Veilingresultaten
Een selectie van eerder geveilde objecten bij Veilinghuis Peerdeman
Alle vermelde bedragen zijn inclusief veilingcourtage

Lotnummer: 2290
Veiling: Zondag 10 Februari 2019

Alexander Bakker Korff (1824-1882), bij moeder op bezoek, olieverf op paneel, gesigneerd, verso met etiket over bruikleen bij Stedelijke Musea Gouda, 37 x 50 cm

Veilingresultaat: € 38400

Lotnummer: 2262

Hollandse School: figuren met zakken bij balans, sepiatekening, 17e eeuw, opschrift op de achterzijde: 'Teekening van Paul de Kempenaer die leefde in 1600', mogelijk wordt -ten onrechte- Pieter de Kempeneer bedoeld, diam. 11,5 cm

Veilingresultaat: € 8320

Lotnummer: 2252

Satijnhouten theekistje met intarsia en ingelegde Japanse lakwerk paneeltjes met decors van florale composities en figuren in landschappen, het interieur met twee compartimenten en zinken bekleding, 18e eeuw

Veilingresultaat: € 2560

Lotnummer: 2155

Lino Tagliapietra (1934), glazen vaas met groene, zwarte en witte banen, Unica, gesigneerd, uitvoering Effetre International, Murano, 1986, herkomst: Glasgalerie Broft, Leerdam, 2002, inclusief kopie aankoopbewijs, 32 x Ø 14 cm

Veilingresultaat: € 2560

Lotnummer: 2153

A.D. Copier (1901-1991) en Lino Tagliapietra (1934), dikwandige glazen vaas met blauwe en witte slingerbanen, Unica 910320, gesigneerd, uitvoering door Lino Tagliapietra en Bernard Heesen bij de Oude Horn, 1991, daarbij boek: Eliëns, T.M., 'A.D. Copier & Lino Tagliapietra', uitg. gemeente Museum Den Haag/Snoeck-Ducaju & Zoon, Gent, 35,5 cm

Veilingresultaat: € 3584

Lotnummer: 2112

Chinese vermoedelijk huanghuali-houten kang-tafel met metalen hoekdecoraties, de bewerkte golvende zijpanelen met gelijnde rand, 18e eeuw, herkomst: erven van B.J. Slingenberg, Nederlandse zaakgelastigde te Beijing van 1956 tot 1959 -blad van andere houtsoort-, 26 x 86 x 60 cm

Veilingresultaat: € 5120

Lotnummer: 2088

Chinees porseleinen theebus met afgeschuinde hoeken en mandarijnendecor: figuren in landschap, Qianlong -deksel afwijkend-

Veilingresultaat: € 2816

Lotnummer: 2452
Veiling: Zondag 16 December 2018

Polychroom beschilderde houten gaper in de vorm van een Moor, 18e/19e eeuw, H 63 cm

Veilingresultaat: € 7680

Lotnummer: 2444

Amboinagefineerd kabinet met gecontourneerde kap en gestoken mahonie kuif, de paneeldeuren zijn voorzien van mahonie ornamenten in de vorm van rocailles, bladeren en bloemenmanden, de dubbelgebogen onderkast heeft centraal een uitschuifbaar schrijfcompartiment, het geheel staande op klauwpoten, de linker lade draagt het brandmerk van het Sint Jozefsgilde, ter goedkeuring voor verkoop in Amsterdam, vermoedelijk gemaakt in Den Haag of Rotterdam, 1771, 261 x 212 x 77 cm

Veilingresultaat: € 4992

Lotnummer: 2407

Zwarte krokodillenlederen Kelly bag, met schouderriem en slotje, Hermès, gedateerd met jaarletter R voor 1962

Veilingresultaat: € 10240

Lotnummer: 2406

Louis Vuitton hutkoffer,1896-1914, met LV monogram op bruine ondergrond, met binnenbak, binnenzijde met papieren label '1 Rue Scribe, Paris, Louis Vuitton, 149 New Bond St. London’, genummerd: 132662, 54 x 100 x 53 cm

Veilingresultaat: € 6400

Lotnummer: 2405

Louis Vuitton hutkoffer,1896-1914, met LV monogram op bruine ondergrond, binnenzijde met papieren label '1 Rue Scribe, Paris, Louis Vuitton, 149 New Bond St. London’, genummerd: 132833, 53 x 60 x 48 cm

Veilingresultaat: € 2816

Lotnummer: 2388

Heldere glazen kroonluchter, drie-laags, samen met 36 lichtpunten, de armen opgebouwd uit losse 'schubben', ieder eindigend in een vis, Murano diameter 305 cm, herkomst: NH Carlton Amsterdam -defecten, diverse reserve-onderdelen aanwezig-, 215 x Ø 300 cm

Veilingresultaat: € 10880

Lotnummer: 2335

Klein formaat palissander en ebben kussenkast met uitspringende rechte kap, waaronder twee deuren geflankeerd door kolommen, en lade met leeuwenmaskerons, staande op open onderstel met balustervormige poten en lade met leeuwenmaskerons, Hollands, renaissance, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam, aangekocht in 1949, 176 x 125 x 58 cm

Veilingresultaat: € 33280

Lotnummer: 2205

Jan Hendrik Verheijen (1778-1846), stadsgezicht, olieverf op paneel, gesigneerd -geparqueteerd-, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam, aangekocht voor 1940, 55 x 50 cm

Veilingresultaat: € 7040

Lotnummer: 2166

Chinees gelobde balustervormige zilveren theepot met verguld reliëfdecor, de knop van de deksel in de vorm van een shishi, de hals en basis voorzien van kostbaarhedendecor in cartouches, gemaakt voor de export, 18e eeuw -verguldsel deels afgesleten, restauraties, shishi gedeukt-, H 19 cm

Veilingresultaat: € 8960

Lotnummer: 2164

Chinees porseleinen olijfgroene Yaozhou kom met vis- en lotusdecor, Song dynastie -gecraqueleerd-, in houten kist, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam, 8,5 x Ø 20,5 cm

Veilingresultaat: € 8320

Lotnummer: 2152

Chinees porseleinen balustervormige vaas met blauw-wit landschapsdecor, met geëmailleerde groene en grijze details, gemerkt, Kangxi -chip van binnenzijde hals, schade buitenzijde hals, glazuurschade-, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam, aangekocht in 1957, 40 x Ø 20 cm

Veilingresultaat: € 8960

Lotnummer: 2149

Chinees porseleinen gu vaas met doucai bloem- en rotsdecor, mogelijk laat 17e of begin 18e eeuw, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam, 41 x Ø 19,5 cm

Veilingresultaat: € 9856

Lotnummer: 2146

Paar Japans porseleinen apothekersflessen met blauw-wit decor: pioenrozen en granaatappeltakken, centraal monogram op de buik I:V:H in lauwerkrans, voor Joan van Hoorn, Gouverneur-Generaal van Nederlands-Indië 1701-1709, Arita, circa 1700 -chipjes van hals-

Veilingresultaat: € 12160