Welkom bij Veilinghuis Peerdeman
Tennesseedreef 18-20 3565 CJ UTRECHT
receptie@veilinghuispeerdeman.nl 030-2610485

Veilinghuis Peerdeman | Utrecht Auctions organiseert veilingen van kunst, antiek & design. Wij zijn een gecertificeerd veilinghuis met gediplomeerde taxateurs (Hobéon SKO/TMV). Wij zijn gespecialiseerd in Chinees porselein.

Welcome to Veilinghuis Peerdeman | Utrecht Auctions. We are a Dutch certified auction house in the heart of The Netherlands. We sell antiques, collectibles and design. We specialize in Chinese porcelain.

Veiling Zondag 10 februari 2019

• Chinees ivoren kunstcollectiezegel, gemerkt:
  Kangxi Yulan Zhi Bao. Qing dynastie, erven
  Nederlandse zaakgelastigde Beijing 1956-59.
• A.D. Copier en Lino Tagliapietra, dikwandige
  glazen vaas, Unica 910320, gesigneerd.
• Alexander Bakker Korff (1824-1882),
  bij moeder op bezoek, olieverf op paneel.
• Amsterdams staand horloge, adres: Otto
  van Meurs, Amsterdam, midden 18e eeuw.

Afhaaldagen aankopen:
Maandag 11 februari 13.00-20.00 uur
Dinsdag 12 februari 10.00-17.00 uur
Woensdag 13 februari 10.00-17.00 uur
Donderdag 14 februari 10.00-17.00 uur

Vrijdag 15 februari & weekend zijn wij gesloten.

Catalogus: Klik hier

Bekijk ons veilinghuis van binnen. U ziet een algemene impressie waaronder onze hoofdveilingzaal en de designzaal. Klik hier