Welkom bij Veilinghuis Peerdeman
Tennesseedreef 18-20 3565 CJ UTRECHT
receptie@veilinghuispeerdeman.nl 030-2610485

Veilinghuis Peerdeman | Utrecht Auctions organiseert veilingen van kunst, antiek & design. Wij zijn een gecertificeerd veilinghuis met gediplomeerde taxateurs (Hobéon SKO/TMV). Wij zijn gespecialiseerd in Chinees porselein.

Welcome to Veilinghuis Peerdeman | Utrecht Auctions. We are a Dutch certified auction house in the heart of The Netherlands. We sell antiques, collectibles and design. We specialize in Chinese porcelain.

Aankomende veiling: Zondag 28 oktober

•  Verguld bronzen sculpturen, Venus en Amor.
•  Chinees porseleinen famille rose schotel,
   Yongzheng/Qianlong.
•  Willem van den Berg (1886-1970), vissers-
   vrouwen, olieverf op paneel, gesigneerd.
•  Chinees bloedkoralen beeldje, Qing dynastie.
•  Groot vijfdelig plateel kaststel, Rozenburg.
•  Rozenhouten commode, gesigneerd.
•  Collectie miniatuurportretten.

Kijkdagen:
Vrijdag 26 oktober 18.00-21.00 uur
Zaterdag 27 oktober 11.00-17.00 uur
Zondag 28 oktober 10.00-aanvang veilingzaal

Veiling:
11.00-18.00 Zaal | 12.00-22.00 PLUS-veilingen

Catalogus online: weekend 20-21 oktober

Blikken stoomlocomotief en kolenwagen, model CER 65/13020, met 20-voltmotor, Spoor 0, Märklin, circa 1930, richtprijs 1500-2000 euro, in de speelgoedspecial.