Lotnummer: 1201

Vierkante gietijzeren haardplaat met reliëfdecor: herbergscène, Frankrijk, 43 × 43 cm

Hamerprijs: € 50

Lotnummer: 1202

Dick van Luijn (1896-1981), bloemstilleven, olieverf op board, r.o. gesigneerd, 33 × 43 cm

Hamerprijs: € 25

Lotnummer: 1203

Kurt Hinrichsen (1901-1963), gezicht op een boomgaard met wijnranken en kerktoren in het verschiet, marouflé, r.o. gesigneerd, 48 × 31 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 1204

Salvador Dali (1904-1989), 'De fee', uit: 'Les Amours de Cassandre', litho 114/145, r.o. gesigneerd, 37 × 27 cm

Hamerprijs: € 425

Lotnummer: 1205

Mahonie spijlenstoof met messing ketel -scheurtje naast hengsel-, 35 × Ø 32 cm

Hamerprijs: € 95

Lotnummer: 1206

Notenhouten penantkastje met één lade en één deurtje, Zuid-Europa, 17e/18e eeuw, 83 × 64 × 30 cm

Hamerprijs: € 200

Lotnummer: 1207

Jan Sierhuis (1928-2023), 'Het Gesprek', acrylverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '95, 45 × 55 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 1208

Corneille (1922-2010), blauwe vogel op rood gras, zeefdruk, r.b. gesigneerd en gedateerd '72, 63 × 50 cm

Richtprijs: € 350-450

Lotnummer: 1209

Heidi Daamen (1940), keramische dekselpot met sgraffito en deels geglazuurde polychrome figuren, 27 × 22 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 1210

Eiken en naaldhouten kast met schrijfcompartiment en vier deurtjes, 20e eeuw met oudere delen, 164 × 87 × 34 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 1211

Amedeo Clemente Modigliani (1884-1920), liggend vrouwelijk naakt, litho 132/300, r.o. gesigneerd in de druk en voorzien van blinddrukstempel 'France litho', postuum uitgegeven, 44 × 68 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 1212

Achtlichts messing kroonluchter met acanthusbladdecor en roze matglazen bloemvormige kapjes, 80 × Ø 80 cm

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 1213

Opklapbaar mahonie keukentrapje, 19e eeuw, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 57 × 38 × 53 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 1214

Eiken gatelegtafel met onder het blad één lade, Engeland, 18e eeuw, maat uitgeklapt 70 × 136 × 112

Hamerprijs: € 260

Lotnummer: 1215

Kaukasisch tapijt Kuba Gymyl, circa 1900, 198 × 155 cm

Hamerprijs: € 550

Lotnummer: 1216

Paar beweegbare smeedijzeren wandlusters met haken op de uiteinden, neogotiek, 34 × 46 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 1217

Louis Stutterheim (1873-1943), 'Boerderijen aan de Eem', olieverf op doek, l.o. gesigneerd, verso getiteld, 40,5 × 60,5 cm

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 1218

Belgische School: koeien in heuvellandschap, olieverf op doek, r.o. gesigneerd -kleine gaatjes en stukjes verfverlies-, 25,5 × 41 cm

Hamerprijs: € 150

Lotnummer: 1219

Eiken credenskastje met gestoken en gepolychromeerde figuren, neogotiek, 165 × 112 × 53 cm

Hamerprijs: € 325

Lotnummer: 1220

Eiken kerkconsole met twee cherubijnen en centraal corpus Christi op het Heilig Hart met onderschrift 'Pater in manus tuas comendo spiritum meum', 18e eeuw -hoekje ontbreekt-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 39 × 38 × 24 cm

Hamerprijs: € 260

Lotnummer: 1221

Schilderij: bloem- en fruitstilleven, olieverf op doek, niet gesigneerd, 19e/20e eeuw, 90 × 70 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 1222

Houten scheepsmodel in glazen kast: klipper, model circa 1900, kast modern, afmeting kast: 39,5 × 51 × 17 cm

Hamerprijs: € 120

Lotnummer: 1223

Notenhouten butlertray -twee ornamentjes ontbreken-, blad 79 × 49 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 1224

Gerard Altmann (1877-1940), koeien in weiland bij boom, olieverf op doek, l.o. gesigneerd -gelige aanslag-, herkomst: collectie jonkheer Six van Hillegom, 33 × 47 cm

Hamerprijs: € 170

Lotnummer: 1225

Staartklok met scheepjesmechaniek en dubbele kap, 19e eeuw -aanpassingen-

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 1226

Latoenkoperen reliëfplaquette in eiken lijst: oogstdragende vrouw, neorenaissance, circa 1900, 64 × 22,5 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 1227

Pieter Adrianus Bouter (1887-1968), schapen en herderin op de heide, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 × 60 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 1228

Eiken buffetkast met gesneden en gepolychromeerde decors, circa 1900, 239 × 140 × 52 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 1229

Miniatuur houten bureautje, 20e eeuw, 29,5 × 36 × 17,5 cm

Hamerprijs: € 230

Lotnummer: 1230

Jan Simon Knikker sr. (1889-1957), boer met koeien in de polder, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 30 × 40 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 1231

Friese staartklok in licht eiken kast, modern, 135 × 42 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 1232

Gesneden en gepolychromeerd houten reliëf: Sint Joris en de draak, 20e eeuw, 111 × 32 × 4 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 1233

Paulin-André Bertrand (1852-1940), Frans dorpsgezicht met schaapskudde, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, herkomst: aangekocht bij drs. J.C. van Schaik op de PAN, 55 × 73 cm

Richtprijs: € 1500-2000

Lotnummer: 1234

Evert Pieters (1856-1932), vee op straat in een landelijk dorpje, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 × 60 cm

Hamerprijs: € 425

Lotnummer: 1235

Paar goudgeschilderde houten en metalen wandlusters met ieder twee kaarsenhouders, Louis Seize-stijl -reparaties, kleine stukken ontbreken-, 47 × 22 × 16 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 1236

Paar tweelichts messing wandappliques met strik- en bloemdecor, Louis Seize-stijl, 19e eeuw, 70 × 32 × 15 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 1237

Grote gefacetteerde spiegel in geprofileerde eiken lijst met afgeronde bovenhoeken, 20e eeuw, 116 × 166 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 1238

Eiken halbank, 18e eeuw, 122 × 148 × 54 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 1239

Bronzen twintiglichts kroonluchter met acanthusbladdecor, de vijftien geslepen glazen lampenkapjes bekroond door bronzen ornament, 90 × Ø 90 cm

Hamerprijs: € 450

Lotnummer: 1240

Herman Müller (1873-1937), zaaier, gepatineerd brons, gesigneerd -kleine deukjes in basement-, hoogte 37 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 1241

Kleine mahonie tafel, het blad gefineerd met satijnhout en omrand met purperhart, daaronder een lade, staand op gecanneleerde poten, vermoedelijk koloniaal van oorsprong, 19e eeuw -marriage, krassen in blad-, 75 × 77 × 53 cm

Richtprijs: € 100-150

Lotnummer: 1242

Perzisch ateliertapijt, mogelijk Tabriz of Bachtiar, begin 20e eeuw, 215 × 131 cm

Hamerprijs: € 200

Lotnummer: 1243

Engels staand horloge in eiken kast, adres: Simpson, Yarmouth, 19e eeuw -slinger ontbreekt-, 217 × 51 × 23 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 1244

Schilderij: fruitstilleven, olieverf op doek, niet gesigneerd, 18e/19e eeuw -gedoubleerd, inschilderingen-, 70 × 90 cm

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 1245

Paul Arntzenius (1883-1965), stilleven met fles, kruik en kalebassen, olieverf op doek, l.o. gesigneerd, -enkele lichte schades-, 70 × 90 cm

Hamerprijs: € 350

Lotnummer: 1246

Paar boeketten in latoenkoperen vazen, de bloemen van beschilderd blik, 19e eeuw -kleine defecten-, 67 × 25 cm

Hamerprijs: € 375

Lotnummer: 1247

Kleine koloniale teakhouten compagniekist met messing beslag, 19e eeuw, 38 × 70 × 34 cm

Hamerprijs: € 270

Lotnummer: 1248

Eiken dekenkist, de voorkant met gesneden panelen met bloemdecor, initialen PP en gedateerd 1788 -gebruikssporen, sleutel aanwezig-, 131 × 57 × 73 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 1249

Europese School: de engel en Tobias met de vis, olieverf op paneel, niet gesigneerd, 17e eeuw, 48 × 24 cm

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 1250

Spiegel in rijk geornamenteerde verguld houten lijst, bekroond door vaasornament met meandermotieven, de stijlen met ranken omwonden, Louis Quinze/Seize -enkele defecten aan verguldsel-, 167 × 72,5 cm

Hamerprijs: € 1700