Welkom bij Veilinghuis Peerdeman
Tennesseedreef 18-20 3565 CJ UTRECHT
receptie@veilinghuispeerdeman.nl 030-2610485

Veilinghuis Peerdeman | Utrecht Auctions organiseert veilingen van kunst, antiek & design. Wij zijn een gecertificeerd veilinghuis met gediplomeerde taxateurs (Hobéon SKO/TMV). Wij zijn gespecialiseerd in Chinees porselein.

Welcome to Veilinghuis Peerdeman | Utrecht Auctions. We are a Dutch certified auction house in the heart of The Netherlands. We sell antiques, collectibles and design. We specialize in Chinese porcelain.

Aankomende veiling: Zondag 9 september

• Jan Jacob Zuidema Broos (1833-1882),
  rendez-vous bij Utrecht, gesigneerd.
• Blanc de Chine beeldgroep.
• Grote collectie flessen, 17e t/m 20e eeuw.
• Jacobus van Looy (1855-1930), 7 werken
  w.o. bloesemtakken, pastel, gesigneerd.
• Eikenhouten beeld: vrouw en kind staande
  op globe met dierenriem, eind 19e eeuw.
• Chinees houten lakkastje, collectie Morpurgo

Kijkdagen:
Vrijdag 7 september 18.00-21.00 uur
Zaterdag 8 september 11.00-17.00 uur
Zondag 9 september 10.00-aanvang zaalveiling

Veiling:
11:00-18:00 Zaal | 12:00-22:00 PLUS-veilingen

Catalogus online: weekend 1 en 2 september

Bekijk ons veilinghuis van binnen. U ziet een algemene impressie waaronder onze hoofdveilingzaal en de designzaal. Klik hier