Veilinghuis Peerdeman - Utrecht Auctions

  Volgende pagina >

Lotnummer: 2396   Veiling: Zondag 26 Maart 2017

Mogelijk Charles Boit (1662-1727), paar miniatuurportretjes: Stadhouder Willem III en Maria II van Engeland, emaille op goud of koper, in hoog gehalte gouden lijstjes, achter bergkristallen venster, aan zwarte stoffen lintjes, eind 17e eeuw, 3 x 2,5 cm

Veilingresultaat: € 4864

Lotnummer: 2113   Veiling: Zondag 26 Maart 2017

Paar Chinees porseleinen schotels met blauw-wit decor: lotusbloem omgeven door diverse bloemen in lotusbladvormige cartouches, gemerkt met artemisiablad, Kangxi -beide schotels met gebruikelijke glazuurschilfers van de rand-, Ø 39 x 5,5 cm

Veilingresultaat: € 1920

Lotnummer: 2040   Veiling: Zondag 26 Maart 2017

Chinees porseleinen pot met blauw-wit decor: qilin bij maanlicht, transition, 17e eeuw, 29 x Ø 22 cm

Veilingresultaat: € 7040

Lotnummer: 1106   Veiling: Zondag 26 Maart 2017

Twaalf kleine messen met zilveren pistoolheften, Amsterdam, eerste helft 18e eeuw, L 19 cm

Veilingresultaat: € 1536

Lotnummer: 5115   Veiling: Zondag 12 Februari 2017

Franz Bergman (1838-1894), jockey op staand paard, koud beschilderd Weens bronzen beeld op marmeren basement, gemerkt -kleine beschadigingen aan de verf-, 22 x 25 x 10 cm

Veilingresultaat: € 2560

Lotnummer: 2556   Veiling: Zondag 12 Februari 2017

Joop Hekman (1921-2013), bronzen beeld: staand vrouwelijk naakt, 54 cm

Veilingresultaat: € 2304

Lotnummer: 2553   Veiling: Zondag 12 Februari 2017

Tadeusz Rybokowski (1848-1926), trojka onder aanval van een roedel wolven, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1889 -gedoubleerd-, 77 x 13 cm

Veilingresultaat: € 6400

Lotnummer: 2466   Veiling: Zondag 12 Februari 2017

Robert Oscar Lenkiewicz (1941-2002), Barbican with Annie, olieverf op doek, gesigneerd en verso getiteld, 51 x 76 cm

Veilingresultaat: € 2176

Lotnummer: 2298   Veiling: Zondag 12 Februari 2017

Grote plateel vaas met gestileerd onderwaterdecor: vissen en waterplanten, schilder vermoedelijk J.M.G. Hakkert, Haagsche Plateelfabriek Rozenburg, 1902 -restauraties aan bovenrand en voet-, 53,5 cm

Veilingresultaat: € 3200

Lotnummer: 2284   Veiling: Zondag 12 Februari 2017

Kees Maks (1876-1967), dressuur in het circus, aquarel, gesigneerd, 51,5 x 68,5 cm

Veilingresultaat: € 3712

Lotnummer: 2139   Veiling: Zondag 12 Februari 2017

Fred Yates (1922-2008), The Esplanade Fowey, olieverf op board, gesigneerd, 77 x 44,5 cm

Veilingresultaat: € 2176

Lotnummer: 2117   Veiling: Zondag 12 Februari 2017

Chinees porseleinen theebus met blauw-wit decor: lange lijzen, Chenghua gemerkt, Kangxi, 14 cm

Veilingresultaat: € 1152

Lotnummer: 2037   Veiling: Zondag 12 Februari 2017

Chinees porseleinen flesvaas met blauw-wit decor: figuren in een tuin, Transition -hals gerestaureerd, stukje manco, chip van hals en voet-, 24,5 x Ø 12 cm

Veilingresultaat: € 1664

Lotnummer: 501   Veiling: Zondag 12 Februari 2017

Bronzen trekpotje in de vorm van bamboe, Yixing theepot en Chinees porseleinen vaas met blauw-wit floraal decor, Kangxi -vaas met afgeslepen voet en hals-

Veilingresultaat: € 9600

Lotnummer: 5074   Veiling: Zondag 11 December 2016

Karel Appel (1921-2006), Karel Appel Karel Appel Karel Appel Karel Appel, vier proefsignaturen, inkt op papier, herkomst: collectie Henk van der Vet, 83 x 68 cm

Veilingresultaat: € 2176

Lotnummer: 5002   Veiling: Zondag 11 December 2016

Bram Bogart (1921-2012), compositie met kleurvlakken, aquagravure 26/99, gesigneerd en gedateerd '89, herkomst: collectie Henk van der Vet, 83 x 118 cm

Veilingresultaat: € 3328

Lotnummer: 2412   Veiling: Zondag 11 December 2016

Carlo Giuseppe Odonne (1866-1935), viool, label aan binnenzijde: 33 fece. Torino A. 1899, en gestempeld aan de binnenzijde als aan de onderzijde -defecten-, in koffer, 60 cm cm

Veilingresultaat: € 40960

Lotnummer: 2225   Veiling: Zondag 11 December 2016

Hendrik Willem Mesdag (1831-1915), zeegezicht met zeilboten, aquarel op papier, gesigneerd, 18 x 24 cm

Veilingresultaat: € 2432

Lotnummer: 2109   Veiling: Zondag 11 December 2016

Perzisch tapijt Heriz, 380 x 306 cm

Veilingresultaat: € 3328

Lotnummer: 2028   Veiling: Zondag 11 December 2016

Yixing theepot met opstaand handvat en reliëfdecor van draken, met gouden monturen, circa 1700 -kettinkje tussen deksel en tuit ontbreekt-, 16 x 8 x 11 cm

Veilingresultaat: € 4352

 [1]   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   Volgende pagina >