Welkom bij Veilinghuis Peerdeman
Tennesseedreef 18-20 3565 CJ UTRECHT
receptie@veilinghuispeerdeman.nl 030-2610485

Veilinghuis Peerdeman | Utrecht Auctions organiseert veilingen van kunst, antiek & design. Wij zijn een gecertificeerd veilinghuis met gediplomeerde taxateurs (Hobéon SKO/TMV). Wij zijn gespecialiseerd in Chinees porselein.

Welcome to Veilinghuis Peerdeman | Utrecht Auctions. We are a Dutch certified auction house in the heart of The Netherlands. We sell antiques, collectibles and design. We specialize in Chinese porcelain.

Aankomende veiling: Zondag 27 mei

•  Jo Koster (1868-1944), stilleven, olieverf
    op doek, gesigneerd en gedateerd 1919.
•  Chinees kraakporseleinen kommen, Wanli.
•  Gouden horloge met verborgen uurwerk.
•  Hollandse School, 3 portretten, 17e eeuw.
•  Schildpadbelijmde pendule, 19e eeuw.
•  Collectie Leerdam glas (selectie op foto).
•  Special: Japanse kunst (PLUS-veiling).

Kijkdagen:
Vrijdag 25 mei 18:00-21:00 uur
Zaterdag 26 mei 11:00-17:00 uur
Zondag 27 mei 10:00 tot aanvang zaalveiling.
(Japanse kunst 27 mei te bekijken tot 15:00)

Veiling:
11:00-18:00 Zaal | 12:00-22:00 PLUS-veilingen.

Catalogus nu online