Lotnummer: 2051
Timed online, sluiting: 14:00

Ovaal 1e gehalte zilveren dienblad (930/1000) met opstaande geprofileerde rand, Duitsland, 20e eeuw, gewicht 745 gram, 40 × 31,5 cm -deukjes-

Hamerprijs: € 450

Lotnummer: 2052
Timed online, sluiting: 14:00

Kristallen karaf, geslepen kristallen pindaschaaltje en kristallen dekselpot, alle met zilveren montuur, diverse gehaltes, karaf circa 35 × Ø 15 cm -diverse chips en gebruikssporen-

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 2053
Timed online, sluiting: 14:00

Drie 2e gehalte zilveren dinercouverts, puntfilet, één couvert afwijkend van de andere twee couverts, diverse jaren, gewicht 368 gram, circa 20 cm -het afwijkende couvert met inscriptie-

Hamerprijs: € 200

Lotnummer: 2054
Timed online, sluiting: 14:00

Zes 2e gehalte zilveren dessertvorken, Hollands glad, drie meester: Wed. Hermannus Ridder, Groningen, 1829, drie meester: J. van de Wall, Arnhem, 1845, gewicht 203 gram, lengte 16,8 cm -één vork met verbogen tanden-

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 2055
Timed online, sluiting: 14:00

Vier zilveren dessertcouverts, Hollands glad, meester: François Simons, 's-Gravenhage, 1800-1809, gewicht 278 gram, lengte lepel 17,2 cm -één lepel met verbogen steel is van een andere meester en jaar-

Hamerprijs: € 170

Lotnummer: 2056
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren tafelblik met oud-Hollands decor, gewicht 166 gram, circa 19 × 16,5 cm

Hamerprijs: € 95

Lotnummer: 2057
Timed online, sluiting: 14:00

Twaalf zilveren theelepels met reliëfdecor van waaier en guirlande, meester J.A. van Kempen & Zonen, Voorschoten, gewicht 147 gram, lengte 10,5 cm, in originele cassette

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 2058
Timed online, sluiting: 14:00

1e gehalte zilveren (950/1000) theepot met rocaille banddecor, Oostenrijk, 19e eeuw, gewicht 982 gram, circa 19 × 32 × 14 cm -gebruikssporen-

Hamerprijs: € 550

Lotnummer: 2059
Timed online, sluiting: 14:00

Twaalf 2e gehalte zilveren aposteltheelepels, met getorste stelen gedecoreerd met bloemetje, voorzien van pseudokeuren, gewicht 184 gram, 12 cm, in cassette

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 2060
Timed online, sluiting: 14:00

Gelobde zilveren brandewijnkom met opstaande oren, meester: Hendrik Willem van Giffen, Groningen, 1790-1791, gewicht 189 gram, 9 × 20 × 11,5 cm -voetrand en een oor gedeukt-

Hamerprijs: € 350

Lotnummer: 2061
Timed online, sluiting: 14:00

Gelobde zilveren brandewijnkom met opstaande oren, meester: Reinder of Jacob Frima, Appingedam, 18e eeuw, gewicht 297 gram, 9 × 22 × 13 cm -gebruikssporen-

Hamerprijs: € 1000

Lotnummer: 2062
Timed online, sluiting: 14:00

3e gehalte zilveren kandelaar, gemonogrammeerd 'E H G', meester: Lazarus Posen, Frankfurt, 19e eeuw, gewicht 263 gram, 12 × Ø 16,3 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 2063
Timed online, sluiting: 14:00

Zesdelig 3e gehalte zilveren koffie- en theeservies met banddecor, bestaande uit: ovaal dienblad, theepot, koffiepot, suikerpot, roomkan, en lepelvaasje, meester: Wolfers & Frères, Brussel, winkeliersmerk S. Spyer, Amsterdam, gewicht 2385 gram, koffiepot circa 20 × 21 × 12,5 cm -koffiepot en suikerschaal gedeukt-

Hamerprijs: € 1000

Lotnummer: 2064
Timed online, sluiting: 14:00

Samengestelde 1e gehalte zilveren hengselmand op standring, gedecoreerd met knorrenranden, mand meester: Jan George Grebe, Amsterdam, 1834, het hengsel meester: J. Schlotboom, Amsterdam, 1817, gewicht 333 gram, circa 16 × 15 × 12 cm -staat niet recht-

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 2065
Timed online, sluiting: 14:00

Een 1e en een 2e gehalte zilveren sigarettendoosje beide gemonogrammeerd, daarbij: 3e gehalte zilveren tondeldoos met geciseleerd decor naar Paulus Potter, brutogewicht 171 gram

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 2066
Timed online, sluiting: 14:00

1e gehalte zilveren theebus, glad schuitvormig model met randen, meester: Diederik Lodewijk Bennewitz, Amsterdam, 1801, gewicht 219 gram, 11 × 11 × 7,5 cm -sleutel ontbreekt en gebruikssporen-

Richtprijs: € 1200-1600

Lotnummer: 2067
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren bonbonmand met spijlendecor en parelrand, meester: Arnold Presburg, 1934, gewicht 69 gram, 5,5 × 15,5 × 10,5 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 2068
Timed online, sluiting: 14:00

Rechthoekig 2e gehalte zilveren sigarettenkistje met houten interieur, de deksel met gegraveerd lijnendecor en cartouche met gegraveerde naam 'Willy', 1926, brutogewicht 397 gram, 5,5 × 13,5 × 9,5 cm -gebruikssporen-

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 2069
Timed online, sluiting: 14:00

Gehamerd en gelobde 1e gehalte zilveren schaal, eerste kwart 20e eeuw, gewicht 395 gram, 6 × 33,5 × 21,8 cm

Hamerprijs: € 240

Lotnummer: 2070
Timed online, sluiting: 14:00

Rechthoekige 2e gehalte zilveren snuifdoos, 19e eeuw, gewicht 63 gram, 1,5 × 8 × 4,5 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 2071
Timed online, sluiting: 14:00

Ovaal 2e gehalte zilveren doosje met gedreven decor van boer met twee koeien, omgeven door acanthusranken, meester: Hooijkaas C.V., 1929, gewicht 90 gram, 9,5 × 7,5 × 2 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 2072
Timed online, sluiting: 14:00

Geribd 2e gehalte zilveren lepeldoosje op vier klauwpootjes, 1844, binnenzijde deksel gegraveerd: 'Uit Achting Vereert Door R. H. Dam, L. van den Berge, gewicht 248 gram, 3,5 × 14 × 8,5 cm -lijmresten aan de binnenzijde, pootjes van later datum-

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 2073
Timed online, sluiting: 14:00

3e gehalte zilveren trekpot gedecoreerd met drakenkop, haan, mascaron en palmet-bandmotief, met houten greep, winkeliersmerk: Hessenberg, Frankfurt, 19e eeuw, brutogewicht 538 gram, 14 × 26 × 11 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 2074
Timed online, sluiting: 14:00

1e en 2e gehalte zilveren sigarettenhouder, beide met geguillocheerd decor, één gemonogrammeerd 'MM', gewicht 306 gram, grootste doos circa 13 × 8 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 2075
Timed online, sluiting: 14:00

Lederen etui met zilveren clipsluiting met fijn gegraveerd decor, circa 14 × 7 cm

Richtprijs: € 30-50

Lotnummer: 2076
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren tabaksdoos met gegraveerde motieven, gewicht 179 gram, 5 × 13,5 × 8,5 cm -vermaakt tot lepeldoos-

Hamerprijs: € 95

Lotnummer: 2077
Timed online, sluiting: 14:00

Rechthoekige zilveren snuifdoos met gegraveerd voluut- en bloemdecor en vermeil binnenzijde, Oostenrijk, 1845, gewicht 139 gram, 2 × 9 × 6 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 2078
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren lepeldoos met gegraveerd bloemdecor, 1874, 5 × 15 × 7 cm, gewicht 138 gram

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 2079
Timed online, sluiting: 14:00

Rechthoekige 2e gehalte zilveren sigarendoos met gegraveerd voluut- en ananasdecor en in cartouche gegraveerd 'Sigaren', binnenzijde met gegraveerde tekst: '76e verjaringsgeschenk H. Aalfs 1857', meester: Willem de Pleijt, Schoonhoven, 1847, gewicht 156 gram, 1,5 × 14 × 8 cm -gebruikssporen-

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 2080
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren tabaksdoos, het deksel met gegraveerd oud-Hollands decor, binnenzijde met donkergroen velours bekleed, 1864, brutogewicht 155 gram, circa 2 × 13 × 8 cm

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 2081
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren luciferdooshouder met gedreven decor van De Nachtwacht, meester: Zaanlandse Zilversmeden, 1934, gewicht 106 gram, 3,5 × 11,5 × 7 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 2082
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren tafelaansteker met decor van boerenbruiloft, onderop met inscriptie 'KW', meester: Zaanlandse Zilversmeden, midden 20e eeuw, brutogewicht 424 gram, 10 × 8 × 3 cm

Hamerprijs: € 30

Lotnummer: 2083
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren rozenkransdoosje met gedreven decor van boerengezelschap, meester: J.H.W. Visser & H.R. Bijkerk, Steenwijk, gewicht 67 gram, 6,5 × 4,5 × 1,5 cm

Hamerprijs: € 45

Lotnummer: 2084
Timed online, sluiting: 14:00

Twee 2e gehalte zilveren asbakjes, de één met gedreven decor van 'De Stier' van Paulus Potter, meester: Zilverfabriek Voorschoten, 1949, de ander met Hollands decor van gezellige drinkers, meester: Schoonhovens Zilverfabriek Hooijkaas, 1929, gewicht 122 gram, grootste 9,5 × 9,5 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 2085
Timed online, sluiting: 14:00

1e gehalte zilveren gladde schaal met gebogen rand, opgevuld met kunststof ring, meester: Hans Appenzeller, Amsterdam, 20e eeuw, gewicht zilver 913 gram, Ø 39 × 3,5 cm -kunststof ring zit los-

Hamerprijs: € 550

Lotnummer: 2086
Timed online, sluiting: 14:00

Zes dinermessen met 2e gehalte zilveren heft, rondfilet, brutogewicht 762 gram, circa 25 cm -deukjes-

Hamerprijs: € 95

Lotnummer: 2087
Timed online, sluiting: 14:00

Zes zilveren dessertvorken en drie zilveren dessertlepels, meester: François Simons, 's-Gravenhage, 1807, gewicht 277 gram, circa 17 cm

Hamerprijs: € 290

Lotnummer: 2088
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren broodmand op vier pootjes, en decor van ajourgezaagde en gegraveerde bloemen, meester: J. Krins, Schoonhoven, 1973, gewicht 774 gram, 14,5 × 34 × 27 cm

Richtprijs: € 600-800

Lotnummer: 2089
Timed online, sluiting: 14:00

1e gehalte zilveren koffiekan, gelobd model met knorrenrand, gezwart houten greep en knop, meester: W.F. Schuss, Amsterdam, 1863, gewicht 771 gram, circa 23 × 18 × 12 cm

Hamerprijs: € 450

Lotnummer: 2090
Timed online, sluiting: 14:00

Rond 1e gehalte zilveren cabaret op drie krulpootjes, het plat met bloemmotieven en monogram 'CR', de rand afgezet met parelrand, meester: Robert Hennel III, Londen, 1845, gewicht 506 gram, Ø 25,5 × 2.5 cm

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 2091
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren bonbonmandje met opengewerkt ananasdecor, meester: Zilverfabriek Voorschoten, 1939, gewicht 112 gram, circa 5,5 × 18 × 11 cm

Hamerprijs: € 75

Lotnummer: 2092
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren pijpkomfoor, gewicht 562 gram, 25 × 14 × 11 cm

Hamerprijs: € 270

Lotnummer: 2093
Timed online, sluiting: 14:00

Driedelig 2e gehalte zilveren en kristallen menagèrestel op gezwart houten voet, daarbij: twee stolpjes met 2e gehalte zilveren knoppen, 21 × 25 × 24 cm -chipjes en gebruikssporen-

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 2094
Timed online, sluiting: 14:00

Ovaal 2e gehalte zilveren dienblaadje, meester: Zilverfabriek Voorschoten, 1933, gewicht 196 gram, 23 × 17 cm

Hamerprijs: € 95

Lotnummer: 2095
Timed online, sluiting: 14:00

Paar 1e gehalte zilveren groentelepels, rondfilet, meester: Daniël van Outvorst, Amsterdam, 1895, gewicht 249 gram, 27 × 5,5 cm -één met deukje in de rand-

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 2096
Timed online, sluiting: 14:00

Cilindervormige 1e gehalte zilveren dekselpot gedecoreerd met gedreven banddecor, de deksel bekroond met een vogel, gewicht 196 gram, circa 13,5 × Ø 6 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 2097
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren onderschotel afgezet met parelrand, meester: D.J. Aubert & Zonen, Voorburg, 20e eeuw, gewicht 248 gram, 20 × 15,5 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 2098
Timed online, sluiting: 14:00

Paar 2e gehalte zilveren groentelepels, Haags lof, meester: Gerofabrieken, Zeist, 1922, gewicht 188 gram, 26,5 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 2099
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren surtout-de-table met spiegel, de rand met palmet- en voluutdecor, en houten onderzijde, Portugal, Ø 35 cm -gebruikssporen-

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 2100
Timed online, sluiting: 14:00

2e gehalte zilveren inktstel met geslepen glazen inktpotten, op houten voet, meester: J.M. van Kempen, Voorschoten, 1875, 11 × 16 × 15 cm

Hamerprijs: € 95