Lotnummer: 2491
Marius Bauer (1867-1932), 'Kameel', aquarel en gouache op papier, gesigneerd, herkomst: E.J. van Wisselingh & Co, genummerd 3865, tentoongesteld in de 'Eere tentoonstelling M.A.J. Bauer', Stedelijk Museum Amsterdam, 1933, 54 x 73 cm
Veilingresultaat: € 8320
Lotnummer: 3252
Ivoren netsuke: Hollander met haan in zijn handen, Japan, niet gesigneerd, circa 1800, 9.5 cm
Veilingresultaat: € 1664
Lotnummer: 3276
Houten netsuke: pad, Japan, gesigneerd Masatada, circa 1800, herkomst: Collectie Morpurgo, Amsterdam, 2,5 x 4 x 3 cm
Veilingresultaat: € 2560
Lotnummer: 3289
Ivoren ryûsa netsuke: draak met nyoi in zijn bek zwevend boven een mokugyo en tussen de wolken, keerzijde lotusblad tussen de wolken, Japan, Asakusa School, niet gesigneerd, 19e eeuw, 1 x Ø 4 cm
Veilingresultaat: € 1536
Lotnummer: 5217
Hollandse School: gezicht op het stadje Hoei/Huy, inkt op papier, gesigneerd Henrick G?ys : F., 15,25 x 35 cm
Veilingresultaat: € 2432
Lotnummer: 1077
Koloniaal 2e gehalte zilveren filigrain knottekistje met bolle deksel, twee hengsels en staande op vier pootjes, vermoedelijk Batavia, gekeurd in het rechter hengsel met jaarletter 'V', 17e/18e eeuw, het interieur, met twee vakken voor thee, is van later datum, herkomst: veiling Van der Sommen, Eindhoven, met bijschrift: voorheen collectie Wurfbain, kasteel De Geldersche Toren -sleutel niet aanwezig, drie pootjes opnieuw aangezet-, 13 x 17 x 10 cm
Veilingresultaat: € 10880
Lotnummer: 2094
Porseleinen beeld: zittende Budai, zijn kleding met polychroom arabesk- en bloemdecor, op houten basement, gemerkt -haarlijntje-, H inclusief basement 31 cm, 25 x 28 x 21 cm
Veilingresultaat: € 10880
Lotnummer: 2158
Eiken of notenhouten kist met gestoken decor van bladmotieven en resten van verguldsel en polychromie, aan de binnenzijde van het deksel is nog originele beschildering aanwezig, gotiek, 15e/16e eeuw, 51 x 83 x 40 cm
Veilingresultaat: € 4608
Lotnummer: 2280
Charles van Wijk (1875-1917), bronzen beeld: herder met hond, gesigneerd, 44 x 30 x 22 cm
Veilingresultaat: € 3584
Lotnummer: 2315
Messing vloerlamp in de vorm van een palmboom, uitvoering Maison Jansen, jaren '60, 150 x Ø 80 cm
Veilingresultaat: € 3840
Lotnummer: 1134
Opengewerkte 18kt gouden en zilveren armband met rozendecor -voorzien van twee uilenkeuren en één zwanenkeur, hetgeen duidt op overwegend goud en een heel klein deel zilver, Frans voor vreemde oude werken-
Veilingresultaat: € 2048
Lotnummer: 2058
Bronzen rechthoekig wierookvat met oren, gemerkt met zegelmerk 'Yun [...] Lou', staande op houten basement en met houten deksel -basement niet passend-, 12.5 x 10 x 8.5 cm
Veilingresultaat: € 35840
Lotnummer: 2209
Weens koud beschilderd bronzen beeldje: vogel, uitvoering Franz Bergman, gemerkt, 13 x 20 x 6,5 cm
Veilingresultaat: € 1024
Lotnummer: 2290
Pieter Boel (1622-1674), 'Orpheus and the Animals', olieverf op paneel, gemonogrammeerd -Sotheby's Amsterdam Old Master Paintings, 14 november 2006, lot 3, daarbij: Verklaring van echtheid, Fred G. Meijer Art History d.d. 24 augustus 2017-, 23,8 x 32,7 cm
Veilingresultaat: € 12736
Lotnummer: 2043
Chinees porseleinen wucai pot met floraal decor, Ming, 17e eeuw, 24 x Ø 22 cm
Veilingresultaat: € 2560
Lotnummer: 2087
Chinees porseleinen 'Red Cliff', of karakterkom, staand op bi-schijfvormige standring, de binnenzijde Yongle gemerkt, de buitenzijde blauw-wit gedecoreerd met het gedicht 'Chi bi fu', van de dichter Su Shi (1037-1101), het gedicht eindigt met een afbeelding van een vaarpartij onder de Rode Kliffen op de Yangze rivier, Ming dynastie, eerste helft 17e eeuw, 10 x Ø 21,5 cm
Veilingresultaat: € 6144
Lotnummer: 2245
Russische Icoon, voorstellende: Boguljubskaya, circa 1800 -echtheidsverklaring Anastasis 2004 aanwezig- , 80 x 63,5 cm
Veilingresultaat: € 4096
Lotnummer: 2301
49 handgekleurde gravures van botanische planten uit Plantae Selectae naar tekeningen van G.D. Ehret gegraveerd door I.I. Haid en onder zijn leiding voorbeeldig gekleurd. Neurenberg, 1751-1752. Op mooi, dik papier. De prenten hier aangeboden zijn genummerd 1-36 en 38-50 en zijn vergezeld van 3 gegraveerde tussentitels -een aantal marges rafelig-, 45 x 30 cm
Veilingresultaat: € 2560
Lotnummer: 2422
Viool door Johannes Theodorus Cuijpers (1724-1808), met label: Johannes Cuijpers fecit s: Hage 1790, met strijkstok, gemerkt F. Chalupetzky, in koffer
Veilingresultaat: € 33280
Lotnummer: 5064
Chinees porseleinen wijnkan met opstaand hengsel en blauw-wit decor: bloemen en tempelleeuwen, Wanli -handvat gelijmd, stukje van binnenrand deksel af-, 20 x 17 x 13 cm
Veilingresultaat: € 1664
Lotnummer: 2356
Vierkante stalen salontafel met stenen blad, model PK61, ontwerp Poul Kjaerholm, uitvoering E. Kold Christensen, gemerkt, Denemarken
Veilingresultaat: € 8320
Lotnummer: 2369
Uitgebreid porseleinen dinerserviesgedeelte met blauw bloemdecor, Ronda, Porseleinfabriek Doornik/Tournai, 18e/19e eeuw
Veilingresultaat: € 8960
Lotnummer: 2409
Ferdinand Hart Nibbrig (1866-1915), twee Larense landwerkers, voorstudie voor Oogstmaand, olieverf op doek, gesigneerd, 50 x 70 cm
Veilingresultaat: € 15360
Lotnummer: 3064
JAVA - cotton batik cloth kain panjang, the borders with flowers, central panel with butterflies and birds above waterbirds surrounded by waterplants, buketan-style, Pekalongan, circa 1920, from the collection of Leo Haks, 245 x 104 cm, 245 x 104 cm
Veilingresultaat: € 2560
Lotnummer: 1017
1e gehalte zilveren peervormige kraantjeskan met verticale ribben en ebbenhouten handvat, het deksel is voorzien van bladdecor en wordt bekroond door een paar eikeltjes, staande op drie gebogen pootjes met rozet- en guirlandedecor, waaronder een komfoortje, meester: Lucas van Giffen II, Groningen, 1791 -van deksel kraantjeskan zijn twee blaadjes afgebroken, dop komfoor van later datum-, 38 cm
Veilingresultaat: € 42240
Lotnummer: 2021
Eiken vierdeurs Amelander kolommenkast, onder de rechte kap een gestoken fries met maskerons, in de bovenkast zit centraal een geheime deur met een nis, voorzien van schelpvormig snijwerk en datering 1652, het geheel staande op gezwart houten poten, 203 x 170 x 75 cm
Veilingresultaat: € 4352
Lotnummer: 2079
Chinees keramiek yaozhou kom met chrysantendecor in reliëf, herkomst: Blitz Oriental Art Amsterdam, in cassette, 7,5 x Ø 18 cm
Veilingresultaat: € 11520
Lotnummer: 2083
Chinees porseleinen dubbelbord met blauw-wit decor: centraal een Oost-Indiëvaarder, de rand met afwisselende decors van vissen en bloemdragers, Fu gemerkt, eerste helft 18e eeuw -schilfers van rand en voet-, Ø 27 cm
Veilingresultaat: € 4864
Lotnummer: 2188
Gegraveerd gelegenheidsglas met voorstelling van een drinkend gezelschap en opschrift: De Gelukkege Ver Iaar Dag, 18e eeuw, 18 cm
Veilingresultaat: € 1664
Lotnummer: 2125
Drie Chinees porseleinen kommen en schotels met floraal decor in gedraaide banen, gemerkt, Kangxi -één schoteltje gelijmd-, 2,5 x Ø 12,5 cm
Veilingresultaat: € 1152
Lotnummer: 2139
Twaalf Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met blauw-wit vissendecor, Kangxi gemerkt, 19e eeuw -defecten-, Ø 10,25 cm
Veilingresultaat: € 1664
Lotnummer: 2142
Pablo Atchugarry (1954), zonder titel, carrara marmer, gesigneerd, 54 x 38 x 12 cm
Veilingresultaat: € 23040
Lotnummer: 2162
Albert Verhoesen (1806-1881), stalinterieur met werkende boer en vee, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1848, 61 x 78 cm
Veilingresultaat: € 3072
Lotnummer: 2168
Verguld houten consoletafel met brèche d'Alep marmeren blad, Louis Quinze, circa 1770, 80 x 88 x 50 cm
Veilingresultaat: € 1920
Lotnummer: 2197
Houten muntgewichtendoosje met twaalf vakjes in het dek, brandmerk van Claas Evertzn. Bijl, het deksel met opschrift: gemaeckt tot zynbde by mij Jan Jores boer van Geick Anno 1646 -samengesteld, scharnieren defect-, daarbij: muntgewichtdoosje, Frankrijk, 3 x 17 x 10 cm
Veilingresultaat: € 2048
Lotnummer: 2247
Messing knoopkandelaar op ronde voet, 15e eeuw -restauraties-, 25 x Ø 11 cm
Veilingresultaat: € 1408
Lotnummer: 2248
Messing knoopkandelaar op ronde voet, 15e eeuw -restauraties-, 22 x Ø 11 cm
Veilingresultaat: € 1088
Lotnummer: 2299
Therese van Duyl-Schwartze (1851-1918), portret van een gezeten elegante vrouw met hoed, heupstuk, olieverf op paneel, gemonogrammeerd -verso collectiesticker M. Ubbens-, 28 x 23 cm
Veilingresultaat: € 1792
Lotnummer: 2316
Paars glazen vaas met lusterdecor: bladeren, uitvoering Loetz Austria, gesigneerd, 25 x Ø 9 cm
Veilingresultaat: € 1408
Lotnummer: 2319
A.D. Copier (1901-1991), opaak glazen kom met zwarte antimoon craquelé, Unica H280, gesigneerd, uitvoering Glasfabriek Leerdam, 1930/'31, Ø 18 x 7,5 cm
Veilingresultaat: € 1792
Lotnummer: 2348
Porseleinen theeservies, bestaande uit: theepot, roomkan, bedekte suikerpot, spoelkom, theebus en zes kop-en-schotels, gedecoreerd met bloemguirlandes, insecten, goudaccenten en knoppen in de vorm van bloemen en vruchten, gemerkt Ludwigsburg, Duitsland, 18e eeuw
Veilingresultaat: € 2688
Lotnummer: 2418
Satijnhouten ronde tafel met vruchtenhouten inlegwerk, op hoge gebogen poten, Hollands, Louis Seize, 75 x Ø 79 cm
Veilingresultaat: € 2048
Lotnummer: 2427
Gepatineerd bronzen vloerlamp in de vorm van een schaaldragende vrouw, jaren '30, 178 x Ø 40 cm
Veilingresultaat: € 3584
Lotnummer: 2438
Germ de Jong (1886-1967), drie bomen voor een besneeuwde rotswand, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd, 113,5 x 94 cm
Veilingresultaat: € 2432
Lotnummer: 5004
Twaalf Chinees porseleinen kommen en diepe schotels met peterseliedecor en vliegende vogels, de rand met kippen, 19e eeuw, gemerkt met artemisiablad
Veilingresultaat: € 1408
Lotnummer: 2004
Cole Morgan (1950), Act one, scene one, gemengde techniek op doek, gesigneerd en gedateerd '88, herkomst: Galerie Nieuwe Weg, Doorn, 101 x 101 cm
Veilingresultaat: € 1920
Lotnummer: 2038
Vijfdelig Chinees porseleinen capucijner kaststel met famille rose voorstellingen in cartouches: dames in tuinscènes, bestaande uit drie balustervormige bedekte vazen en twee trompetvazen, Qianlong -beschadigingen-
Veilingresultaat: € 2048
Lotnummer: 2086
Jan Voerman Jr. (1890-1976), magnolia's in vijf bloeifasen, marouflé, gesigneerd en gedateerd '52 -ingelijst achter glas-, 24 x 17,5 cm
Veilingresultaat: € 2560
Lotnummer: 2092
Blanc de Chine beeld: Guandi, zittend op een bank, Dehua, vermoedelijk 17e eeuw, op houten basement -hoofd opnieuw vastgezet, haarornamenten ontbreken-, 27,5 cm
Veilingresultaat: € 3328
Lotnummer: 2145
Johannes Dalens (1637-1681), gezicht op het landgoed De Wiers te Vreeswijk, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1667 -huis De Wiers werd in opdracht van Willem Ploos van Amstel, raad ordinaris voor het Provinciaal Hof van Utrecht, in 1654 gebouwd, na jaren van verval is het huis in 1947 afgebroken-, 82 x 101 cm
Veilingresultaat: € 6400