Welkom bij Veilinghuis Peerdeman
Tennesseedreef 18-20 3565 CJ UTRECHT
receptie@veilinghuispeerdeman.nl 030-2610485

Veilinghuis Peerdeman | Utrecht Auctions organiseert veilingen van kunst, antiek & design. Wij zijn een gecertificeerd veilinghuis met gediplomeerde taxateurs (Hobéon SKO/TMV). Wij zijn gespecialiseerd in Chinees porselein.

Welcome to Veilinghuis Peerdeman | Utrecht Auctions. We are a Dutch certified auction house in the heart of The Netherlands. We sell antiques, collectibles and design. We specialize in Chinese porcelain.

Aankomende veiling: zondag 21 juni

Veiling zondag 21 juni

Itô Shinsui, Japanse houtblokdruk: Kaya.
Twee vleugels van een drieluik, 16e eeuw.
Amsterdams staand horloge, 18e eeuw.
Collectie Yixing, particuliere herkomst.
Aart van den IJssel, eendagsvliegen, metaal.
Ebbenhouten schrijfcassette met schildpad
••en ivoor, Vizagapatam, India, 18e eeuw.

Catalogus online:
Weekend 6-7 juni. Alle lotnummers worden online geveild, de veiling loopt zondag 21 juni af.

Kijkdagen:
In de twee weken voorafgaand aan de veiling kunt u op afspraak kijken.

Kunst, antiek, design, zilver, sieraden.

Veiling zondag 21 juni: ontvang een e-mail zodra de catalogus online staat.