Welkom bij Veilinghuis Peerdeman
Tennesseedreef 18-20 3565 CJ UTRECHT
receptie@veilinghuispeerdeman.nl 030-2610485

Veilinghuis Peerdeman | Utrecht Auctions organiseert veilingen van kunst, antiek & design. Wij zijn een gecertificeerd veilinghuis met gediplomeerde taxateurs (Hobéon SKO/TMV).

Welcome to Veilinghuis Peerdeman | Utrecht Auctions. We are a Dutch certified auction house in the heart of The Netherlands. We sell antiques, collectibles and design. We specialize in Chinese porcelain.

Veiling Zondag 11 februari 2018

• Pieter Boel (1622-1674), Orpheus and the
  animals, olieverf op paneel, gemonogrameerd.
• Vuurvergulde pendule, Frankrijk, 19e eeuw.
• Weens bronzen vogeltje, Franz Bergman.
• 18kt gouden en zilveren armband.
• Vier Chinees porseleinen borden, decor:
  8 onsterfelijken, Xuande gemerkt, 19e eeuw.

Zaalveilingen (lotnummers 1 tot 3000)
11-15 uur: Design, brocante, kunst & antiek
12-15 uur: Zilver & sieraden
15-18 uur: Kunst & antiek

PLUS nummers (serie 4000 en 5000)
12-22 uur: real time online bidding

Catalogus online:
Weekend van 3 & 4 februari