Welkom bij Veilinghuis Peerdeman
Tennesseedreef 18-20 3565 CJ UTRECHT
receptie@veilinghuispeerdeman.nl 030-2610485

Veilinghuis Peerdeman | Utrecht Auctions organiseert veilingen van kunst, antiek & design. Wij zijn een gecertificeerd veilinghuis met gediplomeerde taxateurs (Hobéon SKO/TMV). Wij zijn gespecialiseerd in Chinees porselein.

Welcome to Veilinghuis Peerdeman | Utrecht Auctions. We are a Dutch certified auction house in the heart of The Netherlands. We sell antiques, collectibles and design. We specialize in Chinese porcelain.

Aankomende veiling: Zondag 19 mei

•  Gustave de Smet (1877-1943), zeilboten
    bij Marken, olieverf op board, gesigneerd.
•  Bronzen Guanyin, laat 19e eeuw, H 45 cm.
•  Hendrik Ringeling (1812-1874), pendant-
   portretten Willem Wolters, Grofsmederij
   Leiden, en echtgenote Antje de Graaff.
•  Vuurvergulde bronzen pendule, Parijs.
•  Hendrik Valk (1897-1986), meisje, olieverf
    op board, gemonogrammeerd.

Kijkdagen veiling 19 mei:
Vrijdag 17 mei 18.00-20.00 uur
Zaterdag 18 mei 11.00-17.00 uur
Zondag 19 mei 10.00 tot aanvang zaalveiling.

Kunst, antiek, design, sieraden, zilver:
Zaalveiling 11.00-18.00 | PLUS-nrs 's avonds online.

Voor de special "Japanse kunst" in het najaar van 2019, kunt u nu inbrengen. Stuur gerust foto's via WhatsApp of e-mail. Klik hier