Eiken halbankje met twee deurtjes, barokstijl, eind 19e/20e eeuw -beetje speling in armleuningen-, 98 × 117 × 55 cm
Hamerprijs: € 60
Driedelig aardewerk kaststel met wybertjesdecor, -knop dekselpot gelijmd-, porseleinen tête-à-tête, en diverse aardewerk en porseleinen borden, hoogte kaststel 31,5 cm
Hamerprijs: € 65
Laag eiken boekenkastje met gecanneleerde stijlen, Hollandse renaissance-stijl, 20e eeuw, 80 × 114 × 28 cm
Hamerprijs: € 130
Twee polychroom beschilderde houten lokeenden, 20e eeuw -defecten-, 20 × 34 × 16 cm
Hamerprijs: € 30
Vier Delfts aardewerk tegels: twee bloemvazen, schutters, en vliegeraars, 17e eeuw, gezet in houten lijst -één gebroken-, 17 × 57,5 cm
Richtprijs: € 40-60
13 drinkglazen, uitvoering Royal Leerdam, in originele verpakkingen, afmeting verpakking 25 × 10,5 × 10,5 cm
Hamerprijs: € 30
Porseleinen servies, decor Versailles, uitvoering Rosenthal, bestaande uit: twaalf dinerborden, elf diepe borden, tien ontbijtborden, twee bedekte terrines -één dekselknop met defect-, spoelkom, twee dekschalen, en een saucière
Richtprijs: € 300-500
Turks dorpstapijt, eerste helft 20e eeuw, Turkmeense pendjerelik Tekke, en Perzisch tapijtje Afshar, 145 × 102 cm, 36 × 190 en 38 × 41 cm
Hamerprijs: € 80
Mahonie klapbuffet met twee lades en twee deurtjes geflankeerd door zuilen, Hollands, biedermeier, uitgeklapt 150 × 121 × 55 cm
Richtprijs: € 200-300
Eiken Mechelse buffetkast, de vier deuren met rijk gesneden medaillons, eind 19e eeuw, 239 × 140 × 58 cm
Richtprijs: € 250-350
Twee aardewerk lampetstellen met gouden bies, uitvoering Sphinx, Maastricht -gebruikssporen-, hoogte kan 31 cm, bassin Ø 38 cm
Richtprijs: € 60-80
Kopergravure: 'Het Rokin met De Beurs', circa 1760, 29 × 38 cm
Hamerprijs: € 35
Gezicht op Rotterdam. Reproductie van een deel van de Maaskaart uit 1666. Ingelijst -breuk in het glas-, 31 × 144 cm
Richtprijs: € 60-80
Hollandse School: ijsgezicht, olieverf op doek, r.o. gesigneerd H. de Hoog en gedateerd 2007, 60 × 90 cm
Hamerprijs: € 120
Hollandse School: wintergezicht, olieverf op doek, l.o. gesigneerd H. de Hoog en gedateerd 2001, 70,5 × 60 cm
Hamerprijs: € 120
Impalagewei op houten achterplaat, 41 cm hoog
Hamerprijs: € 45
Willem de Zwart (1862-1931), Werken in de schuur, aquarel, l.o. gesigneerd, 34,5 × 24,5 cm
Hamerprijs: € 140
Johannes de Vouw (1660-1707), Gezicht op het hoofd van de Oudehaven te Rotterdam, gemerkt, circa 1694-1695, 18,5 × 25 cm
Richtprijs: € 60-80
Kaart van West-Nederland: 'Les provinces de Hollande et d'Utrecht', George Louis, 1767, 24 × 17,5 cm
Hamerprijs: € 85
Eiken armstoel, de armleuningen met leeuwenkoppen, staand op gedraaide poten met tussenregel, 18e eeuw -droogtescheur door rugleuning, oude houtwormgaatjes-, 111 × 60 × 58 cm
Richtprijs: € 80-100
Bronskleurig metalen klokkenstel met druiventrosdecor, adres: Ferrand à Tours, 20e eeuw, 34 × 39 × 14 cm
Hamerprijs: € 100
Beschilderd houten penantkastje met gebogen front, midden 19e eeuw -beschildering niet origineel, sleets-, 96 × 102 × 45 cm
Richtprijs: € 100-150
Mahonie fauteuil met opengewerkte armleuningen en floraal geborduurde bekleding, eerste helft 20e eeuw -gebruikssporen, enkele defecten aan armleuningen-, 90 × 54 × 50 cm
Richtprijs: € 80-100
Divers modern keramiek, waaronder: Mobach en Gert de Rijk
Hamerprijs: € 60
Witgelakte tafellamp met pijnappel in de stam, modern, 86 × Ø 51 cm
Hamerprijs: € 25
Eiken en deels notengefineerde kussenkast, 20e eeuw, 181 × 166 × 59 cm
Richtprijs: € 100-150
Messing staande petroleum vloerlamp en petroleum tafellamp met blauw glazen reservoir, hoogte vloerlamp 155 cm
Hamerprijs: € 80
Twee tafelklokken, beide in notenhouten kast, één adres: Junghans, 45 × 25 × 15 cm
Hamerprijs: € 75
Eiken kabinet met opstand, de bovenkast met gefacetteerde ruitjes, de onderkast met twee lades en twee deurtjes, 20e eeuw, 194,5 × 120 × 47,5 cm
Richtprijs: € 150-200
Koperen kraagkandelaar, Indonesië, 18e/19e eeuw -deukjes-, 27 × Ø 15 cm
Hamerprijs: € 60
Divers grafiek in lijstjes, waarvan vijf kopergravures: Groene Burgwal, en gezicht op de Amstel, Amsterdam, stadhuis Utrecht, Lakenhal, en de Champs-Elysées, daarbij: houtblokdruk van de inhoud van een medicijnkist, r.o. onduidelijk gesigneerd, afmetingen grootste 15 × 20 cm
Hamerprijs: € 30
Vier diverse messing blakers en een kandelaar met grote schotelvormige basis
Hamerprijs: € 45
Twee beukenhouten kinderstoelen met verstelbare rugleuningen en velours bekleding -gebruikssporen-, 88 × 48 × 44 cm
Hamerprijs: € 100
Drie kleurenlitho's: schelpen, uniform ingelijst -verbruiningen in papier-, 17 × 13 cm
Hamerprijs: € 30
Gravure: plattegrond van de stad Zieric-zee, gravure: De Nederlandsche Stad- en Dorp-beschrijver, 't Dorp IIselmonde, en gravure: Overblyfzels van 't Klooster Bethlehem, 40 × 26,5 cm
Hamerprijs: € 30
Facsimile: 'Het diaconie gebou gestigt uyt de erffenisse op bevel en ter gedagtenisse van Wylen den Ed. Heer & Mr. Ian Corver & Vrouwe Sara Maria Trip, 1723.', 20e eeuw, 121 × 79 cm
Richtprijs: € 30-50
Twee tekeningen: Edgard Farasijn (1858-1938), boerenvrouw, zwartkrijt tekening, r.o. gesigneerd, 23 × 17 cm, en Louise Ibels (1891-1965), een figuur, gewassen inkttekening, r.o. gesigneerd, met opdracht aan de Nederlandse kunstenaar Kees van Urk, 26,5 × 17 cm
Richtprijs: € 100-150
Russische doosjes en religieuze matroesjkapoppen, daarbij lepeldoosje en kist, 23 × 45 × 30 cm
Hamerprijs: € 45
Eiken blaasbalg met gestoken decor: Hyacinthus met daarboven Zephyros, 61,5 × 20 cm
Hamerprijs: € 200
Mahonie tafel op gedraaide poot, biedermeier -vlek en krassen in blad, klapmechanisme vastgemaakt-, 74 × 106 × 113 cm
Richtprijs: € 40-60
Driehoekige mahonie speeltafel, het openklapbare blad bekleed met groen vilt, Louis Seize-stijl, 19e eeuw, uitgeklapt 72 × 85 × 85 cm
Richtprijs: € 100-150
Vier mahonie gekleurde stoelen -bekleding gevlekt-, 97 × 53 × 46 cm
Hamerprijs: € 100
Vier koperen bakken, daarbij: tinnen kan en schotel -gebruikssporen-, 36 × 29 cm
Richtprijs: € 100-150
Zeshoekige houten kakstoel op wielen, de panelen beschilderd met bloemstillevens, 93 × 53 × 48 cm
Hamerprijs: € 25
Perzisch tapijt Afshar met bloemdecor, circa 1900, 192 × 146 cm
Hamerprijs: € 180
Eiken toilettafelmeubel met twee beweegbare spiegels, circa 1920, 162 × 137 × 37 cm
Hamerprijs: € 100
Bronskleurige metalen klok, en paar bronskleurige metalen beelden: 'L'electricité' en 'La vapeur' -alle met lichte slijtages-, hoogte circa 47 cm
Hamerprijs: € 120
Zamak beeld: vrouw met twee waterkruiken op trap, naar Dominique Alonzo (begin 20e eeuw), modern, 60,5 × 23,5 × 15 cm
Hamerprijs: € 40
Drie schoorsteenpendules, waaronder bakelieten exemplaar -gebruikssporen-, 21 × 39 × 12 cm
Richtprijs: € 100-150
Schoorsteenpendule in deels coromandelgefineerde eiken kast, met gecontourneerde messing wijzerplaat, Junghans uurwerk, Amsterdamse School -gebruikssporen, fineerschade-, 27 × 36 × 14 cm
Richtprijs: € 150-200