Lotnummer: 1001

Chinees porseleinen famille rose schotel met centraal decor van twee vogels op tak, daaromheen bloemen en kostbaarheden, Yongzheng/Qianlong, Ø 28,5 cm

Hamerprijs: € 800

Lotnummer: 1002

Chinees porseleinen famille rose bord met floraal decor, 18e eeuw -chips en haarlijn-, Ø 22,5 cm

Hamerprijs: € 60

Lotnummer: 1003

Paar Chinees porseleinen famille rose kommen met feniks- en tuindecor, beide gemerkt, 19e/20e eeuw -randschilfers-, 6 × 13,5 cm

Hamerprijs: € 230

Total images: 10
Total images: 10
Lotnummer: 1004

Zes Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met polychroom landschapsdecor en deels vergulde rand, vroeg Qianlong -defecten-, Ø schotel 11,5 cm

Hamerprijs: € 3000

Lotnummer: 1005

Chinees porseleinen famille rose bord met bloemenmanddecor, aan achterzijde een rand met golven, gemerkt met artemisiablad, Guangxu -randchipjes, bakfout in standring-, Ø 21,5 cm

Hamerprijs: € 550

Lotnummer: 1006

Chinees porseleinen kom en schotel met famille rose decor van twee figuren uit de Wu Shuang Pu, Daoguang zegelmerk en periode -kommetje met gefixeerde haarlijnen, schoteltje met haarlijn en minieme randschilfer-, 6,5 × Ø 14 cm

Hamerprijs: € 550

Lotnummer: 1007

Drie Chinees porseleinen famille rose borden met decor van bladeren, bloemen, vogels en vlinders, Qianlong -alle met randchips-, Ø 22,5 cm

Hamerprijs: € 500

Lotnummer: 1008

Vier Chinees porseleinen famille rose kommetjes en schoteltjes met decor van westerlingen in haven, naar voorbeeld van Meissen, 18e eeuw -defecten-, schoteltje Ø 11,5 cm

Hamerprijs: € 650

Lotnummer: 1009

Chinees porseleinen encre de Chine theeservies met decor van de godin Juno, bestaande uit: theepot, theebus, melkkan, vijf koppen en één schotel, Qianlong -defecten-, theepot 13 × 19 × 11 cm

Hamerprijs: € 500

Lotnummer: 1010

Twee Chinees porseleinen Amsterdams bont kommetjes en schoteltjes met decor van 'Het wonder van Zaandam'; een stier die schrikt van een vliegerende jongen, doodt een boer en zijn hoogzwangere vrouw, maar het kind komt levend ter wereld, onderop de datum 29 augustus 1647 -één kopje en beide schotels gelijmd, andere kopje met schilfers, één schotel wat kleiner en licht afwijkend van decor, set mogelijk samengesteld-, Ø 11,7 cm

Hamerprijs: € 900

Lotnummer: 1011

Chinees porseleinen vaas met famille rose figurendecor, met draken en tempelhonden, Kanton, tweede helft 19e eeuw, 43 × Ø 25 cm

Hamerprijs: € 800

Lotnummer: 1012

Palissander Chinees plantentafeltje met natuurstenen blad, 47 cm hoog, blad Ø 28 cm

Hamerprijs: € 110

Lotnummer: 1013

Paar Chinees porseleinen famille rose borden met decor van bloemenmand, 18e eeuw -enkele minieme randschilfers- Ø 22,5 cm

Hamerprijs: € 325

Lotnummer: 1014

Paar Chinees porseleinen ovale famille rose schaaltjes op hoge rand, het decor met personen op terras, Tongzhi zegelmerk en periode, aangekocht bij Christie's, veiling 19-11-1996, lot 180 -slijtage aan het glazuur-, 19 × 15 × 6 cm

Hamerprijs: € 1000

Lotnummer: 1015

Paar Chinees porseleinen diepe borden met famille rose decor van vogels op bloementakken, Qianlong -beide met randschilfertjes, één met een wat grotere chip-, Ø 22,7 cm

Hamerprijs: € 1100

Lotnummer: 1016

Chinees porseleinen famille rose kom met decor van hanen op rots, bloemen en een vleermuis, Daoguang zegelmerk en mogelijk periode -randchips-, 9,5 × Ø 23,5 cm

Hamerprijs: € 750

Lotnummer: 1017

Chinees porseleinen famille rose bord met decor van pioenrozen en vlinder, Qianlong -haarlijnen-, Ø 22 cm, en Chinees porseleinen bordje met famille rose floraal decor, Qianlong -randchipje-, Ø 19 cm

Hamerprijs: € 450

Lotnummer: 1018

Drie Chinees porseleinen famille rose kommetjes en schoteltjes met bloemdecor, Yongzheng -de drie schoteltjes en een kommetje met haarlijn-, 4 × Ø 11,5 cm

Hamerprijs: € 650

Lotnummer: 1019

Chinees porseleinen famille rose trekpotje met bloem- en honddecor, 18e eeuw -schilfers-, 10,5 × Ø 8,5 cm

Hamerprijs: € 425

Lotnummer: 1020

Paar Chinees porseleinen borden met famille rose decor: vrouw met hert en zotje, één bord gemerkt, 19e/20e eeuw -één bord met stervormige barst-, Ø 22,5 cm

Hamerprijs: € 100

Lotnummer: 1021

Chinees porseleinen famille rose bedekte pot met bloem- en bamboedecor, 19e eeuw -chips langs de rand en slijtage aan het decor-, 22 × 21 cm

Hamerprijs: € 300

Lotnummer: 1022

Chinees porseleinen vaas met qianjiang cai decor van figuren op terras en karakters, begin 20e eeuw, 42 × Ø 20 cm

Richtprijs: € 600-800

Lotnummer: 1023

Houten plantentafel met gesneden bloesemdecor en natuurstenen blad, China -gelijmd-, 52 × 32 × 32 cm

Hamerprijs: € 90

Lotnummer: 1024

Chinees porseleinen famille verte bord met decor van figuren in tuin, gemerkt met blad, 19e/20e eeuw, Ø 23,5 cm

Hamerprijs: € 250

Lotnummer: 1025

Paar Chinees porseleinen kommen met Amsterdams bont decor: vogels tussen bloemen en bloemenmanden, binnenin een klein landschapje met visser, 18e eeuw -haarlijn-, 7 × Ø 14,5 cm

Hamerprijs: € 250

Lotnummer: 1026

Chinees porseleinen famille verte kom met floraal decor en bladvormige cartouches, Chenghua gemerkt, Kangxi, Ø 15,5 cm

Hamerprijs: € 700

Lotnummer: 1027

Twee Chinees porseleinen gemberpotten met famille verte bloemdecor, 17e/18e eeuw -randdefecten-, hoogte 13 cm

Hamerprijs: € 190

Lotnummer: 1028

Chinees porseleinen famille verte pot met floraal decor, Kangxi, 16 × Ø 20 cm

Hamerprijs: € 450

Lotnummer: 1029

Vier Chinees porseleinen Amsterdams bont kommetjes en schoteltjes met bloemenmanddecor, 18e eeuw -twee schoteltjes met een haarlijn-, 3,5 × Ø 10 cm

Hamerprijs: € 170

Lotnummer: 1030

Vier Chinees porseleinen melk-en-bloed borden met tuindecor, Kangxi -enkele randschilfers, één bord met haarlijn-, Ø 21,5 cm

Hamerprijs: € 450

Lotnummer: 1031

Gecraqueleerde Chinees porseleinen schotel met ijzerrood decor van een feniks tussen bladranken, eind 19e eeuw, Ø 40 cm

Hamerprijs: € 500

Lotnummer: 1032

Staande houten Boeddha met mozaïek belijmd, Birma, 20e eeuw -slijtage-, 123 cm

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 1033

Notenhouten vierdeurs boekenkast met gestoken beelden en aan onderzijde panelen met decors van figuren en dieren, circa 1900, 220 × 220 × 58 cm

Hamerprijs: € 900

Lotnummer: 1034

Acht Chinees porseleinen borden met Imari bloemdecor, Qianlong -haarlijnen en chips-, Ø 23,5 cm

Hamerprijs: € 210

Lotnummer: 1035

Vijfdelig Japans porseleinen Imari kaststel met decor van ossen bij huis, 18e eeuw -één deksel gerestaureerd, enkele haarlijnen-, hoogte 24 cm

Hamerprijs: € 450

Lotnummer: 1036

Zes Chinees porseleinen Imari halfdiepe borden, decor: vogels in een vijver met lotus, 18e eeuw -chipjes, één bord met haarlijn in de bodem-, Ø 22,3 cm

Hamerprijs: € 550

Lotnummer: 1037

Paar Chinees porseleinen Imari halfhoge kommetjes en schoteltjes met floraal decor, 18e eeuw -één kom met barst, één schotel met haarlijn, de ander met randchip-, 7 × Ø 14 cm

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 1038

Paar Japans porseleinen Imari verte steelvazen met prunusdecor, 18e eeuw -één met halsrestauratie en grote chip aan onderzijde de ander met kleine randschilfers-, hoogte 24 cm

Richtprijs: € 600-800

Lotnummer: 1039

Drie Chinees porseleinen Amsterdams bont kommetjes en schoteltjes met bloemenmanddecor, eerste helft 18e eeuw -één kommetje met haarlijn-, 3,5 × Ø 10 cm

Hamerprijs: € 130

Lotnummer: 1040

Zes Chinees porseleinen Imari borden, decor: vogel op stok, 18e eeuw -haarlijnen en chips-, Ø 22,8 cm

Hamerprijs: € 325

Lotnummer: 1041

Vijf diverse Chinees porseleinen Amsterdams bont kommen, 18e eeuw -enkele chipjes, glazuurschilfers en haarlijnen-, grootste 7 × Ø 15 cm

Hamerprijs: € 230

Lotnummer: 1042

Acht Chinees porseleinen borden met polychroom strooibloemdecor omgeven door guirlandes, 18e eeuw -twee met haarlijn, alle met chips-, Ø 23 cm

Hamerprijs: € 260

Lotnummer: 1043

Driedelig porseleinen famille rose kaststel met hanendecor, bestaande uit: twee trompetvazen, en een dekselvaasje -gelijmd, haarlijnen, knop van deksel ontbreekt-, uitvoering Samson, Frankrijk, 19e eeuw, hoogte dekselvaas 23 cm

Richtprijs: € 150-200

Lotnummer: 1044

Vijfdelig Chinees porseleinen famille rose kaststel met decor van twee fazanten tussen pioenrozen, Qianlong -deksels zitten geplakt met plakgum, één dekselvaas met haarlijn in de hals, de randen van de trompetvazen zijn licht gerestaureerd of bijgekleurd-, hoogte 23 cm

Hamerprijs: € 2700

Lotnummer: 1045

Vier Chinees porseleinen capucijner kommetjes en zes schoteltjes met blauw-wit decor: twee kraanvogels bij boom, 18e eeuw -één schoteltje met chipje en haarlijn-, Ø 10 cm

Hamerprijs: € 425

Lotnummer: 1046

Vierdelige Chinese lakwerk mimiset met bloemdecor in cartouches, 20e eeuw -kleine defecten-, grootste 61 × 56 × 41 cm

Hamerprijs: € 170

Lotnummer: 1047

Witgeglazuurde keramische kom met donkerbruin gestileerd decor, Nishapur, Perzië, 10e eeuw -gerestaureerd, staat niet recht-, 8 × Ø 19,5 cm

Richtprijs: € 300-500

Lotnummer: 1048

Drie krisheften van nijlpaardtand, Sulawesi, op houten basementen -de lichte met chip van onderzijde-, 12,5 × 12 cm inclusief basement

Hamerprijs: € 280

Lotnummer: 1049

Groengeglazuurde keramische kom met ingekraste decoratie, Perzië, laat 13e eeuw -gerestaureerd-, 9,5 × 25 cm

Hamerprijs: € 180

Lotnummer: 1050

'Sari-ware' keramische kom met polychrome blad- en bloemmotieven, Noord-Perzië, 10e/11e eeuw -gerestaureerd-, 6,5 × Ø 17,5 cm

Richtprijs: € 200-300