Geelgeglazuurd aardewerk beeldje van een olifant, China, vermoedelijk 18e eeuw -slurf gelijmd-, op los houten basementje, 9,5 × 13 × 4,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Chinese palissander en padoek ééndeurs vitrinekast met spiegelwand, twee glazen planken, de twee deurtjes met decor in reliëf en voorzien van verlichting, 20e eeuw -vitrinedeur is een beetje gebogen, krasjes-, 177,5 × 81,5 × 30,5 cm
Hamerprijs: € 400
Houten Guanyin, zittend in ardha vajrasana op lotustroon, haar handen in dhyana mudra, in haar haar een afbeelding van Amitabha boeddha, met resten van beschildering, 61 × 25 × 20 cm
Hamerprijs: € 400
Houten plantentafel met gesneden floraal decor en natuurstenen blad, China, 70 × Ø 40 cm
Richtprijs: € 200-300
Gesneden en rood- en goudgeschilderde beweegbare houten kaptafelspiegel op basement met lade, Indonesië, 20e eeuw -één zijpaneeltje gebroken maar bijgevoegd, opstand wiebelt-, 98,5 × 59,5 × 25 cm
Hamerprijs: € 220
Chinees lakwerk kastje op basement, de vier deurtjes en de panelen met bloem- en vogeldecor, 20e eeuw -kleine defecten, sloten bijgevoegd-, 123 × 80 × 45 cm
Hamerprijs: € 230
Paar Japans porseleinen ghendi's met licht afwijkende blauw-witte decors van pagodes in heuvellandschappen, circa 1700 -één met hals- en bodembarst-, 20,5 × Ø 14 cm, herkomst: veiling Christies Amsterdam, 28 april 1983, kavelnummer 221
Hamerprijs: € 250
Vijf Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met blauw-wit decor: visser aan de waterkant, Yongzheng -randchipjes, drie kommetjes en drie schoteltjes met haarlijnen-, 4 × 11,5 cm
Hamerprijs: € 375
Vier Chinees porseleinen borden met gelijkend blauw-wit bloemdecor, divers gemerkt, Kangxi -het paar borden met kraanvogels in de rand zijn gelijmd, een ander bord met haarlijn-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, Ø 21 cm
Hamerprijs: € 325
Zes Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met blauw-wit decor: afwisselend landschappen en bloemen, gemerkt, 19e eeuw -schoteltje met chip en haarlijn-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 5 × Ø 12,5 cm
Hamerprijs: € 650
Zes Chinees porseleinen famille rose borden met golvende rand en pioenroosdecor, Yongzheng/Qianlong -één met barst-, Ø 23 cm
Hamerprijs: € 1300
Paar Japans porseleinen bedekte flessen met famille rose decor van figuren in tuin, 19e eeuw, 30 cm hoog
Hamerprijs: € 150
Chinees porseleinen mirror black vaas, Jiaqing gemerkt, maar van later datum, voorzien van collectiestickers Frides Lameris, Amsterdam, in Japanse tomobako, vaas 35 cm hoog
Hamerprijs: € 150
Paar Chinees porseleinen famille jaune dekselpotten met figurendecor, op hardhouten gestoken basement, circa 1900, Chenghua gemerkt -beide met gerestaureerde hals, één deksel gebroken maar gelijmd, chip, één basement met schade-, 31 × 20 × 20 cm
Hamerprijs: € 600
Gecraqueleerde Chinees porseleinen cong vaas met bagua-tekens in reliëf, Yongzheng gemerkt, 19e/20e eeuw -stootplekje en stukje glazuurverlies van de hals, barstje in de schouder, chip van de voetrand-, hoogte 32,5 cm
Hamerprijs: € 750
Bronzen beeld van Yamantaka, staand op een buffel, Tibet, 20e eeuw, hoogte 28 cm
Richtprijs: € 500-700
Terracotta beeld met strogeel glazuur: staande figuur, vermoedelijk Tang-dynastie, gemonteerd op gezwart houten basement met gat aan achterzijde voor lampmontering, herkomst: aangekocht in 2003 bij antiquair J. Poel in Den Haag, afmeting exclusief basement 43 × 12 cm
Richtprijs: € 1000-1500
Paar eiken en notenhouten buffetkasten met gewelfde kuif, drie deuren in de bovenkast en drie deuren in de onderkast, voorzien van renaissancestijl snijwerk, circa 1900, 240 × 160 × 56 cm
Hamerprijs: € 600
Teakhouten kistje met messing beslag, Hollands koloniaal, 18e/19e eeuw -schroefjes vervangen, kring op het blad-, 23 × 46,5 × 28,5 cm
Hamerprijs: € 100
Paar Chinees porseleinen borden met blauw-wit bloemdecor, de rand met bloemen in vakverdeling, Chenghua gemerkt, Kangxi -haarlijnen-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom
Hamerprijs: € 210
Drie Chinees porseleinen schotels met blauw-witte decors: scène uit de 'Romance of the three kingdoms', Dong Zhuo kijkt naar Lü Bu en Diao Chan vanuit het Fenikspaviljoen, de rand met vier kostbaarhedendecors in cartouches, Yongzheng, niet gemerkt -één met randchip, één met fleabite, enkele bakfoutjes-, Ø 37 cm
Hamerprijs: € 8000
Chinees kraakporseleinen schotel met blauw-wit decor van fruitmand omgeven door kostbaarheden, Wanli -randschilfers-, Ø 36 cm, herkomst: veiling Van Gulik Aziatica, 7 december 1983, Christies Amsterdam, kavelnummer 187
Hamerprijs: € 700
Chinees kraakporseleinen schotel met blauw-wit decor van vogels bij de waterkant, de rand met kostbaarheden in cartouches, Wanli -kleine randschilfers-, Ø 31,4 cm
Richtprijs: € 400-600
Chinees kraakporseleinen schotel met blauw-wit decor: vogel op rots, de rand met vruchten en kostbaarheden in vakverdeling, Wanli, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, Ø 36,5 cm
Hamerprijs: € 800
Paar Chinees porseleinen dekselpotten met blauw-wit decor: vier cartouches met kostbaarheden en figuren in een waaiervormige stapel, vroeg 18e eeuw -chips in halzen en enkele stervormige haarlijnen aan de binnenzijde van de buiken-, met twee houten deksels van later datum 30 × Ø 23 cm, herkomst: Galerie De Ruimte - Oude Aziatische Kunst, Eersel, januari 1980
Hamerprijs: € 2600
Chinees porseleinen schaal met blauw-wit decor en biscuit rand, 19e eeuw, 6 cm × Ø 26,5 cm
Hamerprijs: € 60
Chinees porseleinen bord met blauw-wit decor van een fabeldier, Ming -randschilfers, bakfouten-, Ø 24,5 cm
Hamerprijs: € 350
Chinees porseleinen Swatow kom met blauw-wit lotusdecor aan de buitenkant, de binnenkant met meander en centraal vogeldecor, eind 16e/eerste helft 17e eeuw -randchip, craquelé, bakfout langs binnenrand-, 10 × Ø 20,5 cm
Hamerprijs: € 95
Chinees porseleinen kom met blauw-wit decor: 'Ode to the Red Cliff', circa 1640, herkomst: Hatcher Collection, Christie's Amsterdam, 1984 -bakfoutje: scheurtje in rand, glazuur aangetast-, 7 × Ø 17 cm
Hamerprijs: € 240
Chinees porseleinen kom met blauw-wit floraal decor en geometrisch decor langs de rand, bestemd voor de Oosterse markt, 19e eeuw, 11,5 × 23 cm
Hamerprijs: € 180
Balustervormige Chinees porseleinen vaas met vol blauw-wit decor van feniksen en bloemen, 18e/19e eeuw, hoogte 32 cm
Hamerprijs: € 500
Chinees porseleinen schaal met blauw-wit decor en biscuit ring, 19e eeuw, 6 cm × Ø 26,5 cm
Hamerprijs: € 80
Glazen eierlamp met vaasvormig contragewicht en gesatineerd glazen rookvanger, circa 1800 -verstelmechanisme incompleet-
Richtprijs: € 800-1200
Noten tafel met regelverbinding tussen de poten, circa 1900, 75 × 110 × 75 cm
Hamerprijs: € 60
Vier iepen stoelen met in de rug gesneden korenaardecor, bekleed met beige visgraatstof, staand op gecanneleerde taps toelopende poten, circa 1800 -restauraties, bekleding licht gevlekt-, 96 × 47 × 52 cm
Hamerprijs: € 160
Indiaas tapijt Ziegler, 255 × 198 cm
Hamerprijs: € 170
Serie van zes Japans porseleinen Imari schotels met bloemenvaasdecor, eind 17e/eerste helft 18e eeuw -glazuurcraquelé, één gelijmd, één met barst-, Ø 29 cm
Hamerprijs: € 350
Chinees porseleinen vissenkom met famille verte decor van bloemen en figuren in cartouches, 19e/20e eeuw -bodembarst-, 25 × Ø 31 cm
Hamerprijs: € 425
Twee goudkleurige Thai Ram danskronen op steunen, Thailand, tweede helft 20e eeuw- kleine defecten-, 54 × 20 cm
Hamerprijs: € 200
Mandplafonnière met kristallen pegels en krans van glazen palmetten -een palmet ontbreekt-, 40 × Ø 60 cm
Richtprijs: € 500-700
Lange Kaukasische loper Karabach met vogelmotieven, laatste kwart 19e eeuw -sleets, meerdere scheuren-, 576 × 128 cm
Hamerprijs: € 220
Suzanne Meunier (1888-1974), vrouw aan het strand, aquarel, l.o. gesigneerd, herkomst: aangekocht bij drs. J.C. van Schaik op de PAN, 28 × 22,5 cm
Hamerprijs: € 200
Engelse pubklok in mahonie kast, met ankergang, adres: Samuel Allport, Birmingham, midden 19e eeuw -enkele kleine defecten-, 75 × 50 × 22 cm
Hamerprijs: € 290
IJzeren kluis met houtimitatieschildering, marmeren blad en verborgen sleutelgat, circa 1900 -slijtages, inclusief sleutel-, 111 × 56 × 44 cm
Hamerprijs: € 350
Chinees porseleinen steelvaas met blauw-wit decor: vogels, vlinders en bloemen, 19e eeuw, gemerkt -randschilfertje-, 37 × Ø 20 cm
Hamerprijs: € 1100
Chinees porseleinen dubbelbord met blauw-wit tuindecor, en bloemdecor in vakken, 18e eeuw -defecten-, Ø 28 cm
Hamerprijs: € 100
Chinees porseleinen kom met blauw-wit tuindecor, Qianlong -randschilfers-, 8,5 × Ø 18,5 cm
Hamerprijs: € 95
Japans porseleinen schotel met blauw-wit decor van twee figuren in een landschap, de rand met granaatappels en bloesemboom, Arita, circa 1700, Ø 35 cm
Hamerprijs: € 800
Paar Chinees porseleinen trompetvazen met blauw-wit decor van bloemen, vlinders en vogels, verschillend gemerkt, 19e eeuw, hoogte 15,5 cm
Hamerprijs: € 220
Paar Chinees porseleinen borden met licht afwijkende blauw-witte decors van twee lange lijzen in tuin bij pagode, beide Chenghua gemerkt, Kangxi, Ø 21 cm
Hamerprijs: € 1700