Veilingresultaten
Een selectie van eerder geveilde objecten bij Veilinghuis Peerdeman
Alle vermelde bedragen zijn inclusief veilingcourtage

<<

Veiling Zondag 15 December 2013
Lotnummer: 2631

Vuursteen donderbus met notenhouten kolf en uitklapbaar barjonet, gemerkt VELU, 2e helft 18e eeuw, L 80 x B 25 cm

Veilingresultaat: € 1575

Lotnummer: 2648

Matthieu Wiegman (1886-1970), De verwachting, olieverf op linnen, gesigneerd, verso gedateerd 1966, H 45 x B 36,5 cm

Veilingresultaat: € 2016

Lotnummer: 2729

Yixing vaas met reliëfdecor van planten, bloemen en vogels in twaalf cartouches, bekervormig, Kangxi, H 22,5 x B 13 cm

Veilingresultaat: € 6300

Veiling Zondag 10 November 2013
Lotnummer: 1349

Miniatuurportret in bewerkt zilveren lijstje uit de tijd: man met krullend lang haar, bef en kalotje, borststuk, olieverf op zilver, midden 17e eeuw, H 11 x B 7 cm

Veilingresultaat: € 1008

Lotnummer: 2007

Ludolph Berkemeier (1864-1930), Lindenplein Noordwijk januari 1925, olieverf op linnen, gesigneerd ,getiteld en gesigneerd verso, H 69 x B 89 cm

Veilingresultaat: € 3780

Lotnummer: 2043

Rijkgestoken notenhouten vierdeurskast met voorstellingen van strijdtaferelen en bijbelse verhalen, Duitsland, laat 19e eeuw, H 198 x B 244 x D 58 cm

Veilingresultaat: € 3276

Lotnummer: 2058

Amsterdams staand horloge in noten kast met gestoken ornamenten, polychroom beschilderde wijzerplaat met Pallas Athene en een Turks veldheer, mechaniek van vijf bewegende scheepjes op de rede van Amsterdam met op de achtergrond o.a. het Paleis op de Dam en de Westerkerk, verzilverde cijferring met Romeinse cijfers, acht-daags uurwerk, half- en heel uurslag, seconde- dag- datum- en maandaanduiding, wekker en dubbele bel, adres: Paulus Bramer en Soon, Amsterdam, midden 18e eeuw, H 285 cm

Veilingresultaat: € 18270

Lotnummer: 2165

Tafelklokje in messing kast, circa 1910, H 30 x B 17 cm

Veilingresultaat: € 1071

Lotnummer: 2319

Paar Chinees porseleinen bedekte vazen met blauw-wit decor: bloemen, vogels en insecten, Transition, deksels bijpassend, één Delfts aardewerk, 18e eeuw, H 27,5 x B 21 cm

Veilingresultaat: € 8820

Lotnummer: 2333

Messing microscoop en vergrootglas met diverse toebehoren en preparaten in benen houder, daarbij: een origineel instructieboekje met lederen kaft, het geheel passend in de originele notenhouten kist, adres Francis Watkins & Smith London, 1754

Veilingresultaat: € 11340

Lotnummer: 2348

Theo Vos (1887-1948), gepatineerd bronzen beeldje: Serimpi danseres, circa 1931, H 10 x B 7,5 cm

Veilingresultaat: € 2268

Lotnummer: 2351

Federico Mazzotta (1839-1897), Cupboard love, olieverf op linnen, gesigneerd, H 73 x B 52 cm

Veilingresultaat: € 4788

Lotnummer: 2468

Zes Chinees soft paste schoteltjes en drie kommetjes met blauw-wit schipbreukelingendecor, circa 1800, H 5 x B 11 cm

Veilingresultaat: € 1512

Lotnummer: 2550

Mahonie en notenhouten bureau, staand op klauw/bolpoten, het blad met groen leder ingelegd, daarbij: mahonie bureaustoel met rietbespanning en velours bekleding, staand op queen Ann pootjes

Veilingresultaat: € 3528

Veiling Zondag 6 Oktober 2013
Lotnummer: 111

Arne Vodder (1926-2009), palissander L-vormig bureau, bestaande uit bureaublad en sidemeubel met diverse opbergvakken, polychrome archiefladen en gezwarthouten pennenbakje, daarbij: palissander bureaustoel met zwart lederen bekleding, Sibast Furniture, Denemarken, jaren '60, H 72 x B 203 cm

Veilingresultaat: € 2520

Veiling Zondag 6 Oktober 2013
Lotnummer: 612

Blikken treinstel met locomotief, wagons en rails

Veilingresultaat: € 3780

Veiling Zondag 6 Oktober 2013
Lotnummer: 1037

Twaalf 3e gehalte zilveren koffielepels, Rundes Modell, ontwerp Josef Hoffmann, 1906, uitvoering: Wiener Werkstätte, Wenen

Veilingresultaat: € 5040

Veiling Zondag 6 Oktober 2013
Lotnummer: 1272

Rijk gedecoreerde 18kt gouden snuifdoos met gedreven decor van lauwertakken, hoorn des overvloeds en Grieks hoofd, geëmailleerd deksel met voorstelling van een Romeins gezin met twee spelende kinderen in interieur, circa 1780

Veilingresultaat: € 6300

Veiling Zondag 6 Oktober 2013
Lotnummer: 1279

Gedeeltelijk lichtblauw geëmailleerde 18kt gouden snuifdoos met opaaltjes afgezet en guillochédecor op het deksel, Frankrijk, 18e eeuw

Veilingresultaat: € 5544

Veiling Zondag 6 Oktober 2013
Lotnummer: 2021

Hollandse School: bloemstilleven, olieverf op paneel, 19e eeuw, H 47 x B 36 cm

Veilingresultaat: € 2016

Veiling Zondag 6 Oktober 2013
Lotnummer: 2031

Wim van der Kant (1949), Stefan, in orbe agendo crescit, (Ned.: volwassen worden door het in beweging zetten van de cirkelbaan), brons en rvs, op houten basement met titel, gemonogrammeerd W.K., gedateerd '92, H 190 x B 83 x D 30 cm

Veilingresultaat: € 4032

Veiling Zondag 6 Oktober 2013
Lotnummer: 2110

Herman Heijenbrock (1871-1948), stoomboot de R. van Hasselt tussen Enkhuizen en Stavoren, pastel, gesigneerd, H 61 x B 91,5 cm

Veilingresultaat: € 3024

Veiling Zondag 6 Oktober 2013
Lotnummer: 2210

Vier Vlaamse albasten plaquettes met voorstellingen in reliëf: Demeter, Dictynna, Artemis en Caritas, allen in verguld houten lijstjes, 16/17e eeuw, Mechelen / Malines, H 20,5 x B 23 cm

Veilingresultaat: € 6048

Veiling Zondag 6 Oktober 2013
Lotnummer: 2228

Kapitale Chinees porseleinen pot met messing deksel en blauw-wit decor: lange lijzen in een tuin, Transition, midden 17e eeuw, H 43 x B 34 cm

Veilingresultaat: € 3780

Veiling Zondag 6 Oktober 2013
Lotnummer: 2239

Chinees porseleinen kom met blauw-wit decor: figuren en bloemen in cartouches, Wanli, circa 1600, H 15 x B 33 cm

Veilingresultaat: € 3402

Veiling Zondag 6 Oktober 2013
Lotnummer: 2265

Chinees porseleinen waterkommetje, H 5 x B 12 cm

Veilingresultaat: € 7560

Veiling Zondag 1 September 2013
Lotnummer: 27

Teakhouten schommelstoel met gestreepte stoffen bekleding, jaren '60, H 80 x B 62 cm

Veilingresultaat: € 302

Lotnummer: 40

Plateel schenkkan met gestileerd floraal decor, schilder Wim van Ham (1900-1974), H 18 x B 11 cm

Veilingresultaat: € 536

Lotnummer: 2050

Polychroom gedecoreerde smeedijzeren geldkist met bloemdecor, staand op bijpassend houten basement, Duitsland, 17e eeuw, (sleutel op kantoor), H 50 x B 66 cm

Veilingresultaat: € 3780

Lotnummer: 2115

Serie van drie Chinees porseleinen schotels met famille rose decor: eekhoorns in bloesemboom, Qianlong

Veilingresultaat: € 4284

Lotnummer: 2118

Chinees porseleinen kom met blauw-wit decor: centraal twee hertjes in een landschap, de buitenzijde gedecoreerd met figuren, hertjes en kraanvogels in een landschap, Kangxi gemerkt en periode, H 9 x B 19,5 cm

Veilingresultaat: € 8820

Lotnummer: 2119

Serie van vijf Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor: figuren bij bordspel, 18e eeuw

Veilingresultaat: € 3780

Lotnummer: 2126

Paar Chinees porseleinen schoteltjes met blauw-wit decor: fluitspelende dame in tuin, daarbij: paar Chinees porseleinen kommetjes met decor: onsterfelijken, allen 18e eeuw, H 5,5,x B 11 cm

Veilingresultaat: € 1638

Lotnummer: 2158

Yixing kalebasvormige schenkkan/theepot met reliëfdecor van wijnranken, hengsel en tuit gemodelleerd in de vorm van knoestige takken, China, eind 17e/ begin 18e eeuw, vergelijkbaar exemplaar Rijksmuseum Amsterdam, id no.: AK-NM-6580; RM0001.COLLECT.3441, H 21 x B 12 cm

Veilingresultaat: € 6300

Lotnummer: 2358

Rijkgestoken eiken- en gezwart houten Friese keeftkast met twee opengewerkte deurtjes in het interieur, 17e eeuw en later, H 196 x B 173 x D 80 cm

Veilingresultaat: € 5040

Lotnummer: 2412

Paar ivoren beelden: man en vrouw in 18e eeuwse kledij, rustend op marmeren basement, 19e eeuw, H 22 x B 8,5 cm

Veilingresultaat: € 3024

Lotnummer: 2468

Zeven Chinees porseleinen Ruby back kommetjes en schoteltjes met blauw-wit bloemdecor in lotuspatroon, 18e eeuw, H 2 x B 11,5 cm

Veilingresultaat: € 3024

Lotnummer: 2477

Paar Chinees porseleinen schotels met blauw-wit decor: figuren bij pagode, omgeven door servetrand en cartouches, Qianlong, H 4,5 x B 37 cm

Veilingresultaat: € 6552

Lotnummer: 2566

Perzisch tapijt Heriz, H 450 x B 300 cm

Veilingresultaat: € 1386

Veiling Zondag 23 Juni 2013
Lotnummer: 2024

Bronzen beeld: zittende Boeddha op dubbele lotustroon, H 36 x B 18 cm

Veilingresultaat: € 2268

Veiling Zondag 23 Juni 2013
Lotnummer: 2084

Jo Schrijnder (1894-1968), duinlandschap met korhoen, olieverf op linnen, gesigneerd, H 58 x B 98 cm

Veilingresultaat: € 1827

Veiling Zondag 23 Juni 2013
Lotnummer: 2192

Paar lakwerk vazen, China, provenance: de heer Julius Burgin, ambassadeur van Polen in China (1949-1952), H 64 x B 20 cm

Veilingresultaat: € 5292

Veiling Zondag 23 Juni 2013
Lotnummer: 2315

Yixing trekpotje, gemerkt, H 5 x B 8 cm

Veilingresultaat: € 5796

Veiling Zondag 23 Juni 2013
Lotnummer: 2455

Kalebasvormig houten krekeldoosje met ivoren monturen en schildpad opengewerkt dekseltje, provenance: de heer Julius Burgin, ambassadeur van Polen in China (1949-1952), H 13 x B 5 cm

Veilingresultaat: € 3150

Veiling Zondag 23 Juni 2013
Lotnummer: 3117

Thangka: Vaisravana, 130 x 90 cm, circa 1920, TIBET

Veilingresultaat: € 3780

Veiling Zondag 23 Juni 2013
Lotnummer: 3118

Cotton and silk batik perada royal ceremonial skirt cloth dodot pinarada mas, diamond shape mirror, cosmic landscape of mountains, forest, animals and double- wing garuda, circa 1900, -restoration and three border restorations-, 340 x 210 cm, -from the collection of Dolf Breetvelt-, JAVA/BALI, H x B cm

Veilingresultaat: € 4032

Veiling Zondag 23 Juni 2013
Lotnummer: 3517

Brown/green/white cotton and bagu yarn endek hip cloth with supplementary weft geometric motifs, 240 x 95 cm, Batur region, BALI

Veilingresultaat: € 5796

Veiling Zondag 23 Juni 2013
Lotnummer: 3533

Cotton batik wall hanging with 54 squares dyed in natural colours blue, green, red and black depicting scenes from wayang kulit plays, ceremonies and daily life with European influences, the mirror with two initials: O.v.N.t.P. and L.v.G.v.O. and dated 19 november 1873, the squares separated by images of dragons, commemorating the wedding of Otto Carel Jan Christiaan Lodewijk Marie van Nispen tot Pannerden (born 1844 Zevenaar) with Louise Josephine Johanna Maria Grotenhuis van Onstein (born 1852 Boxmeer) on the 19th of november 1873), 220 x 210 cm, JAVA

Veilingresultaat: € 30240

<<