Ronde eiken bijzettafel op zes poten, tweede/derde kwart 20e eeuw, 72 × 65 cm
Hamerprijs: € 130
Drie handgeweven tapijtjes, 66 × 62, 110 × 59 en 116 × 32 cm
Hamerprijs: € 45
Gebogen beuken paraplustandaard met blikken onderbak, uitvoering Thonet, begin 20e eeuw -krulornamenten aan onderzijde ontbreken-, 75 × Ø 41 cm
Hamerprijs: € 60
Koper en messing kandelaar, het decor met vloeiende lijnen, art nouveau, circa 1900 -defecten-, 21,5 × Ø 12 cm, en twee presse-papiers, uitgegeven door Rolls Royce, modern, 20,5 × 7 cm
Hamerprijs: € 120
Boek: Atlas van Fouquet. 103 afbeeldingen van de wyd-vermaarde koopstad Amsterdam. Facsimile. 1967. Oblong folio. Oorspr. kartonnage, 39× 52 cm
Hamerprijs: € 30
Eiken spijlenstoel, staand op gedraaide poten, Engeland, 20e eeuw, 89 × 42 × 49 cm
Hamerprijs: € 20
Eiken bureau met coromandel handvatten, onder het blad twee kastjes, uitvoering Meubelfabriek L.O.V. Oosterbeek -gaatje in bovenblad, sleetse plekken in lak-, 78 × 135 × 75 cm
Hamerprijs: € 150
Twee boeken, Shakespeare: 'De storm', en 'De koopman van Venetië', beide met ingeplakte platen, respectievelijk naar Edmund Dulac en James D. Linton, gelimiteerde uitgaves nr. 124/325 en nr. 255/325 -beide met bruine vlekjes-, 33 × 27 cm
Hamerprijs: € 80
Donker metalen bureaulamp met geplooide stof in de kap, op onderzijde gemerkt 'fort', tevens te gebruiken als wandlamp, jaren '20, 30 × 23 × 17 cm
Hamerprijs: € 65
Zwartgepolitoerd mahonie eendeurs kastje met uittrekbare schappen en gecanneleerde stijlen, staand op bolpootjes, eind 19e eeuw -gebruikssporen-, 81 × 60 × 41 cm
Hamerprijs: € 50
Metalen bureaulampje, 32 × 23 × 23 cm
Hamerprijs: € 85
Staande eenlichts tafellamp met hoge glas-in-loodkap in Tiffany-stijl, tweede helft 20e eeuw, 44 × Ø 21 cm
Hamerprijs: € 120
Drie stuks aardewerk: paarse balustervormige vaas, uitvoering Plazuid, polychroom geglazuurd oorkannetje, gemerkt Kamo, en blauw lusterglazuur vaasje met drie appliques, beide uitvoering Mobach, Utrecht, hoogte grootste 23 cm
Hamerprijs: € 60
Zes keramische koekjespotten met metalen monturen, één in de vorm van een radio, Duitsland, 20e eeuw -gebruikssporen, craquelé, enkele haarlijntjes en kleine defecten- 12 × 18 × 23 cm
Hamerprijs: € 130
Eiken boekenkast met deels beglaasde deuren, jaren '30, 132 × 89,5 × 31 cm
Hamerprijs: € 210
Eiken- en coromandelgefineerde tafelklok met deels gepatineerde bronzen wijzerplaat, circa 1920, 26 × 30 × 13 cm
Hamerprijs: € 100
Pieter E. Stolp (1920-2002), menselijke vormen, zeepstenen sculptuur, 32 × 13 × 10 cm
Hamerprijs: € 60
Schoorsteenpendule in eiken kast met messing cijfers, Amsterdamse School -gebruikssporen-, 23 × 32 × 11 cm
Richtprijs: € 150-200
Albert Hahn (1877-1918), 'Onder zwart régime', map met '12 karikatuur-teekeningen' (kleurenlitho's): spottende aanklachten tegen het kabinet van dr. Abraham Kuyper, uitgegeven bij Abraham Soep, Amsterdam, 1904-1905, 44 × 34 cm
Hamerprijs: € 110
Eiken kist met gestoken front, Hollands, 18e eeuw -scharnier los-, 69 × 120 × 55 cm
Hamerprijs: € 70
Groengepatineerd metalen beeldgroepje: vrouw met vogel in haar hand, vergezeld door twee honden, op marmeren basement, gesigneerd Limousin, tweede kwart 20e eeuw -vingertje afgebroken-, 33 × 59 × 15 cm
Richtprijs: € 120-160
Messing cache-pot, messing olielamp, en Amsterdamse School-kleedje, 138 × 87 cm
Richtprijs: € 30-50
Trapeziumvormige coromandelgefineerde eiken schoorsteenpendule met messing cijfers, Amsterdamse School -gebruikssporen, slijtage-, 22 × 45 × 14 cm
Richtprijs: € 150-200
Messing chocoladekannetje, uitvoering J.K.C. Sneltjes, Haarlem, en twee messing komfoortjes, begin 20e eeuw, kannetje 12 × Ø 9 cm
Hamerprijs: € 50
Mahonie jardinière, de panelen rondom de bak met rivierdecor, tweede helft 20e eeuw -gebruikssporen-, 80 × 80 × 27 cm
Hamerprijs: € 100
Abstract schilderijtje, email op metaal, jaren '60, 14 × 18 cm
Hamerprijs: € 210
Gefacetteerde spiegel in mahonie lijst, bekroond door gesneden lijn en medaillon, jaren '30, 160 × 83 cm
Richtprijs: € 80-100
Lot digitale barometers, veelal Jacob Jensen
Hamerprijs: € 70
Twee metalen stoelen met pitrieten rug en zitting, model SE05, ontwerp Martin Visser, uitvoering 't Spectrum, jaren '70, 80 × 46 × 43 cm
Richtprijs: € 150-200
Grada Bouman (1929-2019), stilleven met stolp, aquarel, r.o. gesigneerd, 54 × 38,5 cm
Richtprijs: € 50-70
Engelina Reitsma-Valença (1889-1981), 'Portret Ina Boudier-Bakker', ets, gemonogrammeerd in de plaat, gedateerd 1959, r.o. gesigneerd in potlood, 24 × 17,5 cm
Richtprijs: € 100-150
Edith Pijpers (1886-1963), 'Volksvrouwen', houtsnede, niet gesigneerd, later met potlood gemonogrammeerd, 53 × 37 cm
Richtprijs: € 70-90
Reclameplaat uit tijdschrift in lijst: 'Rijwielen-Tentoonstelling', 1895, 35 × 25 cm
Hamerprijs: € 40
David Lavington (1951), 'Lily', litho 70/70, r.o. gesigneerd, 52 × 38 cm
Hamerprijs: € 40
Jean Cocteau (1889-1963), 'Alfred de Musset en George Sand in Venetië', litho 63/150, l.o. in potlood gesigneerd en gedateerd '51, 68 × 54 cm
Hamerprijs: € 60
Paar gebeitste hardhouten panelen: pauw in tuin, en fazant in landschap, beide met lijst van dun messing in reliëf, 20e eeuw, 73 × 114 cm
Hamerprijs: € 400
Eiken vierdeurs kabinet, 20e eeuw -lichte gebruikssporen-, 185 × 156 × 51 cm
Hamerprijs: € 80
Schoorsteenpendule in deels coromandelgefineerde eiken kast, Junghans uurwerk, op achterzijde met plaatje: Fa. J.C. Duursma, Horlogerie, Utrecht, Amsterdamse School, 26 × 44 × 12,5 cm
Hamerprijs: € 130
Schoorsteenpendule in deels coromandelgefineerde eiken kast, met gecontourneerde messing wijzerplaat, Junghans uurwerk, Amsterdamse School -gebruikssporen, fineerschade-, 27 × 36 × 14 cm
Richtprijs: € 150-200
Drie schoorsteenpendules, waaronder bakelieten exemplaar -gebruikssporen-, 21 × 39 × 12 cm
Richtprijs: € 100-150
Zamak beeld: vrouw met twee waterkruiken op trap, naar Dominique Alonzo (begin 20e eeuw), modern, 60,5 × 23,5 × 15 cm
Hamerprijs: € 40
Bronskleurige metalen klok, en paar bronskleurige metalen beelden: 'L'electricité' en 'La vapeur' -alle met lichte slijtages-, hoogte circa 47 cm
Hamerprijs: € 120
Eiken toilettafelmeubel met twee beweegbare spiegels, circa 1920, 162 × 137 × 37 cm
Hamerprijs: € 100
Perzisch tapijt Afshar met bloemdecor, circa 1900, 192 × 146 cm
Hamerprijs: € 180
Zeshoekige houten kakstoel op wielen, de panelen beschilderd met bloemstillevens, 93 × 53 × 48 cm
Hamerprijs: € 25
Vier koperen bakken, daarbij: tinnen kan en schotel -gebruikssporen-, 36 × 29 cm
Richtprijs: € 100-150
Vier mahonie gekleurde stoelen -bekleding gevlekt-, 97 × 53 × 46 cm
Hamerprijs: € 100
Driehoekige mahonie speeltafel, het openklapbare blad bekleed met groen vilt, Louis Seize-stijl, 19e eeuw, uitgeklapt 72 × 85 × 85 cm
Richtprijs: € 100-150
Mahonie tafel op gedraaide poot, biedermeier -vlek en krassen in blad, klapmechanisme vastgemaakt-, 74 × 106 × 113 cm
Richtprijs: € 40-60
Eiken blaasbalg met gestoken decor: Hyacinthus met daarboven Zephyros, 61,5 × 20 cm
Hamerprijs: € 200