Polychroom beschilderde Friese stoelklok met verguld loden fretten en zeemeerminnen aan weerszijden, 18e eeuw -defect aan bovenzijde fret-, 70 × 33 × 25 cm
Richtprijs: € 200-300
Maarten 't Hart (1950), 'Interieur N.H.-kerk te IJhorst', olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1976, 23 × 29 cm
Hamerprijs: € 650
Hollandse School: portret van Daniel Maximiliaan Marie van Hangest baron d'Yvoy van Mijdrecht (1827-1892), potloodtekening, niet gesigneerd, 19e eeuw -beetje foxing-, 37 × 23,5 cm
Hamerprijs: € 65
Twee aquarellen: landschappen met figuren, aquarel, beide l.o. gemonogrammeerd R.L., één verso met annotatie 'R. Laurier', beide 13 × 20 cm
Hamerprijs: € 55
Ernest Marie Pernelle (1861-1950), 'Hameau près Saint Bernard du Sault, Indre', olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, verso getiteld, 23 × 33 cm
Richtprijs: € 500-700
Jacques Zon (1872-1932), werkende vrouw in bloementuin, olieverf op board, l.o. gesigneerd, 20 × 30 cm
Richtprijs: € 300-500
Delfts aardewerk wandbord met portretvoorstelling, naar Rembrandt, uitvoering De Porceleyne Fles, 20e eeuw, Ø 54 cm -verso met tekst: 'van J.C. Oosterwijk aan Cor van Rijn, Uit achting en waardering, Oosterwijk - Boka, 1970'-
Richtprijs: € 300-500
Arnold Wittkamp (1827-1900), gezicht op Delft bij maanlicht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, circa 1860-1880 -gedoubleerd-, 50 × 75 cm
Hamerprijs: € 425
Naar Jean Antoine Houdon (1741-1828), levensgrote buste van Voltaire, brons, niet gesigneerd, 57 × 47 × 34 cm
Richtprijs: € 1500-2000
Wortelnotengefineerde gecontourneerde theetafel met lade, het geheel op bolklauwpoten, 19e eeuw, Frankrijk -fineerschade en restauraties-, 75 × 98 × 59 cm
Richtprijs: € 150-200
Dorus Arts (1901-1961), boerenerf met kippen, olieverf op board, r.o. gemonogrammeerd, 21 × 29 cm, daarbij: folder over de kunstenaar
Richtprijs: € 150-200
Jacques Zon (1872-1932), man met kruiwagen, olieverf op board, l.o. gesigneerd, 20 × 30 cm
Hamerprijs: € 140
Hollandse School: stilleven met appels, olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd, begin 20e eeuw, mogelijk Hein Kever
Hamerprijs: € 65
Wijnand Bastiaan van Horssen (1863-1931), kinderen op het ijs, olieverf op paneel, niet gesigneerd, verso met stempel en genummerd label welke correspondeert met een bijgeleverde tentoonstellingscatalogus van Museum Rijswijk in 1985, 23,3 × 34 cm
Hamerprijs: € 425
Wortelnotengefineerde dubbelgebogen commode met vitrineopstand, staand op klauwpoten, Hollands, 18e eeuw -gebruikssporen, fineerschade, krimpscheuren, enkele missende stukjes lijst, één kapot ruitje-, 285 × 98 × 37 cm
Hamerprijs: € 300
Zestienlichts bronzen kroonluchter met gesatineerd glazen kapjes -gebruikssporen, armen los, enkele gebreken-, 105 × Ø 85 cm
Hamerprijs: € 150
Indiaas zijden tapijt Kashmir, 192 × 119 cm
Hamerprijs: € 200
Negen stoelen met rode stoffen bekleding en opengewerkt bloemdecor in de rug, Chippendale-stijl, 20e eeuw, 99 × 51,5 × 45 cm
Richtprijs: € 500-700
Verguld messing tienlichts kaarsenkroon met kristallen pegels, de kaarshouders gedragen door zwanen, 19e eeuw, het middendeel met elektrische verlichting van later datum, 120 × Ø 90 cm
Hamerprijs: € 2100
Total images: 10 |
Total images: 10 |
Grote partij dubbelgebakken aardewerk patroontegels, art nouveau, Japans geïnspireerd, circa 1910, bestaande uit: vierkante tegels met bruin bloemdecor, 14 × 14 × 1,5 cm, vierkante randtegels met blauw bloemdecor, 14 × 14 × 1,5 cm, en smalle randtegels met blauw bloemdecor, 14 × 7 × 1,5 cm, totale oppervlakte circa 15 vierkante meter, 430 × 345 cm -één hoektegel ontbreekt, aankoopnota en beschrijving bijgevoegd-
Richtprijs: € 1000-1500
Ronde mahonie tafel en vier mahonie stoelen met gestreepte velours bekleding, tweede helft 19e eeuw, tafel 78 × Ø 128 cm
Richtprijs: € 200-300
Deventer tapijt -sleets, vlekken-, 420 × 322 cm
Richtprijs: € 100-150
Eiken klaptafeltje op driepoot, 19e eeuw, 70 × Ø 80,5 cm
Hamerprijs: € 100
Bruin lederen oorfauteuil met notenhouten frame en bijbehorende voetenbank, Louis Seize-stijl -gebruikssporen-, samen circa 115 × 70 × 200 cm
Hamerprijs: € 325
Provinciaals staand horloge in eiken kast, eind 18e eeuw, 246 × 56 × 25 cm
Hamerprijs: € 180
Afrikaans bronzen beeld: vrouw met kruik op het hoofd, Benin, 20e eeuw, hoogte 81 cm
Hamerprijs: € 150
Kees Roovers (1890-1978), portret van een vrouw met fruitschaal in haar handen, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '21, 66 × 56 cm
Richtprijs: € 300-500
Afrikaans zittend figuur op kruk, Ewe, Ghana, 20e eeuw, 39 × 20,5 × 23 cm
Richtprijs: € 80-100
Vergulde messing Atmos 540 tafelklok met witte cijferring, genummerd 617586, met glazen kast, uitvoering Jaeger-LeCoultre, Zwitserland, 1980-1998, 22,5 × 20 × 15,5 cm
Hamerprijs: € 650
Gesneden houten fetisjbeeld met door touw omwonden stalen spijkers, 20e eeuw, 48 × 20 × 20 cm
Hamerprijs: € 60
Eiken vierdeurs kastje met gestoken decor in Hollandse renaissance-stijl, staand op bolpoten, 20e eeuw -gebruikssporen, kleine defecten-, 150 × 81 × 45 cm
Hamerprijs: € 120
Utagawa Hiroshige (1797-1858), vier delen uit Honderd gezichten op de Edo: nummer 9, Yatsukoji, nummer 20, de veerpont bij Kawaguchi en de Zenkôji Tempel, nummer 77, de Inari brug met berg Fuji in het verschiet, en 109, de kust bij Samezu, alle Japanse houtblokdrukken in kleur, uniform ingelijst, 34,5 × 23 cm
Hamerprijs: € 325
Utagawa Kuniyoshi (1797-1861), twee werken: Enya Hankan Takasada, en Kira Yoshinaka, Japanse houtblokdrukken in kleur -beide verbruind en met vlekjes-, 36 × 24 cm
Hamerprijs: € 210
Utagawa Hiroshige (1797-1858), drie werken: de kleine inham van Hikisa bij Horie Kanzanji, de kersenbloesems bij Arashiyama, en de Okitsu rivier en Satta pas -vouwen en vlekken-, alle Japanse houtblokdrukken in kleur, circa 36 × 22,5 cm
Hamerprijs: € 850
Eiken halbank met twee bijbehorende hoekstoelen, het decor met ranken en centraal een cornucopia, neo-rococo -kuif defect, kleine defecten-, afmetingen bank 93 × 152 × 39 cm, hoekstoelen 85 × 50 × 50 cm
Hamerprijs: € 600
Friese kortstaartklok in eiken kast, met maanaanduiding, de beschilderde wijzerplaat met Romeinse cijfers en plattelandsscènes, 19e eeuw -één ruitje gebroken, wijzerplaat opnieuw beschilderd, kleine defecten-, 125 × 38 × 22 cm
Hamerprijs: € 180
Johan Hendrik Pootjes (1882-1944), stilleven met pop en borrelglaasje, marouflé, r.o. gesigneerd en Batavia, 25 × 31 cm
Hamerprijs: € 60
Lucia Wittig-Keijser (1875-1958), 'Hollandsche vruchten', olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 × 50 cm
Hamerprijs: € 240
Jan Rijlaarsdam (1911-2007), marktgezicht met figuren, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 × 50 cm
Hamerprijs: € 750
Tweedelige eiken boekenkast met vier beglaasde deuren, Hollandse renaissance-stijl, 20e eeuw, 225 × 166 × 42 cm
Hamerprijs: € 150
Vitroporseleinen ontbijt/dinerserviesgedeelte, decor Basket, uitvoering Villeroy & Boch, bestaande uit: zes dinerborden, zeven ontbijtborden, zeven soepkommen en schotels, taartschaal, vleesschaal, sauskom op onderschotel, drie dessertschaaltjes, rond serveerschaaltje, suikerpot en melkkan op onderschotel, peper- en zoutvaatjes, vier eierdopjes, vijf koffiekoppen met zes schotels -kleine defecten-, sauskom: 18,5 × 9,5 × 9 cm
Hamerprijs: € 325
Paar Afrikaanse houten tweelingbeeldjes, Anago, Benin, 20e eeuw, 27 × 9 cm
Hamerprijs: € 150
Afrikaans houten beeld: vruchtbaarheidsbeeld, Yoruba, Nigeria -blauwe verfresten, krimpscheuren-, exclusief basement 20 × 11 cm
Richtprijs: € 80-100
Friese staartklok met polychroom beschilderde wijzerplaat en verguld houten ornamenten, 20e eeuw, 146 × 41 × 20 cm
Hamerprijs: € 40
Utagawa Hiroshige (1797-1858), vier delen uit Honderd gezichten op de Edo: nummer 66, Kojimachi en het Benkei kanaal, nummer 70, de riviermonding bij Nakagawa, nummer 103, de brug bij Senju, en nummer 108, de kust bij Shiba, alle Japanse houtblokdrukken in kleur, uniform ingelijst, 34,5 × 23 cm
Hamerprijs: € 1600
Anneke Boot (1945), populieren, gouache op papier, l.o. gesigneerd, 19 × 28 cm
Hamerprijs: € 60
Japans papieren knipselwerk, 'kiri-e', wanddecoratie met planten en bloemen, laatste kwart 20 eeuw -defecten in blaadjes-, 50 × 30 cm
Hamerprijs: € 150
Jan Roëde (1914-2007), zonder titel, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '46, 25 × 20 cm
Richtprijs: € 500-700
Jaap Nanninga (1904-1962), compositie met vormen, houtskool op papier, r.o. gesigneerd, jaren '50 -enkele roestvlekjes-, 26 × 22 cm
Hamerprijs: € 250
Jaap Nanninga (1904-1962), abstracte compositie, houtskool op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '57 -roestvlekjes-, 22 × 25,5 cm
Hamerprijs: € 230