Romeyn de Hooghe (1645-1708) 'Entrée du Roy dans Dunquerque', 1658 of 1662. Ets naar A.Fr. van der Meulen, circa 1682. Op de voorgrond Lodewijk XIV te paard, die in een lange stoet op de stad Duinkerken afrijdt, op de achtergrond de stad en haven van Duinkerken, 32 × 131 cm -18 cm van het bovenste deel van de ets afgesneden, de legenda tot aan de plaatrand afgesneden-
Richtprijs: € 100-150
Officierssabel in stalen schede, model M1852, -sleets- lengte 105 cm
Hamerprijs: € 140
Damasten tafelkleed, 137 × 197 cm, acht servetten 70 × 65 cm, en zes vingerdoeken 36,5 × 40 cm, dessin Vlinder, ontwerp Chris Lebeau, uitvoering Van Dissel, Eindhoven, begin 20e eeuw -vlekjes-
Hamerprijs: € 400
Damast tafellinnen met zwanendecor, uitvoering Van Dissel, Eindhoven, gemerkt VD, begin 20e eeuw, bestaande uit tafellaken, 270 × 160 cm, en zes servetten, circa 70 × 67 cm
Hamerprijs: € 500
Indonesisch zwaard met gestoken benen heft, midden Java, 19e eeuw, 75 cm
Hamerprijs: € 300
Maçonnieke ceremoniële ponjaard met parelmoer heft, de kling met symbolen uit de vrijmetselarij, de pareerstang en pommel met skull-and-bones motief, in schede -symbolen enigszins verweerd-, 71,5 × 9 cm
Hamerprijs: € 475
Testament, 1626, handgeschreven (32 regels) op perkament, 19 × 49 cm
Hamerprijs: € 95
Martinus Schouman (1770-1848), schepen op ruwe zee, aquarel, l.o. gesigneerd -roestvlekjes-, 16,5 × 23,5 cm
Richtprijs: € 400-600
Marius Bauer (1867-1932), drie etsen: 'a quiet nook', no. 31, 'Cafe in Adrianople' no. 24, 'Merchants' no. 37, alle r.o. gemonogrammeerd, 7 × 14 cm
Hamerprijs: € 100
Paar glas-in-lood hanglampen, Tiffany-stijl, laatste kwart 20e eeuw -onderste decoratie van één lamp ontbreekt-, kap 50 × 40 cm
Richtprijs: € 200-300
Paar bronzen signaalkanonnen op houten affuiten, met heraldisch wapen op de loop, gedateerd 1630, maar eind 19e/begin 20e eeuw -affuiten gammel-, lengte kanon 49 cm, totale grootte 30 × 70 × 35 cm
Hamerprijs: € 500
Beschilderd houten en stoffen model van een Spaans galjoen, circa 1900 -defecten- 76 × 70 × 36 cm
Richtprijs: € 100-150
Bronzen signaalkanon op houten affuit, met heraldisch wapen op de loop, gedateerd 1630, maar eind 19e/begin 20e eeuw, lengte kanon 49 cm, totale grootte 29 × 61 × 33 cm
Hamerprijs: € 210
Chinees gebeitst houten altaar met vier laatjes en twee deurtjes met prunusdecor, eind 19e/begin 20e eeuw -gebruikssporen-, 108 × 25 × 34,5 cm
Richtprijs: € 120-160
Turkmeense pendjerelik met geometrisch decor in ikatstijl en klein Perzisch kussentje Belouche in Mina Khani-stijl, 30 × 138 cm
Hamerprijs: € 95
Chinees gezwart houten dressoir, 20e eeuw -gebruikssporen, sleetse plekken-, 85 × 140 × 50 cm
Richtprijs: € 300-500
Tinnen vaas met twee oren en bloemdecor in reliëf, gesigneerd J.R. Hannig, onderop met fabrieksmerk van Franz-Xaver Dautzenberg, Krefeld, jugendstil, circa 1900, 46 × Ø 18 cm
Hamerprijs: € 100
Mahonie boekenkast met twee open vakken en centraal twee deuren met snijwerk, ontwerp H.P. Berlage, vermoedelijk uitvoering 't Binnenhuis, circa 1901 -aan bovenzijde ingekort, de dekplank mogelijk niet origineel en aan rechter achterzijde is er een hoek uitgesneden, roedes niet aanwezig, kleine chipjes van houtsnijwerk-, 122 × 168 × 38,5 cm
Richtprijs: € 800-1200
Perzisch kussen Kaskay -sleets-, 72 × 55 cm
Richtprijs: € 70-90
Koloniale houten kist met ebben of palissander bies en bronzen beslag, staande op onderstel met twee lades, 19e eeuw, 102 × 112 × 64 cm
Richtprijs: € 200-300
Kaukasische loper Shirwan -sleets-, circa 1900, 420 × 105 cm
Richtprijs: € 80-100
Naaldhouten kist met bol deksel, smeedijzeren monturen en sluitwerk, op onderstel, 19e eeuw -onderstel van later datum, sleutel aanwezig-, 56 × 38 × 76 cm
Hamerprijs: € 140
Houten kerfsnee schooltas, gemonogrammeerd AM, 17e/18e eeuw -gebruikssporen-, 42 × 15 × 9,5 cm
Richtprijs: € 250-350
Jan Sierhuis (1928-2023), 'Picknick', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 100 × 90 cm
Richtprijs: € 700-900
Notenhouten driedeurs kast, 17e/18e eeuw, 181 × 103 × 42 cm
Hamerprijs: € 600
Jan Gilling (1930), 'Batakhuizen op Samosir', olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '95, 45 × 55 cm
Richtprijs: € 200-300
Kees Andrea (1941-2006), verklede stier met toreador, olieverf op board, r.b. gesigneerd, aangeschaft tijdens de overzichtstentoonstelling in Pulchri Studio Den Haag 1990, verso met pamflet, 49 × 39 cm
Hamerprijs: € 300
Eugène Brands (1913-2002), 'Dorp bij avond', gouache op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd '67, tevens verso gesigneerd -punaisegaatjes, met plakband in passe-partout geplakt-, 26 × 36 cm
Hamerprijs: € 550
Chris ten Bruggen Kate (1920-2003), 'Noord-Frans landschap', olieverf op doek, r.o. gesigneerd, verso gedateerd 1979 -volgrecht van toepassing-, 60 × 80 cm
Hamerprijs: € 2200
Lucebert (1924-1994), compositie met gezicht en ezel, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '84, 40 × 57 cm
Richtprijs: € 700-900
Wim Izaks (1950-1989), compositie met figuren en gezicht, aquarel op papier, niet gesigneerd, 29 × 39 cm
Hamerprijs: € 150
Boers eikenhouten opbergmeubel met schappen, haakjes en groter vak onderin, 18e/19e eeuw, 106 × 90 × 35 cm
Hamerprijs: € 180
Johannes Franciscus van der Vlis (1838-1906), figuren bij hooistapel aan het water, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -oppervlaktevuil, doek niet op spanning-, 43,5 × 58 cm
Richtprijs: € 100-150
Friese stoelklok met maanaanduiding, beschilderde kast en achterplaat met zeemeerminnen, 19e eeuw -gedeeltelijk overgeschilderd-, 60 × 40 × 24 cm
Richtprijs: € 250-350
Koperen beddenpan met koperen steel, 18e eeuw, deksel Ø 31,5 cm, lengte totaal circa 110 cm
Hamerprijs: € 70
Koperen graanmaatkan, '4 Gallon', Engeland, 19e eeuw -gebruikssporen-, 50 × 36 × 37 cm
Hamerprijs: € 90
Theo Mackaay (1950), twee vrouwen in landschap, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1999, 101 × 101 cm
Hamerprijs: € 1100
Houten scheepsmodel: schoenerbrik op basement, tweede helft 20e eeuw, 73,5 × 90 × 32 cm
Richtprijs: € 250-350
Eiken schouwombouw met mascarons, knorrenrand, blad- en parellijst, geflankeerd door atlanten, tweede helft 19e eeuw, 137 × 160 × 73 cm
Hamerprijs: € 450
Geëmailleerde gietijzeren kachel, verlichting geplaatst achter het ruitje, uitvoering Godin, art nouveau, 84 × 39 × 34 cm
Hamerprijs: € 120
Polychroom beschilderde Friese stoelklok met loden fretten, datum- en maanaanduiding, de houten achterplaat met zeemeerminnen, modern, 76 × 41 × 26 cm
Hamerprijs: € 60
Koperen beddenpan aan houten steel, het deksel met decor van Adam en Eva in het paradijs -decor sleets-, 108 × Ø 37 cm
Richtprijs: € 70-90
Smeedijzeren standaard met driespantpoot en knoop in de stam, 153 cm
Hamerprijs: € 100
Frans Ruwel (1912-1987), mediterraan havengezicht, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 45 × 55 cm
Hamerprijs: € 150
Lucebert (1924-1994), compositie met vormen en ogen, gemengde techniek op papier, m.o. gesigneerd en r.o. gedateerd '84, 38 × 28 cm
Richtprijs: € 700-900
Corneille (1922-2010), 'Oiseau', litho 85/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '93, 31 × 27 cm
Hamerprijs: € 160
Fred Pollack (1943), zonder titel, olieverf op mdf, verso gesigneerd en gedateerd 2005, 40 × 36 cm
Hamerprijs: € 350
Lucebert (1924-1994), drie figuren, gemengde techniek op papier, l.o. gesigneerd en gedateerd '81, 21 × 26 cm
Richtprijs: € 1000-1500
Lucebert (1924-1994), figuur, gemengde techniek op papier, l.b. gesigneerd en r.b. gedateerd '81, 20 × 18 cm
Richtprijs: € 400-600
Corneille (1922-2010), compositie met rood en blauw, lithografie 15/25, r.o. gesigneerd en gedateerd 1962 -kleuren iets vervaagd-, 11,5 × 8 cm
Hamerprijs: € 180