Welkom bij Veilinghuis Peerdeman
Tennesseedreef 18-20 3565 CJ UTRECHT
receptie@veilinghuispeerdeman.nl 030-2610485

Veilinghuis Peerdeman | Utrecht Auctions organiseert veilingen van kunst, antiek & design. Wij zijn een gecertificeerd veilinghuis met gediplomeerde taxateurs (Hobéon SKO/TMV). Wij zijn gespecialiseerd in Chinees porselein.

Welcome to Veilinghuis Peerdeman | Utrecht Auctions. We are a Dutch certified auction house in the heart of The Netherlands. We sell antiques, collectibles and design. We specialize in Chinese porcelain.

Veiling zondag 8 september:

•  128-delig Chinees porseleinen servies,
•  herkomst: Consul der Nederlanden te
•  Shanghai en Hong Kong, 1877-1882.
•  Mahonie wijnkoeler, Empire.
•  Willem B. Tholen (1860-1931), Urk.
•  Vijfstrengs bloedkoralen Zeeuws collier.
•  Delfts aardewerk, collectie Morpurgo.
•  Arnoldus Bloemers (1792-1844), stilleven.

Afhaaldagen aankopen:
Maandag 9 september 13.00-20.00 uur
Dinsdag 10 september 10.00-17.00 uur
Woensdag 11 september 10.00-17.00 uur
Donderdag 12 september 10.00-17.00 uur

Volgende veiling: zondag 27 oktober.

Onze volgende veiling is zondag 27 oktober: Kunst, antiek, sieraden, zilver, design + Japanse kunst.