Welkom bij Veilinghuis Peerdeman
Tennesseedreef 18-20 3565 CJ UTRECHT
receptie@veilinghuispeerdeman.nl 030-2610485

Welkom bij Veilinghuis Peerdeman | Utrecht Auctions

Wij zijn een gecertificeerd veilinghuis met gediplomeerde taxateurs (Hobéon SKO/TMV). We organiseren veilingen van kunst, antiek & design, en zijn gespecialiseerd in Chinees porselein.

Welcome to Veilinghuis Peerdeman | Utrecht Auctions. We are a Dutch certified auction house in the heart of The Netherlands. We sell antiques, collectibles and design. We specialize in Chinese porcelain.

Veiling 18 april | Timed online

Kunst, antiek, design, sieraden, zilver

Paar kandelabers gedragen door Nikè
Ebbengefineerd kabinet, circa 1650
Chinees porseleinen kom, Kangxi
Willem J. Lennsinck (1947), Bella Donna
Cornelis en Johan de Witt, M.O.L.
Miniatuur theekist, A. van Geffen, 1753
Tula di Vista (1888-1969), anemonen
Omgeving Jan Breughel I (1568-1625),
••Madonna met kind, olieverf op paneel

Bieden is geopend Bidding is open

Kijken op afspraak | Viewing by appointment

Lees alles over de veiling

Kijkdagen: 11-17 april | Viewing days: April 11-17