Veilingresultaten
Een selectie van eerder geveilde objecten bij Veilinghuis Peerdeman
Alle vermelde bedragen zijn inclusief veilingcourtage

• De hamerprijzen van de afgelopen veiling staan vermeld in onze Catalogus.
• Please find the hammer prices in our Catalogue.

Lotnummer: 2410
Veiling: Zondag 31 Maart 2019

Spaanse/Zuid-Europese School: het hoofd van Johannes de Doper op een schaal, olieverf op paneel, 17e eeuw, in gestoken en verguld houten lijst -defecten-, 51 x 35,5 cm

Veilingresultaat: € 5888

Lotnummer: 2361
Veiling: Zondag 31 Maart 2019

Messing lantaarnklok met hoge ingeklemde bel, opengewerkte frets en gegraveerde wijzerplaat met Romeinse cijferaanduiding, gesigneerd Jo Snow 1630, 39 cm

Veilingresultaat: € 9600

Lotnummer: 2310
Veiling: Zondag 31 Maart 2019

Johannes Anthonie Balthazar Stroebel (1821-1905), een dorstige officier, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1867, 23 x 17 cm

Veilingresultaat: € 1088

Lotnummer: 2180
Veiling: Zondag 31 Maart 2019

Gezwart houten balustervormig makelaarsstokje met zilveren monturen, aan de ene zijde het stadswapen van Amsterdam, en de inscriptie: 'Gerlandus Harm Westerlo', aan de andere zijde het monogram: MKRS (Makelaars), en de datering Ao. 1764, stadskeur Amsterdam, 1763, 12,2 cm

Veilingresultaat: € 4608

Lotnummer: 2116
Veiling: Zondag 31 Maart 2019

Chinees porseleinen kwispedoor met Amsterdams bont decor van rokende mannen en slaven, eerste helft 18e eeuw, 11 cm

Veilingresultaat: € 20480

Lotnummer: 2034
Veiling: Zondag 31 Maart 2019

Paar Chinees porseleinen famille rose duivelswerk kommen en schotels met pioenrozendecor en poederblauwe binnenwand, 18e eeuw -defecten-, H 8 cm

Veilingresultaat: € 1536

Lotnummer: 2032
Veiling: Zondag 31 Maart 2019

Serie van zes Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met blauw-wit decor: lange lijs met zotje onder een boom, Chenghua gemerkt, Kangxi -defecten-

Veilingresultaat: € 1664

Lotnummer: 2026
Veiling: Zondag 31 Maart 2019

Chinees porseleinen knobbelvaasje met blauw-wit decor: lange lijzen, zotjes en bloemen in cartouches, jade gemerkt, Kangxi -chipje hals en standring-, 13,5 cm

Veilingresultaat: € 1152

Lotnummer: 2017
Veiling: Zondag 31 Maart 2019

Vierdelig Chinees porseleinen kaststel met blauw-wit landschapsdecor, Kangxi -defecten-, 18 cm

Veilingresultaat: € 1024

Lotnummer: 2014
Veiling: Zondag 31 Maart 2019

Chinees porseleinen cache-pot met blauw-wit decor: vogels tussen rozen en asters, 19e/20e eeuw

Veilingresultaat: € 1152

Lotnummer: 1471
Veiling: Zondag 31 Maart 2019

Kerkboek met olijfgroene velours band, goud op snee, en 18kt gouden bladvormige klampen met gravering aan binnenzijde: 'Joanna R Sinningh 1838' -klampen voorzien van jaarletter 1836, boek uitgegeven in 1860-, 17 x 11 x 7 cm

Veilingresultaat: € 2112

Lotnummer: 2290
Veiling: Zondag 10 Februari 2019

Alexander Bakker Korff (1824-1882), bij moeder op bezoek, olieverf op paneel, gesigneerd, verso met etiket over bruikleen bij Stedelijke Musea Gouda, 37 x 50 cm

Veilingresultaat: € 38400

Lotnummer: 2262

Hollandse School: figuren met zakken bij balans, sepiatekening, 17e eeuw, opschrift op de achterzijde: 'Teekening van Paul de Kempenaer die leefde in 1600', mogelijk wordt -ten onrechte- Pieter de Kempeneer bedoeld, diam. 11,5 cm

Veilingresultaat: € 8320

Lotnummer: 2252

Satijnhouten theekistje met intarsia en ingelegde Japanse lakwerk paneeltjes met decors van florale composities en figuren in landschappen, het interieur met twee compartimenten en zinken bekleding, 18e eeuw

Veilingresultaat: € 2560

Lotnummer: 2155

Lino Tagliapietra (1934), glazen vaas met groene, zwarte en witte banen, Unica, gesigneerd, uitvoering Effetre International, Murano, 1986, herkomst: Glasgalerie Broft, Leerdam, 2002, inclusief kopie aankoopbewijs, 32 x Ø 14 cm

Veilingresultaat: € 2560

Lotnummer: 2153

A.D. Copier (1901-1991) en Lino Tagliapietra (1934), dikwandige glazen vaas met blauwe en witte slingerbanen, Unica 910320, gesigneerd, uitvoering door Lino Tagliapietra en Bernard Heesen bij de Oude Horn, 1991, daarbij boek: Eliëns, T.M., 'A.D. Copier & Lino Tagliapietra', uitg. gemeente Museum Den Haag/Snoeck-Ducaju & Zoon, Gent, 35,5 cm

Veilingresultaat: € 3584

Lotnummer: 2112

Chinese vermoedelijk huanghuali-houten kang-tafel met metalen hoekdecoraties, de bewerkte golvende zijpanelen met gelijnde rand, 18e eeuw, herkomst: erven van B.J. Slingenberg, Nederlandse zaakgelastigde te Beijing van 1956 tot 1959 -blad van andere houtsoort-, 26 x 86 x 60 cm

Veilingresultaat: € 5120

Lotnummer: 2088

Chinees porseleinen theebus met afgeschuinde hoeken en mandarijnendecor: figuren in landschap, Qianlong -deksel afwijkend-

Veilingresultaat: € 2816

Lotnummer: 2452
Veiling: Zondag 16 December 2018

Polychroom beschilderde houten gaper in de vorm van een Moor, 18e/19e eeuw, H 63 cm

Veilingresultaat: € 7680

Lotnummer: 2444

Amboinagefineerd kabinet met gecontourneerde kap en gestoken mahonie kuif, de paneeldeuren zijn voorzien van mahonie ornamenten in de vorm van rocailles, bladeren en bloemenmanden, de dubbelgebogen onderkast heeft centraal een uitschuifbaar schrijfcompartiment, het geheel staande op klauwpoten, de linker lade draagt het brandmerk van het Sint Jozefsgilde, ter goedkeuring voor verkoop in Amsterdam, vermoedelijk gemaakt in Den Haag of Rotterdam, 1771, 261 x 212 x 77 cm

Veilingresultaat: € 4992