Lotnummer: 2631
Vuursteen donderbus met notenhouten kolf en uitklapbaar barjonet, gemerkt VELU, 2e helft 18e eeuw, L 80 x B 25 cm
Veilingresultaat: € 1575
Lotnummer: 2648
Matthieu Wiegman (1886-1970), De verwachting, olieverf op linnen, gesigneerd, verso gedateerd 1966, H 45 x B 36,5 cm
Veilingresultaat: € 2016
Lotnummer: 2729
Yixing vaas met reliëfdecor van planten, bloemen en vogels in twaalf cartouches, bekervormig, Kangxi, H 22,5 x B 13 cm
Veilingresultaat: € 6300
Lotnummer: 1349
Miniatuurportret in bewerkt zilveren lijstje uit de tijd: man met krullend lang haar, bef en kalotje, borststuk, olieverf op zilver, midden 17e eeuw, H 11 x B 7 cm
Veilingresultaat: € 1008
Lotnummer: 2007
Ludolph Berkemeier (1864-1930), Lindenplein Noordwijk januari 1925, olieverf op linnen, gesigneerd ,getiteld en gesigneerd verso, H 69 x B 89 cm
Veilingresultaat: € 3780
Lotnummer: 2043
Rijkgestoken notenhouten vierdeurskast met voorstellingen van strijdtaferelen en bijbelse verhalen, Duitsland, laat 19e eeuw, H 198 x B 244 x D 58 cm
Veilingresultaat: € 3276
Lotnummer: 2058
Amsterdams staand horloge in noten kast met gestoken ornamenten, polychroom beschilderde wijzerplaat met Pallas Athene en een Turks veldheer, mechaniek van vijf bewegende scheepjes op de rede van Amsterdam met op de achtergrond o.a. het Paleis op de Dam en de Westerkerk, verzilverde cijferring met Romeinse cijfers, acht-daags uurwerk, half- en heel uurslag, seconde- dag- datum- en maandaanduiding, wekker en dubbele bel, adres: Paulus Bramer en Soon, Amsterdam, midden 18e eeuw, H 285 cm
Veilingresultaat: € 18270
Lotnummer: 2165
Tafelklokje in messing kast, circa 1910, H 30 x B 17 cm
Veilingresultaat: € 1071
Lotnummer: 2319
Paar Chinees porseleinen bedekte vazen met blauw-wit decor: bloemen, vogels en insecten, Transition, deksels bijpassend, één Delfts aardewerk, 18e eeuw, H 27,5 x B 21 cm
Veilingresultaat: € 8820
Lotnummer: 2333
Messing microscoop en vergrootglas met diverse toebehoren en preparaten in benen houder, daarbij: een origineel instructieboekje met lederen kaft, het geheel passend in de originele notenhouten kist, adres Francis Watkins & Smith London, 1754
Veilingresultaat: € 11340
Lotnummer: 2348
Theo Vos (1887-1948), gepatineerd bronzen beeldje: Serimpi danseres, circa 1931, H 10 x B 7,5 cm
Veilingresultaat: € 2268
Lotnummer: 2351
Federico Mazzotta (1839-1897), Cupboard love, olieverf op linnen, gesigneerd, H 73 x B 52 cm
Veilingresultaat: € 4788
Lotnummer: 2468
Zes Chinees soft paste schoteltjes en drie kommetjes met blauw-wit schipbreukelingendecor, circa 1800, H 5 x B 11 cm
Veilingresultaat: € 1512
Lotnummer: 2550
Mahonie en notenhouten bureau, staand op klauw/bolpoten, het blad met groen leder ingelegd, daarbij: mahonie bureaustoel met rietbespanning en velours bekleding, staand op queen Ann pootjes
Veilingresultaat: € 3528
Lotnummer: 111
Arne Vodder (1926-2009), palissander L-vormig bureau, bestaande uit bureaublad en sidemeubel met diverse opbergvakken, polychrome archiefladen en gezwarthouten pennenbakje, daarbij: palissander bureaustoel met zwart lederen bekleding, Sibast Furniture, Denemarken, jaren '60, H 72 x B 203 cm
Veilingresultaat: € 2520
Lotnummer: 612
Blikken treinstel met locomotief, wagons en rails
Veilingresultaat: € 3780
Lotnummer: 1037
Twaalf 3e gehalte zilveren koffielepels, Rundes Modell, ontwerp Josef Hoffmann, 1906, uitvoering: Wiener Werkstätte, Wenen
Veilingresultaat: € 5040
Lotnummer: 1272
Rijk gedecoreerde 18kt gouden snuifdoos met gedreven decor van lauwertakken, hoorn des overvloeds en Grieks hoofd, geëmailleerd deksel met voorstelling van een Romeins gezin met twee spelende kinderen in interieur, circa 1780
Veilingresultaat: € 6300
Lotnummer: 1279
Gedeeltelijk lichtblauw geëmailleerde 18kt gouden snuifdoos met opaaltjes afgezet en guillochédecor op het deksel, Frankrijk, 18e eeuw
Veilingresultaat: € 5544
Lotnummer: 2021
Hollandse School: bloemstilleven, olieverf op paneel, 19e eeuw, H 47 x B 36 cm
Veilingresultaat: € 2016
Lotnummer: 2031
Wim van der Kant (1949), Stefan, in orbe agendo crescit, (Ned.: volwassen worden door het in beweging zetten van de cirkelbaan), brons en rvs, op houten basement met titel, gemonogrammeerd W.K., gedateerd '92, H 190 x B 83 x D 30 cm
Veilingresultaat: € 4032
Lotnummer: 2110
Herman Heijenbrock (1871-1948), stoomboot de R. van Hasselt tussen Enkhuizen en Stavoren, pastel, gesigneerd, H 61 x B 91,5 cm
Veilingresultaat: € 3024
Lotnummer: 2210
Vier Vlaamse albasten plaquettes met voorstellingen in reliëf: Demeter, Dictynna, Artemis en Caritas, allen in verguld houten lijstjes, 16/17e eeuw, Mechelen / Malines, H 20,5 x B 23 cm
Veilingresultaat: € 6048
Lotnummer: 2228
Kapitale Chinees porseleinen pot met messing deksel en blauw-wit decor: lange lijzen in een tuin, Transition, midden 17e eeuw, H 43 x B 34 cm
Veilingresultaat: € 3780
Lotnummer: 2239
Chinees porseleinen kom met blauw-wit decor: figuren en bloemen in cartouches, Wanli, circa 1600, H 15 x B 33 cm
Veilingresultaat: € 3402
Lotnummer: 2265
Chinees porseleinen waterkommetje, H 5 x B 12 cm
Veilingresultaat: € 7560
Lotnummer: 27
Teakhouten schommelstoel met gestreepte stoffen bekleding, jaren '60, H 80 x B 62 cm
Veilingresultaat: € 302
Lotnummer: 40
Plateel schenkkan met gestileerd floraal decor, schilder Wim van Ham (1900-1974), H 18 x B 11 cm
Veilingresultaat: € 536
Lotnummer: 2050
Polychroom gedecoreerde smeedijzeren geldkist met bloemdecor, staand op bijpassend houten basement, Duitsland, 17e eeuw, (sleutel op kantoor), H 50 x B 66 cm
Veilingresultaat: € 3780
Lotnummer: 2115
Serie van drie Chinees porseleinen schotels met famille rose decor: eekhoorns in bloesemboom, Qianlong
Veilingresultaat: € 4284
Lotnummer: 2118
Chinees porseleinen kom met blauw-wit decor: centraal twee hertjes in een landschap, de buitenzijde gedecoreerd met figuren, hertjes en kraanvogels in een landschap, Kangxi gemerkt en periode, H 9 x B 19,5 cm
Veilingresultaat: € 8820
Lotnummer: 2119
Serie van vijf Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor: figuren bij bordspel, 18e eeuw
Veilingresultaat: € 3780
Lotnummer: 2126
Paar Chinees porseleinen schoteltjes met blauw-wit decor: fluitspelende dame in tuin, daarbij: paar Chinees porseleinen kommetjes met decor: onsterfelijken, allen 18e eeuw, H 5,5,x B 11 cm
Veilingresultaat: € 1638
Lotnummer: 2158
Yixing kalebasvormige schenkkan/theepot met reliëfdecor van wijnranken, hengsel en tuit gemodelleerd in de vorm van knoestige takken, China, eind 17e/ begin 18e eeuw, vergelijkbaar exemplaar Rijksmuseum Amsterdam, id no.: AK-NM-6580; RM0001.COLLECT.3441, H 21 x B 12 cm
Veilingresultaat: € 6300
Lotnummer: 2358
Rijkgestoken eiken- en gezwart houten Friese keeftkast met twee opengewerkte deurtjes in het interieur, 17e eeuw en later, H 196 x B 173 x D 80 cm
Veilingresultaat: € 5040
Lotnummer: 2412
Paar ivoren beelden: man en vrouw in 18e eeuwse kledij, rustend op marmeren basement, 19e eeuw, H 22 x B 8,5 cm
Veilingresultaat: € 3024
Lotnummer: 2468
Zeven Chinees porseleinen Ruby back kommetjes en schoteltjes met blauw-wit bloemdecor in lotuspatroon, 18e eeuw, H 2 x B 11,5 cm
Veilingresultaat: € 3024
Lotnummer: 2477
Paar Chinees porseleinen schotels met blauw-wit decor: figuren bij pagode, omgeven door servetrand en cartouches, Qianlong, H 4,5 x B 37 cm
Veilingresultaat: € 6552
Lotnummer: 2566
Perzisch tapijt Heriz, H 450 x B 300 cm
Veilingresultaat: € 1386
Lotnummer: 2024
Bronzen beeld: zittende Boeddha op dubbele lotustroon, H 36 x B 18 cm
Veilingresultaat: € 2268
Lotnummer: 2084
Jo Schrijnder (1894-1968), duinlandschap met korhoen, olieverf op linnen, gesigneerd, H 58 x B 98 cm
Veilingresultaat: € 1827
Lotnummer: 2192
Paar lakwerk vazen, China, provenance: de heer Julius Burgin, ambassadeur van Polen in China (1949-1952), H 64 x B 20 cm
Veilingresultaat: € 5292
Lotnummer: 2315
Yixing trekpotje, gemerkt, H 5 x B 8 cm
Veilingresultaat: € 5796
Lotnummer: 2455
Kalebasvormig houten krekeldoosje met ivoren monturen en schildpad opengewerkt dekseltje, provenance: de heer Julius Burgin, ambassadeur van Polen in China (1949-1952), H 13 x B 5 cm
Veilingresultaat: € 3150
Lotnummer: 3117
Thangka: Vaisravana, 130 x 90 cm, circa 1920, TIBET
Veilingresultaat: € 3780
Lotnummer: 3118
Cotton and silk batik perada royal ceremonial skirt cloth dodot pinarada mas, diamond shape mirror, cosmic landscape of mountains, forest, animals and double- wing garuda, circa 1900, -restoration and three border restorations-, 340 x 210 cm, -from the collection of Dolf Breetvelt-, JAVA/BALI, H x B cm
Veilingresultaat: € 4032
Lotnummer: 3517
Brown/green/white cotton and bagu yarn endek hip cloth with supplementary weft geometric motifs, 240 x 95 cm, Batur region, BALI
Veilingresultaat: € 5796
Lotnummer: 3533
Cotton batik wall hanging with 54 squares dyed in natural colours blue, green, red and black depicting scenes from wayang kulit plays, ceremonies and daily life with European influences, the mirror with two initials: O.v.N.t.P. and L.v.G.v.O. and dated 19 november 1873, the squares separated by images of dragons, commemorating the wedding of Otto Carel Jan Christiaan Lodewijk Marie van Nispen tot Pannerden (born 1844 Zevenaar) with Louise Josephine Johanna Maria Grotenhuis van Onstein (born 1852 Boxmeer) on the 19th of november 1873), 220 x 210 cm, JAVA
Veilingresultaat: € 30240