Lotnummer: 1021
Veiling: Zondag 27 Oktober 2019
Timed online, live: 12:00-19:30

Kristallen gefacetteerde karaf, gegraveerd met zuilen, voluten en bloemmotieven en voorzien van gedreven zilveren montuur met fruitdecor en cartouches, daarbij: vier glaasjes op lage voet, België, 1860, 31 cm

Richtprijs: € 80-100

Lotnummer: 1022

Paar 1e gehalte zilveren kandelaars op rijk bewerkte voet met C-voluten, nodus met filetranden, balustervormige stam, meester: Johannes Arntzen, Utrecht, 1767 -inscriptie: BJR geb den 9 nov 1775-, 24 x Ø 13 cm

Hamerprijs: € 3000

Lotnummer: 1023

1e gehalte zilveren cabaret, staand op vier pootjes, de opengewerkte rand met guirlande, kabelrand, urnen en ramskoppen, onduidelijk meesterteken, Amsterdam, 1784, herkomst: particuliere collectie Herveld, 3 x 31 x 31 cm

Hamerprijs: € 1000

Lotnummer: 1024

2e gehalte zilveren lepeldoos met jachtdecor in reliëf, Hollands, 1913, 4,5 x 13 x 6,5 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 1025

Paar 2e gehalte zilveren tafelstukken in de vorm van weidevogels: kievit en watersnip, meester: Louis Premselaar, Amsterdam, 20e eeuw, herkomst: particuliere collectie Herveld, H 16 en H 20 cm

Hamerprijs: € 1500

Lotnummer: 1026

2e gehalte zilveren theezeef met bloemdecor, en 2e gehalte zilveren lekbakje op klauwpootjes

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 1027

1e gehalte zilveren rijk bewerkte molenbeker -defecten, incompleet-, herkomst: particuliere collectie Herveld, L 17 cm

Hamerprijs: € 3900

Lotnummer: 1028

Paar gelobde 3e gehalte zilveren kandelaars met bloemknopjes in de voet, Wenen, 1862 -gebruikssporen-, 25 cm

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 1029

Ronde gedreven 1e gehalte zilveren gelobde schotel floraal decor in reliëf, Engeland

Richtprijs: € 400-600

Lotnummer: 1030

Rijk gedreven 2e gehalte zilveren trekpotje, onduidlijk meesterteken, Haarlem, eerste helft 18e eeuw -restauraties, deuken in deksel-, herkomst: particuliere collectie Herveld, 13 x 19 x 11 cm

Richtprijs: € 500-700

Lotnummer: 1031

2e gehalte zilveren theebus gedecoreerd met een Hollands landschap omgeven door florale motieven, onduidelijk meesterteken, begin 20e eeuw -deukjes-

Hamerprijs: € 95

Lotnummer: 1032

2e gehalte zilveren ménagère, bestaande uit: geaccoleerde peper- en zoutcoupe op gelobde en gegraveerde zilveren voet, en mosterdpot op tevens gelobde en gegraveerde voet met scharnierend balustervormig deksel, meester: Nicolaas Johannes van Wulven, Amsterdam, 1858

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 1033

Paar 2e gehalte zilveren gecanneleerde tafelkandelaars op ronde voet, gedecoreerd met rozet en guirlandes, Louis Seize, gemonogrammeerd C.B., herkomst: particuliere collectie Herveld -één stam gesoldeerd-, 26 cm

Hamerprijs: € 1000

Lotnummer: 1034

1e gehalte zilveren presenteerblad op gecanneleerde bolpoten, het blad met gelobde rand, meester: Roelof Barend Citroen, Amsterdam, 1844, 32 x 24,5 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 1035

3e gehalte zilveren gelobde suikerdoos op vier pootjes, Duitsland, 20e eeuw, herkomst: particuliere collectie Herveld

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 1036

3e gehalte zilveren dienlepel met getordeerde en fijn gegraveerde steel met voluten, Noorwegen, 1860

Hamerprijs: € 20

Lotnummer: 1037

2e gehalte zilveren broodmand, gedecoreerd met guirlandes en strikken, staand op klauwpootjes, Louis Seize-stijl, 19e eeuw, herkomst: particuliere collectie Herveld, 13 x 28 x 18 cm

Hamerprijs: € 400

Lotnummer: 1038

Twee 2e gehalte zilveren petit-fourscheppen, opengewerkt met gegraveerd floraal decor, groot model meester: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1875, klein model 1864

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 1039

1e gehalte zilveren theedoos, gecanneleerd, op vier bolpootjes en voorzien van bolknop en slot , Oostenrijk, circa 1870 -sleuteltje ontbreekt-, 13 x 12,5 x 9 cm

Hamerprijs: € 290

Lotnummer: 1040

Groot 1e gehalte zilveren dienblad met gecanneleerde randen, meester: Topazio, Portugal, 20e eeuw, herkomst: particuliere collectie Herveld, 66x 41 cm

Hamerprijs: € 800