Zoekresultaat voor: "Stolk"

Lotnummer: 2121
Veiling: Zondag 27 Oktober 2019
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Chinees aardewerk strokleurige geglazuurde voorraad- of grafvaas, vermoedelijk Tang dynastie, herkomst: Algemene Etnografica- en Kunsthandel Aalderink, 1971, heden: Collectie Stolk, 29 x Ø 22 cm

Hamerprijs: € 275

Lotnummer: 2122
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Chinees donkerbruingeglazuurde aardewerk grafpot met drakenapplique, mogelijk Sichuan, Ming dynastie, een vergelijkbaar exemplaar is bij het Ashmolean Museum te Oxford beschreven als zijnde Sawankhalok, 15e eeuw, herkomst: Stodel en Goudsmit, 1975, heden: Collectie Stolk, 13,5 x Ø 11 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 2123
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Chinees aardewerk kan met enkel oor en nauwe tuit, met groen-rood chrysantendecor, polychroom Cizhou ware, mogelijk Changsha ware, Tang/Song dynastie, herkomst: Algemene Etnografica- en Kunsthandel Aalderink, 1976, heden: Collectie Stolk, 18 x 11 x 10 cm

Hamerprijs: € 400

Lotnummer: 2124
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Chinees aardewerk pot met een enkel oor en zwart-rood lijnendecor, Majiayao cultuur, Banshan periode, 2600-2300 v.Chr., herkomst: Sotheby's, 1992, heden: Collectie Stolk, 17,5 x 17,5 cm

Hamerprijs: € 375

Lotnummer: 2125
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Groengepatineerde bronzen 'garlic head' vaas, vermoedelijk Han dynastie, herkomst: E. Pranger Oriental Art, 2000, heden: Collectie Stolk, 30 x Ø 17 cm

Richtprijs: € 1000-1500

Lotnummer: 2126
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Chinese groengeglazuurde aardewerk heuvelpot, het deksel heuvelvormig, de bak met reliëfdecor en met beervormige poten, het glazuur op enkele plekken met iriserend effect, Han dynastie, herkomst: Blitz Antiek en Kunsthandel, 1986, heden: Collectie Stolk -glazuurdefecten, enkele chips-, 22 x Ø 19 cm

Hamerprijs: € 550

Lotnummer: 2127
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Chinees groengeglazuurde aardewerk grafgift in de vorm van een graansilo, staande op drie beerpoten, het glazuur op enkele plekken met iriserend effect, Han dynastie, herkomst: Christie's, 1987, heden: Collectie Stolk, 31 x Ø 22 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 2128
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Chinese groengeglazuurde aardewerk grafpot in driepotig ding-model, het fries met floraal decor, het bruingeglazuurde deksel met abstract lijnendecor en vier uitstulpingen, Han dynastie, herkomst: Blitz Antiek en Kunsthandel, 1987, heden: Collectie Stolk, 16 x 24,5 x 19 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 2129
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Chinees aardewerk waterdruppelaar met qingbai glazuur, vermoedelijk Song/Yuan dynastie, herkomst volgens inzender: Pranger, aangekocht tijdens PAN Amsterdam, heden: Collectie Stolk -glazuurdefect-, 3,5 x 6 x 4,5 cm

Hamerprijs: € 650

Lotnummer: 2130
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Koreaanse steengoed celadon kom met ingelegd kamillebloem- en lijndecor en enkel gekerfd detail, vermoedelijk Goryeo dynastie, herkomst: Paul Brandt, 1976, heden: Collectie Stolk -gerestaureerd, craquelé, glazuurdefecten-, 6,5 x Ø 18,.5 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 2131
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Chinees celadon aardewerk schoteltje op voet, vermoedelijk Tang of Song dynastie, herkomst: Algemene Ethnografica- en Kunsthandel Aalderink, 1979, heden: Collectie Stolk -haarlijn, krassen glazuur-, Ø 13,5 cm

Hamerprijs: € 1400

Lotnummer: 2132
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Chinees lichtgroengeglazuurd aardewerk potje met twee rolvormige ringen aan de hals, met reliëfdecor van lotussen en gestileerde bladerrand, vermoedelijk Yuan dynastie, herkomst: Collectie Stolk -craquelé, defecten-, 8 x Ø 9 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 2133
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Chinees bronzen spiegel, de achterzijde met TLV-decor en inscriptie 'Xian Ri Zhi Guang, Tianxia Da Ming', ofwel 'Met het verschijnen van het licht van de zon, word de aarde verlicht', Westelijke Han-stijl, maar vermoedelijk een later exemplaar, herkomst: Kunsthandel Aalderink, 1999, heden: Collectie Stolk, Ø 13,5 cm

Hamerprijs: € 375

Lotnummer: 2134
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Chinese bedekte Cizhou aardewerk kom met transparant glazuur over wit slib, het deksel met opbollende platte knop in lotusbladstijl, mogelijk Juluxian ware, Song dynastie, herkomst: Blitz Antiek en Kunsthandel, 1992, heden: Collectie Stolk -chips, deksel met chips, glazuurdefecten-, 9 x Ø 15 cm

Hamerprijs: € 400

Lotnummer: 2135
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Siamees celadon dekselpotje met transparant glazuur, Sawankhalok, herkomst: Collectie Stolk -deksel vastgebakken aan pot, defecten-, 7,5 x Ø 8 cm

Richtprijs: € 120-160

Lotnummer: 2136
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Grote Chinees porseleinen kom met qingbai glazuur en gekerfd decor van vissen tussen de golven, de onderzijde met opschrift 'Lanshan [...]' Song/Yuan dynastie, herkomst: Collectie Stolk -chips, craquelé, haarlijnen-, Ø 20 x 7 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 2137
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Chinees aardewerk kom met glazuur verlopend van donkerbruin naar ijzig blauw naar wit, vermoedelijk Jun ware, Yuan dynastie, herkomst: Stodel en Goudsmit, 1975, heden: Collectie Stolk, 7 x Ø 17 cm

Richtprijs: € 1000-1500

Lotnummer: 2138
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Gelobde Chinese donkerbruingeglazuurde steengoed kom, vermoedelijk Henan, Noordelijke Song/Jin dynastie, herkomst: Blitz Antiek en Kunsthandel, 1988, heden: Collectie Stolk -chip, productiefouten-, 8,5 x Ø 15 cm

Hamerprijs: € 600

Lotnummer: 2139
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Chinees porseleinen waterdruppelaar met transparant glazuur over een ondergrond van wit slib, mogelijk Juluxian ware, Song dynastie, China, herkomst: Paul Brandt, 1977, heden: Collectie Stolk -productiefoutjes-, 6,5 x 5,5 x 4,5 cm

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 2140
Zaalveiling 15.00-18.00 uur

Grijsgroengeglazuurd steengoed potje met twee oren, het glazuur aangebracht over een basis van bruine slib, vermoedelijk Tang dynastie of eerder, China of Zuidoost-Azië, herkomst: Collectie Stolk, 9,5 x Ø 9 cm

Richtprijs: € 80-100