Arie Leeflang (1906-1956), portret van Henriëtte Muntz, olieverf op doek, r.o. gesigneerd, l.b. getiteld en gedateerd '42, 35 × 32,5 cm
Hamerprijs: € 270
David Schulman (1881-1966), gezicht op de Merwede bij Gorinchem, olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '56, H 84 × B 118 cm
Hamerprijs: € 500
Eiken porseleinkast met gecontourneerde kap, tweede helft 18e eeuw, 200 × 128 × 39 cm
Richtprijs: € 150-200
Paar kleine kristallen gembercoupes met ruitslijpsel, staand op vierkante voet, 19e eeuw -enkele minieme chipjes-, 20 × Ø 8 cm
Hamerprijs: € 100
Twaalf slingerglaasjes met dubbele witte slinger in de stam, Engeland, circa derde kwart 18e eeuw -vier met chipje van voet, formaten variëren een beetje-, circa 13 × Ø 6,5 cm
Hamerprijs: € 300
Mahonie theekistje met ingelegd geschakeerd lijnendecor, het deksel aan de binnenzijde bekleed met groen leder, het theecompartiment met lood, circa 1800
Hamerprijs: € 280
Diverse schelpen, waaronder nautilusschelpen -één defect-
Hamerprijs: € 425
Gepatineerd bronzen zeslichts kroonluchter, voorzien van albasten kapjes, de stam omringd door putti met bloemslinger -één kapje met randchip-, 80 × Ø 75 cm
Hamerprijs: € 250
Afrikaans zittend bronzen koningsbeeld, Benin-stijl, tweede helft 20e eeuw, 60 ×15 × 17 cm
Richtprijs: € 200-300
Perzische loper, omgeving Heriz, circa 1900 -lichte slijtages-, 244 × 106 cm
Hamerprijs: € 290
Mahonie buffetkast met beglaasde opstand en gesneden bladmotieven, uitvoering Meubelfabriek Nederland J.A. Huizinga Westersingel Groningen, gemerkt met plaatje op onderste plank, circa 1900, 178 × 116 × 43 cm
Richtprijs: € 600-800
Paar glazen karaffen en vier schoteltjes met verguld en geëtst decor van bloemen, art nouveau -lichte gebruikssporen aan stoppen-, hoogte karaffen 19 cm
Hamerprijs: € 110
Witgelakte geornamenteerde driezits bank met gecapitonneerde blauw fluwelen bekleding, Frankrijk, 20e eeuw
Richtprijs: € 200-300
Mahonie klapstoel met rode stoffen rugleuning en zitting, Engeland, 20e eeuw, 101 × 50,5 × 53 cm, daarbij: cilindervormig kussentje
Richtprijs: € 60-80
Notengefineerde rankenkast met centraal een bloemguirlande onder de kapregel, en onderin twee lades, staand op bolpoten, 19e eeuw, 216 × 186 × 63 cm
Richtprijs: € 500-700
Elies Auer (1952), 'Barricade', acrylverf op doek, l.o. gesigneerd, op spieraam nogmaals gesigneerd en op label gedateerd 2009, 80 × 100 cm
Hamerprijs: € 150
Birgit Sauer (1972), 'Ergon 31', olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '95, herkomst: Galerie Bastiaans, Boxmeer, 100 × 100 cm
Richtprijs: € 500-700
Dora Tuynman (1926-1979), compositie in zwart en wit, inkt op papier, r.o. gesigneerd en gedateerd '61, 64 × 49 cm
Hamerprijs: € 1200
Gerard Verdijk (1934-2005), 'Two spots determing space XXI', acrylverf op doek, niet gesigneerd, herkomst: Galerie Bastiaans, Boxmeer, daarbij: zes diverse boekwerken over de kunstenaar, 80 × 70 cm
Richtprijs: € 500-700
Zwartgelakt mdf bergmeubel met deurtjes en open vak, model Ianus, uitvoering Tecno, Italië, -voorzien van glazen plaat op bovenblad-, 91 × 203 × 50 cm
Richtprijs: € 150-200
Frans van Straaten (1963), lezende vrouw op trap, brons, gemerkt, op natuurstenen basement, totale hoogte 120,5 cm
Hamerprijs: € 1100
Zwartgelakte mdf sidetable met glazen etagère, uitvoering Tecno, Italië, moden, 85 × 243 × 50 cm
Hamerprijs: € 150
Donkergrijze metalen vloerlamp met matglazen schaal, model Tebe, ontwerp Ernesto Gismondi, uitvoering Artemide, Italië -lamp is een beetje wankel-, 190 × 49 cm
Hamerprijs: € 100
Loungefauteuil, model 670, en ottoman, model 671, beide met zwart lederen bekleding in multiplex kuip, ontwerp Charles en Ray Eames, uitvoering Herman Miller -bekleding defect, één armleuning met scheur, ottoman met scheur-
Hamerprijs: € 2000
Salontafel in de vorm van liggende bronzen beer met glazen blad op zijn poten, België, jaren '70 -enkele glasschades-, 43 × Ø 85 cm
Hamerprijs: € 325
Perzisch tapijt Kirman -sleetse plekken-, 400 × 265 cm
Richtprijs: € 150-200
Grote kroonluchter met kristallen pegels en vele armen aan centrale bol -sommige glazen kaarshulzen defect, één arm verstevigd met staalkabel-, 110 × Ø 110 cm
Hamerprijs: € 600
Ronde zwartgelakte tafel op metalen voet, model T334, uitvoering Tecno, Italië, modern, 70 × Ø 180 cm
Hamerprijs: € 250
14 zwart gestoffeerde stoelen op wieltjes model PS148, uitvoering Tecno, Italië -rubber van sommige wieltjes afgesleten-
Richtprijs: € 500-700
Paar speakers, model Active Super MK III, uitvoering Pied Piper, in beukengefineerde kast, met bijbehorende snoeren, modern, 120 × 21 × 30
Hamerprijs: € 170
Piet Berghs (1948), abstracte sculptuur, Belgisch hardsteen, gemonogrammeerd, staand op Belgisch hardstenen sokkel -volgrecht van toepassing-, beeld: 82 × 44 × 18 cm, sokkel: 90 × 32 × 25 cm
Hamerprijs: € 1800
Gebrandschilderd glas-in-loodraam, Amsterdamse School, circa 1910-1930, 91 × 51 cm inclusief houten frame -één glaasje met barst-
Hamerprijs: € 900
Stratos Fountoulis (1954), abstracte compositie, gemengde techniek, r.o. gesigneerd en gedateerd '93, 60,5 × 61 cm inclusief lijst
Richtprijs: € 180-220
Anton Heijboer (1924-2005), 'Life Two', ets, m.o. gesigneerd, tevens in ets gesigneerd en gedateerd 1985, 53 × 42 cm
Hamerprijs: € 270
Gebrandschilderd glas-in-loodraam met voorstelling van een vrouw omringd door gestileerde planten, uitvoering Atelier Leur, Bussum, r.o. gesigneerd, art deco, 133 × 79 cm
Hamerprijs: € 150
Paar met zwart leder beklede bureaustoelen op draaibaar metalen onderstel -gebruikssporen-, 90 × 64 × 60 cm
Hamerprijs: € 80
Wout Maters (1931-2017), zonder titel, brons, natuurstenen basement, gesigneerd, hoogte inclusief basement circa 62 cm
Richtprijs: € 800-1200
Grote grijsgelakte stalen kluis met sleutel, uitvoering Lips, tweede helft 20e eeuw, 105 × 69 × 62 cm
Hamerprijs: € 150
Hoge zwartgelakte kast met roldeur, binnenin één lade en vier planken, uitvoering Denka, Denemarken, jaren '80 -gebruikssporen-, 210 × 50 × 50 cm
Richtprijs: € 80-100
Relaxfauteuil met zwarte lederen bekleding, op zwarte ronde metalen poot, uitvoering Jori Yoga -kleine defecten-, 73 × 116 × 74 cm
Hamerprijs: € 450
Zwartgelakt mdf driedeurs bergmeubel, uitvoering Tecno, Italië, modern, 91 × 124 × 50 cm
Richtprijs: € 100-150
Uitschuifbare vogeloogesdoorngefineerde ronde tafel met tussenblad, op enkele poot, verzwaard met natuurstenen voet, model Balance, ontwerp Arnold Merckx, uitvoering Arco, jaren '80, 74 × Ø 132 cm
Hamerprijs: € 325
Zes verchroomd draadstalen stoelen, ontwerp Cees Braakman, uitvoering Pastoe, jaren '60 -meerdere breuken in draadstaal- 81 × 50,5 × 55 cm
Hamerprijs: € 650
Perzisch tapijt Keshan -kleine reparatie in rand-, 420 × 320 cm
Richtprijs: € 800-1200
Paar groengelakte gietijzeren tuinvazen -gebruikssporen-, 32 × 41 cm
Hamerprijs: € 160
Gietijzeren veldkruis met engel -verweerd-, hoogte vanaf het grondniveau 150 × 88 cm
Hamerprijs: € 210
Paar betonnen tuinbankjes, gedragen door zeewezens, elk 44 × 135 × 40 cm
Hamerprijs: € 180
Betonnen tuinornament: stoel met eierlijst rondom de zitting, 82 × 43 × 52 cm
Hamerprijs: € 20
Betonnen tuinbeeld met fonteinaansluiting: twee putti met kruik en schelp, 78 cm
Hamerprijs: € 180
Betonnen tuinbeeld op sokkel: putto met bloemenmand, totale hoogte 114 cm
Hamerprijs: € 70