Welkom bij Veilinghuis Peerdeman
Tennesseedreef 18-20 3565 CJ UTRECHT
receptie@veilinghuispeerdeman.nl 030-2610485

Veilinghuis Peerdeman | Utrecht Auctions organiseert veilingen van kunst, antiek & design. Wij zijn een gecertificeerd veilinghuis met gediplomeerde taxateurs (Hobéon SKO/TMV). Wij zijn gespecialiseerd in Chinees porselein.

Welcome to Veilinghuis Peerdeman | Utrecht Auctions. We are a Dutch certified auction house in the heart of The Netherlands. We sell antiques, collectibles and design. We specialize in Chinese porcelain.

Veiling Zondag 9 september

• Jan Jacob Zuidema Broos (1833-1882),
  rendez-vous bij Utrecht, gesigneerd.
• Blanc de Chine beeldgroep.
• Grote collectie flessen, 17e t/m 20e eeuw.
• Jacobus van Looy (1855-1930), 7 werken
  w.o. bloesemtakken, pastel, gesigneerd.
• Eikenhouten beeld: vrouw en kind staande
  op globe met dierenriem, eind 19e eeuw.
• Chinees houten lakkastje, collectie Morpurgo

Afhaaldagen aankopen:
Maandag 10 september 13.00-20.00 uur
Dinsdag 11 september 10.00-17.00 uur
Woensdag 12 september 10.00-17.00 uur
Donderdag 13 september 10.00-17.00 uur

Catalogus 9/9/2018: klik hier

Volgende veiling: Zondag 28 oktober

Bekijk ons veilinghuis van binnen. U ziet een algemene impressie waaronder onze hoofdveilingzaal en de designzaal. Klik hier