Lotnummer: 3101

Tafellamp met hoogglans aluminium kap, model Aqua Cil Tavolo, ontwerp Ross Lovegrove, uitvoering Artemide, Italië, 43 × Ø 32 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 3102

Peter Langenberg (1940-2020), kerkhof, ets 37/100, l.o. gesigneerd, 7 × 11 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 30

Lotnummer: 3103

Kersenhouten mimiset, uitvoering Villeroy & Boch -krasjes-, 60 × 35 × 60 cm

Richtprijs: € 120-160

Biedstatus: € 110

Total images: 9
Total images: 9
Lotnummer: 3104

Metalen en zwartgelakt houten wandsysteem, model CSS, ontwerp George Nelson, uitvoering Mobilier International, Frankrijk, jaren '60, bestaande uit: vier staanders, 251 cm hoog, drie kastjes, zes planken, en een zakje montagemateriaal

Richtprijs: € 1000-1500

Bieden vanaf: € 800

Lotnummer: 3105

Fon Klement (1930-2000), 'Rose', boardsnede 84/99, r.o. gesigneerd en gedateerd '91, 22 × 22 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 3106

Gérard Grassère (1915-1993), 'Geluidstransformatie', acrylverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '79, verso getiteld, 60 × 50 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 3107

Jan Montijn (1924-2015), zonder titel, aquatint in kleur 7/10, gesigneerd en gedateerd 1970, 35 × 35 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 3108

Hans Leijerzapf (1951), vier zeefdrukken: 'Lente', 'Zomer', 'Herfst' en 'Winter', oplage 1/200 en 2/200, r.o. gesigneerd, 30 × 30 cm

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 150

Lotnummer: 3109

Bureaustoel met oranje stoffen bekleding in glasvezel kuip, op verrolbaar onderstel, ontwerp Charles en Ray Eames, uitvoering Herman Miller -bekleding sleets-, 84 × 66 × 60 cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 250

Lotnummer: 3110

Twee glasobjecten: gele vaas, ontwerp Henk Blommers, 2004, en meerkleurig vaasje omwonden met strengen, ontwerp Maxi Pretorius, 2005, beide uitvoering Glasfabriek Leerdam -lichte gebruikssporen-, 25 × Ø 17 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 3111

Houten kast met puntige kap, waaronder een open vak en zes lades, vermoedelijk Italië, jaren '80/'90, 205 × 47 × 43 cm

Richtprijs: € 300-500

Biedstatus: € 210

Lotnummer: 3112

Paul Johan du Toit (1965-2014), 'Moving Point', acrylverf op doek, l.o. gesigneerd en r.o. gedateerd 2000, 61 × 50 cm, inclusief twee publicaties over de kunstenaar, waarvan één gesigneerd, en kopie aankoopbewijs, herkomst: Galerie Plett, Huis ter Heide

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 3113

Vitrinekast met bruin metalen frame, vier glazen schappen en spotje bovenin,198 × 63 × 35 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 3114

Lies van Vlijmen (1935), keramisch beeld van twee spelende kinderen, ingekraste signatuur en gedateerd '95 -kleine defecten-, 25 × 18 × 18 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 90

Lotnummer: 3115

Henk van Putten (1936-2019), gezwart houten sculptuur van geometrische vormen 3/6, gesigneerd en gedateerd '84, 28 × 22 × 23,5 cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 250

Lotnummer: 3116

Zes vintage Swatch horloges, waaronder Blue Anchorage, 1991, en de limited edition Rosso sur Blackout, ontwerp Felice Varini, met twee brochures

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 250

Lotnummer: 3117

Polychroom biscuitporseleinen bakje, gemonogrammeerd HW voor Henk Wolvers, gedateerd '17, daarbij: rookglazen asbak, ontwerp Andries Dirk Copier, uitvoering Glasfabriek Leerdam, bakje 7,5 × 17,5 × 13,5 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 75

Lotnummer: 3118

Turquoisegeglazuurd keramisch object met Egyptische motieven en glazen waaier, gemonogrammeerd LD of DL, modern, 35 × 24,5 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 90

Lotnummer: 3119

Verzameling divers keramiek: cache-pots, vaasjes, dekselpot en gemberpotten, alle uitvoering Mobach, Utrecht -gebruikssporen-, grootste cache-pot 18 × Ø 16 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 3120

Frank van den Ham (1952), rechthoekig meerkleurig glaskunstwerk bestaande uit twee platen met strependecor en glazen bol, niet gesigneerd, 49 × 40 × 9 cm

Richtprijs: € 120-160

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 3121

Zwartgelakte vlinderstoel op metalen onderstel, ontwerp Arne Jacobs, uitvoering Fritz Hansen, 2008 -gebruikssporen, kleine beschadiging rechtsboven-, 80 × 50 × 48 cm

Richtprijs: € 70-90

Bieden vanaf: € 50

Lotnummer: 3122

Fon Klement (1930-2000), 'Animation' met annotatie 'voor Dinie en Gerard', boardsnede e.a., r.o. gesigneerd, 49,5 × 49,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 3123

Antonio Saura (1930-1998), 'Triptico de Amsterdam', zeefdruk 132/190, m.o. gesigneerd, 1975, 70 × 50 cm

Richtprijs: € 200-300

Biedstatus: € 150

Lotnummer: 3124

Josip Generalic (1936-2004), avonturier met knapzak, kleurenlitho 89/90, r.o. gesigneerd, 41 × 28,5 cm

Richtprijs: € 20-30

Bieden vanaf: € 20

Lotnummer: 3125

Plexiglazen klapstoel met verchroomd metalen frame, model Ouverture, ontwerp Enrico Cioncada, modern, 46 × 48 × 48 cm

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 40

Lotnummer: 3126

Theo Michels (1908-1981), rivierlandschap met huizen en brug, gemengde techniek, r.o. gesigneerd 48,5 × 63 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 3127

Dirk Breed (1920-2004), brug in Noord-Hollands landschap, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -volgrecht van toepassing-, 57,5 × 98 cm

Richtprijs: € 800-1200

Bieden vanaf: € 650

Lotnummer: 3128

Marsglobe, bedrukt papier op kunststof kern, los liggend op kunststof voet, uitvoering Replogle Globes, circa 1990, Ø 30 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 3129

Richard Karel Peskovski (1907), 'Aan mijn biechtvader in aandenken', aquarel en krijt op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '37, 49,5 × 63,5 cm

Richtprijs: € 30-50

Bieden vanaf: € 25

Lotnummer: 3130

Willem Fiege (1914-1978), keramische vaas en bekervaasje, daarbij: Joop Cock (1948), twee keramische vaasjes, 27 × Ø 12 cm

Richtprijs: € 40-60

Biedstatus: € 35

Lotnummer: 3131

Paar verzilverde conische cocktailbekers op driehoekige voet, vaak toegeschreven aan La Maison Desny, Frankrijk, art deco -beide verweerd-, hoogte 11,3 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 3132

Mieke Selleslagh (1954), rakugestookte bedekte vaas, België, jaren '80, 20 × Ø 20 cm

Richtprijs: € 40-60

Bieden vanaf: € 30

Lotnummer: 3133

Jan van der Vaart (1931-2000), gebronsde keramische kom, gemerkt en gedateerd '64, 10 × 19,5 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 3134

Hoge blauwgeglazuurde vaas, uitvoering Amstelhoek, gemerkt EA x 9002, hoogte 31,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 3135

Blauwgeglazuurde getordeerde vaas, ontwerp Jan van der Vaart, uitvoering Royal Tichelaar, Makkum, 15 × 12 × 12 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 3136

Drie design sieraden, waaronder 3D geprint blauw collier, model Bern, uitvoering Maison 203, en bronzen opengewerkte armband, Verde Calado, Barcelona

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 3137

Plateel vaasje met gekleurde horizontale banen, uitvoering De Zwing, Noordwijk, hoogte 10,5 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 3138

Plateel vaas met turquoise lusterglazuur, uitvoering St. Lukas, Utrecht, hoogte 16 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 90

Lotnummer: 3139

Jan van der Vaart (1931-2000), bruin- en beigegeglazuurd keramisch vaasje, gemerkt en gedateerd '61, 23 × Ø 12 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 70

Lotnummer: 3140

Vier handbeschilderde glasobjecten: twee schotels en een kom, decor Limoncino, en vogel met rode tulpen, model Birdy, alle ontwerp Ulrica Hydman-Vallien en uitvoering Kosta Boda, Zweden, 16 × 14 × 23 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 3141

Acht diverse aardewerk lusterglazuur vaasjes, waarvan zeven uitvoering St. Lukas, Utrecht -één met defect aan hals, één ongemerkt-, hoogte grootste 19 cm

Richtprijs: € 300-500

Biedstatus: € 325

Lotnummer: 3142

Robin Welch (1936-2019), rakugestookte keramische kom met zwart-wit lijnendecor, Engeland, jaren '80, 10 × Ø 25 cm

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 3143

Johan van Loon (1934-2020), grijze keramische kom met blauw glazuur, gemerkt, jaren '80, 10 × Ø 21 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 3144

Polychroom beschilderde balustervormige plateel vaas en dekselpotje, beide uitvoering Zuid-Holland, Gouda -kleine glazuurdefecten-, hoogte grootste 31 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 3145

Toegeschreven aan Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985), kinderen in de regen, potlood en aquarel op papier, niet gesigneerd, 10 × 11,5 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 120

Lotnummer: 3146

Twee glasobjecten: vaas met handgeschilderd strependecor, en dikwandige blauwe kom met langgerekte bellen, beide uitvoering Orrefors, Zweden, modern, 17 × Ø 19 cm

Richtprijs: € 70-90

Biedstatus: € 50

Lotnummer: 3147

Drie meerkleurige glasobjecten, ontwerp Paul Spannenberg, uitvoering Glas Leerdam, 14 × Ø 13 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 120

Lotnummer: 3148

Drie keramische schalen waarvan één in houten staander, de binnenzijde met glanzend glazuur, gemerkt met monogram, vermoedelijk 'MA' of 'WA', 13 × Ø 25 cm

Richtprijs: € 60-80

Bieden vanaf: € 40

Lotnummer: 3149

Keramiek sculptuur vervaardigd van vier gebogen geglazuurde kleiplaten, gemonogrammeerd TA of AT, 15 × 18 × 19 cm

Richtprijs: € 20-30

Biedstatus: € 20

Lotnummer: 3150

Johnny Rolf (1936), landschap met smalle doorgang, paar keramische vormstukken van geelbakkende klei met zwart, rood en blauw glazuur, gemerkt, jaren '80, circa 23 × 47 × 17 cm per stuk

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80