Veilingresultaten
Een selectie van eerder geveilde objecten bij Veilinghuis Peerdeman
Alle vermelde bedragen zijn inclusief veilingcourtage

Lotnummer: 5217
Veiling: Zondag 27 Mei 2018

Hollandse School: gezicht op het stadje Hoei/Huy, inkt op papier, gesigneerd Henrick G?ys : F., 15,25 x 35 cm

Veilingresultaat: € 2432

Lotnummer: 3289
Veiling: Zondag 27 Mei 2018

Ivoren ryûsa netsuke: draak met nyoi in zijn bek zwevend boven een mokugyo en tussen de wolken, keerzijde lotusblad tussen de wolken, Japan, Asakusa School, niet gesigneerd, 19e eeuw, 1 x Ø 4 cm

Veilingresultaat: € 1536

Lotnummer: 3276
Veiling: Zondag 27 Mei 2018

Houten netsuke: pad, Japan, gesigneerd Masatada, circa 1800, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam, 2,5 x 4 x 3 cm

Veilingresultaat: € 2560

Lotnummer: 3252
Veiling: Zondag 27 Mei 2018

Ivoren netsuke: Hollander met haan in zijn handen, Japan, niet gesigneerd, circa 1800, 9.5 cm

Veilingresultaat: € 1664

Lotnummer: 2491
Veiling: Zondag 27 Mei 2018

Marius Bauer (1867-1932), 'Kameel', aquarel en gouache op papier, gesigneerd, herkomst: E.J. van Wisselingh & Co, genummerd 3865, tentoongesteld in de 'Eere tentoonstelling M.A.J. Bauer', Stedelijk Museum Amsterdam, 1933, 54 x 73 cm

Veilingresultaat: € 8320

Lotnummer: 2344
Veiling: Zondag 27 Mei 2018

Eiken buffetkast met glas-in-lood in de opstand en trapsgewijze laatjes in de onderkast, ontwerp mogelijk Hildo Krop, circa 1920, Amsterdamse School, 134 x 166 x 60 cm

Veilingresultaat: € 3200

Lotnummer: 2342
Veiling: Zondag 27 Mei 2018

Jo Koster (1868-1944), stilleven met bloemen en glazen bol, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1919 -enig verfverlies-, 58 x 68 cm

Veilingresultaat: € 5120

Lotnummer: 2295
Veiling: Zondag 27 Mei 2018

West-Europese School: vanitasportret van een man met boek en schedel tegen smaragdgroene achtergrond, olieverf op paneel, mogelijk 16e eeuw, niet gesigneerd, 19 x 15 cm

Veilingresultaat: € 3840

Lotnummer: 2204
Veiling: Zondag 27 Mei 2018

Twee polychroom beschilderde Delfts aardewerk beeldjes: staande handelaren, op hun rug een gele ton, 18e eeuw -één met gelijmde breuk in het voetstuk-, 10 cm

Veilingresultaat: € 1408

Lotnummer: 2169
Veiling: Zondag 27 Mei 2018

Chinees porseleinen schotel met blauw-wit decor: herten in een tuin, de buitenrand gedecoreerd met springende dieren, Hongzhi, Ø 32,5 cm

Veilingresultaat: € 3072

Lotnummer: 2052
Veiling: Zondag 27 Mei 2018

Paar Chinees kraakporseleinen kommen met blauw-wit decor: de buitenrand met vliegende paarden, de binnenrand met landschap en vlammende motieven, het plat met landschap, gemerkt met zegelmerk, Wanli -één kom met kleine randchip, één kom met een haarli, 10,5 x Ø 21 cm

Veilingresultaat: € 3072

Lotnummer: 2041
Veiling: Zondag 27 Mei 2018

Twee Chinees porseleinen knobbelvazen met afwijkende blauw-witte decors: figuren in landschap, Transition, midden 17e eeuw -randschilfers, één vaas met verticale barst in knobbel-, 20 cm

Veilingresultaat: € 6912

Lotnummer: 2315
Veiling: Zondag 25 Maart 2018

Messing vloerlamp in de vorm van een palmboom, uitvoering Maison Jansen, jaren '60, 150 x Ø 80 cm

Veilingresultaat: € 3840

Lotnummer: 2280
Veiling: Zondag 25 Maart 2018

Charles van Wijk (1875-1917), bronzen beeld: herder met hond, gesigneerd, 44 x 30 x 22 cm

Veilingresultaat: € 3584

Lotnummer: 2158
Veiling: Zondag 25 Maart 2018

Eiken of notenhouten kist met gestoken decor van bladmotieven en resten van verguldsel en polychromie, aan de binnenzijde van het deksel is nog originele beschildering aanwezig, gotiek, 15e/16e eeuw, 51 x 83 x 40 cm

Veilingresultaat: € 4608

Lotnummer: 2094
Veiling: Zondag 25 Maart 2018

Porseleinen beeld: zittende Budai, zijn kleding met polychroom arabesk- en bloemdecor, op houten basement, gemerkt -haarlijntje-, H inclusief basement 31 cm, 25 x 28 x 21 cm

Veilingresultaat: € 10880

Lotnummer: 1077
Veiling: Zondag 25 Maart 2018

Koloniaal 2e gehalte zilveren filigrain knottekistje met bolle deksel, twee hengsels en staande op vier pootjes, vermoedelijk Batavia, gekeurd in het rechter hengsel met jaarletter 'V', 17e/18e eeuw, het interieur, met twee vakken voor thee, is van later datum, herkomst: veiling Van der Sommen, Eindhoven, met bijschrift: voorheen collectie Wurfbain, kasteel De Geldersche Toren -sleutel niet aanwezig, drie pootjes opnieuw aangezet-, 13 x 17 x 10 cm

Veilingresultaat: € 10880

Lotnummer: 2290
Veiling: Zondag 11 Februari 2018

Pieter Boel (1622-1674), 'Orpheus and the Animals', olieverf op paneel, gemonogrammeerd -Sotheby's Amsterdam Old Master Paintings, 14 november 2006, lot 3, daarbij: Verklaring van echtheid, Fred G. Meijer Art History d.d. 24 augustus 2017-, 23,8 x 32,7 cm

Veilingresultaat: € 12736

Lotnummer: 2209

Weens koud beschilderd bronzen beeldje: vogel, uitvoering Franz Bergman, gemerkt, 13 x 20 x 6,5 cm

Veilingresultaat: € 1024

Lotnummer: 2058

Bronzen rechthoekig wierookvat met oren, gemerkt met zegelmerk 'Yun [...] Lou', staande op houten basement en met houten deksel -basement niet passend-, 12.5 x 10 x 8.5 cm

Veilingresultaat: € 35840