Jacobus van Looy: 7 werken onder de hamer

Zelden komen werken van Jacobus van Looy (1855-1930) onder de hamer, Veilinghuis Peerdeman veilt 9 september zeven werken, afkomstig uit een privécollectie te Eemnes.

Jacobus van Looy (1855-1930), Stilleven met kan en peren op tafeltje, olieverf op papier op paneel, 1877, niet gesigneerd, afgebeeld in oeuvrecatalogus pagina 145, 32 x 26,5 cm, richtprijs 300-500 euro.

Jacobus van Looy (1855-1930), 'Meisje in het bos bij Velsen' (detail), olieverf op doek, gesigneerd, circa 1883, afgebeeld in oeuvrecatalogus, pagina 64, 53,5 x 39,5 cm, richtprijs 2500-3500 euro.

Jacobus van Looy (1855-1930), studietekening van een maaier (detail), pastel, gemonogrammeerd 33 x 46 cm, richtprijs 1000-1500 euro.

De 7 werken van Jacobus van Looy worden op zondagmiddag 9 september 2018 bij Veilinghuis Peerdeman geveild tijdens onze kunst & antiekveiling. De werken zijn te bekijken tijdens onze kijkdagen en op afspraak. Voor informatie kunt u contact opnemen met 030-2610485 of via receptie@veilinghuispeerdeman.nl