Welkom bij Veilinghuis Peerdeman
Tennesseedreef 18-20 3565 CJ UTRECHT
receptie@veilinghuispeerdeman.nl 030-2610485

Welkom bij Veilinghuis Peerdeman | Utrecht Auctions

Wij zijn een gecertificeerd veilinghuis met gediplomeerde taxateurs (Hobéon SKO/TMV). We organiseren veilingen van kunst, antiek & design, en zijn gespecialiseerd in Chinees porselein.

Welcome to Veilinghuis Peerdeman | Utrecht Auctions. We are a Dutch certified auction house in the heart of The Netherlands. We sell antiques, collectibles and design. We specialize in Chinese porcelain.

Veiling 7 februari | Timed online

Kunst, antiek, design, sieraden en zilver.

Mari ten Kate, schaatsende kinderen
Ettore Sottsass, Memphis kast, 1993
Marius Bauer, Onder de palmen, aquarel
Collectie Hollands porselein, w.o. MOL
Collectie zilveren miniaturen, 18e eeuw
Armando, Rotes bild, olieverf op doek
Groninger zilveren beker, 17 eeuw, met ge-
••graveerde afbeeldingen van de "3 standen"

Aankopen afhalen | Collecting:

Tot en met vrijdag 19 februari, uitsluitend na een online afspraak |  Up until Friday 19 February, by online appointment only

Volgende veiling: 18 april | Next auction: 18 April