mosa, Maastricht
Richtprijs: € 100-150
Vijf treenware snuifdoosjes, waarvan een met faux schildpaddecor -kleine defecten-, grootste 8,3 × Ø 3,2 cm
Richtprijs: € 100-150
Perzisch tapijt en bidkleedje, beide Belouche, grootste 194 × 104 cm
Richtprijs: € 80-100
Rechthoekige mahonie hangoortafel, 19e eeuw -lichte gebruikssporen op middenblad-, 77 × 106 × 46 / 77 × 106 × 141 cm
Richtprijs: € 300-500
Total images: 10 |
Total images: 10 |
Kristallen glasserviesgedeelte met gouden meanderranden en gesatineerd Medusahoofd onder de kelk, model Medusa, ontwerp Versace, uitvoering Rosenthal Studio Line, bestaande uit 26 glazen waarvan sommige nog in oorspronkelijke verpakking: vijf grote wijnglazen, vijf kleine wijnglazen, twee Bourgogneglazen, vier flûtes, vier grappaglazen, twee whiskeytumblers, twee hoge longdrinkglazen en twee middelhoge longdrinkglazen
Richtprijs: € 1000-1500
Gelobde kristallen schaal op voet en twee schalen, alle met verguld en geëtst bloemdecor, 19e eeuw -verguldsel op plekken sleets-, 9 × 21 × 16 cm
Richtprijs: € 120-160
Paar kristallen mandjes met verguld en geëtst bloemdecor, midden 19e eeuw -verguldsel sleets-, 6,5 × 20,5 × 14,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Achthoekig mahonie bijzettafeltje met geometrische intarsia in het blad, en een etagère, uitvoering Pander, jaren '20/'30, 64,5 × 69 × 69 cm -gebruikssporen-
Richtprijs: € 200-300
Twee albums met eerstedagenveloppen, 1950-1969, waaronder: Zomerzegels 1950, Kerken in oorlogstijd 1950, kinderzegels 1950, 375 jaar universiteit van Leiden, etc., alles geadresseerd
Richtprijs: € 500-700
Paar kristallen gembercoupes met ruit- en waaierslijpsel, staand op vierkante voet, 19e eeuw -enkele chips-, 23,5 × Ø 11,5 cm
Richtprijs: € 180-220
Twee verguld metalen sculpturen: meisjes met hoed, Frankrijk, eerste helft 20e eeuw -vergulding sleets-, 25 × 10 cm
Richtprijs: € 100-150
Geslepen gelegenheidsglas met decor van familiewapen omgeven door bloemen, vroeg 19e eeuw, 31,5 × Ø 10,5 cm
Richtprijs: € 180-220
Eugène Verboeckhoven (1798-1881), rustende herder en herderin bij vee in landschap, olieverf op doek, l.o. gesigneerd met daaronder een annotatie (schilder van de figuren?) -slechte conditie-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 30,5 × 36,5 cm
Richtprijs: € 500-700
Schoorsteenpendule in eiken kast met messing wijzerplaat, Amsterdamse school -lichte gebruikssporen, enkele plekjes fineerschade-, 24 × 43 × 13 cm
Richtprijs: € 150-200