Veilingresultaten
Een selectie van eerder geveilde objecten bij Veilinghuis Peerdeman
Alle vermelde bedragen zijn inclusief veilingcourtage

Lotnummer: 2188
Veiling: Zondag 10 September 2017

Gegraveerd gelegenheidsglas met voorstelling van een drinkend gezelschap en opschrift: De Gelukkege Ver Iaar Dag, 18e eeuw, 18 cm

Veilingresultaat: € 1664

Lotnummer: 2083

Chinees porseleinen dubbelbord met blauw-wit decor: centraal een Oost-Indiëvaarder, de rand met afwisselende decors van vissen en bloemdragers, Fu gemerkt, eerste helft 18e eeuw -schilfers van rand en voet-, Ø 27 cm

Veilingresultaat: € 4864

Lotnummer: 2079

Chinees keramiek yaozhou kom met chrysantendecor in reliëf, herkomst: Blitz Oriental Art Amsterdam, in cassette, 7,5 x Ø 18 cm

Veilingresultaat: € 11520

Lotnummer: 2021

Eiken vierdeurs Amelander kolommenkast, onder de rechte kap een gestoken fries met maskerons, in de bovenkast zit centraal een geheime deur met een nis, voorzien van schelpvormig snijwerk en datering 1652, het geheel staande op gezwart houten poten, 203 x 170 x 75 cm

Veilingresultaat: € 4352

Lotnummer: 1017

1e gehalte zilveren peervormige kraantjeskan met verticale ribben en ebbenhouten handvat, het deksel is voorzien van bladdecor en wordt bekroond door een paar eikeltjes, staande op drie gebogen pootjes met rozet- en guirlandedecor, waaronder een komfoortje, meester: Lucas van Giffen II, Groningen, 1791 -van deksel kraantjeskan zijn twee blaadjes afgebroken, dop komfoor van later datum-, 38 cm

Veilingresultaat: € 42240

Lotnummer: 5004
Veiling: Zondag 9 Juli 2017

Twaalf Chinees porseleinen kommen en diepe schotels met peterseliedecor en vliegende vogels, de rand met kippen, 19e eeuw, gemerkt met artemisiablad

Veilingresultaat: € 1408

Lotnummer: 2438
Veiling: Zondag 9 Juli 2017

Germ de Jong (1886-1967), drie bomen voor een besneeuwde rotswand, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd, 113,5 x 94 cm

Veilingresultaat: € 2432

Lotnummer: 2427
Veiling: Zondag 9 Juli 2017

Gepatineerd bronzen vloerlamp in de vorm van een schaaldragende vrouw, jaren '30, 178 x Ø 40 cm

Veilingresultaat: € 3584

Lotnummer: 2418
Veiling: Zondag 9 Juli 2017

Satijnhouten ronde tafel met vruchtenhouten inlegwerk, op hoge gebogen poten, Hollands, Louis Seize, 75 x Ø 79 cm

Veilingresultaat: € 2048

Lotnummer: 2348
Veiling: Zondag 9 Juli 2017

Porseleinen theeservies, bestaande uit: theepot, roomkan, bedekte suikerpot, spoelkom, theebus en zes kop-en-schotels, gedecoreerd met bloemguirlandes, insecten, goudaccenten en knoppen in de vorm van bloemen en vruchten, gemerkt Ludwigsburg, Duitsland, 18e eeuw

Veilingresultaat: € 2688

Lotnummer: 2319
Veiling: Zondag 9 Juli 2017

A.D. Copier (1901-1991), opaak glazen kom met zwarte antimoon craquelé, Unica H280, gesigneerd, uitvoering Glasfabriek Leerdam, 1930/'31, Ø 18 x 7,5 cm

Veilingresultaat: € 1792

Lotnummer: 2316
Veiling: Zondag 9 Juli 2017

Paars glazen vaas met lusterdecor: bladeren, uitvoering Loetz Austria, gesigneerd, 25 x Ø 9 cm

Veilingresultaat: € 1408

Lotnummer: 2299
Veiling: Zondag 9 Juli 2017

Therese van Duyl-Schwartze (1851-1918), portret van een gezeten elegante vrouw met hoed, heupstuk, olieverf op paneel, gemonogrammeerd -verso collectiesticker M. Ubbens-, 28 x 23 cm

Veilingresultaat: € 1792

Lotnummer: 2248
Veiling: Zondag 9 Juli 2017

Messing knoopkandelaar op ronde voet, 15e eeuw -restauraties-, 22 x Ø 11 cm

Veilingresultaat: € 1088

Lotnummer: 2247
Veiling: Zondag 9 Juli 2017

Messing knoopkandelaar op ronde voet, 15e eeuw -restauraties-, 25 x Ø 11 cm

Veilingresultaat: € 1408

Lotnummer: 2197
Veiling: Zondag 9 Juli 2017

Houten muntgewichtendoosje met twaalf vakjes in het dek, brandmerk van Claas Evertzn. Bijl, het deksel met opschrift: gemaeckt tot zynbde by mij Jan Jores boer van Geick Anno 1646 -samengesteld, scharnieren defect-, daarbij: muntgewichtdoosje, Frankrijk, 3 x 17 x 10 cm

Veilingresultaat: € 2048

Lotnummer: 2168
Veiling: Zondag 9 Juli 2017

Verguld houten consoletafel met brèche d'Alep marmeren blad, Louis Quinze, circa 1770, 80 x 88 x 50 cm

Veilingresultaat: € 1920

Lotnummer: 2162
Veiling: Zondag 9 Juli 2017

Albert Verhoesen (1806-1881), stalinterieur met werkende boer en vee, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1848, 61 x 78 cm

Veilingresultaat: € 3072

Lotnummer: 2142
Veiling: Zondag 9 Juli 2017

Pablo Atchugarry (1954), zonder titel, carrara marmer, gesigneerd, 54 x 38 x 12 cm

Veilingresultaat: € 23040

Lotnummer: 2139
Veiling: Zondag 9 Juli 2017

Twaalf Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met blauw-wit vissendecor, Kangxi gemerkt, 19e eeuw -defecten-, Ø 10,25 cm

Veilingresultaat: € 1664