• De hamerprijzen van de afgelopen veiling staan vermeld in onze Catalogus.
Lotnummer: 1198
14kt gouden solitairring met baguettegeslepen diamant, 3.21 ct, mt 17,5
Veilingresultaat: € 9450
Lotnummer: 1356
18kt witgouden armband bezet met briljanten, circa 2.5 ct., 20 cm
Veilingresultaat: € 3276
Lotnummer: 2013
Ignatius Josephus van Regemorter (1785-1873), geiten- en schapenhoeders in landschap, olieverf op paneel, gesigneerd, 43 x 36 cm
Veilingresultaat: € 1134
Lotnummer: 2021
Johannes Hermanus Barend Koekkoek (1840-1912), inkomende schepen bij havenhoofd, olieverf op doek, gesigneerd, 41 x 64,5 cm
Veilingresultaat: € 3780
Lotnummer: 2058
Museumvitrine met beglaasde opstand, waaronder drie schuingeplaatste opklapbare vitrinedeuren, staand op eiken onderkast met tirettes en vele lades, Gispen, Rotterdam, 220 x 346 x 79 cm
Veilingresultaat: € 5040
Lotnummer: 2061
Kees Verweij (1900-1995), damesportret, marouflé, gesigneerd, 48,5 x 38 cm
Veilingresultaat: € 1512
Lotnummer: 2070
Leon Senf (1860-1940), aardewerk schotel met lusterglazuur, decor: twee pauwen omgeven door goudluster arabesken en turquoise bladeren en randen, De Porceleyne Fles, Delft, gemerkt, afgebeeld in Passie voor penseel en plateel, Drs. H.M. Mauser, bladzijde 62, afbeelding 80, boek bijgevoegd bij dit lot, 6 x 35,5 cm
Veilingresultaat: € 3024
Lotnummer: 2084
Herman Heijenbrock (1871-1948), afgemeerd schip aan de kade, olieverf op doek, gesigneerd, 63 x 93 cm
Veilingresultaat: € 2205
Lotnummer: 2090
Amsterdams staand horloge in mahonie kast met messing wijzerplaat, verzilverde cijferring en maan-, datum-, dag-, uur- en secondeaanduiding, gesigneerd J.N. Boyon, tweede helft 18e eeuw, 260 x 60 x 28 cm
Veilingresultaat: € 6048
Lotnummer: 2120
Chinees porseleinen famille rose meiping vaas met decor in cartouches: schepen op zee, gemerkt, 33,5 x 22 cm
Veilingresultaat: € 5040
Lotnummer: 2158
Yixing trekpot met hoge rand in de vorm van een 'Buddhist monk's hat', reliëfdecor: bloesem en kostbaarheden, China, circa 1750, ongemerkt -aanzetbreuk hengsel, chip opstaande rand, knopje deksel gelijmd, drie chips rand deksel-, 13 x 11 x 6,5 cm
Veilingresultaat: € 2016
Lotnummer: 2160
Rond Yixing schoteltje met opengewerkte cartouches met bloesemdecor, onderzijde met reliëfdecor van kostbaarheden, China, 18e/19e eeuw, gemerkt -meerdere randchips-, 3 x 17 cm
Veilingresultaat: € 2016
Lotnummer: 2161
Lotusvormig Yixing trekpotje met deksel en booghengsel, China, 18e eeuw, ongemerkt -booghengsel met barst, tuit met frittings-, 10,5 x 10,5 x 8,5 cm
Veilingresultaat: € 3402
Lotnummer: 2170
Twee Chinees porseleinen schotels met blauw-wit floraal decor en capucijner rand, Qianlong -chipjes-, 5,5 x 34,5 cm
Veilingresultaat: € 1008
Lotnummer: 2171
Jits Bakker (1937-2014), bronzen beeld: galopperende paarden, op natuurstenen basement, gesigneerd, 29 x 19 x 26 cm
Veilingresultaat: € 2898
Lotnummer: 2303
Negen Chinees porseleinen kommen en vier schotels met polychroom decor: parasoldame met zotje, naar Cornelis Pronk, Yongzheng -enkele minieme randschilfertjes-, 2 x 10,5 cm
Veilingresultaat: € 5544
Lotnummer: 2370
Keramiek Iznik schotel met polychroom floraal decor: tulpen en rozen, Turkije, eind 16e eeuw -gerestaureerd-, 5 x 28 cm
Veilingresultaat: € 10710
Lotnummer: 2129
Consoleklok belijmd met schildpad en vuurvergulde bronzen monturen, wijzerplaat met Romeinse cijferaanduiding in porseleinen cartouche, adres: Baltazar Martinot à Paris, Louis Quinze, 80 x 32 x 15 cm
Veilingresultaat: € 5292
Lotnummer: 2155
Deels vuurvergulde en groengepatineerde bronzen 18-lichts kroonlamp, zes armen in vorm van putti, decor van acanthusbladeren en afhangende pinakel in vorm van pijnappel, Empire, 120 x 95 cm
Veilingresultaat: € 15120
Lotnummer: 2167
Chinees porseleinen kom met blauw-wit decor: kostbaarheden, Kangxi gemerkt en periode, 10 x 21 cm
Veilingresultaat: € 8316
Lotnummer: 2212
Chinees porseleinen kom met lotusbladeren in reliëf en blauw-wit decor: 12 scènes van lange lijs in vrijetijdsbesteding en chrysanten, Kangxi, gemerkt -randchip-, 10,5 x 21 cm
Veilingresultaat: € 4032
Lotnummer: 2405
Jan Sluijters (1881-1957), landschap aan de rand van Amsterdam, in zonlicht, marouflé, gemonogrammeerd, circa 1907 -uit particuliere collectie-, 38 x 29 cm
Veilingresultaat: € 15120
Lotnummer: 2414
Jan Sluijters (1881-1957), Stoomhoutzagerij in de omgeving van de Kostverlorenkade, Amsterdam circa 1908, marouflé, gesigneerd en gedateerd '08 -foto van hetzelfde werk afgebeeld op de website van het RKD, 'het geschilderde oeuvre: Jan Sluijters', uit particuliere collectie-, gesigneerd, 38 x 48 cm
Veilingresultaat: € 9072
Lotnummer: 2426
Twee bundels met Chinese houtdrukken
Veilingresultaat: € 5292
Lotnummer: 2597
Bakbarometer in mahonie kast, timpaanvormige kap met sierurn en verzilverde schaalaanduiding, adres: Solaro, Amsterdam, 18e eeuw, 126 x 24 x 11,5 cm
Veilingresultaat: € 4536
Lotnummer: 1003
2e gehalte zilveren avondmaalsbeker met gegraveerd decor van Geloof, Hoop en Liefde, 17e eeuw, meesterteken: IP met drie sterren, toegeschreven aan Jan Papinck, Groningen, 1645-1675, trembleersteek en onduidelijk keur: JG, 11,5 x 7,5 cm
Veilingresultaat: € 3528
Lotnummer: 1116
Paar 2e gehalte zilveren, strak vormgegeven, hoge water/wijnkannen, meester: Koninklijke van Kempen & Begeer, Zeist, 1968, 32 x 13 cm
Veilingresultaat: € 4788
Lotnummer: 2225
Hildo Krop (1884-1970), aardewerk vormstuk met groene glazuur, uitvoering ESKAF, 21 x 8,5 x 9 cm
Veilingresultaat: € 1764
Lotnummer: 2376
Wit albasten kolompendule met verguld bronzen ornamenten: guirlandes, rozetten en adelaar, wit geëmailleerde wijzerplaat met Arabische cijferaanduiding en dagaanduiding, Louis Seize, 52 x 35 x 11 cm
Veilingresultaat: € 4032
Lotnummer: 2408
Bronzen vuurvergulde kroonlamp met kristallen en glazen pegels, Empire-stijl, 19e eeuw
Veilingresultaat: € 23310
Lotnummer: 3183
Gezwart houten wandelstok met blonde schildpad greep op 14kt gouden kraag met opschrift: E. Guth Altona, metalen ferrule, Duitsland, circa 1910, H 86 cm, greep H 7,5 x B 11 cm, kraag H 2 cm, ferrule H 2,5 cm
Ebonized cane with full blond tortoiseshell crook handle, 14kt gold collar with inscription: E. Guth. Altona., metal ferrule, Germany, circa 1910, H 86 cm, handle H 7.5 x W 11 cm, collar H 2 cm, ferrule H 2.5 cm
Veilingresultaat: € 1008
Lotnummer: 3229
Massieve hoornen wandelstok met bolvormige greep en witmetalen kraag, ijzeren ferrule, 19e eeuw, H 84 cm, ferrule H 5 cm
Full horn walking cane with ballshaped top, white metal collar and iron ferrule, 19th century, H 84 cm, ferrule H 5 cm
Veilingresultaat: € 6930
Lotnummer: 3304
Duits volksmuziekinstrument, zgn. Bumbass ofwel Teufelsgeige of Poispil, snaarinstrument in de schacht, getopt door moorenkop met muts en bellen, 19e eeuw, H 190 cm
German Bumbass or String Stick, folk music instrument, wooden shaft with snare instrument and on top a carved black man's head with hat and bells, 19th century, H 190 cm
Veilingresultaat: € 1890
Lotnummer: 3482
Schildpad beklede wandelstok, de 18kt gouden greep met gestileerd floraal decor, monogram op greep, hoornen ferrule, Jugendstil, circa 1900, H 84 cm, greep H 4,5 x B 9,5 cm, ferrule H 3,5 cm
Tortoiseshell veneered cane with embossed 18 carat gold handle with monogram and decor: flowers and Jugendstil motives, horn ferrule, circa 1900, H 84 cm, handle H 4.5 x W 9.5 cm, ferrule H 3.5 cm
Veilingresultaat: € 2394
Lotnummer: 2030
Eiken en vurenhouten apothekerskast, de geprofileerde kap met blokrand, waaronder schappen en nis met polychroom beschilderde mannenkop en rocailles en lades met porseleinen knoppen, Hollands, 19e eeuw -achterwand en verdere toevoegingen van latere datum-, 280 x 520 x 65 cm
Veilingresultaat: € 5166
Lotnummer: 2033
Jan Jacob Lodewijk Ten Kate (1850-1929), feestscène, olieverf op doek, gesigneerd, H 56 x B 85 cm
Veilingresultaat: € 1638
Lotnummer: 2070
Serie van zes Chinees porseleinen diepe borden met polychroom floraal decor, Qianlong -één bord gerestaureerd, één bord met chipje-, H 3,25 x B 22 cm
Veilingresultaat: € 4032
Lotnummer: 2123
Chinees porseleinen octogonale kom met blauw-wit decor: aan de buitenzijde lange lijzen in vier verschillende houdingen, aan de binnenzijde spelende zotjes, Kangxi, Chenghua gemerkt -bakfoutje-, H 8 x B 14,5 cm
Veilingresultaat: € 3024
Lotnummer: 2380
Rechthoekige eiken tafel op balustervormige poten, verbonden door regels, Hollands, 17e/18e eeuw, 73 x 285 x 112 cm
Veilingresultaat: € 7560
Lotnummer: 2389
Jits Bakker (1937-2014), Pieter Taselaar, brons op natuurstenen basement, unica, gesigneerd , H 52 x B 22 x D 22 cm
Veilingresultaat: € 5040
Lotnummer: 2401
Zes Chinees porseleinen bedekte kommen met schotels, decor: notabelen en schrifttekens, 19e eeuw, - restauraties en defecten, één deksel ontbrekend -, H 10 x B 15 cm
Veilingresultaat: € 3528
Lotnummer: 2495
Jan Rijlaarsdam (1911-2007), Twee vrouwen, olieverf op doek, gesigneerd, verso getiteld, H 117 x B 87 cm
Veilingresultaat: € 2835
Lotnummer: 23
Teakhouten kastje met twee deurtjes en twee laatjes op metalen onderstel, ontwerp Cees Braakman, Japanse serie, uitvoering Pastoe, H 118 x B 75 x D 45 cm
Veilingresultaat: € 882
Lotnummer: 75
Maurice Max-Ingrand (1908-1961), hanglamp met twee glazen schijven en wandlampje met twee glazen schijven, jaren '60
Veilingresultaat: € 5544
Lotnummer: 93
Twee teakhouten fauteuils met stoffen bekleding, ontwerp Aksel Bender Madsen, Denemarken, uitvoering Bovenkamp, jaren '50, daarbij: twee teakhouten armstoelen
Veilingresultaat: € 1197
Lotnummer: 1126
18kt witgouden ketting met grote schakels, L 88 cm
Veilingresultaat: € 3654
Lotnummer: 1366
Paar 3e gehalte zilveren tafelkandelaars met gecanneleerde tapstoelopende stam, festoenen, bladranden en losse bobèches op vierkant basement, Augsburg, circa 1780, H 29 x B 12 cm
Veilingresultaat: € 2520
Lotnummer: 2126
Chinees porseleinen steelvaas met blauw-wit floraal decor met café au lait banden, Kangxi -minieme randchip standring-, H 24 x B 11,5 cm
Veilingresultaat: € 2520
Lotnummer: 2231
Smeedijzeren geldkist, bewerkte slotplaat en sleutel, circa 1700, H 35 x B 70 x D 38 cm
Veilingresultaat: € 2016
Lotnummer: 2337
Vijf Chinees porseleinen kommen en zes schotels met polychroom decor: hert, vogels, aap en wesp -samen symbolen voor bereiken van hogere ambtelijke rang en emolumenten-, 19e eeuw -haarlijnen en restauratie-, H 3 x B 13 cm
Veilingresultaat: € 2394