Welkom bij Veilinghuis Peerdeman
Tennesseedreef 18-20 3565 CJ UTRECHT
receptie@veilinghuispeerdeman.nl 030-2610485

Welkom bij Veilinghuis Peerdeman| Utrecht Auctions

Wij zijn een gecertificeerd veilinghuis met gediplomeerde taxateurs (Hobéon SKO/TMV). We organiseren veilingen van kunst, antiek & design, en zijn gespecialiseerd in Chinees porselein

We zijn telefonisch bereikbaar op werkdagen van 10.00-12.00 en van 13.00-17.00 uur. E-mails worden snel beantwoord, stuur gerust uw vraag naar receptie@veilinghuispeerdeman.nl

Veiling 19 sept | Timed online

Kunst, antiek, design, sieraden, zilver

Henriëtte Ronner-Knip, kat met kittens
Zilveren tabaksdoos, Rudolf Sondag, 1791
Chinees porseleinen kaststel, Kangxi
Ablade Glover (1934), marktgezicht
Rozenhout- en palissandergefineerd
••halvemaanvormig kastje, Louis Seize
Crucifixklok, Duitsland, 17e eeuw
Collectie archeologie wo. albasten canope,
••God Hapy, Egypte, 1550-1189 voor Chr.

Hamerprijzen zijn aan de catalogus toegevoegd

Volgende veiling: 28 november

Lees meer over onze volgende veiling

Bekijk ons veilinghuis van binnen (algemene impressie)