Welkom bij Veilinghuis Peerdeman
Tennesseedreef 18-20 3565 CJ UTRECHT
receptie@veilinghuispeerdeman.nl 030-2610485

Veilinghuis Peerdeman | Utrecht Auctions organiseert veilingen van kunst, antiek & design. Wij zijn een gecertificeerd veilinghuis met gediplomeerde taxateurs (Hobéon SKO/TMV). Wij zijn gespecialiseerd in Chinees porselein.

Welcome to Veilinghuis Peerdeman | Utrecht Auctions. We are a Dutch certified auction house in the heart of The Netherlands. We sell antiques, collectibles and design. We specialize in Chinese porcelain.

Eerstvolgende veiling: 8 september 2019

Veiling zondag 8 september:

•  128-delig Chinees porseleinen servies,
•  herkomst: Consul der Nederlanden te
•  Shanghai en Hong Kong, 1877-1882.
•  Mahonie wijnkoeler, Empire.
•  Willem B. Tholen (1860-1931), Urk.
•  Vijfstrengs bloedkoralen Zeeuws collier.
•  Delfts aardewerk, collectie Morpurgo.

Kijkdagen:
Vrijdag 6 september 18.00-21.00 uur
Zaterdag 7 september 11.00-17.00 uur
Zondag 8 september 10.00 - aanvang zaalveiling

Veiling: zondag 8 september
Zaal 11-18 uur | PLUS-nrs 's avonds online.
Kunst, antiek, design, sieraden, zilver.

Bekijk ons veilinghuis van binnen. U ziet een algemene impressie waaronder onze hoofdveilingzaal en de designzaal.