Veilingresultaten
Een selectie van eerder geveilde objecten bij Veilinghuis Peerdeman
Alle vermelde bedragen zijn inclusief veilingcourtage

Lotnummer: 5051
Veiling: Zondag 28 Oktober 2018

Chinees agaten snuifflesje met leeuwenmaskerons, Qing dynastie, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam, 6,5 cm

Veilingresultaat: € 3328

Lotnummer: 3195

Zwarte blikken stoomlocomotief en kolenwagon, model CER 65/1302/0, 20-voltmotor, beide Märklin, circa 1930, 10 x 26 x 7 cm

Veilingresultaat: € 2176

Lotnummer: 3031

Zwarte blikken stoomlocomotief en kolenwagon, 20-voltmotor, model TK 70/12920, Märklin

Veilingresultaat: € 2176

Lotnummer: 2512

Gebogen wortelnoten kabinet met schrijfcompartiment, rijk gestoken decor van urnen, guirlandes, portretmedaillons en rijk bewerkt bronzen beslag, Transition, Holland, circa 1770, 254 x 185 x 60 cm

Veilingresultaat: € 7040

Lotnummer: 2475

Evert Den Hartog (1949), '2 Futen', brons op natuurstenen basement, oplage van 12, 1999, H 53 cm

Veilingresultaat: € 4352

Lotnummer: 2331

Rozenhouten commode met florale marqueterie, voorzien van verguld bronzen beslag en afgedekt door grijs marmeren blad, gesigneerd A. Lapie, Frankrijk, Louis Quinze, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam, aangekocht vóór 1940, 90 x 131 x 62 cm

Veilingresultaat: € 5760

Lotnummer: 2223

Henry Edridge A.R.A. (1768-1821), miniatuurportret van een jonge man met bruin krullend haar, in rode jas met witte kanten bef, aquarel op ivoor, gemonogrammeerd HE, in ovaal 18kt gouden lijstje bezet met halve oriëntparels, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam, aangekocht vóór 1940, 5,5 x 4 cm

Veilingresultaat: € 1280

Lotnummer: 2219

Mogelijk Jean Petitot de oudere (1607-1691), miniatuurportret van Louis XIV, in borstharnas over een rode fluwelen jas en blauw draaglint van de Orde van Saint Esprit, emaille op koper, in ovaal lijstje met paste stenen, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam, aangekocht in 1949, 5 x 4,25 cm

Veilingresultaat: € 1920

Lotnummer: 2180

David Joseph Bles (1821-1899), de rijke weduwe, olieverf op paneel, gesigneerd, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam, 16 x 20 cm

Veilingresultaat: € 4608

Lotnummer: 2155

Willem van den Berg (1886-1970), vissersvrouwen, olieverf op paneel, gesigneerd, 32 x 24 cm

Veilingresultaat: € 3840

Lotnummer: 2149

Chinees porseleinen famille rose theepot met decor van lange lijs en twee zotjes in tuin, Yongzheng -schilfers van dekselrand en tuit-, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam, 13 x Ø 11 cm

Veilingresultaat: € 4480

Lotnummer: 2148

Twee diverse Chinees porseleinen famille rose kommen, decor: lange lijs aan tafel, en lange lijs op bankje -randschilfer-, Yongzheng, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam, aangekocht vóór 1940, 5,5 x Ø 11,5 cm

Veilingresultaat: € 6400

Lotnummer: 2087

Chinees lakwerk dekseldoosje met decor van pioenroos op het deksel en meanderrand, Ming dynastie, daarbij: Japans houten tomobako, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam, Ø 6 x 2 cm

Veilingresultaat: € 3840

Lotnummer: 2067

Chinees porseleinen warmhoudbakje met dubbele wand en blauw-wit decor: Liu Haichan met pad, Transitional -haarlijn in bodem-, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam, aangekocht in 1956, 6 x Ø 13,5 cm

Veilingresultaat: € 5888

Lotnummer: 2048

Chinees porseleinen kom met blauw-wit decor: krijger op terras, de buitenzijde met uitgesneden servetwerk en vijf cartouches met landschapsdecors, Transitional -randschilfers-, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam, aangekocht in 1951, 11,5 x 10 cm

Veilingresultaat: € 4864

Lotnummer: 2035

Chinees porseleinen famille rose kommetje en schoteltje met decor van lange lijs, zotje en konijn, Yongzheng, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam, aangekocht in 1959

Veilingresultaat: € 3840

Lotnummer: 2012

Chinees porseleinen Chine de commande kommetje en schoteltje met decor van een jachtpartij, Qianlong -enkele minieme schilfertjes van rand schoteltje-, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam

Veilingresultaat: € 2048

Lotnummer: 95

Eiken 'savbuk' armstoel, model CH28, ontwerp Hans J. Wegner, uitvoering Carl Hansen & Son -licht fineerverlies zitting-

Veilingresultaat: € 1664

Lotnummer: 2498
Veiling: Zondag 9 September 2018

Jan Jacob Zuidema Broos (1833-1882), rendez-vous bij Utrecht, olieverf op doek, gesigneerd, herkomst: Douwes Fine Art, tentoongesteld: Stedelijk Museum Zutphen op de tentoonstelling 'J.J. Zuidema Broos', 1982 -gedoubleerd-, 29 x 42,5 cm

Veilingresultaat: € 2304

Lotnummer: 2485

Leo Gestel (1881-1941), landschap met bomenrij, huizen en boeren op de voorgrond, aquarel, gesigneerd, herkomst: Galerie Bert Borkus, 1993, 43,5 x 62 cm

Veilingresultaat: € 2048