Welkom bij Veilinghuis Peerdeman
Tennesseedreef 18-20 3565 CJ UTRECHT
receptie@veilinghuispeerdeman.nl 030-2610485

Veilinghuis Peerdeman | Utrecht Auctions organiseert veilingen van kunst, antiek & design. Wij zijn een gecertificeerd veilinghuis met gediplomeerde taxateurs (Hobéon SKO/TMV). Wij zijn gespecialiseerd in Chinees porselein.

Welcome to Veilinghuis Peerdeman | Utrecht Auctions. We are a Dutch certified auction house in the heart of The Netherlands. We sell antiques, collectibles and design. We specialize in Chinese porcelain.

Veiling zondag 19 mei 2019

•  Gustave de Smet (1877-1943), zeilboten
    bij Harderwijk, olieverf op board.
•  Bronzen Guanyin, laat 19e eeuw, H 45 cm.
•  Hendrik Ringeling (1812-1874), pendant-
   portretten Willem Wolters, Grofsmederij
   Leiden, en echtgenote Antje de Graaff.
•  Hendrik Valk (1897-1986), olieverf op board.
•  Emile Claus (1849-1924), olieverf op doek

Afhaaldagen aankopen:
Maandag 20/5 13.00-20.00 uur
Dinsdag 21/5 10.00-17.00 uur
Woensdag 22/5 10.00-17.00 uur
Donderdag 23/5 10.00-17.00 uur

Let op: Vrijdag 24/5 en weekend zijn wij gesloten.

Voor de special "Japanse kunst" in het najaar van 2019, kunt u nu inbrengen.