Veilingresultaten
Een selectie van eerder geveilde objecten bij Veilinghuis Peerdeman
Alle vermelde bedragen zijn inclusief veilingcourtage

Veiling: Zondag 9 Juli 2017

Twaalf Chinees porseleinen kommen en diepe schotels met peterseliedecor en vliegende vogels, de rand met kippen, 19e eeuw, gemerkt met artemisiablad

Veilingresultaat: € 1408

Veiling: Zondag 9 Juli 2017

Germ de Jong (1886-1967), drie bomen voor een besneeuwde rotswand, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd, 113,5 x 94 cm

Veilingresultaat: € 2432

Veiling: Zondag 9 Juli 2017

Gepatineerd bronzen vloerlamp in de vorm van een schaaldragende vrouw, jaren '30, 178 x Ø 40 cm

Veilingresultaat: € 3584

Veiling: Zondag 9 Juli 2017

Satijnhouten ronde tafel met vruchtenhouten inlegwerk, op hoge gebogen poten, Hollands, Louis Seize, 75 x Ø 79 cm

Veilingresultaat: € 2048

Veiling: Zondag 9 Juli 2017

Porseleinen theeservies, bestaande uit: theepot, roomkan, bedekte suikerpot, spoelkom, theebus en zes kop-en-schotels, gedecoreerd met bloemguirlandes, insecten, goudaccenten en knoppen in de vorm van bloemen en vruchten, gemerkt Ludwigsburg, Duitsland, 18e eeuw

Veilingresultaat: € 2688

Veiling: Zondag 9 Juli 2017

A.D. Copier (1901-1991), opaak glazen kom met zwarte antimoon craquelé, Unica H280, gesigneerd, uitvoering Glasfabriek Leerdam, 1930/'31, Ø 18 x 7,5 cm

Veilingresultaat: € 1792

Veiling: Zondag 9 Juli 2017

Paars glazen vaas met lusterdecor: bladeren, uitvoering Loetz Austria, gesigneerd, 25 x Ø 9 cm

Veilingresultaat: € 1408

Veiling: Zondag 9 Juli 2017

Therese van Duyl-Schwartze (1851-1918), portret van een gezeten elegante vrouw met hoed, heupstuk, olieverf op paneel, gemonogrammeerd -verso collectiesticker M. Ubbens-, 28 x 23 cm

Veilingresultaat: € 1792

Veiling: Zondag 9 Juli 2017

Messing knoopkandelaar op ronde voet, 15e eeuw -restauraties-, 22 x Ø 11 cm

Veilingresultaat: € 1088

Veiling: Zondag 9 Juli 2017

Messing knoopkandelaar op ronde voet, 15e eeuw -restauraties-, 25 x Ø 11 cm

Veilingresultaat: € 1408

Veiling: Zondag 9 Juli 2017

Houten muntgewichtendoosje met twaalf vakjes in het dek, brandmerk van Claas Evertzn. Bijl, het deksel met opschrift: gemaeckt tot zynbde by mij Jan Jores boer van Geick Anno 1646 -samengesteld, scharnieren defect-, daarbij: muntgewichtdoosje, Frankrijk, 3 x 17 x 10 cm

Veilingresultaat: € 2048

Veiling: Zondag 9 Juli 2017

Verguld houten consoletafel met brèche d'Alep marmeren blad, Louis Quinze, circa 1770, 80 x 88 x 50 cm

Veilingresultaat: € 1920

Veiling: Zondag 9 Juli 2017

Albert Verhoesen (1806-1881), stalinterieur met werkende boer en vee, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1848, 61 x 78 cm

Veilingresultaat: € 3072

Veiling: Zondag 9 Juli 2017

Pablo Atchugarry (1954), zonder titel, carrara marmer, gesigneerd, 54 x 38 x 12 cm

Veilingresultaat: € 23040

Veiling: Zondag 9 Juli 2017

Twaalf Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met blauw-wit vissendecor, Kangxi gemerkt, 19e eeuw -defecten-, Ø 10,25 cm

Veilingresultaat: € 1664

Veiling: Zondag 9 Juli 2017

Drie Chinees porseleinen kommen en schotels met floraal decor in gedraaide banen, gemerkt, Kangxi -één schoteltje gelijmd-, 2,5 x Ø 12,5 cm

Veilingresultaat: € 1152

Veiling: Zondag 21 Mei 2017

Kapitale cloisonné schotel met polychroom decor: vier kraanvogels onder een momoji boom, de rand is gedecoreerd met mythische wezens in cartouches en karakusa motief, Meiji periode, Japan, Ø 76 cm

Veilingresultaat: € 2432

Veiling: Zondag 21 Mei 2017

Guntou met goudkleurige floraal gedecoreerde tsuba in bruine metalen schede, gesigneerd Koa Isshin Mantetsu saku en gedateerd Shouwa Mizunoe-Uma Aki, ofwel: Herfst van 1942, aan de zijkant gegraveerd in kanji 1278, Japan, 100 cm

Veilingresultaat: € 1664

Veiling: Zondag 21 Mei 2017

Bruingepatineerde metalen suji bachi kabuto met karakters in Siddham schrift tussen de verticale ribben, Edo, Japan, 14 x Ø 24,5 cm

Veilingresultaat: € 1024

Veiling: Zondag 21 Mei 2017

IJzeren tsuba in de vorm van een zeslobbige boke met opengewerkt decor, Akao school, Edo, Japan, herkomst: Aalderink, Delft 1992, 6,5 x 6 cm

Veilingresultaat: € 704