Lotnummer: 1401

Polychroom beschilderde Friese stoelklok met verguld loden fretten en zeemeerminnen aan weerszijden, 18e eeuw -defect aan bovenzijde fret-, 70 × 33 × 25 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 1402

Maarten 't Hart (1950), 'Interieur N.H.-kerk te IJhorst', olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1976, 23 × 29 cm

Hamerprijs: € 650

Lotnummer: 1403

Hollandse School: portret van Daniel Maximiliaan Marie van Hangest baron d'Yvoy van Mijdrecht (1827-1892), potloodtekening, niet gesigneerd, 19e eeuw -beetje foxing-, 37 × 23,5 cm

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 1404

Twee aquarellen: landschappen met figuren, aquarel, beide l.o. gemonogrammeerd R.L., één verso met annotatie 'R. Laurier', beide 13 × 20 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 1405

Ernest Marie Pernelle (1861-1950), 'Hameau près Saint Bernard du Sault, Indre', olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, verso getiteld, 23 × 33 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 1406

Jacques Zon (1872-1932), werkende vrouw in bloementuin, olieverf op board, l.o. gesigneerd, 20 × 30 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 1407

Delfts aardewerk wandbord met portretvoorstelling, naar Rembrandt, uitvoering De Porceleyne Fles, 20e eeuw, Ø 54 cm -verso met tekst: 'van J.C. Oosterwijk aan Cor van Rijn, Uit achting en waardering, Oosterwijk - Boka, 1970'-

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 1408

Arnold Wittkamp (1827-1900), gezicht op Delft bij maanlicht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, circa 1860-1880 -gedoubleerd-, 50 × 75 cm

Hamerprijs: € 425

Lotnummer: 1409

Naar Jean Antoine Houdon (1741-1828), levensgrote buste van Voltaire, brons, niet gesigneerd, 57 × 47 × 34 cm

Richtprijs: € 1500-2000

Lotnummer: 1410

Wortelnotengefineerde gecontourneerde theetafel met lade, het geheel op bolklauwpoten, 19e eeuw, Frankrijk -fineerschade en restauraties-, 75 × 98 × 59 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 1411

Dorus Arts (1901-1961), boerenerf met kippen, olieverf op board, r.o. gemonogrammeerd, 21 × 29 cm, daarbij: folder over de kunstenaar

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 1412

Jacques Zon (1872-1932), man met kruiwagen, olieverf op board, l.o. gesigneerd, 20 × 30 cm

Hamerprijs: € 140

Lotnummer: 1413

Hollandse School: stilleven met appels, olieverf op doek, l.o. onduidelijk gesigneerd, begin 20e eeuw, mogelijk Hein Kever

Hamerprijs: € 65

Lotnummer: 1414

Wijnand Bastiaan van Horssen (1863-1931), kinderen op het ijs, olieverf op paneel, niet gesigneerd, verso met stempel en genummerd label welke correspondeert met een bijgeleverde tentoonstellingscatalogus van Museum Rijswijk in 1985, 23,3 × 34 cm

Hamerprijs: € 425

Lotnummer: 1415

Wortelnotengefineerde dubbelgebogen commode met vitrineopstand, staand op klauwpoten, Hollands, 18e eeuw -gebruikssporen, fineerschade, krimpscheuren, enkele missende stukjes lijst, één kapot ruitje-, 285 × 98 × 37 cm

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 1416

Zestienlichts bronzen kroonluchter met gesatineerd glazen kapjes -gebruikssporen, armen los, enkele gebreken-, 105 × Ø 85 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 1417

Indiaas zijden tapijt Kashmir, 192 × 119 cm

Hamerprijs: € 200

Lotnummer: 1418

Negen stoelen met rode stoffen bekleding en opengewerkt bloemdecor in de rug, Chippendale-stijl, 20e eeuw, 99 × 51,5 × 45 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 1419

Verguld messing tienlichts kaarsenkroon met kristallen pegels, de kaarshouders gedragen door zwanen, 19e eeuw, het middendeel met elektrische verlichting van later datum, 120 × Ø 90 cm

Hamerprijs: € 2100

Total images: 10
Total images: 10
Lotnummer: 1420

Grote partij dubbelgebakken aardewerk patroontegels, art nouveau, Japans geïnspireerd, circa 1910, bestaande uit: vierkante tegels met bruin bloemdecor, 14 × 14 × 1,5 cm, vierkante randtegels met blauw bloemdecor, 14 × 14 × 1,5 cm, en smalle randtegels met blauw bloemdecor, 14 × 7 × 1,5 cm, totale oppervlakte circa 15 vierkante meter, 430 × 345 cm -één hoektegel ontbreekt, aankoopnota en beschrijving bijgevoegd-

Richtprijs: € 1000-1500

Lotnummer: 1421

Ronde mahonie tafel en vier mahonie stoelen met gestreepte velours bekleding, tweede helft 19e eeuw, tafel 78 × Ø 128 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 1422

Deventer tapijt -sleets, vlekken-, 420 × 322 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 1423

Eiken klaptafeltje op driepoot, 19e eeuw, 70 × Ø 80,5 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 1424

Bruin lederen oorfauteuil met notenhouten frame en bijbehorende voetenbank, Louis Seize-stijl -gebruikssporen-, samen circa 115 × 70 × 200 cm

Hamerprijs: € 325

Lotnummer: 1425

Provinciaals staand horloge in eiken kast, eind 18e eeuw, 246 × 56 × 25 cm

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 1426

Afrikaans bronzen beeld: vrouw met kruik op het hoofd, Benin, 20e eeuw, hoogte 81 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 1427

Kees Roovers (1890-1978), portret van een vrouw met fruitschaal in haar handen, olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '21, 66 × 56 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 1428

Afrikaans zittend figuur op kruk, Ewe, Ghana, 20e eeuw, 39 × 20,5 × 23 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 1429

Vergulde messing Atmos 540 tafelklok met witte cijferring, genummerd 617586, met glazen kast, uitvoering Jaeger-LeCoultre, Zwitserland, 1980-1998, 22,5 × 20 × 15,5 cm

Hamerprijs: € 650

Lotnummer: 1430

Gesneden houten fetisjbeeld met door touw omwonden stalen spijkers, 20e eeuw, 48 × 20 × 20 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 1431

Eiken vierdeurs kastje met gestoken decor in Hollandse renaissance-stijl, staand op bolpoten, 20e eeuw -gebruikssporen, kleine defecten-, 150 × 81 × 45 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 1432

Utagawa Hiroshige (1797-1858), vier delen uit Honderd gezichten op de Edo: nummer 9, Yatsukoji, nummer 20, de veerpont bij Kawaguchi en de Zenkôji Tempel, nummer 77, de Inari brug met berg Fuji in het verschiet, en 109, de kust bij Samezu, alle Japanse houtblokdrukken in kleur, uniform ingelijst, 34,5 × 23 cm

Hamerprijs: € 325

Lotnummer: 1433

Utagawa Kuniyoshi (1797-1861), twee werken: Enya Hankan Takasada, en Kira Yoshinaka, Japanse houtblokdrukken in kleur -beide verbruind en met vlekjes-, 36 × 24 cm

Hamerprijs: € 210

Lotnummer: 1434

Utagawa Hiroshige (1797-1858), drie werken: de kleine inham van Hikisa bij Horie Kanzanji, de kersenbloesems bij Arashiyama, en de Okitsu rivier en Satta pas -vouwen en vlekken-, alle Japanse houtblokdrukken in kleur, circa 36 × 22,5 cm

Hamerprijs: € 850

Lotnummer: 1435

Eiken halbank met twee bijbehorende hoekstoelen, het decor met ranken en centraal een cornucopia, neo-rococo -kuif defect, kleine defecten-, afmetingen bank 93 × 152 × 39 cm, hoekstoelen 85 × 50 × 50 cm

Hamerprijs: € 600

Lotnummer: 1436

Friese kortstaartklok in eiken kast, met maanaanduiding, de beschilderde wijzerplaat met Romeinse cijfers en plattelandsscènes, 19e eeuw -één ruitje gebroken, wijzerplaat opnieuw beschilderd, kleine defecten-, 125 × 38 × 22 cm

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 1437

Johan Hendrik Pootjes (1882-1944), stilleven met pop en borrelglaasje, marouflé, r.o. gesigneerd en Batavia, 25 × 31 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 1438

Lucia Wittig-Keijser (1875-1958), 'Hollandsche vruchten', olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 × 50 cm

Hamerprijs: € 240

Lotnummer: 1439

Jan Rijlaarsdam (1911-2007), marktgezicht met figuren, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 × 50 cm

Hamerprijs: € 750

Lotnummer: 1440

Tweedelige eiken boekenkast met vier beglaasde deuren, Hollandse renaissance-stijl, 20e eeuw, 225 × 166 × 42 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 1441

Vitroporseleinen ontbijt/dinerserviesgedeelte, decor Basket, uitvoering Villeroy & Boch, bestaande uit: zes dinerborden, zeven ontbijtborden, zeven soepkommen en schotels, taartschaal, vleesschaal, sauskom op onderschotel, drie dessertschaaltjes, rond serveerschaaltje, suikerpot en melkkan op onderschotel, peper- en zoutvaatjes, vier eierdopjes, vijf koffiekoppen met zes schotels -kleine defecten-, sauskom: 18,5 × 9,5 × 9 cm

Hamerprijs: € 325

Lotnummer: 1442

Paar Afrikaanse houten tweelingbeeldjes, Anago, Benin, 20e eeuw, 27 × 9 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 1443

Afrikaans houten beeld: vruchtbaarheidsbeeld, Yoruba, Nigeria -blauwe verfresten, krimpscheuren-, exclusief basement 20 × 11 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 1444

Friese staartklok met polychroom beschilderde wijzerplaat en verguld houten ornamenten, 20e eeuw, 146 × 41 × 20 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 1445

Utagawa Hiroshige (1797-1858), vier delen uit Honderd gezichten op de Edo: nummer 66, Kojimachi en het Benkei kanaal, nummer 70, de riviermonding bij Nakagawa, nummer 103, de brug bij Senju, en nummer 108, de kust bij Shiba, alle Japanse houtblokdrukken in kleur, uniform ingelijst, 34,5 × 23 cm

Hamerprijs: € 1600

Lotnummer: 1446

Anneke Boot (1945), populieren, gouache op papier, l.o. gesigneerd, 19 × 28 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 1447

Japans papieren knipselwerk, 'kiri-e', wanddecoratie met planten en bloemen, laatste kwart 20 eeuw -defecten in blaadjes-, 50 × 30 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 1448

Jan Roëde (1914-2007), zonder titel, gemengde techniek op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '46, 25 × 20 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 1449

Jaap Nanninga (1904-1962), compositie met vormen, houtskool op papier, r.o. gesigneerd, jaren '50 -enkele roestvlekjes-, 26 × 22 cm

Hamerprijs: € 250

Lotnummer: 1450

Jaap Nanninga (1904-1962), abstracte compositie, houtskool op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '57 -roestvlekjes-, 22 × 25,5 cm

Hamerprijs: € 230