Welkom bij Veilinghuis Peerdeman
Tennesseedreef 18-20 3565 CJ UTRECHT
receptie@veilinghuispeerdeman.nl 030-2610485

Welkom bij Veilinghuis Peerdeman| Utrecht Auctions

Wij zijn een gecertificeerd veilinghuis met gediplomeerde taxateurs (Hobéon SKO/TMV). We organiseren veilingen van kunst, antiek & design, en zijn gespecialiseerd in Chinees porselein

We zijn telefonisch bereikbaar op werkdagen van 10.00-12.00 en van 13.00-17.00 uur. E-mails worden tijdens kantooruren snel beantwoord, stuur gerust uw vraag naar receptie@veilinghuispeerdeman.nl

Veiling 13 februari | Preview

Kunst, antiek, design, sieraden, zilver

Hendrik Willem Mesdag (1831-1915),
••uitvarende vissers, aquarel, gesigneerd
Turks tapijt Kiz-Ghiordes, circa 1800
Onderscheiding 'Pour le Mérite' of 'Der
••Blaue Max' voor Kapitein Heinrich Strack
••(1887-1943) uitgereikt 30 oktober 1918
Jan Meefout (1915-1993), minnend paar
Chinese wijnkan, laat 17e eeuw
Compagniekist, gebrandmerkt 'VOC 1734'

Catalogus online: 30 januari

Twee weken bieden vanaf zondag 30 januari

Lees alles over deze veiling