Welkom bij Veilinghuis Peerdeman
Tennesseedreef 18-20 3565 CJ UTRECHT
receptie@veilinghuispeerdeman.nl 030-2610485

Veilinghuis Peerdeman | Utrecht Auctions organiseert veilingen van kunst, antiek & design. Wij zijn een gecertificeerd veilinghuis met gediplomeerde taxateurs (Hobéon SKO/TMV). Wij zijn gespecialiseerd in Chinees porselein.

Welcome to Veilinghuis Peerdeman | Utrecht Auctions. We are a Dutch certified auction house in the heart of The Netherlands. We sell antiques, collectibles and design. We specialize in Chinese porcelain.

Veiling Zondag 28 oktober

•  Verguld bronzen sculpturen, Venus en Amor.
•  Chinees porseleinen famille rose schotel,
   Yongzheng/Qianlong.
•  Willem van den Berg (1886-1970), vissers-
   vrouwen, olieverf op paneel, gesigneerd.
•  Chinees bloedkoralen beeldje, Qing dynastie.
•  Groot vijfdelig plateel kaststel, Rozenburg.
•  Rozenhouten commode, gesigneerd.
•  Collectie miniatuurportretten.

Afhaaldagen aankopen:
Maandag 29 oktober 13.00-20.00 uur
Dinsdag 30 oktober 10.00-17.00 uur
Woensdag 31 oktober 10.00-17.00 uur
Donderdag 1 november 10.00-17.00 uur

Catalogus 28 oktober: klik hier

Volgende veiling: zondag 16 december

Bekijk ons veilinghuis van binnen. U ziet een algemene impressie waaronder onze hoofdveilingzaal en de designzaal. Klik hier