Lotnummer: 2
Veiling Zondag 27 Juni 2021
Timed online, closing time: 12:00

Acke Oldenburg (1923-2005), figuren tegen een geabstraheerde achtergrond, aquarel op papier, gesigneerd en gedateerd 1979-'80, onduidelijk getiteld, 59 x 79 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 4
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Frank Dekkers (1961), 'Middelbroek in sneeuw', olieverf op paneel, gemonogrammeerd, verso gesigneerd en gedateerd 2009, 80 x 60 cm

Hamerprijs: € 1000

Lotnummer: 5
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Jan Peter van Opheusden (1941), moeder met kind, crayon, aquarel en gouache op papier, gesigneerd, 85 x 65 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 6
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Eugène Jongerius (1951), abstracte compositie, olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd '89, 180 x 120 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 27
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Indonesische School: traditionele dans opgevoerd door twee krijgers, begeleid door muziek van twee kinderen, gouache op papier, verso onduidelijk gesigneerd in potlood, 19 x 17 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 45
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Tula di Vista (1888-1969), anemonen in een vaas, olieverf op doek, gesigneerd 'Tula Smorenberg di Vista', pseudoniem van Luisa Suzanna Kamerman, eerste kwart 20e eeuw, in oorspronkelijke Smorenberg-lijst -houtworm in spieraam-, 67 x 66 cm

Hamerprijs: € 500

Lotnummer: 77
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Jos Lussenburg (1889-1975), eenzame botter onder grijze hemel, olieverf op doek, gesigneerd, 69 x 89 cm

Hamerprijs: € 750

Lotnummer: 165
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Ingelijste Chinese waaier met beschilderd decor van figuren, gouache op papier, met ivoren gezichten en opengewerkte ivoren baleinen, Kanton, 19e eeuw -defecten-, 4,5 x 65 x 37 cm

Hamerprijs: € 210

Lotnummer: 197
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), de Jordaan met de Westerkerktoren, aquarel met potlood en gouache op papier, gesigneerd, 25 x 18 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 240
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Henk Lassche (1948), 'Stijger', olieverf op doek, gesigneerd en verso gedateerd 2005, 54 x 60 cm

Hamerprijs: € 650

Lotnummer: 241
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Armando (1929-2018), 'Landschaft', olieverf op doek, verso gesigneerd, getiteld en gedateerd 1998, herkomst: Galerie Rob de Vries, Haarlem -volgrecht van toepassing-, 70 x 60 cm

Hamerprijs: € 3000

Lotnummer: 258
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), winterlandschap met bruggetje, olieverf op board, gesigneerd, 36 x 46 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 259
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), straatgezicht met paard-en-wagen en figuren, gouache en wasco op karton, vermoedelijk gesigneerd onder lijst, 21 x 53,5 cm

Hamerprijs: € 350

Lotnummer: 260
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Jan Bedijs Tom (1813-1894), rustend vee in landschap, olieverf op paneel, gesigneerd -craquelé-, 46 x 35 cm

Hamerprijs: € 1200

Lotnummer: 262
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), 'Rotterdam', aquarel met houtskool op papier, gesigneerd, 14 x 12 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 263
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Johannes Theuns (1877-1961), twee werken: portretten van een oude man, beide olieverf op paneel, gesigneerd -beide inschilderingen gezicht en baard-, 23 x 17 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 266
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Schilderij: Italianiserend berglandschap met reizigers, olieverf op doek, oorspronkelijk onderdeel van wandbespanning, niet gesigneerd, 19e eeuw -verso reparaties-, 150 x 70 cm

Richtprijs: € 1000-1500

Lotnummer: 276
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Hollandse School: 'Landbouw kolonie Nederlandsch Mettray op Reijsselt bij Zutphen', olieverf op paneel, gedateerd 1901, verso getiteld en gedateerd -papier- of plasticafdruk in de lucht-, 22 x 33,5 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 284
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Anwar Abdoullaev (1952), 'Oude man en de zee', olieverf op doek, gesigneerd en verso getiteld, herkomst: Galerie Lilja Zakirova, Leusden, 18 x 24 cm

Hamerprijs: € 210

Lotnummer: 285
Veiling Zondag 27 Juni 2021

Johannes Bosboom (1817-1891), kerkinterieur met biddende vrouw, aquarel op papier, gesigneerd, 13 x 10 cm

Richtprijs: € 300-500