Lotnummer: 2372
Henriëtte Ronner (1821-1909), kat spelend met dominostenen, sepia, gesigneerd, H 26 x B 37 cm
Veilingresultaat: € 1890
Lotnummer: 2498
Zilveren jonk op opengewerkte houten basement, H 40 x B 39 x D 14 cm
Veilingresultaat: € 2772
Lotnummer: 2020
Mahonie kussenkast met marqueterie van bloementakken en 17e eeuwse motieven, waaronder: portretten van Jacob Cats en Hugo de Groot, 19e eeuw, marqueterie van later datum, H 200 x B 202 x D 77 cm
Veilingresultaat: € 3780
Lotnummer: 2023
Amsterdams staand horloge in wortelnoten kast met intarsia, adres: Samuel Walker, Amsterdam, verzilverde wijzerplaat met Romeinse cijferaanduiding voor de uren en Arabische voor de minuten, maanstand, kalender, secondeaanduiding en mechaniek met scheepjes en Vader Tijd, in de deur een barometer, 18e eeuw, H 290 x B 55 cm
Veilingresultaat: € 10710
Lotnummer: 2073
Eiken dekenkist met smeedijzeren beslag, 17e eeuw, H 48 x B 74 x D 43 cm
Veilingresultaat: € 2142
Lotnummer: 2114
Chinees porseleinen famille verte schotel met floraal decor, Kangxi, H 7,25 x B 36 cm
Veilingresultaat: € 2268
Lotnummer: 2115
Twee Chinees porseleinen bedekte balustervormige Vung Tau Cargo vazen met blauw-wit grachtenhuizen- en floraal decor, circa 1690 -één vaas chip standring, één deksel twee randchipjes-, H 34 x B 12 cm
Veilingresultaat: € 3276
Lotnummer: 2163
Paar eierschaal kop-en-schotels en één schotel, allen met polychroom decor: vogel en bloemen, genummerd 13, schilder: Sam Schellink, Tegel- en Fayencefabriek Amphora, Oegstgeest -één kopje bodembarst-, H 6 x B 13 cm
Veilingresultaat: € 2394
Lotnummer: 2164
Paar eierschaal kop-en-schotels en één schotel, allen met polychroom bloemdecor: paarse lis, schilder: Sam Schellink, genummerd W25 en M 14, Tegel- en Fayencefabriek Amphora, Oegstgeest -één kopje verkleurd-, H 6 x B 13 cm
Veilingresultaat: € 2268
Lotnummer: 3058
Blauw-, grijs-, geel- en zwartgeschilderd houten ADO poppenhuis-ameublement, bestaande uit: divan, bijzettafel, twee hoekstoelen, armfauteuil en kleedje, modelnummers: 598/599/538, jaren '30 -niet gemerkt-
Veilingresultaat: € 1890
Lotnummer: 3125
Roodgeschilderde houten ADO wagen: posterijen, met witte laadklep: PTT, modelnummer: 919, circa 1939, H 17 x B 16,5 x D 44 cm
Veilingresultaat: € 945
Lotnummer: 3131
Geelgeschilderde houten ADO sproeiwagen met rood metalen tank, achterop de letters: G.R, modelnummer: 343, circa 1953 -de afsluitdop van latere datum-, H 20 x B 19 x D 56 cm
Veilingresultaat: € 630
Lotnummer: 3137
Zilvergeschilderde houten ADO dieseltrein met afneembare daken, waaronder rode vulblokken, modelnummer: 714, circa 1934, H 8 x B 5,5 x L 128 cm
Veilingresultaat: € 4284
Lotnummer: 2019
Johannes Hoppenbrouwers (1819-1866), romantisch wintergezicht met houtsprokkelende familie, olieverf op paneel, gesigneerd, H 27 x B 38 cm
Veilingresultaat: € 3024
Lotnummer: 2073
Paar Chinees porseleinen knobbelvazen met blauw-wit decor: hoogwaardigheidsbekleder met bediende in een landschap, Transition -krasjes, randschilfertjes, beide vazen schuin-, H 29 x B 16 cm
Veilingresultaat: € 8064
Lotnummer: 2126
Arthur Spronken (1930), bronzen beeld op zwart marmeren basement: steigerend paard, circa 1965 , H 21 x B 21 cm
Veilingresultaat: € 4410
Lotnummer: 2379
Verzilverd bronzen piece-de-milieu, Christofle, Frankrijk, 19e eeuw, H 32 x B 53 cm
Veilingresultaat: € 2016
Lotnummer: 2543
Klein formaat stoelklokje, 18e/19e eeuw, H 32 x B 16 x D 13 cm
Veilingresultaat: € 2646
Lotnummer: 2586
Chinees porseleinen Ghendi met Chinees zilveren monturen, 19e eeuw, H 19 x B 13,5 cm
Veilingresultaat: € 3276
Lotnummer: 9
Ronde trommel waarin een draaibare globe met schaalverdeling. eclipsbanen, zon- en maansverduistering, Wed J. Bekkers & zoon, Dordrecht, aardglobe door: C.L. van Balen, J.B. Wolters, Groningen, H 13 x B 15 cm
Veilingresultaat: € 410
Lotnummer: 656
Bronzen olielamp in de vorm van een vogel, Indonesië, H 58 x B 60 cm
Veilingresultaat: € 1512
Lotnummer: 1028
1e gehalte zilveren ronde en vierkante koektrommel versierd met kabelrand, meester: Jacob Helweg, Amsterdam, circa 1850, op rechthoekig 1e gehalte zilveren cabaret versierd met kabelrand, meester: Wed. Elise Henri de Haas, Amsterdam, 1848
Veilingresultaat: € 2268
Lotnummer: 1178
1e gehalte zilveren schuitvormig dienblad met floraal decor, parelrand en glazen binnenblad met twee 2e gehalte zilveren ringen, Louis Seize-stijl, meester: A.C.J. Begeer, Utrecht, 1919, H 5 x L 61 cm
Veilingresultaat: € 2268
Lotnummer: 2071
Staand horloge in gestoken eiken kast met snijwerk van onder andere edelweiss, getooid met gestoken beeld: Wilhelm Tell en inscriptie: Wilh. Tell 1307, koperen wijzerplaat, het uurwerk met kwartierslag en drie gewichten, adres: Agul Lenzkirch, Zuid-Duitsland, 1e helft 19e eeuw, H 305 x B 64 x D 25 cm
Veilingresultaat: € 3024
Lotnummer: 2119
J.A.B. Stroebel (1821-1905), overhandigen van een geschenk tussen twee geliefden in een doorkijk, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1879, H 118,5 x B 86,5 cm
Veilingresultaat: € 5418
Lotnummer: 2141
Softpaste trekpotje met blauw-wit decor: reizigers in landschap, Kangxi gemerkt en periode -aangekocht Christie's 1982-
Veilingresultaat: € 3528
Lotnummer: 2148
Chinees porseleinen schotel met blauw-wit decor: zittende haas in contour onder boom in dubbele cirkel, in de rand vogels op bloesem- en bloemtakken, aan de onderzijde rennende paardjes in een cirkel, late Ming, midden 16e eeuw, H 6 x B 30 cm
Veilingresultaat: € 5040
Lotnummer: 2360
Driedelig Yixing kaststel, Kangxi, bestaande uit: twee potten met lotusbladvormige deksels en een gu vaas. Reliëfdecor in cartouches van bloemen en planten, voorstellende symbolen van geluk, circa 1700, H 35 cm
Veilingresultaat: € 65250
Lotnummer: 2415
Alexandre Falguière (1831-1900), bronzen beeld: dame met pauw, gesigneerd en gieterstempel, H 76 x B 45 cm
Veilingresultaat: € 3780
Lotnummer: 2431
Japans goudlak viervaks Shibayama inro, de voorstellingen vervaardigd van opgelegd ivoor en parelmoer op voor- en achterzijde in cartouche: jongen voert vogel in bloesemboom en twee musicerende jongens op een terras met bloesemboom, Meiji, H 8 x B 5,5 cm
Veilingresultaat: € 4536
Lotnummer: 2564
Yixing theepotje, de tuit in de vorm van een dierenkop, gemerkt onder het hengsel, 18e eeuw, H 8 x B 8,5 cm
Veilingresultaat: € 4788
Lotnummer: 1289
Paar zilveren zoutvaten met decor van bloemguirlandes met urnen en ramskoppen, geslepen blauw kristallen binnenbakjes, meester: Cornelis Grosseketter, Middelburg, 1787, hierbij: paar 2e gehalte zilveren zoutlepeltjes met getorste steel, H 6 x B 6 cm
Veilingresultaat: € 1071
Lotnummer: 2052
Porseleinen vaas met lusterdecor van een gestileerde sinaasappelboom en tempel in een landschap, Zsolnay, Pècs, Hongarije, Jugendstil, circa 1900, H 23,5 x B 10,5 cm
Veilingresultaat: € 3276
Lotnummer: 2132
Chinees porseleinen beeldje met polychroom decor: papegaai op 'Egg and Spinage' basement, Kangxi -aangekocht Sotheby's 1995-, H 21 x B 11 cm
Veilingresultaat: € 3528
Lotnummer: 2178
Twee Chinees porseleinen knobbelvazen met blauw-wit decor van hoogwaardigheidsbekleders, Transition, H 34 x B 19 cm
Veilingresultaat: € 15120
Lotnummer: 2190
Paar Chinees porseleinen steelvazen met blauw-wit decor in vakverdeling, Kangxi -aankoop Christie's 1978-, H 27,5 x B 11,5 cm
Veilingresultaat: € 3276
Lotnummer: 2215
Blanc-de-Chine beeld: jongen met dwarsfluit zittend op een os, 19e eeuw, -aangekocht Sotheby's '97-, H 19 x B 20 cm
Veilingresultaat: € 1764
Lotnummer: 2222
Chinees porseleinen ghendi met blauw-wit decor: bloemen en kostbaarheden in vakverdeling, Wanli -aangekocht Sotheby Mak van Waay 1983-, H 17,5 x B 14 cm
Veilingresultaat: € 1890
Lotnummer: 2240
Lambertus Zijl (1866-1947), bronzen beeld: zaaier, gemonogrammeerd, gietersmerk: Brom, H 27 x B 10 cm
Veilingresultaat: € 2268
Lotnummer: 2352
Frans Swagers (1756-1836), figuren in een landschap op een winderige dag, olieverf op eiken paneel, gesigneerd
Veilingresultaat: € 2016
Lotnummer: 2428
Koloniale mahonie kist met koperbeslag en geprofileerde koperen handgrepen, op bolpoten, Hollands, 18e eeuw, H 82 x B 153 x D 66 cm
Veilingresultaat: € 2520
Lotnummer: 2455
Friese kortstaartklok in eiken kast en polychroom beschilderde wijzerplaat met decor: vier seizoenen en maanstand, circa 1780, H 120 x B 42 x D 22 cm
Veilingresultaat: € 2142
Lotnummer: 2476
Aardewerk schaaltje met geel glazuur, daarbij: celadon vaasje met oren, beiden Song dynastie -schaaltje aangekocht Mak van Waay 1982
Veilingresultaat: € 3024
Lotnummer: 1110
2e gehalte zilveren kurkentrekkertje, de greep in vorm van een pijprokende man leunend op een wijnvat, midden 18e eeuw, H 9,5 x B 4,5 cm
Veilingresultaat: € 3528
Lotnummer: 2083
Amsterdams staand horloge in notenhouten kast versierd met bandintarsia en opengewerkte kap, de messing wijzerplaat met zon- en maanstand, datumaanduiding en secondewijzer, adres: Andries Vermeulen, Amsterdam, 2e kwart 18e eeuw, H 285 x B 65 x D 35 cm
Veilingresultaat: € 11340
Lotnummer: 2110
Koppel vuursteenpistolen met filigrain zilveren beslag, mogelijk Turkije, midden 18e eeuw, H 49 x B 7 cm
Veilingresultaat: € 2772
Lotnummer: 2141
Isidore Jules Bonheur (1827-1901), bronzen beeld: jachthond, gesigneerd, H 33 x B 75 cm
Veilingresultaat: € 3276
Lotnummer: 2304
Perzisch tapijt Keshan, L 235 x B 135 cm
Veilingresultaat: € 1890
Lotnummer: 2441
Albertus Verhoesen (1806-1881), polderlandschap met koemelktafereel en geit, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 1857, H 23 x B 31,5 cm
Veilingresultaat: € 1890
Lotnummer: 2500
Celadon sierschaal met floraal decor, in presentatiekoffer, China, 19e eeuw, H 6 x B 35 cm
Veilingresultaat: € 3024