Lotnummer: 4051

Scheepskompas in messing behuizing, voorzien van lantaarntje, 27 × Ø 20 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 4052

Barometer en scheepklok in bronskleurige kast, beide met adres: Schatz -barometer geoxideerd, glas van klok los-, 10 × Ø 15 cm

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 4053

Twee koperkleurige tafelklokken onder glazen stolpen, uurwerk aangedreven door batterij, adres: Kundo, Kieninger & Obergfell, West-Duitsland, jaren '60/'70 -twee pootjes ontbreken-, 23 × 13,5 × 23 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 4054

Beschilderd scheepsmodel van fregat met houten basement, tweede kwart 19e eeuw -defecten aan tuigage, deels ervan los aanwezig, pootje basement ontbreekt- 35 × 49 × 18 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 4055

Wortelnoten schrijfkist met inlegwerk, circa 1800 -vele defecten-, 50 × 25 × 17,5 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 4056

Tonvormig mahonie pijpenkastje met twee deurtjes, begin 20e eeuw, 46 × Ø 25 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 4057

Eiken sidetable met drie lades, Hollands, 20e eeuw, 75 × 181 × 40 cm

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 4058

Grote verzameling strooiers, voornamelijk tin, daarbij: dekselpot

Hamerprijs: € 190

Lotnummer: 4059

Messing haardfender met blikken bodem, 19e eeuw -deukjes-, 20 × 81 × 30 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 4060

Haaike Abraham Jaarsma (1881-1970), scheepsportret van de driemaster 'Magdalene', olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1956, 66 × 100 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 4061

Pieter van Schaik (1910-1991), havengezicht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -kleine lacune rechtsboven-, 60 × 100 cm

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 4062

Handbeschilderd paneel: Rotterdamsche Lloyd, 60 × 35,5 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 4063

Zeventien bladen met elk twee gezichten op buitenplaatsen of steden, waaronder Utrecht, door Hendrik Spilman (1721-1784) naar Jan de Beijer (1703-1780), uit 'Het verheerlijkt Nederland', uitgegeven door Isaak Tirion, Amsterdam, circa derde kwart 18e eeuw, 17 × 11 cm, uniform ingelijst

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 4064

Gegraveerde landkaart van Spanje: 'Totius regnorum Hispaniae et Portugalliae descriptio. Auct. F. de Wit', circa 1700, oudgekleurd, 47 × 57 cm

Hamerprijs: € 140

Lotnummer: 4065

Gegraveerde landkaart: 'Drentia comitatus. Auctore C. Pynacker'. Amstelodami, P. Schenk et G. Valk, circa 1700, oudgekleurd, 39 × 53 cm

Hamerprijs: € 140

Lotnummer: 4066

Gegraveerde landkaart van de provincie Groningen: 'Tabulae dominii Groeningae quae et complectitur maximam partem Drentiae. Emendata a F. de Wit', circa 1680, oudgekleurd -enkele roestvlekken-, 47 × 56 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 4067

Vier prenten: twee stadsplattegronden en twee kaarten van de Zuiderzee, modern, 40 × 55 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 4068

Mahonie topbureau, de beglaasde opstand met roedeverdeling, 20e eeuw -twee stukken profiel linksonder los maar aanwezig-, 234 × 125 × 56 cm

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 4069

Diverse porselein: beeldengroepjes, tabakspot met kabouter op deksel, en Limoges, daarbij schelplampje met de drie Gratiën -enkele kleine defecten-, formaat lampje 22 × 13 × 13 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 4070

Verzameling glazen inktpotten etc. -gebruikssporen-

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 4071

Vijf stuks verzilverd: koektrommel, ovaal dienblad, cabaret, dienschaal, en taartschep -cabaret met inscriptie-, dienblad 37 × 24 cm

Richtprijs: € 40-60

Lotnummer: 4072

Twee tafellampen: één met zilverkleurige, één met koperkleurige voet, modern, 47 × Ø 14 cm

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 4073

Grote verzilverde kandelaber, modern -gebruikssporen-, 64 × 45 × 45 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 4074

Twee reiswekkers: één met acanthusbladdecor in reliëf, adres: Junghans, en één in geborstelde messing kast, adres: Jonelle, beide 20e eeuw, grootste 15 × 13 × 10 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 4075

Verzilverde soeplepel, de steel met houtdecor, 20e eeuw, lengte 35 cm

Richtprijs: € 20-30

Lotnummer: 4076

Tien polychroom beschilderde gipsen huisjes, de Nederlandse Collectie, uitvoering Lilliput Lane, eind 20e eeuw, -enkele kleine beschadigingen- 13 × 7 × 5 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 4077

Twee muntenbalansjes in doosje, zak-sextantje, en twee kompassen, 19e en 20e eeuw

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 4078

Goudweegschaaltje in houten doosje met vijf gewichtjes -roestvorming, doosje beschadigd-, 16,5 × 9 × 3,5 cm

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 4079

Koperen en messing tabaksdoosje met gegraveerd decor van dansers en vogels, Nederlands-Indië, 19e eeuw, 4 × 15 × 6 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 4080

Parelmoerbelijmde toneelkijker, Silette Pronto analoge camera, Pro-Tessar Carl Zeiss objectief, etc. -gebruikssporen-

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 4081

Dertien gesneden meerschuim pijpen, de meesten in foedraal, 19e en 20e eeuw -defecten-, grootste 25 cm lang

Hamerprijs: € 240

Lotnummer: 4082

Diverse benen objecten: twee kalenders en een voorouderbeeldje, Sumatra, en een paar beeldjes, Indonesië, lengte 31 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 4083

Vijf keramische objecten: paar plateel bordjes, paar bokvormige plastieken en een herdenkingsbord: inhuldiging Koningin Wilhelmina, uitvoering Petrus Regout, Maastricht -kleine defecten-

Richtprijs: € 70-90

Lotnummer: 4084

Bronzen afgietsel van takjes op groen marmeren basement, en twee bronzen legpenningen: 'de bruiloft te Kana' en 'laat de kinderen tot Mij komen', 3 × 15 × 10 cm

Richtprijs: € 40-60

Lotnummer: 4085

Negen porseleinen schoteltjes en één kopje, alle met blauw-wit Saksisch decor, uitvoering Meissen, 19e eeuw -defecten-, schotels Ø 9,8 cm

Hamerprijs: € 170

Lotnummer: 4086

15 aardewerk cloisonné tegels, thema's: het Koninklijk Huis en de Tweede Wereldoorlog in Nederland, alle uitvoering Westraven, Utrecht -enkele hoek- en randbeschadigingen-, 15 × 15 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 4087

Aardewerk wandschotel met blauw-wit decor: figuren bij paard, op de rand figuren en bloemen in vakverdeling, uitvoering Tichelaar, Makkum, midden 20e eeuw, Ø 34,3 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 4088

Twee Afrikaanse banden in de vorm van enkelbanden met afbeelding van man en vrouw, gebruikt als geldeenheid of bruidsschat, laatste helft 20e eeuw, 5 × Ø 10 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 4089

Zespersoons verzilverd bestekgedeelte Zilva Pleet 90, Begeer, Voorschoten, bestaande uit: zes grote messen, zes grote couverts, zes kleine couverts, zes vismessen, soepdienlepel, drie groentelepels, slacouvert, dienlepeltje en dienvorkje, lengte soepdienlepel 31 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 4090

Kunststof globe, 26 × Ø 35 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 4091

Negen wandelstokken met diverse sierknoppen, waaronder: zonnewijzer, kunststof parkiet in BWGG band, cloisonné bal, etc., langste 92 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 4092

Polychroom beschilderd houten ladekastje met decor van schip en opschrift: 'Captain A. Stevens, HMS Kent 1862', Engeland, 19e eeuw -beschildering mogelijk van later datum-, 80 × 91 × 50 cm

Hamerprijs: € 210

Lotnummer: 4093

Ongelabelde hemelglobe, lesmodel voor navigatieoefeningen, bedrukt papier op kunststof kern, los liggend in metalen houder, uitvoering Paul Räth, Duitsland, derde kwart 20e eeuw -lichte gebruikssporen-, Ø 34 cm

Hamerprijs: € 200

Lotnummer: 4094

Zilverkleurige theodoliet in houten kist, met toebehoren, adres: A. Barthélemy, Parijs, 19e/begin 20e eeuw, afmetingen kist 14,5 × 58,5 × 22,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 4095

Vijf flessen Italiaanse rode wijn

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 4096

Drie houten scheepsmodellen, 20e eeuw -enkele defecten-, 64 × 73 × 21 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 4097

Gipsen globe op gietijzeren standaard, circa 1900 -defecten-, 54 × Ø 32 cm

Hamerprijs: € 70

Lotnummer: 4098

Turkmeense chuval Yomut -verkleurd, reparatie-, 74 × 122 cm

Richtprijs: € 60-80

Lotnummer: 4099

Rechthoekige notenhouten tafel gedragen door sfinxen, en zes stoelen met bloemenmand en hoornen des overvloeds in de kapregel en kariatiden in de rug, 82 × 132 × 118 cm

Hamerprijs: € 350

Lotnummer: 4100

Twee scheepsklokken en een barometer in messing behuizing, scheepsklokken met adres: Smiths, 20e eeuw -gebruikssporen-, 10 × Ø 20 cm

Hamerprijs: € 120