Lotnummer: 2
Veiling Zondag 18 April 2021
Timed online, closing time: 12:00

Melle Johannes Oldeboerrigter (1908-1976), compositie met bukkend figuur, Oost-Indische inkt op papier, gesigneerd -papier gebruind-, 30,5 x 46 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 3
Veiling Zondag 18 April 2021

Alphons Frijmuth (1940), 'Colorman', olieverf op doek, verso getiteld en gesigneerd, 60 x 70 cm

Hamerprijs: € 375

Lotnummer: 4
Veiling Zondag 18 April 2021

Astrid Engels (1941), berglandschap aan een meer bij ondergaande zon, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '91, 100 x 120 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 5
Veiling Zondag 18 April 2021

Pieter van Velzen (1911-1990), Jozef en Maria op de ezel onderweg naar Bethlehem, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '68, 64 x 84 cm

Hamerprijs: € 250

Lotnummer: 6
Veiling Zondag 18 April 2021

Eugène Jongerius (1951), abstracte compositie, olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd '89, 180 x 120 cm

Richtprijs: € 800-1200

Lotnummer: 27
Veiling Zondag 18 April 2021

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), Sint Nicolaaskerk Amsterdam bij ondergaande zon, olieverf op board, gesigneerd in potlood, 37 x 27,5 cm

Hamerprijs: € 800

Lotnummer: 28
Veiling Zondag 18 April 2021

Marie Henri Mackenzie (1878-1961), 'Talendweg Hilversum', winterlandschap, olieverf op board, gesigneerd, verso getiteld -signatuur deels weggepoetst-, 29,5 x 28 cm

Hamerprijs: € 500

Lotnummer: 29
Veiling Zondag 18 April 2021

Frans Ruwel (1912-1987), stilleven met kunstenaarsbenodigdheden, olieverf op paneel, gesigneerd, 31 x 25 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 30
Veiling Zondag 18 April 2021

Daniël Been (1885-1967), watermolen, olieverf op doek, gesigneerd -kleine restauratie in doek-, 58,5 x 69 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 38
Veiling Zondag 18 April 2021

Cornelis Raaphorst (1875-1954), katjes op bed, olieverf op doek, gesigneerd -volgrecht van toepassing-, 59 x 78 cm

Hamerprijs: € 1900

Lotnummer: 72
Veiling Zondag 18 April 2021

Jan Korthals (1916-1972), tuingezicht bij villa, olieverf op doek, gesigneerd -voorstudie van dit werk ook aanwezig in de veiling-, 80 x 123 cm

Richtprijs: € 800-1200

Lotnummer: 73
Veiling Zondag 18 April 2021

Jan Korthals (1916-1972), tuingezicht bij villa, wasco en aquarel op papier, gesigneerd -voorstudie van groter werk, welk ook aanwezig is in deze veiling-, 35 x 51 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 225
Veiling Zondag 18 April 2021

Ada Breedveld (1944), drieluik: tulpenbos geflankeerd door twee corpulente vrouwen, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1993, 110 x 80 cm

Hamerprijs: € 700

Lotnummer: 226
Veiling Zondag 18 April 2021

Adriaan van der Weyden (1910-1971), abstracte compositie in donkerbruin en wit, olieverf op doek, gesigneerd, verso gesigneerd, genummerd 'VI', en gedateerd '69, inclusief aankoopbewijs Kunsthandel K 276, folder herdenkingsexpositie, en informatief boekje over de kunstenaar, 97 x 67 cm

Hamerprijs: € 800

Lotnummer: 227
Veiling Zondag 18 April 2021

Acke Oldenburg (1923-2005), figuren tegen een geabstraheerde achtergrond, aquarel op papier, gesigneerd en gedateerd 1979-'80, onduidelijk getiteld, 59 x 79 cm

Richtprijs: € 350-450

Lotnummer: 228
Veiling Zondag 18 April 2021

Frans Ruwel (1912-1987), woonboot, aquarel, gesigneerd, 43 x 61 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 285
Veiling Zondag 18 April 2021

Leo Gestel (1881-1941), 'Mola, Sicilia', houtskooltekening, gesigneerd en gedateerd 1924, 48 x 63 cm

Hamerprijs: € 325

Lotnummer: 287
Veiling Zondag 18 April 2021

Schilderij: Italianiserend berglandschap met reizigers, olieverf op doek, oorspronkelijk onderdeel van wandbespanning, niet gesigneerd, 19e eeuw -verso reparaties-, 150 x 70 cm

Richtprijs: € 2000-3000

Lotnummer: 326
Veiling Zondag 18 April 2021

Wim Burger (1913-1999), 'Herfst in Bilthoven', olieverf op doek, gesigneerd, verso gesigneerd en getiteld, 48 x 58 cm

Hamerprijs: € 190

Lotnummer: 328
Veiling Zondag 18 April 2021

Hollandse School: vleesverkoper bij kaarslicht, olieverf op paneel, mogelijk 17e eeuw, 40 x 31 cm

Hamerprijs: € 700