Veilingresultaten
Een selectie van eerder geveilde objecten bij Veilinghuis Peerdeman
Alle vermelde bedragen zijn inclusief veilingcourtage

• De hamerprijzen van de afgelopen veiling staan vermeld in onze Catalogus.
• Please find the hammer prices in our Catalogue.

Lotnummer: 2444
Veiling: Zondag 16 December 2018

Amboinagefineerd kabinet met gecontourneerde kap en gestoken mahonie kuif, de paneeldeuren zijn voorzien van mahonie ornamenten in de vorm van rocailles, bladeren en bloemenmanden, de dubbelgebogen onderkast heeft centraal een uitschuifbaar schrijfcompartiment, het geheel staande op klauwpoten, de linker lade draagt het brandmerk van het Sint Jozefsgilde, ter goedkeuring voor verkoop in Amsterdam, vermoedelijk gemaakt in Den Haag of Rotterdam, 1771, 261 x 212 x 77 cm

Veilingresultaat: € 4992

Lotnummer: 2407

Zwarte krokodillenlederen Kelly bag, met schouderriem en slotje, Hermès, gedateerd met jaarletter R voor 1962

Veilingresultaat: € 10240

Lotnummer: 2406

Louis Vuitton hutkoffer,1896-1914, met LV monogram op bruine ondergrond, met binnenbak, binnenzijde met papieren label '1 Rue Scribe, Paris, Louis Vuitton, 149 New Bond St. London’, genummerd: 132662, 54 x 100 x 53 cm

Veilingresultaat: € 6400

Lotnummer: 2405

Louis Vuitton hutkoffer,1896-1914, met LV monogram op bruine ondergrond, binnenzijde met papieren label '1 Rue Scribe, Paris, Louis Vuitton, 149 New Bond St. London’, genummerd: 132833, 53 x 60 x 48 cm

Veilingresultaat: € 2816

Lotnummer: 2388

Heldere glazen kroonluchter, drie-laags, samen met 36 lichtpunten, de armen opgebouwd uit losse 'schubben', ieder eindigend in een vis, Murano diameter 305 cm, herkomst: NH Carlton Amsterdam -defecten, diverse reserve-onderdelen aanwezig-, 215 x Ø 300 cm

Veilingresultaat: € 10880

Lotnummer: 2335

Klein formaat palissander en ebben kussenkast met uitspringende rechte kap, waaronder twee deuren geflankeerd door kolommen, en lade met leeuwenmaskerons, staande op open onderstel met balustervormige poten en lade met leeuwenmaskerons, Hollands, renaissance, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam, aangekocht in 1949, 176 x 125 x 58 cm

Veilingresultaat: € 33280

Lotnummer: 2205

Jan Hendrik Verheijen (1778-1846), stadsgezicht, olieverf op paneel, gesigneerd -geparqueteerd-, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam, aangekocht voor 1940, 55 x 50 cm

Veilingresultaat: € 7040

Lotnummer: 2166

Chinees gelobde balustervormige zilveren theepot met verguld reliëfdecor, de knop van de deksel in de vorm van een shishi, de hals en basis voorzien van kostbaarhedendecor in cartouches, gemaakt voor de export, 18e eeuw -verguldsel deels afgesleten, restauraties, shishi gedeukt-, H 19 cm

Veilingresultaat: € 8960

Lotnummer: 2164

Chinees porseleinen olijfgroene Yaozhou kom met vis- en lotusdecor, Song dynastie -gecraqueleerd-, in houten kist, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam, 8,5 x Ø 20,5 cm

Veilingresultaat: € 8320

Lotnummer: 2152

Chinees porseleinen balustervormige vaas met blauw-wit landschapsdecor, met geëmailleerde groene en grijze details, gemerkt, Kangxi -chip van binnenzijde hals, schade buitenzijde hals, glazuurschade-, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam, aangekocht in 1957, 40 x Ø 20 cm

Veilingresultaat: € 8960

Lotnummer: 2149

Chinees porseleinen gu vaas met doucai bloem- en rotsdecor, mogelijk laat 17e of begin 18e eeuw, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam, 41 x Ø 19,5 cm

Veilingresultaat: € 9856

Lotnummer: 2146

Paar Japans porseleinen apothekersflessen met blauw-wit decor: pioenrozen en granaatappeltakken, centraal monogram op de buik I:V:H in lauwerkrans, voor Joan van Hoorn, Gouverneur-Generaal van Nederlands-Indië 1701-1709, Arita, circa 1700 -chipjes van hals-

Veilingresultaat: € 12160

Lotnummer: 2077

Vijf Chinees jade snijstukjes, waarvan twee riemhaken: geitje, twee geluksfiguren, mandarijneend, en chilong, waarvan één op houten basementje

Veilingresultaat: € 5376

Lotnummer: 2057

Chinees porseleinen encre de Chine theeservies, decor: aanbidding der herders, naar afbeelding van Jan Luyken, bestaande uit: theepot, theebus, melkkan, spoelkom, zeven kommetjes en schoteltjes, twee pattipannetjes, bord en schoteltje, 18e eeuw -defecten-

Veilingresultaat: € 3840

Lotnummer: 1343

18kt gouden collier met twintig parelmoeren motieven, model Alhambra, uitvoering Van Cleef & Arpels, in originele etui

Veilingresultaat: € 7040

Lotnummer: 1327

18kt gouden collier, gezet met 225 oudslijpsel kussen-, peer- en briljantgeslepen diamanten in een open zilveren zetting, gezamenlijk gewicht circa 21 ct, grootste diamant circa 3.5 ct, meester: Jean Etienne Jehu, Den Haag, 1822-1852, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam, L 44 cm cm

Veilingresultaat: € 30720

Lotnummer: 5051
Veiling: Zondag 28 Oktober 2018

Chinees agaten snuifflesje met leeuwenmaskerons, Qing dynastie, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam, 6,5 cm

Veilingresultaat: € 3328

Lotnummer: 3195

Zwarte blikken stoomlocomotief en kolenwagon, model CER 65/1302/0, 20-voltmotor, beide Märklin, circa 1930, 10 x 26 x 7 cm

Veilingresultaat: € 2176

Lotnummer: 3031

Zwarte blikken stoomlocomotief en kolenwagon, 20-voltmotor, model TK 70/12920, Märklin

Veilingresultaat: € 2176

Lotnummer: 2512

Gebogen wortelnoten kabinet met schrijfcompartiment, rijk gestoken decor van urnen, guirlandes, portretmedaillons en rijk bewerkt bronzen beslag, Transition, Holland, circa 1770, 254 x 185 x 60 cm

Veilingresultaat: € 7040