<<

Lotnummer: 1501

Zandstenen heiligenbeeld: Barbara van Nicomedië -in tweeën gebroken-, delen samen ± 153 cm

Richtprijs: € 1200-1600

Lotnummer: 1502

Gietijzeren veldkruis met corpus Christi -verweerd-, hoogte vanaf het grondniveau 130 × 70 cm

Hamerprijs: € 75

Lotnummer: 1503

Kinderbakfiets

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 1504

Gietijzeren veldkruis met palmtakken en doornenkroon -verweerd-, hoogte vanaf het grondniveau 128 × 68 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 1505

Groen- en witgelakt gietijzeren wand- of tuinornament in de vorm van een pijl, 153 × 30 cm

Hamerprijs: € 40

Lotnummer: 1506

Afrikaans natuurstenen beeld: vier hoofden en twee handen, 90 × 80 × 50 cm

Hamerprijs: € 20

Lotnummer: 1507

Gietijzeren veldkruis met Maria -verweerd-, hoogte vanaf het grondniveau 70 × 42 cm

Hamerprijs: € 75

Lotnummer: 1508

Gietijzeren veldkruis met het hoofd van Jezus met doornenkroon -verweerd-, hoogte vanaf het grondniveau 138 × 74 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 1509

Bromfiets, model Crown, uitvoering RAP / Stokvis, voorzien van Puch motorblok, jaren '60 -schuurvondst, niet getest, deels overgespoten, geen papieren aanwezig-

Hamerprijs: € 350

Lotnummer: 1510

Bronzen tuinfontein in de vorm van twee putti in een nis die een kruik leeggieten, 118 × 70 × 50 cm

Hamerprijs: € 350

Lotnummer: 1511

Gietijzeren veldkruis met Maria en twee engelen -verweerd-, hoogte vanaf het grondniveau 120 × 64 cm

Hamerprijs: € 85

Lotnummer: 1512

Roodgelakte metalen brievenbus -gebruikssporen-, 110 × 38 × 35 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 1513

Groengelakt gietijzeren tuinbankje met houten latten, 20e eeuw -gebruikssporen-, 69 × 122 × 48 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 1514

Witte polyetheen stoel uit één stuk, model Kite, ontwerp Kashim Rashid, uitvoering Label, Nederland, circa 2004 -lichte gebruikssporen-, 87 × 82 × 89 cm

Hamerprijs: € 160

Lotnummer: 1515

Tuintafel met marmeren blad op gietijzeren onderstel, 20e eeuw -gebruikssporen, blad vervuild-, 74 × 105 × 60 cm

Hamerprijs: € 80

Lotnummer: 1516

Betonnen tuintafel, de poot met puttidecor, 76 × Ø 125 cm

Hamerprijs: € 20

Lotnummer: 1517

Betonnen (tuin)ornament: vaas met bloemen en fruit, 63 × 34 × 34 cm

Hamerprijs: € 55

Lotnummer: 1518

Tafel samengesteld uit marmeren blad en witgelakte metalen zuilen, 20e eeuw -het blad met enkele (opgevulde) gaten, gebruikssporen, roestvorming-, 72 × 225 × 80 cm

Hamerprijs: € 250

Total images: 11
Total images: 11
Lotnummer: 1519

Neuchâteloise met geëmailleerde wijzerplaat, de beschilderde kast met blauw bloemdecor op lichtblauwe ondergrond en voorzien van verguld bronzen beslag, bovenop met blindstempel 'AIOC', Zwitserland, 18e eeuw -bovenste stukje kuif afgebroken maar aanwezig-, hoogte inclusief console 100 cm

Hamerprijs: € 600

Lotnummer: 1520

Neuchâteloise met geëmailleerde wijzerplaat, de beschilderde kast met bloemdecor op gele ondergrond en voorzien van bronzen beslag, Zwitserland, eind 18e eeuw -zonder console, oude houtwormschade, defecten aan email, glas voor wijzerplaat ontbreekt, touwtje voor slingerophanging defect-, hoogte 75 cm

Hamerprijs: € 200

Lotnummer: 1521

Diverse schelpen, waaronder drie nautilusschelpen

Hamerprijs: € 450

Lotnummer: 1522

Vier Delfts aardewerk borden met blauw-wit chinoiserie tuindecor en gele rand, tweede helft 18e eeuw -enkele randchips-, Ø 23 cm

Richtprijs: € 180-220

Lotnummer: 1523

Vijf Delfts aardewerk spreukborden met blauw-wit decor: de tekst 'Ziet wat hier van Agteren Staat' en verso: 'Bid Eer gij Aant Eeten gaat', vroeg 18e eeuw -één gelijmd, alle met kleine randschilfers-, Ø 22,8 cm

Richtprijs: € 200-300

Lotnummer: 1524

Eiken porseleinkast met beglaasde uitsparing onder de gecontourneerde kap, de gebogen onderkast op bolklauwpoten, Hollands, 19e eeuw -gebruikssporen, enkele beschadigingen aan lijstwerk, één ruitje ontbreekt-, 230 × 170 × 50 cm

Hamerprijs: € 350

Lotnummer: 1525

Mandplafonnière met kristallen pegels en messing ornamenten in de vorm van strikken en guirlandes -één fitting los-, Ø 75 cm

Hamerprijs: € 650

Lotnummer: 1526

Paar goudkleurige bronzen wandlampen, de twee lichtpunten gedragen door vrouw, 37 × 24 × 20 cm

Hamerprijs: € 210

Dit is de laatste pagina van deze zaal. Klik op onderstaande banner om terug te gaan naar het overzicht.

<<