Lotnummer: 1051

Keramische kom met groen-geel-bruin decor van vogels, Nishapur, Perzië, 10e eeuw -gerestaureerd-, 8,5 × Ø 19 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 1052

Klein terracotta kommetje met randtekst in het wit, Perzië -defecten-, 3 × Ø 6 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 1053

Geelgroengeglazuurde keramische kom met bruin gestileerd decor, Perzië, 10e-14e eeuw -gerestaureerd-, 6,5 × Ø 22 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 1054

Keramische kom met wit-bruin decor: florale motieven en een vogel in het midden, vermoedelijk Nishapur, Perzië, 11e eeuw -gerestaureerd-, 6,5 × Ø 19,5 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 1055

Twee krisheften, één van mammoet-ivoor, de bruinere van nijlpaardtand, Sumatra -de bruinere met chip van rugornament-, hoogte 12,5 cm inclusief basement

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 1056

Glazen flesje met uitlopende lip en één oor -bodempatina binnenin-, 12 × Ø 9,5 cm

Richtprijs: € 120-160

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 1057

Keramische schotel met lusterglazuur en vogeldecor, Hispano-Moresque, 17e eeuw -enkele krasjes en randbeschadigingen-, 6 × Ø 30 cm

Richtprijs: € 600-800

Bieden vanaf: € 500

Lotnummer: 1058

BWZG reliëfplaquette: man en vrouw met huis in de achtergrond en kruiken aan hun voeten, India of Perzië, vermoedelijk 19e eeuw, 10 × 10 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 1059

Ethiopisch handschrift met een bijbelfragment op perkament, 28 bladen in rode en bruine inkt, houten platten, met lederen etui, 19e eeuw. Met vier illustraties -een aantal bladen moeilijk leesbaar door watervlekken; lederen riempjes vervangen door wollen draden-, 6,8 × 5,2 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 130

Lotnummer: 1060

Rond metalen schild met deels goudkleurig reliëfdecor van vogels en Arabische teksten, Indo-Perzië, 19e eeuw, Ø 50,7 cm, herkomst: Galerie Des Arts, Breda, 2 april 1980

Richtprijs: € 250-350

Biedstatus: € 270

Lotnummer: 1061

Paar bronzen Japanse tempelkandelaars in originele tomobako met opschrift, daarbij: messing tangetje en bakje voor lontjes -deksel defect, één ijzeren wig vervangen door hout-, kandelaars 76 × Ø 31 cm

Richtprijs: € 400-600

Bieden vanaf: € 350

Lotnummer: 1062

Chinese marmeren Boeddha zittend op zetel, de voet op lotussteunen, Tang-stijl -defecten-, 41 × 20 × 13,5 cm

Richtprijs: € 250-350

Biedstatus: € 200

Lotnummer: 1063

Mahonie commode met onder het blad één lade waaronder twee deuren geflankeerd door zuilen, staand op klauwpoten, Hollands, directoire -droogtescheuren in blad en flanken, defecten aan fineer-, 87,5 × 102,5 × 51 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 1064

Barometer op mahonie plank, tevens voorzien van alcoholthermometer met Réaumurschaal, adres: Bourjaunaux, Parijs, eerste helft 19e eeuw, 103 × 16 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 1065

Bakbarometer met timpaankap, biesintarsia en tinnen schaalplaten, gesigneerd Stoppani & Zoon, Amsterdam, circa 1800, 125 cm

Richtprijs: € 250-350

Biedstatus: € 200

Lotnummer: 1066

Bakbarometer met tinnen schaalplaat in mahonie kast, adres: Roselli / Rose, Schiedam, tweede helft 20e eeuw, 130 × 23 × 10 cm

Richtprijs: € 120-160

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 1067

Houten modelschip op steun: driemaster Rhoda-Mary, 75 × 56 cm

Richtprijs: € 80-100

Biedstatus: € 60

Lotnummer: 1068

Chinees bubinga klepbureau, de klep met automatisch uitschuivende steunen, twee lades waaronder twee deurtjes, de panelen met gesneden geluksmotieven -krasjes, slot ontbreekt-, eind 20e eeuw, 160 × 91 × 44 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 1069

Paar bronzen bustes: vrolijke oude man en vrouw, niet gesigneerd, 19e eeuw, op zuilvormige albasten basementen, 26 × 10,5 cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 250

Lotnummer: 1070

Paar deels vergulde en deels gepatineerde bronzen kandelaars, staand op drie klauwpoten, Frankrijk, Charles Dix, 34 cm

Richtprijs: € 400-600

Bieden vanaf: € 350

Lotnummer: 1071

Vijfdelig Delfts aardewerk kaststel met blauw-wit bloemdecor, de deksels met zittende honden, uitvoering De Vergulde Blompot, gemerkt PVB naar eigenaar Pieter Verburgh of schilder Paulus Verburgh, circa 1770 -glazuurslijtages en enkele restauraties-, 44 cm

Richtprijs: € 600-800

Bieden vanaf: € 500

Lotnummer: 1072

Driedelig Delfts aardewerk kaststel met blauw-wit bloemenvaasdecor, uitvoering De Porceleyne Schotel, 1764-1773 -geen deksels, chips en restauraties-, hoogste vaas 22,5 cm

Richtprijs: € 120-160

Biedstatus: € 100

Lotnummer: 1073

Vier Delfts aardewerk bordjes met blauw-wit floraal decor, 18e eeuw -randschilfers en -chips-, Ø 19,5 cm

Richtprijs: € 180-220

Bieden vanaf: € 150

Lotnummer: 1074

Delfts aardewerk vaas met blauw-wit decor: bloemen en vogels, met aan weerszijden een wapenschild -restauraties en defecten-, 17e/18e eeuw, 33 × Ø 24 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 300

Lotnummer: 1075

Toegeschreven aan Pieter Symonsz. Potter (1597-1652), boereninterieur met vrouw, kind en hond, olieverf op paneel, niet gesigneerd -geparketteerd, enkele inschilderingen-, 41 × 53 cm

Richtprijs: € 600-800

Biedstatus: € 500

Lotnummer: 1076

Vier Delfts aardewerk borden met blauw-wit hanendecor, gemerkt, Augustijn Reygens voor In De Vergulde Boot, tweede helft 17e eeuw -één gerestaureerd-, Ø 22,5 cm

Richtprijs: € 350-450

Bieden vanaf: € 300

Lotnummer: 1077

Enkele zeeslakkenschelpen en een fossiel

Richtprijs: € 60-80

Biedstatus: € 45

Lotnummer: 1078

Glazen eierlamp met geëtste inscriptie, uitvoering Val St. Lambert, België, daarna waarschijnlijk geëxporteerd naar Cochin, India, door koopman S. Koder, circa 1900, 45 × Ø 24 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 1079

Kristallen éénlichts zakkroon, hoogte inclusief ophanging 109 × Ø 49 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 1080

Kroonluchter met kristallen pegels, zes interne lichtpunten, en zes externe lichtpunten gedragen door messing adelaars, 100 × Ø 55 cm

Richtprijs: € 150-200

Biedstatus: € 120

Lotnummer: 1081

Zeslichts kroonluchter met kristallen pegels, omringd door messing guirlandes, 70 × Ø 30 cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 250

Lotnummer: 1082

Bronzen beeldje: kopie naar de Venus van Milo, niet gemerkt, 19e eeuw, 30 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 1083

Leopold Harzé (1831-1893), 'Gros René', brons, gesigneerd, de voet met tekst: Mon Dieu! Qu' a tes appas je suis accoquine', Brussel, hoogte 28 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 1084

Bronzen beeld: vrouw met twee kinderen, niet gesigneerd, 20e eeuw, 27 cm hoog inclusief zwart marmeren basement

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 1085

Jos Oehlen (1953), 'Bankje', brons, l.a. gemonogrammeerd, 12 × 27 × 17 cm

Richtprijs: € 500-700

Bieden vanaf: € 450

Lotnummer: 1086

Bronzen beeld: de overwinning, gemonogrammeerd TV, met gietersmerk: Schmäke Düsseldorf, 20e eeuw, 26 × 21 × 15 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 1087

Jos Oehlen (1953), 'Danseres', brons, l.a. gemonogrammeerd, 70 × 15 × 8 cm

Richtprijs: € 1200-1600

Bieden vanaf: € 1000

Lotnummer: 1088

Bronzen beeld: jonge vrouw met mand, niet gesigneerd, 20e eeuw, 42,5 cm hoog inclusief rood marmeren basement

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 120

Lotnummer: 1089

Mogelijk Paul Elshout (1949-2018), staande man met zijn uitgerukte hart in zijn opgeheven rechterhand, brons op natuurstenen basement, gemonogrammeerd P.E., hoogte inclusief basement 61 cm

Richtprijs: € 800-1200

Bieden vanaf: € 750

Lotnummer: 1090

Eppo de Haan (1949), halfgelaat, brons, gesigneerd, 15,5 cm hoog

Richtprijs: € 500-700

Bieden vanaf: € 450

Lotnummer: 1091

Pieter E. Stolp (1920-2002), fantasiewezen, keramisch object met ijzerdraad -enkele barstvormige bakfouten in basement-, 52 × 18 × 16 cm

Richtprijs: € 150-200

Bieden vanaf: € 100

Lotnummer: 1092

Jos Oehlen (1953), 'Dansers', brons, r.a. gemonogrammeerd en op onderzijde met stift gesigneerd, 33 × 37 × 8 cm

Richtprijs: € 500-700

Bieden vanaf: € 450

Lotnummer: 1093

Pieter E. Stolp (1920-2002), 'Liefde en Geborgenheid', brons, 44 × 15 × 12 cm

Richtprijs: € 300-500

Bieden vanaf: € 250

Lotnummer: 1094

Eiken boekenkast opgebouwd uit vijf beglaasde delen, een basement met lade en een topstuk met opstaande rand, model Lebus Book Case, uitvoering Lebus, Engeland, jaren '20-'30 -gebruikssporen, een deur los-, 218 × 88 × 42 cm

Richtprijs: € 400-600

Bieden vanaf: € 350

Lotnummer: 1095

Diverse schelpen, waaronder grote zeeslakken

Richtprijs: € 100-150

Bieden vanaf: € 80

Lotnummer: 1096

Delfts aardewerk lampvoet met molen- en havendecor in cartouches omgeven door bloemen, met messing monturen en stoffen kap, midden 20e eeuw, 75 cm

Richtprijs: € 100-150

Biedstatus: € 80

Lotnummer: 1097

Palissandergefineerde speeltafel, tweede helft 19e eeuw -groen laken recentelijk vervangen-, 77 × 92 × 46 cm

Richtprijs: € 200-300

Bieden vanaf: € 180

Lotnummer: 1098

Barometer en contrabarometer in mahonie kast met tinnen schaalplaten, tevens voorzien van alcoholthermometer met Réaumur- en Fahrenheitschalen, adres: Anthony Christoffel Reballio, Rotterdam, laatste kwart 18e eeuw, 120 × 31 × 10 cm

Richtprijs: € 500-700

Bieden vanaf: € 450

Lotnummer: 1099

Barometer op mahonie plank bekroond door verguld bronzen lauwerkrans, tevens voorzien van alcoholthermometer met Celsius- en Réaumurschaal, adres: Bodeur, Parijs, tweede kwart 19e eeuw -kwikkolom met luchtbellen en te laag peil-, 103 × 12 cm

Richtprijs: € 80-100

Bieden vanaf: € 60

Lotnummer: 1100

Koloniale houten kist met ajourgezaagd messing beslag, in het interieur één zijvak op onderstel van later datum, 18e/19e eeuw -één scharnier defect, geen sleutel aanwezig-, hoogte zonder onderstel 34 × 87,5 × 41 cm

Richtprijs: € 500-700

Bieden vanaf: € 400