Lotnummer: 5540

Donkergebeitste eiken bijzettafel, tweede kwart 20e eeuw, 70 × 60 × 49 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 5539

Negen dikwandige glazen kommen in verschillende kleuren, uitvoering Kosta Boda, Zweden, modern -lichte gebruikssporen-, 9 × 17 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 5538

Paar gehamerd koperen boekensteunen, aardewerk brievenhouder met grijs-oranje glazuur -chipjes-, en glazen vaasje, de laatste ontwerp Andries Dirk Copier

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 5537

Verzameling keramische inktpotten en inktstellen, 20e eeuw -gebruikssporen, chipjes etc.-, 11 × Ø 17 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 5536

Schoorsteenpendule in halfronde eiken kast, Art Deco -gebruikssporen-, 22 × 27 × 13 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 5535

Paar tafellampen, op de voet een messing kraanvogel, modern, hoogte 56 cm

Hamerprijs: € 140

Lotnummer: 5534

Naaldhouten buffetkast, met opklapbare bladen, ontwerp en uitvoering Kropholler, afkomstig uit het bezit van de Amsterdamse arts B.P. Sormani, ingeklapt gemeten 170 × 114 × 41 cm

Hamerprijs: € 1000

Lotnummer: 5533

23 boeken over de VOC. Verschillende formaten (12 gebonden). Geïllustreerd. Onder andere P. van Wiechen, 'Vademecum van de Oost- en Westindische Compagnie'. 2002; 'De Oost-Indische Voyagie van Wouter Schouten (1658-1665)'. (Uitgeg. d. M. Breet). 2003; L. Wagenaar, 'Galle, VOC-vestiging in Ceylon'. 1994

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 5532

Aluminium booglamp met witte kunststof kap, op rechthoekige witmarmeren voet -gebruikssporen-, 200 × 130 × 40 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 5531

Bruine lederen bank met twee losse armkussens, uitvoering De Sede, Zwitserland, eind 20e eeuw -gebruikssporen-, 227 × 82 cm

Hamerprijs: € 250

Lotnummer: 5530

Venetiaanse glazen hallamp gevangen in metalen montuur, 19e eeuw, hoogte inclusief ketting 55 cm -defect-

Hamerprijs: € 170

Lotnummer: 5529

Elf gesatineerd persglazen lampenkapjes, en drie afwijkende

Hamerprijs: € 25

Lotnummer: 5528

Vierkante perspex salontafel met rookglazen blad -krasjes, schroeven met roestvorming-, 92 × 92 × 36 cm

Richtprijs: € 120-160

Lotnummer: 5527

Eerste Wereldoorlog: vijf affiches. 1915-1920. Circa 120 × 80 cm. 1) Steinlen 'Journée du poilu', lithografie; 2) G. Capon 'L'Association générale des mutilés de la guerre', chromolitho; 3) L. Jonas 'Compagnie algérienne: 3e emprunt de la Défense Nationale', chromolitho; 4) B. Chavannaz 'Souscrivez à l'emprunt, Crédit Commercial de France', chromolitho; 5) W. Mainerbe 'Préparation de la jeunesse française au service militaire', chromolitho -licht rafelig langs de randen; scheur in nr. 1 en 5 gerepareerd-

Richtprijs: € 250-350

Lotnummer: 5526

Beukenhouten salontafel met glazen blad en etagère van gekruiste latten tussen de poten, laatste kwart 20e eeuw, 53 × 60 × 60 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5525

Beukenhouten naaigarenkastje met affiche op de zijkanten -krimpscheur in bovenblad-, 45 × 46 × 43 cm

Hamerprijs: € 270

Lotnummer: 5524

Opaline hanglamp aan vernikkeld montuur, midden 20e eeuw, 106 × Ø 27 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 5523

Twaalflichts geëlektrificeerde messing bolkroon, 69 × Ø 65 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 5522

Zwarte lederen bank, met afritsbare kussens -licht sleets-, 202 × 90 × 80 cm

Richtprijs: € 120-160

Lotnummer: 5521

Duitse staande 'rondkop' in donkergebeitste eiken kast met snijwerk, 20e eeuw, 217 × 54 × 31 cm

Hamerprijs: € 190

Lotnummer: 5520

Messing hallantaarn met glazen ruitjes, 100 × 39 × 39 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5519

Gesatineerd glazen eierlamp met geslepen sterdecor, eerste helft 20e eeuw, 46 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 5518

Donkerbeige lederen elektrisch verstelbare fauteuil op aluminium onderstel, model Sorisso, uitvoering Prominent -nieuwstaat-, 114 × 71 × 70 cm

Hamerprijs: € 250

Lotnummer: 5517

Fauteuil met gecapitonneerde bruin lederen bekleding -één knoop mist, sleets-, 64 × 78 × 90 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 5516

Roomkleurige metalen salontafel met gouden bies en twee glazen bladen, eind 20e eeuw -krasjes, gebruikssporen, chip uit één blad-, 125 × 75 × 41 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 5515

Metalen wandrekje, bestaande uit: vier zwarte draadijzeren muurbeugels, negen korte schappen, een korte lectuurbak, twee lange schappen en een lang schap met opstaande rand, uitvoering Drentea -gebruikssporen-

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 5514

31 aardewerk tegels in houten lijsten met diverse polychrome decors,19e/20 eeuw, 13 × 13 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 5513

Hanna Mobach (1934), drie gemodelleerde tegels met abstracte composities, waarvan twee gemonteerd op metalen plaat, verso gesigneerd op label, grootste tegel 38 × 38 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 5512

Goudkleurige metalen salontafel met glazen blad en schap, uitvoering Pierre Vandel, Parijs, jaren '70 -gebruikssporen, krasjes, twee chips uit één blad-, 41 × 75 × 124,5 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5511

Vier bladen met Arabische teksten en voorstellingen, India en Perzië, 19e eeuw, grootste 20 × 11 cm

Hamerprijs: € 95

Lotnummer: 5510

Zuilvormige messing lampvoet, 53 × 16 × 16 cm

Hamerprijs: € 140

Lotnummer: 5509

Vier diverse elektrische klokken

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 5508

Zes geel-bruine aardewerk kannen, en een glazen kom op poot, alle Frankrijk, 19e eeuw -aardewerk met chips-, hoogte 18 cm

Hamerprijs: € 75

Lotnummer: 5507

Vierkante perspex bijzettafel met glazen blad en verchroomde hoeken -krasjes-, 70 × 70 × 45 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 5506

Schemerlamp met porseleinen en goudkleurige voet, en drie lampvoeten, hoogste 60 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 5505

Zeslichts zakkroon, hoogte zonder ophanging 79 cm, Ø 33 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5504

Vijflichts goudkleurig metalen plafondkroon met kristallen, modern, 20 × Ø 44 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 5503

Vijflichts bronzen hanglamp met draak tegen de getorste stam, 100 × Ø 90 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 5502

Zwarte lederen fauteuil met afritsbare kussens -licht sleets-, 80 × 90 × 95 cm

Richtprijs: € 120-160

Lotnummer: 5501

Bruinlederen relaxfauteuil met los hoofdkussen, elektrisch, modern, 112 × 77 × 100 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 5500

Staande klok, met adres 'Hertz', de gedrukte wijzerplaat voorzien van tekst 'Tempus Fugit', modern, 201 × 55 × 36 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 5499

Koerdisch tapijt met vogeldecor -beetje sleets-, 190 × 129 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 5498

Rechthoekig bijzettafeltje met opstaande zijkanten en ingelegd met geometrisch decor, l.o. gesigneerd Guy, art deco, 44 × 72 × 42 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 5497

Petrus van Gils (1879-1953), zeven schilderijen: scènes van in en rond het huis, zes marouflages en een krijttekening, afmetingen krijttekening 18 × 23,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 5496

Drie kleine bijzettafeltjes, twee van eikenhout en één van beukenhout, 51 × Ø 35 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 5495

Donkergebeitste achthoekige eiken salontafel met etagère tussen de poten, 20e eeuw, 68 × 78 × 79 cm

Hamerprijs: € 35

Lotnummer: 5494

Gezwart houten boekenkastje met één ronde zijde, art deco -deurtje aan onderzijde ontbreekt-, 56 × 61 × 34 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 5493

Vier kunststof koeien waaronder 'Moo Jersey Diner' uitvoering Cow Parade, begin 21e eeuw -wit kunststof iets vergeeld-, 34 × 25 × 18 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 5492

Gebronsd metalen hanglamp met roze glazen kap, modern, 32 × Ø 30 cm

Richtprijs: € 70-90

Lotnummer: 5491

Rond eiken rooktafeltje, het blad beslagen met messing in reliëf: dieren en geometrische patronen, tweede kwart 20e eeuw, 65 × Ø 45 cm

Hamerprijs: € 50